2017. június 12., hétfő

Tv műsor - 1997. június 1. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat)
15/6. rész: Az esőcsináló macska
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
13/2. rész: Ez, az, amaz
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/44. rész: A csodálatra méltó bátorság
9.00 40 éves a Magyar Televízió
A TV díjnyertes alkotásai
Csutak a mikrofon előtt
(gyermekfilm, ism.)
2/1. rész
9.50 A kihívás napja
Eredményhirdetés
10.20 Hímnem
11.00 A Halhatatlan Kedves
Vásáry Tamás szemináriuma Ludwig van Beethoven és Brunszvik Jozefin szerelméről (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó
Hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/128-132. rész
15.00 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
15.25 Örömhír
A református egyház műsora
15.45 Márkás históriák
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A barátság arany lánckereke
- A másodpilóta
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat)
17.00 Négyszázezer nap
A millennium. Egy világváros születése
17.25 Ön dönt!
Horvát János műsora
A talált pénz
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Elválasztott világ
(angol film)
22.10 Vers mindenkinek
Vajda János: Harminc év után
Előadja: Kun Vilmos
22.15 Rendszerváltó évek
22/13. rész: Félistenek alkonya
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.30 Velence zenei évszázadai
(angol dokumentumfilm, ism.)
A nagyopera és a XIX. század

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Juli-suli - 168.
8.35 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
81. rész: A végrendelet
9.05 Hol-mi?
9.30 Ombudsnő - Nőmagazin
Oravecz Éva műsora
10.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/29-30. rész (ism.)
11.00 Telesport
Benne: Kézilabda vb
Közvetítés Japánból, felvételről
13.00 Ezüstjubileum
Ifj. Sánta Ferenc prímás 25 éve
13.30 Tévémagiszter
Kecskemét - 2. rész
14.30 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
15.05 A simlis és a szende
(amerikai tévésorozat)
Hajrá, fiúk, hajrá, lányok
15.55 Osztály vigyázz!
Pedagógusnapon
16.40 Manőver
Katonapolitikai magazin
17.10 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
85. rész
18.00 Időjárás
18.05 Klub'97
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Esti mese
Emberke kópéságai és társai
(csehszlovák rajzfilmsorozat)
7/6. rész: Vízfakasztás
19.15 Kerengő
Az evés (ism.)
20.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
20.45 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Niklaus Manuel Deutsch: Pyramus és Thisbe
20.55 Haydn fesztivál az Eszterházy kastélyban
(sztereo hang) (ism.)
22.30 Telesport
Benne:
- Kajak-kenu
Közvetítés Szegedről, felvételről
- Öttusa Eb
Közvetítés Székesfehérvárról, felvételről
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 És múlnak az évek
Idősek műsora (ism.)
7.40 Protestáns világ (ism.)
7.55 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Tarantellapók
8.05 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.30 Magánterület (ism.)
9.05 Pop-sa-rock (ism.)
9.25 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő sorozat)
12/12. rész: Kristályok a sötétben
9.55 Zöldszem, Zöldfül
Természetvédelmi vetélkedő
10.25 Pentaton
Népzenei körkép
10.55 Kincsesház
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Pápa
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Isten vele, tanár úr!
(amerikai film)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kedves
17.35 Rongyosbabák
Claude futókalandja
- Tom
A képzelt beteg
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.00 „A gyerekek figyelnek bennünket” - Filmetűd
Magatartásból elégtelen
(francia film)
20.00 Mozgó Kép
Filmmagazin
20.30 Múltból vett jövő
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
A gyarmatosítás őszinte története
20.55 Sportpercek
21.10 „A gyerekek figyelnek bennünket”
Négyszáz csapás
(francia film)
22.40 Sportképek (ism.)

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Blinky Bill
11.15 National Geographic
12.00 Csak egy harapás
(amerikai vígjáték)
13.40 A maszk
(amerikai vígjáték)
15.20 Óvóbácsi
(amerikai vígjáték)
16.45 Anasztázia 1.
(amerikai kalandfilm)
18.25 Savate
(amerikai akciófilm)
20.00 Mennyi? 30!
20.35 Don Juan DeMarco
(amerikai film)
22.10 Hekusok 2.
(lengyel film)
23.50 D'Artagnan lánya
(francia film)
1.55 Mozimánia
2.45 Jelige: Vörös cipellők

TV3


9.00 Dominó
13.35 Műsorajánlat
13.40 Havi fix (ism.)
13.55 Miért?
14.50 Időjáték
(ausztrál film)
16.40 Menjünk - programajánlat
16.50 Profitvadász
17.25 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat - 10.)
Az új hűség
18.25 Aviator - repülős magazin
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Száguldás a halálba
(amerikai film)
21.05 Gillette World Sport
21.35 Ártatlanok mészárlása
(amerikai horror)
23.35 Fésületlenül
0.05 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

1.00 Music Box
8.00 Maszat
8.30 Slapaj kalandjai
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Delfy
11.30 Én és a maffia (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 12.)
14.00 Ma esti Muppet! (ism.)
14.30 Ördögtánc (ismétlés)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle s?
20.00 Benny Hill - 21.
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók - 10.
22.30 Címlapsztori
23.30 MSAT Klub
24.00 Túl a Kilimanjaron (ism.)

Szív TV

16.05 Kerge forgatás
(amerikai film)
17.55 Horváth Rozi konyhája
18.00 Midem '97 (ism.)
18.30 Kamilla
19.00 Rin-Tin-Tin
19.30 Duna Plaza Walk City party
20.00 Szédülj el!
20.30 Ericsson vendégei
21.30 Egy null a halálnak
(amerikai krimi)
23.30 Konyhashow (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
19.00-21.50 Komondor produkció
Vidám, zenés összeállítás sok humorral
21.50 Klippercek
22.05 Mellékutak

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése