2017. június 18., vasárnap

Tv műsor - 1997. július 3. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/17. rész: A gonosz anyós
9.35 Hírek
9.40 Extralarge
(olasz bűnügyi filmsorozat, ism.)
6/3. rész: Indiánok
11.10 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/9. rész: Állati gondok (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
47. rész
15.05 Házi szafari
(szlovák sorozat, ism.)
7/4. rész: Hívatlan vendégek
15.30 Hírek - Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ism.)
65/7-8. rész:
Videózunk vagy nem?
Hol van Dennis?
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/156. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 „Én táncolnék veled...”
Angol keringő (ism.)
17.40 Triatlon trilógia
17.55 Hetven év - orgonával
18.15 Tévé-doktor
Az agyvérzés
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Huh úr, a házirém
(cseh rajzfilmsorozat, ism.)
6/5. rész: Fele való, fele vízió
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Szomszédok
(teleregény - 266.)
20.45 Friderikusz-show
(ismétlő válogatás)
22.50 Ha felnövök
(dokumentumfilm-sorozat)
Párhuzamos életrajzok - Bosznia
23.15 Híradó

MTV 2


14.00 Műsorismertetés
14.05 Rendszerváltó évek
22/22. rész: A Horn-kormány második éve (ism.)
15.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
A koronázás
15.55 Zöld bolygó
10/7. rész
16.15 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.25 Repeta plusz
Szórakoztató budapesti közlekedés- és kultúrtörténeti sorozat
Az omnibusztól a metróig (ism.)
17.00 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
25/1. rész: Henriette
17.30 Top 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/49-50. rész:
Új örökös
Alkalmi ár
20.10 Színfolt
Különös képek, különös kiállítások
Haris László (ism.)
20.30 Telesport
Benne: Angol nemzetközi teniszbajnokság
Női egyes elődöntők
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Elsőfilmek, főiskolás vizsgafilmek
Számláljátok meg a vadnyulakat!
(bolgár film)
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 A titokzatos világegyetem - az agy
(német ismeretterjesztő sorozat, ism.)
6/3. rész: Öröm és fájdalom
9.00 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Szilágyi Domokos: Észrevétlenül
Elmondja: Gáspár Imola
12.05 Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 5 óra 40
(magyar film)
14.00 Száműzöttek magántörténelme
(dokumentumfilm, ism.)
4/3. rész: Ludovikások
14.55 Kincsesház (ism.)
15.35 Amiről a kövek mesélnek
Fertőrákos (ism.)
15.55 Szegletkő
Protestáns műsor
16.30 Hubertus
Vadászati magazin
16.45 Barangoló
Turisztikai magazin
17.05 Bay City
(ausztrál filmsorozat)
13/13. rész: A kalózok ezüstje 4.
17.30 Christopher krokodil
Tűz
- Popeye, a tengerész
Popeye, a strandőr
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A pap vége
(cseh film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.40 Esti kérdés
A nap interjúja
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.05 Életem, Elisa
(spanyol film)
0.10 Híradó

HBO


10.00 Két város meséje
(amerikai rajzfilm)
11.25 Mozimánia: Ingrid Bergman
12.20 Sanghaji meglepetés
(amerikai film)
13.55 Végsebesség
(amerikai akciófilm)
15.35 Képzelt bűnök
(amerikai filmdráma)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Backbeat
(amerikai zenés film)
20.15 Én és a gorillám
(amerikai kalandfilm)
22.00 Melrose Place
22.45 A Galaxis királynője
(amerikai erotikus film)
0.25 Az éj színe
(amerikai erotikus film)
2.25 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.05 Műsorajánlat
14.10 Császári vadászok
(osztrák vígjáték, ism.)
16.05 Negyedóra (ism.)
16.25 Patika magazin
16.55 Beauty Box
17.15 Zsaru a Holdról
(amerikai sci-fi)
19.00 Híradó - Arena sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Alaszka bálnái
(természetfilm)
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Lassításban
(dokumentumfilm)
22.20 Napi profit
22.35 Negyedóra gazdaság
22.50 Aloha Sport (ism.)
23.00 Világszám (ism.)
23.25 Aviator (ism.)

MSat

0.30 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Az apai ösztön
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 89.)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Hideglelés
(amerikai krimi)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 300 ezer pengő az utcán
(magyar vígjáték)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.45 RPS - News
20.00 Pénzvilág
20.30 X-trém
21.05 Erdei fantom
(amerikai horror)
23.00 Képes recept (ism.)
23.30 Zsaruszív (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.50 Klippercek
20.00 Ádáz hajsza
(amerikai film)
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése