1997. április 9., szerda

Tv műsor - 1997. április 9. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Louise
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ezüstkor
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/4. rész: Haláltánc
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
13.30 Műsorismertetés
13.35 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.00 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.25 „NAT-tól tartok”
Repeta - nemcsak pedagógusoknak
Benne:
- PillaNAT
- InterNAT
- AlterNAT
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Repeta - Fizika
Benne:
15.05 Négy portré
15.10 Aktuális
15.20 Fizika
15.30 Életrevaló
15.35 Repetariporter
15.45 A Nap könyve
15.50 Fizika
16.00 Mi leszek, ha nagy vagyok?
16.05 Fizika
16.15 Finálé
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/98. rész
17.05 „Felismerni az idők jeleit”
A 39. Pax Romana kongresszus
17.35 Cimbora
Arany János: Rózsa és Ibolya
1. rész (ism.)
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Minden jó, ha a vége jó!
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Halálos randevú
(amerikai tévéfilm)
21.50 Médiamix
22.30 Vers mindenkinek
József Attila: A Dunánál
Előadja: Major Tamás (ism.)
22.40 A szent éjszaka
(francia film, 1993)
0.25 Híradó

MTV 2


14.20 Műsorismertetés
14.25 Rendszerváltó évek
Megtorlás, kiegyezés, stabilizáció (ism.)
15.20 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Art Themen, a dzsessz-zenész
15.50 40 éves a Magyar Televízió
Férfiak mesélik...
(tévéfilm, ism.) FF
17.15 Teleszák
Horgászok műsora
17.25 Gaia
Ökológiai filmújság
Nagy találkozások
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarország ma
Fekete földpiac
A Szombathelyi Körzeti Stúdió filmje
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Levél egy kislánynak
20.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
20.05 Klip-mix
20.20 Ajax Amsterdam-Juventus FC
Bajnokok ligája labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: 21.15 Híradó - Időjárás
22.20 Csízió
22.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
23.00 Aktuális
23.25 Kenó
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Héthatár (ism.)
13.10 Gazdakör (ism.)
13.45 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
14.15 Halljad Izrael! (ism.)
14.55 Wimpole falu
(animációs film)
15.00 Az én szeretett városom
(francia sorozat, ism.)
Helsinki
15.15 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/6. rész: A puding próbája
16.00 Kicsoda a micsoda
16.30 Kismamaklub
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
246. rész: Veszélyes alibi
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor volt egy kis változatosság
- Nagy ho-ho-horgász
Horgász a halpiacon
- Bojan mackó
A tornász
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
19.15 Eizensteintől Mihalkovig
Rövid találkozások
(szovjet film)
20.00 Régiók
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A Nelson-ügy
(angol film)
23.25 A súlytalanság állapota
(lengyel-francia dokumentumfilm)
0.20 Átváltozások
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
4/2. rész: A tükrön át
0.05 Nagy László: Három nap, három éj
Elmondja: Csizmadia Hajnal

HBO


10.00 A félelem völgye
(amerikai rajzfilm)
11.00 Eszelős Hollywood
(amerikai vígjáték)
12.20 Szem elől tévesztve
(amerikai film)
13.50 Igazi vadon élő állatok
Sarki séták
14.40 Csoda a vadonban
(amerikai film)
16.10 Békavári uraság és barátai
(amerikai film)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
18.35 Tecumseh - Az utolsó harcos
(amerikai western)
20.10 Csak a zene kell!
(amerikai vígjáték)
21.45 Így készült: Lost Highway
22.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi)
24.00 Jelige: Vörös cipellők
0.30 Aljas indokból
(amerikai thriller)

TV3


14.00 Műsorajánlat
14.05 Őrjítő szerelem
(amerikai film, ism.)
15.50 Negyedóra (ism.)
16.05 Salty, a fóka
(kanadai sorozat - 18.)
16.35 Gillette World Sport Special (ism.)
17.05 Császárvadászok
(osztrák film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat - 42.)
19.45 Játék: Képzelet
20.20 Cinema
20.55 A pokoltól a győzelemig
(amerikai film)
22.55 Napi profit
23.10 Negyedóra internet
23.25 Plakát (ism.)

MSat

1.40 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Bulivonal
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália
15.00 Családi fotók 1.
(amerikai film)
16.30 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 28.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 7.)
20.30 Muppet-show
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 28.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism. - 2.)
23.30 Bushidó kardja
(amerikai film)
1.10 Az alvilág hálójában (ismétlés)

Szív TV

16.30 Torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 A Roberts testvérek
(amerikai film)
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Iszonyú félelem
(olasz bűnügyi film)
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Kamilla

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Kegyetlen kobrák
21.35 Klippercek
21.50 Vízi sport magazin
22.20 Ingatlankavalkád
22.35 A rémület éjszakája
(horrorfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése