2016. október 31., hétfő

Tv műsor - 1986. augusztus 14. - Csütörtök

MTV 1


8.23 Műsorismertetés
8.25 Tévétorna
8.30 Szünidei matiné
1. Fő, hogy utazunk (FF)
Újra itthon
Csehszlovák rajzfilm
2. Csodálatos Ferdinánd
A szomorú ébredés
Lengyel rajzfilm (ism.)
3. Mindent tudni akarok! 153.
Szovjet kisfilm
4. Jeti, az erdő őre
A víz
Csehszlovák síkbábfilm
5. Csörgősipka
X/7. rész: Ráismersz? (ism.)
6. Lakótelepi gyerekek
Csehszlovák filmsorozat
VII/7. rész: Az iskola (ism.)
7. Szervusz, Szergej
VIII/7. rész (ism.)
10.15 Jackson út
Francia tévéfilmsorozat
III/2. rész (ism.)
11.40 Képújság
16.58 Műsorismertetés
17.00 Hírek
17.05 Kesztyűbe dudálni
Szovjet film (1982)
18.15 Tévébörze
18.25 Képújság
18.30 Telesport
18.55 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
Pom Pom
A festéktüsszentő Hapci Benő
Magyar rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.05 Oppenheimer
Angol tévéfilmsorozat
VII/6. rész
21.05 Betűreklám
21.10 Hírháttér
Nézetek és vélemények közérdekű kérdésekről
A belpolitikai főszerkesztőség műsora
22.00 A hét műtárgya
Három márványszobor a Kykládokról
(Szépművészeti Múzeum)
22.05 Híradó 3.
22.15 Himnusz

MTV 2


18.28 Műsorismertetés
18.30 A nősülés viszontagságai
Lengyel filmsorozat
X/1. rész: Háztűznéző (ism.)
19.30 Képújság
19.40 Vízilabda világbajnokság
Spanyolország-Olaszország mérkőzés
Közvetítés Madridiból
Riporter: Knézy Jenő
Kb.: 21.00 Híradó 2.
21.20 A nősülés viszontagságai
Lengyel filmsorozat
X/2. rész: Lusia
22.15 Képújság

Tv műsor - 1986. január 13. - Hétfő

MTV 1


16.23 Műsorismertetés
16.25 Hírek
16.30 Örök visszatérés
Francia film (1943 - FF - felújítás)
18.20 9-es Stúdió
18.55 Képújság
19.00 Reklám
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
Az apa, a fia meg a szamár
Szovjet rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Önök kérték...
Kívánságműsor a Kereskedelmi, Pénzügyi és Vendéglátóipari Dolgozók Szakszervezete tagjainak kérései alapján
22.00 A Lusitania elsüllyesztése
Dokumentumfilm-sorozat
VI/1-2. rész (FF)
23.00 Tv-híradó 2.
23.10 Himnusz

MTV 2


17.23 Műsorismertetés
17.25 Képújság
17.30 Élősegély Afrikáért
Az afrikai éhezők megsegítésére december 26-án és 28-án a Budapest Sportcsarnokban rendezett koncertek felvétele
Riporter: Héder Barna
23.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1985. augusztus 11. - Vasárnap

MTV 1


8.13 Műsorismertetés
8.15 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.20 Óvodások filmműsora
1. A két kópé
Csehszlovák rajzfilmsorozat
Festés-mázolás
2. Mackó Misi a Szaharában
Lengyel bábfilmsorozat (ism.)
8.45 Boomer, a csodakutya
Amerikai kisjátékfilm-sorozat
IX/5. rész: George és Emma
9.10 Vértestvérek
NDK kalandfilm
10.45 Hírek
10.50 Zene-bona
11.30 Breki és a többiek
Angol film
11.55-13.00 Vízilabda Európa-bajnokság
Jugoszlávia-Szovjetunió mérkőzés
Közvetítés Szófiából
Riporter: Knézy Jenő
14.17 Műsorismertetés
14.20 Képújság
14.25 Vízilabda Európa-bajnokság
Magyarország-Hollandia mérkőzés
Közvetítés Szófiából
Riporter: Knézy Jenő
15.30 A Közönségszolgálat tájékoztatója
15.35 A holnap cirkusza
Francia film
16.35 Reklám
16.40 „Táncra ítélem magamat”
Koreográfus: Steller Antal
17.15 Műsorainkat ajánljuk!
17.40 Reklám
17.45 Elmebajnokság
Egri János műsora
18.25 Hírek
18.30 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Jóbarátok
A híd
NDK gyurmafilm
19.30 A HÉT
20.30 Hírek
20.35 A nyomorultak
Angol-francia film (1979)
22.50 Áruházak ajánlata (Reklám)
22.55 Hírek
23.00 Himnusz

MTV 2


15.53 Műsorismertetés
15.55 Atlétikai Európa Kupa
„B” döntő
Közvetítés a Népstadionból
Riporter: Gyulai István és Szalay István
(Átveszi az Intervízió és az Eurovízió)
19.00 Egy nyári délután
Melis Györgynél
(Az 1984. január 15-i adás ismétlése)
19.55 Képújság
20.00 Zenés nyári esték
Planquette: A corneville-i harangok
Operett (ism.)
21.35 Telesport
Műsorvezető: Kopeczky Lajos
- Sporthírek
- Kötöttfogású birkózó világbajnokság
Közvetítés Oslóból
Riporter: Dobor Dezső
22.45 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. október 29., szombat

Tv műsor - 1985. július 14. - Vasárnap

MTV 1


8.23 Műsorismertetés
8.25 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.30 Óvodások filmműsora
1. Matej, a ló
Csehszlovák kisfilmsorozat
Matej, a gavallér
2. Mackó Misi kalandjai
Lengyel bábfilmsorozat
Az elveszett csodafurulya (ism.)
8.50 Drágalátosok
Szovjet kisfilm
11. rész
9.00 Egyszer volt...
Békés József sorozata fesztiváldíjas filmjeiből
Keménykalap és krumpliorr
Filmsorozat gyerekeknek
IV/4. rész: Éljen Bagaméri Elemér!
(Az 1974. május 26-i adás ismétlése)
9.50 Boomer, a csodakutya
Amerikai kisjátékfilm-sorozat
IX/1. rész: A szökés
10.15 Hírek
10.20 A Koreai Cirkusz műsora
Francia film
(A január 19-i adás ismétlése)
15.27 Műsorismertetés
15.30 Képújság
15.35 A Közönségszolgálat tájékoztatója
15.40 Magyar táncosok a nagyvilágból
Néptáncfesztivál Gödöllőn
Műsorvezető: Antal Imre
16.15 Műsorainkat ajánljuk!
16.40 Reklám
16.45 Elmebajnokság
Egri János műsora
17.25 Változatok (a sakkozásra)
18.25 Hírek
18.30 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Jóbarátok
A másik Kokó
NDK gyurmafilm
19.30 A HÉT
20.30 Hírek
20.35 Rocky
Amerikai film (1976)
(14 éven felülieknek!)
22.30 Áruházak ajánlata
22.35 A quartett
Portréfilm a Bartók vonósnégyesről
23.25 Hírek
23.30 Himnusz

MTV 2


19.53 Műsorismertetés
19.55 Képújság
20.00 Balettalbum
IV/2. rész
20.35 Reklám
20.40 Telesport
Szerkesztő-műsorvezető: Vitár Róbert
- Sporthírek
- Autocross EB-futam
Közvetítés Pécelről
Riporter: Knézy Jenő
A közvetítést Mahrer Emil vezeti
- Vívó világbajnokság
Női tőr egyéni döntő
Közvetítés Barcelonából
Riporter: Dávid Sándor
- Tudósítás az atlétikai négyes viadalról, a Népstadionból
22.55 Képújság (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1984. augusztus 20. - Hétfő

MTV 1


8.58 Műsorismertetés
9.00 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
9.05 Zsebtévé (67.)
9.30 Játsszunk bábszínházat!
XIII/1. rész: Teremtsünk életet!
10.00 Tisztavatás
Közvetítés a Kossuth Lajos térről
Riporter: Kavalik Károly, Juszt László
11.00 Magyar tájak
Tiszahát
Rövidfilm
11.30 Budapesti Honvédelmi Nap
Közvetítés a Parlament előtti Duna-szakaszról
Riporter: Déri János, Feledy Péter
Kb. 13.00 Képújság
15.33 Műsorismertetés
15.35 Hírek
15.40 Paul Daniels műsora
16.15 Négyesfogat-hajtó világbajnokság
Akadályhajtás
Közvetítés Szilvásváradról, felvételről
Riporter: Dávid Sándor
A közvetítést Mahrer Emil vezeti
17.25 Tolnay Klári-sorozat
Egy csók és más semmi
Magyar film (1940 - FF)
18.35 Képújság
18.40 Jelképeink
A korona és a koronázási jelvények
19.10 Mesterdallamok
Műsorvezető: Baranyi Ferenc
19.40 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.45 Esti mese
A macskacicó
Magyar rajzfilm
20.00 Tv-híradó
Kb. 20.40 Molnár Ferenc: Csendélet
Tévéjáték
21.35 Telesport
- Budapest Nagydíj nemzetközi atlétikai verseny
Közvetítés a Népstadionból, felvételről
(A közvetítést átveszi az Intervízió és az Eurovízió)
- Összefoglaló nemzetközi versenyekről
Riporter: Gyulai István és Szalay István
A közvetítést Radnai János és Gábor Tamás vezeti
23.10 Tv-híradó 3.

MTV 2


19.53 Műsorismertetés
19.55 Képújság
20.00 A Budapesti Filharmóniai Társaság zenekarát Ferencsik János vezényli
(Az 1981. december 11-i adás ismétlése)
21.20 Tv-híradó 2.
21.40 Dr. Jekyll és Mr. Hyde
Angol tévéfilm
23.35 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1983. október 5. - Szerda

MTV 1


8.17 Műsorismertetés
8.20 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.25-10.00 Iskolatévé
8.25 Környezetismeret
(ált isk. 3. oszt.)
Egy osztályba járunk
(Kisiskolások az NDK-ban)
8.50 Éneklő ifjúság
Viva la musical - Ősz
9.00 Osztályfőnöki óra
(ált. isk. 3-4. oszt.)
Így nem játék (FF)
9.20 Magyar nyelv
(ált. isk. 3. oszt.)
Szó-ra-ka-té-nusz
Olló, cipő, hegedű
(A főnév)
9.35 Fizika
(ált. isk. 7. oszt.)
Elektromos töltés (FF)
10.00 Delta
Tudományos híradó
(A múlt vasárnapi adás ismétlése)
10.25 A tengerpart hölgyei
Francia tévéfilmsorozat
V/4. rész: A nagy lelki válság 1916-17.
(A szeptember 23-i adás ismétlése)
11.45 Képújság
15.00-16.30 Iskolatévé
15.00 Nyelvtanárok, figyelem!
Tanár nélkül (FF)
(A 4. osztályban orosz nyelvet tanító nevelőknek)
15.30 Élő múzeum
Ásványok és kőzetek világa
16.00 A magyar népballada
(Magyar irodalom felsőtagozatosoknak) (FF)
16.32 Műsorismertetés
16.35 Hírek
16.40 Lovak birodalma
Francia rövidfilm
(Az 1980. június 16-i adás ismétlése)
17.00 Hurrá nyaralunk
Szovjet film (1964 - FF)
(Középiskolásoknak ajánljuk, az október 12-i Kamera-adáshoz)
18.10 Képújság
18.15 Reklám
18.20 Turizmus ’83
Riportműsor
18.50 A Közönségszolgálat tájékoztatója
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
A hencegő kandúr
Román rajzfilm (Cirmi és Csurmi)
19.30 Tv-híradó
20.00 Jogi esetek
20.40 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor (FF)
Szerkesztő-műsorvezető: Vágó István
21.15 Tévéegyetem
Az ókori Kelet
XVI/1. rész: „A hajdankor napján a szántóvető”
22.00 Felel a musical-osztály
(Részletek az Országos Rendező Iroda 1983. január 31-i műsorából, a Pesti Vigadóból, felvételről)
23.00 Tv-híradó 3.

MTV 2


20.00 Műsorismertetés
20.01 Nevető vonalak
Rövidfilm
20.25 Haydn: C-dúr szimfónia
No 7. (Le midi)
20.50 Tv-híradó 2.
21.10 Dawn
Ausztrál film (1979)
22.55 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1983. augusztus 20. - Szombat

MTV 1


8.07 Műsorismertetés
8.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.15 A nagy kék üveggolyó
Amerikai sorozat
XIII/7. rész
8.40 Zsebtévé
(Az 1981. április 19-i adás ismétlése)
9.10 Legyen a zene mindenkié
VI/5. rész: A kodályi zenepedagógia nyitottsága
(Az 1982. október 7-i adás ismétlése)
9.55 Tisztavatás
Közvetítés a Kossuth Lajos térről
11.00 Budapesti honvédelmi nap
Közvetítés a vízi- és légiparádéról
Kb. 12.10 Képújság
13.52 Műsorismertetés
13.55 Kékszeműek
Francia tévéfilmsorozat
VI/6. rész
14.50 Hírek
14.55 Vízilabda EB
Magyarország-Spanyolország mérkőzés
Közvetítés Rómából
Riporter: Knézy Jenő
16.05 MAFILM-magazin
16.20 Százszorszép
Benedek András bábjátéka
17.25 Pávások
Összeállítás az 1981-es Röpülj páva műsorából
18.15 Képújság
18.20 A Variációk varietéje fesztivál gálaestje
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Az égig érő paszuly
Magyar rajzfilm (Magyar népmesék)
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Vörösmarty Mihály: Honszeretet
Elmondja: Rubold Ödön
20.05 Buborékok
Csiky Gergely vígjátékának tévéváltozata
21.30 Köszöntjük a 75 éves Feleki Kamillt
Összeállítás a népszerű művész legemlékezetesebb felvételeiből
22.30 Tv-híradó 3.
22.40-23.55 René Clair-sorozat
Boszorkányt vettem feleségül
Amerikai film (1942 - FF)

MTV 2


15.57 Műsorismertetés
16.00 Atlétikai Európa Kupa
A női-férfi döntők 1. napi versenyeinek közvetítése Londonból
Riporter: Gyulai István és Szalay István
18.15 Moliére: Férjek iskolája
A vígjáték tévéváltozata
(Az 1973. február 17-i adás ismétlése)
19.10 Új egymillió fontos hangjegy
A Color együttes műsora
(Az 1982. október 2-i adás ismétlése)
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers mindenkinek
Vörösmarty Mihály: Honszeretet
20.05 Offenbach: Hoffmann meséi
(Az 1982. január 2-i előadás közvetítése a londoni Covent Gardenből)
Közben: 21.10 Tv-híradó 2.
23.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. október 28., péntek

Tv műsor - 1982. december 5. - Vasárnap

MTV 1


7.53 Műsorismertetés
7.55 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.00-9.00 Mindenki iskolája
8.00-8.30 Fizika
Bevezetés a fizikába (FF)
8.30-9.00 Matematika
Számok világa (FF)
9.00 Óvodások filmműsora
Kisfilm-összeállítás
1. Meséről mesére
Csehszlovák bábfilmsorozat
7. rész: Az öreg Bodri és a farkas
2. Mackó Misi kalandjai
Lengyel bábfilmsorozat
33. rész: Búcsú Nordinkától (ism.)
9.20 Vuk
Rajzfilmsorozat
IV/2. rész
(Az 1981. április 19-i adás ismétlése)
9.40 Süsü, a sárkány kalandjai
Zenés bábjáték
VII/3. rész: Süsü, a rettentő
(Az 1981. december 26-i adás ismétlése)
10.50 Csúzli
Burleszkfilm-sorozat
És akkor mindenki szeretni fog téged...
(Az 1981. október 28-i adás ismétlése)
10.15 Lábus postás
Csehszlovák játékfilm
III/1. rész: A nagy csomag
11.00 Hírek
11.05 Egészségünkért!
Az Országos Egészségnevelési Intézet tájékoztatója Makk Marciról
11.15 Nemo kapitány
Szovjet filmsorozat
III/3. rész: A Nautilusz folytatja a harcot
(Az 1980. július 25-i adás ismétlése)
11.55-12.55 Kapcsoljuk a Vörösmarty téri Hanglemezszalont
Zenebutik
Újdonságok, régiségek, különlegességek, aktualitások, művészek és művek - zeneközelben
Juhász Előd műsora
14.22 Műsorismertetés
14.25 „Aki dudás akar lenni”
Fiatalok népzenei műsora
Népzenei hangverseny a Fővárosi Művelődési Házból
14.55 Képújság
15.00 Jean Marais-sorozat
A királyasszony lovagja
Ruy Blas
Francia film (1947) (Felújítás - FF)
16.35 Reklám
16.40 Ajándékot Télapónak
17.10 Híres magyar könyvtárak
Bibliotheca Corviniana
II. rész
17.40 Reklám
17.50 Műsorainkat ajánljuk
18.15 Reklám
18.30 A Közönségszolgálat tájékoztatója
18.35 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
18.40 Olvassatok mindennap!
18.45 Esti mese
A répatolvaj
Francia rajzfilm (Tip és Tap)
19.00 A Hét
20.00 Hírek
20.05 Koródi Ildikó: „Társkeresés N. 1463”
Tévéfilm
21.20 A próba
Rockbalett
22.40 Hírek

MTV 2


19.48 Műsorismertetés
19.50 Telesport (FF)
- Sporthírek (FF)
- Női Kézilabda Világbajnokság
Magyarország-NDK mérkőzés
Közvetítés a budapesti Sportcsarnokból felvételről
Riporter: Knézy Jenő
A közvetítést Bodor László és Gábor Tamás vezeti
- Ritmikus sportgimnasztika Intervízió-kupa
Közvetítés Tbilisziből, felvételről
Riporter: Vitár Róbert
- Tokaj Expressz nemzetközi párbajtőrverseny
Döntő
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból
Riporter: Dávid Sándor
A közvetítést Mahrer Emil vezeti
kb. 23.00-23.05 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1982. augusztus 14. - Szombat

MTV 1


8.59 Műsorismertetés
9.00 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
9.05 A cirkusz fényei
Szovjet cirkuszfilm (ism.)
9.30 Én sem vagyok itthon
Csehszlovák kisfilm-sorozat (FF)
5. rész: A váza
(Az 1976. december 28-i adás ismétlése)
9.40 Varázsgömb
Szórakoztató összeállítás
(Az 1980. december 25-i adás ismétlése)
10.20 „Életet az éveknek”
Nyugdíjasok műsora (FF)
(A csütörtöki adás ismétlése)
10.50 Autó-motorsport
A Telesport technikai magazinja
(A szerdai adás ismétlése)
11.10-11.55 Kórház a város szélén
Csehszlovák filmsorozat
XIII/4. rész: A könyök
(A keddi adás ismétlése)
14.47 Műsorismertetés
14.50 Mese a nyúlról
Koreai bábfilm
15.35 Paganini élete
Magyarul beszélő olasz tévéfilmsorozat
IV/1. rész
16.35 Reklám
16.45 Hírek
16.50 A magyar búza
III/2. rész: A vidék forradalma
17.35 Új egymillió fontos  hangjegy
A Korál együttes közreműködésével
17.50 Ház-tartás
Családi magazin
18.30 Főzőcske
Tévéfazék
A műsor vendége: Benkő Péter és felesége
19.00 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Csibor bácsi csomagol
Magyar rajzfilm (Vízipók-csodapók)
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Csoóri Sándor: Levél Gregory Corso amerikai költőnek
Elmondja: Hegedűs D. Géza
20.05-23.05 Szombat esti filmkoktél
20.05 Breki és a többiek
Angol szórakoztató film
20.30 Madigan
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A nápolyi ügy
21.40 Menő Manó
Olasz-angol rajzfilmsorozat
21.45 Humor Harold
Amerikai burleszkfilm-összeállítás (FF)
1. Öltönyőr
2. Félkész kézfogó
22.10 Bolondos leg-szikon
Angol rövidfilm
22.35 Menő Manó
Olasz-angol rajzfilmsorozat
22.40 Diszkóvarázs
Amerikai zenés film
23.00 Tv-híradó 3.

MTV 2


18.02 Műsorismertetés
18.05 Hétköznapok anatómiája
X/9. rész: A divat (FF)
(Az 1980. július 5-i adás ismétlése)
18.30 Motorcsónak világbajnokság
Közvetítés Szegedről
Riporter: Knézy Jenő és Pirigyi István
A közvetítést Gábor Tamás és Pintér Gyula vezeti
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Csoóri Sándor: Levél Gregory Corso amerikai költőnek
20.05 Zenés nyári esték
Leoncavallo: Bajazzók
Az opera tévéváltozata (ism.)
21.10 Tv-híradó 2.
21.30 Terápia
Lengyel rajzfilm
21.40-23.15 Most és mindörökké
Amerikai tévéfilmsorozat
III/3. rész (ism.)
(18 éven felülieknek!)
(Az 1981. december 5-i adás ismétlése)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1982. május 8. - Szombat

MTV 1


9.03 Műsorismertetés
9.05 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
9.10 Unser Bildschirm - A mi képernyőnk
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (FF)
(A csütörtöki adás ismétlése)
9.30 Óvodások filmműsora
Kisfilm-összeállítás
1. Mackó Misi kalandjai
Lengyel bábfilmsorozat (ism.)
3. rész: Mackó Misi a játékok bolygóján
2. Furfangos Viktor
Csehszlovák rajzfilmsorozat
2. rész: Viktor és az atom (ism.)
9.50 A mestertolvaj
NDK mesefilm
10.50 Reklám
10.55 A Buddenbrook ház
Thomas Mann regényének magyarul beszélő tévéfilm-változata
XI/8. rész
(A keddi adás ismétlése)
11.55 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor (FF)
(A keddi adás ismétlése)
12.25-13.10 Alfred Brendel Schubert műveiről
13/11. rész: A c-moll szonáta (Op. poszt.)
(A május 2-i adás ismétlése)
13.47 Műsorismertetés
13.50 Magilla Gorilla
Amerikai rajzfilmsorozat
XIX/18. rész
1. A bébi bábu
2. Az Óriás-hegy legendája
3. A nagy verseny
14.15 Ember és Föld
Az ibériai-félsziget állatvilága
Spanyol ismeretterjesztő rövidfilmsorozat
A parlagi sas - II.
14.40 Tomi és kutyája
Lengyel rövidjátékfilm-sorozat (FF)
5. rész: Sába, a detektív
14.55 Bélyegvilág (FF)
15.05 Szókimondó (FF)
15.50 Gyújtópontban a labdarúgás
Angol rövidfilmsorozat
VII/3. rész: Colin Todd - a hátvéd
16.20 Vöröskereszt világnap 1982.
16.35 Reklám
16.40 Hírek
16.45 Építsünk házat!
Tanácsadóműsor sajáterős építkezésben részt vevő fiataloknak
17.25 Reklám
17.40 Szilánkok
A külpolitikai szerkesztőség műsora
18.00 Teleráma (FF)
Műsorvezető: Vitray Tamás
18.40 Új egymillió fontos hangjegy
A Televízió könnyűzenei sorozata
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Bumba világszám lesz
Magyar bábfilm (Misi Mókus kalandjai)
19.30 TV-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Radnóti Miklós: Tétova óda
Elmondja: Dunai Tamás
20.05 A telepódium bemutatója
„A kitüntetés”
21.00 Tapsról tapsra
Rátonyi Róbert műsora
21.35 Csehszlovák körkép
Százszorszépék
Csehszlovák film
22.50 TV-híradó 3.
23.00 Ez a Maxim
Részletek a Budapesti Maxim Varieté műsorából

MTV 2


15.50 Mitől forog az idegen?
Riportműsor (ism.)
16.25 Otmar ST. Gallen-Bp. Honvéd
Kézilabda férfi BRK döntő mérkőzés
Közvetítés ST. Gallenből
A szünetben: Reklám
17.50 Tisztelendők
Dokumentumfilm (ism.)
18.15 Kék fény (ism.)
19.30 TV-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Radnóti Miklós: Tétova óda
20.05 A vadember
Francia tévéfilm
22.05 TV-híradó 2.
22.25 Cleo Laine műsora
Angol zenés film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. október 26., szerda

Tv műsor - 1981. október 6. - Kedd

MTV 1


7.58 Műsorismertetés
8.00 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.05-10.55 Iskolatévé
8.05-8.35 Földrajz
(ált. isk. 6. oszt) (FF)
Baráti országok a Balti-tenger partján
8.35-8.50 Környezetismeret
(ált isk. 3. oszt.)
Kölcsönhatások
Mágneses kölcsönhatások
9.00-9.20 Környezetismeret
(ált isk. 4. oszt.)
Itt és ott
9.30-9.45 Magyar nyelv
(ált isk. 3. oszt.)
Szó-ra-ka-té-nusz - Mire jó a beszéd?
9.55-10.25 Történelem
(ált isk. 8. oszt.) (FF)
Rohamunk a forradalomba
10.35-10.55 Technika
(ált. isk. 1. oszt.)
A szálkától az erdőig (sz)
10.55 Csak gyerekeknek
Kisfilm-összeállítás
1. Csin-csin (FF)
Csehszlovák bábfilmsorozat
A légyfogó
2. Mikrobi
Magyar rajzfilmsorozat
1. rész: Start bonyodalmakkal
11.15 Charlie angyalai
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A gyilkos fajta (ism.)
12.05-12.20 Indiai impressziók
Útirajzfilm
(A vasárnapi adás ismétlése)
13.45-15.50 Iskolatévé (ism.)
13.45-14.00 Környezetismeret
(ált isk. 3. oszt.)
14.00-14.20 Technika
14.20-14.35 Magyar nyelv
14.35-14.55 Környezetismeret
(ált. isk. 4. oszt.)
14.55-15.25 Történelem (FF)
15.25-15.50 Napköziseknek, szakköröknek
Itt van az ősz!
15.52 Műsorismertetés
15.55 Hírek
16.00 Örsi Ferenc: Teréz
Tévéjáték (ism.)
17.35 Reklám
17.40 MAFC-AEK Athén
Férfi kosárlabdamérkőzés a Kupagyőztesek Európa Kupájáért
Közvetítés a budapesti Sportcsarnokból
A közvetítést Mahrer Emil vezeti
Riporter: Knézy Jenő
A szünetben: Kb. 18.20 Reklám
Kb. 19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Az okos szakács
NSZK rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Az Onedin család
Angol tévéfilmsorozat
XIII/1. rész: A hajó ördögei
20.50 Szép magyar tánc
Pusztai allegro
20.55 Szemle
Társadalomtudományi körkép
21.45 Stúdió ’81
A Televízió kulturális heti lapja
22.45 Tv-híradó 3.

MTV 2


20.00 Interfórum
Fiatal művészek hangversenye
II. rész
20.20 Zenei műemlékvédelem
Beszélgetés dr. Rajeczkv Benjámimnal
20.40 Zsámbéki séta
Rövidfilm
20.45 Tv-híradó 2.
21.05 Reklám
21.10 A város felülről
Román film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1981. augusztus 20. - Csütörtök

MTV 1


8.48 Műsorismertetés
8.50 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.55 Csak gyerekeknek!
Kisfilm-összeállítás
1. Csin-csin
Csehszlovák bábfilmsorozat
A Jánosbogárka (FF)
2. Repülőgépek
Szovjet rajzfilm
3. Rjazani fakanalasok
Szovjet kisfilm
9.25 Zsebtévé
9.55 Tisztavatás
Közvetítés a budapesti Kossuth Lajos térről
10.45 Rapszódia
Magyar rövidfilm
11.00-12.30 Budapesti honvédelmi nap
Közvetítés az Országház előtti Duna-szakaszról, a hagyományos vízi- és légiparádéról
15.12 Műsorismertetés
15.15 Magyar rövidfilmek a képernyőn
1. Amikor hajnalodik
2. Vásárhelyi színek
3. Albérlőim, a cinkék
15.55 Baráti hadseregek V. nyári szpartakiádja
A kézilabda-döntő közvetítése Miskolcról
Riporter: Gulyás László
A közvetítést Gábor Tamás vezeti
(Az adást átveszi az Intervízió)
17.15 Baltbazár professzor
A Fu-Fu szörny
Jugoszláv rajzfilm
17.25 Vasárnapi muzsika
A Televízió nyilvános felvétele a MOM Szakasits Árpád Művelődési Házában
Műsorvezető: Hortobágyi Judit
18.15 Kolozsvári Grandpierre Emil: A csillagszemű
Tévéfilm gyerekeknek
1. rész (ism.)
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
A kicsi dió
Magyar rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Egy kis móka, egy kis nóta...
Vidám szórakoztató összeállítás
Házigazda: Gálvölgyi János
Kb. 21.10 Kapcsoljuk a tűzijátékot!
Utána: Cirkusz a jégen
Összeállítás a Moszkvai Jégcirkusz budapesti műsorából
Kb. 22.00 Tv-híradó 3.
22.10-23.50 Át a hídon (FF)
Angol film (1957)

MTV 2


20.00 Műsorismertetés
20.01 Zenés Nyári Esték
Zenés Tv-Színház
Erkel: Bánk bán
Az opera tévéváltozata
Közben: Tv-híradó 2.
22.00-kb. 23.30 Baráti hadseregek V. nyári szpartakiádja (FF)
Az ökölvívó-döntő közvetítése Pécsről
Riporter: Gyulai István
A közvetítést Mahrer Emil vezeti
(Az adást átveszi az Intervízió)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1981. augusztus 1. - Szombat

MTV 1


8.59 Műsorismertetés
9.00 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
9.05 Unser Bildschirm - A mi képernyőnk (FF)
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora
(A csütörtöki adás ismétlése)
9.25 Az elefánt és a strucc
Mesefilm-összeállítás
1. Az elefánt és a strucc
Lengyel rajzfilm
2. Dorotka és a boszorkány
Csehszlovák rajzfilm
3. A giliszta és a kakas
Csehszlovák rajzfilm
4. Palacsinta meglepetéssel
Román rajzfilm
5. Vidám körhinta
Szovjet rajzfilm
6. Kék béka és az egér
Bolgár bábfilm
10.20 Tollas-suli
VI/1. rész
(A múlt vasárnapi adás ismétlése)
10.35 A „Fekete Macska” bandája
Szovjet bűnügyi filmsorozat
V/2. rész
(A keddi adás ismétlése)
11.45 Szülők nélkül? (FF)
A szegedi körzeti stúdió műsora
(A keddi adás ismétlése)
12.15-12.45 A fele sem igaz! (FF)
Vetélkedőműsor
(A tegnapi adás ismétlése)
14.02 Műsorismertetés
14.05 Magyarország állatai
Természetfilm-sorozat
III. rész: A gímszarvas (ism.)
14.15 Pufi kalandjai (FF)
Lengyel filmsorozat
VII/1. rész: Az áruló fia (ism.)
14.45 Képzőbűvészet
Rodolfó bűvésziskolája
X/4. rész (ism.)
15.00 Stop!
Közlekedj okosan
33/17. rész: Ki és hogyan utazhat utasként a kerékpáron? (ism.)
15.05 Reklám
15.10 MAFILM-Magazin
15.20 Magyar rövidfilmek - távoli tájakról
1. Sumér és Akkád művészet
2. Három évezred
A prehispáni mexikói kultúráról
3. Afrikai kézművesek
16.00 Hírek
16.05 Hajótöröttek
Magyarul beszélő ausztrál filmsorozat
VII/6. rész: A szárazság
16.50 Reklám
16.55 Régészeti leletek a Rajna vidékén
Ismeretterjesztő rövidfilm
17.40 Erdős István: Cigánykerék
Tévéfilm (ism.)
19.00 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Az árnyéknyúl
Magyar bábfilm (A legkisebb ugrifüles)
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Kölcsey Ferenc: Huszt
Elmondja: Kézdy György
20.05 A Magyar Televízió tánc- és popdalfesztiválja
I. elődöntő
Közvetítés a Nemzeti Színházból
Kb. 21.20 Balthazár professzor
Charlie a pingvin
Jugoszláv rajzfilm
21.30 Körbe-körbe
Magvarul beszélő francia-olasz film
(16 éven felülieknek!)
23.15 Tv-híradó 3.

MTV 2


18.08 Műsorismertetés
18.10 Reklám
18.15 Kék fény (FF)
Riportműsor
(A szerdai adás ismétlése)
19.15 Tv-Mozaik
Rövidfilm-összeállítás (FF)
1. Képeslaptörténet
2. Aranykiállítás
3. A kölni dóm
4. A másoló festő
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Kölcsey Ferenc: Huszt
20.05 A legyek ura (FF)
Angol film (1963)
21.30 Tv-híradó 2.
21.50 Bartók Béla: Egynemű kórusok
Előadja az Ifjú Zenebarátok Központi Kórusának női kara
21.55 Atlétikai Férfi Európa Kupa „B” döntő
Közvetítés Athénből, felvételről

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1981. július 19. - Vasárnap

MTV 1


7.59 Műsorismertetés
8.00 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna (ism.)
8.05 Óvodások filmműsora
- Spejbl és Hurvinek
Csehszlovák bábfilmsorozat
11. rész: Spejbl úr gombát szed (ism.)
- Rexi a hajótörött
Lengyel rajzfilm
8.25 Cimbora
Művészeti magazin gyerekeknek (ism.)
9.15 Stop!
Közlekedj okosan!
Felszállás villamosra a járdaszigetről
9.20 Ki menekül az ördög elől?
NDK mesefilm
10.50 Hírek
10.55 A kengyelfutó gyalogkakukk legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
XIII/11. rész (ism.)
11.15-12.30 A varázspálca
Zenés mesejáték két részben (ism.)
A Budapesti Gyermekszínház előadása, felvételről
14.47 Műsorismertetés
14.50 „Aki dudás akar lenni...”
Nyári népzenei táborok
3. rész: Bakonyoszlop
15.05 A Pincérfrakk utcai cicák (FF)
A szegedi körzeti stúdió műsora
15.35 Reklám
15.40 Műsorainkat ajánljuk!
16.05 Nemzetközi autocross-verseny
Közvetítés Pécelről, felvételről
16.55 Reklám
17.00 John Ford-sorozat
Dohányföldek
Amerikai film (1941)
18.25 Reklám
18.35 A Közönségszolgálat tájékoztatója
18.40 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
18.45 Esti mese
Bernát sportol
Csehszlovák rajzfilm
19.00 A HÉT
20.00 Hírek
20.05 Columbo
Amerikai bűnügyi film (1971)
Váltságdíj egy halottért
21.35 Ravel-művek
Vezényel Leonard Bernstein
22.15 Telesport
Szerkesztő-műsorvezető: Knézy Jenő
- Sporthírek
- Universiade 1981.
Közvetítés Bukarestből
Összefoglaló a megnyitó ünnepségről
Kb. 23.00 Hírek
Riporter: Gulyás László és Vitár Róbert

2016. október 25., kedd

Tv műsor - 1979. március 4. - Vasárnap

MTV 1


7.59 Műsorismertetés
8.00 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
(A tegnapi adás ismétlése)
8.05-9.10 Mindenki iskolája
8.05-8.35 8. Földrajz
Európa tőkésországai
8.40-9.10 2. Kémia
Kémiai átalakulások
(A keddi adások ismétlése)
9.10 Óvodások filmműsora
Kisfilm-összeállítás
1. Mackó Misi eltűnik
Lengyel bábfilmsorozat
2. Az autóverseny
Csehszlovák bábfilmsorozat
9.30 Játsszunk együtt!
Játék a  jégen III.
(A múlt vasárnapi adás ismétlése)
9.40 Magyarország állatai
Természetfilmsorozat
A dankasirály
9.50 Pengető
Verses-zenés műsor gyerekeknek
Udvaromtól az égig (ism.)
10.10 A bűvös kő és a csodakút
NSZK-olasz rajzfilm
11.30 Hírek
11.35-12.00 Itália múzeumaiban
XV/10. rész: A firenzei Pitti-képtár
15.03 Műsorismertetés
15.05 Gusztáv a kertjét műveli
Magyar rajzfilmsorozat (ism.)
15.10 Város az út végén
Olasz tévéfilmsorozat
V/2. rész
16.10 Nótaszó
16.30 Reklám
16.35 Műsorainkat ajánljuk!
17.00 Fény és mosoly
Ifjúsági tévéjáték
18.00 Lehet egy kérdéssel több?
Vetélkedőműsor
Játékvezető: Egri János
18.30 Reklám
18.35 A Közönségszolgálat tájékoztatója
18.40 Esti mese
Füles Mackó kirándul
Lengyel bábfilm
18.50 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.00 A HÉT
20.00 Hírek
20.05 Derrick
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
A félelem
21.05 Sporthírek
21.15 Zene - szóval
Fiatal műsorvezetők másodszor a kamerák előtt a Tv Zenei Klubjában
22.25 Hírek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1976. augusztus 10. - Kedd

MTV 1

17.23 Műsorismertetés
17.25 Hírek
17.35 A sebészek évszázada
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/6. rész: Az orvos nővére
18.00 Tíz perc figyelmet kérek!...
Vértessy Sándor műsora
18.10 Vizet a földeknek!
Riportfilm
18.35 Játék a betűkkel
Játékvezető: Egri János
19.00 Reklám
19.05 Esti mese
Barátok
Csehszlovák bábfilm
19.20 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.30 Tv-híradó
20.00 Kisfilmek a nagyvilágból
20.00 Ember és föld
Spanyol ismeretterjesztő rövidfilmsorozat
A venezuelai Nagy Síkság
20.25 Népvándorlás naponta
Magyar rövidfilm Budapest közlekedéséről
20.40 Vrangel szigetén
Szovjet dokumentumfilm
21.05 Borobudur
Unesco-film
21.25 Esztendők terhével
Portréfilm Csanádi Imréről
22.25 Tv-híradó - 3.

MTV 2

20.00 Hildegard Knef műsora
NSZK-film (ism.)
20.50 A bányász
Portrék a Német Demokratikus Köztársaságból
I. rész
21.00 Tv-híradó - 2.
21.20 Fodor Sándor: A feltámadás elmarad
Tévéjáték

Tv műsor - 1975. november 30. - Vasárnap

MTV 1

8.53 Műsorismertetés
8.55-10.10 Iskolatévé
8.55-9.30 Ábrázoló geometria
Forgásfelületek II.
9.30-9.55 Sprechen Sie Deutsch?
Német nyelvtanfolyam
Egy nap az egyetemen
9.55-10.10 People You Meet
Angol nyelvtanfolyam
Állásügyben
10.10 Foxi Maxi kalandjai
Amerikai filmsorozat (ism.)
10.35 Ki játszik ilyet?
Kitaláljuk Arany János rímeit
10.55 Papírsárkány
11.30 Az állatvilág titkai
XII/8. rész: A tanulás folyamatainak szakaszai
(A pénteki adás ismétlése)
11.50-12.30 Tévétárlat
Osztrák kultúrtörténeti sorozat
VI. (befejező) rész: Az álomba merült Közép-Afrika
13.58 Műsorismertetés
14.00 Kérem a következőt!
Magyar rajzfilmsorozat
Bajok a televízilóval (ism.)
14.15 Család és iskola
A szülői munkaközösségek fóruma
14.45 A világ nagy cirkuszai
Amerikai filmsorozat
Cesare cirkusza (Olaszország)
15.05 Technika és haladás
Képek a lengyel iparról
15.30 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
16.10 Gisela May
Portréfilm
16.30 Reklám
16.35 Műsorainkat ajánljuk!
17.00 Bp. Spartacus-MTK-VM bajnoki női kosárlabdamérkőzés
Közvetítés a budapesti Sportcsarnokból
Riporter: Knézy Jenő
A szünetben: Reklám
18.30 Reklám
18.35 A Közönségszolgálat tájékoztatója
18.40 Esti mese
J. Chandler Harris-Gárdos Klári: Melyik a legerősebb állat?
Rémusz bácsi meséi című bábfilmsorozat
19.00 A HÉT
20.00 Hírek
20.05 Vivát Benyovszky!
Tévéfilmsorozat
XIII/5. rész: Wyndblath Gusztáv
21.05 Sporthírek
21.15: Halló, itt Rádió...!
Dokumentumfilm
Kb. 22.30 Hírek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1971. január 5. - Kedd

MTV 1

9.55-10.25 Iskolatévé
Történelem
(ált. isk. 5. oszt.)
10.25 Szünidei matiné
1. Két bárányka
Csehszlovák kisjátékfilm
2. Repülő krokodil
szovjet rajzfilm (ism.)
3. Varázsköpeny
Szovjet ifjúsági film (ism.)
16.45 Számadás húszmillióról
Az ajándékozott tévékészülékek sorsa Győr-Sporon megyében (ism.)
17.28 Műsorismertetés
17.30 Hírek
17.35 Sakk-matt
Támadás a királyállás ellen
17.55 Tapsoljon velünk!
Könnyűzenei műsor
18.35 Radar
Ifjúsági érdekvédelmi műsor
19.05 Reklámműsor
19.10 Esti mese
Irigykedők
Csehszlovák rajzfilm
19.25 Szünet
19.30 Tv-híradó
20.00 Gorkij: Éjjeli menedékhely
Színmű két részben
A Madách Színház előadása, felvételről
22.20 Tv-híradó - 2. kiadás

2016. október 24., hétfő

Tv műsor - 1986. november 2. - Vasárnap

MTV 1


8.25 Óvodások filmműsora
1. Anti és apu
Nem, nem, nem Anti
Svéd rajzfilm
2. Speibl és Hurvinek
Szellemjárás Hurvinekéknél
Csehszlovák bábfilm (ism.)
8.50 Hüvelyk Panna
Japán rajzfilm Andersen meséje nyomán
9.55 Hírek
10.00 A repülő fiú
Csehszlovák sci-fi sorozat
VI/3. rész: A zseniális család
10.45 Boomer, a csodakutya
Amerikai kisjátékfilm-sorozat
IX/4. rész: Boomer a kutyakiállításon
14.45 Képújság
14.50 A Közönségszolgálat tájékoztatója
14.55 Reklám
15.00 Könyvek, emberek
Kívánságműsor
16.30 Reklám
16.35 Nézzük együtt - Baranyi Ferenccel
17.00 Betűreklám
17.05 Legyen szerencsénk
Rózsa György műsora
17.55 Hírek
18.00 Delta
Tudományos híradó
18.25 Reklám
18.35 Tévétorna
18.40 Esti mese
A betyárok
Csehszlovák rajzfilm
18.50 Reklám
19.00 A HÉT
20.05 Tetthely
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
„Születésnapi üdvözlet”
21.35 Áruházak ajánlata
Reklám
21.40 A Tv-Galériája
22.15 Hírek
22.20 Himnusz

MTV 2


18.10 Képújság
18.15 Esti Kornél énekel
Kosztolányi Dezsőre emlékezünk
19.00 Bán Frigyes-sorozat
Úri muri
Magyar film
20.35 Francis Bacon
Festmények 1944-1962-ig
Angol rövidfilm
20.45 A HÉT (ism.)
21.50 Telesport
Labdarúgó összefoglaló az NB I. mérkőzéseiről
23.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1986. november 1. - Szombat

MTV 1


8.30 Tévétorna
8.35 Ecranul Nostru
A Szegedi Körzeti Stúdió román nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
8.55 Foxi Maxi kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
9.15 Kuckó (ism.)
9.45 Fiatalok pályaközelben
A mozdonyvezető (ism.)
10.05 Reklám
10.15 Rabszolgasors
Brazil tévéfilmsorozat
XV/9. rész (ism.)
11.20 Reklám
11.25 Nemcsak nőknek! (ism.)
11.40 Képújság
14.20 Képújság
14.25 Reklám
14.30 Lányok, fiúk
15.10 Minden lében két kanál
Angol tévéfilmsorozat
„Kissé kockázatos”
16.00 Betűreklám
16.05 Élet a Földön
David Attenborough filmje
XIII/9. rész: Színrelépnek az emlősök
17.00 Híradó
17.15 Szavak a sötétben
Kompozíció Ladányi Mihály verseiből
17.55 Reklám
18.00 20 a csúcson
A Magyar Televízió slágerlistája
18.30 Tájak, városok, emberek
Rotterdam - Európa kapuja
18.55 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
Szúnyogcsípés
19.20 Reklám
19.30 Híradó 1.
20.00 Vers mindenkinek
Szilágyi Domokos: Héjjasfalva felé
20.05 Telefere
Vitray Tamás műsora
21.15 „Hol sírjaink domborulnak...”
Ráday Mihály műsora
21.55 A hét műtárgya
Komód a XVIII. századból
(Iparművészeti Múzeum)
22.00 Ostromállapot
Francia film
(16 éven felülieknek!)
23.55 Híradó 2.
0.05 Himnusz

MTV 2


18.05 Képújság
18.10 A HÉT különkiadása
A jobb környezetünkért
18.40 Képújság
18.45 MAFILM-magazin
20.00 Brahms: Német Requiem
21.15 Új-Zéland madártávlatból
Új-zélandi ismeretterjesztő film
22.05 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1986. október 31. - Péntek

MTV 1


9.05 Tévétorna
9.10 Képzőművészeti technikák
Osztrák kisfilm (ism.)
9.25 Történelmi kastélyok a XVIII. századi Liege tartományban
Angol kisfilm (ism.)
9.35 Gershwin: Egy amerikai Párizsban
NSZK film (ism.)
9.55 Mozgató
10.00 NYUGDÍJASOK DÉLELŐTTJE
10.30 Utazások a világ legnagyobb kisvasútjain
Angol rövidfilm
VI/4. rész: Ahol a portói bor terem
11.10 Zenés cirkusz
Francia film (ism.)
12.15 Képújság
15.35 Iskolatévé
Tervezzünk tárgyakat! 1987.
I. Felhívás (ism.)
15.55 Táborozás a múzeumban
Innen, onnan, amonnan
16.10 Korok művészete
A római művészetek fénykora
16.45 Hírek
16.50 Három nap tévéműsora
16.55 Dicsérd a kutyát!
Skót film
17.50 Képújság
17.55 Reklám
18.00 Ablak
A Belpolitikai Főszerkesztőség műsora
19.00 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
A torkoskodás
Csehszlovák rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó 1.
20.00 Reklám
20.05 Budapesti Művészeti Hetek
Hermelin
Szomory Dezső színművének televíziós változata
21.45 Betűreklám
21.50 Unokáink is látni fogják... de hogy látja ön?
22.30 Híradó 3.
22.40 Himnusz

MTV 2


18.25 Képújság
18.30 Péntek esti randevú
Tükörben
Gondolatok a környezetvédelmi szemléletmódról
19.30 Koreai látnivalók
A Mohian-hegység
A Koreai Népi Demokratikus Köztársaság dokumentumfilmje (ism.)
20.00 Hölgyválasz
NSZK tévéfilm
21.00 Híradó 2.
21.20 Reklám
21.25 Bemutatjuk Lukács Pál brácsaművészt (ism.)
21.55 Képújság

Tv műsor - 1986. október 30. - Csütörtök

MTV 1


8.55 Tévétorna
9.00 Az eszkimó történelem forrásainál
Francia rövidfilm
9.40 Jutalomjáték
Körmendi János vidám estje (ism.)
10.55 Képújság
17.05 Hírek
17.10 Olsanszkij herceg vára
Szovjet tévéfilm
II/2. rész
18.15 Képújság
18.20 Reklám
18.25 Legyen a vendégem!
Rátonyi Róbert műsora
18.55 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
A benzinszívó szúnyog
Magyar rajzfilm (ism.)
19.20 Reklám
19.30 Híradó 1.
20.00 Reklám
20.05 A velünk élő történelem
A fordulat
21.05 Betűreklám
21.10 Szomszédolás
Osztrák-magyar vetélkedőműsor
22.45 Híradó 3.
22.55 Himnusz

MTV 2


15.25 Képújság
15.30 Zsebtévé (ism.)
15.55 Történetek a kiskertekről
NDK tévéfilmsorozat
VII/3. rész: Májusi fagyok (ism.)
16.55 Telesport
BSE-Partizán Belgrad
Bajnokcsapatok Európa Kupája női kosárlabda-mérkőzés
Közvetítés a Városmajorból
18.40 Pedagógusok fóruma
Nyakunkon a XXI. század
19.15 Holland kulturális hónap
Lenföld
Holland játékfilm
20.40 Mi és a számítógép
Számítógépkedvelők műsora
21.10 Híradó 2.
21.30 Kockázat
A Külpolitikai Szerkesztőség világgazdasági magazinja
22.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1986. október 29. - Szerda

MTV 1


8.55 Tévétorna
9.00 Delta
Tudományos híradó (ism.)
9.25 Szeret-e még?
Összeállítás Eisemann Mihály szerzeményeiből (ism.)
10.15 Képújság
16.35 Hírek
16.40 Tévébörze
16.50 Olsanszkij herceg vára
Szovjet tévéfilm
II/1. rész
17.55 Képújság
18.00-18.50 Hatvanhat
Vendég: Dr. Papócsi László a MÉM miniszterhelyettese
18.50 A Közönségszolgálat tájékoztatója
18.55 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
A mormota
Lengyel rajzfilm (ism.)
19.20 Reklám
19.30 Híradó 1.
20.00 Reklám
20.05 Sherlock Holmes kalandjai
Angol tévéfilmsorozat
„A kék Karbunkulus”
20.55 Betűreklám
21.00 Panoráma
A Külpolitikai Főszerkesztőség világpolitikai magazinja
22.00 Híradó 3.
22.10 Himnusz

MTV 2


16.50 Képújság
16.55 ZTE-Sibenik Koracs Kupa férfi kosárlabda mérkőzés
Közvetítés Zalaegerszegről
18.35 Dalok Bulgáriából
Bolgár film (ism.)
19.00 Száz híres festmény
Külföldi múzeumok gyűjteményeiből
El Greco: Toledo látképe
Angol rövidfilm (ism.)
19.10 Ecranul Nostru
A Szegedi Körzeti Stúdió romám nyelvű nemzetiségi műsora
19.30 A csodálatos szamovár
Szovjet rajzfilm
19.40 A sas és a félhold jegyében
Lengyel tatárok
Lengyel rövidfilm (ism.)
20.00 Mutató
A Belpolitikai Főszerkesztőség gazdasági szemléje
20.45 Egészségünkért!
Az Országos Egészségnevelési Intézet tájékoztatója
20.55 Híradó 2.
21.15 Vidám házassági történetek
NDK tévéfilm
22.20 Képújság

Tv műsor - 1986. október 28. - Kedd

MTV 1


8.55 Tévétorna
9.00 Iskolatévé
Felvételre ajánljuk!
Fizika
(ált. isk. 6. oszt.)
Az elektromos, mágneses és gravitációs mező (ism.)
9.25 Biológia
9.45 Mozgató
9.55 Láthatatlan arcvonal
A Koreai Népi Demokratikus Köztársaság filmje
A „Köd”-akció
10.55 Két olimpia - és közben egy világháború
Dokumentumfilm (ism.)
11.45 Képújság
16.25 Hírek
16.30 A mocsári antilop nyomában
NSZK ismeretterjesztő rövidfilm
17.10 Háron nap tévéműsor
17.15 A repülés története
Francia filmsorozat
VIII/6. rész: Repülés lángokban (ism.)
17.55 Betűreklám
18.00 Nemcsak nőknek!
18.15 Képújság
18.20 Reklám
18.30 Agrárvilág
A Belpolitikai Főszerkesztőség műsora
18.50 Mini-Stúdió ’86
18.55 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
Ki kopog?
Magyar bábfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó 1.
20.00 Reklám
20.05 Rabszolgasors
Brazil tévéfilmsorozat
XV/9. rész
21.10 Betűreklám
21.15 Stúdió ’86
A Televízió kulturális hetilapja
22.15 Híradó 3.
22.25 Himnusz

MTV 2


17.55 Képújság
18.00 Természetbarát
A Telesport turisztikai magazinja
18.20 Csali
Horgásztízperc
18.30 Körzeti adások
19.35 Miniatűr repülő sárkányok
Angol rövidfilm (ism.)
20.00 Gondolkodó
Tudományos magazin
20.40 Rossini: Tell Vilmos
Nyitány (ism.)
20.55 Híradó 2.
21.15 Köszönjük Mrs. Radcliffe
Angol tévéfilm
22.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. október 23., vasárnap

Tv műsor - 2006. október 24. - Kedd

M1

05:20 Hajnali gondolatok
05:23 Kárpát Expressz
05:50 NAP-KELTE
09:00 Napló '56
(165/117. rész)
09:05 Pláza
Olasz tévéfilmsorozat (2003) (230/167. rész)
09:30 Pláza
Olasz tévéfilmsorozat (2003) (230/168. rész)
10:00 Napi Mozaik
11:05 Szabadság tér 17: Pomezansky György
(45/37. rész)
11:10 Parlamenti Napló
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
12:30 Példakép(p) - Sikeres uniós pályázatok
(4/1. rész)
13:00 Napló '56
(165/117. rész)
13:10 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
13:35 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14:05 Példakép(p) - Sikeres uniós pályázatok
(67/22. rész)
14:15 Szívek szállodája: Randizásból elégtelen
Amerikai tévéfilmsorozat (2001) (22/5. rész)
15:00 A szívemben élő hegyek: a japán Északi-Alpok
Japán útifilm (1992)
15:50 Bartók 125
(60/16. rész)
16:00 Emeljük fel szívünket
16:05 Katolikus Krónika
16:35 Magyar elsők: Az első magyar huszárok
Magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
16:55 Példakép(p) - Sikeres uniós pályázatok
(67/22. rész)
17:00 Híradó
17:05 Körzeti híradók
17:20 Napló '56
(165/117. rész)
17:25 Bűvölet
Olasz tévéfilmsorozat (2004) (134. rész)
18:20 Szomszédok
(269. rész)
19:00 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
19:45 TV TAXI: Mi Önöket szállítjuk, Önök a híreket
20:05 Önök kérték! - különkiadás
75 éves a magyar hangosfilm - Hyppolit, a lakáj
20:20 Életképek
21:05 Kedd 21: Könnyeden a politikáról!
22:00 KEDD ESTE
22:30 Route 56, az én 56-om
23:00 Kultúrház
23:25 Hírek
Benne: Időjárás-jelentés
23:30 Sporthírek
23:35 Napló '56
(165/117. rész)
23:45 Odalent
Dán thriller (2000)

M2

04:40 Vivaldi: F-dúr szonáta: Musica Historica
04:50 Magyar diákok Bolognában
05:20 Hajnali gondolatok
05:23 Kárpát Expressz
05:50 NAP-KELTE
09:00 Mindentudás Egyeteme
09:55 Jobbágytelki táncok
10:05 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10:35 Roma Fórum
11:05 Kárpát Expressz
11:30 Átjáró: Emberek és történetek a Kárpát-medencében
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
12:30 Natúra: Megy a gőzös... Patajra
13:00 Közvetítés a Parlament üléséről
16:30 NAP-NYUGTA
19:00 Esti mese
Mekk mester: A kútásó
Magyar bábfilmsorozat (8. rész)
19:10 Membrán
19:30 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:10 Kultúrház
20:40 Filmidő
Időzített bombák
Magyar dokumentumfilm (2005)
21:15 Kultúrház
21:45 Tízezer nap
Magyar film (1965)
23:30 Záróra
00:15 Bartók 125
00:20 Parasztok: Tűz
Lengyel tévéfilmsorozat (1973) (13/6. rész)
01:15 Membrán
01:35 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
02:20 Gördülő éttermek, robogó szállodák
02:40 Zobor-vidéki lakodalom
03:15 Válaszd a tudást!

RTL Klub

05:30 Top Shop
06:00 Reggeli
ébresztőshow
10:05 Recept Klub
főzőshow (ismétlés)
10:20 Top Shop
11:25 Recept Klub
főzőshow
11:40 06-91-334-455
játékshow
13:40 Holnapember
amerikai sci-fi kalandfilm (1996)
15:05 Disney-rajzfilmsorozat - Doug kalandjai
15:35 Csacska angyal
argentin filmsorozat (139. rész)
16:30 Balázs - A szembesítőshow
talkshow
17:30 Mónika - A kibeszélőshow
talkshow
18:30 Híradó - Esti kiadás
hírműsor
19:00 Te vagy az életem
argentin filmsorozat (75. rész)
20:00 Fókusz
közszolgálati magazin (2014)
20:35 Barátok közt
magyar filmsorozat (3587. rész)
20:55 Barátok közt
magyar filmsorozat (3588. rész)
21:15 Vészhelyzet: Senki gyermeke
amerikai filmsorozat (1994)
22:10 A Grace klinika: Tömegbaleset
amerikai filmsorozat
23:00 XXI. század - a legendák velünk élnek
dokumentum-sorozat
23:35 Reflektor
sztármagazin
23:55 Igaz történetek - Gyorsan, mint a nyíl
kanadai film (1997) (2/1. rész)
01:35 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
02:00 Az elnök emberei: Égi csapás
amerikai filmsorozat (1976)
02:40 Fókusz
közszolgálati magazin (ism.)

TV2

06:00 Laktérítő
Otthonteremtő magazinműsor
06:25 Tények Reggel
Hírműsor
06:55 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
Utána: Koffeinmentes Mokka
09:00 Stahl konyhája
Főzőműsor
09:10 Szóda
Telefonos játék
10:10 Teleshop
11:30 Hajrá skacok!
Mexikói filmsorozat (176. rész)
12:00 Észbontó
Telefonos vetélkedő
13:05 Madárfészek
Amerikai vígjáték (1996)
15:30 Jóbarátok: Az olcsó menyasszonyi ruha
Amerikai vígjáték-sorozat (2001) (163. rész)
16:00 Lisa csak egy van
Német filmsorozat (2005) (190. rész)
16:30 Az elveszett ereklyék fosztogatói: A voodoo kereszt
Német-francia-amerikai kalandfilm-sorozat (2001) (31. rész)
17:30 Everwood
Amerikai filmsorozat (2004) (14. rész)
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Megatánc +
19:05 Aktív
A TV2 magazinja
Műsorvezetők: Papp Gergő, Gombos Edina
19:35 Jóban Rosszban
Magyar filmsorozat (2005) (396. rész)
20:15 Áll az alku
Szórakoztató vetélkedő
21:15 Egy rém rendes család Budapesten: Póker
Magyar vígjáték-sorozat (2. rész)
21:50 Haláljárat
Német thriller (1997)
23:50 Moziverzum
A mozi-magazin
00:20 Tények Este
Hírműsor (2014)
00:50 Sírig tartó barátság: Szalamandrák
Amerikai filmsorozat (12. rész)
01:40 MAGYAR FILM
Glamour
Magyar film (2000)
03:40 Aktív
A TV2 magazinja (ismétlés)

Duna TV

04:00 Az 1956-os emlékmű avatása - Dózsa Gyögy út
04:55 Élő népzene: Summerfest Ráckeve 3. rész
05:25 Pető Intézet Új-Zélandon
magyar dokumentumfilm (2005)
05:35 Gazdakör
06:00 REGGEL - Hétfőtől péntekig
közéleti magazin
08:00 Agora
tájékoztató magazin (2006)
08:30 Talpalatnyi zöld
Ismeretterjesztő magazin
09:00 Bioritmus
egészségügyi szolgáltató magazin
09:15 Magyar elsők: Az első magyar királyi kővár
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
09:30 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Meglepő Lengyelország
magyar dokumentumfilm (2003)
10:15 Charly, majom a családban: Egércsapda
német tévéfilmsorozat (2002) (84. rész)
11:00 Isten kezében
11:30 Kívánságkosár
Szórakoztató műsor
14:00 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Kilar - Zene, tánc, ének
lengyel dokumentumfilm (2003)
14:15 Egy ötven évvel ezelőtti „nyaralás”!
magyar dokumentumfilm (2006)
14:40 „13 év, 13 perc”
lengyel dokumentumfilm (2006)
15:30 Páratlan panorámák: A Dobogókőről
magyar filmetűd (2003)
15:40 Charly, majom a családban: Tolvaj szarka
német tévéfilmsorozat (2003) (85. rész)
16:25 Halak, vizek...
horgászmagazin
17:00 Világunk
integrációs magazin
17:45 A házigazda ajánlja
18:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés
18:30 Váltó
gazdasági híradó
18:40 MESE
A kis medvebocs: Tábortűzi mese
kanadai mesesorozat (1997)
18:50 MESE
Magyar népmesék: A kékfestőinas
magyar mesesorozat (1978)
19:00 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Zenéjét szerezte Wojciech Kilar
lengyel dokumentumfilm (2003)
20:00 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Művészetek Palotája: Lengyel-magyar szolidaritás - koncert az 1956-os magyar forradalom emlékére (élő közvetítés)
21:30 HÍRÓRA
22:30 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Az én Nikiforom
lengyel játékfilm (2004)
00:05 Kinga üzenete
magyar ismeretterjesztő film (1999)
00:45 Bogányi Gergely zongorázik: Chopin: Barcarolle op.60
magyar komolyzenei sorozat (1996)
01:00 Himnusz
01:05 Híradó, sport, időjárás-jelentés
01:25 MESE
Nagy ho-ho-horgász: Horgász a tetőn
magyar mesesorozat
01:35 Labdarúgó-mérkőzés
03:15 Frédérick Chopin: E moll zongoraverseny

Duna II. Autonómia

07:00 HUNGARORAMA: Kitekintő
08:00 Kikötő
kulturális magazin
08:20 Párhuzamos életutak: Falusi vendéglátás Zebegényben és Wexfordban
magyar dokumentumfilm sorozat (2003) (10/1. rész)
08:50 Közbeszéd
aktuális háttérműsor
09:10 Egy szelet kenyérben
magyar dokumentumfilm
10:05 100 év 100 kép - a XX. század legfontosabb eseményei (ismétlés)
10:15 Aranykorona: Agrár- és vidékfejlesztési program
10:30 ...és rólam feledkezzetek el! - Találkozás a 90 éves Lükő Gáborral
magyar dokumentumfilm (2001)
11:30 1956 napról napra (ismétlés)
11:45 Híradó - Déli: Híradó, időjárás-jelentés
12:00 Amiről a kövek mesélnek: Szombathely
magyar ismeretterjesztő film (1998)
12:20 Észhelyzet - Gyógyító agytudomány: Szorongás 1. rész
ismeretterjesztő sorozat
12:50 Magyarország kincsei - Tanösvények: Nyéki holt-duna tanösvény - Pörböly
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
13:00 HUNGARORAMA: Kitekintő
14:00 Gazdakör
14:20 REGGEL - Hétfőtől péntekig
közéleti magazin
16:00 Rendhagyó történelemóra: Az Anjou-kortól a mohácsi vészig (2002)
16:40 Az erdélyi szász kultúra nyomában: "Üldözet lett a népek között"
magyar ismeretterjesztő sorozat (2002) (6/5. rész)
17:10 Magyar történelmi arcképcsarnok: Nádasdy Tamás (1498 - 1562)
magyar ismeretterjesztő sorozat (1999)
17:30 Egy lépés előre: Anya és fia
spanyol tévéfilmsorozat (2000) (62/52. rész)
18:15 Viaszfigurák és gondolatok: Zrínyi Ilona
magyar ismeretterjesztő sorozat
18:30 Agora
tájékoztató magazin
19:00 Híradó
19:30 EU - járat
szolgáltató magazin
19:55 1956 napról napra
20:00 Világunk
integrációs magazin
20:50 100 év 100 kép - a XX. század legfontosabb eseményei
21:00 X. Duna Karnevál Gála: Világkarnevál
(2006) (2/1. rész)
21:50 Ahogy az Isten elrendeli... - Olga filmje
magyar dokumentumfilm (2000)
22:55 Híradó - Esti: Híradó, sport, időjárás-jelentés
23:10 Közbeszéd
aktuális háttérműsor (2006)
23:35 Kikötő
kulturális magazin
23:55 Magyarország kincsei - Arborétumok, botanikus kert: Budafapuszta
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
00:00 Himnusz

HBO

04:25 Mozi! Mozi! Mozi!
amerikai filmmagazin (43. rész)
04:55 Karácsony
amerikai filmdráma (2004)
06:30 Az elfeledett ikrek
francia filmdráma
08:00 Felvétel indul!
amerikai filmmagazin (43. rész)
08:30 Külvárosi tinisors
amerikai családi vígjáték, komédia
09:50 LÉGCSAVAR
11:25 Ottawai küldetés
kanadai filmdráma, családi film
13:00 Green Day koncert
14:05 Dalok szárnyán
amerikai romantikus életrajzi film, dráma (1997)
16:10 ARRANGEMENT
17:45 De kik azok a Lumnitzer nővérek?
magyar vígjáték
19:30 Rebellisek
amerikai vígjáték-dráma, dráma
21:00 Róma
amerikai filmsorozat, háborús (2005) (8. rész)
21:55 Időzavarban
amerikai thriller, krimi (2003)
23:40 Az utolsó jelenet
01:15 Ég és föld harcosai
03:15 Felejtés

HBO 2

10:00 Deszkások
11:45 Telt idomok
13:10 Kék pillangó
14:50 Az utolsó csengetés
16:25 Kíméletlen kaméleon
17:50 A pufi bölcs
19:15 Deszkások
21:00 Dal egy agyonvert fiúért
22:40 Se kép, se hang
00:30 28 nappal később
02:25 Variációk az életre

Viasat3

05:25 Família Kft.
magyar vígjáték sorozat (1994) (I. évad 49. rész)
06:00 TV SHOP
07:00 A liliomlány
amerikai-mexikói sorozat (2004) (91. rész)
08:00 Baywatch
amerikai sorozat (1989) (IV. évad 82. rész)
09:00 Halálbiztos diagnózis
amerikai krimisorozat (1997) (II. évad 31. rész)
10:00 Gyilkos sorok
amerikai krimisorozat (1989) (IX. évad 181. rész)
11:05 Vadmacska
venezuelai sorozat (2002) (I. évad 212. rész)
12:10 A liliomlány
amerikai mexikói sorozat (2004) (92. rész)
13:10 Kojak
amerikai krimisorozat (1973) (IV. évad 83. rész)
14:15 Halálbiztos diagnózis
amerikai krimi sorozat (1997) (II. évad 32. rész)
15:15 Gyilkos sorok
amerikai krimisorozat (1989) (IX. évad 182. rész)
16:20 Sherlock Holmes visszatér
angol sorozat (1986) (II. évad 1. rész)
17:25 Vészhelyzet
amerikai filmsorozat (1994) (III. évad 52. rész)
18:30 The Simpsons
(XV. évad 320. rész)
19:00 Benny Hill
angol filmsorozat (I. évad 76. rész)
19:35 Vidióták
magyar show (2006) (I. évad 51. rész)
20:05 Nevess tovább!
(I. évad 9. rész)
20:40 Nevess tovább!
(I. évad 10. rész)
21:10 A helyszínelők
amerikai filmsorozat (V. évad 111. rész)
22:15 Bosszúra szomjazva
amerikai thriller (1992)
00:05 Kukkolók
amerikai thriller (2003) (I. évad 2. rész)
00:40 A helyszínelők
amerikai filmsorozat (V. évad 111. rész)
01:45 Bosszúra szomjazva
amerikai thriller (1992)
03:20 Vidióták
magyar show (2006) (I. évad 51. rész)
03:55 The Simpsons
(XV. évad 320. rész)

Filmmúzeum

09:00 Privát filmhíradó
múlt századi hírek amatőr felvételek
09:20 A Balaton kincsei: A molnárlegény szerencséje
ismeretterjesztő filmsorozat (2. rész)
09:55 Hatholdas rózsakert
színes magyar játékfilm (1971)
11:10 A nő - extra
Képes korrajz
12:00 Privátfilmek-vágatlanul
amatőr felvételek a múltból
14:00 Diafilmmúzeum
14:20 Dokumúzeum
15:00 Snitt-október
Magyar mozimagazin
15:30 Arabela: Rumburak bosszúja
színes csehszlovák tévésorozat (1980) (2. rész)
16:00 Hollywoodi riválisok: Tévé kontra mozi
amerikai dokumentumfilm-sorozat (2001) (16. rész)
16:55 Kis Katalin házassága
magyar játékfilm (1950) FF
18:35 Album show - Régi idők popzenéje
angol zenés klipek (7. rész)
19:00 Meghökkentő mesék: Bőr
angol tévéfilmsorozat (1979) (15. rész)
19:30 Chaplin-sorozat: Háromszoros baj
burleszkfilm (néma) (9. rész) FF
20:00 A tavasz 17 pillanata
szovjet tévésorozat (1973) (4. rész) FF
21:15 Életre kelt könyvek: Árvácska
dokumentumfilm-sorozat (8. rész)
21:45 Kedves Michele (Caro Michel
színes olasz film (feliratos) (1976)

Cool

04:40 Cool Top20
07:00 A kísértés
valóságshow (12. rész)
08:00 Teleshop
11:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
12:30 A dadus
amerikai vígjátéksorozat
13:00 Cool Live - élő interaktív műsor a Cool-on!
16:30 Cool Top20
cool zenei slágerlista
18:00 Survivor - A sziget II.
túlélő-show (13. rész)
19:00 A dadus
amerikai vígjátéksorozat (126. rész)
19:30 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987) (3. rész)
20:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987) (4. rész)
20:30 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987) (5. rész)
21:00 Poltergeist - A kopogó szellem
amerikai thrillersorozat (2. rész)
22:00 Kémcsajok
amerikai akciófilm-sorozat
23:00 Vad csajok
23:15 South Park
amerikai animációs sorozat
23:45 A fiúk a klubból
amerikai filmsorozat
00:45 Az első hullám
kanadai akció-sci-fi-sorozat
01:40 Poltergeist - A kopogó szellem
amerikai thrillersorozat
02:35 Vad csajok
02:50 Kontráné
03:20 Taxid
03:45 A fiúk a klubból
amerikai filmsorozat

Film+

04:55 Krimi-őrület
kanadai vígjáték
07:20 A simlis és a balfácán
amerikai filmvígjáték
09:15 Barátok közt
magyar filmsorozat (2038. rész)
09:30 Barátok közt
magyar filmsorozat (2039. rész)
09:45 Top Shop
11:45 Féktelen száguldás
amerikai akciófilm
13:30 A vadnyugat fiai
amerikai westernfilm (1990)
15:30 Top Shop
16:35 Kényszernász
amerikai vígjáték
18:30 Trükkös halál
amerikai akciófilm-sorozat (22. rész)
19:30 Szerelmi leckék hitetleneknek
amerikai vígjáték
21:30 Kémkölykök
amerikai akcióvígjáték (2001)
23:10 Gyilkos félállásban
amerikai akciófilm (1998)
01:10 Az igazság két oldalán
amerikai thriller
03:00 Tágra nyílt elme
amerikai horror

AXN

06:00 Vadak ura
06:50 Vízizsaruk
07:40 Andromeda
08:30 A körzet
09:20 Sliders
10:10 Vadak ura
10:55 Andromeda
11:40 Vízizsaruk
12:30 A körzet
13:20 Sliders
14:10 Az Ügynökség
15:00 Vadak ura
15:50 Vízizsaruk
16:40 Survivor: Tahiti
17:30 A körzet
18:20 Sliders
19:15 Az Ügynökség
20:05 CSI NY: New York-i helyszínelők
21:00 Látszólag könnyű
22:50 Az Ügynökség
23:40 CSI NY: New York-i helyszínelők
00:30 Látszólag könnyű
02:15 Sakura háborúja
02:45 Sakura háborúja

Minimax

06:00 Tom, a nagy utazó: Tom Skóciában
gyerekműsor (7. rész)
06:25 Pityke: Rabló-pandúr
gyerekműsor (1981) (2. rész)
06:35 Simsala Grimm: Hüvelyk Matyi
gyerekműsor (7. rész)
07:00 Thomas, a gőzmozdony: Thomas és a fagylalt
gyerekműsor (2004) (22. rész)
07:10 Mini Robotok: Gömböc begurult
gyerekműsor (26. rész)
07:20 Mondókák: Reggel van már ragyogó
gyerekműsor (30. rész)
07:25 Noddy kalandjai Játékvárosban: A gonosz láda
gyerekműsor (2001) (30. rész)
07:40 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (44. rész)
08:05 Maya és Miguel: Balszerencse
gyerekműsor (1. rész)
08:30 Üzenet a jövőből -A Mézga család különös kalandjai: Mag-lak
gyerekműsor (13. rész)
08:55 Hogyan működik...: Gőz a kövön
gyerekműsor (9. rész)
09:10 Hogyan működik...: Süllyedő érzés
gyerekműsor (10. rész)
09:30 Thomas, a gőzmozdony: Thomas és a tubás
gyerekműsor (2004) (20. rész)
09:45 Mini Robotok: Boldogságban, biztonságban
gyerekműsor (24. rész)
09:55 Mondókák: Csigabiga gyere ki
gyerekműsor (16. rész)
10:00 Noddy kalandjai Játékvárosban: Játékváros szürke napja
gyerekműsor (2001) (26. rész)
10:15 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (42. rész)
10:40 Bicsi Bocs kalandjai: Cirkusz a padláson
gyerekműsor (34. rész)
10:50 Mr. Bean
gyerekműsor (20. rész)
11:05 Mini Robotok Percek: Ki ez?
gyerekműsor (12. rész)
11:10 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 68. rész)
11:35 Hunyor-major: Ne ess eső, ne ess!
gyerekműsor (II. évad 29. rész)
12:00 Maszkabál: Kéményseprő
gyerekműsor (19. rész)
12:05 A rút kiskacsa és ÉN: Rágó az iskolapadban
gyerekműsor (2005) (5. rész)
12:35 Andersen, a mesemondó: A kiskondás
gyerekműsor (2005) (15. rész)
13:00 Thomas, a gőzmozdony: Gordon a példakép
gyerekműsor (2004) (19. rész)
13:15 Mini Robotok: Muszkli jó cimbora
gyerekműsor (23. rész)
13:25 Mondókák: egy - megérett a meggy
gyerekműsor (34. rész)
13:30 Noddy kalandjai Játékvárosban: Strapa tizedes és a rab madár
gyerekműsor (2001) (25. rész)
13:45 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (41. rész)
14:10 Bicsi Bocs kalandjai: Túltervezett Szerkezet
gyerekműsor (33. rész)
14:20 Mr. Bean
gyerekműsor (19. rész)
14:35 Mini Robotok Percek: A rejtélyes gép
gyerekműsor (11. rész)
14:40 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 67. rész)
15:05 Hunyor-major: Ne ítélj korán!
gyerekműsor (II. évad 28. rész)
15:30 Maszkabál: Tigris
gyerekműsor (18. rész)
15:35 A rút kiskacsa és ÉN: Olga férjhez megy
gyerekműsor (2005) (4. rész)
16:05 Andersen, a mesemondó: A szerelmesek
gyerekműsor (2005) (14. rész)
16:30 Mondókák: Pont, pont, vesszőcske
gyerekműsor (19. rész)
16:35 Sam, a tűzoltó: Tüzes gála
gyerekműsor (21. rész)
16:45 Bori Bari
gyerekműsor (1. rész)
16:55 Noddy kalandjai Játékvárosban: Mi baja Töfinek?
gyerekműsor (2001) (27. rész)
17:10 Babar: Az elefánt legjobb barátja
gyerekműsor (9. rész)
17:35 Bicsi Bocs kalandjai: Uhumódi, csakúgy-parti
gyerekműsor (36. rész)
17:50 Mr. Bean
gyerekműsor (22. rész)
18:00 Mini Robotok Percek: A fészek
gyerekműsor (14. rész)
18:05 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 70. rész)
18:30 Hunyor-major: Dana unokatestvére
gyerekműsor (II. évad 31. rész)
19:00 Pingu
gyerekműsor (13. rész)
19:05 A rút kiskacsa és ÉN: Rágó a rádiósztár
gyerekműsor (2005) (7. rész)
19:30 Andersen, a mesemondó: A pezsgősüveg
gyerekműsor (2005) (17. rész)

Nickelodeon

04:00 Fecsegő tipegők
04:30 Macseb
05:00 A Thornberry család
05:30 Hé, Arnold!
06:00 Rocket Power
06:30 Jimmy Neutron kalandjai
07:00 SpongyaBob Kockanadrág
07:30 Tizenéves robot
08:00 Avatar: Az utolsó Léghajlító
08:30 Danny Phantom
09:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
09:30 A Thornberry család
10:00 Go, Diego, Go
10:25 Peppa malac
10:30 Kicsi Bill
11:00 Dóra, a felfedező
11:25 Peppa malac
11:30 Allegra ablaka
12:00 Fecsegő tipegők
12:30 Hé, Arnold!
13:00 Danny Phantom
13:30 Ginger naplója
14:00 Jimmy Neutron kalandjai
14:30 Rocket Power
15:00 SpongyaBob Kockanadrág
15:30 SpongyaBob Kockanadrág
16:00 Tizenéves robot
16:30 A Thornberry család
17:00 Danny Phantom
17:30 Fecsegő tipegők
18:00 Avatar: Az utolsó Léghajlító
18:30 SpongyaBob Kockanadrág
19:00 Jimmy Neutron kalandjai
19:30 Ginger naplója
20:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
20:30 A Thornberry család
21:00 Hé, Arnold!
21:30 SpongyaBob Kockanadrág
22:00 Rocko
22:30 Tizenéves robot
23:00 Hódító hódok
23:30 Macseb
00:00 Fecsegő tipegők
00:30 Rocket Power
01:00 Jaj, a szörnyek!
01:30 Jimmy Neutron kalandjai
02:00 Ginger naplója
02:30 Avatar: Az utolsó Léghajlító
03:00 Rocko
03:30 SpongyaBob Kockanadrág

ATV

06:05 Műsorajánlók
06:10 700-as klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson
07:05 Haszon
08:00 Egyenes Beszéd: Amit a nap eseményeiről tudni kell (ismétlés)
08:35 Újságíróklub (ismétlés)
09:55 Generációk (ismétlés)
10:40 Együtt a biztonságért
11:05 Közvetlen ajánlat
12:05 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora - ismétlés
12:40 Közvetlen ajánlat
13:50 Kvíz-aréna: Hívj és nyerj!
Interaktív telefonos játék
16:30 Speed Limit
Autós magazin
17:00 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora
17:30 Egészség ABC
18:00 Fórum
Közönségvita a politikáról
19:00 Híradó
19:20 Időjárás-jelentés
19:25 Egyenes beszéd: Amit a nap híreiről tudni kell
20:00 Civil a pályán
Szórakoztató vitaműsor
21:00 Friderikusz Most
Közéleti-politikai műsor
22:05 Van képünk hozzá
Szórakoztató vitaműsor
23:00 Híradó
23:10 Sporthírek
23:25 Többet ésszel!: Kalandozás a tudás világában
Interaktív telefonos játék
23:40 700-as klub
Amerikai közéleti magazin (ismétlés)
Házigazda: Pat Robertson

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2006. október 23. - Hétfő

M1

05:20 Hajnali gondolatok
05:23 Kárpát Expressz
05:50 NAP-KELTE
09:00 Napló '56
(165/116. rész)
09:05 Gyerekeknek
Árgyilus Királyfi és Tündér Ilona
Báb-mesejáték
09:55 Szabadság tér 17: Czigány György
(45/36. rész)
10:00 Az állami lobogó ünnepi felvonása: Közvetítés a Kossuth térről
10:30 Egy emlékmű emléke: Vígh Tamás műtermében
11:00 A "Budapest '56 Szabadság Nyilatkozat" elfogadása
Közvetítés az Országházból
12:00 Déli harangszó
12:01 Hírek
12:05 Roma Magazin
12:35 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
13:05 Régi magyar viselet
14:00 A műegyetemi 1956-os emlékmű felavatása
14:30 Megemlékezés a 301. parcellánál
15:00 Szökés a nagy árvíz idején
Film Gérecz Attila emlékére
15:25 Napló '56
(165/116. rész)
15:35 Az aranyember
Magyar film (1962)
17:30 Szabadság Emlékgyűlés a Parlamentnél
18:25 Határtalan emberek
Márton Kati
19:00 Híradó este
Időjárás-jelentés
19:30 Az '56-os emlékmű avatási ünnepsége
Közvetítés a Felvonulási térről
20:00 Köszönet a szabadság hőseinek
Ünnepi műsor az 1956-os Forradalom 50. évfordulója tiszteletére
20:35 1956 - 2006 Emlékév
Eldorádó
Magyar film (1988)
22:20 Kultúrház
22:45 Hírek
Benne: Időjárás-jelentés
23:00 Sporthírek
23:05 Napló '56
(165/116. rész)
23:10 Felice, Felice
Holland film (1997)

M2

05:20 Hajnali gondolatok
05:23 Kárpát Expressz
05:50 NAP-KELTE
09:00 Századfordító magyarok
Bibó István (1911-1979)
09:55 Európa! Gazdagítunk!
A kristályok (Zemplén)
(9/7. rész)
10:00 Az állami lobogó ünnepi felvonása
Közvetítés a Kossuth térről
10:30 Kárpát Expressz
11:00 A "Budapest '56 Szabadság Nyilatkozat" elfogadása
Közvetítés az Országházból
12:00 Déli harangszó
12:01 Hírek
12:05 Ökumenikus istentisztelet
Közvetítés a budapesti Szent István Bazilikából, felvételről
13:05 A helyzet embere
Portréfilm Schreiber Tamásról
14:00 A műegyetemi 1956-os emlékmű felavatása
14:30 Megemlékezés a 301. parcellánál
15:00 NAP-NYUGTA
17:30 Szabadság Emlékgyűlés a Parlamentnél
18:20 Magyar diákok Bolognában
18:45 Esti mese
Vízipók-csodapók: A nagy kirándulás
Magyar rajzfilmsorozat (1976)
(III. évad 13/9. rész)
19:00 Híradó este
Időjárás-jelentés
19:30 Az '56-os emlékmű avatási ünnepsége
Közvetítés a Felvonulási térről
20:00 Köszönet a Szabadság hőseinek
Ünnepi műsor az os Forradalom 50 évfordulója tiszteletére (1956)
20:30 Töredékek - 1956
Magyar rajzfilm (2006)
20:45 Filmidő
Angyal István - Tűzoltó utca 1956
Magyar dokumentumfilm (1996) (2/2. rész)
21:40 Kultúrház
22:10 Művészsorsok
Mindörökké Callas
Olasz-angol-francia-spanyol film (2002)
00:00 Záróra
00:45 Parasztok
Ünnepek
Lengyel tévéfilmsorozat (1973) (13/5. rész)
01:40 TS - Motorsport
MotoGP, szezonzáró magazin
02:10 Századfordító magyarok
Bibó István (1911-1979)
03:05 Beethoven: B-dúr vonósnégyes Op. 130.
A Bartók vonósnégyes előadásában
03:45 A helyzet embere
Portréfilm Schreiber Tamásról

RTL Klub

05:30 Top Shop
06:00 Kölyökklub
- Szamuráj pizza cicák
- Digimonok
- Bjorn mackó kalandjai
- Kaleido Star
- Hupikék törpikék
- Vadmacska kommandó
- Pokemon
- Godzilla
09:00 Recept Klub
09:10 Golyók a falban
Magyar dokumentumfilm
10:15 Főnök inkognitóban
Francia vígjáték (1966)
11:55 Szindbád és a Tigris szeme
Angol kalandfilm (1977)
14:05 Az erdő harcosa
Amerikai kalandfilm (1996)
15:55 Monte Cristo grófja
Angol-amerikai kalandfilm (2002)
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz
Közszolgálati magazin
19:30 Herkules
Amerikai kalandfilm (2005)
Közben: 19.56 1956-2006
22:55 28 nap
Amerikai film (2000)
00:55 Bundesliga
A német bajnoki forduló összefoglalója
02:05 IttHON
Belföldi utazási magazin
02:25 AutóMánia
Autósmagazin (ismétlés)
02:50 Fókusz
Közszolgálati magazin (ism.)

TV2

06:00 TV2 Matiné
06:20 Irány Eldorádó
Amerikai rajzfilm (2000)
08:00 Dennis, a komisz újra pimasz
Amerikai vígjáték (1987)
09:50 Bízd csak az öcskösre!
Amerikai vígjáték (1997)
11:35 Így készült a Szabadság, Szerelem című film
12:10 Modern muskétások
Német-amerikai kalandfilm-vígjáték (1992)
13:50 Babe
Amerikai-ausztrál családi vígjáték (1995)
16:05 Valami Amerika
Magyar vígjáték (2001)
18:30 Tények
19:00 Megatánc +
19:05 Aktív
A TV2 magazinja (2014)
Műsorvezetők: Papp Gergő, Gombos Edina
A TV2 magazinja
19:56 1956
20:06 Fő a káosz
Amerikai vígjáték (2003)
22:00 Világszám
Magyar film (2004)
00:05 Telitalálat
Magyar film (2003)
02:05 A vőlegény tanúja
Olasz vígjáték (1998)

Duna TV

04:00 Forradalmi etűd
Magyar dokumentumfilm (2006)
04:50 Talpalatnyi zöld
05:25 Gazdakör
05:45 Heti Hírmondó
Közéleti magazin
06:45 Ezer év szentjei: Kapisztrán Szent János
Magyar ismeretterjesztő sorozat (2002)
07:15 GYEREKEKNEK
Magyar népmesék: A hólyag, a szalmaszál és a tüzes üszök
Magyar mesesorozat (1978)
07:20 Egyszer volt, hol nem volt...
A rest macska
Magyar mesesorozat
07:30 Szaffi
Magyar mesefilm (1984)
08:45 Magyar népmesék
A király, aki nem akarja férjhez adni a lányát
Magyar mesesorozat (1978)
09:00 A forradalom képei
Magyar dokumentumfilm
09:45 Ünnepi stúdió
10:00 Állami zászlófelvonás közvetítése
10:30 Megszólalt a győri vaskakas
Magyar dokumentumfilm
11:00 Budapest ‘56 Szabadság Nyilatkozat
11:45 Híradó, időjárás-jelentés
12:00 Vers
Faludy György: Ezerkilencszázötvenhat, te csillag
(Közreműködik: Jordán Tamás)
12:05 Két történet a félmúltból
Magyar tévéfilm (1979)
13:50 Jegyzőkönyv Mansfeld Péter emlékére
Magyar filmetűd (2006)
14:00 Műegyetemi 1956-os emlékmű avatása (élő)
14:30 Személyes történelem
Magyar dokumentumfilm (2006)
15:00 Ünnepi stúdió
15:30 Hazaérés - Koszmovszky Edina
Magyar dokumentumfilm (2005)
16:20 A forradalom Rómából nézve
16:35 Lengyel tollal a magyar őszről
Magyar dokumentumfilm (2006)
17:30 A szabadság fényei a Parlamentnél (élő)
18:20 MESE
Magyar népmesék: Az égig érő paszuly
Magyar mesesorozat (1978)
18:30 „Magyarország a második hazám”
Magyar dokumentumfilm (2006)
19:00 Megélni és megírni...
19:10 Ünnepi stúdió
19:30 Az 1956-os emlékmű avatása - Dózsa Gyögy út (élő)
20:20 Köszönet a szabadság hőseinek
20:45 Ünnepi stúdió
21:00 „Magyarország a második hazám”
Benne: A nap krónikája
22:05 Szamárköhögés
Magyar játékfilm (1987)
23:35 Hangoskönyv
Magyar dokumentumfilm (2006) (2/2. rész)
00:40 Haza a magasban: Sinkovits Imre verset mond (1999)
01:00 Himnusz
01:05 A nap krónikája
02:05 MESE
Krisztofóró: Szúnyogfejedelem
Magyar mesesorozat (1988)
02:15 A forradalom képei
magyar dokumentumfilm
03:00 Személyes történelem
Magyar dokumentumfilm (2006)
03:30 „Magyarország a második hazám”
Magyar dokumentumfilm (2006)

Duna II. Autonómia

07:00 HUNGARORAMA: Kitekintő
08:00 Magyar történelmi arcképcsarnok: Nagy Imre (1896-1958)
Magyar ismeretterjesztő sorozat (2001)
08:15 `56 a művészetben
08:45 Világunk
Integrációs magazin
09:35 100 év 100 kép - a XX. század legfontosabb eseményei (ismétlés)
09:45 Századunk - ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentum-sorozata
10:25 A magyar forradalom egyetemére jártam
Magyar dokumentumfilm (2006)
11:05 1956 napról napra (ismétlés)
11:10 A Maléter család sírboltja Kassán
Magyar ismeretterjesztő film (1999)
11:15 Agora
Tájékoztató magazin
11:45 Híradó - Déli
Híradó, időjárás-jelentés
12:00 Heti Hírmondó
Közéleti magazin
13:00 HUNGARORAMA: Kitekintő
14:00 Gazdakör
14:20 Magyarország levegőjét szívtam
Magyar dokumentumfilm (1994)
15:05 Budapesti bevetés
Magyar dokumentumfilm (1999)
16:20 „Sok magyar vérnek kellett elhullnia...”
dr. balogh júlia dokumentumfilmje
17:20 Jegyzet
A magyar szellemi élet legjobbjainak gondolatai (2006)
17:25 Tálentum: Gérecz Attila
Magyar portréfilm (1999)
17:50 Itt Moszkva beszél - A birodalom helytartói
Magyar dokumentumfilm (1997)
18:20 Gondolatok az 56-os forradalomról
18:55 1956 napról napra
19:00 Erdély 1956: 1958-1959
Magyar dokumentumfilm sorozat (2004) (5/4. rész)
20:00 100 év 100 kép - a XX. század legfontosabb eseményei
20:10 Andrzej Wajda bevezetője A Márványember c. film elé
20:15 A márványember
Lengyel játékfilm (1976)
22:50 Híradó
Benne: A nap krónikája
23:45 „Mindenese lenni a magyaroknak„
Találkozás Dobai Sándor atyával, a Benelux államok főlelkészével
Magyar riportfilm (2006)
00:25 Himnusz

HBO

04:30 Az elnök emberére talál
Amerikai vígjáték (2004)
06:30 Hindu életképek
Amerikai vígjáték
08:25 Lackawanna blues
10:00 Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét
Amerikai akciófilm, komédia (2004)
12:05 Robert Burns
13:50 Göröngyös mennyország
15:40 Karácsony
Amerikai filmdráma (2004)
17:15 Szép még lehetsz
Amerikai vígjáték (2005)
19:00 Felvétel indul!
Amerikai filmmagazin (43. rész)
19:30 Bosszú és újrakezdés
21:00 LÉGCSAVAR
22:40 Niagara Motel
Kanadai filmdráma
00:10 Mielőtt lemegy a Nap
01:30 ÖLJ MEG GYENGÉDEN!
02:55 Anyja fia
Amerikai filmdráma

HBO 2

10:00 New York-i történetek
12:00 Wallis és Edward: A botrányos frigy
13:40 Békavári uraság
15:10 Terry
18:00 Clifford nagyon nagy kalandja
19:15 Csak a zene
21:00 Norman Jewison: Az ítélet
23:00 Ezüstsólyom
00:40 Életeken át
02:25 ÁLMAIMBAN ARGENTÍNA

Viasat3

06:00 TV SHOP
07:00 A liliomlány
Amerikai mexikói sorozat (2004) (90. rész)
08:00 Baywatch
Amerikai sorozat (1989) (IV. évad 81. rész)
09:00 Halálbiztos diagnózis
Amerikai krimi sorozat (1997) (II. évad 30. rész)
10:00 Gyilkos sorok
Amerikai krimisorozat (1989) (IX. évad 180. rész)
11:05 Vadmacska
Venezuelai sorozat (2002) (I. évad 211. rész)
12:10 A liliomlány
Amerikai mexikói sorozat (2004) (91. rész)
13:10 Kojak
Amerikai krimisorozat (1973) (IV. évad 82. rész)
14:15 Halálbiztos diagnózis
Amerikai krimi sorozat (1997) (II. évad 31. rész)
15:15 Gyilkos sorok
Amerikai krimisorozat (1989) (IX. évad 181. rész)
16:20 Sherlock Holmes kalandjai
Angol krimisorozat (1984) (I. évad 13. rész)
17:25 Vészhelyzet
Amerikai filmsorozat (1994) (III. évad 51. rész)
18:30 The Simpsons
(XV. évad 319. rész)
19:00 Hamvadó cigarettavég
Magyar játékfilm (2001)
21:15 Topmodell
Magyar valóságshow (2006) (I. évad 4. rész)
22:15 A helyszínelők
Amerikai filmsorozat (V. évad 110. rész)
23:15 A halottkém
Amerikai krimi sorozat (IV. évad 52. rész)
00:15 UEFA Champions League/Bajnokok ligája heti magazin
Heti magazin műsor (IV. évad 98. rész)
00:55 A helyszínelők
Amerikai filmsorozat (V. évad 110. rész)
01:40 Hamvadó cigarettavég
Magyar játékfilm (2001)
03:55 The Simpsons
(XV. évad 319. rész)

Filmmúzeum

09:00 Privát filmhíradó
Múlt századi hírek amatőr felvételek
09:20 A Balaton kincsei
Ismeretterjesztő filmsorozat (1. rész)
10:00 Budapesti tavasz
Magyar játékfilm (1955) FF
11:35 Dokumúzeum
12:00 Privátfilmek-vágatlanul
Amatőr felvételek a múltból
14:00 Dokumúzeum
14:15 A sport forradalma
15:00 Kalauz
15:30 Arabela: Hogyan talált Majer úr egy csengettyűt?
Csehszlovák tévésorozat (1980) (1. rész)
16:00 Hollywoodi riválisok
Star Wars kontra Star Trek
Amerikai dokumentumfilm-sorozat (2001) (15. rész)
16:55 Privát forradalmak
17:40 Sortűz után 1956-2006: Mosonmagyaróvár
Magyar dokumentumfilm (2006)
18:40 Album show - Régi idők popzenéje
Angol zenés klipek (6. rész)
19:05 Meghökkentő mesék
A fába szorult féreg
Angol tévéfilmsorozat (1979) (14. rész)
19:35 Fenegyerekek
Kisjátékfilm (1994) FF
20:00 Tegnapelőtt
Magyar játékfilm (1981)
22:00 Az óra körbejár
Amerikai film (1946) FF

Cool

04:10 L. A. Heat - Halálos páros
Amerikai akciófilm-sorozat
05:00 Sheena, a dzsungel királynője
Amerikai kalandfilmsorozat (2001)
07:00 Kész Átverés!
08:00 Teleshop
11:00 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat (1987)
12:30 A dadus
Amerikai vígjátéksorozat
13:00 Cool Live - élő interaktív műsor a Cool-on!is a legteljesebb
16:30 Cool Top20
Cool zenei slágerlista
18:00 A kísértés
Valóságshow (12. rész)
19:00 A dadus
Amerikai vígjátéksorozat (125. rész)
19:30 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat (1987) (261. rész)
20:00 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat (1987) (1. rész)
20:30 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat (1987) (2. rész)
21:00 Poltergeist - A kopogó szellem
Amerikai thrillersorozat (1. rész)
22:00 Cool a verda
22:30 Taxid
23:00 Vad csajok
23:15 South Park
Amerikai animációs sorozat
23:45 A fiúk a klubból
Amerikai filmsorozat
00:45 Az első hullám
Kanadai akció-sci-fi-sorozat
01:40 Poltergeist - A kopogó szellem
Amerikai thrillersorozat
02:35 Vad csajok
02:50 Bajkeverők
03:30 Gerilla Grill
03:45 A fiúk a klubból
Amerikai filmsorozat

Film+

04:20 A Midsomer gyilkosságok
07:20 A Rózsaszín Párduc visszatér
Amerikai vígjáték (1975)
09:45 Top Shop
11:45 Aranytó
Amerikai filmdráma (1981)
13:55 Bátraké a dicsőség
Amerikai vígjáték
15:30 Top Shop
16:35 Merlin: A kőbe zárt kard
Amerikai-kanadai kalandfilm
18:20 Krimi-őrület
Kanadai vígjáték
20:00 Sherlock Bond, a kutyanyomozó
Amerikai családi kalandfilm (1994)
21:35 Gyilkos tétlenség
Amerikai thriller
23:20 Stephen King: Hasznos holmik
Amerikai thriller
01:45 A fehér féreg búvóhelye
Angol horrorfilm
03:30 Sherlock Bond, a kutyanyomozó
Amerikai családi kalandfilm (1994)

AXN

06:00 Vadak ura
06:50 Vízizsaruk
07:40 Andromeda
08:30 A körzet
09:20 Sliders
10:10 Vadak ura
10:55 Andromeda
11:40 Vízizsaruk
12:30 A körzet
13:20 Sliders
14:10 Az Ügynökség
15:00 Vadak ura
15:50 Vízizsaruk
16:40 Andromeda
17:30 A körzet
18:20 Sliders
19:15 Az Ügynökség
20:05 CSI NY: New York-i helyszínelők
21:00 Alias
21:50 A félelem kórháza
22:40 Az Ügynökség
23:30 CSI NY: New York-i helyszínelők
00:15 Alias
01:00 A félelem kórháza
01:50 Sakura háborúja
02:20 Sakura háborúja

Minimax

06:00 Bicsi Bocs kalandjai: Cirkusz a padláson
gyerekműsor (34. rész)
06:10 Mr. Bean
gyerekműsor (20. rész)
06:25 Mini Robotok Percek: Ki ez?
gyerekműsor (12. rész)
06:30 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 68. rész)
06:55 Thomas, a gőzmozdony: Henry és a kiváságok fája
gyerekműsor (2004) (21. rész)
07:10 Mini Robotok: Köszönöm, Csipisz
gyerekműsor (25. rész)
07:20 Mondókák: Két kurta kövi kígyó
gyerekműsor (17. rész)
07:25 Noddy kalandjai Játékvárosban: Az ellenőrizetlen torony
gyerekműsor (2001) (29. rész)
07:40 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (43. rész)
08:05 Hunyor-major: Ne ess eső, ne ess!
gyerekműsor (II. évad 29. rész)
08:30 Maszkabál: Kéményseprő
gyerekműsor (19. rész)
08:35 A rút kiskacsa és ÉN: Rágó az iskolapadban
gyerekműsor (2005) (5. rész)
09:05 Andersen, a mesemondó: A kiskondás
gyerekműsor (2005) (15. rész)
09:30 Thomas, a gőzmozdony: Gordon a példakép
gyerekműsor (2004) (19. rész)
09:45 Mini Robotok: Muszkli jó cimbora
gyerekműsor (23. rész)
09:55 Mondókák: egy - megérett a meggy
gyerekműsor (34. rész)
10:00 Noddy kalandjai Játékvárosban: Strapa tizedes és a rab madár
gyerekműsor (2001) (25. rész)
10:15 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (41. rész)
10:40 Bicsi Bocs kalandjai: Túltervezett Szerkezet
gyerekműsor (33. rész)
10:50 Mr. Bean
gyerekműsor (19. rész)
11:05 Mini Robotok Percek: A rejtélyes gép
gyerekműsor (11. rész)
11:10 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 67. rész)
11:35 Hunyor-major: Ne ítélj korán!
gyerekműsor (II. évad 28. rész)
12:00 Maszkabál: Tigris
gyerekműsor (18. rész)
12:05 A rút kiskacsa és ÉN: Olga férjhez megy
gyerekműsor (2005) (4. rész)
12:35 Andersen, a mesemondó: A szerelmesek
gyerekműsor (2005) (14. rész)
13:00 Thomas, a gőzmozdony: Csirkék az iskolában
gyerekműsor (2004) (18. rész)
13:15 Mini Robotok: A szélgép
gyerekműsor (22. rész)
13:25 Mondókák: Az ipafai papnak fapipája van
gyerekműsor (49. rész)
13:30 Noddy kalandjai Játékvárosban: Noddy és a kincses térkép
gyerekműsor (2001) (24. rész)
13:45 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (40. rész)
14:10 Bicsi Bocs kalandjai: Mi a manó!
gyerekműsor (32. rész)
14:20 Mr. Bean
gyerekműsor (18. rész)
14:35 Mini Robotok Percek: Rímre rím
gyerekműsor (10. rész)
14:40 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 66. rész)
15:05 Hunyor-major: Babi báránykája
gyerekműsor (II. évad 27. rész)
15:30 Maszkabál: Virágcsokor
gyerekműsor (17. rész)
15:35 A rút kiskacsa és ÉN: A fogyókúra
gyerekműsor (2005) (3. rész)
16:05 Andersen, a mesemondó: A fenyőfa
gyerekműsor (2005) (13. rész)
16:30 Mondókák: Csigabiga gyere ki
gyerekműsor (16. rész)
16:45 Mini Robotok: Boldogságban, biztonságban
gyerekműsor (24. rész)
16:55 Noddy kalandjai Játékvárosban: Játékváros szürke napja
gyerekműsor (2001) (26. rész)
17:10 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (42. rész)
17:35 Bicsi Bocs kalandjai: Kis kék tojás
gyerekműsor (35. rész)
17:45 Mr. Bean
gyerekműsor (21. rész)
18:00 Mini Robotok Percek: Robot bújócska
gyerekműsor (13. rész)
18:25 Hunyor-major: Ír fieszta, spanyol utazás
gyerekműsor (II. évad 30. rész)
18:50 Maszkabál: Véget ér a Maszkabál
gyerekműsor (20. rész)
18:55 Mondókák: Este van már alkonyul
gyerekműsor (1. rész)
19:00 A rút kiskacsa és ÉN: A varjak támadása
gyerekműsor (2005) (6. rész)
19:25 Andersen, a mesemondó: A repülő láda
gyerekműsor (2005) (16. rész)

Nickelodeon

04:00 Fecsegő tipegők
04:30 Macseb
05:00 A Thornberry család
05:30 Hé, Arnold!
06:00 Rocket Power
06:30 Jimmy Neutron kalandjai
07:00 SpongyaBob Kockanadrág
07:30 Tizenéves robot
08:00 Avatar: Az utolsó Léghajlító
08:30 Danny Phantom
09:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
09:30 A Thornberry család
10:00 Go, Diego, Go
10:25 Peppa malac
10:30 Kicsi Bill
11:00 Dóra, a felfedező
11:25 Peppa malac
11:30 Allegra ablaka
12:00 Fecsegő tipegők
12:30 Hé, Arnold!
13:00 Danny Phantom
13:30 Ginger naplója
14:00 Jimmy Neutron kalandjai
14:30 Rocket Power
15:00 SpongyaBob Kockanadrág
15:30 SpongyaBob Kockanadrág
16:00 Tizenéves robot
16:30 A Thornberry család
17:00 Danny Phantom
17:30 Fecsegő tipegők
18:00 Avatar: Az utolsó Léghajlító
18:30 SpongyaBob Kockanadrág
19:00 Jimmy Neutron kalandjai
19:30 Ginger naplója
20:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
20:30 A Thornberry család
21:00 Hé, Arnold!
21:30 SpongyaBob Kockanadrág
22:00 Rocko
22:30 Tizenéves robot
23:00 Hódító hódok
23:30 Macseb
00:00 Fecsegő tipegők
00:30 Rocket Power
01:00 Jaj, a szörnyek!
01:30 Jimmy Neutron kalandjai
02:00 Ginger naplója
02:30 Avatar: Az utolsó Léghajlító
03:00 Rocko
03:30 SpongyaBob Kockanadrág

ATV

06:05 Műsorajánlók
06:10 700-as klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson
07:00 Pont7 - (ismétlés)
08:05 Sportvilág (ismétlés)
09:05 Magánbeszélgetés
Juszt László műsora (ismétlés)
Vendég: Bárdy György színművész
10:00 A nő helye
Albert Györgyi műsora
11:05 Közvetlen ajánlat
12:05 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora (ismétlés: előző napi)
12:40 Közvetlen ajánlat
13:50 Rajzfilmek
15:05 Az Okavango - delta
Természetfilm
16:00 Szardínia szélfújta szigete
Természetfilm
16:30 Tempó
Rallye magazin
17:00 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora
17:30 Generációk
Magazin nyugdíjasoknak
18:05 '56 lelke
Dokumentumfilm
19:00 Híradó
19:20 Időjárás-jelentés
19:25 Egyenes beszéd: Amit a nap híreiről tudni kell
20:00 Újságíróklub
21:15 Debrecen 1956
Dokumentumfilm
22:05 Csoportkép (ismétlés)
23:00 Híradó
23:10 Sporthírek
23:15 Többet ésszel!: Kalandozás a tudás világában
Interaktív telefonos játék
00:35 700-as klub
Amerikai közéleti magazin (ismétlés)
Házigazda: Pat Robertson