1997. április 13., vasárnap

Tv műsor - 1997. április 13. - Vasárnap

MTV 1


7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/12. rész: Murphy őrmester szabadnapja
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/8. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/30. rész: A remény virága
9.00 40 éves a Magyar Televízió
A TV díjnyertes alkotásai
A dunai hajós
(tévéfilm, ism.)
2/1. rész
10.00 Matiné
Szép volt...
Randevú Rácz Valival
11.00 Glóbusz
Érdekes magazin a nagyvilágról
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/96-100. rész
15.00 HT - Háttértudomány
15.30 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Legyecs-kém a levesben
- Pluto és az ősi ösztön
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Tinititkok
(amerikai filmsorozat)
13/7. rész: Egyedül nem megy
17.00 Négyszázezer nap
Az első színház, az első vasút, az első híd
17.25 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.15 Klip-mix
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Örökös tagság
A Petőfi Rádió és a Stúdió '97 gálaműsora a Fővárosi Operett Színházból
22.30 Rendszerváltó évek
22/2. rész: Frizsiderszocializmus

MTV 2



7.30 Műsorismertetés
7.35 Hol-mi?
8.00 Családorvos
8.30 Pipafüst nélkül
Hegedűs Géza műsora
10/9. rész: Felvilágosodás
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
74. rész: A vizsga
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.05 Az Onedin család
(angol filmsorozat)
182/3-4. rész (ism.)
11.00 Kézilabda-mérkőzés
13.00 Gaál Gabriella nótafelvételeiből
13.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Jersey szigete októberben
13.55 Az én babám
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/5. rész: A gondolkodó (ism.)
14.20 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi riportműsor
14.55 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Ég és föld között
15.50 Kerekek és lépések
26/11. rész: A Sárrét emlékei (ism.)
16.35 Horizont
Heti világhíradó
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
80. rész
17.55 Forma-1 Argentin Nagydíj
Közvetítés Buenos Airesből
20.05 Esti mese
Paffka, Klaff és Majszi
(szlovák rajzfilmsorozat)
Búsuló búcsúzók
20.20 Guantanamera
(kubai film)
22.05 Telesport
23.05 Remekművek
Szenthelyi Miklós hegedül
24.00 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Szegletkő (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 Társadalom és tudomány
8.15 Tengerentúli legendák
8.35 Popeye
A bányarém
Megnyúzott búvárok
8.45 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
13/1. rész
9.10 Cimbora
10.00 Mise
Evangélikus istentisztelet közvetítése a farádi gyülekezet templomából
11.00 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci ismeretterjesztő film)
12/5. rész
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Szigetvár
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 A fekete kalóz
(olasz-angol francia-német film)
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kalaposfilm
(dokumentumfilm)
17.30 Rongyosbabák
A repülő masina
- Popeye
Egyiptomi út
18.00 Heti Hírmondó
19.00 In memoriam Bohumil Hrabal
Szigorúan ellenőrzött vonatok
(csehszlovák film)
20.30 Nagymesterek kamarazenéje
20.40 Színházi Élet
21.20 Mű-terem-tés
22.00 Sportpercek
22.10 Az örök vesztes
(olasz film)
23.50 József Attila: Talán eltűnök hirtelen
Elmondja: Major Tamás
23.55 Hírújság
0.10 Sportképek

HBO


8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 Oscar
(amerikai vígjáték)
12.25 National Geographic
13.20 Blinky Bill
13.50 Ápolandó ápolók
(amerikai vígjáték)
15.15 Jack és Sarah
(amerikai film)
17.05 Mr. Wonderful
(amerikai vígjáték)
18.45 Zenemánia: Gloria Estefan
20.30 Az utolsó esély
(amerikai film)
22.25 Luxusbordély Londonban
(amerikai dokumentumfilm)
23.30 Jelige: Vörös cipellők
24.00 A terror gyermeke
(amerikai thriller)
1.35 Mozivarázs

TV3


9.00 Dominó
12.30 Műsorajánlat
12.35 Blanche
(kanadai sorozat - 4.)
13.30 Miért?
14.25 Harc az időért
(amerikai vígjáték)
16.10 Menjünk
16.20 Valami - túlélési magazin kelet-európaiaknak
16.50 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat)
12/3. rész
17.50 Automobil
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aki megmentette a világot
(ausztrál vígjáték)
20.55 Gillette World Sport Special
21.25 Schindler
(angol dokumentumfilm)
23.10 Pörzsölő
23.40 Menjünk (ism.)

MSat

2.35 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Bosco léghajó kalandjai
11.30 Családi fotók 1. (ism.)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 Családi fotók 2. (ism.)
16.05 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
17.00 Sárkányikrek
18.30 Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.00 Benny Hill
20.30 Elképesztő övezet
21.30 Tűzoltók
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Szerelem mindhalálig
1.40 Bátorsági próba

Szív TV

16.30 Dokumentumfilm
17.00 Horváth Rozi konyhája
17.05 Az óriás fügefa
18.05 Rin-Tin-Tin
18.30 Divatház - magazin
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Örült Stone
(amerikai sci-fi)
22.30 Földgömb (ism.)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
20.00 Hullámlovagok
(amerikai vígjáték)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 Romlott lányok
(olasz-spanyol szexfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése