2016. április 29., péntek

Tv műsor - 1980. május 1. - Csütörtök

MTV 1


8.50 Tévétorna
8.55 Kapcsoljuk Moszkvát!
Közvetítést adunk a Vörös térről, a dolgozók Május 1-i felvonulásáról
9.55 Májusi seregszemle
Közvetítés Budapestről, Szegedről, Zalaegerszegről és a szocialista országok fővárosainak májusünnepéről
Kb. 11.55 Déli muzsika
A Televízió nyilvános felvétele a MOM Szakasits Árpád Művelődési Házában
14.45 Csak gyerekeknek!
Kisfilm-összeállítás
1. A futball csillagai
Szovjet rajzfilm
2. A medve, aki medve akart maradni
NSZK rajzos mese
3. Locsolás
Csehszlovák rajzfilm
15.25 Madame Curie
Angol tévéfilmsorozat
V/4. rész (ism.)
16.20 „Hosszú útra megyek”
Dokumentumfilm
16.50 A Smokie együttes műsora
„Rivaldafény és hátsó udvar”
17.35 Hírek
17.40 Jean Gabin-sorozat
Az alvilág királya
Francia film
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
19.30 TV-híradó
20.00 Felvonulók kérték...
22.30 TV-híradó 3.
22.40 Hogy állunk fiatalember?
Magyar film

MTV 2


20.00 A Magyar Televízió III. nemzetközi Karmester-versenye
Elődöntő - III. rész
21.20 TV-híradó 2.
21.40 A tréfacsináló
Francia film

Tv műsor - 1981. május 1. - Péntek

MTV 1


7.50 Tévétorna
7.55 Kapcsoljuk Moszkvát!
Közvetítés a Vörös térről, a dolgozók május elsejei felvonulásáról
9.00 Csak gyerekeknek!
Kisflim-összeállítás
- A kis postás
Csehszlovák kisjátékfilm
- Muki, a bűvész
NDK rajzfilm
9.55 „Itt van május elseje”
Közvetítés Budapestről, Salgótarjánból, Veszprémből és a szocialista országok fővárosainak május-ünnepéről
14.15 Egy óra múlva itt vagyok
Tévéfilmsorozat
XIV/14. rész: A hazatérés
15.45 Népek dalai
16.45 Keresztkérdés
17.15 Irigyelt emberek
Kalmár György és Várszegi Károly calcuttái riportfilmje
17.50 Májusi muzsika
A Vasárnapi muzsika május 1-i különkiadása
A Televízió nyilvános felvétele a MOM Szakasits Árpád Művelődési Központból
Műsorvezető: Hortobágyi Judit
18.30 Mesterségünk címere
Dokumentumfilm
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers mindenkinek
Radnóti Miklós: Hispánia, Hispánia
20.05 Felvonulók kérték
Kívánságműsor a felvonulók kérései alapján
22.10 Tv-híradó 2.
22.30 A barátnők
Magyarul beszélő olasz film

MTV 2


20.01 Az orvos dilemmája
NSZK tévéfilm
22.10 Tv-híradó 2.
22.30 Jelena Obrazcova
Csajkovszkij-dalokat énekel

Tv műsor - 1982. május 1. - Szombat

MTV 1


7.50 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna (ism.)
7.55 Kapcsoljuk Moszkvát
Közvetítés a Vörös térről, a dolgozók május 1-i felvonulásáról
9.00 Csak gyerekeknek
1. Az aranyhajú lány
Csehszlovák bábfilm (ism.)
2. Fuss utánam
Lengyel rajzfilm a Lolka-Bolka című sorozatból
9.55 „Itt van május elseje”
Közvetítés Budapestről, Győrből és a szocialista országok fővárosainak májusünnepéről
14.45 Magilla Gorilla
Amerikai rajzfilmsorozat
XIX/17. rész
15.10 Ember és Föld
Az Ibériai félsziget állatvilága
Spanyol rövidfilmsorozat
A parlagi sas 1. rész
15.35 Tomi és kutyája
Magyarul beszélő lengyel játékfilmsorozat
4. rész: Hanka győzelme
15.50 Zene-bona
16.30 MAFILM-magazin
16.45 Hírek
16.50 Gyújtópontban a labdarúgás
Angol rövidfilmsorozat
VII/2. rész: A kapus - Ray Clemence
17.15 A hátvéd halála és feltámadása
Tévéfilm (ism.)
18.25 Anyúúú!
Anyák napjára
18.55 Új egymillió fontos hangjegy
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
Hazafelé
Bábfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers mindenkinek
Jevgenyij Jevtusenko: Elmennek az anyák
20.05 Felvonulók kérték
Az Önök kérték május 1-i különkiadása
kb. 22.35 Tv-híradó 3.
22.45 Csehszlovák körkép
Szigorúan ellenőrzött vonatok
Magyarul beszélő csehszlovák film
(14 éven felülieknek!)

MTV 2


17.50 Nagy Lajos: A tanítvány
Tévéfilm (ism.)
18.55 Keresztkérdés
Fejtörőjáték (ism.)
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers mindenkinek
Jevgenyij Jevtusenko: Elmennek az anyák
20.05 Szabó Magda: A meráni fiú
Dráma két részben
A Madách Színház előadása felvételről
(14 éven felülieknek!)
közben 21.20 Tv-híradó 2.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. április 27., szerda

Tv műsor - 1983. május 1. - Vasárnap

MTV 1


7.50 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna (ism.)
7.55 Kapcsoljuk Moszkvát!
Közvetítés a Vörös térről, a dolgozók május 1-i felvonulásról
9.00 Óvodások filmműsora
Kisfilm-összeállitás
1. Gedeon
Francia rajzfilmsorozat
XIII/9. rész: Tolvajkomédia
2. Megzavart születésnap
NDK bábfilm
9.20 Éneklő ifjúság
Viva, la Musica!
9.30 Északi díszítések
Szovjet rövidfilm
9.50 Hírek
9.55 „Itt van május elseje”
Helyszíni közvetítés a budapesti központi felvonulásról, valamint a debreceni és kisterenyei májusünnepségről
14.05 Állatkölykök
NSZK rövidfilmsorozat
XVIII/18. rész: Tavaszi zsongás
14.15 Kodály Zoltán Huszt
Kölcsey Ferenc verse
14.20 Műsorainkat ajánljuk!
14.45 Képújság
14.50 Vasárnapi muzsika
A televízió nyilvános felvétele a MOM Szakasits Árpád Művelődési Központjában
15.45 Csortos Gyula-sorozat
Egy tál lencse
Magyar film
17.10 Hídépítők
Dokumentumfilm
18.10 Delta
Tudományos híradó
18.35 A közönségszolgálat tájékoztatója
18.40 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
18.45 Esti mese
19.00 A Hét
20.00 Hírek
20.05 Felvonulók kérték
Az Önök kérték május elsejei különkiadása
22.35 Sporthírek
22.45 Hírek

MTV 2


16.55 Az ember és a tenger
Olasz filmsorozat
VII/3. rész: A nagy halász
17.50 Fekete-sárga panoptikum
Szatirikus műsor Jaroslav Hasek műveiből (ism.)
19.00 A zongoraművek kedvelőinek
1. Beethoven: d-moll szonáta
2. Csajkovszkij: b-moll zongoraverseny (ism.)
20.00 Hírek
20.05 Szabó Magda: Az a szép fényes nap
A dráma televízióváltozata (ism.)
22.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1984. május 1. - Kedd

MTV 1


7.50 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna (ism.)
7.55 Kapcsoljuk Moszkvát!
Közvetítés a Vörös térről, a dolgozók május 1-i felvonulásáról
9.00 Csak gyerekeknek!
1. Kisvakond a városban
Csehszlovák rajzfilm
2. Egy kis nevetés
Amerikai burleszkfilm-sorozat
Tűzijáték
3. A bűbájos Csaramora
Szovjet bábfilm
9.55 Itt van május elseje!
Májusi seregszemle
Helyszíni közvetítés a budapesti felvonulásról, valamint Békés, Kazincbarcika és Nagykanizsa májusünnepéről
14.30 Hírek
14.35 Itt van május elseje!
Májusi délután
Benne: kb. 17.15 Dokumentum-összeállítás régmúlt május elsejékről
17.45 Képújság
17.50 Gertler Viktor-sorozat
Felfelé a lejtőn
Magyar film
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
19.30 Tv-híradó
20.00 Felvonulók kérték
Az Önök kérték május 1-i különkiadása
Kb. 22.30 Tv-híradó 3.

MTV 2


18.25 Képújság
18.30 Birkózó Európa-bajnokság
Kötöttfogású döntők
Közvetítés Jönköpingből
19.20 Karel Gott a prágai Lucernában
Csehszlovák zenés film
20.00 Akció az elnök ellen
Amerikai film
21.30 Tv-híradó 2.
21.50 Birkózó Európa-bajnokság
Kötöttfogású döntők
Közvetítés Jönköpingből
22.50 Képújság

Tv műsor - 1985. május 1. - Szerda

MTV 1


7.30 Itt van május elseje
Zenés ébresztő
- Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna (ism.)
7.55 Kapcsoljuk Moszkvát!
Közvetítés a Vörös térről, a dolgozók május 1-i felvonulásáról
9.00 Csak gyerekeknek!
1. Elefantázia
Francia rajzfilmsorozat
XVI/6. rész
2. Vaszjukovkai torreádorok
Szovjet kisjátékfilm (ism.)
3. A kerékpár csodálatos története
Francia filmsorozat
IV/2. rész (ism.)
9.55 Kapcsoljuk Budapesten a felvonulási teret
Kb.: 12.30 Összefoglaló a szocialista országok fővárosainak ünnepségeiről
Jó ebédhez szól a nóta
Kb.: 13.00 Képújság
14.47 Műsorismertetés
14.50 Hírek
14.55 A Közönségszolgálat tájékoztatója
15.00 Majális
Ásotthalmán, Pécsett, Sopronban és Zalacsében
17.00 A koncert
Magyar film
18.35 Képújság
18.40 Közelképek (ism.)
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
19.30 Tv-híradó
20.00 Felvonulók kérték...
Kb.: 22.30 Tv-híradó 3.
22.40 Himnusz

MTV 2


15.43 Műsorismertetés
15.45 Képújság
15.50 Kerek világ
Óvodások műsora
16.10 Cimboraság
Látogatás Hegedűs Gézánál (ism.)
16.50 Jégkorong VB
Döntő
Közvetítés Prágából
19.20 Franciaország kastélyai
Malmaison
Francia kisfilm (ism.)
19.55 Hollandia-Ausztria
VB selejtező labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés Rotterdamból
21.45 Tv-híradó 2.
22.05 Jégkorong VB
Döntő
Közvetítés Prágából
23.20 Képújság

2016. április 26., kedd

Tv műsor - 1986. május 1. - Csütörtök

MTV 1


7.23 Műsorismertetés
7.25 Tévétorna (ism.)
7.30 Itt van május elseje...
7.55 Kapcsoljuk Moszkvát!
Közvetítés a Vörös térről, a dolgozók felvonulásáról
9.00 Csak gyerekeknek!
1. Foxi Maxi kalandjai
Amerikai rajzfilm (ism.)
2. Alice csodaországban
Szovjet rajzfilm (ism.)
9.50-Kb.: 13.00 Itt van május elseje
13.00 Képújság
15.47 Műsorismertetés
15.50 Hírek
15.55 Csillaglány
Zenés mesejáték
16.55 20 a csúcson
A Televízió slágerlistája
17.25 Képújság
17.30 A vasálarcos férfi
Angol film
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
19.30 Híradó
20.00 Felvonulók kérték
Kívánságműsor a felvonulók kérései alapján
22.30 Panoráma
A Külpolitikai Szerkesztőség világpolitikai magazinja
23.30 Híradó
23.40 Himnusz

MTV 2


17.48 Műsorismertetés
17.50 Képújság
17.55 Játsszunk bábszínházat
XIII/3. rész: Mindenki más legyen! (ism.)
18.30 Sok szerencsét
Svéd tévéfilmsorozat
IV/4. rész (ism.)
19.30 Föld és mélység
Spanyol rövidfilm
A pápaszemes kajmán (ism.)
20.00 Nyelvtanulók figyelmébe!
Zadig
Francia feliratos színházi előadás
I-II. rész
Közben: 21.00 Híradó 2.
22.10 Szereposztástól a bemutatóig
Molcsanov-Vasziljev: Machbet
22.50 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1987. május 1. - Péntek

MTV 1


7.30 Reggeli zenés ébresztő
Benne:
- Műsorismertetés
Tévétorna mindenkinek
- Körkapcsolás - májusfa-állítás
- Országos program
- Meteorológia
7.55 Kapcsoljuk Moszkvát
Közvetítés a Vörös térről, a dolgozók május 1-i felvonulásáról
9.00 Óvodások filmműsora
1. A madárház
NDK rajzfilm
2. A kék labda
Szovjet rajzfilm
3. Leopold bosszúja
Szovjet rajzfilm
4. Ügyetlenség
Bolgár bábfilm
9.40 Körkapcsolás - ünnepel az ország
10.00 Itt van május elseje...
Kapcsoljuk a budapesti Felvonulás teret
13.00 Képújság
14.30 Hírek
14.35 Táncra lábam
A HVDSZ Bihari János táncegyüttes műsora
Közreműködik az együttes zenekara és a Vízöntő együttes (ism.)
15.10 Nótaszó
Régi nóta, híres nóta (ism.)
15.35 Harminc év a kamera mögött
Dokumentumfilm
16.35 Három nap tévéműsora
16.40 Afrikai mese
Japán film (ism.)
18.15 Képújság
18.20 A világ metrói
Budapest
19.15 Esti mese
19.30 Híradó
20.00 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató  magazin
21.10 Az élet muzsikája
Színes magyar-szovjet film (1985)
22.55 Magyar Nemzeti Galéria
VII/1. Középkori gyűjtemény
23.20 Híradó 3.

MTV 2


15.50 Képújság
15.55 Jégkorong-VB
Döntő a II., IV. helyért
Közvetítés Bécsből
18.45 A fűszerek világa, a világ fűszerei (ism.)
19.10 Tavasz a Kárpátokban
Szovjet kisfilm
19.20 Tévétorna
19.25 Jégkorong-VB
Döntő
Közvetítés Bécsből
22.05 Híradó 2.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. április 21., csütörtök

Tv műsor - 1999. május 1. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy:
Mit üzen a múlt?
Benne: Hírek; Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 28.)
8.35 Matt milliója
(angol sorozat - 4/2.)
A költekezés
9.00 Magyarázom a táncot
9.40 Hol-mi?
(szolgáltató magazin)
10.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/57.)
11.05 Interoperett 1999
Közvetítés a Vigadóból, felvételről
12.35 Válaszolunk a nézők telefonjaira
12.55 TS - Forma-1
San Marinó-i Nagydíj
Időmérő edzés
14.05 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
14.30 Leg-leg-leg
Különleges rekordok és rekorderek
15.00 Divat 2000
15.30 Delta 2000
Tudományos híradó
16.00 Zóna
(riportmagazin)
16.30 TS
Ferencváros-Zalahús ZTE FC
(bajnoki labdarúgó-mérkőzés)
18.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó. Sporthírek. Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Zeneszombat - a Tabánban
21.00 Szélhámosok
(amerikai film, 1992)
22.35 Kenó
22.45 Zámbó Jimmy-koncert

MTV 2


6.00 Aranyfüst
8.00 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
10.30 Bocsoda
10.50 hANGOLka
11.05 Kristálybirodalom
12.00 Família Kft. (ismétlés)
12.25 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 35.)
12.50 Európa ablak
14.50 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.20 TS
Magyarország-Görögország
16.20 Ízes életek
(sorozat - 5/4.)
Szathmáry Lajos 2.
17.00 Zongoraünnep
17.30 Alpok-Duna-Adria
18.00 Magyar Ház
Szórvány
18.30 Donátor
Templomfestés
Szanticskán
19.00 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat - 50/3.)
19.30 Mesetár
20.00 Híradó. Sporthírek
20.30 Isten a szekéren
21.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 40.)
A kétarcú ember
21.50 Esti Showder
Fábry Sándorral (ism.)
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok
(ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Juharfalva lakói
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 8.)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Lapátra tett férjek
(amerikai vígjáték)
15.25 Késői esküvő
(amerikai vígjáték)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 21.)
Megváltás 2.
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 8.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Galla-mappa
Galla Miklós kedvenc reklámfilmjei
20.00 Gálvölgyi-show
20.45 Kész átverés-show
22.10 Őrült Stone
(amerikai sci-fi akciófilm)
23.45 Híradó. Időjárás
24.00 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 10.)
Az első küldetés
0.50 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Urmel
- Blinky Bill
- Igazi szellemirtók
- Kutyavilág
- Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
9.50 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.20 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sorozat)
10.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.20 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
11.50 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.15 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek
13.15 Slágerlista
13.45 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
14.40 Újra szól a hatlövetű
(amerikai westernfilm)
16.50 Kaméleon
(amerikai sorozat)
17.45 Sentinel -  Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Frankenstein háza
(amerikai misztikus thriller - 2/1.)
21.35 Frankenstein menyasszonya
(amerikai thriller)
23.35 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat)
Oltalmazóm és bántóm
0.05 Nicsak, ki dudál most?
(erotikus film)

Duna


5.30 Hírek. Gazdakör
6.05 Régiók (ismétlés)
6.35 Figyelj! (ismétlés)
7.05 Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Tesz-vesz város
8.15 Billy, a macska kölyök
8.40 Kisvakond
8.45 Hej, hej, helyesírás!
9.00 Nyelvőrzö (ismétlés)
9.15 Történelmi arcképcsarnok - Kanizsai Dorottya
9.35 Zengő ábécé
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Charlie Chaplin a parkban
(amerikai burleszk)
11.15 Európai művészeti iskola
(holland sorozat - 1.)
12.00 Lapszemle. Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Táncház (magazin)
13.20 Anziksz (sorozat)
13.40 Néhány perc Latabár Kálmánnal
(sorozat - 9/2.)
14.00 Letört bimbó, avagy a sárga férfi és a kislány
(amerikai némafilm) FF
15.35 Lilian Gish
(angol dokumentumfilm)
16.30 Föld körül az „Equator” vitorlással (17.)
16.55 Minoritates Mundi
17.25 Nyúl Péter és barátai
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
18.50 Genézis
(filmetűd)
19.00 Csapdában
(sorozat - 4/2.)
19.50 Hangverseny Zbigniew Preisner filmzenéiből
20.40 A monológ
21.00 Híradó. Sportpercek
21.40 Madigan végrendelete
(olasz-amerikai film)
23.10 Híradó
23.35 Tükröződések
(magyar film)

HBO


6.30 Kispályások
(angol vígjáték)
8.10 Nicsak, ki beszél még!
(amerikai vígjáték)
9.30 Space Jam - Zűr az űrben
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 Megúszni egy gyilkosságot
(amerikai vígjáték)
13.15 Holtomiglan, holtodiglan
(amerikai akciófilm)
14.45 Feleségemnek, 37. születésnapjára
(amerikai film)
16.15 Drágám, a kölyök marha nagy lett
17.45 Babar: A győzelem ünnepe
(kanadai rajzfilm)
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Bármit megteszek
(amerikai vígjáték)
22.00 Hasznos holmik
(amerikai horror)
24.00 Afrika koktél
(amerikai vígjáték)
1.35 Éjféli játszma
(dán horror)
3.25 Bármit megteszek
(amerikai vígjáték)
5.25 Mozivarázs
(amerikai sorozat)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.50 72 óra (ismétlés)
11.20 National Geographic
12.20 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 13.)
13.15 Flipper, a delfin
(amerikai sorozat - 1.)
14.05 Babylon 5
(sorozat - 7.)
15.00 Szerelem főműsoridőben
(francia vígjáték)
16.40 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 139-140.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai sorozat - 1.)
19.30 MASH
(amerikai sorozat)
20.00 A kulcsember
(sorozat - 1.)
20.55 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat - 24.)
21.50 A nap birodalma
(amerikai film)
0.35 Foci a javából
1.35 Eleven (ismétlés)
2.15 Video Hits No. 1

MSat


9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showja
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Pete és kis Pete
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 Hódító hódok
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Pete és kis Pete
19.00 Vahur (magazin)
19.30 Ugródeszka
20.00 Gyilkosok hálójában
(amerikai akciófilm)
21.40 A félelem árnyékában
(amerikai thriller)
23.10 Vahur (ismétlés)
23.40 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.05 Music Box
15.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 10.)
16.30 Pávák tavasza
(angol sorozat, ism. - 1.)
17.30 Egy hátizsákra való kaland
(sorozat, ism. - 4.)
18.00 Echo és családja
(sorozat, ism. - 1.)
18.50 Hívd Andreát! (ism.)
19.20 Egy hátizsákra való kaland
(sorozat - 5.)
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste (ism. - 150.)
21.00 Bushido kardja
(angol kalandfilm)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 11.)
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2000. május 1. - Hétfő

M1


6.37 Hajnali gondolatok
6.40 Agrárvilág
(gazdasági magazin)
6.55 Alice Csodaországban
(angol mesefilm)
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 122.)
9.00 Csak ma!
Különkiadás
11.00 Európa-koncert 2000
13.00 Magyar Ház
Palackposta
Üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
13.30 TS - Bajnokok Ligája Magazin
14.25 Sivatagi show
(dél-afrikai természetfilm)
16.00 Úton (magazin)
16.30 A Szentföld zarándoka
16.45 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.00 Szentföldi szent helyek üzenete
A Via Dolorosa - Jeruzsálem
17.30 Telemázli
18.00 Híradó hatkor
18.15 Alaphangok
18.25 A Seuso-kincsek rejtélye
(dokumentumfilm)
19.30 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.35 A bolygó neve: Föld
(amerikai sci-fi sorozat - 3.)
A régi láng
21.25 Kettesben
Kovács Lajos rendőr ezredessel
Szilágyi János műsora
22.00 Híradó este. Időjárás
22.10 Alaphangok
22.15 Fogadóóra
Pályázatok, ösztöndíjak, oktatási információk
22.45 TS - Asztalitenisz Eb
Döntő

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Sátánármányos
6.30 100 Folk Celsius
8.00 Delta
8.30 Európai arcok
9.00 Iskola utca
10.30 TV-klinika
11.00 A jövő Magyarországa
11.30 Einblicke (18/15.)
12.10 Keserédes
(amerikai film)
13.40 Mosoly a javából
A pesti légionárius 1-2.
15.30 Európa-koncert 2000
17.30 Hölgyválasz
Dívák
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este. Sport
20.30 A szabin nők elrablása 1-2.
22.15 Aranyponty
(japán film)
23.45 Klip plusz
24.00 Halló, itt vagyok!

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tom és Jerry
- Bolondos dallamok
- A csodatrió
- A mágus
- Zorro
- Maci Laci
- Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
11.20 A mi házi hősünk
(amerikai kalandfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Rio Bravo
(amerikai western, 1959)
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 62.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 55.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 15.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 663-664.)
19.55 A három testőr
(amerikai kalandfilm, 1993)
21.45 Delta Force 3 - Gyilkos játszma
(amerikai akciófilm, 1990)
23.30 Este (hírműsor)
23.50 Művészbejáró
Alfred Hitchcock: Nem vagyok szörnyeteg
(amerikai portréfilm)
0.55 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.20 Divatklip

TV2


6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Tabaluga
- Urmel
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai vígjátéksorozat)
11.25 Szépség és a szörnyeteg
(amerikai mesefilm, 1987)
13.00 A hadúr
(amerikai film)
15.10 Vörös álarcos
(olasz film)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 A maláji tigris
(Sandokan)
(olasz kalandfilmsorozat - 3.)
21.50 Veszett Kutya és Glória
(amerikai bűnügyi vígjáték)
23.30 Színkép
0.20 Háló@Világ
Kultúra az interneten
0.55 Vers éjfél után

Duna


5.30 Hírek
5.35 Kultúrkincseink
5.50 Napóra (ismétlés)
6.35 Magyar világ (ismétlés)
7.20 Animációs filmek
8.15 A dzsungel könyve
8.40 Mi magunk és egyéb állatfajták
9.10 A vitéz szabócska
10.35 Emlékképek (ismétlés)
11.00 Nefrit
(új-zélandi sorozat, 8/1.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Hírek
12.10 Talpalatnyi  zöld (ism.)
12.40 Orkák, orrszarvúak és jegesmedvék
13.10 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
14.00 Egy könnycsepp az arcon
(olasz film, 1964) FF
15.35 A világörökség kincsei
(angol sorozat)
15.50 Európa legszebb kertjei
16.15 Tessék választani - 10 éve szabadon
17.10 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.20 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.15 Sebességláz
18.50 Go, Trabi, Go!
(német film)
20.25 Sportképek
21.25 Esterházy-vacsora
(portréfilm)
22.05 A 2. Magyar hadsereg a Donnál
(25/19.) FF
23.00 Franz Peter Schubert
(angol ismeretterjesztő film)

HBO

6.30 Savanyú a szülő
(amerikai vígjáték)
8.05 A diszkó végnapja
(amerikai vígjáték)
10.00 Lewis-Grant profi bokszdöntő
11.35 Bolondos szív
(spanyol vígjáték)
13.40 Hull a pelyhes
(amerikai családi vígjáték)
15.10 Percy, a parkőr
Egy igen hasznos barát
(rajzfilmsorozat)
15.40 Szerelemben, háborúban...
(amerikai romantikus film)
17.35 A függetlenség napja
(amerikai sci-fi)
20.00 Vad vágyak
(feliratos amerikai krimi)
21.50 Mozi! Mozi! Mozi!
22.20 Összeesküvés-elmélet
(amerikai thriller)
0.35 Penge
(amerikai horror)
2.35 Naplopók
(amerikai vígjáték)
4.35 Üzenetek a gyilkostól

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.30 Mozi varázs
21.00 V-MAX - a sebesség birodalma
21.30 Jogban járás
22.35 HQ 2000 (sorozat)
22.45 Wobbler (magazin)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. április 20., szerda

Tv műsor - 2002. május 1. - Szerda

M1


7.05 Collidi-Litvai: Pinokkió
A hosszú orrú fabáb története
Mesejáték két részben
8.45 Siva gyermekei
Táncok Dél-Indiából
9.25 Valami kis szerelem...
Összeállítás Fényes Szabolcs zenés darabjaiból
10.00 Csak egy kis emlék
Fényes Szabolcsra emlékezünk
10.25 Jacob kettő és a Maszkos Karom
(kanadai kalandfilm)
12.00 Hírek. Időjárás
12.05 Út a döntőig
Ázsiában randevúzik a focivilág - 1.
13.00 Harisnyás Pippi
(svéd ifjúsági tévéfilmsorozat - 4/1.)
Harisnyás Pippi
14.40 Korond
(dokumentumfilm)
15.05 Úgy érzem - megérkeztem
Hímesháza plébánosa
15.40 Hulot úr nyaral
(francia vígjáték, 1953)
17.10 Kapás van!
17.40 Mese
A játékpolc
(angol mesefilmsorozat)
Mackó mesél
18.00 A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar film, 1960)
19.41 45 éves az MTV
19.45 Híradó este
20.05 TS - Bajnokok Ligája
labdarúgó-mérkőzés
Real Madrid-Barcelona
Elődöntő
22.45 New Rose Hotel
(amerikai film, 1998)
0.10 Kárpáti krónika

M2


7.00 Hajnali gondolatok
7.05 Úton - Svájc
8.10 A velemi gatter
8.40 Ki ugrik a legnagyobbat?
9.10 Lotta a Civakodó utcában
(svéd ifjúsági film)
10.25 Arattan útja (3/1-2-3.)
12.00 A sárospataki kollégium  könyvtára
12.45 A Budapesti Filharmóniai Társaság Zenekarának hangversenye
14.35 Lotta elköltözik otthonról
16.00 TS
18.30 Théma
18.50 Századfordító magyarok
19.40 Esti mese
19.55 45 éves az MTV
20.00 Híradó este
20.20 József és testvérei
(táncfilm)
21.15 Élet, amiről az angyalok álmodnak
(francia film)
23.10 Záróra
0.10 Éjszakai telefon
1.45 A kis Rosemarie

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Tini nindzsa teknőcök
- Tom és Jerry gyerek-show
- Hupikék törpikék
- Jumanji
- Pokémon
- Papyrus
(rajzfilmsorozatok)
10.30 Csak egy szavadba kerül!
Telefonos villámjáték
10.35 Recept Klub
10.55 Csillagok háborúja
(amerikai dokumentumfilm-sorozat - 1.)
A mítosz
11.55 Csak egy szavadba kerül!
Telefonos villámjáték
12.00 Híradó
12.10 Airport '70 - Repülőtér
(amerikai katasztrófafilm, 1969)
14.45 Smokey és a Bandita 3.
(amerikai kalandfilm)
16.20 Kincsvadászok
(amerikai kalandfilm, 1985)
18.30 Híradó
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Indiana Jones és a végzet temploma
(amerikai kalandfilm, 1984)
22.50 Tarzan, a majomember
(amerikai kalandfilm, 1981)
1.00 Híradó
1.20 Antenna
1.50 Fókusz (ism.)
2.20 Divatklip

TV2


6.30 TV2 Matiné
- Oszkár zenekara
- Oroszlánfejű herceg
- Tesz-vesz város
- Az utolsó rezervátum
- Fixi és Foxi
- Csillagközi invázió
(rajzfilmsorozatok)
8.45 Cartoon Network
- Tazmánia
- Scooby Doo és a tizenhárom szellem
- Pindúr pandúrok
- Animánia
- Maci Laci a világűrben
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Kalifornia kincse
(amerikai zenés film, 1967)
13.20 Solymász Tamás
(magyar-szlovák-lengyel-francia kalandfilm)
15.20 Folytassa a Khyber-szorosban!
(angol vígjáték, 1968)
17.00 Claudia
Talk-show Liptai Claudiával
18.00 Aktív. Magazin
18.30 Tények. Hírműsor
19.10 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
19.35 Kardok királynője
(francia-spanyol-amerikai kalandfilmsorozat - 1.)
Benne: Skandinávlottó-sorsolás
20.30 Az ember, aki túl keveset tudott
(amerikai vígjáték, 1997)
Közben: Kenósorsolás
22.25 A rettegés tava
(amerikai thriller, 1998)
0.10 Baywatch Nights - A rémület éjszakái
(amerikai thrillersorozat)
1.00 Aktív
1.25 Mi, magyarok
1.45 Vers éjfél után

Duna


5.40 A Vatikáni Rádió adása
6.00 Gazdakör (ism.)
6.30 Bulgárok, kertészek
7.05 Hírek
7.15 Ami igaz, az igaz
7.30 Papírsárkány
7.40 A varázslatos iskolabusz
(kanadai sorozat)
8.05 Franklin és a Zöld Lovag
9.25 Ar, a tündérkirály
(angol mesefilm)
11.00 Barátok a strandon
(német sorozat - 13/13.)
11.50 Híradó. Vers
12.10 Élő egyház (ism.)
12.40 Beavatás (ism.)
12.55 Magyar történelmi arckép csarnok
13.25 1000 év múltán is
Filmemlék - 2/1.
14.25 Európa legszebb kertjei
(belga sorozat)
15.00 Mediawave - Fényírók Fesztiválja
Leptinotarsa
15.50 Szoboravatás
16.00 Agnes Cecília (5/5.)
16.25 Nyári kalandok (5/5.)
16.55 Ahol az élet még nyugodt mederben folyik
(német kisfilm)
18.00 Híradó. Sport
18.30 Mesefilmek
19.00 Égtájak
19.30 Az elektromos ház
20.00 Fekete gyémántok
(magyar film, 2/2.)
21.15 A bűvész
(magyar film)
21.45 Híradó
22.05 Május 1-jei karnevál
22.45 klub.dunatv.hu
23.15 Mediawave - Fényírók fesztiválja
0.05 Hírek. Vers

HBO


6.30 Happy, Texas
8.10 Meglepő túszdráma
9.50 A vörös hegedű
12.00 Kelet az Kelet
13.35 Hajsza a gyilkos után 1.
15.00 Álom Afrikáról
16.55 Bérbosszú Bt.
18.20 Robbie Williams-koncert
20.00 Papás-mamás
21.45 Horrorra akadva
23.15 South Park
23.45 Plázapatkány
1.20 Amerikai vámpírok
(angol dokumentumfilm)
2.15 Mindenki keres valamit
4.05 Harcosok klubja

Viasat3


10.30 TV-shop
11.30 Alfacsapat - Életmentők a műtőben (ism.)
12.20 Jeannie, a háziszellem (ism.)
12.45 T.J. Hooker (ism.)
13.35 Rajzfilmek
14.30 Miss Amerika 2002
16.00 Egy rém rendes család (ism.)
16.25 A Simpson család
16.50 Hazai pályán (222.)
17.15 Jeannie, a háziszellem (78.)
17.45 T.J. Hooker (79.)
18.40 Star Trek - Deep Space Nine (173.)
19.35 Egy rém rendes család (ism.)
20.05 Láthatatlan ember (14.)
21.00 Benjamin közlegény
(amerikai vígjáték)
23.00 Egy rém rendes család (252.)
23.30 A szex Sógun
24.00 Star Trek (ism.)

Satelit


9.00 Aeromagazin
9.30 Nap mint nap
15.25 Mit szól hozzá?
Talk-show (ism.)
16.20 Wobbler
17.00 Best off - Zajlik az élet (ismétlés)
19.00 Esti Mérleg
19.20 Pár-beszéd
Stúdióbeszélgetés
Műsorvezető: Láczi Richard
19.30 Kék-tény
20.10 A nagy gyémántrablás
(amerikai krimi)
21.50 Pár-beszéd
Stúdióbeszélgetés
22.00 Mit szól hozzá?
Bárdos András talk-show variációi
22.50 KK - Kultúr Koktél
Szórakoztató műsor (ism.)
23.25 Esti Mérleg
Hírműsor (ism.)
23.50 A nagy gyémántrablás (ism.)
1.15 Nap mint nap

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
9.00 Napi
11.00 Összefüggések
11.31 Delelő...
Benne: Hírek
13.00 Köz-Hang
14.00 Csak természetesen!
15.10 A Magyar ATV vendége: a TV11
16.45 Nap-nyugta
17.50 Fradi Tv
18.50 Alapozó
19.00 ATV-híradó
20.00 Voks Humana
21.00 Emberközelben
22.00 ATV-híradó
23.00 Autósvilág
23.30 Kulturális kalauz
23.50 Színházi látcső
0.15 ATV-híradó

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. április 19., kedd

Tv műsor - 2004. május 1. - Szombat

M1


5.35 Hajnali gondolatok
5.38 Agrárhíradó
5.50 NAP-KELTE
8.00 Híradó. Sport
9.00 Itt van Európa!
Zászlófelvonás
Európai Ifjúsági Zenei Program
10.35 „Mi vagyunk a MAGYAROK”
10.50 Társasutazás - Európa csillagai (19-20.)
11.40 „Mi vagyunk a SVÉDEK”
12.00 Hírek. Időjárás
12.05 Népzenei magazin
12.35 Viva Maria!
14.30 Századunk
15.00 „Mi vagyunk a SZLOVÉNEK”
15.20 PoliTour
Világjáró mozaik
15.45 Verssor az utcazajban
15.50 „Mi vagyunk a NÉMETEK”
16.10 Itt van Európa!
17.50 Luxor-show
18.30 Itt van Európa
Díszünnepség a Magyar Állami Operaházból
20.05 Ötöslottó-sorsolás
20.15 Híradó este
20.50 Határtalan Európa
Szórakoztató gála
22.40 Híradó este. Időjárás
22.50 A terasz

M2


12.00 „Mi vagyunk a TÖRÖKÖK”
12.15 Rondó
13.10 „Mi vagyunk a LITVÁNOK
13.30 ÉVA
Női magazin
14.00 „Mi vagyunk a CIPRUSIAK”
14.15 Gyerekeknek
- A tigris és a nyúl
(kínai rajzfilm)
- A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
A pipecek pipece
- Na végre, itt a nyár! (12/12.)
Most kezdtünk el nyaralni
15.25 NAP-NYUGTA
17.55 „Mi vagyunk a HOLLANDOK”
18.10 Telesport
20.15 Híradó este
20.45 A kívülálló
22.30 Tudósklub
23.20 Itt van Európa!

RTL Klub


6.00 Ünnepnaptár
6.25 Disney-rajzfilm (ism.)
Balu kapitány kalandjai
7.00 Kölyökklub
- Az óceán lánya
- Dibu, a kistesó
- Szamuráj pizzacicák
- Bigyó felügyelő
- Casper
- Yugioh
9.35 Disney-rajzfilmek
- Aladdin
- Micimackó legújabb kalandjai
10.30 A játék neve: túlélés
11.25 Ötletház
12.00 Híradó
Déli kiadás
12.15 XXI. század - A legendák velünk élnek (ism.)
12.40 Tengerjáró
13.10 Autómánia
13.45 A vadak ura
14.45 Dawson és a haverok (5.)
15.40 Harmadik műszak
16.45 Ha kikaparod, megkapod
(amerikai vígjáték, 1992)
18.30 Híradó
Esti kiadás
19.10 Fókusz plusz
19.40 ValóVilág
Újra a lét a tét
20.40 Szupermozi
Csupasz pisztoly a (z)űrben
22.25 Heti hetes
23.40 Az utolsó vacsora
1.15 Híradó
1.25 A játék neve: túlélés (ism.)

TV2


6.00 Tv2 Matiné
- Oroszlánfejű herceg
- A gimnázium fantomja
- Anatole, a kisegér
- Beyblade
- Pif és Herkules
- Fakopáncs Frici kalandjai
(rajzfilmsorozatok)
8.15 Fox Kids
- Hogyisvanez család
- Kémkutyák
- Jin-Jin
- Pókember
- Iaszon
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Vadvilág
11.00 Talpig pácban (37.)
11.30 Laktérítő
12.00 TotalCar
12.35 Családjogi esetek (18.)
13.30 Benny Hill
14.30 Smallville (32.)
15.30 Sliders
(amerikai akciófilm-sorozat - 29.)
16.30 Csillagkapu (83.)
17.30 Az elveszett ereklyék fosztogatói (66.)
18.30 Tények. Hírműsor
19.00 Magellán
Tudományos utazás a Föld körül
19.30 Activity
20.10 Emil és a detektívek
22.35 Istent játszva
(amerikai thriller, 1997)
0.30 Eurokoncert
25 ország, 25 sztár

Duna


13.05 Európa új arca
13.30 Eufónia
Hangverseny-közvetítés a Zeneakadémiáról az Uniós csatlakozás tiszteletére
14.20 Európa új arca
Benne: A Duna-hajó Esztergomban
Élő közvetítés
15.20 Kapcsolás a stúdióba
16.15 A Duna mentén
17.00 Kapcsolás a stúdióba
18.00 Kapcsoljuk Dublint
18.30 Állami díszünnepség az Operaházból
19.30 Duna-hajó befut Budapestre
20.00 Híradó
A nap krónikája
21.00 Európa új arca
22.45 Európa-képek

HBO


7.45 Hollywoodi sztárok - Antonio Banderas
8.10 Csavard be, mint Beckham
10.05 Gypsy swing
11.35 A táncmulatság
13.35 Anja és Viktor
15.05 Hollywoodi sztárok - Anthony Hopkins
15.30 Gosford Park
17.45 Barnie apró bosszúságai
19.10 Billy Elliot
21.00 Amélie csodálatos élete

Viasat3


16.30 Gimiboszi
(amerikai vígjáték)
18.35 Dr. Csernus
19.05 Sólyomasszony
(amerikai fantasztikus kalandfilm)
21.25 Miami helyszínelők (16.)
22.25 Dzsungelláz
0.50 Ikrek és nővérek
(amerikai erotikus film, ism.)
1.50 Nikita
(amerikai akciófilm-sorozat - 64.)

Filmmúzeum


16.00 A vízből kimentett Boudu
17.30 Lumiere-egypercesek
18.10 Dokumúzeum
18.40 Régimódi (6.)
19.00 Andy Griffith-show (6.)
19.30 Sportmúzeum
20.30 A cselédek
(angol film, 1974)
22.15 6:3, avagy játszd újra, Tutti

Humor1


17.00 Maksavízió
Maksa Zoltán kabaré-összeállítása
17.30 Rohanó szerelmek (7.)
18.00 Don Camillo elvtárs
20.00 Szájról szájra (10.)
20.30 Arliss (49.)
21.00 Godot stand up comedy klub
21.30 Nőrület (26.)

Magyar ATV


15.05 Tempó
15.30 World Net
16.00 Hírpercek
16.05 Csak természetesen!
17.00 Hírpercek
17.05 Virágzó Magyarország
17.25 Irányjelző
18.00 Hírpercek
18.05 World Net
18.35 Hírvilág - világhír
19.00 Híradó
20.05 World Net