2017. június 8., csütörtök

Tv műsor - 1997. április 27. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Az ágon ülő macska meséi
(francia rajzfilmsorozat)
15/1. rész: A kacsa és a párduc
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/10. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/34. rész: Ronie haditerve
9.00 40 éves a Magyar Televízió
Lévai Sándor-emlékműsor
Benne:
9.00 Cicavízió
(bábfilm, ism.)
Kutyakongresszus
9.10 Rémusz bácsi meséi
(bábfilm, ism.)
Tiritarka foltos nyúl
9.20 Keménykalap és krumpliorr
(sorozat, ism.)
4/1. rész: Valódi oroszlánbőgés
10.15 Önök kérték...
Kívánságműsor
11.15 Hímnem
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil filmsorozat ism.)
180/106-110. rész
15.00 HT - Háttértudomány
15.30 Örömhír
15.55 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Rémülettől megdermedve
- Pluto, a juhászkutya
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/9. rész: Április bolondja, május szamara
16.55 Helló, világ!
Turisztikai magazin
17.40 Unokáink sem fogják látni...
Ráday Mihály városvédő műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz tévéfilm) 2/2.
(Feliratozva is)
Miami-Róma
22.10 Rendszerváltó évek
22/5. rész: A tervgazdálkodás végnapjai
Utána: Stúdióbeszélgetés
23.25 Száz szál szövétnek
Kósa György tiszteletére

MTV 2


8.00 Műsorismertetés
8.05 Mérce
8.35 Hol mi?
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
76. rész: Mindenki-mindenki ellen
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.00 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/11-12. rész (ism.)
11.00 Telesport
13.00 Cigányzenészek
Puka Károly prímás muzsikál
13.20 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
13.55 Forma-1
San Marinó-i Nagydíj
Közvetítés San Marinóból
16.05 Kerekek és lépések
26/13. rész: Hajdúk és tirpákok (ism.)
16.50 Manőver
Katonapolitikai magazin
17.25 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat)
82. rész
18.15 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
18.45 Leg... leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
19.10 Esti mese
Emberke kópéságai és társai
(cseh sorozat)
Főtan a kőtan
19.25 In memoriam Fischer Annie
Emlékhangverseny a művésznő halálának második évfordulóján
21.05 Vastaps
A magyar dráma fesztiválja
21.55 Klip-mix
22.05 Rendőrnap ’97
22.40 Telesport
- Alpok-Adria
Motocross verseny
- BP Lotto Ladies Open tenisz
0.10 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Műsorismertetés
7.05 Forrás (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 Társadalom és tudomány
(skót ismeretterjesztő film)
10/10. rész
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Nehéz napok az iskolában
8.40 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
13/3. rész
9.05 Ziccer (ism.)
9.40 Pop-sa-rock (ism.)
10.00 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/7. rész: Az elsüllyedt flotta
10.30 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/8. rész: Cápavadászok
10.55 Zene tolmáccsal
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Néptáncok
12.15 Szabad száguldás
(olasz-kanadai film)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi zöld
17.30 Rongyosbabák
A galambverseny
- Popeye, a tengerész
Popeye benzinkútja
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az elzásziak, avagy a két Mathilde
(francia sorozat)
4/1. rész
20.30 Színházi Élet
21.10 Jazzperanto
21.50 Sportpercek
22.00 Tízparancsolat
(lengyel sorozat)
II. parancsolat: „Isten nevét hiába ne vegyed!”
22.55 Az egyetemes világ
(angol ismeretterjesztő film)
23.55 Ortodox húsvéti szent liturgia közvetítése a budapesti Petőfi téri Nagyboldogasszony magyar ortodox főtemplomból

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Atyáink földje
(amerikai film)
12.30 Vadócok - Állatfarsang
13.00 Blinky Bill
13.30 Koldus és ki-ha-én-nem
(amerikai vígjáték)
15.05 Nell, a remetelány
(amerikai film)
16.55 A kis dobás
(amerikai vígjáték)
18.25 Spymaker - Ian Fleming titkos élete
20.00 Magányos idegenek
(svéd kisjátékfilm)
20.35 Ed Wood
(amerikai filmdráma)
22.40 Poltergeist - Kopogó szellem
(amerikai horror)
0.35 Jelige: Vörös cipellők
1.05 Mozivarázs 3.
Határ a csillagos ég

TV3


9.00 Dominó
12.40 Műsorajánlat
12.45 Szárnyaló szarvasok
(természetfilm)
13.45 Miért?
14.40 A rossz nő
(amerikai film)
16.20 Menjünk - programajánlat
16.30 Valami - túlélési magazin kelet-európaiaknak
16.55 Profitvadász
17.30 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
12/5. rész
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Medence
(francia-olasz film)
21.25 Gillette World Sport Special
21.55 Várólistás gyilkos
(amerikai film)
23.40 Pörzsölő
0.10 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.30 Állati mesék
10.55 Rosco léghajó kalandjai
11.30 Ítélet Berlinben
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat - 7.)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 A kincs (ism.)
16.00 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
17.00 Csodagyerek 2. (ism.)
18.30 Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
20.00 Benny Hill
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Szexuális erőszak
1.35 Szoba kilátással

Szív TV

16.05 Kutyaportrék
17.00 Horváth Rozi konyhája
17.05 Az ismeretlen Patagónia
(természetfilm)
18.05 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 7.)
18.30 Divatház - magazin
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Színház-tűznéző
20.30 A szemtanú halála
(amerikai film, 1992)
22.30 Ericsson vendégei
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 A csend harmóniája
21.30 Klippercek
21.40 Ingatlankavalkád
21.50 Díszlet nélkül
22.20 Majd holnap beléd esek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése