1997. április 17., csütörtök

Tv műsor - 1997. április 17. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/25. rész: Kellemetlenségek
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Kultúrszelet
10.45 Játék
10.50 Információk
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/13. rész: Veszélyes játék
12.00 Déli harangszó
16.00 Repeta - Irodalom
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/104. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Juventus Pop-rock fesztivál '97
3. elődöntő
Sztárvendég a Happy Gang
17.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Rosszcsont Dani meg a Dilidongók
(cseh rajzfilmsorozat)
7/1. rész: Rosszcsont beforr
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Kisváros
Az ördög nevében
21.00 Az én mozim
Friderikusz Sándor riportműsora
22.05 Így készült: Az utolsó emberig
(amerikai werkfilm)
22.20 Verseny a lejtőn
(amerikai film)
24.00 Híradó

MTV 2



15.55 Műsorismertetés
16.00 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/30. rész: A kapzsi bíró
16.25 Repeta plusz
ARTE
„A” pirula
4/2. rész: Az első évek (ism.)
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/14. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/7-8. rész:
Az alku
Borsos ár
20.10 Atlanti express
20.25 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
20.50 Istenek órája
Popper Péter műsora
Bibliai álmok és látomások - 3. rész
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Izraeli körkép
Kupadöntő
(izraeli film)
Feliratos
0.35 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
Betűvető
Az én énem
A névmás
8.30 Starting Business English
Munkafüzet
A BBC angolnyelvlecke-sorozata (ism.)
9.00 Képes krónika
16.00 Figyelj!
Fiatalok műsora
16.35 Póráz
Kutyatartók magazinja
17.05 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
252. rész: Befejezett tény
17.30 Fabulák
A lóról, a szamárról meg a kutyáról
- Űrfantázia
A fagylalt
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Az örök vesztes
(olasz film, ism.)
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Ermo
(hongkongi film)
23.00 Megtört csend
(holland dokumentumfilm)
0.20 Hírújság
0.35 Figyelj! (ism.)
1.10 Póráz (ism.)
1.40 Váltó (ism.)
2.15 Esti kérdés (ism.)

HBO


10.00 Kasszafúrók
(amerikai film)
11.40 Ruby Cairo
(amerikai film)
13.30 Zenemánia: Pet Shop Boys
14.30 Távol a tébolyult tömegtől
(amerikai film)
17.10 Így készült: Lost Highway
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 A Viharhegy óriása
(amerikai családi film)
20.05 Egy lány miatt
(francia film)
22.00 Melrose Place
22.45 Rebecca
(amerikai erotikus film)
0.15 Dracula
(amerikai erotikus film)
1.30 Forró drót
(amerikai erotikus sorozat)

TV3


14.05 Műsorajánlat
14.10 Császári vadászat
(osztrák film)
15.55 Plakát
16.20 Negyedóra (ism.)
16.35 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
17.05 Havi Fix
17.20 Tigrisszív
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat)
20.10 Játék: Zenefon
20.45 Aloha Sport
21.00 Rémálmok Rióban
(amerikai krimi)
23.05 Napi profit
23.20 Negyedóra gazdaság
23.35 Aloha Sport (ism.)
23.45 Tér-hatás (ism.)

MSat

2.40 Music Box
6.00 Vekker - Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Nem kapsz el 2.
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat - 34.)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat - 7.)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 19.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 34.)
22.30 Átütőerő
(amerikai sci-fi)
24.00 A3-ik vonal
1.00 Nem probléma
1.30 Sasok szárnyán (ism.)

Szív TV

16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Az új rokon
(magyar vígjáték, 1939)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat)
19.30 RPS - News
20.00 Kockáztató
20.30 Dokumentumfilm
21.05 A Nap fia és a Hold lánya
(norvég sorozat)
4/2-3. rész
23.00 S. K. - barkács (ism.)
23.30 Eurostar Kapásjelző (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Klippercek
20.00 Halálos kémjátékok
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése