2000. szeptember 2., szombat

Tv műsor - 2000. szeptember 2. - Szombat

M1


5.45 Agrárvilág - válogatás
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Metodista ifjúsági műsor
8.10 Zanzibár
Budapest Parádé
Budapest nyárzáró utcai karneválja
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00-12.00 Szombati mozaik
Benne:
10.05 Hol-mi?
(szabadidős programajánló magazin)
10.30 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
11.00 Ablak
(közéleti szolgáltató magazin)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Bravo Tv
13.05 Balatoni mozaik
(turisztikai magazin)
13.30 Népzenei magazin
Tábor a Gyimesben
14.00 Alexandriai dohányból
(kisfilm)
14.25 Delta
A legenda újraéled
14.55 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 32.
15.25 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
Pennsylvania, Kentucky
15.55 Mesélő cégtáblák
A vurstlitól a Vidám Parkig
16.20 TS - ATP Teniszverseny
16.50 TS - Lombard FC Tatabánya-Matáv Sopron
NB I-es labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
Sport - Időjárás
20.00 Szeszélyes évszakok
21.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
21.55 Alaphangok
22.05 A brazíliai fiúk
(amerikai film, 1978)

M2


7.40 Derült égből egy család
(német sorozat - 7.)
8.30 Nemzetiségi magazinok
12.05 Mentők
(csehszlovák sorozat - 11.)
13.05 Reflektorfényben
13.40 A gyilkos
(angol film)
15.30 Kék Ég Légitársaság
16.15 Három kívánság klub
16.40 Klausi Zenei Fesztivál 2000
17.10 Extrém koktél
17.20 Show-bálvány
18.15 Slágertévé
19.05 Tinédzserparti
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.30 TS - Teniszverseny
21.25 Találkozunk Sydneyben
22.20 Szerelem első hallásra
23.15 A Remény utcája
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- A csodatrió
- Batman
- Maci Laci
- Hé, Arnold
- Pokémon
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
Szilveszter és Csőrike
11.05 Mire gondolok?
11.15 A Sagala titka
11.40 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 12.)
Elsőbálozók
12.15 Autómánia (ismétlés)
12.45 RTL Klub Road Show 2000
12.55 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Kellemes húsvéti ünnepeket!
(francia vígjáték, 1984)
15.55 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 21.)
Flipper beszél
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat - 8.)
Egy kadét halála
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
Merlin, a varázsló
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Cobra 11
A köddé vált gyermek
20.00 A báránysültek hallgatnak
(amerikai vígjáték, 1993)
21.30 Heti Hetes
22.35 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciófilm-sorozat - 15.)
Gyerekzseni
23.25 Alkonyzóna
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Fókusz plusz (ismétlés)
0.35 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Mila, a szupersztár
- Cápali és Cápeti
- Rémecskék kicsiny boltja
- Tökfej tesók
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Animánia
- Pindur pandúrok
- Beatle Juice
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
Benne: Zoom Divat
Mozimánia
Újdonságok, érdekességek a film világából
13.00 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
13.50 Drága tanár úr!
(olasz ifjúsági sorozat)
15.30 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.50 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.40 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Pokoli tűz
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Poénbomba
19.30 Mókaszüret
Balázs Péter kabaréja
20.00 Trisztán és Izolda
(olasz kalandfilm - 2/1.)
21.55 Az utcai vadász
(amerikai akciófilm, 1980)
23.40 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
0.30 Testőr kereszttűzben
(amerikai krimi)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Napóra; Hírek
7.25 Összkép (ism.)
7.55 Papírsárkány
8.45 Kalandok a galaxisban
9.10 Ami igaz, az igaz
9.25 A világörökség kincsei (ism.)
9.40 Csillagjel
10.10 Nyelvőrző (ism.)
10.25 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.35 Kaland és felfedezés
(kanadai sorozat - 26/16.)
11.05 Dzsungeldili (26/16.)
11.30 Színinövendékek (18.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
Dráva menti templomok (sorozat)
13.05 Teleenciklopédia
13.20 Sápadtarcúak
14.25 Putty Lia harmadik élete
(német dokumentumfilm)
15.40 Varieté
(német némafilm, 1925)
16.30 Elfeledett tájakon
17.00 Kedves
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
Páll Lajos (portréfilm)
19.25 Esti kérdés
19.40 Hullámlovasok
(angol-amerikai film, 1997)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Bűvös szerelem
(spanyol film, 1986)
23.40 Híradó
23.55 Hosszú út hazáig
(ír-amerikai film)

HBO


6.30 Buli az élet
(amerikai vígjáték)
8.15 Ron kapitány
(amerikai kalandfilm)
10.00 Fegyvermánia
(amerikai krimi-vígjáték)
11.40 Állati nyomozás
(amerikai vígjáték)
13.10 A velencei kurtizán
(amerikai filmdráma)
15.05 Minden kikötőben
(kanadai film)
16.45 A közellenség
(amerikai thriller)
19.00 Hollywoodi csemegék
A Jó barátok sztárjai
19.30 Jó barátok
20.00 Az elveszett zsaru
(amerikai akció-vígjáték)
21.55 South Park
(amerikai rajzfilmsorozat)
22.25 Gyilkos donor
(amerikai thriller)
0.15 Bolondos szív
(spanyol vígjáték)
2.20 Fantomok
(amerikai thriller)
4.00 Nyers erő
(amerikai krimi)
5.40 A végzet hollywoodi asszonyai
Demi Moore

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
Válogatás a hét műsorából
11.05 Topshop
11.35 Autósmagazin
12.05 Vállalkozói Magyarország
12.35 Tempó
Autósport, ralimagazin
13.05 Kulturális kalauz
13.35 Színházi látcső
14.00 Balett
14.27 Topshop
15.00 Nótaszínház
15.30 Mozivarázslat
16.00 Nótashow
16.30 Csak TERmészetesen!
17.30 Europe Musicale 2000
18.00 Nap-nyugta
Információs magazin
19.00 ATV Híradó
19.30 U. K. Today
20.00 Miss Universe Hungary
21.00 Millennium 2000
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci
22.45 Aszcendens
Szepesi György asztrológus műsora
23.50 Éjszaka
Show-műsor

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése