1997. július 5., szombat

Tv műsor - 1997. július 5. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/52. rész: A csók
9.35 Benedek Elek meséi
A kerek kő
(magyar mese, ism.)
9.45 Henry macskája
(angol rajzfilmsorozat)
Az új elnök
10.00 40 éves a Magyar Televízió
A három kövér
(mesejáték, ism.)
11.05 Sarkig tárt világ
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism.)
8/6. rész: Síkságok, hajók és vonatok
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Sebestyén Márta és a Muzsikás együttes műsora
Diósgyőri Kaláka Fesztivál 1996 (ism.)
12.25 Műsorismertetés
12.30 Família Kft.
294. rész: Szerencse, szerelem - 2. (ism.)
13.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
6/4. rész
13.50 Szomszédok
(teleregény - 266., ism.)
14.20 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
14.35 Azok a csodálatos állatok
Palugyai István műsora
A nagy panda
15.05 „Az ég a bátrakat szereti...”
16.00 Telis-televideó '97
16.05 „...az én váram”
azaz kulturált otthont mindenkinek (ism.)
16.35 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.45 Négyszázezer nap
17.45 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.20 Szerencsekerék
18.50 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Életnagyságú gyurma szobrok
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 A Thomas Crown affér
(amerikai film)
(Feliratozva is!)
22.00 Top-show
Vendég: Matt Bianco
23.05 Csávában
(amerikai film)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
8.30 Hrvatska kronika (ism.)
8.55 Unser Bildschirm (ism.)
9.20 Ecranul nostru (ism.)
9.45 Srpski Ekran (ism.)
10.10 Nasa obrazovka (ism.)
10.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
11.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/47-48. rész (ism.)
12.05 Magyar műemlékek
Feldebrő (ism.)
12.35 Körkép
Szomszédolás a határon túli magyarokkal
13.10 A hét vezér és társai (ism.)
14.05 Erdészház Falkenauban
(német tévéfilmsorozat)
27/25. rész: Telt ház
15.00 Dallamról dallamra
Emlékezetes előadások, emlékezetes pillanatok
Luxemburg grófja
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/17. rész: Rudolf Abel, a mesterkém
- Ausztrál képeskönyv
(ausztrál természetfilm-sorozat)
10/1. rész: Az ősi magasztosság földje
- A sebesség bűvöletében
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13/1. rész: Akik a leggyorsabbak a világon
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
Benne: Angol nemzetközi teniszbajnokság
Női egyes döntő
18.50 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Louis vagy Antoine Le Nain: Parasztcsalád
19.00 Hírek az Unióról
19.05 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
64. rész: A reformkor elindítója - Széchenyi István 1.
19.40 Família Kft.
295. rész: Károly nem olyan
20.15 Koktél Bár
Benne:
- Sztáro(c)k
Jon Bon Jovi interjú
- Charlie koncert
22.15 Othello
Tévéjáték a Budapesti Kamaraszínház előadása alapján
0.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió műsora
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Hubertus (ism.)
7.20 Barangoló (ism.)
7.35 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/16. rész
8.00 Győztesnek születtek
(francia tévéfilmsorozat)
26/11. rész: James és a lovaspóló
8.15 Kicsoda a micsoda
Készülődés a nyári táborozásra
8.45 Dusty
(ausztrál-francia tévéfilmsorozat - 6. rész)
9.10 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Nehéz apának lenni
9.35 Szóbazár
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Tahiti - Tüzes vizek
12.00 Déli harangszó - Vers
12.05 Műsorismertetés - Lapozó
12.25 In memoriam Turay Ida
Janika
(magyar vígjáték)
13.45 A kerékpár
(angol ismeretterjesztő film)
6/3. rész: A Tour de France, a végső cél
14.10 Élő egyház
14.30 Dunakorzó
16.00 Pop-sa-rock
16.25 A hegyi gorillák erdeje
(német ismeretterjesztő film)
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/13. rész
17.30 Béci bohóc
Edward bicepsze
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 4.)
A nagy ő
19.15 A rock hősei
(francia koncertfilm)
20.25 Indiai képsorok
(dokumentumfilm)
5/2. rész
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Lopakodók
(amerikai film)
23.15 Híradó
23.50 Az éjszaka filmje
A hamisság hálója
(amerikai film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Melrose Place
11.55 Egy lány miatt
(francia film)
13.45 Lőttek a feleségemnek
(amerikai vígjáték)
15.20 Atyáink földje
(amerikai film)
17.15 Dilis bagázs
(amerikai vígjáték)
19.05 National Geographic felfedező
20.00 Fater - Élve vagy halva
(amerikai akciófilm)
21.35 Ponyvaregény
(amerikai vígjáték)
0.05 A vágy birodalma
(amerikai erotikus film)
1.40 Killer - Egy sorozatgyilkos naplója
(amerikai filmdráma)

TV3



14.05 Műsorajánlat
14.10 Info Mozaik
14.55 Negyedóra kultúra (ism.)
15.15 A pokoltól a győzelemig
(amerikai film)
17.10 Stíluspercek
17.20 Arany
(új-zélandi-kanadai sorozat)
10/1. rész
18.30 Aszfaltbetyár
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 A növények magánélete
(természetfilm-sorozat)
6/2. rész
20.15 Cinema
20.50 Az idegen
(amerikai thriller)
22.40 Gusztáv
(rajzfilm)
22.50 A köd
(amerikai horror)

MSat

1.35 Music Box
8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
Hófehérke
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Delfy
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Grimm legszebb meséi
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 A szél hátán (ismétlés)
16.10 MSAT Klub
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Budo-Extra, Music Box (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(angol sorozat - 5.)
20.00 Végzetes játék
(amerikai thriller)
22.00 A törvény őrei (ism.)
23.00 A horror háza
(angol sorozat - 5.)
24.00 Electric Blue

Szív TV

16.05 Nyugdíjas nyomozók
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Földgömb
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Angel
(amerikai akciófilm)
23.30 Szerelmi útmutató
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 Játék
19.45 László atya műsora
19.55 Börtönterror
(amerikai film)
21.20 Vízisport-magazin
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Pop-rock revü
22.30 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése