2017. augusztus 21., hétfő

Tv műsor - 1998. március 26. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/76.)
10.05 Helló, világ! (ismétlés)
10.50 Délutáni rendelés
11.10 Frankenberg-kastély
(német sorozat, ism.)
Cserbenhagyás
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
13.00 Az „örökzöld örökzöldek”
A „Ko-Ko-Ko”, azaz Koós János, Korda György és Komár László felvételeiből
14.00 Rondó
Nemzetiségi magazin
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.30 Kísértetkastély
(cseh sorozat - 6/4.)
Cserebogár zsályával
16.00 Jövő-Menő
Gyereksportmagazin
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/103.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Csellengők
17.20 Bohózatalbum
A főszerepben: Bodrogi Gyula és Kabos László
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Vízipók, csodapók
(sorozat, ismétlés)
Őszi szél
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/88.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.35 Desszert
Kepes András műsora
Vendég: Székhelyi József, Geszti Péter, Lövey Nóra
21.40 Kenó
21.45 Hírek
21.50 Aktuális
22.15 VilágKép
(Feliratozva is!)
22.45 Rjaba, tyúkocskám
(francia-orosz film, 1994)
0.35 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Szabad verseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Gólyavári esték (ism.)
11.45 Nekem ne lenne hazám?
(sorozat, ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 A Szórád-ház
(sorozat, ismétlés)
14.45 Mesterművek
15.00 Repeta
17.30 Kormányváró
18.00 Sim, a bohóc
(ausztrál sorozat - 8/1.)
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A mi XX. századunk
(angol sorozat)
21.00 TS-extra
21.30 Othello Gyulaházán
(tévéfilm, ism., 1967)
22.55 Időjárás és környezeti hírek
23.05 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip Klub (ismétlés)
10.05 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Hello, Sandybell!
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 16-17.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Hello, Sandybell!
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 19.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 29.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 53.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 20.)
20.50 A nő hétszer
(amerikai vígjáték, 1967)
22.30 Meztelennek látom
(olasz vígjáték, ism.)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Gyökereink
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 119.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat - 10.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat - 14.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 117.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 118.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 120.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 122.)
19.55 Forró nyomon
(a megoldások magazinja)
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat - 13.)
Bécs utcái alatt
21.40 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 23.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Tények
(rövid ismétlés)
0.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV


9.05 Képes krónika
10.50 (kis)Mamaklub (ism.)
11.20 Régiók (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ismétlés)
12.40 Kapcsok (ismétlés)
13.15 A szűz és a gödölye
(magyar film, 1941) FF
14.45 Csatamezők
(angol sorozat, ism.)
15.45 A tudomány mérföldkövei
(német film)
16.00 Figyelj!
16.35 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.50 Kertgazda
17.10 Billy, a macskakölyök
(angol rajzfilmsorozat)
17.35 Rupert maci kalandjai
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Itáliai utazás
(olasz film, 1953) FF
19.45 Beavatás
Televíziós esszé
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.30 Mozgó Kép (ismétlés)
22.05 Véletlen
(lengyel film, 1989)
24.00 Híradó

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Koldus és királyfi
(amerikai rajzfilm)
9.00 Mondj igent Giorgió- nak!
(amerikai vígjáték)
10.50 Káosz Tv
(amerikai vígjáték)
12.30 A Zenebirodalom visszavág
(amerikai vígjáték)
14.00 A három nindzsa visszarúg
(amerikai vígjáték)
15.35 Gombháború
17.10 Oscar
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 Tiszta románc
22.00 Melrose Place
22.50 Mulholland - Gyilkos negyed
(amerikai thriller)
0.40 Fritz kilenc élete
2.00 A hercegnő és az örömlányok 2.
3.15 Meztelen tangó
4.50 Az utolsó esély

TV3


15.15 Behálózva
(amerikai film, 1987)
17.15 72 óra
17.45 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 5.)
Maximális kockázat
18.45 Hír3
19.15 Vagyonlesők
(francia vígjáték, 1992)
20.45 MASH
(amerikai sorozat - 16.)
A díszpéldány
21.25 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 21.)
Mérgek - 2/1.
22.15 Hójelentés
22.20 Hír3 (ismétlés)
22.50 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)
23.45 72 óra (ismétlés)

MSat


0.25 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra...
15.30 Disco Top Ten
(kívánságműsor)
16.00 Bulivonal (ismétlés)
16.30 News-da
17.00 Szelep
(spotműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 34.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 63.)
19.30 Drakula
(sorozat - 8.)
20.00 Amerikai szív
(amerikai film)
22.05 Nyomul a 8. dimenzió
(amerikai sci-fi, ismétlés)

Szív TV


10.00 Színház-tűznéző
11.00 Jó utat!
11.30 Autósport
12.30 Tabuk nélkül
13.00 Teenager party
13.30 Egészségmagazin
14.30 Különjárat
15.30 Konyhashow
16.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat - 11.)
16.30 Sztárbár
17.30 A természet világa
(sorozat - 24.)
A hatalmas alaszkai medvék
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 Pénzvilág
20.30 Szédülj el!
21.00 A veszett és a kickboxer
(amerikai film)
23.00 Sztárbár

ATV


19.05 Klippercek
20.00 Power kapitány 3.
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.00 Tér-Hatás
22.25 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. március 25. - Szerda

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/75.)
10.05 Új szeszélyes évszakok (ismétlés)
11.10 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/12.)
Kérem, ne zavarjanak!
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
13.00 Népzenei összeállítás
14.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.25 Kísértetkastély
(cseh sorozat - 6/3.)
Theo titka
15.50 Leó és Fred
(sorozat, ismétlés)
16.00 Zöld kalap
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/102.)
17.00 Pszichovonal
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
17.55 Kommentár
Bibliai történetek
18.15 Családi csetepaték
(francia sorozat)
A kutyák kutyája
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/87.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A Merisier-birtok
(francia-svájci film)
21.30 MM
21.35 Kenó
21.40 Hírek
21.45 Aktuális
22.10 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
22.40 A legkedvesebb évszakom
(francia film, 1993)
0.45 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Gólyavári esték
Istenek születése (ism.)
11.45 Nekem ne lenne hazám?
(sorozat, ism.)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 A Szórád-ház
(sorozat, ismétlés)
15.00 Repeta
17.30 Izom-láz
18.00 Robog az úthenger
(sorozat, ismétlés)
Kultúrházavatás 2.
18.20 Mesterművek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Terra X
(német sorozat)
20.45 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Utánanézünk
A Standard-ügy
(dokumentumfilm - 2/2.)
23.10 Időjárás-és hójelentés
23.15 Az éjjeliőr
(amerikai film, 1974)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip Klub (ismétlés)
10.05 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Hello, Sandybell!
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 15-16.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Hello, Sandybell!
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 18.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 28.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 57.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 RTL Sport klub
Németország-Brazília
Barátságos labdarúgómérkőzés
Közvetítés Stuttgartból
22.30 Amnézia
(amerikai krimi, ism.)
0.05 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 118.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ismétlés)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ismétlés)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat - 9.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat - 13.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 116.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 117.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 119.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 121.)
19.55 Páratlan prédikátor
(amerikai vígjáték)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat - 24.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Tények
(rövid ismétlés)
0.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV


9.00 Képes krónika
10.40 Héthatár (ismétlés)
11.15 Gazdakör (ismétlés)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Néptáncok
12.40 Expedíció
(venezuelai sorozat)
A vizek birodalma
13.30 ...Megsemmisítését elrendelem!...
(amerikai film, ism., 1969)
15.40 Hogyan épült
(angol sorozat - 4/3.)
16.30 Bartók: 27 Egynemű kar
16.55 Horváth Elemér: Bartók sírjára
Elmondja: Andorai Péter
17.00 (kis)Mamaklub
17.30 A kenguru erszényéből
- Iciri-piciri kalandok
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Folytassa, Henry!
(angol vígjáték, 1971)
19.50 Gershwin: Kubai nyitány
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Kabaré
(amerikai film, ism., 1972)
23.40 Híradó

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Csontváz és dákó
10.35 Jó étvágyat, televíziócska!
(lengyel vígjáték)
12.10 Sima száj
13.45 Garth Brooks ’97-es koncertje
15.50 Koalakaland
17.25 Jack, a villám
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Rózsaágy
(amerikai film)
21.45 Afrika-koktél
23.20 A festőnő szerelmei
1.20 Sztárközelben: Emma Thompson
1.45 Festett szív
3.15 Itt a gyilkos, hol a gyilkos?...
(amerikai krimi)
5.00 Arachnophóbia - Pókiszony
(amerikai horror)

TV3


14.25 Cracker
(angol sorozat, ism.)
15.25 Az utolsó gyönyörű nyár
(amerikai film, ism.)
17.15 Cinema
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 93.)
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 22.)
Keresztelő
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat - 8.)
Hűtlen kedves
20.45 Halálos fegyver 3.
(amerikai film, 1988)
22.50 Hójelentés
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 Drága testek (ism.)
0.20 Cinema (ismétlés)

MSat


0.15 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra...
15.30 Disco Top Ten
15.50 Riói karnevál
(összefoglaló)
16.50 Falmászó 2.
(svéd vígjáték)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 33.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 62.)
19.30 A terror iskolája
(amerikai film)
21.35 Tolvajirtók
(amerikai sorozat, ism.)
22.35 Puszta acél
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


6.00 Sztárbarangoló
7.00 Jó utat!
8.30 Negyedik dimenzió
9.00 R. P. S. - News
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
12.30 Színház-tűznéző
13.30 pH-érték
15.00 Párban vagy pártában
16.00 Gigabyte
16.30 Tabuk nélkül
17.30 A természet világa
(sorozat - 23.)
Szigetek Afrika egén
19.00 Egészségmagazin
19.30 G, I. Joe
(amerikai sorozat, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 36.)
21.00 Sátáni kristályok
23.30 Tabuk nélkül

ATV


19.05 Klippercek
20.00 Forró tornacipő
(amerikai vígjáték)
21.30 Klippercek
21.50 Házaló
22.30 A város angyalai
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. március 24. - Kedd

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/74.)
10.05 Anno...
Aki mesél: Sándor Pál (ismétlés)
10.40 Évszakok (ismétlés)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
13.00 Hyppolit és a többiek
Régi magyar filmslágerek - Mezei Mária válogatása
14.05 Dr. Mabuse testamentuma
(német némafilm, 1933)
16.00 Csapdák
(kanadai sorozat - 13/12.)
Quasimodo
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/101.)
17.00 Segítőtárs
17.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Fabulák
(sorozat, ismétlés)
A házi egérről és a mezei egérről
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/86.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/18.)
Amire mérget vehet az ember
20.50 Kriminális
21.25 MM
21.30 Telemázli
21.55 Kenó
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.30 Publikum
23.00 Egyérintő
(csehszlovák film)
0.30 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Médiamix (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
10.55 Híres magyar könyvtárak (ismétlés)
11.35 Nekem ne lenne hazám? (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 A Szórád-ház
(sorozat, ismétlés)
15.00 Repeta
17.30 Házi mozi (ismétlés)
Illés Endre filmjei
18.00 Robog az úthenger
(sorozat, ismétlés)
Kultúrházavatás 1.
18.20 Mesterművek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A Standard-ügy 1949-1989
(dokumentumfilm - 2/1.)
21.00 TS-extra
21.30 „Itt artunk”
22.00 Zenés társaskör
23.00 Táncvilág
23.30 Időjárás és környezeti hírek
23.35 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip Klub (ism.)
10.05 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Hello, Sandybell!
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Receptklub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 14-15.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Hello, Sandybell!
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 17.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 27.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 56.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Amnézia
(amerikai krimi, 1989)
21.35 Aranykor
(amerikai sorozat - 3.)
22.25 Drogok rabságában
(amerikai film, ism.)
24.00 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31  TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 117.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ismétlés)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat - 8.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat - 12.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 115.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 116.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 118.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 120.)
19.55 Kaméleon
(amerikai sorozat - 28.)
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat - 12.)
Jogos önvédelem
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Szuper csapat
(amerikai film, ismétlés)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)
0.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV


11.25 Harmónia (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 1100 év Európa közepén
(kisfilm - 3.)
12.35 Elnémult harangok
(magyar némafilm, 1916)
13.30 Bartók: Román népi táncok
Előadja: Várjon Dénes
13.35 Bartók: Szvit Op. 14.
13.45 Csillagjel (ismétlés)
14.15 Helikon (ismétlés)
14.50 Csontkezű
(filmballada)
15.35 Édes Emma, drága Böbe
(magyar film, ism.)
16.55 Dél-csehországi dudamuzsika
17.05 A kis Nicholas úrfi
(angol sorozat - 6/6.)
17.30 Paddy
- Moha és Páfrány
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/8.)
19.15 A világegyetem enciklopédiája
(angol sorozat - 26/12.)
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Pokol a Csendes-óceánon
(amerikai film, 1969)
23.15 Híradó

HBO


7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Mr. Saturday Night
10.05 Apa csak egy van
11.45 8 másodperc
13.30 Notre Dame-i toronyőr
14.25 Egy lány miatt
(francia film)
16.15 A Dumbo hadművelet
18.05 Út az Oscarhoz
(amerikai dokumentumfilm)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Út az Oscarhoz
21.00 Oscar-díj-átadás - vágott változat
22.35 Az ügynök bosszúja
(amerikai akciófilm)
0.10 Tiszta Hollywood 8.
0.45 Aludj csak, én álmodom
(amerikai vígjáték)
2.30 Las Vegas, végállomás
(amerikai film)
4.25 A remény rabjai
(amerikai film)

TV3


16.15 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
17.15 ZöldPont
(sportmagazin)
17.45 Cracker
(angol sorozat - 23.)
Férfi is sírhat - 3/3.
18.45 Hír3
19.15 Az utolsó gyönyörű nyár
(amerikai film, 1979)
21.00 MASH
(amerikai sorozat - 15.)
Tuttle kapitány
21.30 Drága testek
(amerikai sorozat - 22.)
Jó fej Charlie
22.25 Hójelentés
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Nyolcadik utas: a Halál
(amerikai sci-fi, ism.)

MSat


1.15 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra...
15.30 Disco Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
16.10 Sátánkeringő Bécsben
(amerikai film)
18.00 Mit les, Mr. Beadle s?
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 A hekus
(német sorozat - 61.)
19.30 Nyomul a 8. dimenzió
(amerikai sci-fi paródia)
21.30 Poirot (ismétlés)
22.30 Kínai herkules
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


10.00 Blende
11.00 Autósok világa
11.30 Csapda 2.
12.30 Párban vagy pártában
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.30 R. P. S. - News
15.00 Utazási ajánló
16.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat, ismétlés)
A camaldoli kolostor
16.30 Különjárat
17.30 A természet világa
19.00 Jó utat!
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ismétlés)
20.00 S. K. barkácsmagazin
20.30 Negyedik dimenzió
21.00 Nindzsa - USA
(amerikai film)
23.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
23.15 Különjárat

ATV


19.05 Klippercek
19.20 OBB-híradó
20.00 Lan-guszta
20.30 Klippercek
20.45 Biztos, ami biztos
21.30 ATV-stúdió
23.00 Róna Pitzi műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. augusztus 20., vasárnap

Tv műsor - 1998. március 23. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/73.)
10.10 Hollósy Simon (ism.)
10.30 Vakarcs
(NSZK-sorozat - 3/3.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
15.00 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat - 33/2.)
Az év modellje
16.00 Csapdák
(kanadai sorozat - 13/11.)
Az elátkozott örökség
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/100.)
17.00 Délutáni rendelés
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló (ismétlés)
18.15 Ezüstszárny
(cseh sorozat)
18.25 „Engedjétek hozzám!”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/85.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Skinner őrangyala
20.45 Frei-dosszié
21.20 Mixishow
21.40 Kenó
21.45 Hírek
21.50 Aktuális
22.15 Médiamix
22.45 A két lány
(NSZK-film, 1989)
0.25 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 A Hét (ismétlés)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Zóna (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 A napsugár nyomában
(sorozat, ismétlés)
11.30 Azok a csodálatos állatok (ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 A Szórád-ház
(sorozat, ismétlés)
14.50 Jelképtár (ismétlés)
15.00 Repeta - Teljes gőzzel
17.30 Tudományos híradó
18.00 Robog az úthenger
(sorozat, ismétlés)
Szép volt fiúk 2.
18.20 Mesterművek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Szaporodni muszáj
(angol sorozat - 6/3.)
21.00 TS-extra
21.30 Sittre vágyva
(angol film, 1979)
23.00 Időjárás- és hójelentés
23.05 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip klub (ismétlés)
10.10 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Hello, Sandybell!
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 13-14.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Hello, Sandybell!
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 16.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 26.)
17.30 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 55.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 A siker hálójában
(amerikai film)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 Két férfi a városban
(francia krimi, ism.)
0.15 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 116.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ismétlés)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat - 7.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat - 11.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 114.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 115.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 117.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 119.)
19.55 Gyilkos ártatlanság
(amerikai film - 1993)
21.40  Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat - 25.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10  Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)
0.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV


10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Emlékképek - Régi híradók (ismétlés)
12.55 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai magazin (ismétlés)
13.50 Egy búvároperatőr vallomása
(sorozat, ism. - 5/2.)
A víziporszívók
14.20 Zöldszem, Zöldfül (ismétlés)
14.50 Tarkabarka (ism.)
15.50 A francia kapcsolat
16.35 Harmónia
17.10 Zűrzavaros vakáció
(angol sorozat - 6/3.)
Nem minden arany...
17.35 Mese
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Sportképek
Magyarország-Spanyolország jégkorong-vb
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Test és lélek
(angol sorozat - 6/5.)
22.30 Csatamezők
(angol sorozat - 12/5.)
Csata a Midway-szigeteknél
23.30 Híradó

HBO


7.00 Lois és Clark
8.05 Bundesliga-forduló 27.
10.10 Bundesliga-összefoglaló
11.15 Korzikai fivérek
(amerikai rajzfilm)
12.05 Kingfish - Egy vaskezű diktátor
13.40 Sztárközelben: Morgan Freeman
14.05 Dumb és Dumber - Dilibogyók
15.50 Vízi dili
17.20 A szerencse zsoldosai
(amerikai film)
19.00 Lois és Clark
20.00 Szirének
21.35 Sztárközelben: Martin Short
22.00 Valaki más Amerikája
(feliratos francia-angol-német film)
23.35 Pillangó
(amerikai film)
2.00 Oscar Díjátadási gála
6.00 Sztárközelben: Tim Robbins

TV3


14.10 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ismétlés)
15.10 Flash Gordon
(angol sci-fi, ismétlés)
17.15 Aviator (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 92.)
Régi szép napok
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat - 59.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat - 8.)
A bábjátékos
20.45 Nyolcadik utas: a Halál
(amerikai sci-fi, 1979)
22.50 Hójelentés
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 Hegylakó (ismétlés)

MSat


24.00 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra...
15.30 Disco Top Ten
15.50 Elefántok
(természetfilm)
16.50 Falmászó 1.
(svéd vígjáték)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 A hekus
(német sorozat - 60.)
19.30 Drakula
(sorozat, ism.)
20.00 Puszta acél
(amerikai film)
21.50 MSAT Klub
22.20 A3-ik vonal
23.20 Forró verejték (ism.)

Szív TV


9.00 Egészségmagazin
10.00 Konyhashow
11.30 Blende
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Lámpás
14.30 Sztárbarangoló
15.00 Utazási magazin
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
19.00 Egészségmagazin
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ismétlés)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 35.)
21.00 Zsarubőrben
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat, ismétlés)
Bencések az írországi Glenstalban

ATV


19.05 Klippercek
20.00 Hülyék gyülekezete
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Házaló
22.30 Fenyegetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1998. március 22. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Vitéz László és a többiek
Az elátkozott malom (ismétlés)
7.50 Jövő 7
(ajánlóműsor)
8.05 Zenegér
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
Bubu, a méhkirálynő
- Tom és Jerry
Elbocsátás
- Frédi és Béni
Báli buli
- Dexter laboratóriuma
(amerikai sorozatok)
9.30 Családi napló
10.00 Tévémagiszter
11.00 Gazdit keresünk
11.25 Édesanyám, lelkem...
Hatvani Kiss Gyöngyi énekel (ismétlés)
11.50 Nepál
(dokumentumfilm)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
21-es show
12.30 PoliTour
Világjáró mozaik
13.05 Jelige: Táncos láb
(svéd film)
14.25 „Vándor vagyok, hazátlan...”
Találkozás Vass Alberttel Floridában
15.05 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
15.55 Vers mindenkinek
16.05 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai sorozat)
- Pluto és a kolbász
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.10 Minden, ami zene
17.15 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.10 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Sandra hercegnő
(francia sorozat - 16/7.)
Az első szárnycsapások
20.50 Variációk
Tahi Tóth László műsora (ismétlés)
21.00 Az álommanó
(német thriller)
22.40 Tonik
23.05 Az ötvenes évek világa
(német sorozat -13/8.)
Afrika elbocsátja a fehér embert
23.35 Angol Liga

MTV 2


7.20 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sorozat, ismétlés)
8.00 Zöld-övezet
8.30 Történelmi képeskönyvünk - Lengyelországból (ismétlés)
9.00 Tökjó
(szórakoztató délelőtt)
11.00 Körző
12.00 Szabófalvától San Franciscóig
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés - 160/96-99.)
15.00 Büszkeség és balítélet
(angol sorozat, ismétlés)
16.45 MTV+
17.00 Telesport
Jégkorong-vb
19.00 Nanovilág
(japán sorozat, ismétlés)
Az atom feltárul
20.00 Vörös István és a Prognózis
Lemezbemutató koncert
21.30 Telesport
22.00 Amíg még élünk
(angol sorozat - 33/10.)
Apakép
22.50 Universitas

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Icipici pók; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kenguk; Kimba
(rajzfilmsorozat)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 18.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat - 42.)
11.30 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképpen)
12.00 Sajtóklub
13.00 Híradó
13.10 Dóra mozija
13.40 Emmy
(magyar film, 1934)
14.55 A házibuli folytatódik
(francia film, 1983)
16.40 Seychelles-szigetek
(dokumentumfilm)
17.05 David Attenborough: Szeszélyes természet
(dokumentumfilm - 3.)
18.00 Fókusz plusz
18.30 Kedvenc magazin
Kisállattartók magazinja
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 19.)
20.15 Alain Delon filmjeiből
Két férfi a városban
(francia krimi, 1973)
21.55 Megkísértve
(angol fantasztikus film, 1995)
0.40 Dóra mozija (ismétlés)

TV2


6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
7.00 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.30 Sulisok(k)
Sokatlanul - a suliról
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.00 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
11.30 A foci-vb-k története
(angol sorozat)
12.00 Nótaszó
12.30 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 112-116.)
14.25 Kifutó
Zenés szórakoztató műsor Csonka Andrással (ismétlés)
15.50 Mozivarázs
Anastasia
(werkfilm)
16.15 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 25.)
17.05 Az Űrközpont
(amerikai sorozat - 11.)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Közkívánatra!
- Szenzációs recepciós
(amerikai vígjáték, 1993)
- Oliver története
(amerikai film)
- Szenzációs ajánlat
(amerikai vígjáték, 1993)
21.40 Gól! Gól! Gól!
22.25 Aranyzsiráf gála
23.40 Nemcsak egy mozi
0.10 Napló
A TV2 heti magazinja (ismétlés)
0.50 Közvetlen járat

Duna TV


8.00 Bolondságok a bohókás bolygóról
- Balfácánok
8.20 Nesz és Nesszi
(lett film, 1993)
9.20 Zöldszem, Zöldfül
9.50 Európa természeti csodái
(francia sorozat)
10.45 Táncház
11.15 Kapcsok
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Illyés Gyula: Konok kikelet
12.10 Ismeretlen ismerős
(mesejáték)
13.50 Postabontás...
14.15 Sportképek
16.30 Régi híradók
16.50 Lakáskulcs
17.35 Mese
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Sportpercek
19.15 80 huszár
(magyar film, 1978)
21.20 Stúdióbeszélgetés
21.45 A szabadságharc katonája
22.05 Stúdióbeszélgetés
22.30 Az 1848-49-es emléktárgyak a Magyar Nemzeti Múzeumban
23.50 Stúdióbeszélgetés
0.15 Kossuth emlékezete
0.25 Negyvennyolcas katonadalok

HBO


7.00 Koldus és ki-ha-én nem
(amerikai vígjáték)
8.35 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték)
10.30 National Geographic
11.25 Tiszta Hollywood 8.
12.00 A három ninja visszarúg
13.35 Az angol, aki dombra ment fel, de hegyről jött le
15.10 Sztárközelben
15.40 Koldus és királyfi
(amerikai rajzfilm)
16.35 Úton hazafelé 2.
18.05 Bundesliga-összefoglaló
19.10 Melrose Place
20.00 Afrika-koktél
21.35 Rikers Island, a börtönsziget
22.55 Csapnivaló
0.40 Bundesliga-összefoglaló
1.45 Blue Ice
3.30 A szerelem művészete
(lengyel vígjáték)
5.10 Harlemi ziccer

TV3


10.05 Profitvadász (ism.)
10.30 Cinema (ismétlés)
10.55 National Geographic
11.50 Agyafúrt professzor
(angol sorozat)
12.15 Az ezüst kiscsikó
(amerikai sorozat)
12.40 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai sorozat)
13.05 Alf
(sorozat)
13.35 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 20.)
A ferde szájú férfi
14.35 Babylon 5 (20.)
Az ismeretlen hang - 2/1.
15.30 Haragvó tenger
(olasz-amerikai film, 1960) FF
17.15 Jövőnéző
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 25.)
Anakonda
18.45 Hír3
19.15 Flash Gordon
(angol sci-fi, 1980)
21.20 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 7.)
21.50 Hazatérés
(amerikai film, 1978)
0.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism.)
1.10 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


1.10 Music Box
11.00 Mosó macik
12.00 Címlapsztori
(politikai vitaműsor)
13.00 A kokaburák erdeje
(sorozat, ismétlés)
14.00 Hold lánya, nap fia 4.
(norvég sorozat, ismétlés)
15.05 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 4.)
16.00 Egy dühös ember
(francia film, ismétlés)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 10.)
18.30 MSAT Klub
19.00 Gabriella-show
19.30 Kínai herkules
(amerikai film)
21.15 Címlapsztori (ismétlés)
22.15 Tripla sárkány
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


11.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
12.00 Utazási ajánló
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Gigabyte
15.00 A természet világa
(sorozat - 21.)
16.30 A természet világa
(sorozat - 22.)
18.00 Élet és designe
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 24.)
19.00 pH-érték
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat, ismétlés)
20.30 Párban vagy pártában
21.30 Börtönfoglyok
23.15 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.30 Konyhashow

ATV


18.00 Műsorajánlat
19.15 Klippercek
20.00 Bűnösök
21.30 Klippercek
22.30 Pribékek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek