2016. szeptember 14., szerda

Animék, Firkák és Trollok - Újragondolva és újratöltve

Elkészült az AFT-sorozat 2014 végén bemutatott legelső filmjének rebootolt, kibővített extra változata, amit én csak AFT 1.5-nek rövidítek, de a hosszabb címe az, ami ennek az cikknek a címe is.





Az újrakészült változat alaptörténete az eredetihez képest nem nagyon változott. Az AFT 1.5-ben a rajzfilmek és az animék csapata egymással veszekszenek valami értelmetlen dolog miatt. A Los Santosi polgármester-választáson mind Trollpofára szavaznak, akiről azt hiszik, hogy majd egymás bandáját kizavarja a városból, de mindkét bandát megszívatja az új polgármester törvénye, aztán csak páran maradnak mindkét csapatból. Mikor kiderül, hogy a polgármester sokkal több és súlyosabb törvényekre, sarcolásra, diktatúrára és más rémségekre készül, és mindennek tetejébe a két banda lakóhelyén a 2024-es olimpiai stadiont, egy erőművet és egy emlékművet akarna felállítani, a két megmaradt bandavezér végül összefog, hogy kiszabadítsa a bezárt bandatagokat, és megmentsék a várost a biztos pusztulástól.

A film első jelenetei még áprilisban készültek, és augusztusban készült el az utolsó. Akár három hónap is elég lett volna a teljes film elkészítéséhez, ám a sok másik teendő és egy műszaki akadály miatt kettő további hónap kellett a végéhez. A film a GTA San Andreas világában játszódik. A film legtöbb jelenete a DYOM küldetéskészítővel készült, a jelenetek Frapssel voltak felvéve. Animált jelenetek is vannak a filmben, amik a Toon Boom programmal készültek. Ezek a jelenetek voltak a Trollpofa beszéde a tévében, Micimackó bolti lopása, a rádió hírek, a tévé híradó, és InuYasha akciója közben a két rendőr a kocsiban, mikor rádión szólnak nekik.

A Frapssel felvett videók mérete összesen kb. 14 GB, az animált jelenetek összesen kb. 4 GB volt. A film most is feliratos, nincs benne szinkron.

Zenék most sem maradtak ki. Az eddigi részektől eltérően ebben most kevesebb zene van. A legtöbb, főleg a hosszabb beszélgetős jelenetekhez nem került bele zene. A zenék most is legtöbbször a SpongyaBobból ismert kisebb zenék voltak. Ismertebb zene egyedül a Queen egy slágere a párbajos jelenetben, illetve két hip-hop klasszikus, az NWA és a Public Enemy egy-egy számának instrumentális változata hallható. Egyik az első bandaháborús jelenetben, a másik Goofy és Sasuke bunyója közben hallható. Három kisebb zene hallható a Szomszédokból. Az első bandaháborús jelenet és Inuyasha akciójelenetének kivételével, a lövöldözős részekben mind hallható akciózene a Splinter Cell 1 játékból.

Íme az öt havi munka eredménye:



Csak az AFT 1-ből van reboot, a többi részből nem lesz, mert nagyon sok munka. Annyira, hogy még 2017-ben elkészül az AFT 5, ami a sorozat befejező része lesz. Az utolsó filmben az AFT 1-2-ből ismert Trollpofa ikrek és a 3-4-ből ismert magyar fiúegyüttes, a Kapzsi Hapsik duója elhatározzák, hogy együtt feltámadnak, végérvényesen bosszút állnak a filmsorozat első négy részében ért sérelmeikért és utána elfoglalják a világot. Megalapítanak egy pártot, amivel részt vesznek a 2017-es San Andreasi elnökválasztáson. A Kapzsi Hapsik dolga Trollpofáék pártját a zenéjükkel népszerűsíteni. A Kapzsik zenéjére nagyon sokan rákattannak (ezáltal K.H. rajongókká válnak, amiből nem lehet kigyógyulni, végleg zombivá válnak), és ha a rajongókat sikerül zenéjükkel ösztönözni, hogy Trollpofáék pártjára szavazzanak a választásokon, akkor azt simán megnyerhetik, és utána már semmi nem állhat útjukba, hogy világuralomra törhessenek. Az animék, a firkák és a Három Fejes megtudják, hogy esküdt ellenségeik feltámadtak és a választásokra készülnek, összefognak, hogy ismét megmentsék a világot. Nagyjából ennyi lesz az alaptörténet, még változhat. Abban változás nem valószínű, hogy a befejező filmből kiderüljön: a Trollpofa politikus ikrek vagy a Kapzsi Hapsik fiúbanda közül csak az egyik páros lehet az igazi gonosz...

2016. szeptember 7., szerda

Tv műsor - 2005. január 6. - Csütörtök

M1

5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Panorama Europe
9.03 Napi mozaik
9.53 Panorama Europe
10.00 Napi mozaik
11.00 Panorama Europe
11.05 A sivatag szerelmesei
(spanyol sorozat - 121/52.)
11.54 Kívül-belül
12.00 Híradó délben
Benne: Körzeti híradók
13.01 Panorama Europe
13.02 Rondó
Kisebbségi magazin
13.25 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 77/46.)
Szívből jövő választás
14.51 Panorama Europe
14.55 Kachorra az ártatlan szökevény
(argentin sorozat - 150/39.)
15.45 Telitalálat
Telefonos játék
16.25 12+
Ifjúsági híradó
16.30 Panorama Europe
16.35 Út a mennyországba
(amerikai sorozat - 25/21.)
17.25 Uniós pályázati kalauz
17.26 Kívül-belül
17.30 Híradó
Gazdasági híradó
17.45 Körzeti híradók
18.00 12+
18.15 Híradó
18.25 Bűvölet
(olasz sorozat - 104/59.)
19.21 Panorama Europe
19.22 12+
Ifjúsági híradó
19.30 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.05 Határtalan Európa
21.05 Az elit alakulat
(amerikai-angol sorozat - 10/4.)
Az újoncok
22.05 Csütörtök este
22.31 Panorama Europe
22.35 Híradó
Sporthírek. Időjárás
22.50 Világkép
23.30 Kárpáti krónika
23.45 Szentivánéji álom
(angol film, 1996)

M2

4.30 Jelfák
4.40 Több mint doktor
5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Válaszd a tudást!
10.00 Tudásakadémia
11.05 A tűz és a serpenyő között - A mongóliai kazahok
(francia dokumentumfilm)
12.00 Nyelvoktatás az EU-ban
Benne: 12.02 Német nyelvlecke - Grüss Dich!
12.35 Utazás Frankofóniába
13.05 Határátkelő
14.00 Srpski Ekran
Szerb nemzetiségi magazin
14.25 Unser Bildschirm
Német nemzetiségi magazin
14.55 Kárpáti krónika
15.05 Membrán
15.25 Nap-nyugta
18.00-23.55 Kultúrház
19.30 Esti mese
20.00 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.30 Kultúrház
21.20 Zazie a metrón
(francia vígjáték, 1960)
22.45 Kultúrház
23.00 Záróra
23.45 Kultúrház
23.55 Érzelmek útvesztői
(francia film, 2000 - 2/2.)
1.25 Válaszd a tudást!
2.30 Tudásakadémia
3.30 Csak a derű óráit számolom

RTL Klub

6.00 Ármány és szenvedély
(amerikai sorozat - 140.)
6.30 Reggeli
Ébresztőshow
Benne: 8.34 Találkozások - reggel
9.00 Receptklub (ism.)
9.15 Top Shop
10.15 Deleld
11.45 Receptklub
12.00 Híradó. Déli kiadás
12.10 Mozimatiné
A szerelem színei
(amerikai film, 1995)
14.00 06-81-320-320
Játék! Játék! Játék!
15.25 Disney-rajzfilm
101 kiskutya
15.50 Rejtélyek kalandorai
(amerikai kalandfilmsorozat)
A titokzatos telefonáló
16.40 Balázs
A szembesítőshow
17.35 Mónika
A kibeszélőshow
18.30 Híradó. Esti kiadás
19.00 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.35 Legyen ön is milliomos!
20.15 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.50 Szupermozi
Apollo 13
(amerikai film, 1995)
23.20 Végveszélyben
(amerikai akciófilm-sorozat)
Dr. Halál
0.10 Találkozások - este
Sztármagazin
0.25 Párizs-Dakar rali 2005
0.50 Moziklub
1.15 Pont hu
1.40 Fókusz

TV2

6.00 Segíts magadon!
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
7.00 Mokka
Utána: Stahl konyhája
9.00 El Manantial - Az ősforrás
(mexikói sorozat - 55.)
10.00 Teleshop
11.40 Charlie - Majom a családban
(német sorozat - 19-20.)
13.30 Mozidélután
Eladó a vőlegény
(amerikai vígjáték, 2001)
15.00 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 213.)
16.45 A szerelem ösvényei
(mexikói sorozat - 4.)
17.40 Smallville
(amerikai akciófilm-sorozat - 60.)
18.30 Tények. Hírműsor
19.05 Aktív
19.40 Kvízshow
Jakupcsek Gabriellával
20.15 Ápolandó ápolók
(amerikai vígjáték, 1987)
22.00 Tökéletes katona 2. - Újra fegyverben
(amerikai akciófilm, 1998)
Közben: Kenósorsolás
23.45 Jó estét, Magyarország!
0.10 Fastlane - Halálos iramban
(amerikai akciófilm-sorozat - 13.)
1.00 Drága testek

Duna TV

5.05 Híradó
5.30 Gazdakör
5.45 Indul a nap
8.20 Hungarorama
8.30 Műhelymunka
9.00 Mint az élet
(német sorozat - 21/1.)
9.50 Mi a manó az a nano?
(magyar ismeretterjesztő film)
10.35 Sorsfordítók (12/5.)
10.50 Mit főzzünk ma?
11.00 Régiók (ismétlés)
11.45 Hírek. Vers
12.05 Gazdakör (ismétlés)
12.20 Pepita kabát
(magyar film, 1940) FF
13.35 Redaktion
Német nyelvlecke - 13/9.
13.50 Hungarorama
14.00 Elveszett világok
15.00 Lőcsei körkép
15.30 Megmaradásunk a dél keresztje alatt
(magyar dokumentumfilm)
16.00 Kicsi a bors, de erős (26/4.)
16.30 Sebességláz
17.00 Kárpáti híradó
17.10 Régiók
18.00 Híradó. Sport
18.35 Mese
19.00 A hosszúsági fok meghatározása
(német ismeretterjesztő film)
20.00 Majdnem futball
(amerikai film, 1977)
21.45 Híradó. Sport
22.10 Váltó - Magazin
22.40 Esti kérdés
23.25 A Pork Chop-domb
(amerikai film, 1959) FF
1.00 Himnusz, műsorismertetés
1.05 Híradó
1.30 Mese
1.40 És a vakok látnak
3.05 Sebességláz
3.35 Magyar génmesék

HBO

4.10 Hollywoodi sztárok
Jennifer Lopez
4.35 Időstoppolók
6.30 Jóbarátok
7.00 Jóbarátok
7.30 Asszonysorsok Kínában
9.25 C - kosár
10.55 Az iskoláját!
12.20 Csodapalota
14.05 Jimmy Neutron - Csodagyerek
(amerikai animációs film)
15.30 Tanguy - Nyakunkon a kisfiúnk
(francia vígjáték)
17.20 Asszonysorsok Kínában
(amerikai romantikus dráma)
19.15 A muskétás
(amerikai kalandfilm)
21.00 Oltári fiúk
(amerikai dráma)
22.45 A szexfüggő
(amerikai életrajzi dráma)
0.30 Félholt
(amerikai thriller)
2.05 A begyűjtő

HBO 2

10:00 Álmomban már láttalak
11:50 Tom és Huck
13:20 South Kensington
15:10 Hollywoodi sztárok
Gwyneth Paltrow
15:35 Bébicsőszök klubja
17:10 Bosszúállók
18:40 Felvétel indul!
19:10 Álmomban már láttalak
21:00 Angyalok Amerikában
22:00 A pók hálójában
23:40 Jóravaló feleség
01:15 Nyeretlenek

Viasat3

6.15 Tv-shop
8.40 Szeretünk, Raymond!
(amerikai vígjátéksorozat - 55.)
9.10 A körzet
(amerikai bűnügyi sorozat, ism.)
10.05 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat, ism.)
11.00 Stingers
(ausztrál krimisorozat, ism.)
12.00 Vadmacska
(venezuelai sorozat, ism.)
13.05 Will és Grace
(amerikai sorozat, ism.)
13.35 A körzet
(amerikai bűnügyi sorozat - 35.)
14.35 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat - 158.)
15.35 Stingers
(ausztrál krimisorozat)
16.30 Sabrina, a tinédzser boszorkány
(amerikai ifjúsági sorozat - 120-121.)
17.30 Vadmacska
(venezuelai sorozat - 4.)
18.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 121.)
19.00 Família Kft.
(magyar vígjátéksorozat - 88.)
19.35 Will és Grace
(amerikai sorozat - 104.)
20.05 A harc törvénye
(amerikai akciófilm-sorozat - 28.)
21.05 Miami helyszínelők
(amerikai bűnügyi sorozat - 4.)
22.00 A helyszínelők
(amerikai krimisorozat - 65.)
22.55 X-akták
(amerikai fantasztikus sorozat)
23.55 Vörös cipellők
(amerikai erotikus sorozat - 59.)
0.25 Start (ism.)
0.55 X-akták

Filmmúzeum

9.00 Alfa
9.00 Főiskolás vizsgafilmek
9.20 Portré
9.30 Dokumúzeum
10.00 Két lány az utcán
11.30 Műsorelőzetesek
14.00 Találkozás
14.00 Főiskolás vizsgafilmek
14.20 Árván
14.30 Sportmúzeum
15.00 Szerelemből nősültem
(magyar film, 1937)
16.15 Kedves titkárnőm
(amerikai film, 1948)
17.55 Nem lehet megunni!
18.15 Az EDO korszak
(japán dokumentumfilm)
18.45 Privát filmhíradó
19.00 Sportmúzeum
19.30 Kalauz
20.00 A buszon
20.35 Az Angyal
21.30 Cha-cha-cha
23.00 Az utolsó tekercs

Film+

07:45 A király testőre
09:30 Barátok közt
10:00 Top Shop
12:00 Katonacsizmában a mamám
13:45 Szuperhekus kutyabőrben
15:15 Szelek szárnyán
17:35 Fantasztikus küldetés
19:05 Barátok közt
19:35 Senki bolondja
21:30 Célpont a Föld
23:10 Vipera
00:40 Amerikai sárkányok

Cool

8.00 Top Shop
10.00 Egy úr az űrből
10.30 Apám, a fogdoki
11.00 Conan, a kalandor
12.00 Családi kötelékek
12.30 Taxi
13.00 Nightman
13.55 Halló, halló!
14.30 Egy úr az űrből
15.00 Apám, a fogdoki
15.30 Családi kötelékek
16.00 Cheers
16.30 Taxi
17.00 Trópusi hőség
18.00 A hegylakó
18.55 Gerilla Grill
Illegális főzőműsor
19.10 Nightman
20.05 Az elveszett világ
21.00 Y-akták
22.00 South Park
22.30 Slayers - A kis boszorkány
22.55 Gerilla Grill
23.10 Hegylakó
0.05 Az elveszett világ
0.55 Y-akták
1.45 South Park

AXN

04:00 Tűréshatáron túl
05:00 A vámpírzsaru
06:00 Starsky és Hutch
07:00 Sziklafal
08:00 Vízizsaruk
09:00 Medicopter 117 - A légimentők
10:00 Starsky és Hutch
11:00 Androméda
12:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
13:00 Vízizsaruk
14:00 Az X-csapat
14:50 Határok nélkül
15:20 Androméda
16:10 Starsky és Hutch
17:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
17:50 Bátrak és bolondok
18:20 Sziklafal
19:10 Tűréshatáron túl
20:00 Az elveszett ereklyék fosztogatói
21:00 Halál-Express
23:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
00:00 Az elveszett ereklyék fosztogatói
01:00 Halál-Express
03:00 Starsky és Hutch

Minimax

06:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és az anyák napja
gyerekműsor (25. rész)
06:25 Vízipók-Csodapók: A zavaros víz
gyerekműsor (1976) (35. rész)
06:35 A varázslatos iskolabusz: Irány a levegő!
gyerekműsor (42. rész)
07:05 Merlin, a csodakutya: Az elveszett csont
gyerekműsor (1. rész)
07:15 Malackó
gyerekműsor (24. rész)
07:25 Clifford, a nagy piros kutya: A virágültetés
gyerekműsor (2000) (37. rész)
07:55 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a páva
gyerekműsor (25. rész)
08:05 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (8. rész)
08:10 Albert kérdezi - Mi az élet?: Művészet a művészetért
gyerekműsor (25. rész)
08:25 Pirosalma szép meséi: Egy kisbaba a Mikulásnak
gyerekműsor (24. rész)
08:35 Elveszett világ: Repülő kiválóságok
gyerekműsor (2000) (14. rész)
09:05 Sharon naplója IV.: Az új lány
gyerekműsor (44. rész)
09:30 Cirmos őrmester nyomoz: Lábnyomok
gyerekműsor (25. rész)
09:45 Malackó
gyerekműsor (22. rész)
09:55 Clifford, a nagy piros kutya: A kerti mulatság
gyerekműsor (2000) (35. rész)
10:20 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a koalák
gyerekműsor (23. rész)
10:30 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és az esküvői piknik
gyerekműsor (26. rész)
10:55 Vízipók-Csodapók: Mindenki tévedhet
gyerekműsor (1976) (36. rész)
11:05 A varázslatos iskolabusz: Ingoványos talajon
gyerekműsor (43. rész)
11:35 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (9. rész)
11:45 Albert kérdezi - Mi az élet?: Milyen kicsi a világ
gyerekműsor (26. rész)
12:00 Pirosalma szép meséi: Éloise és a farkasok
gyerekműsor (25. rész)
12:05 Elveszett világ: Hadi játék
gyerekműsor (2000) (15. rész)
12:35 Sharon naplója IV.: Nina és az orrplasztika
gyerekműsor (45. rész)
13:00 Katie és Orbie: A madárfióka és az öreg Cobbs
gyerekműsor (50. rész)
13:15 Rolie Polie Olie: Kis húg, nagy gond
gyerekműsor (1. rész)
13:40 Uhu, a bölcs bagoly: A gonosz sárkány
gyerekműsor (7. rész)
13:55 Mini Robotok
gyerekműsor (5. rész)
14:05 Nyúl Péter és barátai
gyerekműsor (9. rész)
14:35 Babar: Utazás a Holdba
gyerekműsor (7. rész)
15:00 Vadon kölykei: A jávorszarvas
gyerekműsor (14. rész)
15:10 Mentőosztag: Az a nagy hiba, ha feladod
gyerekműsor (23. rész)
15:35 Flipper és barátai: Dexter álruhája
gyerekműsor (25. rész)
16:05 Koboldok és tündérek földjén: A gólem
gyerekműsor (6. rész)
16:30 Cirmos őrmester nyomoz: Cica szerelem
gyerekműsor (24. rész)
16:45 Malackó
gyerekműsor (21. rész)
16:55 Clifford, a nagy piros kutya: Jetta nagyot lódít
gyerekműsor (2000) (34. rész)
17:25 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és az afrikai elefánt
gyerekműsor (22. rész)
17:35 Blinky Bill kalandjai II.: Blinky Bill és az elveszett kiskutya
gyerekműsor (28. rész)
18:05 A varázslatos iskolabusz: Molly Cule
gyerekműsor (45. rész)
18:30 Focitörténelem: Egyiptom - A játékidő
gyerekműsor (2. rész)
19:00 Esti mese: Apu és én
gyerekműsor (1. rész)
19:10 Elveszett világ: Egyedül
gyerekműsor (2000) (17. rész)
19:35 Sharon naplója IV.: A tiltakozó tüntetés
gyerekműsor (47. rész)

Nickelodeon

04:00 Hódító hódok
04:30 KaBlam!
05:00 Rocko
05:25 SpongyaBob Kockanadrág
05:50 Macseb
06:15 Hé, Arnold!
06:40 Fecsegő tipegők
07:05 Jimmy Neutron kalandjai
07:30 SpongyaBob Kockanadrág
08:00 Peppa malac
08:10 Dóra, a felfedező
08:35 Kicsi Bill
09:00 Allegra ablaka
09:25 A kis piros traktor
09:50 Peppa malac
10:00 Kicsi Bill
10:30 Dóra, a felfedező
11:00 Fecsegő tipegők
11:30 Hé, Arnold!
12:00 Kenan és Kel
12:30 Unokatestvérem, Skeeter
13:00 A Thornberry család
13:25 SpongyaBob Kockanadrág
13:50 Hé, Arnold!
14:15 Hódító hódok
14:40 Ginger naplója
15:05 Rocket Power
15:30 Fecsegő tipegők
15:55 Fecsegő tipegők
16:20 Hé, Arnold!
16:45 Hé, Arnold!
17:10 SpongyaBob Kockanadrág
17:35 SpongyaBob Kockanadrág
18:00 A szüleim földönkívüliek!
18:25 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
18:50 Ginger naplója
19:15 Pacafejek
19:40 Amanda Show
20:05 Hódító hódok
20:30 Ren és Stimpy
21:00 SpongyaBob Kockanadrág
21:30 Hé, Arnold!
22:00 Jimmy Neutron kalandjai
22:30 Hódító hódok
23:00 Rocket Power
23:30 Titkos templom legendái
00:00 Global Guts
00:30 Támadnak a rajzfilmek
01:00 Rocko
01:30 Jaj, a szörnyek!
02:00 Kenan és Kel
02:30 Unokatestvérem, Skeeter
03:00 Allen Strange utazása
03:30 A Thornberry család

Magyar ATV

4.45 Délidő
6.10 700-as klub
7.00 Más-nap
9.05 Egyenes beszéd
10.05 Arc-élek
11.05 Délidő
13.05 Interaktív játék
16.05 Nótacsokor
17.05 Equus - A lovak világa
17.30 World Net
18.05 Hírvilág - világhír
18.25 Életmódmagazin
19.00 Híradó
19.30 Kitörés
20.00 Egyenes beszéd
21.05 Egymás között
22.00 Híradó
22.10 Köztársaság
23.00 Interaktív játék
24.00 Híradó
0.10 Himnusz
0.15 700-as klub
0.55 Egyenes Beszéd
1.50 Egymás között
2.40 Köztársaság
3.25 Más-Nap

Tv műsor - 2005. január 5. - Szerda

M1

5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Panorama Europe
9.03 Napi mozaik
9.53 Panorama Europe
10.00 Napi mozaik
11.03 Panorama Europe
11.10 A sivatag szerelmesei
(spanyol sorozat, - 121/51.)
12.00 Híradó délben
Benne: Körzeti híradók
13.01 Panorama Europe
13.02 Hrvatska krónika
Horvát nemzetiségi magazin
13.25 Ecranul nostru
Román nemzetiségi magazin
14.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 77/45.)
A királylány, akit a mamája elhagyott
14.51 Panorama Europe
14.55 Kormányváró
15.25 Fogadóóra
Oktatási magazin
15.55 Telitalálat
Telefonos játék
16.40 12+
Ifjúsági híradó
16.44 Panorama Europe
16.45 Református ifjúsági műsor
16.55 Álarcosbál a GIM-kertben
Gödöllő és vendégei
17.26 Uniós pályázati kalauz
17.30 Híradó
Gazdasági híradó
17.45 Körzeti híradók
18.00 12+
18.15 Híradó
18.25 Bűvölet
(olasz sorozat, - 104/58.)
19.21 Panorama Europe
19.22 12+
Ifjúsági híradó
19.30 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.05 A tévé ügyvédje
A megoldások show-ja
21.05 Az elit alakulat
(amerikai-angol sorozat - 3.)
Carentan
22.10 Szerda este
22.37 Panorama Europe
22.40 Híradó
Sporthírek. Időjárás
22.55 Magyar elsők
23.15 Lapozó
0.05 Kárpáti krónika
0.20 Anna

M2

4.00 Két nemzedék
4.40 Több mint doktor
5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Válaszd a tudást!
10.00 Tudásakadémia
11.05 A föníciaiak: A történelem titkai
(német ismeretterjesztő film)
12.00 Nyelvoktatás az EU-ban
12.02 Német nyelvlecke - Grüss Dich!
12.35 Utazás Frankofóniába
13.05 Jobbágytelki táncok
13.20 Héthatár
14.00 Roma magazin
14.25 Domovina
Szlovák nemzetiségi magazin
14.55 Kárpáti krónika
15.05 Membrán
15.25 Nap-nyugta
18.00 TS - MKB Euroleasing Sopron-Lietuvos Vilnius
Euroliga női kosárlabdamérkőzés
19.55-23.55 Kultúrház
20.00 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.30 Kultúrház
21.15 A Moebius-metró
(argentin sci-fi, 1996)
22.43 Kultúrház
23.00 Záróra
23.45 Kultúrház
23.55 Érzelmek útvesztői
(francia film, 2000 - 2/1.)
1.30 Válaszd a tudást!
2.35 Tudásakadémia
3.40 Lapozó

RTL Klub

6.00 Ármány és szenvedély
(amerikai sorozat - 139.)
6.30 Reggeli
Ébresztőshow
Benne: 8.34 Találkozások - reggel
9.00 Receptklub (ism.)
9.15 Top Shop
10.15 Delelő
11.45 Receptklub
12.00 Híradó. Déli kiadás
12.10 Mozimatiné
Kalózföldi kalandok
(kanadai kalandfilm)
14.00 06-81-320-320
Játék! Játék! Játék!
15.25 Disney-rajzfilm
101 kiskutya
15.50 Rejtélyek kalandorai
(amerikai kalandfilmsorozat)
Nem könnyű meghalni
16.40 Balázs
A szembesítőshow
17.35 Mónika
A kibeszélőshow
18.30 Híradó. Esti kiadás
19.00 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.35 Legyen ön is milliomos!
20.15 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.50 Szupermozi
Műgyűjtők és kalandorok előnyben
(amerikai kalandfilm, 1979)
23.00 XXI. század - A legendák velünk élnek
23.30 Az elnök emberei
(amerikai sorozat - 1.)
0.20 Találkozások - este
0.35 Párizs-Dakar rali 2005
1.00 Antenna
1.25 Fókusz

TV2

6.00 Propaganda
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
7.00 Mokka
9.00 El Manantial - Az ősforrás
(mexikói sorozat - 54.)
10.00 Teleshop
11.30 Charlie - Majom a családban (17-18.)
Charlie kihúz a bajból
Charlie kirúg a hámból
13.20 Mozidélután
Nyaktörő kalandok
(amerikai vígjáték, 2000)
15.00 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 212.)
16.45 A szerelem ösvényei
(mexikói sorozat - 3.)
17.40 Smallville
(amerikai akciófilm-sorozat - 59.)
Feltámadás
18.30 Tények. Hírműsor
Skandinávlottó-sorsolás
19.00 Aktív
19.35 Kvízshow
Jakupcsek Gabriellával
20.15 Sas-kabaré - A Mikroszkóp fantomja
21.20 Sliver
(amerikai thriller, 1993)
Közben: Kenósorsolás
23.20 Jó estét, Magyarország!
23.45 Cinematrix
0.15 Veled is megtörténhet
Ellenségek - Szerelmi történet
(amerikai film, 1989)

Duna TV

4.40 Címerek, zászlók
5.05 Híradó
5.30 Gazdakör
5.45 Indul a nap
8.20 Hungarorama
8.30 Redaktion-D
8.45 Hajdanában, danában...
9.00 Meztelen diplomata
10.25 Gyulai séta
10.30 A magyar történelem nagy csatái
10.50 Mit főzzünk ma?
11.00 Régiók
11.45 Híradó, időjárás-jelentés
12.00 Déli harangszó
12.01 Vers
12.05 Gazdakör (ismétlés)
12.20 Isten kezében (ism.)
12.50 Századunk (ism.)
13.20 Mozgókép (ism.)
13.50 Hungarorama
14.00 Viharsarki fák alatt
(magyar természetfilm)
15.00 Az állatvilág titkai
15.05 Az álom bölcsessége
(angol sorozat - 3/3.)
16.00 Kicsi a bors, de erős
(német ifjúsági sorozat - 3.)
16.30 Négyzetméter
17.00 Kárpáti híradó
17.10 Régiók
18.00 Híradó. Sport
18.35 Mese
19.00 Rózsabimbó
(olasz dokumentumfilm)
20.00 Domenica
(olasz film, 2000)
21.30 Híradó. Sport
22.00 Gong
22.30 A per
(német-francia film) FF
0.30 Csajkovszkij: D-dúr vonósnégyes
0.55 Vers
1.00 Himnusz, műsorismertetés
1.05 Híradó
1.30 Mese
1.40 Szirének
3.15 Operettdallamok
3.25 Gong
3.55 Eurázsiai kalandozások

HBO

4.45 Őrangyal a jövőből
6.30 Alul semmi
8.05 Zu legenda
9.25 Felvétel indul!
10.00 Kim és a farkasok
11.25 Időstoppolók
13.00 Az álcázás mestere
14.25 C - kosár
15.55 Pinokkió
(olasz családi vígjáték)
17.50 Alul semmi
(angol film)
19.20 Lökött szerelem
(amerikai vígjáték)
21.00 Beavatás
(amerikai thriller)
22.55 Billy Bathgate
(amerikai krimi)
0.40 Marseille-i zsaruk
(francia akcióvígjáték)
2.30 Buhersereg

HBO 2

10:00 Autós csajok
11:30 Romantika forgatás alatt
12:55 Hollywoodi sztárok
13:20 Én, a kém
14:55 Házasság gyerekszemmel
16:50 Harry Potter és a titkok kamrája
19:30 Autós csajok
21:00 Pasifogó kísérletek
22:40 Carnivale - A vándorcirkusz
23:35 Kasszafúrás techno zenére
01:15 Amerikai pszichó

Viasat3

6.15 Tv-shop
8.40 Szeretünk, Raymond!
(amerikai vígjátéksorozat - 54.)
9.10 A körzet (ism.)
10.05 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat, ism.)
11.00 Stingers (ism.)
12.00 Vadmacska (ism.)
13.05 Will és Grace
(amerikai sorozat, ism.)
13.35 A körzet
(amerikai bűnügyi sorozat - 34.)
14.35 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat - 157.)
15.35 Stingers
(ausztrál krimisorozat - 128.)
16.30 Sabrina, a tinédzser boszorkány
(amerikai ifjúsági sorozat - 118-119.)
17.30 Vadmacska
(venezuelai sorozat - 3.)
18.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 120.)
19.00 Família Kft.
(magyar vígjátéksorozat - 87.)
19.35 Will és Grace
(amerikai sorozat - 101.)
20.05 A rózsák háborúja
(amerikai vígjáték)
22.10 A helyszínelők
23.05 X-akták
24.00 Lady Chatterley szertői
0.35 X-akták

Filmmúzeum

9.00 Főiskolás vizsgafilmek
9.00 Aszfalt mese
9.30 Dokumúzeum
10.00 Hat hét boldogság
11.30 Műsorelőzetesek
14.00 Alfa
14.00 Főiskolás vizsgafilmek
14.20 Portré
14.30 Sportmúzeum
15.00 Két lány az utcán
(magyar film)
16.25 Mint a vízfolyás
(amerikai film)
17.55 Nem lehet megunni!
18.15 MANGA - a képregény szerepe a mai japán életben
18.45 Privát filmhíradó
19.00 Sportmúzeum
19.30 A hajtány
(kanadai burleszk)
20.00 A buszon
20.35 Az Angyal
21.30 Szívzűr
23.00 Egy drót álma
23.00 A Fiatal Filmesek Nemzetközi Fesztiváljának alkotásaiból
23.05 Főpróba
23.25 Állvamaradás

Film+

07:45 Csavargó kutya
09:30 Barátok közt
10:00 Top Shop
12:00 Életem
14:10 Feketén fehéren
15:40 A vadon szava
17:20 Rettenthetetlen Hiéna II
19:05 Barátok közt
19:35 A simlis és a balfácán
21:10 Szörnyeteg a mélyből
22:55 Testvérek és lázadók
00:40 Végzetes hang

Cool

08.00 Top Shop
10.00 Egy úr az űrből
10.30 Apám, a fogdoki
11.00 Conan, a kalandor
12.00 Családi kötelékek
12.30 Taxi
13.00 Nightman
13.55 Halló, halló!
14.30 Egy úr az űrből
15.00 Apám, a fogdoki
15.30 Családi kötelékek
16.00 Cheers
16.30 Taxi
17.00 Conan, a kalandor
18.00 A hegylakó
18.55 Gerilla Grill
Illegális főzőműsor
19.10 Nightman
20.05 Az elveszett világ
21.00 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
22.00 South Park
22.30 Slayers - A kis boszorkány
22.55 Gerilla Grill
23.10 Hegylakó
0.05 Az elveszett világ
0.55 Y-akták
1.45 South Park

AXN

04:00 Tűréshatáron túl
05:00 A vámpírzsaru
06:00 Starsky és Hutch
07:00 Sziklafal
08:00 Vízizsaruk
09:00 Medicopter 117 - A légimentők
10:00 Starsky és Hutch
11:00 Androméda
12:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
13:00 Vízizsaruk
14:00 Az X-csapat
14:50 Határok nélkül
15:20 Androméda
16:10 Starsky és Hutch
17:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
17:50 Bátrak és bolondok
18:20 Sziklafal
19:10 Tűréshatáron túl
20:00 Hihetetlen, de igaz
21:00 The Shield: Kemény zsaruk
22:00 Sakura háborúja
22:30 Sakura háborúja
23:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
00:00 Hihetetlen, de igaz
01:00 The Shield: Kemény zsaruk
02:00 Sakura háborúja
02:30 Sakura háborúja
03:00 Starsky és Hutch

Minimax

06:00 Mini Robotok
gyerekműsor (6. rész)
06:15 Marsupilami: Marsupilami, a divat rabja
gyerekműsor (1. rész)
06:40 Babar: Otthon a legjobb
gyerekműsor (8. rész)
07:05 Cirmos őrmester nyomoz: Cirmos felügyelő
gyerekműsor (26. rész)
07:20 Malackó
gyerekműsor (23. rész)
07:30 Clifford, a nagy piros kutya: Fő a barátság
gyerekműsor (2000) (36. rész)
08:00 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a pingvinek
gyerekműsor (24. rész)
08:05 Vadon kölykei: A kígyász sas
gyerekműsor (15. rész)
08:15 Mentőosztag: A hiúság ára
gyerekműsor (24. rész)
08:40 Flipper és barátai: A hazatérés
gyerekműsor (26. rész)
09:05 Koboldok és tündérek földjén: A gonosz hasonmása
gyerekműsor (7. rész)
09:30 Cirmos őrmester nyomoz: Cica szerelem
gyerekműsor (24. rész)
09:45 Malackó
gyerekműsor (21. rész)
09:55 Clifford, a nagy piros kutya: Jetta nagyot lódít
gyerekműsor (2000) (34. rész)
10:20 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és az afrikai elefánt
gyerekműsor (22. rész)
10:30 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és az anyák napja
gyerekműsor (25. rész)
10:55 Vízipók-Csodapók: A zavaros víz
gyerekműsor (1976) (35. rész)
11:05 A varázslatos iskolabusz: Irány a levegő!
gyerekműsor (42. rész)
11:35 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (8. rész)
11:40 Albert kérdezi - Mi az élet?: Művészet a művészetért
gyerekműsor (25. rész)
11:55 Pirosalma szép meséi: Egy kisbaba a Mikulásnak
gyerekműsor (24. rész)
12:05 Elveszett világ: Repülő kiválóságok
gyerekműsor (2000) (14. rész)
12:30 Sharon naplója IV.: Az új lány
gyerekműsor (44. rész)
13:00 Cirmos őrmester nyomoz: Vigyázz, kész, rajt!
gyerekműsor (23. rész)
13:15 Malackó
gyerekműsor (20. rész)
13:25 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford és a lomtalanítás
gyerekműsor (2000) (33. rész)
13:50 Blinky Bill kalandjai: Most kicsoda Blinky Bill?
gyerekműsor (24. rész)
14:20 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (7. rész)
14:30 Elveszett világ: A tanítvány
gyerekműsor (2000) (13. rész)
15:00 Franklin másodikba megy
gyerekműsor
15:45 Albert kérdezi - Mi az élet?: A győzelem a cél
gyerekműsor (24. rész)
16:00 Pirosalma szép meséi: A csodatévő hüvelykujj
gyerekműsor (23. rész)
16:05 Sharon naplója IV.: Sharon az állatvédő
gyerekműsor (42. rész)
16:30 Katie és Orbie: Mikor Artúr megütötte Katie-t
gyerekműsor (51. rész)
16:45 Rolie Polie Olie: Fahéj színű pirítós
gyerekműsor (2. rész)
17:15 Uhu, a bölcs bagoly: Az úszólecke
gyerekműsor (8. rész)
17:30 Blinky Bill kalandjai II.: Blinky Bill a farmon
gyerekműsor (27. rész)
18:00 A varázslatos iskolabusz: Sejtünk
gyerekműsor (44. rész)
18:30 Focitörténelem: Őskor - A játéktér
gyerekműsor (1. rész)
19:00 Esti mese: Pirosalma szép meséi: Odilon és a pisztoly
gyerekműsor (26. rész)
19:05 Elveszett világ: Tűz és jég
gyerekműsor (2000) (16. rész)
19:35 Sharon naplója IV.: Gyereknevelési gyakorlat
gyerekműsor (46. rész)

Nickelodeon

04:00 Hódító hódok
04:30 KaBlam!
05:00 Rocko
05:25 SpongyaBob Kockanadrág
05:50 Macseb
06:15 Hé, Arnold!
06:40 Fecsegő tipegők
07:05 Jimmy Neutron kalandjai
07:30 SpongyaBob Kockanadrág
08:00 Peppa malac
08:10 Dóra, a felfedező
08:35 Kicsi Bill
09:00 Allegra ablaka
09:25 A kis piros traktor
09:50 Peppa malac
10:00 Kicsi Bill
10:30 Dóra, a felfedező
11:00 Fecsegő tipegők
11:30 Hé, Arnold!
12:00 Kenan és Kel
12:30 Unokatestvérem, Skeeter
13:00 A Thornberry család
13:25 SpongyaBob Kockanadrág
13:50 Hé, Arnold!
14:15 Hódító hódok
14:40 Ginger naplója
15:05 Rocket Power
15:30 Fecsegő tipegők
15:55 Fecsegő tipegők
16:20 Hé, Arnold!
16:45 Hé, Arnold!
17:10 SpongyaBob Kockanadrág
17:35 SpongyaBob Kockanadrág
18:00 A szüleim földönkívüliek!
18:25 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
18:50 Ginger naplója
19:15 Pacafejek
19:40 Amanda Show
20:05 Hódító hódok
20:30 Ren és Stimpy
21:00 SpongyaBob Kockanadrág
21:30 Hé, Arnold!
22:00 Jimmy Neutron kalandjai
22:30 Hódító hódok
23:00 Rocket Power
23:30 Titkos templom legendái
00:00 Global Guts
00:30 Támadnak a rajzfilmek
01:00 Rocko
01:30 Jaj, a szörnyek!
02:00 Kenan és Kel
02:30 Unokatestvérem, Skeeter
03:00 Allen Strange utazása
03:30 A Thornberry család

Magyar ATV

4.05 Köztársaság
4.50 Más-Nap
6.10 700-as klub
7.00 Más-nap
9.05 Egyenes beszéd
10.05 Köz-gazdaság
11.05 Délidő
13.05 Interaktív játék
16.05 World Net
17.05 Nagyvizit
Egészségügyi magazin
18.05 Hírvilág - világhír
18.30 Talár nélkül
19.00 Híradó
19.30 Összefüggések
20.00 Egyenes beszéd
21.05 Arc-Élek
22.00 Híradó
22.10 Köztársaság
23.00 Interaktív játék
24.00 Híradó
0.10 Himnusz
0.15 700-as klub
0.55 Egyenes Beszéd
1.50 Arc-Élek Ismétlés
2.40 Köztársaság
3.25 Más-Nap

2016. szeptember 5., hétfő

Tv műsor - 2005. január 4. - Kedd

M1

5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
9.03 Napi mozaik
9.53 Panorama Europe
10.00 Napi mozaik
11.03 Panorama Europe
11.10 A sivatag szerelmesei
(spanyol sorozat - 121/50.)
12.00 Híradó délben
Benne: körzeti híradók
13.01 Panorama Europe
13.02 Srpski Ekran
Szerb nemzetiségi magazin
13.25 Unser Bildschirm
Német nemzetiségi magazin
14.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 77/44.)
14.51 Panorama Europe
14.55 Kachorra az ártatlan szökevény
(argentin sorozat - 150/38.)
15.45 Telitalálat
Telefonos játék
16.30 12+
Ifjúsági híradó
16.40 Kívül-belül
16.44 Panorama Europe
16.45 Maradj velünk!
16.55 Katolikus krónika
17.25 Uniós pályázati kalauz
17.26 Kívül-belül
17.30 Híradó
Gazdasági híradó
17.45 Körzeti híradók
18.00 12+
18.15 Híradó
18.25 Bűvölet
(olasz sorozat - 104/57.)
19.21 Panorama Europe
19.22 12+
Ifjúsági híradó
19.30 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.05 Önök kérték!
21.10 Életképek
(magyar sorozat)
22.00 Kedd este
22.25 Panorama Europe
22.30 Híradó
Sporthírek. Időjárás
22.45 Rakott
Kulturális magazin
23.40 Kárpáti krónika
23.55 Nirvana
(olasz-francia-angol film)

M2

4.35 Több mint doktor
5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Válaszd a tudást! - junior
10.00 Tudásakadémia - junior
11.05 Remekművek
Mozart műveiből
11.50 Jelképtár - A főnix
12.00 Déli harangszó
12.02 Járóföld
Az Ormánságban 2.
12.30 A Lassus énekegyüttes műsora
12.45 A hajnal első fénye
(amerikai tévéfilm, 2000)
14.25 2004 legnagyobb sporteseményei
15.25 Nap-nyugta
18.00-23.55 Kultúrház
Kultúra, szórakozás, szabad idő napról napra
19.30 Esti mese
20.00 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.30 Kultúrház
21.15 Teljes napfogyatkozás
(angol-francia film, 1995)
23.00 Záróra
23.48 Kultúrház
23.55 Chicago Hope Kórház
(amerikai sorozat)
1.30 A vörös grófnő
(magyar film, 2/1-2.)

RTL Klub

6.00 Ármány és szenvedély
(amerikai sorozat - 138.)
6.30 Reggeli
Benne: 8.34 Találkozások - reggel
9.00 Receptklub (ism.)
9.15 Top Shop
10.15 Delelő
11.45 Receptklub
12.00 Híradó. Déli kiadás
12.10 Mozimatiné
Barracuda - Tengeri zsaruk 8.: A bérgyilkos
(német krimi, 2002)
14.00 06-81-320-320
Játék! Játék! Játék!
15.25 Disney-rajzfilm
101 kiskutya
15.50 Rejtélyek kalandorai
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.40 Balázs
A szembesítőshow
17.35 Mónika
A kibeszélőshow
18.30 Híradó. Esti kiadás
19.00 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.35 Legyen ön is milliomos!
Műsorvezető: Vágó István
20.15 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.50 Szupermozi
Kőbunkó
(amerikai vígjáték, 1992)
22.20 Egy veszedelmes fickó
(amerikai akciófilm, 1999)
24.00 Találkozások - este
Sztármagazin
0.15 Párizs-Dakar-rali, 2005
0.40 Ha harc, hát legyen harc!
(amerikai akciófilm, 1997)
2.10 Fókusz

TV2

6.00 Laktérítő
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
7.00 Mokka
9.00 El Manantial - Az ősforrás
(mexikói sorozat - 53.)
10.00 Teleshop
11.30 Charlie - Majom a családban
(német sorozat - 15-16.)
A majmok nem sírnak; Viharos hétvége
13.20 Mozidélután
Emberevő bíborka
(amerikai vígjáték, 1988)
15.00 Játékidő
15.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 211.)
Bocsáss meg, és felejtsd el!
16.45 A szerelem ösvényei
(mexikói sorozat - 2.)
17.40 Smallville
(amerikai akciófilm-sorozat - 58.)
18.30 Tények. Hírműsor
19.00 Aktív
19.35 Kvízshow
Jakupcsek Gabriellával
20.10 Aszteroid 1-2. - Ránk szakad az ég
(amerikai katasztrófafilm)
Közben: Kenósorsolás
23.10 Szeret, nem szeret
(komédiasorozat)
23.25 Jó estét, Magyarország!
23.50 Propaganda
Kulturális magazin
0.20 Magyar film
Kvartett
(magyar film, 2000)

Duna TV

4.10 Családi album
5.05 Híradó
5.30 Gazdakör
5.45 Indul a nap
8.20 Hungarorama
8.30 Fordulópont
8.45 Hajdanában, danában...
9.00 Derrick
(német krimisorozat)
10.00 Jelfák
10.10 A vértesi példa
10.50 Mit főzzünk ma?
11.00 Régiók (ismétlés)
11.45 Híradó. Vers
12.05 Gazdakör (ismétlés)
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
12.50 Apáról fiúra
13.20 Talentum (ism.)
13.50 Hungarorama
14.00 A sör krónikája
14.20 A világörökség kincsei
14.35 Az álom bölcsessége
(angol sorozat - 3/2.)
15.30 Műhelymunka
16.00 Kicsi a bors, de erős
(német ifjúsági sorozat - 26/2.)
16.30 Célkeresztben
17.00 Kárpáti híradó
17.10 Régiók
18.00 Híradó. Sport
18.35 Mese
19.00 Az utolsó jukagir
(norvég dokumentumfilm)
20.00 Vakvagányok
(magyar film, 2000)
22.00 Híradó. Sport
22.30 Reykjavik
(izlandi film, 2000)
23.55 Lady Salsa
(francia-kubai zenés film)
0.55 Vers
1.00 Himnusz, műsorismertetés
1.05 Híradó
1.30 Mese
1.40 Sortűz egy fekete bivalyért
3.20 Szilveszteri nótacsokor
3.55 Találkozás Lipták Béla professzorral

HBO

4.35 Mindenütt nő
6.30 Álmomban már láttalak
8.20 Bohóctörténet
10.00 Szerelem kívánságra
11.45 Mozi! Mozi! Mozi!
12.15 Háromszoros visszavágó
13.50 Tökös csaj
(amerikai vígjáték)
15.35 Münchhausen báró kalandjai
(angol kalandfilm)
17.40 Őrangyal a jövőből
(angol családi film)
19.15 Álmomban már láttalak
(amerikai romantikus vígjáték)
21.00 Szex és New York
(amerikai sorozat - 66.)
21.30 Angyalok Amerikában (3.)
22.30 Sírhant Művek (36.)
23.25 Mozdulatlan túsz
1.00 Torrente
A Marbella küldetés
2.40 Hollywoodi sztárok
Leonardo Di Caprio
3.05 Gladiátor

HBO 2

10:00 Második nekifutásra
11:35 Pindúr pandúrok
12:55 Anthony Minghella interjú
13:10 Kapcsolat
15:35 Atomcsapda
17:50 Vedd lazán az életet!
19:25 Második nekifutásra
21:00 Ellenség a kapuknál
23:10 Álmatlanság
01:05 Férjek és feleségek

Viasat3

6.15 Tv-shop
8.40 Szeretünk, Raymond!
(amerikai vígjátéksorozat - 53.)
9.10 A körzet
(amerikai bűnügyi sorozat, ism.)
10.05 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat, ism.)
11.00 Stingers (ism.)
12.00 Vadmacska (ism.)
13.05 Will és Grace (ism.)
13.35 A körzet
(amerikai bűnügyi sorozat - 33.)
14.35 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat)
15.35 Stingers
(ausztrál krimisorozat - 127.)
16.30 Sabrina, a tinédzser boszorkány
(amerikai ifjúsági sorozat - 116-117.)
17.30 Vadmacska
(venezuelai sorozat - 2.)
18.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 119.)
19.00 Família Kft.
(magyar vígjátéksorozat - 86.)
19.35 Will és Grace
(amerikai sorozat - 102.)
20.05 Szemben az igazságszolgáltatással
(amerikai dráma)
21.50 Miami helyszínelők
(amerikai bűnügyi sorozat, ism.)
22.45 X-akták
(amerikai fantasztikus sorozat - 82.)
23.40 Lady Chatterley szeretői
(erotikus sorozat - 13.)
0.15 Fitt-akták (ism.)
0.45 X-akták (ism.)

Filmmúzeum

9.00 Főiskolás vizsgafilmek
9.00 Adalék
9.30 Dokumúzeum
10.00 Elnökkisasszony
11.30 Műsorelőzetesek
14.00 Főiskolás vizsgafilmek
14.00 Aszfalt mese
14.30 Sportmúzeum
15.00 Hat hét boldogság
(magyar film)
16.25 Örök szolgaság
(amerikai film)
17.55 Nem lehet megunni!
18.15 Csoda a Tsubosaka templomban
(japán dokumentumfilm)
18.45 Privát filmhíradó
19.00 Sportmúzeum
19.30 A sápadt arcú
(amerikai burleszk)
20.00 A buszon
20.35 Az Angyal
21.30 Túsztörténet
23.25 Fodor Ágnes

Film+

07:45 Taplófejek
09:30 Barátok közt
10:00 Top Shop
12:00 Célpont a Föld
13:45 Buffalo Bill és az indiánok
15:35 Forró csokoládé
17:15 A rettenthetetlen hiéna
19:05 Barátok közt
19:35 Égi jel
21:15 Szuperhekus kutyabőrben
22:45 A jégszívű
00:25 Zsarolók városa

Cool

8.00 Top Shop
10.00 Egy úr az űrből
10.30 Apám, a fogdoki
11.00 Conan, a kalandor
12.00 Családi kötelékek
12.30 Taxi
13.00 Nightman
13.55 Halló, halló!
14.30 Egy úr az űrből
15.00 Apám, a fogdoki
15.30 Családi kötelékek
16.00 Cheers
16.30 Taxi
17.00 Conan, a kalandor
18.00 A hegylakó
18.55 Gerilla Grill
Illegális főzőműsor
19.10 Nightman
20.05 Az elveszett világ
21.00 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
22.00 South Park
22.30 Slayers - A kis boszorkány
22.55 Gerilla Grill
23.10 Hegylakó
0.05 Az elveszett világ
0.55 Y-akták
1.45 South Park

AXN

04:00 Tűréshatáron túl
05:00 A vámpírzsaru
06:00 Starsky és Hutch
07:00 Sziklafal
08:00 Vízizsaruk
09:00 Medicopter 117 - A légimentők
10:00 Starsky és Hutch
11:00 Androméda
12:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
13:00 Vízizsaruk
14:00 Az X-csapat
14:50 Határok nélkül
15:20 Androméda
16:10 Starsky és Hutch
17:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
17:50 Bátrak és bolondok
18:20 Sziklafal
19:10 Tűréshatáron túl
20:00 Survivor
21:00 Dimenzió/Végtelen világok
23:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
00:00 Survivor
01:00 Dimenzió/Végtelen világok
03:00 Starsky és Hutch

Minimax

06:00 Mini Robotok
gyerekműsor (5. rész)
06:15 Nyúl Péter és barátai
gyerekműsor (9. rész)
06:40 Babar: Utazás a Holdba
gyerekműsor (7. rész)
07:05 Cirmos őrmester nyomoz: Lábnyomok
gyerekműsor (25. rész)
07:20 Malackó
gyerekműsor (22. rész)
07:30 Clifford, a nagy piros kutya: A kerti mulatság
gyerekműsor (2000) (35. rész)
08:00 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a koalák
gyerekműsor (23. rész)
08:05 Vadon kölykei: A jávorszarvas
gyerekműsor (14. rész)
08:15 Mentőosztag: Az a nagy hiba, ha feladod
gyerekműsor (23. rész)
08:40 Flipper és barátai: Dexter álruhájy
gyerekműsor (25. rész)
09:05 Koboldok és tündérek földjén: A gólem
gyerekműsor (6. rész)
09:30 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és az emu
gyerekműsor (21. rész)
09:40 Cirmos őrmester nyomoz: Vigyázz, kész, rajt!
gyerekműsor (23. rész)
09:50 Malackó
gyerekműsor (20. rész)
10:00 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford és a lomtalanítás
gyerekműsor (2000) (33. rész)
10:30 Blinky Bill kalandjai: Most kicsoda Blinky Bill?
gyerekműsor (24. rész)
10:55 Vízipók-Csodapók: A párbaj
gyerekműsor (1976) (34. rész)
11:05 A varázslatos iskolabusz: A kagylós tengerpart
gyerekműsor (41. rész)
11:35 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (7. rész)
11:45 Albert kérdezi - Mi az élet?: A győzelem a cél
gyerekműsor (24. rész)
12:00 Elveszett világ: A tanítvány
gyerekműsor (2000) (13. rész)
12:25 Pirosalma szép meséi: A csodatévő hüvelykujj
gyerekműsor (23. rész)
12:35 Sharon naplója IV.: Sharon az állatvédő
gyerekműsor (42. rész)
13:00 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a kígyó
gyerekműsor (20. rész)
13:10 Cirmos őrmester nyomoz: Táskacsere
gyerekműsor (22. rész)
13:20 Malackó
gyerekműsor (19. rész)
13:30 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford csuklik
gyerekműsor (2000) (32. rész)
14:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill, a polgármester
gyerekműsor (23. rész)
14:30 Vízipók-Csodapók: Vendégek a tóban
gyerekműsor (1976) (33. rész)
14:40 A varázslatos iskolabusz: A tyúk és a tojás
gyerekműsor (40. rész)
15:05 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (6. rész)
15:15 Albert kérdezi - Mi az élet?: Nőj már fel!
gyerekműsor (23. rész)
15:30 Elveszett világ: Az oltalmazó csillag
gyerekműsor (2000) (12. rész)
15:55 Pirosalma szép meséi: Az égi postás
gyerekműsor (22. rész)
16:05 Sharon naplója IV.: Levelező Lola
gyerekműsor (41. rész)
16:30 Katie és Orbie: A madárfióka és az öreg Cobbs
gyerekműsor (50. rész)
16:45 Rolie Polie Olie: Kis húg, nagy gond
gyerekműsor (1. rész)
17:10 Uhu, a bölcs bagoly: A gonosz sárkány
gyerekműsor (7. rész)
17:25 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és az esküvői piknik
gyerekműsor (26. rész)
17:50 Vízipók-Csodapók: Mindenki tévedhet
gyerekműsor (1976) (36. rész)
18:00 A varázslatos iskolabusz: Ingoványos talajon
gyerekműsor (43. rész)
18:30 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (9. rész)
18:40 Albert kérdezi - Mi az élet?: Milyen kicsi a világ
gyerekműsor (26. rész)
19:00 Esti mese: Pirosalma szép meséi: Éloise és a farkasok
gyerekműsor (25. rész)
19:05 Elveszett világ: Hadi játék
gyerekműsor (2000) (15. rész)
19:35 Sharon naplója IV.: Nina és az orrplasztika
gyerekműsor (45. rész)

Nickelodeon

04:00 Hódító hódok
04:30 KaBlam!
05:00 Rocko
05:25 SpongyaBob Kockanadrág
05:50 Macseb
06:15 Hé, Arnold!
06:40 Fecsegő tipegők
07:05 Jimmy Neutron kalandjai
07:30 SpongyaBob Kockanadrág
08:00 Peppa malac
Angol animációs filmsorozat (2003)
08:10 Dóra, a felfedező
08:35 Kicsi Bill
09:00 Allegra ablaka
09:25 A kis piros traktor
09:50 Peppa malac
10:00 Kicsi Bill
10:30 Dóra, a felfedező
11:00 Fecsegő tipegők
11:30 Hé, Arnold!
12:00 Kenan és Kel
12:30 Unokatestvérem, Skeeter
13:00 A Thornberry család
13:25 SpongyaBob Kockanadrág
13:50 Hé, Arnold!
14:15 Hódító hódok
14:40 Ginger naplója
15:05 Rocket Power
15:30 Fecsegő tipegők
15:55 Fecsegő tipegők
16:20 Hé, Arnold!
16:45 Hé, Arnold!
17:10 SpongyaBob Kockanadrág
17:35 SpongyaBob Kockanadrág
18:00 A szüleim földönkívüliek!
18:25 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
18:50 Ginger naplója
19:15 Pacafejek
19:40 Amanda Show
20:05 Hódító hódok
20:30 Ren és Stimpy
21:00 SpongyaBob Kockanadrág
21:30 Hé, Arnold!
22:00 Jimmy Neutron kalandjai
22:30 Hódító hódok
23:00 Rocket Power
23:30 Titkos templom legendái
00:00 Global Guts
00:30 Támadnak a rajzfilmek
01:00 Rocko
01:30 Jaj, a szörnyek!
02:00 Kenan és Kel
02:30 Unokatestvérem, Skeeter
03:00 Allen Strange utazása
03:30 A Thornberry család

Magyar ATV

4.45 Délidő
6.10 700-as klub
7.00 Más-nap
9.05 Egyenes beszéd
10.05 Újságíróklub
11.05 Délidő
13.05 Interaktív játék
16.05 Filmbomba
16.30 World Net
17.25 Csak természetesen!
18.05 Hírvilág - Világhír
18.30 Sorsunk
19.00 Híradó
19.30 Összefüggések
20.00 Egyenes beszéd
21.05 Köz-gazdaság
22.00 Híradó
22.10 Köztársaság
23.00 Interaktív játék
24.00 Híradó
0.10 Himnusz
0.15 Vidám Vasárnap
2.20 Egyenes Beszéd
3.15 Köz-gazdaság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2005. január 3. - Hétfő

M1

5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Panorama Europe
9.03 Napi mozaik
9.40 Hol-mi?
9.53 Panorama Europe
10.00 Napi mozaik
11.03 Panorama Europe
11.10 A sivatag szerelmesei
(spanyol sorozat - 121/49.)
12.00 Híradó délben
Benne: Körzeti híradók
13.01 Panorama Europe
13.02 Roma magazin
13.25 Domovina
Szlovák nemzetiségi magazin
14.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 77/43.)
14.52 Panorama Europe
15.00 Kachorra az ártatlan szökevény
(argentin sorozat - 150/37.)
15.45 Telitalálat
Telefonos játék
16.25 12+
Ifjúsági híradó
16.30 Panorama Europe
16.35 Út a mennyországba
(amerikai sorozat - 25/20.)
17.25 Uniós pályázati kalauz
17.30 Híradó
Gazdasági híradó
17.45 Körzeti híradók
18.00 12+
18.15 Híradó
18.25 Bűvölet
(olasz sorozat - 104/56.)
19.21 Panorama Europe
19.22 12+
Ifjúsági híradó
19.30 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.05 Kékfény
Bűnügyi magazin
21.05 Pikáns kabaré
Újévi malacságok
22.00 Hétfő este
22.25 Panorama Europe
22.30 Híradó
Sporthírek. Időjárás
22.45 Kárpáti krónika
23.00 A hajsza
(amerikai film, 1994)
0.25 Buddy Faro
(amerikai sorozat - 13/1.)

M2

4.10 A Lánchídtól a Korinthoszi csatornáig
4.40 Több mint doktor
5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 Nap-kelte
9.00 Válaszd a tudást!
10.00 Tudásakadémia
11.00 Non plus ultra
11.30 Különóra
12.00 Iskolapélda
12.55 Járóföld
13.25 Huckleberry Finn
13.50 Eszem-iszom
(francia sorozat - 19-20.)
14.25 2004 legnagyobb sporteseményei
Összefoglaló a budapesti Műkorcsolya Eb-ről és a női Kézilabda Eb-ről
15.25 Nap-nyugta
18.00-23.55 Kultúrház
19.30 Esti mese
20.00 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.30 Kultúrház
21.15 Neon
A vonzás szabályai
(amerikai-német film, 2002)
23.00 Záróra
23.47 Kultúrház
23.55 Chicago Hope Kórház
(amerikai sorozat - 24/22.)
0.45 Válaszd a tudást!
1.45 Tudásakadémia
2.50 Lajtha László, a néptánc- és népzenekutató
3.40 Kékfény

RTL Klub

6.00 Ármány és szenvedély
(amerikai sorozat - 137.)
6.30 Reggeli
9.00 Receptklub (ism.)
9.15 Top Shop
10.15 Delelő
11.45 Receptklub
12.00 Híradó. Déli kiadás
12.10 Mozimatiné
Titánok harca
(angol-amerikai kalandfilm, 1981)
14.00 06-81-320-320
Játék! Játék! Játék!
15.25 Disney-rajzfilm
101 kiskutya
15.50 Rejtélyek kalandorai
(amerikai kalandfilmsorozat)
Isteni eredet
16.40 Balázs
A szembesítőshow
17.35 Mónika
A kibeszélőshow
18.30 Híradó
19.00 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.35 Legyen ön is milliomos!
Műsorvezető: Vágó István
20.15 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.50 Szupermozi
S. O. S., tornádó!
(amerikai katasztrófafilm, 1996)
22.25 Cápa 3.
(amerikai thriller, 1983)
0.10 Találkozások - este
Sztármagazin
0.25 Párizs-Dakar rali 2005
0.45 Autómánia
1.10 Fókusz

TV2

6.00 Norbi
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
7.00 Mokka
Utána: Stahl konyhája
9.00 El Manantial - Az ősforrás
(mexikói sorozat - 52.)
10.00 Teleshop
11.30 Charlie - Majom a családban
(német sorozat - 13-14.)
Philipp öccse; Buta libák
13.20 Mozidélután
Képtelen képrablás
(amerikai vígjáték, 1996)
15.00 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 210.)
Aloha, Beverly Hills! 2/2.
16.45 A szerelem ösvényei
(mexikói sorozat - 1.)
17.40 Smallville
(amerikai akciófilm-sorozat - 57.)
Sebesség
18.30 Tények. Hírműsor
19.00 Aktív
19.35 Kvízshow
Jakupcsek Gabriellával
20.10 Ne állj szóba idegennel!
(amerikai thriller, 1994)
21.50 Gyilkos felvonó
(holland-amerikai thriller, 2001)
Közben: Kenósorsolás
23.45 Jó estét, Magyarország!
0.10 A zsaruk királya
(német krimisorozat - 16.)

Duna TV

4.00 Ez úgy igaz, ahogy hiszitek
5.00 Heti híradó
5.30 Gazdakör
5.45 Indul a nap
8.20 Hungarorama
8.30 Földön, vízen, levegőben
9.00 Filmdalok, filmslágerek Karádytól a Valami Amerikáig
9.45 Szatmári bál
10.00 Esti kérdés (ism.)
10.50 Mit főzzünk ma?
11.00 Válogatás a Duna Tv legjavából napjainkig
11.45 Híradó. Vers
12.05 Gazdakör (ism.)
12.20 Heti hírmondó (ism.)
13.20 Nyelvőrző
13.40 „A magok oltalmára...”
13.50 Hungarorama
14.00 A szellemek követei (13/10.)
14.25 A kék mélység titkai
(ausztrál sorozat - 6/6.)
15.05 Az álom bölcsessége
(angol sorozat - 3/1.)
16.00 Kicsi a bors, de erős
(német ifjúsági sorozat - 26/1.)
16.30 Heuréka! Megtaláltam!
17.00 Kárpáti híradó
17.10 Régiók
18.00 Híradó. Sport
18.35 Mese
19.00 Saját népem hasznára válni
(dokumentumfilm)
20.00 Derrick
(német krimisorozat)
A megfélemlített lány
21.05 Igenis, miniszter úr!
(angol sorozat - 21/17.)
21.40 Híradó. Sport
22.10 Közép-európai magazin
22.40 Gyaloglás gulágföldön
23.30 Berlini gála
0.55 Vers
1.00 Himnusz, műsorismertetés
1.05 Híradó
1.30 Mese
1.40 Szilveszteri randevú I-II.
3.05 Forrás-befoglalás
3.10 Közép-európai Magazin
3.40 Magyar történelmi arcképcsarnok

HBO

4.00 Felvétel indul!
4.30 Kémkölykök
Az elveszett álmok szigete
6.30 Gomolygó viharfelhők
8.00 Martin és Lewis
9.30 Anita és én
11.00 Cannes-i kavalkád
12.35 A harcos
(angol kalandfilm)
14.00 Pereld a nőt!
(amerikai romantikus vígjáték)
15.35 Chicago
(amerikai zenés vígjáték)
17.25 Malacka, a hős
(amerikai családi rajzfilm)
18.40 Felvétel indul!
19.10 Mindenütt nő
(amerikai romantikus vígjáték)
21.00 Angyalok Amerikában (2.)
22.00 A Nap könnyei
(feliratos amerikai thriller)
23.55 A Gyűrűk Ura - A két torony
2.50 A szexfüggő

HBO 2

10:00 Életigenlés
11:35 South Kensington
13:30 Mozi! Mozi! Mozi!
14:00 Papakereső
15:55 Pootie Tang
17:15 Hollywoodi sztárok
Denzel Washington
17:40 Télapu
Veszélyben a karácsony
19:25 Életigenlés
21:00 Az idegen
22:35 Szerelmi bonyodalmak
00:20 Szörnyek keringője

Viasat3

6.15 Tv-shop
8.40 Szeretünk, Raymond!
(amerikai vígjátéksorozat - 52.)
9.10 A körzet
(amerikai bűnügyi sorozat, ism.)
10.05 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat, ism.)
11.00 Stingers (125.)
12.00 Família Kft. (84.)
12.35 Kaliforniába jöttem (ism.)
13.05 Will és Grace (ism.)
13.35 A körzet (32.)
14.35 Halálbiztos diagnózis
(amerikai krimisorozat - 155.)
15.35 Stingers (126.)
16.30 Sabrina, a tinédzser boszorkány (114-115.)
17.30 Vadmacska
(venezuelai sorozat - 1.)
18.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 118.)
19.00 Família Kft.
(magyar vígjátéksorozat - 85.)
19.35 Will és Grace (101.)
20.05 Mach 2. - Merénylet a levegőben
(amerikai akciófilm)
21.45 A helyszínelők
(amerikai bűnügyi sorozat)
22.40 X-akták
(amerikai fantasztikus sorozat - 81.)
23.35 Káma szútra
(amerikai erotikus sorozat)
0.10 X-akták (ism.)

Filmmúzeum

09.00 Zenészek a periférián
09.00 Főiskolás vizsgafilmek
09.30 Dokumúzeum
10.00 Hazugság nélkül
11.30 Műsorelőzetesek
14.00 Főiskolás vizsgafilmek
14.00 Adalék
14.30 Sportmúzeum
15.00 Elnökkisasszony
(magyar film, 1935)
16.35 Semmi sem szent
(amerikai film, 1937)
1755 Nem lehet megunni!
18.15 Kalauz
18.45 Privát filmhíradó
19.00 Sportmúzeum
19.30 A színház
(amerikai burleszk, 1921)
20.00 A buszon
20.35 Az Angyal
21.30 Elveszett illúziók
23.20 A valóság kegyetlen rajzolata

Film+

07:45 Rosszcsontok
09:30 Barátok közt
10:00 Top Shop
12:00 Moziklub
12:30 Az Angyal vérbosszúja
14:15 Feketén fehéren
15:50 Az Angyal elrablása
17:40 Sárkány viadala
19:05 Barátok közt
19:35 Katonacsizmában a mamám
21:20 Sasok London felett
23:20 Vissza nem térő alkalom
00:55 Éjféli átkelés

Cool

08.00 Top Shop
10.00 Egy úr az űrből
10.30 Apám, a fogdoki
11.00 Conan, a kalandor
12.00 Családi kötelékek
12.30 Taxi
13.00 Nightman
13.55 Halló, halló!
14.30 Egy úr az űrből
15.00 Apám, a fogdoki
15.30 Családi kötelékek
16.00 Cheers
16.30 Taxi
17.00 Conan, a kalandor
18.00 A hegylakó
18.55 Gerilla Grill
Illegális főzőműsor
19.10 Nightman
20.05 Az elveszett világ
21.00 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
22.00 Kontra
22.30 Dirty Sanchez
22.55 Gerilla Grill
23.10 Hegylakó
00.05 Az elveszett világ
00.55 Kretének klubja (Urak, úrhölgyek, hasonlók)

AXN

04:30 Bátrak és bolondok
05:00 A vámpírzsaru
06:00 Starsky és Hutch
07:00 A pálya királyai
08:00 Vízizsaruk
09:00 Medicopter 117 - A légimentők
10:00 Versenyfutás a világ körül
11:00 Androméda
12:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
13:00 Vízizsaruk
14:00 Az X-csapat
14:50 Határok nélkül
15:20 Androméda
16:10 Starsky és Hutch
17:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
17:50 Bátrak és bolondok
18:20 Sziklafal
19:10 Tűréshatáron túl
20:00 Az elveszett világ
21:00 Az elveszett világ
22:00 A hálózat csapdájában
23:00 A kiválasztott - Az amerikai látnok
00:00 Az elveszett világ
01:00 Az elveszett világ
02:00 A hálózat csapdájában
03:00 Starsky és Hutch

Minimax

06:00 Blinky Bill kalandjai: Most kicsoda Blinky Bill?
gyerekműsor (24. rész)
06:25 Vízipók-Csodapók: A párbaj
gyerekműsor (1976) (34. rész)
06:35 A varázslatos iskolabusz: A kagylós tengerpart
gyerekműsor (41. rész)
07:05 Cirmos őrmester nyomoz: Cica szerelem
gyerekműsor (24. rész)
07:20 Malackó
gyerekműsor (21. rész)
07:30 Clifford, a nagy piros kutya: Jetta nagyot lódít
gyerekműsor (2000) (34. rész)
07:55 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és az afrikai elefánt
gyerekműsor (22. rész)
08:05 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (7. rész)
08:15 Albert kérdezi - Mi az élet?: A győzelem a cél
gyerekműsor (24. rész)
08:30 Elveszett világ: A tanítvány
gyerekműsor (2000) (13. rész)
08:55 Pirosalma szép meséi: A csodatévő hüvelykujj
gyerekműsor (23. rész)
09:05 Sharon naplója IV.: Sharon az állatvédő
gyerekműsor (42. rész)
09:30 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a kígyó
gyerekműsor (20. rész)
09:40 Cirmos őrmester nyomoz: Táskacsere
gyerekműsor (22. rész)
09:50 Malackó
gyerekműsor (19. rész)
10:00 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford csuklik
gyerekműsor (2000) (32. rész)
10:30 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill, a polgármester
gyerekműsor (23. rész)
11:00 Vízipók-Csodapók: Vendégek a tóban
gyerekműsor (1976) (33. rész)
11:10 A varázslatos iskolabusz: A tyúk és a tojás
gyerekműsor (40. rész)
11:35 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (6. rész)
11:45 Albert kérdezi - Mi az élet?: Nőj már fel!
gyerekműsor (23. rész)
12:00 Elveszett világ: Az oltalmazó csillag
gyerekműsor (2000) (12. rész)
12:25 Pirosalma szép meséi: Az égi postás
gyerekműsor (22. rész)
12:35 Sharon naplója IV.: Levelező Lola
gyerekműsor (41. rész)
13:00 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a rókamanguszták
gyerekműsor (19. rész)
13:10 Cirmos őrmester nyomoz: Az óriás zöldségek támadása
gyerekműsor (21. rész)
13:20 Malackó
gyerekműsor (18. rész)
13:30 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford kutyaháza
gyerekműsor (2000) (31. rész)
14:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky megmenti Bozótkát
gyerekműsor (22. rész)
14:25 A varázslatos iskolabusz: Kő kövön nem marad
gyerekműsor (39. rész)
15:00 A majmok kastélya
gyerekműsor
16:15 Albert kérdezi - Mi az élet?: A természet patikája
gyerekműsor (22. rész)
16:30 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és az emu
gyerekműsor (21. rész)
16:40 Cirmos őrmester nyomoz: Vigyázz, kész, rajt!
gyerekműsor (23. rész)
16:50 Malackó
gyerekműsor (20. rész)
17:00 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford és a lomtalanítás
gyerekműsor (2000) (33. rész)
17:30 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és az anyák napja
gyerekműsor (25. rész)
17:55 Vízipók-Csodapók: A zavaros víz
gyerekműsor (1976) (35. rész)
18:05 A varázslatos iskolabusz: Irány a levegő!
gyerekműsor (42. rész)
18:35 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (8. rész)
18:45 Albert kérdezi - Mi az élet?: Művészet a művészetért
gyerekműsor (25. rész)
19:00 Esti mese: Pirosalma szép meséi: Egy kisbaba a Mikulásnak
gyerekműsor (24. rész)
19:05 Elveszett világ: Repülő kiválóságok
gyerekműsor (2000) (14. rész)
19:35 Sharon naplója IV.: Az új lány
gyerekműsor (44. rész)

Nickelodeon

04:00 Hódító hódok
04:30 KaBlam!
05:00 Rocko
05:25 SpongyaBob Kockanadrág
05:50 Macseb
06:15 Hé, Arnold!
06:40 Fecsegő tipegők
07:05 Jimmy Neutron kalandjai
07:30 SpongyaBob Kockanadrág
08:00 Peppa malac
Angol animációs filmsorozat (2003)
08:10 Dóra, a felfedező
08:35 Kicsi Bill
09:00 Allegra ablaka
09:25 A kis piros traktor
09:50 Peppa malac
10:00 Kicsi Bill
10:30 Dóra, a felfedező
11:00 Fecsegő tipegők
11:30 Hé, Arnold!
12:00 Kenan és Kel
12:30 Unokatestvérem, Skeeter
13:00 A Thornberry család
13:25 SpongyaBob Kockanadrág
13:50 Hé, Arnold!
14:15 Hódító hódok
14:40 Ginger naplója
15:05 Rocket Power
15:30 Fecsegő tipegők
15:55 Fecsegő tipegők
16:20 Hé, Arnold!
16:45 Hé, Arnold!
17:10 SpongyaBob Kockanadrág
17:35 SpongyaBob Kockanadrág
18:00 A szüleim földönkívüliek!
18:25 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
18:50 Ginger naplója
19:15 Pacafejek
19:40 Amanda Show
20:05 Hódító hódok
20:30 Ren és Stimpy
21:00 SpongyaBob Kockanadrág
21:30 Hé, Arnold!
22:00 Jimmy Neutron kalandjai
22:30 Hódító hódok
23:00 Rocket Power
23:30 Titkos templom legendái
00:00 Global Guts
00:30 Támadnak a rajzfilmek
01:00 Rocko
01:30 Jaj, a szörnyek!
02:00 Kenan és Kel
02:30 Unokatestvérem, Skeeter
03:00 Allen Strange utazása
03:30 A Thornberry család

Magyar ATV

6.10 700-as klub
7.00 Más-nap
9.05 Vasárnapi polshow
11.05 Délidő
13.05 Interaktív játék
16.05 World Net
16.30 One Cubed
17.05 Modern horgász
17.30 World Net
18.30 Szemle
19.00 Híradó
19.30 Kitörés
20.00 Egyenes beszéd
21.05 Újságíróklub
22.00 Híradó
22.10 Köztársaság
23.00 Interaktív játék
24.00 Híradó
0.10 Himnusz
0.15 700-as klub
0.55 Egyenes Beszéd
1.50 Újságíróklub
2.40 Köztársaság
3.25 Más-Nap

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. szeptember 3., szombat

Tv műsor - 2005. január 2. - Vasárnap

M1

05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 Nap-kelte
09:05 Főtér
Az év települése - eredményhirdetés
10:00 Magyar Elsők
Az első magyar hangosfilm
10:15 Csizmás Kandúr
11:50 "Így szól az Úr!"
A Biblia üzenete
12:00 Déli harangszó
12:01 Hírek, időjárás-jelentés
12:05 Uniós pályázati kalauz
12:10 Super Mario Brothers
Amerikai film (1993)
13:55 2004 legnagyobb sporteseményei
Összefoglaló az athéni olimpiai játékokról
Magyar sportolók 2.
14:55 Csellengők
15:15 Örömhír
15:45 Századunk
16:15 A szörnyek ebédje
Ifjúsági tévéfilm
17:40 Együtt a sztárok
Újévi gála a Budapesti Operettszínházból
18:40 Berlin, Berlin
Német sorozat (23/1.)
Hogyan szerezzem vissza a fiúmat?
19:30 Híradó este
19:55 Szuperbuli
Galambos Lajos műsora
Galambos Lajcsival és vendégeivel
21:40 Friderikusz - A szólás szabadsága
22:45 Híradó este - Időjárás-jelentés
22:55 Áloműzők
Garas Dezső és Bodrogi Gyula
23:35 Héthatár
00:20 Reménysziget

M2

04:25 "Nézz le rám, ó Istenem"
05:25 Jelképtár
05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 Nap-kelte
09:00 Örömhír
09:25 Maradj velünk!
09:35 Katolikus krónika
10:00 Református ifjúsági műsor
10:10 Tanúságtevők
10:35 Az utódok reménysége
11:00 "Így szól az Úr!"
11:10 Unokáink is látni fogják
11:45 Eszem-iszom
12:00 Déli harangszó
12:03 Aranyfüst avagy: Mit üzen a múlt?
12:50 Magyar Ház
13:30 Kutyaélet
Olasz vígjáték (1950)
15:10 Eszem-iszom
15:25 Nap-nyugta
18:00 Újévi vigasságok
18:15 Kultúrház
18:30 Vigyázz! Kész! Jazz!
19:00 Felfedezők
19:25 Esti mese
19:55 Verssor az utcazajban
20:05 Híradó este
20:30 Premier
21:00 Európai gyökerek
22:00 Vendégségben Gyulai Líviusznál
22:30 Kultúrház
23:55 Csokoládé
Angol romantikus film (2000)
01:55 Friderikusz
03:00 Aranyfüst avagy: Mit üzen a múlt?
03:45 Beethoven: F-dúr vonósnégyes Op. 135.

RTL Klub

06:00 Titkok nyomában - Duracell a kutatásért (ism.)
07:00 Kölyökklub
- Az óceán lánya
- Okostojások
- Pokemon
- Jackie Chan kalandjai
- Galidor
08:45 Békavári uraság
Angol családi film (1996)
10:10 Vasárnapi Receptklub
10:55 Casper
Amerikai vígjáték (1995)
12:35 Ágyúgolyó futam 2.
Amerikai akcióvígjáték (1984)
14:20 Isten megbocsát, én nem!
Olasz-spanyol western (1968)
16:00 Hatoslottó-sorsolás
16:25 Vissza a jövőbe 3.
Amerikai akcióvígjáték (1990)
18:30 RTL Klub Híradó
18:55 Szupermozi
A három testőr
Amerikai kalandfilm (1993)
20:45 Gagyi mami
Amerikai akcióvígjáték (2000)
22:20 A látszat mindig csal
Amerikai akciófilm (1999)
23:55 Párizs-Dakar rali, 2005
00:15 Fókusz Portré
00:40 Országház
Heti magazin

TV2

06:00 Reggeli gondolatok
06:30 Állatkert a hátizsákban
Kanadai ismeretterjesztő sorozat gyerekeknek (12.)
06:55 Tv2-matiné
- Z, a  hangya
- Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki
- Ace, a villám
11:15 Egyről a kettőre
Amerikai vígjátéksorozat (111.)
11:45 Csak egy kis para
Amerikai vígjátéksorozat (9.)
12:10 Stahl konyhája
12:40 A szupercsapat
Amerikai akciófilm-sorozat (59.)
13:30 Waikiki páros (11.)
14:20 Országutak őrangyala
Amerikai akciófilm-sorozat (18.)
15:10 Kaland Bt. (1.)
16:00 Pacific Blue (68.)
16:50 Walker, a texasi kopó (123.)
17:40 J.A.G.- Becsületbeli ügyek (170.)
18:30 Tények
19:00 Napló
Riportmagazin
Műsorvezető: Vujity Tvrtko
Mérlegen a valóság!
20:00 Taxi
francia akcióvígjáték (1998)
21:35 Agyatlan Apartman
Angol vígjáték (1999)
23:10 Képírók
Estély habfürdővel
Amerikai vígjáték (1968)
01:05 Állatok olimpiája
Angol film

Duna TV

04:10 Századunk
04:40 Isten kezében
05:10 Híradó
05:30 Budapest fürdőváros
06:10 Magyarok
07:50 Szótár
08:00 Tweeniék
08:20 Miss Mallard nyomoz (2002)
08:45 Timothy iskolába megy
09:00 Csodavilág
09:30 Hungarorama
09:40 Nyelvőrző
10:00 Hogyan működik?
A sár fogságában
10:15 Jézus meg a csúzlim
Norvég film
11:45 Híradó, időjárás-jelentés
12:00 Déli harangszó
12:05 Vers
12:10 Élő egyház
12:40 Nótacsokor
12:50 Csellengők
13:10 Majális
Magyar film (1943)
14:45 Színészportré
Bubik István világában
15:30 Utazás a Csendes-óceán körül (1.)
16:20 Századunk
16:45 A világörökség kincsei
17:00 Mint az élet (21/1.)
18:00 Heti Hírmondó
Közéleti magazin
19:00 Híradó, időjárás-jelentés
19:20 Mese
20:00 Mezítlábas contessa
Amerikai-olasz film (1954)
22:10 A blues
23:35 Egy századról jókedvűen - Jacques-Henri Lartigue fotói
00:35 A Rajkó zenekar játszik
00:55 Vers
01:00 Himnusz, műsorismertetés
01:05 Heti Híradó
01:35 Mese
01:45 Kornis Mihály: Halleluja
03:55 Páratlan panorámák

HBO

04:50 Az iskoláját!
06:30 Bazi nagy görög lagzi
08:05 Csobbanás
09:55 Jóbarátok (229.)
10:25 Jóbarátok (230.)
11:00 Bányászballada
12:35 Egykének áll a világ?
14:05 Buli a parkban 2003
Angol koncertfilm
16:10 Gomolygó viharfelhők
Angol dráma
17:45 Kémkölykök 2. - Az elveszett álmok szigete
Amerikai kalandfilm
19:25 Bazi nagy görög lagzi
Amerikai romantikus vígjáték
21:00 Beavatás
Amerikai thriller
22:55 Szex és New York
Amerikai sorozat (65.)
23:25 Angyalok Amerikában
Amerikai sorozat (2.)
00:25 A kárhozottak királynője
02:10 Dögölj meg, Smaci!

HBO 2

08:00 A királynő titkosügynökei
komédia, pszichológiai krimi
09:40 Fecsegő tipegők Párizsban
animáció, kaland
11:00 Egy fecske csinált nyarat
komédia, dráma
12:40 Mennyé' má'
komédia, dráma (2001)
14:05 Széttéphetetlen kötelék
holland családi film
15:55 Hollywoodi sztárok
Angelina Jolie (21. rész)
16:20 Szemtelen szellemidézők
ír vígjáték
17:50 Bosszúállók
19:20 A királynő titkosügynökei
komédia, pszichológiai krimi
21:00 Most már elég
dráma, thriller (2002)
22:55 Az "igazi"
komédia, romantika
00:25 A begyűjtő
japán fantasztikus akciófilm, sci-fi

Viasat3

13.05 A fogoly
14.50 Bűnös negyed
16.30 Zsaru az égből
(amerikai akciófilm)
18.05 Família Kft.
(vígjátéksorozat, ism.)
21.00 A helyszínelők
(amerikai bűnügyi sorozat, ism.)
22.00 X-akták
(amerikai fantasztikus sorozat - 196.)

Filmmúzeum

09:00 EU Kalauz
09:30 Karácsonyi rajzfilmek
10:00 Köszönöm, hogy elgázolt
Magyar romantikus vígjáték (1935)
11:30 Varázslatos tárgyak
14:00 Ötpróba
14:00 Sportmúzeum
14:15 Sportmozaik I.
15:00 Andy Griffith Show
15:30 Hazugság nélkül
17:00 Twist around the clock
18:30 A Pesty Fekete Doboz filmjeiből
18:45 Privát filmhíradó
19:00 Sportmúzeum
19:00 Atlétikai Európa-bajnokság
19:30 Karácsonyi rajzfilmek
19:45 Musikladen
20:00 Vadon
22:15 A Fiatal Filmesek Nemzetközi Fesztiváljának alkotásaiból
22:15 A valóság kegyetlen rajzolata
22:45 Fodor Ágnes

Film+

08:10 A vadnyugat fiai
Amerikai western (1990)
10:00 Top Shop
12:00 Szépségtépő verseny
Amerika-német vígjáték (1999)
13:40 Részeges karatemester
Hongkongi akciófilm (1978)
15:40 Hogyan legyünk nők anélkül, hogy belehalnánk
17:15 A szerelem börtönében
Amerikai filmdráma (1993)
19:00 Az Angyal vérbosszúja
20:45 Az Angyal elrablása
22:35 Amerikai sárkányok
00:15 Nemesis

Cool

07:00 Top Shop
09:00 Cosby
09:30 Cosby
10:00 Kényszernász
11:45 Cheers
12:20 Cheers
12:40 Játszma vége!
13:15 Csengetett Mylord?
14:20 Yugioh
14:40 Így készült:
15:10 Acapulco akciócsoport
Amerikai akciófilm-sorozat (1996)
16:05 Pensacola - A név kötelez
17:00 Gerilla Grill
17:15 Zsaru az űrből
18:10 Alias
19:00 Viszlát, gengszter!
Amerikai vígjáték (1999)
20:50 Az én kis Bush-om
21:15 Galla Miklós tündöklése és tündöklése
22:00 A fiúk, a klubból
22:55 Gerilla Grill
23:05 Őrült Stone, avagy 2008 a patkány éve
Amerikai sci-fi akciófilm (1992)
00:45 Alias
01:35 Pensacola - A név kötelez
02:30 Acapulco akciócsoport
Amerikai akciófilm-sorozat (1996)

AXN

04:00 Hihetetlen, de igaz
05:00 A különítmény
06:00 Határok nélkül
06:30 Ezt kapd ki!
07:00 Bugs - A cég hullámhosszán
08:00 Starsky és Hutch
09:00 AXN - Pengeélen
09:30 A vadak ura
10:30 Survivor
11:20 Survivor
12:10 Survivor
13:00 A pálya királyai
13:50 A pálya királyai
14:40 A pálya királyai
15:30 Hihetetlen, de igaz
Amerikai (2000)
16:15 Survivor
17:00 Versenyfutás a világ körül
17:50 Az elveszett ereklyék fosztogatói
Kaland sorozat (2001)
18:40 A hálózat csapdájában
19:30 A kiválasztott - Az amerikai látnok
Amerikai akciófilm-sorozat (1996)
20:20 Halott ügyek
21:05 The Shield: Kemény zsaruk
22:00 Cybertech - Klóncsapda
23:40 Bátrak és bolondok
00:05 A vadak ura
01:00 Halott ügyek
02:00 The Shield: Kemény zsaruk
03:00 Cybertech - Klóncsapda

Minimax

06:00 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a kígyó
gyerekműsor (20. rész)
06:05 Cirmos őrmester nyomoz: Táskacsere
gyerekműsor (22. rész)
06:20 Malackó
gyerekműsor (19. rész)
06:30 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford csuklik
gyerekműsor (2000) (32. rész)
06:55 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill, a polgármester
gyerekműsor (23. rész)
07:25 Vízipók-Csodapók: Vendégek a tóban
gyerekműsor (1976) (33. rész)
07:35 A varázslatos iskolabusz: A tyúk és a tojás
gyerekműsor (40. rész)
08:00 Katie és Orbie: Mikor Artúr megütötte Katie-t
gyerekműsor (51. rész)
08:15 Rolie Polie Olie: Fahéj színű pirítós
gyerekműsor (2. rész)
08:40 Uhu, a bölcs bagoly: Az úszólecke
gyerekműsor (8. rész)
08:50 Mini Robotok
gyerekműsor (6. rész)
09:05 Marsupilami: Marsupilami, a divat rabja
gyerekműsor (1. rész)
09:30 Babar: Otthon a legjobb
gyerekműsor (8. rész)
09:55 Vadon kölykei: A kígyász sas
gyerekműsor (15. rész)
10:05 Mentőosztag: A hiúság ára
gyerekműsor (24. rész)
10:30 Flipper és barátai: A hazatérés
gyerekműsor (26. rész)
10:55 Koboldok és tündérek földjén: A gonosz hasonmása
gyerekműsor (7. rész)
11:25 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (5. rész)
11:35 Albert kérdezi - Mi az élet?: Van orvos a házban?
gyerekműsor (21. rész)
11:50 Elveszett világ: Hatalom és energia
gyerekműsor (2000) (11. rész)
12:15 Pirosalma szép meséi: A kék macska
gyerekműsor (21. rész)
12:25 Sharon naplója IV.: Otthon a mama nélkül
gyerekműsor (40. rész)
12:50 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a maki ikrek
gyerekműsor (18. rész)
13:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky és a kedvencek klubja
gyerekműsor (21. rész)
13:25 Vízipók-Csodapók: Felhő a tó felett
gyerekműsor (1976) (31. rész)
13:35 A varázslatos iskolabusz: Az esőerdőben
gyerekműsor (38. rész)
14:05 Cirmos őrmester nyomoz: Születésnap tolvaj
gyerekműsor (20. rész)
14:20 Malackó
gyerekműsor (17. rész)
14:30 Clifford, a nagy piros kutya: Éjjel is, nappal is jó barát
gyerekműsor (2000) (30. rész)
15:00 Minimax híradó: 2005/01
gyerekműsor
15:10 Albert kérdezi - Mi az élet?: Nőj már fel!
gyerekműsor (23. rész)
15:25 Elveszett világ: Az oltalmazó csillag
gyerekműsor (2000) (12. rész)
15:55 Pirosalma szép meséi: Az égi postás
gyerekműsor (22. rész)
16:05 Sharon naplója IV.: Levelező Lola
gyerekműsor (41. rész)
16:30 Uhu, a bölcs bagoly: Az úszólecke
gyerekműsor (8. rész)
16:45 Mini Robotok
gyerekműsor (6. rész)
17:00 Franklin másodikba megy: mesefilm
gyerekműsor
17:50 Babar: Otthon a legjobb
gyerekműsor (8. rész)
18:20 Vadon kölykei: A kígyász sas
gyerekműsor (15. rész)
18:30 Mentőosztag: A hiúság ára
gyerekműsor (24. rész)
19:00 Esti mese: Magyar népmesék: A királykisasszony cipője
gyerekműsor (62. rész)
19:05 Flipper és barátai: A hazatérés
gyerekműsor (26. rész)
19:35 Koboldok és tündérek földjén: A gonosz hasonmása
gyerekműsor (7. rész)

Nickelodeon

04:00 Hódító hódok
04:30 KaBlam!
05:00 Fecsegő tipegők
05:25 SpongyaBob Kockanadrág
05:50 Macseb
06:15 Hé, Arnold!
06:40 Rocko
07:05 Jimmy Neutron kalandjai
07:30 Fecsegő tipegők
08:00 SpongyaBob Kockanadrág
08:25 Jimmy Neutron kalandjai
08:50 Rocket Power
09:15 Macseb
09:40 Hé, Arnold!
10:05 Fecsegő tipegők
10:30 Jimmy Neutron kalandjai
11:00 SpongyaBob Kockanadrág
11:25 SpongyaBob Kockanadrág
11:50 Hé, Arnold!
12:15 Hé, Arnold!
12:40 Fecsegő tipegők
13:05 Fecsegő tipegők
13:30 A Thornberry család
13:55 A Thornberry család
14:20 Sok hűhó
14:45 Kenan és Kel
15:10 Amanda Show
15:35 Unokatestvérem, Skeeter
16:00 A Thornberry család
16:30 Macseb
17:00 Fecsegő tipegők
17:30 Hé, Arnold!
18:00 Fecsegő tipegők
18:50 Pacafejek
19:15 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
19:40 Ginger naplója
20:05 Sok hűhó
20:30 Amanda Show
21:00 Ren és Stimpy
21:30 Hé, Arnold!
22:00 Jimmy Neutron kalandjai
22:30 Hódító hódok
23:00 Rocket Power
23:30 Titkos templom legendái
00:00 Global Guts
00:30 Támadnak a rajzfilmek
01:00 Rocko
01:30 Jaj, a szörnyek!
02:00 Kenan és Kel
02:30 Unokatestvérem, Skeeter
03:00 Allen Strange utazása
03:30 A Thornberry család

Magyar ATV

7.00 Gyerekfilmek
9.05 Gondolat
11.00 A Hit Gyülekezete műsora
13.05 Laci bácsi konyhája
13.40 Szkandermagazin
14.05 Robin Hood
16.05 Motorsokk
16.30 Energia
17.00 Az igazi Elvis (ism.)
18.05 Jim Lehrer világhíradója

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2005. január 1. - Szombat

M1

05:43 Hajnali gondolatok
05:50 Nap-kelte
09:05 Az elefántok mestere
Francia családi film (1995)
10:45 Így készült: A Notre Dame-i toronyőr
11:15 Újévi Koncert Bécsből
13:45 Hírek, időjárás-jelentés
13:55 2004 legnagyobb sporteseményei
Összefoglaló az athéni olimpiai játékokról
Magyar sportolók 1.
14:55 A bagdadi tolvaj
Amerikai film (1978)
16:35 Unokáink sem fogják látni
Ráday Mihály városvédő műsora
17:05 A Notre Dame-i toronyőr
Amerikai rajzfilm (1996)
18:35 Luxor-show
Játék az első telitalálatig
Benne: Ötöslottó-sorsolás
19:30 Híradó este
19:53 Sporthírek
20:05 Csokoládé
Angol romantikus film (2000)
22:05 Átváltozások
Marton Éva arcai
23:05 Híradó este - Időjárás-jelentés
23:20 Egy bátor ember
Amerikai-spanyol-mexikói filmdráma (2000)

M2

04:15 "Nézz le rám, ó Istenem"
05:10 "Rajzolok, tehát vagyok..."
05:43 Hajnali gondolatok
05:50 Nap-kelte
09:00 Válaszd a tudást!
10:00 Tudásakadémia
11:05 Volt egyszer egy karmester
Emlékezés Ferencsik Jánosra
12:00 Déli harangszó
12:02 2004 legnagyobb sporteseményei
13:05 Virágzó Magyarország
Hódmezővásárhely
13:30 Sorstársak
14:00 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14:25 Együtt
14:55 Eszem-iszom
15:10 Eszem-iszom
15:25 Nap-nyugta
18:00 Böngésző
18:30 Széljárta Szigetek
19:00 Zenegér
19:25 Esti mese
19:50 Verssor az utcazajban
20:00 Híradó este
20:20 Kultúrház
21:00 Satyricon
23:05 Kultúrház
23:55 Tolvajok, mint mi
02:00 Hódító Pelle

RTL Klub

06:00 Ünnepnaptár
06:25 Disney-rajzfilm
101 kiskutya
06:45 Lisa
07:00 Kölyökklub
- Az óceán lánya
- Okostojások
- Pokemon
- Jackie Chan kalandjai
09:25 Disney-rajzfilmek
- Aladdin
- Lilo és Stitch
10:15 Pokemon 3.
Japán rajzfilm (2001)
11:40 A kutya rúgja meg
Amerikai vígjáték (1999)
13:25 Zűrös majom
Amerikai vígjáték (1994)
15:05 Sárkányszív 2. - egy új történet
Amerikai kalandfilm (2000)
16:30 Vissza a jövőbe 2.
Amerikai sci-fi vígjáték (1989)
18:30 Híradó. Esti kiadás
18:55 Szupermozi
Marhakonzerv-akció
Francia akcióvígjáték (1991)
20:45 Macsók a csúcson
Amerikai vígjáték (2001)
22:15 Riválisok
Amerikai akciófilm (1989)
23:55 Párizs-Dakar rali 2005
00:15 Titkok nyomában - Duracell a kutatásért

TV2

06:00 Ki ugrik a legnagyobbat?
Svéd ifjúsági film
06:30 Wallace és Gromit - A bolond nadrág
Angol animációs sorozat
06:55 Irány Eldorádó
Amerikai rajzfilm (2000)
08:20 Emil és a detektívek
Német családi film (2001)
10:15 Folytassa a hajózást!
Angol vígjáték (1962)
11:50 A három amigó
Amerikai vígjáték (1986)
13:35 Tökkelütött trió 2.
Német vígjáték (1988)
15:25 Felmondtam, jöjjön vissza!
Francia-olasz vígjáték (1967)
17:00 Manitu bocskora
Német westernvígjáték (2001)
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Sátánka - Pokoli poronty
Amerikai vígjáték (2000)
20:35 Pasik a csúcson
Német vígjáték (2001)
22:20 Jay és Néma Bob visszavág
Amerikai vígjáték (2001)
00:15 Jó estét, Mrs. Campbell!
Amerikai vígjáték (1968)
02:10 Virgonc Vili kalandjai

Duna TV

05:30 Befordultam a konyhára
06:10 Magyarok
07:50 Szótár
08:00 Tweeniék
08:20 Laura csillaga
08:30 Cimbora
09:00 Isten hozta szigetünkön!
09:30 Hungarorama
09:40 Jim téli meséje
09:55 Az erdő apró őrei
10:05 Az erdei színpadon
10:15 Olvastam, költőtárs...
11:15 Újévi koncert közvetítése Bécsből
13:45 II. János Pál, Isten elszánt szolgája (2/1., 2002)
15:20 Madarat tolláról (12/12.)
15:50 Dúvad
17:25 Experidance
18:00 Híradó, időjárás-jelentés
18:20 Mese
19:00 Egy fesztelen este Santanával
Angol koncertfilm
20:00 Hamvadó cigarettavég
Magyar film (2001)
22:05 Tingli-tangli
00:45 Ghymes: Új esztendő
00:55 Vers
01:00 Himnusz, műsorismertetés
01:05 Híradó
01:25 Mese
01:35 Halálos tavasz (1939)
03:10 Tálentum
Portréfilm (2001)
03:40 Nótázzunk!

HBO

06:30 Földreszállt angyalok
08:10 Emlékek rabságában
09:50 Tökfej
11:45 Arizonai nyár
13:25 Volpone
Francia vígjáték
15:00 Narancsvidék
Amerikai vígjáték
16:20 Red Hot Chilli Peppers-koncert
17:15 Az iskoláját!
Amerikai krimivígjáték
18:40 Jimmy Neutron - Csodagyerek
Amerikai animációs mesefilm
20:00 Jóbarátok
Amerikai vígjátéksorozat (229.)
20:30 Jóbarátok
Amerikai vígjátéksorozat (230.)
21:00 Alul semmi
Angol vígjáték
22:30 Shaft
Amerikai thriller
00:10 Claire életre-halálra
01:40 Buhersereg
03:20 Holtak hálójában

HBO 2

08:00 A házimaci
családi film, komédia
09:30 Lelki gubancok
amerikai filmdráma, komédia
11:05 Anthony Minghella interjú
11:20 Flört a fellegekben
amerikai romantikus vígjáték, komédia (2003)
12:45 Pluto Nash - Hold volt, hold nem volt...
sci-fi, komédia
14:20 Autós csajok
dráma, családi film
15:45 Good bye, Lenin!
német vígjáték
17:40 A szomszéd fiú a sírban
svéd családi dráma
19:10 Hollywoodi sztárok
Gwyneth Paltrow (22. rész)
19:35 A házimaci
családi film, komédia
21:00 Hart háborúja
dráma, háborús (2002)
23:05 Kótyagos szerelem
romantika, komédia (2002)
00:40 Három vak egér
francia krimi thriller, dráma (2003)
02:10 A titkárnő
amerikai filmdráma (2002)

Viasat3

15.35 Melegítő
(valóság-show - 20.)
16.35 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (65-66.)
18.30 Nevess csak! (27.)
19.05 Família Kft. (68.)
19.40 Nevess csak! (28.)
20.10 Késő este Hajós Andrással (19.)
21.10 Grand Canyon
(amerikai dráma)

Filmmúzeum

9.00 Az Angyal
(angol krimisorozat - 1.)
9.55 Az Angyal (2.)
10.50 Az Angyal (3.)
11.45 Az Angyal (4.)
12.40 Az Angyal (5.)
13.35 Az Angyal (6.)
14.20 Az Angyal (7.)
15.15 Az Angyal (8.)
16.10 Az Angyal (9.)
17.05 Az Angyal (10.)
18.00 Az Angyal (11.)
18.55 Az Angyal (12.)
19.50 Az Angyal (13.)
20.45 Az Angyal (14.)
21.40 Az Angyal (15.)

Film+

08:10 A Gyémánt fivérek
09:30 Moziklub
10:00 Top Shop
12:00 Blue Ice
13:55 A vadnyugat fiai
Amerikai western (1990)
15:50 Túsztanya
17:25 Idióták bolygója
19:00 Kékharisnya
Amerikai vígjáték (1990)
20:35 Ezüst farkas
22:20 Végzetes hang
00:05 Tűzlovag
Amerikai-kanadai akciófilm (1998)

Cool

07:00 Top Shop
09:00 Cosby
10:00 VH1 Divas 2004
11:45 Cheers
12:15 Cheers
12:45 Cheers
13:10 Minden lében két kanál
Akció sorozat
14:05 Pusszantlak, drágám!
14:45 Caroline New Yorkban
15:10 Acapulco akciócsoport
Amerikai akciófilm-sorozat (1996)
16:05 Pensacola - A név kötelez
17:00 Gerilla Grill
17:15 Zsaru az űrből
18:10 Alias
19:00 A végső visszaszámlálás
Amerikai sci-fi (1980)
20:55 SztÁruló
21:30 Kontra
22:00 Dirty Sanchez
22:30 Fekete vipera
23:05 Gerilla Grill
23:15 Bázis a Holdon
00:50 Alias
01:40 Pensacola - A név kötelez
02:35 Acapulco akciócsoport
Amerikai akciófilm-sorozat (1996)

AXN

04:00 Neve: Senki
05:00 A vámpírzsaru
06:00 Határok nélkül
06:30 Ezt kapd ki!
07:00 Bugs - A cég hullámhosszán
08:00 Veszélyes játékok
09:00 AXN - Pengeélen
09:30 Starsky és Hutch
10:30 Androméda
Amerikai-kanadai sci-fi sorozat (2000)
11:20 Androméda
Amerikai-kanadai sci-fi sorozat (2000)
12:10 Androméda
Amerikai-kanadai sci-fi sorozat (2000)
13:00 Vízizsaruk
Ausztrál akciófilm-sorozat (1996)
13:50 Vízizsaruk
Ausztrál akciófilm-sorozat (1996)
14:40 Vízizsaruk
Ausztrál akciófilm-sorozat (1996)
15:30 Sziklafal
16:15 Starsky és Hutch
17:00 Országutak őrangyala
17:50 Hihetetlen, de igaz
Amerikai (2000)
18:40 Survivor
19:30 Az elveszett világ
Akció sorozat (2000)
20:20 Total Recall: Az emlékmás
Amerikai akciófilm (1990)
21:05 Kígyóméreg
23:00 Survivor
00:00 Az elveszett világ
Akció sorozat (2000)
01:00 Országutak őrangyala
02:00 Kígyóméreg

Minimax

06:00 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a rókamanguszták
gyerekműsor (19. rész)
06:10 Cirmos őrmester nyomoz: Az óriás zöldségek támadása
gyerekműsor (21. rész)
06:20 Malackó
gyerekműsor (18. rész)
06:30 Clifford, a nagy piros kutya: Clifford kutyaháza
gyerekműsor (2000) (31. rész)
07:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky megmenti Bozótkát
gyerekműsor (22. rész)
07:25 Vízipók-Csodapók: A kellemetlen szomszédság
gyerekműsor (1976) (32. rész)
07:35 A varázslatos iskolabusz: Kő kövön nem marad
gyerekműsor (39. rész)
08:05 Katie és Orbie: A madárfióka és az öreg Cobbs
gyerekműsor (50. rész)
08:20 Rolie Polie Olie: Kis húg, nagy gond
gyerekműsor (1. rész)
08:45 Uhu, a bölcs bagoly: A gonosz sárkány
gyerekműsor (7. rész)
09:00 Minimax híradó: 2005/01
gyerekműsor
09:15 Mini Robotok
gyerekműsor (5. rész)
09:30 Nyúl Péter és barátai
gyerekműsor (9. rész)
09:55 Babar: Utazás a Holdba
gyerekműsor (7. rész)
10:20 Vadon kölykei: A jávorszarvas
gyerekműsor (14. rész)
10:30 Mentőosztag: Az a nagy hiba, ha feladod
gyerekműsor (23. rész)
10:50 Flipper és barátai: Dexter álruhája
gyerekműsor (25. rész)
11:15 Koboldok és tündérek földjén: A gólem
gyerekműsor (6. rész)
11:40 A majmok kastélya
gyerekműsor
13:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky és a kincsvadászat
gyerekműsor (20. rész)
13:25 Vízipók-Csodapók: Az orvvadász
gyerekműsor (1976) (30. rész)
13:35 A varázslatos iskolabusz: Ültessünk csoda-paszulyt!
gyerekműsor (37. rész)
14:05 Ethelbert, a tigris: Ethelbert és a teve
gyerekműsor (17. rész)
14:15 Cirmos őrmester nyomoz: Hapci!
gyerekműsor (19. rész)
14:25 Malackó
gyerekműsor (16. rész)
14:35 Albert kérdezi - Mi az élet?: A természet patikája
gyerekműsor (22. rész)
14:50 Elveszett világ: Mama kerestetik
gyerekműsor (2000) (10. rész)
15:20 STOP! Közlekedj okosan!
gyerekműsor (1976) (4. rész)
15:30 Sharon naplója I.: Hátsó gondolatok
gyerekműsor (39. rész)
15:55 Pirosalma szép meséi: A Mikulás és Tom Chiffon
gyerekműsor (20. rész)
16:05 Blinky Bill kalandjai: Blinky, a filmsztár
gyerekműsor (19. rész)
16:30 Rolie Polie Olie: Kis húg, nagy gond
gyerekműsor (1. rész)
17:00 Uhu, a bölcs bagoly: A gonosz sárkány
gyerekműsor (7. rész)
17:10 Mini Robotok
gyerekműsor (5. rész)
17:25 Nyúl Péter és barátai
gyerekműsor (9. rész)
17:55 Babar: Utazás a Holdba
gyerekműsor (7. rész)
18:20 Vadon kölykei: A jávorszarvas
gyerekműsor (14. rész)
18:30 Mentőosztag: Az a nagy hiba, ha feladod
gyerekműsor (23. rész)
19:00 Esti mese: Magyar népmesék: Péter és Pál
gyerekműsor (61. rész)
19:05 Flipper és barátai: Dexter álruhája
gyerekműsor (25. rész)
19:35 Koboldok és tündérek földjén: A gólem
gyerekműsor (6. rész)

Nickelodeon

04:00 Hódító hódok
04:30 KaBlam!
05:00 Fecsegő tipegők
05:25 SpongyaBob Kockanadrág
05:50 Macseb
06:15 Hé, Arnold!
06:40 Rocko
07:05 Jimmy Neutron kalandjai
07:30 Fecsegő tipegők
08:00 SpongyaBob Kockanadrág
08:25 Jimmy Neutron kalandjai
08:50 Rocket Power
09:15 Macseb
09:40 Hé, Arnold!
10:05 Fecsegő tipegők
10:30 Jimmy Neutron kalandjai
11:00 SpongyaBob Kockanadrág
11:25 SpongyaBob Kockanadrág
11:50 Hé, Arnold!
12:15 Hé, Arnold!
12:40 Fecsegő tipegők
13:05 Fecsegő tipegők
13:30 A Thornberry család
13:55 A Thornberry család
14:20 Sok hűhó
14:45 Kenan és Kel
15:10 Amanda Show
15:35 Unokatestvérem, Skeeter
16:00 A Thornberry család
16:30 Macseb
17:00 Fecsegő tipegők
17:30 Hé, Arnold!
18:00 Fecsegő tipegők
18:50 Pacafejek
19:15 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
19:40 Ginger naplója
20:05 Sok hűhó
20:30 Amanda Show
21:00 Ren és Stimpy
21:30 Hé, Arnold!
22:00 Jimmy Neutron kalandjai
22:30 Hódító hódok
23:00 Rocket Power
23:30 Titkos templom legendái
00:00 Global Guts
00:30 Támadnak a rajzfilmek
01:00 Rocko
01:30 Jaj, a szörnyek!
02:00 Kenan és Kel
02:30 Unokatestvérem, Skeeter
03:00 Allen Strange utazása
03:30 A Thornberry család

Magyar ATV

11.00 Csodálatos Görögország
11.30 Thalassa
12.00 Elfújta a szél
(amerikai dráma - 2.)
14.05 A 100 Tagú Cigányzenekar koncertje Lyonban
15.35 Klipmix
16.05 Csak természetesen!
17.05 Sétálóutca
17.30 Thalassa
18.05 Amerika dilinyós csibészei