2017. június 14., szerda

Tv műsor - 1997. június 12. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/2. rész: Szünidő a Marienhofon
9.35 Hírek
9.40 Maigret
(angol bűnügyi tévéfilmsorozat, ism.)
Maigret és a bártáncosnő
10.35 Magyar műemlékek
A magyar tudomány palotája (ism.)
11.10 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/6. rész: Billie hódítása (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
13.40 Műsorismertetés
13.45 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
41. rész
14.30 NAT-tól tartok
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Irodalom
Benne:
- Málenkij rabót
- Hát ez vicc...
- Irodalmi meglepetések
- Kaleidoszkép
- Ad hoc
- Literatúra
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/141. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Most
A sokoldalú fiatalok műsora
17.55 Hit-köznapok
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Huh úr, a házirém
(cseh rajzfilmsorozat, ism.)
6/2. rész: Fűtőszekrény - bűncselekmény
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.05 Reklám
20.15 Kisváros
Madarak útján
21.00 Illés György és tanítványai - Lőrincz József
Szerelmesfilm
(magyar film)
23.00 Járványok
(ausztrál dokumentumfilm, ism.)
4/3. rész: A fejlődés velejárói
23.55 Híradó

MTV 2


13.30 Műsorismertetés
13.35 Kezdőtőke
5/2. rész: Tükörben
14.00 Rendszerváltó évek
22/16. rész: Zaklatott ősz (ism.)
15.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/46. rész: A legyőzhetetlen
15.55 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 Repeta plusz
Az omnibusztól a metróig
Szórakoztató budapesti közlekedés- és kultúrtörténeti sorozat
4/1. rész (ism.)
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/22. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/37-38. rész:
Suba alatt
Titkos lelőhely
20.10 Atlanti expressz
20.25 Körző
Közép-európai kulturális magazin
20.50 Istenek órája
Popper Péter műsora
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó - Időjárás - Kenó
22.20 Telesport
Benne: Chile-Paraguay
Argentína-Equador
Copa America labdarúgó torna
0.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.15 Kerekek és lépések
1. rész: Indulás a Sárközbe (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Régiók (ism.)
13.10 Két lány az uccán
(magyar film)
14.30 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
(dokumentumfilm)
Dr. Harsányi János
15.10 A zene arcai
Komolyzenei figyelő (ism.)
15.50 Figyelj!
Fiatalok műsora
16.30 Horgásztanyán
16.45 Kaptár
17.05 Bay City
(ausztrál filmsorozat)
13/5. rész: Lemezlovasítók
17.30 Kukori és Kotkoda
A baromfiudvar réme
- Christopher krokodil
A búcsú
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Jób lázadása
(magyar film, ism.)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Amikor Vityebszk Párizs volt
22.05 Louis Malle filmjeiből
Szívzörej
(francia film)
24.00 Híradó

HBO


10.00 Csobbanás
(amerikai vígjáték)
12.00 Mozimánia: Sean Connery
12.45 Óvóbácsi
(amerikai vígjáték)
14.10 Túszjárat
(amerikai filmdráma)
15.45 Zűrös manus
(amerikai vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Porunk hőse
(amerikai vígjáték)
20.25 Marathon család
(jugoszláv vígjáték)
22.00 Melrose Place
22.45 Zongoralecke
(amerikai film)
0.40 Hódító PC-ABC
(amerikai film)
2.15 Jelige: Vörös cipellők
(amerikai erotikus sorozat)

TV3


14.00 Műsorajánlat
14.05 Császárkeringő
(osztrák film, ism.)
16.00 Valami magazin (ism.)
16.25 Negyedóra (ism.)
16.45 Havi fix
16.55 Select - divat, kultúra, életmód (ism.)
17.15 Az igazság megszállottja
(amerikai film)
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 A szabadság bajnoka - 2.
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Kickboxer 2.
(amerikai film)
Az út visszafelé
22.45 Napi profit
23.00 Negyedóra gazdaság
23.15 Aloha Sport (ism.)
23.25 Tér-hatás (ism.)
23.50 Ingatlanpiac (ism.)
0.05 Beauty Box (ism.)

MSat

0.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Vörös rock
(amerikai film)
16.40 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 74.)
22.30 Lidérces hétvége
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Döntő pillanat
(magyar vígjáték)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat - 26.)
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.45 RPS - News
20.00 Kockáztató
20.30 Tinitükör
21.05 A csodafegyver
(amerikai film, 1986)
23.00 Barkácsmagazin (ism.)
23.30 Csillagjegyző (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Klippercek
20.00 Testek vonzásában
(amerikai film)
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése