2016. november 6., vasárnap

Tv műsor - 1987. november 15. - Vasárnap

MTV 1


8.20 Tévétorna gyerekeknek
8.25 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
Spanyol rajzfilmsorozat
XXVI/21. rész: Egy egészen speciális jármű (ism.)
8.50 Kuckó 238.
9.20 Vár állott...
A gótikus Buda
10.00 Tűzre, vízre vigyázzatok!
Tűzvédelmi vetélkedő
10.55 Kapcsoljuk Seregélyesen a Taurus Kastély-szállodát
Zenebutik
11.45 Ki nyer ma a képernyőn?
Aki kérdez: Czigány György
Helyszín: a Taurus Kastély-szálloda
11.55 Hírek
14.00 Képújság
14.05 A Közönségszolgálat tájékoztatója
14.10 Az olaj titkos története
Francia dokumentumfilm-sorozat
VIII/3. rész: Harc a fekete aranyért (ism.)
15.10 Betűreklám
15.15 Emlékek a magyar játékfilm történetéből
IX/7. rész
16.05 Reklám
16.10 Kapcsoltam
Társasjáték
16.50 Mozgó képek
A Mokép filmajánlata
17.05 Reklám
17.10 Delta
Tudományos híradó
17.40 Nézzük együtt - Tolnai Lajossal, a Borsodi Vegyi Kombinát vezérigazgatójával
18.15 Áruházak ajánlata
18.20 Családi torna
18.25 Meséről mesére
1. Hogyan akarta az egérkirály feleségül venni Gomolykát?
Csehszlovák rajzfilm
(A manó és az óriás c. sorozat)
2. Kié a ház?
Magyar rajzfilm
(A kockásfülű nyúl c. sorozat)
3. Orvvadász
Magyar rajzfilm
(Vízipók-csodapók c. sorozat)
18.50 Reklám
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.10 Az öreg
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
A szerelemnek ára van
21.10 Van öt perce?
Puccini: Tosca imája
21.15 Telesport
Magyar nemzetközi asztalitenisz-bajnokság
Döntők
Közvetítés a Körcsarnokból, felvételről
22.45 Hírek

MTV 2


18.10 Képújság
18.15 Gondolkodó
Tudományos hetilap
19.00 Éjjeli menedékhely
Tévéjáték
21.25 Szemtől - szemben
Öt volt miniszterelnökkel és államfővel
22.15 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1987. november 14. - Szombat

MTV 1


8.30 Tévétorna  gyerekeknek
8.35 Orosz nyelvlecke kicsiknek (ism.)
XI/6. rész
8.50 Óvodások filmműsora
1. Csibész énekel
Csehszlovák rajzfilm
(Kiscsibész kalandjai c. sorozat)
2. Mackó Misi a víz alatt
Lengyel bábfilm
(Mackó Misi kalandjai c. sorozat)
9.10 Röpsuli
VI/4. rész: Támadás és védekezés (ism.)
Játék 4:4 ellen
Szerkesztő-műsorvezető: Rózsa György
9.25 A titok nyitja (ism.)
10.05 Fiatalok pályaközelben
X/5. rész: Az elektroacél-olvasztár (ism.)
10.25 Reklám
10.30 Telesí
NSZK sorozat (ism.)
XIII/6. rész
11.00 Más-kép
„Vidéki lány - pesti fiú”
Eszményi Viktória és Heilig Gábor
11.45 Unser Bildschirm
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
12.05 Képújság
14.20 Képújság
14.25 Baja-Csepel
Bajnoki férfi kosárlabda-mérkőzés
Közvetítés Bajáról
A szünetben: Reklám
16.05 Betűreklám
16.10 A világ metrói
San Francisco
17.00 Híradó
17.15 Reklám
17.20 Szobrok
A VII. Nemzetközi Kisplasztikái Kiállítás
17.45 Teleráma
Műsorvezető: Vitray Tamás
18.30 Családi torna
18.35 Reklám
18.45 Vakáción a Mézga család
Magyar rajzfilmsorozat
Cseberből vederbe (ism.)
19.10 Esti mese
Frakk
A kolbászkiállítás
Magyar rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Vers mindenkinek
Babits Mihály: Sunt lacrime rerum
Elmondja: Szersén Gyula
20.05 Áprily Lajos
(1887-1967)
A 100 éve született költőre tanítványa és pályatársa Nemes Nagy Ágnes emlékezik
20.45 Zenélő filmkockák
Buddy Holly története
Amerikai zenés film (1978)
22.35 Híradó 2.

MTV 2


17.25 MOVI-krónika
17.35 Képújság
17.40 Csengetés
Csodagyógyszer?
18.25 Életutak
Szovjet tévéfilmsorozat
XVII/7. rész: Hazai földön
19.30 Régi mesterségek
Spanyol rövidfilm
A szamárhajcsár fuvarosok
19.55 Száz híres festmény
Külföldi múzeumok gyűjteményeiből
Ismeretlen mester műve: Völgy, tiszta időben
Angol rövidfilm (ism.)
20.05 Napforduló
Tévéfilm
(Az 1979. augusztus 3-i adás ismétlése)
21.30 Gyöngyöspata temploma
Képzőművészeti rövidfilm
21.55 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1987. november 13. - Péntek

MTV 1


9.00 Tévétorna nyugdíjasoknak
9.05 Száraz György: Worafka tanácsos úr
Tévéjáték (ism.)
10.20 Hírháttér
Nézetek, vélemények közérdekű kérdésekről
(A csütörtöki adás ismétlése)
11.05 Mozgató
Tévétorna mozgáskorlátozottaknak
11.15 Képújság
16.00 Hármas csatorna
A lakatlan sziget
17.05 Hírek
17.10 Három nap tévéműsora
17.15-19.30 Péntek délután
17.15 Évgyűrűk
A nyugdíjasok műsora
17.45 Téka
Közhasznú információk
17.55 Reklám
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
19.00 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
19.10 Esti mese
Őszi hajók
Szovjet bábfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó
20.05 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
Műsorvezető: Antal Imre
21.15 Reklám
21.20 A hét műtárgya
Leonhard Kern: Három grácia
(Szépművészeti Múzeum)
21.25 Max Frisch: Kékszakáll
NSZK tévéfilm
22.55 Híradó 3.

MTV 2


17.25 A világgá ment királylány
Szovjet mesefilm
18.50 Képújság
18.55 Tévétorna
19.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
(Az I. műsor folytatása)
19.30 Aksel-Gallen-Kallela
Finn kisfilm
20.05 Emlékezés Radnal Bélára - a pszichológia-oktatás és népszerűsítés jelentős alakjára
20.35 Lermontov (ism.)
Szovjet rövidfilm
20.55 Híradó 2.
21.10 Reklám
21.15 Fiatal művészek stúdiója
Kis indián könyv
(Az utolsó mohikán)
21.40 Periszkóp
Katonapolitikai műsor
22.25 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1987. november 12. - Csütörtök

MTV 1


8.40 Tévétorna nyugdíjasoknak
8.45 Teledoktor
Orvosi tanácsok tíz percben
A magas vérnyomás - kismamáknak
II. rész
8.55 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi riportműsor
(A szerdai adás ismétlése)
9.40 Pongrácz Zsuzsa: Bözsi és a többiek
Tévéjáték
(Az 1986. április 4-i adás ismétlése)
10.50 Kalendárium 1987.
Életmód és egészség
(A keddi adás ismétlése)
11.40 Képújság
17.15 Hírek
17.20 Évszázadok slágerei
IX/4. rész
17.50 Tévébörze
18.00 Képújság
18.05 Telesport
18.30 Reklám
18.40 Miki és Donald
Amerikai rajzfilmsorozat
XIII/5. rész:
Gólya-óra
Nyúlnyom
Bajban a bolyban
19.05 Esti mese
Pampallini és a víziló
Lengyel rajzfilm
19.15 Lottósorsolás
19.20 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.05 Szép Ernő: Aranyóra
Felnőttmese
21.15 Hírháttér
Nézetek, vélemények közérdekű kérdésekről
22.00 Olvasólámpa
(Versek és sanzonok)
A műsor vendége: Iszlai Zoltán és Veress Miklós
Szerkesztő-műsorvezető: Baranyi Ferenc
22.40 Híradó 3.

MTV 2


17.25 Képújság
17.30 Digit-alk
Bevezetés a számítógépek alkalmazásába
XX/15. rész: Vállalatirányítás számítógépekkel
18.00 Pannon Krónika
A pécsi körzeti stúdió heti információs és riportmagazinja
19.00 Képes nóták
Videoklip-összeállítás külföldi sikerekből
19.30 Ének az életért
Kubai rövidfilm
20.00 Tévétorna
20.05 ZENÉS TV SZÍNHÁZ
Szokolay Sándor: Vérnász (ism.)
Az opera televíziós változata Frederico Garcia Lorca drámájának nyomán, Illyés Gyula fordításában
(Az 1974. május 18-i adás ismétlése)
21.10 Híradó 2.
21.25 Reklám
21.30 Pentcho család
Riport-dokumentumfilm
II/2. rész
22.15 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1987. november 11. - Szerda

MTV 1


9.00 Tévétorna nyugdíjasoknak
9.05 Egy kontinens sorsa
Angol rövidfilmsorozat
III/2. rész: Az alvó hegyek földje (ism.)
10.00 Stúdió ’87
A Televízió kulturális hetilapja
(A keddi adás ismétlése)
11.00 Képújság
15.55 Hármas csatorna
Történelmi kalandok és kalandos történetek
17.00 Hírek
17.10 „S ára van mindennek születéstől a hajlott korig”
Dokumentumfilm
17.50 Képújság
17.55 Reklám
18.05 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi riportműsor
18.50 Cim-cim
Irodalmi rejtvényműsor gyerekeknek
Gion Sándor
19.10 Esti mese
Michaela a szánkóversenyen
Román rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.05 Családi kör
A láthatatlan gyermek
20.55 Unokáink sem fogják látni
... avagy városvédő Pallasz Athéné kezéből időként ellopják a lándzsát
Ráday Mihály városvédő sorozata
21.35 Mojszejev Együttes
Részletek az Erkel Színház november 4-i előadásából
22.35 Híradó 3.

MTV 2


17.45 Digit-alk
Bevezetés a számítógépek alkalmazásába
XX/14. rész: Információs rendszerek, tájékoztatás (ism.)
18.15 ITV - Stúdium
Szovjet filmtörténet
IV/1. rész: A némafilmről (ism.)
18.45 Képújság
18.50 Autó-motorsport
A Telesport technikai magazinja
19.10 Unser Bildschirm
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora
19.30 A rock gyermekei
A ma ígéretei, a holnap sztárjai
Az utánpótlás bemutatkozása az Almássy téren
20.00 Tévétorna
20.05 Budapesti körzeti stúdió
21.05 Híradó 2.
21.25 Pentcho család
Riport-dokumentumfilm
II/1. rész
22.15 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1987. november 10. - Kedd

MTV 1


8.55 Tévétorna nyugdíjasoknak
9.00 ITV - Stúdium
Szabadon és kötve
(Kémia 8. osztályosoknak)
IX/2. rész: A halogén elemek és vegyületek (ism.)
9.20 Sír-nevet. II.
Humor a gyermekirodalomban (ism.)
9.45 Az élet keletkezése
(Biológia 8. osztályosoknak) (ism.)
10.10 Starsky és Hutch
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
A rajongó (ism.)
10.55 Delta
Tudományos híradó
(A vasárnapi adás ismétlése)
11.20 Mozgató
Tévétorna mozgáskorlátozottaknak
11.30 Képújság
16.45 Hírek
16.50 Három nap tévéműsora
16.55 Tízen túliak társasága
17.35 Kalendárium 1987.
Életmód és egészség
18.25 Képújság
18.30 Reklám
18.40 Mini Stúdió '87
18.45 Tapsi hapsi - Artúr király udvarában
Amerikai rajzfilm (ism.)
19.10 Esti mese
Ricsi, a sündisznó
Olasz rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.05 Szászok fénye, poroszok dicsősége
NDK tévéfilmsorozat
VI/5. rész
21.10 Stúdió '87
A Televízió kulturális hetilapja
Főszerkesztő-műsorvezető: Érdi Sándor
22.10 Wistar
Dokumentumfilm
22.55 Híradó 3.

MTV 2


18.00 Dél-Alföldi Magazin
A szegedi körzeti stúdió műsora
19.00 Képújság
19.05 Lódobogás
Amerikai rövidfilm (ism.)
19.30 Orosz nyelvlecke középhaladóknak
XVIII/6. rész
19.45 Entrée libre
Francia nyelvlecke kezdőknek
XIII/6. rész
20.00 Tévétorna (ism.)
20.05 Mutató
Gazdasági szemle
20.55 Híradó 2.
21.10 Betűreklám
21.15 Frederika nagy szerelme
Svéd tévéfilm
22.45 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. november 5., szombat

Tv műsor - 1981. január 18. - Vasárnap

MTV 1


8.05 Tévétorna (ism.)
8.10 Mindenki iskolája
Matematika
Terek és formák (ism.)
8.40 Fizika
Az egyszerű gépek (ism.)
9.10 Óvodások filmműsora
Kisfilm-összeállítás
1. Plim kíváncsi
NSZK rajzfilmsorozat
1. rész: A jégkrém titkai
2. A róka és a farkas
Csehszlovák bábfilm
9.30 Tau bácsi
Csehszlovák gyermekfilm-sorozat
3. rész: Tau bácsi a hegyekben
10.05 Hírek
10.10 A Közönségszolgálat tájékoztatója
10.15 Reklám
10.20 Alpesi sí világkupa
Férfi műlesiklás - I. futam
Közvetítés Kitzbühelből
11.20 Vitéz László és a többiek
Kemény Henrik, a népművészet mestere előadja Az elásott kincs című vásári bábjátékot (ism.)
11.55 Horgas Béla: Ciki, te boszorkány
Játék egy felvonásban
A Budapesti Gyermekszínház előadása, felvételről
12.45 Reklám
12.50 Alpesi sí világkupa
Férfi műlesiklás - II. futam
Közvetítés Kitzbühelből
Kb. 14.00 Keleti Márton-sorozat
Változó felhőzet
Magyar film (1966)
15.40 Vasárnap délután
Szerkesztő-műsorvezető: Egri János
Riporter: Gyulai István, B. Tóth László
17.35 Műsorainkat ajánljuk!
18.00 Lehet egy kérdéssel több?
Vetélkedőműsor
18.35 Reklám
18.40 Tévétorna
18.45 Esti mese
Barbapapa színháza
Holland rajzfilm
19.00 A hét
20.00 Hírek, totóeredmények
20.05 Petőfi
Tévéfilmsorozat
VI/6. rész: Föltámadott a tenger
Talán ez az utolsó óra...
21.15 Sporthírek
21.25 Menekülés Magyarországra
Dokumentumfilm
22.25 Hírek
22.30-22.40 „A költészet fája életem”
Válogatás Petőfi Sándor verseiből
VI/6. rész

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1981. január 17. - Szombat

MTV 1


8.10 Tévétorna
8.15 Iskolatévé
Világnézet
A demokrácia
8.55 Mese, mese, mátka
Kisfilm-összeállítás
1. Micsoda illatok
Lengyel rajzfilm a Filemon c. sorozatból
2. Az ingyenélő róka
Román rajzfilm
3. A lóvátett adószedő
Szovjet rajzfilm
9.25 „Boldogságot a színésznek a publikum ad”
Portréfilm Obrazcovról (ism.)
10.05 Unser Bildschirm - A mi képernyőnk
A pécsi körzeti stúdió műsora (ism.)
10.25 „Napfényes hatszobás lakás”
Magyarul beszélő NSZK film (ism.)
11.45 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor (ism.)
12.15 „A költészet fája életem”
Válogatás Petőfi Sándor verseiből
VI/5. rész (ism.)
13.05 Csak gyerekeknek!
Kisfilm-összeállítás
1. A schildai polgárok
NSZK rajzfilmsorozat
9. rész: Ha egy schildai bevonul (ism.)
2. Bajnokság a javából
Szovjet bábfilm (ism.)
13.35 A négy páncélos és a kutya
Lengyel tévéfilmsorozat
XIII/12. rész: A kapu (ism.)
14.30 Bélyegvilág
14.40 Hírek
14.45 Út vagy vasút?
Dokumentumfilm
V/2. rész: „Nagyvárosban”
15.20 Alpesi sí világkupa
Férfi lesiklás
Közvetítés Kitzbühelből, felvételről
16.20 Reklám
16.25 Világ, politika, ifjúság
Riportműsor
17.05 Főzőcske - de okosan!
Paprika-show
17.30 Tájak, városok, emberek
A szálak összefutnak...
18.00 Reklám
18.05 Beszélgetés a népdalról
A Rádió és a Televízió népdalhangversenye
19.05 Reklám
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
Az óragerincű felpattanó
Magyar rajzfilm
19.30 TV-Hiradó
20.00 Vers - mindenkinek
Kormos István: Szegény Yorick
Elmondja: Koncz Gábor
20.05 A holnapra koccintunk
A televízió nyilvános szilveszteri műsora a Fővárosi Operettszínházból (ism.)
22.05 TV-Híradó 3.
22.15 Babaház
Angol film (1973)

MTV 2


17.20 Kérem a következőt!
Magyar rajzfilmsorozat
XIII./2. rész: Miért nyúl a nyúl? (ism.)
17.30 A repülés története
Francia filmsorozat
VII/2. rész: Katonák a levegőben (ism.)
18.15 Beszélgetések az operáról
Mozart: A varázsfuvola
18.45 Gólyavári esték
A nemesek országa - a középkori Magyarország - II. rész
19.30 TV-Híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Kormos István: Szegény Yorick
Elmondja: Koncz Gábor
20.05 Sütő András: Káin és Ábel
Dráma három jajkiáltásban
A kecskeméti Katona József Színház előadása, felvételről
(16 éven felülieknek!)
Közben: kb. 20.40 TV-Híradó 2.
22.15 A Kubai Nemzeti Folklór Együttes műsora (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1981. január 16. - Péntek

MTV 1


8.00 Tévétorna (ism.)
8.05 Iskolatévé
Magyar irodalom
(ált. isk. 5-6. oszt.)
Ha a világ rigó lenne - II. rész
8.35 Deltácska
A nagyvárosi közlekedés
9.05 Történelem
(ált. isk. 6. oszt.)
Hunyadi Mátyás
14.30 Iskolatévé
Magyar irodalom (ism.)
15.05 Deltácska (ism.)
15.30 Történelem (ism.)
16.05 A látás hatalma
XXI/4. rész: A kép és az ember (ism.)
16.25 Hírek
16.30 Az adósság
Szovjet film
17.55 Paletta II.
A Horizont Szerkesztőség műsora
18.25 Reklám
18.30 Öt perc meteorológia
18.35 Ortopédiai Klinika
A pécsi körzeti stúdió riportműsora
19.05 Reklám
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
Szazinka és a kisfiú
Csehszlovák rajzfilm
19.30 TV-Híradó
20.00 Delta
Tudományos híradó
20.25 Petőfi
VI/5. rész: „Egy gondolat bánt engemet...”
21.20 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor
Szerkesztő-műsorvezető: Vágó István
21.50 Zene, zene, zene
Körkép
22.40 TV-Híradó 3.
22.50 „A költészet fája életem ....”
Válogatás Petőfi Sándor verseiből
VI/5. rész

MTV 2


18.35 Még egyszer - gyerekeknek!
Cimbora
Szórakoztató magazin
19.20 Öt perc meteorológia (ism.)
19.30 TV-Híradó
20.00 Fischer Annie zongorázik
20.35 „Lángos csillag állt felettünk” (ism.)
21.15 TV-Híradó 2.
21.35 Rajzfilmek
1. Képtelenség
Csehszlovák rajzfilm
2. Naplemente
Svéd rajzfilm
21.45 Reklám
21.50 A becstelen
Amerikai film (1931)

Tv műsor - 1981. január 15. - Csütörtök

MTV 1


8.00 Tévétorna (ism.)
8.05 Iskolatévé
Korok művészete
A középkor Magyarországon - I. rész
9.05 Környezetismeret
(ált. isk. 1. oszt)
Csacsifogat
9.30 Rajz
(ált. isk. 1-4. oszt.)
Táborozás a múzeumban
Maszkabál
10.35 Deltácska
A gyógyítás története
11.05 Fizika
(ált. isk. 6. oszt.)
Energia, munka
12.05 Világnézet
(középisk. IV. oszt)
A szabadság
13.55 Iskolatévé
Környezetismeret (ism.)
14.20 Rajz (ism.)
14.35 Deltácska (ism.)
14.55 Fizika (ism.)
15.25 Világnézet (ism.)
16.10 A látás hatalma
XXI/3. rész: A fény és a kép (ism.)
16.30 Hírek
16.35 Magyar rövidfilmek a képernyőn
1. A hegedű
2. Lipicai lovak
3. Múzeum a várban
17.20 Népmese
Sebestyén Ádám történelme
17.50 Tévébörze
18.00 Telesport
18.25 Pedagógusok fóruma
Jó napot, igazgató bácsi!
Dokumentumfilm
19.00 Reklám
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
Fehér bundácska
Szovjet bábfilm
19.30 TV-Híradó
20.00 Olajháború
Dokumentumfilm
21.00 Kocsis Zoltán zongorázik
Bach: A fúga művészete - 7. contrapunctus
Debussy: E-dúr arabeszk
21.10 Jegor Bulicsov és a többiek
Tévéjáték Makszim Gorkij drámájából
22.40 TV-Híradó 3.
22.50 Reklám

MTV 2


18.55 Magyar irodalom
(ált. isk. 5-6. oszt.)
Ha a világ rigó lenne - II. rész
19.05 Unser Bildschirm - A mi képernyőnk
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora
19.30 TV-Híradó
20.00 Magyarország-Franciaország Szuper Liga asztaliteniszmérkőzés
Közvetítés a budapesti Sportcsarnokból
21.15 TV-Híradó 2.
21.35 A forradalom vezérei
Szovjet dokumentumfilm
21.55 Testünk. II.
A nő

Tv műsor - 1981. január 14. - Szerda

MTV 1


8.30 Tévétorna (ism.)
8.35 Iskolatévé
Angol nyelv
(középisk. IV. oszt.)
Songs Alive
Greensleeves
9.30 Magyar irodalom
(ált. isk. 1-4. oszt.)
Tamkó Sirató Károly: Tengerecki hazaszáll
9.50 Delta
Tudományos híradó
10.15 Sándor Mátyás
Tévéfilmsorozat
VI/6. rész
11.15 „A költészet fája életem...”
Válogatás Petőfi Sándor verseiből
VI/4. rész (ism.)
15.40 Iskolatévé
Magyar irodalom (ism.)
16.15 Gólyavári esték
XX/1. rész: A nemesek országa - a középkori Magyarország
I. rész
16.55 Hírek
17.00 Üdvözlet Pestnek
Ziehrer-dallamok (ism.)
17.15 Tévébörze
17.25 A nyelv világa
18.10 Reklám
18.15 Az idő (nálunk is) pénz!
Riportműsor
18.50 Tíz perc ifjúság
19.00 A Közönségszolgálat tájékoztatója
19.05 Reklám
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
A bodzapuska
Magyar bábfilm
(Mazsola-sorozat)
19.30 TV-Híradó
20.00 Kisfilmek a nagyvilágból
Tájak, népek, piacok
A madridi bolhapiac
NSZK-rövidfilm
20.25 A repülő ausztráliai
Francia rövidfilm
20.40 A Niagaránál
Jugoszláv ismeretterjesztő kisfilm
21.05 Fele-Köztársaság
Helyszíni útmutatók Koreáról
21.55 A TV Galériája
Péreli Zsuzsa gobelinművész kiállítása
22.35 TV-Híradó 3.

MTV 2


20.01 A búcsú
NSZK film (1960)
21.35 TV-Híradó 2.
21.55 Tudósklub '81
Társadalmi mobilitás és oktatás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1981. január 13. - Kedd

MTV 1


8.00 Tévétorna (ism.)
8.05 Iskolatévé
Magyar irodalom
(ált. isk. 8. oszt.)
A város peremén
9.05 Magyar irodalom
(ált. isk. 1-4. oszt.)
A kolozsvári bíró
9.35 Orosz nyelv
(középiskolásoknak)
Surik, Vászja... és az ige
Munka
10.05 Orosz nyelv
(ált. isk. 6. oszt.)
Koncert
10.30 Óvodások filmműsora
Kisfilm-összeállítás
1. Plim
NSZK rajzfilmsorozat
13. rész: Jó vadászatot!
2. Álommanó segít
NDK bábfilm
10.50 Stop! Közlekedj okosan!
Felszállás villamosra járdasziget nélküli úttestről
14.00 Iskolatévé
Magyar irodalom (ism.)
14.40 Stop! (ism.)
14.45 Orosz nyelv (ism.)
15.10 Orosz nyelv
(középiskolásoknak) (ism.)
15.35 Napköziseknek, szakköröknek
A házinyúl és a házigalamb
16.30 Hírek
16.35 TV-mozaik
Rövidfilm-összeállítás
1. Pantomim némáknak
2. Ikerkongresszus Varsóban
3. Gazdaságos motorok
4. Téli sport Franciaországban
16.45 Volt egyszer egy juhász
Magyar népmese (ism.)
17.15 Mindenki iskolája
Matematika
Terek és formák
17.45 Reklám
17.50 Fizika
Az egyszerű gépek
18.20 Sakk-matt
18.40 „...emeletes falvak...”
A szegedi körzeti stúdió műsora
19.10 Reklám
19.15 Tévétorna
19.20 Esti mese
A szakácskönyv
NDK bábfilm
19.30 TV-Híradó
20.00 Játék három percben
20.05 Sándor Mátyás
Tévéfilmsorozat
VI/6. rész
21.00 Stúdió '81
A televízió kulturális hetilapja
22.00 A Saturnus együttes az Erkel Színházban
22.35 TV-Híradó 3.

MTV 2


20.00 Csokonai
Élet-játék
21.20 TV-Híradó 2.
21.40 Századunk
Dokumentumműsor-sorozat
A meghívás (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. november 4., péntek

Tv műsor - 2006. május 7. - Vasárnap

M1

05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Delta
09:25 Századunk - ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
10:00 A szeleburdi család
Magyar film (1981)
11:15 "Így szól az Úr!": A Biblia üzenete
11:20 India bölcsessége: az Ájurvéda: Felfedezőúton
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:10 Főtér: Nagyatád
13:00 TS - Férfi vízilabda bajnoki döntő
14:45 Örömhír
A Református Egyház műsora
15:15 Csellengők: Eltűntek nyomában
15:40 Magyar elsők: Az első magyar alkimisták
Magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
16:00 Híradó
16:05 Néprajzi értékeink: Keresztelői emléklapok Bácskából
Magyar ismeretterjesztő sorozat (1989)
16:15 Az utókor ítélete
Varnus Xavér műsora
16:45 Tejben-vajban
17:15 ABSZOLÚT
Kulturális portréműsor
17:45 Szívek szállodája: Csak küldönc, semmi több
Amerikai tévéfilmsorozat (2001) (V. évad 22/2. rész)
18:35 BBC exkluzív
Egy élet adásban - Sir David Attenborough és a BBC
Angol portréfilm (2002)
19:30 Híradó este
Benne: Sporthírek - Időjárás-jelentés
19:55 Krém: Édes mindenkinek!
21:00 A szólás szabadsága
22:05 Darvak szerelmese
Német film (2002)
23:40 Híradó
Benne: Időjárás-jelentés
23:45 Sporthírek
23:55 TS - Motorsport
MotoGP, szezonzáró magazin
00:10 TS - Férfi tornász eb: Közvetítés Görögországból
01:00 Héthatár: A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
01:45 Kárpáti krónika

M2

04:00 Délidőben
Eszmetörténeti vitaműsor
04:30 Helló, Einstein!
Magyar-francia-olasz-spanyol tévéfilmsorozat (1982) (4/2. rész)
05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Így szól az Úr!: A Biblia üzenete
Pacsai János parochus homíliája
09:05 Örömhír
A Baptista Egyház műsora
09:30 Maradj velünk!: Találkozás Jézussal
09:40 Katolikus Krónika
10:05 Magyar Zsidó Napok Brüsszelben
10:25 Evangélikus ifjúsági műsor
10:30 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
11:00 Liszt Ferenc: Esz-dúr zongoraverseny
11:20 India bölcsessége: az Ájurvéda: Felfedezőúton
12:00 Déli harangszó
12:01 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
12:45 Jelfák: Hervad már ligetünk - Nikla
13:00 Átjáró
Határon túli lapszerkesztők fóruma
13:25 Válaszd a tudást! - Jobbulást!
13:55 Magyar Ház - Palackposta: Üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
14:30 Válaszd a tudást! - Iskolapélda: Juli néni
15:25 NAP-NYUGTA
18:00 Aktív szemeszter
18:30 Repeta +
19:00 Kliqperek: Babapara (28. rész)
19:25 Esti mese
Zseb TV (59. rész)
20:00 Verssor az utcazajban: Vas István: Szerelmes versek
20:05 Híradó este
Benne: Sporthírek - Időjárás-jelentés
20:30 MŰVÉSZNEGYED: Az m2 kulturális vasárnap estéje, művészeti törzsasztala
22:00 MOZI A MŰVÉSZNEGYEDBEN
Lucian Pintilie: A tölgy
Román-francia film (1991)
23:40 A szólás szabadsága
00:45 Izomláz
Szabadidősport magazin
01:10 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
02:00 Magyar Ház - Palackposta: Üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
02:35 Válaszd a tudást! - Jobbulást!
03:05 Filmrendező-portrék: Michael Mann
Amerikai portréfilm (2000)

RTL Klub

04:30 Top Shop
05:10 Titkok nyomában - Duracell a kutatásért
amerikai ismeretterjesztő filmsorozat (ism.)
05:40 Fókusz Plusz
magazin (ism.)
06:00 Inuyasha
japán animációs filmsorozat
06:45 Lisa
07:00 Kölyökklub
- Spiderman
- Pokemon
- Tsubasa kapitány
- Digimonok
- TeveClub
08:50 Slayers - A kis boszorkány
japán animációs sorozat
09:20 Recept Klub
főzőshow
09:35 06-81-603-000
játékshow
10:40 Borsodi Liga: Összefoglaló és Újpest-ZTE labdarúgó-mérkőzés (26. forduló)
Közben: Híradó - Déli kiadás
13:35 Forma-1 - Európa-nagydíj, Nürburgring
a futam élő közvetítése
16:05 Hatoslottó-sorsolás
16:15 Papás-mamás: Gyereknek áll a világ
amerikai vígjátéksorozat (1. rész)
16:45 Eltűntnek nyilvánítva: Rabszolgasors
amerikai akciófilm-sorozat
17:40 Tru Calling - Az őrangyal: A tökéletes vihar
amerikai akciófilm-sorozat (2003)
18:30 Híradó - Esti kiadás
hírműsor
19:00 Cobra 11: Víruscsapda
német akciófilm-sorozat
20:00 Daredevil, a fenegyerek
amerikai kalandfilm (2003)
22:05 Heti Hetes
vidám aktuális talk-show
23:15 Az ítélet ideje
angol akciófilm (1998)
01:00 Fókusz Portré
01:30 Éjjeli randevú
telefonos játék
02:40 Hóbarátok: Álom a párom
német kalandfilmsorozat
03:30 Vágy
amerikai erotikus dráma (1997)

TV2

05:45 Reggeli gondolatok
Vallási magazin
06:15 Mókás mechanika
Amerikai animációs filmsorozat (60. rész)
06:45 TV2 Matiné
- Rém rendes mesék (Toonsylvania)
- Múmia (Mummy)
- Minden kutya a mennybe jut (All Dogs Go to Heaven)
- Kenguk (Kangoo Junior)
- Babar (Babar)
- Casper (Casper)
- Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki (Flintstones)
- Született kémek (Totally Spies)
10:20 JETIX
- Walter Melon, szuperhős rendelésre (Walter Melon)
10:45 Rém rendetlen család: Riley mama megmentése
Amerikai vígjáték-sorozat (16. rész)
11:15 Stahl konyhája
Főzőműsor
11:50 Sliders: Ami az Édenből megmaradt
Amerikai sci-fi-akciósorozat (39. rész)
12:40 Kaland Bt.: A jövő szele
Francia-német-kanadai kalandfilm-sorozat (16. rész)
13:35 Monk: Mr. Monk Mexikóba megy
Amerikai krimi-vígjátéksorozat (15. rész)
14:35 Smallville: Hőség
Amerikai akciófilm-sorozat (23. rész)
15:40 Baywatch Hawaii: Cápa-sziget
Német-amerikai kalandfilm-sorozat (4. rész)
16:35 JAG: Az álomcsapat
Német-amerikai krimi-sorozat (225. rész)
17:30 Walker, a Texas-i kopó: Szépreményű ifjú
Amerikai akciófilm-sorozat (1993) (190. rész)
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Napló
Mérlegen a valóság
Műsorvezető: Vujity Tvrtko
Mérlegen a valóság!
20:00 Nagy zűr Korzikán
Francia akció-vígjáték (2004)
22:00 Csillagkapu
Amerikai akció sci-fi (1994)
00:10 KÉPÍRÓK - HITCHCOCK sorozat
Marnie
Amerikai misztikus film (1964)
02:15 Napló
Mérlegen a valóság (ismétlés)

Duna TV

04:55 Isten kezében
05:25 Reggeli muzsika: Örvend az ég vigassággal - Miklós napi köszöntő (2000)
05:30 Mindennapi tudomány
angol ismeretterjesztő sorozat (2002) (6. rész)
06:00 GYEREKEKNEK
Tweeniék
angol mesesorozat (1999) (104/13. rész)
06:20 Magyar népmesék: A hét kecskegida
magyar mesesorozat (1978)
06:30 Az elvarázsolt erdő
amerikai-horvát játékfilm (2002)
07:55 Hol volt, hol nem volt
08:10 Cimbora
08:40 Nyelvőrző
09:00 Tavaszmesék: Az egér és Cyril
szlovák mesesorozat
09:05 Holly csapata: Egységben az erő
ausztrál-új-zélandi tévéfilmsorozat (2004) (26/18. rész)
09:30 Moomin: A kalózok
belga-finn-japán mesesorozat (1990) (26/12. rész)
10:00 Lázár Ervin 70 éves
Szegény Dzsoni és Árnika
magyar játékfilm (1983)
11:15 A babagyáros - portré Dr. Kaáli Géza professzorról
magyar film (2006)
11:45 Híradó, időjárás-jelentés
12:00 Déli harangszó
12:01 Vers - Varró Dániel: Randi
(Előadja: Tóth Anita, Kocsis Gergely)
12:05 Élő egyház: Hírek, tudósítások a Kárpát-medence és a nagyvilág vallási eseményeiről
12:30 Élő népzene: Szeredás együttes
13:00 Csellengők: Csellengők - Eltűntek nyomában
13:20 Makacs Kata
magyar játékfilm (1943)
14:45 A világ múzeumai: A Pitti - Képtár - az ifjú Raffaello
japán ismeretterjesztő sorozat (2004) (7. rész)
15:10 Az orgona ünnepe I. (2006)
15:30 Törzsasztal
16:30 Századunk - ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentum-sorozata
17:00 Heti Hírmondó
közéleti magazin
18:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés
18:30 MESE
Mammama mesél: Aranytollú madár
magyar mesesorozat (2006)
19:00 Vénusz és Apolló: Mennyei kezelés - Nyár
francia tévéfilmsorozat (2005) (25/23. rész)
19:30 Anyák napjára - Gólyamese
francia tévéfilm (2005)
20:30 A szeretet erejével (2002)
22:10 Dunasport: Sportösszefoglaló
Feliratozva a teletext 333. oldalán
22:25 Roberto Rossellini 100. születésnapjára
Szókratész
olasz tévéfilm (1970)
00:20 Társadalom és társadalomtudomány: A feketék és a rendőrség
angol ismeretterjesztő sorozat (2002)
00:50 Vers - Pilinszky János: Mégis nehéz
01:00 Himnusz
01:05 Híradó, sport, időjárás-jelentés
01:25 Dunasport: Sportösszefoglaló
01:45 MESE
Nagy ho-ho-horgász: Kétoldali horgászláz
magyar mesesorozat
A nagy ho - ho - horgász 2. DVD
01:55 Labdarúgó Borsodi Liga, 26. forduló: Újpest - Zalaegerszeg
Közvetítés felvételről
03:50 Heti Hírmondó
közéleti magazin

Duna II. Autonómia

16:05 Az európai tudomány nagy évszázadai: Kopernikusz és világa
angol ismeretterjesztő filmsorozat (1991) (1. rész)
16:30 Anyáinkról dalban (2003)
16:50 „Termő ékes ág”: Irodalmi összeállítás Anyák napjára
17:05 A művészet története - A neogótika Indiában
angol ismeretterjesztő film (1997)
18:00 Európa messze van
magyar tévéfilmsorozat (1995) (6/4. rész)
18:30 Élő népzene: Évadnyitó táncház az FMH-ban
Felelős szerkesztő: Könczei Árpád
19:00 Szerelmes földrajz - Képfolyam-logika - Roska Tamás: Ózdtól Berkeleyig
19:30 Kárpát-medencei körkép: a hét eseményeiről
19:55 1956 napról napra
20:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés, európai időjárás-jelentés
20:30 VI. Nemzetközi Cirkuszfesztivál Budapesten
magyar cirkuszfilm-sorozat (2. rész)
21:30 Régi mese - amikor a nap Isten volt
lengyel játékfilm (2003)
23:15 1956 napról napra
23:20 Sportösszefoglaló
23:35 Ecseri lakodalmas
magyar zenés film (1952)
00:00 Himnusz

HBO

04:20 Ég velünk
06:30 Egy hisztérika feljegyzései
08:05 Alamo: A 13 napos ostrom
10:20 Jolly Roger
11:50 Mi a manó?
13:25 Elhagyatva
15:05 Neveletlen hercegnő 2: Eljegyzés a kastélyban
17:00 Idővonal
18:55 De-Lovely: Ragyogó évek
21:00 Galaxis útikalauz stopposoknak
22:50 Bíbor folyók 2: Az Apokalipszis angyalai
00:30 Futottak még... 4.
01:00 Kill Bill 2.
03:15 Utánam a lavina

HBO 2

08:00 Csodálatos Júlia
09:45 A Gyűrűk Ura: A király visszatér
13:00 Goriot apó
14:45 Virtuális vagyonszerzők
16:30 Felvétel indul!
17:00 Csoda a jégen
19:15 Csodálatos Júlia
21:00 Collateral: A halál záloga
23:00 Volt egyszer egy Mexikó
00:40 Se kép, se hang

Viasat3

05:00 A bolygó neve: Föld
amerikai sci-fi sorozat (V. évad 51. rész)
05:50 TV SHOP
06:50 Star Trek: Az új nemzedék
amerikai sci-fi sorozat (1990) (VII. évad 179. rész)
07:45 Star Trek: Az új nemzedék
amerikai sci-fi sorozat (1990) (VII. évad 153. rész)
08:45 Csillagközi szökevények
amerikai sci-fi sorozat (1999) (I. évad 14. rész)
09:50 Star Trek: Az új nemzedék
amerikai sci-fi sorozat (1990) (VII. évad 154. rész)
10:55 Star Trek: Az új nemzedék
amerikai sci-fi sorozat (1990) (VII. évad 154. rész)
11:55 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
amerikai fantasztikus sorozat (1993) (II. évad 33. rész)
13:00 Segítség, sztár lettem!
kanadai sorozat (2004) (I. évad 10. rész)
13:30 Spinédzserek
amerikai sorozat (1995) (II. évad 29. rész)
14:00 Spinédzserek
amerikai sorozat (1995) (II. évad 30. rész)
14:30 A narancsvidék
amerikai sorozat (II. évad 32. rész)
15:35 Buffy
amerikai filmsorozat (11. rész)
16:35 Buffy
amerikai filmsorozat (12. rész)
17:35 Topmodell leszek!
amerikai valóságshow (2005) (IV. évad 10. rész)
18:40 Dowling atya nyomoz
amerikai sorozat (I. évad 18. rész)
19:40 Poirot
angol tévéfilmsorozat (III. évad 26. rész)
20:50 Sherlock Holmes naplója
angol sorozat (1986) (I. évad 3. rész)
22:00 Twin Peaks
amerikai tévéfilmsorozat (1990) (I. évad 17. rész)
23:00 BOX3 - amerikai profi boxgála
(I. évad 2. rész)
Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga összecsapás (felvételről)
00:10 Viadal
(2. rész)
Viadal - ketrecharc
00:40 Angel
amerikai akció sorozat (IV. évad 72. rész)
01:40 Dr. Quinn
amerikai dráma (1999)
03:10 Twin Peaks
amerikai tévéfilmsorozat (1990) (I. évad 17. rész)

Filmmúzeum

09:00 Kalauz
kulturális magazin
09:30 3:1 a szerelem javára
ff magyar filmvígjáték (1937)
10:55 141 perc A befejezetlen mondatból
színes játékfilm (1974) (2. rész)
12:00 Privátfilmek-vágatlanul
amatőr felvételek a múltból
14:00 Privátfilmhíradó
múlt századi hírek-amatőr felvételek
14:20 Aranykor
Dárday Istvánnal Galkó Balázs beszélget (2006)
14:50 Superfantozzi
színes olasz film (szinkronizált) (1986)
16:20 Dunaparti randevú
ff magyar filmvígjáték (1936)
17:30 Csak semmi pánik
színes magyar akció-vígjáték (1982)
19:00 Meghökkentő mesék: Egy ember délről
angol tévéfilmsorozat (1979) (21. rész)
19:35 Meghökkentő mesék: Úgy szerelek, majd megeszlek
angol tévéfilmsorozat (1979) (22. rész)
20:10 Angyal: Igazi sportember
ff angol tévéfilm-sorozat (szinkronizált) (1962) (35. rész)
21:00 Filléres emlékeink: Moncsicsi
riportműsor (10. rész)
21:10 Hollywoodi párok: Mel Brooks és Ann Bankroft
amerikai dokumentumfilm-sorozat (2001) (29. rész)
22:00 Az utca embere
ff amerikai film (szinkronizált) (1941)

Cool

04:10 Az elveszett világ
amerikai kalandfilmsorozat (2000)
05:00 A dadus
amerikai vígjátéksorozat
07:00 Teleshop
09:00 Cool Live
10:00 Teleshop
11:00 Cool Live
14:00 Nightman
amerikai sci-fi sorozat
15:00 A dadus
amerikai vígjátéksorozat (3. rész)
15:30 A dadus
amerikai vígjátéksorozat (4. rész)
16:05 Az elveszett világ
amerikai kalandfilmsorozat (2000) (10. rész)
17:05 Zsaru az űrből
kanadai akciófilm-sorozat (12. rész)
18:05 Unplugged: Bryan Adams akusztikus koncert
19:00 Csengetett, Mylord?
angol vígjátéksorozat (1988) (10. rész)
20:00 Joe Schmo Show
21:00 Swan - Így készül a nő
főszerepben a versenyzők!!! (6. rész)
22:00 A fiúk a klubból
amerikai filmsorozat (65. rész)
23:00 Nemezis 2.
amerikai sci-fi akcióthriller
00:30 Joe Schmo Show
01:20 Csengetett, Mylord?
angol vígjátéksorozat (1988)
02:15 UnpluggedBryan adams akusztikus koncert
03:05 Zsaru az űrből
kanadai akciófilm-sorozat
03:50 Az elveszett világ
amerikai kalandfilmsorozat (2000)

Film+

04:30 Sárkányok kora - A legenda folytatódik
07:20 Mózes, a törvényhozó
angol-olasz filmsorozat (6/3. rész)
08:30 Mózes, a törvényhozó
angol-olasz filmsorozat (6/4. rész)
09:45 Top Shop
11:50 Marco Polo
olasz kalandfilmsorozat (2007) (2. rész)
13:25 Folytassa Angliában!
angol vígjáték (1976)
15:10 Az alakváltó
17:10 Őrangyalok
olasz akcióvígjáték-sorozat (1997) (5. rész)
19:05 Fekete maszk
21:10 Véres virágok
22:55 Vipera
00:35 Óvakodj a gazditól!
02:20 Fekete maszk

AXN

06:00 Őrangyal
06:50 WRC Shakedown - Rally magazin
07:40 Az Ügynökség
08:25 A körzet
09:15 Vízizsaruk
10:05 Alias
10:55 Sliders
11:45 The Amazing Race
12:35 Herkules
13:25 Enterprise
14:15 Az Ügynökség
15:00 Tűréshatáron túl - Új Zéland
15:50 Az elveszett ereklyék fosztogatói
16:40 Vízizsaruk
17:30 Sliders
18:20 The Amazing Race
19:10 Lost - Eltűntek
20:00 Survivor
20:50 Survivor
21:40 Halj meg, haver
23:20 Lost - Eltűntek
00:10 Survivor
01:00 Survivor
01:50 Halott ügyek

Minimax

06:00 Bing és Bong
gyerekműsor (14. rész)
06:10 Mini robotok: Együtt könnyebb
gyerekműsor (16. rész)
06:20 Malackó
gyerekműsor (6. rész)
06:30 Uhu, a bölcs bagoly: Kié a Hold?
gyerekműsor (19. rész)
06:40 Noddy kalandjai játékvárosban: Dina kimenőnapja
gyerekműsor (2001) (37. rész)
06:55 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és a krokodilok
gyerekműsor (II. évad 49. rész)
07:20 Apu és én
gyerekműsor (50. rész)
07:25 Fix és Foxi
gyerekműsor (II. évad 30. rész)
07:50 Rolie Polie Olie: Utánozó polip
gyerekműsor (29. rész)
08:05 Rolie Polie Olie: A moraj
gyerekműsor (30. rész)
08:15 Cirmos őrmester nyomoz: Minden hájjal megkent bűnöző
gyerekműsor (4. rész)
08:30 Babar: Az eltűnt korona esete
gyerekműsor (12. rész)
08:55 Arthur: A pápaszem
gyerekműsor (1. rész)
09:25 Mini robotok percek: Robot bújócska
gyerekműsor (13. rész)
09:30 Sharon naplója: Vegakúra
gyerekműsor (VI. évad 77. rész)
09:55 Vakáción a Mézga család: Fekete arany
gyerekműsor (11. rész)
10:25 Simsala grimm: Piroska és a farkas
gyerekműsor (14. rész)
10:55 Tupu
gyerekműsor (4. rész)
11:25 Elveszett világ: Az oltalmazó csillag
gyerekműsor (2000) (12. rész)
11:55 Milo: Babakaland
gyerekműsor (2003) (31. rész)
12:05 Andersen, a mesemondó: A rettenthetetlen ólomkatona
gyerekműsor (2005) (12. rész)
12:35 Maya és Miguel: A nagy vetélkedő
gyerekműsor (II. évad 22. rész)
13:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és a bababál
gyerekműsor (II. évad 48. rész)
13:25 Apu és én
gyerekműsor (48. rész)
13:30 Fix és Foxi
gyerekműsor (II. évad 28. rész)
13:55 Bing és Bong
gyerekműsor (12. rész)
14:05 Mini robotok: Egyedül
gyerekműsor (14. rész)
14:15 Malackó
gyerekműsor (4. rész)
14:25 Elveszett világ: Repülő kiválóságok
gyerekműsor (2000) (14. rész)
14:50 Minimax híradó: 2006/05
gyerekműsor (74. rész)
15:10 Noddy kalandjai játékvárosban: A nagy tüsszentés
gyerekműsor (2001) (35. rész)
15:25 Milo: Milo és a hascsikarás
gyerekműsor (2003) (33. rész)
15:35 Andersen, a mesemondó: A szerelmesek
gyerekműsor (2005) (14. rész)
16:05 Maya és Miguel: Egy kis kultúra
gyerekműsor (II. évad 24. rész)
16:30 Babar: Az eltűnt korona esete
gyerekműsor (12. rész)
17:00 Percy, a parkőr
gyerekműsor
17:30 Arthur: A pápaszem
gyerekműsor (1. rész)
17:55 Mini robotok percek: Robot bújócska
gyerekműsor (13. rész)
18:00 Sharon naplója: Vegakúra
gyerekműsor (VI. évad 77. rész)
18:25 Vakáción a Mézga család: Fekete arany
gyerekműsor (11. rész)
19:00 Esti mese
Milo: A félénk lány
gyerekműsor (2003) (36. rész)
19:05 Simsala grimm: Piroska és a farkas
gyerekműsor (14. rész)
19:35 Tupu
gyerekműsor (4. rész)

Nickelodeon

04:00 Fecsegő tipegők
04:30 Rocket Power
05:00 A Thornberry család
05:30 Rocko
06:00 Jimmy Neutron kalandjai
06:30 Hé, Arnold!
07:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
07:30 SpongyaBob Kockanadrág
08:00 Fecsegő tipegők
08:30 Fecsegő tipegők
09:00 A Thornberry család
09:30 A Thornberry család
10:00 SpongyaBob Kockanadrág
10:30 SpongyaBob Kockanadrág
11:00 Rocket Power
11:30 Rocket Power
12:00 Hódító hódok
12:30 Hódító hódok
13:00 Jimmy Neutron kalandjai
13:30 Jimmy Neutron kalandjai
14:00 Fecsegő tipegők
14:30 Macseb
15:00 SpongyaBob Kockanadrág
15:30 Rocket Power
16:00 Hódító hódok
16:30 Hé, Arnold!
17:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
17:30 Jimmy Neutron kalandjai
18:00 A Thornberry család
18:30 Ginger naplója
19:00 SpongyaBob Kockanadrág
19:30 Fecsegő tipegők
20:00 Jaj, a szörnyek!
20:30 Hé, Arnold!
21:00 Rocket Power
21:30 Hódító hódok
22:00 Rocko
22:30 Ren és Stimpy
23:00 SpongyaBob Kockanadrág
23:30 Macseb
00:00 Fecsegő tipegők
00:30 Jaj, a szörnyek!
01:00 Rocko
01:30 Jimmy Neutron kalandjai
02:00 Ginger naplója
02:30 Ren és Stimpy
03:00 SpongyaBob Kockanadrág
03:30 Jaj, a szörnyek!

ATV

06:00 Műsorajánlók
06:10 700-as klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson (ism.)
07:00 Új mezőgazdasági magazin
Aszódi János műsora
07:35 Rajzfilmek
09:00 Speed Limit
Autós magazin
09:30 Ingatlanpiaci panoráma
10:05 Csoportkép
Kulturális magazinműsor
11:00 Vidám vasárnap
A Hit Gyülekezete élő interaktív istentisztelete
13:10 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora
13:35 Közvetlen ajánlat
15:40 Sportvilág
16:30 Üzlet mindenkinek
17:00 Kőbányai Regionális Híradó
17:30 Haszon: Minden ami gazdaság
Berecz Anna műsora
18:30 Híradó
18:50 Időjárás-jelentés
19:00 Pont 7
20:00 Frizbi
Szórakoztató műsor
21:45 Friderikusz Most: Speciális
Közéleti-politikai műsor
23:00 Csoportkép
Kulturális magazinműsor (ism.)
23:55 Többet ésszel!
Kalandozás a tudás világában
Interaktív telefonos játék
01:05 700-as Klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson (ismétlés)
01:50 Zeneexpressz
Fásy Ádám műsora (ismétlés)

Tv műsor - 2006. május 6. - Szombat

M1

05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Izomláz
Szabadidősport magazin
09:30 Glóbusz
Magyar tévéfilmsorozat (1993)
10:00 Bundás és Rozsdás: A bűvös kő
Amerikai rajzfilmsorozat (1997)
10:30 Sandokan: A dajákok hosszú éjszakája
Olasz rajzfilmsorozat (1998) (I. évad 26/22. rész)
11:00 Sandokan: A megállapodás
Olasz rajzfilmsorozat (1998) (I. évad 26/23. rész)
11:30 Aranyág 2006.
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:05 Zselé
Magazinműsor tizenéveseknek
12:10 Kliqperek: Babapara (28. rész)
12:35 Zselé
Magazinműsor tizenéveseknek
12:50 Felfedezők
13:15 Zselé
Magazinműsor tizenéveseknek
13:30 Momentán: Utálom a nevelőapámat!
Improvizációs műsor fiataloknak
13:55 Zselé
14:00 Autóvízió
14:30 Állati
Magazinműsor
15:00 Hangár
Könnyűzenei magazin fiataloknak
15:30 feszti körkép
Fesztiváljáró kulturális magazin
16:00 Híradó
16:05 TS - MKB Veszprém KC - Pick Szeged: Férfi kézilabda-mérkőzés
Közvetítés Veszprémből
18:05 Old Boys: Az együttes 25 éves jubileumi koncertje (1. rész)
19:00 Luxor-show
19:30 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:05 Ötöslottó számsorsolás
20:15 Aranyág 2006
22:05 Larry Flynt, a provokátor
Amerikai film (1996)
00:15 Híradó
Benne: Időjárás-jelentés
00:20 Sporthírek
00:30 TS - Férfi tornász eb: Közvetítés Görögországból
01:25 Kárpáti krónika

M2

04:15 Bach: e-moll szonáta /BWV 1023/: Musica Historica
04:30 Helló, Einstein!
Magyar-francia-olasz-spanyol tévéfilmsorozat (1982) (4/1. rész)
05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Válaszd a tudást! - junior
10:00 ... az én váram: Lakáskultúra mindenkinek
Osskó Judit műsora
10:25 Népzenei koncert: A Fonó zenekar
10:55 Családi délelőtt: Beszélgessenek velünk mindenről, ami csak számít egy családban!
12:00 Déli harangszó
12:01 Délidőben
Eszmetörténeti vitaműsor
12:30 Válaszd a tudást! - Példabeszéd: A fajszi hajós
Tomcsányi Vilmos filmje
12:55 Natúra
Természetvédelmi magazin
13:20 Néprajzi értékeink: Gyurkó Pál kanászkürtje
Magyar ismeretterjesztő sorozat (1989)
13:30 Kvartett
14:05 Roma Magazin
14:30 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
15:00 Válaszd a tudást! - Nyom-On
15:25 NAP-NYUGTA
18:00 Ház a magasban: avagy ki tudja, miért a Naphegy téren van az MTI?
18:30 Repeta +
19:00 Felfedezők
19:25 Esti mese
Szervusz, Szergej (2. rész)
19:55 Verssor az utcazajban: Beney Zsuzsa versei
Elmondja: Tordai Teri
20:00 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:30 Kultúrház Extra
21:00 A mozi mágusai - John Cassavetes
Arcok
Amerikai film (1968)
23:05 Kultúrház - Filmintézet
23:35 Alkotóház
00:00 Filmrendező-portrék: George Lucas
Amerikai portréfilm (2002)
01:00 Válaszd a tudást! - junior
02:05 Natúra
Természetvédelmi magazin
02:30 Családi délelőtt: Beszélgessenek velünk mindenről, ami csak számít egy családban!
03:35 Népzenei koncert: A Fonó zenekar

RTL Klub

04:20 Top Shop
04:40 meneTrend
utazási magazin (ism.)
05:00 Titkok nyomában - Duracell a kutatásért
amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
05:30 Fókusz
közszolgálati magazin (ismétlés)
06:00 Titkok nyomában - Duracell a kutatásért
amerikai ismeretterjesztő filmsorozat (ism.)
06:30 Titkok nyomában - Duracell a kutatásért
amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
06:55 Lisa
07:00 Kölyökklub
- Pokemon
- Tsubasa kapitány
- Winx Club
- Digimonok
- TeveClub
09:15 Disney-rajzfilmek
- Lilo és Stitch
- 101 kiskutya
10:05 Recept Klub
főzőshow
10:25 06-81-603-000
játékshow
11:30 Ötletház
szórakoztató otthonteremtő magazin
12:00 Híradó - Déli kiadás
hírműsor
12:10 AutóMánia
autósmagazin
12:50 Bette: Bombaüzlet
amerikai vígjátéksorozat (2000)
13:15 Bette: A láthatatlan anyuka
amerikai vígjátéksorozat (2000)
13:40 Forma-1 - Európa-nagydíj, Nürburgring
az időmérő edzés élő közvetítése
15:25 Egy rém rendes család: Bad férfivá avatása
amerikai vígjátéksorozat (1987)
15:55 M, mint muskétás: Élve vagy halva
amerikai kalandfilmsorozat (2005) (1. rész)
16:45 A csendőr és a földönkívüliek
francia vígjáték (1979)
18:30 Híradó - Esti kiadás
hírműsor
19:00 Fókusz Plusz
magazin
19:30 Szombat esti láz
táncshow sztárokkal
21:50 RTL Boksz Klub
sportműsor
23:35 Red Bull Air Race
00:15 Éjjeli randevú
telefonos játék
01:30 Hóbarátok: Nyomás utána
német kalandfilmsorozat
02:30 Hóbarátok: A vetélytárs
német kalandfilmsorozat
03:30 Potyázók a portyán
amerikai vígjáték (1997)

TV2

06:00 TV2 Matiné
- Állatkert a hátizsákban (Zooboomafoo)
- Rém rendes mesék (Toonsylvania)
- Múmia (Mummy)
- Minden kutya a mennybe jut (All Dogs Go to Heaven)
- Kenguk (Kangoo Junior)
- Babar (Babar)
- Casper (Casper)
- Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki (Flintstones)
- Született kémek (Totally Spies)
09:50 JETIX
- Walter Melon, szuperhős rendelésre (Walter Melon)
10:15 Kalandos szafari: A látogató
Dél-afrikai kalandfilm-sorozat (9. rész)
10:45 A vadon naplója
Angol természetfilm-sorozat
11:15 Stahl gyerekkonyhája
11:45 Laktérítő
Otthonteremtő magazinműsor
12:15 TotalCar - autós magazin
12:45 Az igazság napja: Nem védett beszéd
Amerikai filmsorozat (10. rész)
13:40 A láthatatlan ember: Gloria
Amerikai akciófilm-sorozat (2000) (6. rész)
14:35 Csillagközi romboló: Kobol tündöklése és bukása 2/1.
Amerikai sci-fi akciófilm-sorozat (2004) (12. rész)
15:40 Bűbájos boszorkák: Csak illúzió
Amerikai filmsorozat (40. rész)
16:35 Csillagkapu: Területfoglalók
Amerikai sci-fi-akciósorozat (1997) (180. rész)
17:30 Rex felügyelő: Halállista
Osztrák-német krimi-sorozat (1994) (57. rész)
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Activity
Magyarország legnépszerűbb társasjátéka
19:30 Megasztár: Döntő
A TV2 tehetségkutató műsora (10. rész)
Zsűritagok: Presser Gábor, Novák Péter, Pély Barna, Soma, Bakács Tibor Settenkedő
23:00 TV2 RING
Miló Viktória vs. Regina Halmich
23:40 Bosszúvágy
Amerikai akciófilm (1974)
01:30 Dragnet: Akiért a síp fütyül
Amerikai krimi-sorozat (11. rész)
02:20 A láthatatlan ember
Amerikai akciófilm-sorozat (ismétlés) (2000) (6. rész)
03:10 TotalCar (ismétlés)

Duna TV

04:00 Világunk
integrációs magazin
04:55 Közbeszéd
aktuális háttérműsor
05:15 Váltó
gazdasági híradó
05:25 Reggeli muzsika: Kalotaszegi muzsika (1997)
05:30 Gazdakör válogatás
06:00 Mindennapi tudomány
angol ismeretterjesztő sorozat (2002) (5. rész)
06:30 Vannak vidékek: Győr és Szigetköz
07:30 Nyelvőrző
07:50 GYEREKEKNEK
Hol volt, hol nem volt
08:05 Tweeniék
angol mesesorozat (1999) (104/12. rész)
08:25 Egér-úti kalandok: Egérbalett - Oroszország
francia-kanadai-német mesesorozat (1998)
08:50 Tavaszmesék: A pók és a szellőrózsa
szlovák mesesorozat
09:00 Magyar népmesék: Pirosmalac
magyar mesesorozat (1978)
09:10 Mulattató múzeum: A vörös ló
francia mesesorozat (1995)
09:15 Barlangok világa: A föld alatti erődítmény
ausztrál ismeretterjesztő sorozat (1999) (3/3. rész)
09:45 Cimbora
10:15 Gyereknevelés: A tanulás folyamata
francia ismeretterjesztő sorozat (1999) (9/8. rész)
11:10 Az ételek csodálatos világa: A kávé
angol ismeretterjesztő sorozat (2003)
11:45 Híradó, időjárás-jelentés
12:00 Déli harangszó
12:01 Vers - Oláh János: Elromlott homokóra
(ea.: Kalocsai Andrea)
12:05 Isten kezében
12:30 Magyarország kincsei - Templomok: Sarlós boldogasszony templom - Mánfa
magyar ismeretterjesztő sorozat (2003)
12:40 Élő népzene: Táncháztalálkozó (2.)
Felelős szerkesztő: Könczei Árpád
13:10 „Táncolj a Broadwayn!” - Óz a csodák csodája
amerikai játékfilm (1939)
14:50 Equator klub
világjárók és kalandvágyók magazinja
15:20 Konrad Adenauer - Európa alapító atyja
német dokumentumfilm (1994)
16:05 VI. Nemzetközi Cirkuszfesztivál
Szórakoztató műsor (2006)
17:05 Egy lépés előre: Az érem másik oldala
spanyol tévéfilmsorozat (2000) (62/36. rész)
18:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés
18:30 MESE
Csutak úrfi: Palacsinták
francia-kanadai-olasz mesesorozat (1997)
19:00 Standard Táncok Világbajnoksága - Krefeld Stereo: Angol táncműsor (2005)
20:00 Az elveszett ékkövek titka
angol tévéfilmsorozat (2000) (2/2. rész)
21:20 Dunasport: Sportösszefoglaló
21:35 Az új francia film
Tollak a fejben
francia játékfilm
23:25 A blues: Az ördög tüze
amerikai dokumentumfilm sorozat
00:55 Varró Dániel: Randi
(Előadó: Tóth Anita, Kocsis Gergely)
01:00 Himnusz
01:05 Híradó, sport, időjárás-jelentés
Sportösszefoglaló
01:40 MESE
Rexi kalandjai: Rexi és a kakukk
lengyel mesesorozat
01:50 Labdarúgó Borsodi Liga, 26. forduló: Vasas - Budapest Honvéd (ismétlés)
Közvetítés felvételről
03:45 A költőnő és a bányász
magyar dokumentumfilm (2003)

Duna II. Autonómia

16:05 HARMÓNIA
egészségmagazin
16:30 ...Szebb dolog, az végeknél: Nyugat
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004) (4/2. rész)
17:00 PARLANDO: Ahogy bennünket látnak…
17:30 Európa messze van
magyar tévéfilmsorozat (1995) (6/3. rész)
18:00 Törzsasztal
19:00 Tálentum - Dramaturg: Visky András (2005)
19:30 Heti Világhíradó
19:55 1956 napról napra
20:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés, európai időjárás-jelentés
20:30 Hírkeverők
szórakoztató magazin
21:30 Sabado - Esküvői videó
chilei játékfilm (ff.) (2003)
22:35 1956 napról napra
22:40 Sportösszefoglaló
22:55 Kárpáti toplista
23:35 Tempo
a Duna Műhely kisjátékfilmje (2003)
00:00 Himnusz

HBO

04:30 Mozi! Mozi! Mozi!
05:00 Dirty Dancing 2.
06:30 Dumb és Dumberer: Dilibogyók 2.
07:55 Bolondos dallamok: Újra bevetésen
09:25 AMERICA'S PRINCE
10:55 Irány a falu
12:40 Befejezetlen kézirat
14:10 BUFFALO DREAMS
15:40 Ég velünk
17:50 Pán Péter
19:40 Joey
20:05 Joey
20:30 Házi háború 13
21:00 Az utolsó szamuráj
23:30 Hét év házasság
01:05 Vallatás
02:30 Kettős látás

HBO 2

08:00 Jéghercegnő
09:40 Mozi! Mozi! Mozi!
10:10 Az elfeledett ikrek
11:40 Rekonstrukció
13:10 A szövetség
15:00 Retrószerelem
16:40 Joey
17:05 Házi háború 12.
17:30 Görög nyaralás olasz módra
19:20 Jéghercegnő
21:00 Lökött gyásznép
22:35 Róma 11.
23:25 A fehér csóka
00:50 Ma és holnap
02:15 Titokzatos folyó

Viasat3

05:25 A bolygó neve: Föld
amerikai sci-fi sorozat (V. évad 50. rész)
06:10 TV SHOP
07:10 Rablóból pandúr
ameriaki filmsorozat (1997) (I. évad 15. rész)
08:15 Dr. Quinn
amerikai dráma (1999)
09:55 Tarzan
amerikai kalandfilm-sorozat (1996) (I. évad 14. rész)
10:55 Start
autós magazin (2006) (III. évad 121. rész)
11:25 Ötödik sebesség
brit autósmagazin (2002) (II. évad 15. rész)
11:55 A Simpson család
amerikai rajzfilm sorozat (2005) (XVI. évad 351. rész)
12:25 A Simpson család
amerikai rajzfilm sorozat (2005) (XVI. évad 352. rész)
12:55 Sabrina, a tiniboszorkány
amerikai vígjáték sorozat (III. évad 71. rész)
13:25 Sabrina, a tiniboszorkány
amerikai vígjáték sorozat (III. évad 72. rész)
14:00 Mindig nyár
amerikai filmsorozat (II. évad 14. rész)
15:00 S.O.S., hurrikán!
amerikai akciófilm (2001)
17:05 Nevess csak!
kandi-kamera show (I. évad 21. rész)
17:40 Nevess csak!
kandi-kamera show (I. évad 22. rész)
18:10 Motoros zsaruk
német filmsorozat (2000) (I. évad 12. rész)
19:15 Hamis a baba
magyar akció-vígjáték (1991)
21:05 Miami helyszínelők
amerikai bűnügyi sorozat (2003) (II. évad 27. rész)
22:05 Kettős kockázat
amerikai thriller (1992)
00:05 Vörös cipellők
amerikai erotikus sorozat (1992) (31. rész)
00:39 Miami helyszínelők
amerikai bűnügyi sorozat (2003) (II. évad 27. rész)
01:35 Kettős kockázat
amerikai thriller (1992)

Filmmúzeum

09:00 Ábrándozás
ff amerikai némafilm (1922)
09:20 A locsolókocsi
színes ifjúsági film (1973)
10:50 141 perc A befejezetlen mondatból
színes játékfilm (1974) (1. rész)
12:00 Privátfilmek-vágatlanul
amatőr felvételek a múltból
14:00 Kalauz
kulturális magazin
14:30 This is me here - Ez itt én vagyok
ff magyar rövidfilm
14:35 Fantozzi
színes olasz film (szinkronizált) (1975)
16:15 Gyurkovics fiúk
ff magyar játékfilm (1940)
17:50 A pogány madonna
színes magyar akció-vígjáték (1980)
19:35 Monty Python
színes angol tévésorozat (1969) (45. rész)
45. (befejező) rész
20:10 Angyal: Horogra akadva
ff angol tévéfilm-sorozat (szinkronizált) (1962) (34. rész)
21:00 Filléres emlékeink: Kutyás persely
riportműsor (9. rész)
21:10 Hollywoodi párok: Barbra Streisand és James Brolin
amerikai dokumentumfilm-sorozat (2001) (28. rész)
22:00 Semmi sem szent
ff amerikai film (szinkronizált) (1937)
23:15 A38
koncertfelvételek az A38 hajóról

Cool

07:00 Teleshop
09:00 Cool Live
10:00 Teleshop
11:00 Cool Live
14:00 Kémcsajok
amerikai akciófilm-sorozat
15:00 A dadus
amerikai vígjátéksorozat (1. rész)
15:30 A dadus
amerikai vígjátéksorozat (2. rész)
16:05 Az elveszett világ
amerikai kalandfilmsorozat (2000) (9. rész)
17:05 Zsaru az űrből
kanadai akciófilm-sorozat (11. rész)
18:05 Fedőneve: Puma
német akciófilm-sorozat (1999) (7. rész)
19:00 Csengetett, Mylord?
angol vígjátéksorozat (1988) (9. rész)
20:00 Joe Schmo Show
21:00 Az első hullám
kanadai akció-sci-fi-sorozat (30. rész)
22:00 Szétcsúszva
angol-amerikai thriller
23:55 Médium - A túlvilág kalandorai
amerikai misztikus sorozat (6/4. rész)
00:50 Joe Schmo Show
01:40 Csengetett, Mylord?
angol vígjátéksorozat (1988)
02:35 Fedőneve: Puma
német akciófilm-sorozat (1999)
03:25 Zsaru az űrből
kanadai akciófilm-sorozat

Film+

05:05 Féktelen száguldás
07:20 Az Angyal vérbosszúja
09:45 Top Shop
11:50 Marco Polo
olasz kalandfilmsorozat (1. rész)
13:20 Én az orrszarvúakkal vagyok
15:15 Az Angyal vérbosszúja
17:15 Sárkányok kora - A legenda folytatódik
19:00 Loch Ness mélyén
21:00 Vágyálom
22:55 Döbbenet
00:50 Meztelen ebéd
02:45 Loch Ness mélyén

AXN

06:00 A körzet
06:50 Sliders
07:40 Survivor
08:30 Őrangyal
09:20 Az elveszett ereklyék fosztogatói
10:10 Tűréshatáron túl - Új Zéland
11:00 WRC Shakedown - Rally magazin
11:50 Herkules
12:40 Sliders
13:30 Őrangyal
14:20 Alias
15:10 Herkules
16:00 Vízizsaruk
16:50 A körzet
17:40 Az elveszett ereklyék fosztogatói
18:30 Tűréshatáron túl - Új Zéland
19:20 Alias
20:10 Az Ügynökség
21:00 Halott ügyek
21:50 The Amazing Race
22:40 Halj meg, haver
00:20 Enterprise
01:10 Halott ügyek
02:00 Halj meg, haver

Minimax

06:00 Bing és Bong
gyerekműsor (13. rész)
06:10 Mini robotok: Szép álmokat, Rémség!
gyerekműsor (15. rész)
06:20 Malackó
gyerekműsor (5. rész)
06:30 Noddy kalandjai játékvárosban: A varázsradír
gyerekműsor (2001) (36. rész)
06:45 Miss Spider és a napsugár rét lakói: Izimizi firkálmánya
gyerekműsor (12. rész)
07:10 Apu és én
gyerekműsor (49. rész)
07:15 Fix és Foxi
gyerekműsor (II. évad 29. rész)
07:40 Rolie Polie Olie: Tánci-tánci
gyerekműsor (27. rész)
07:50 Rolie Polie Olie: Hajdanában
gyerekműsor (28. rész)
08:00 Babar: Koncert két zongorára
gyerekműsor (11. rész)
08:25 Tom, a nagy utazó: Tom Indiában
gyerekműsor (26. rész)
08:55 Mini robotok percek: Ki ez?
gyerekműsor (12. rész)
09:00 Minimax híradó: 2006/05
gyerekműsor
09:15 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
09:20 Cirmos őrmester nyomoz: Itt sárkányok vannak!
gyerekműsor (3. rész)
09:30 Sharon naplója: Fény, kamera, csillogás!
gyerekműsor (VI. évad 76. rész)
09:55 Vakáción a Mézga család: Egy nem szerencsés húzás
gyerekműsor (10. rész)
10:25 Simsala grimm: Fivér és nővére
gyerekműsor (13. rész)
10:50 Tupu
gyerekműsor (3. rész)
11:20 Elveszett világ: Hatalom és energia
gyerekműsor (2000) (11. rész)
11:50 Milo: A mama elutazik
gyerekműsor (2003) (30. rész)
12:00 Andersen, a mesemondó: Az útitárs
gyerekműsor (2005) (11. rész)
12:30 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
12:35 Maya és Miguel: Nyúl-madárember kalandjai
gyerekműsor (II. évad 21. rész)
13:00 Miss Spider és a napsugár rét lakói: Az összegubancolódott háló
gyerekműsor (11. rész)
13:25 Apu és én
gyerekműsor (47. rész)
13:30 Fix és Foxi
gyerekműsor (II. évad 27. rész)
13:55 Bing és Bong
gyerekműsor (11. rész)
14:00 Elveszett világ: A tanítvány
gyerekműsor (2000) (13. rész)
14:30 Andersen, a mesemondó: A fenyőfa
gyerekműsor (2005) (13. rész)
14:55 Mesemúzeum
A kockásfülű nyúl
gyerekműsor (1976)
15:05 Mesemúzeum
Kérem a következőt!
gyerekműsor (1974)
15:20 Mesemúzeum
Mihaela
gyerekműsor
15:30 Mesemúzeum
Pityke
gyerekműsor (1981)
15:40 Malackó
gyerekműsor (3. rész)
15:50 Milo: Szív küldi szívnek
gyerekműsor (2003) (32. rész)
16:00 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
16:05 Maya és Miguel: Pankrátor a szomszédom
gyerekműsor (II. évad 23. rész)
16:30 Rolie Polie Olie: Tánci-tánci
gyerekműsor (27. rész)
16:40 Cirmos őrmester nyomoz: Itt sárkányok vannak!
gyerekműsor (3. rész)
16:55 Babar: Koncert két zongorára
gyerekműsor (11. rész)
17:20 Tom, a nagy utazó: Tom Indiában
gyerekműsor (26. rész)
17:50 Mini robotok percek: Ki ez?
gyerekműsor (12. rész)
18:00 Sharon naplója: Fény, kamera, csillogás!
gyerekműsor (VI. évad 76. rész)
18:25 Vakáción a Mézga család: Egy nem szerencsés húzás
gyerekműsor (10. rész)
18:55 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
19:00 Esti mese
Milo: Milo, a vakmerő
gyerekműsor (2003) (35. rész)
19:05 Simsala grimm: Fivér és nővére
gyerekműsor (13. rész)
19:35 Tupu
gyerekműsor (3. rész)

A+

20:00 Pokémon
187. rész
20:25 Kaleido Star
23. rész
20:50 Inuyasha
91. rész
21:15 Pokémon
Bulbasaur és a titkos falu
21:40 Tini Nindzsa Teknőcök
A dzsungellány
22:05 Full Metal Panic!
A leselkedo
22:30 Yu Yu Hakusho - A szellemfiú
Többet ésszel, mint erővel
22:55 Csajkommandó
A múlt hatalma
23:20 Tini Nindzsa Teknőcök
A nagy rajtaütés 1.
23:45 Full Metal Panic!
Az új megbízás
00:10 Yu Yu Hakusho - A szellemfiú
Valami készül
00:35 Csajkommandó
Acél szív
01:00 Yu Yu Hakusho - A szellemfiú
Láncreakció
01:25 Csajkommandó
Menekülők
01:50 Műsorzárás

Nickelodeon

04:00 Fecsegő tipegők
04:30 Rocket Power
05:00 A Thornberry család
05:30 Rocko
06:00 Jimmy Neutron kalandjai
06:30 Hé, Arnold!
07:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
07:30 SpongyaBob Kockanadrág
08:00 Fecsegő tipegők
08:30 Fecsegő tipegők
09:00 A Thornberry család
09:30 A Thornberry család
10:00 SpongyaBob Kockanadrág
10:30 SpongyaBob Kockanadrág
11:00 Rocket Power
11:30 Rocket Power
12:00 Hódító hódok
12:30 Hódító hódok
13:00 Jimmy Neutron kalandjai
13:30 Jimmy Neutron kalandjai
14:00 Fecsegő tipegők
14:30 Macseb
15:00 SpongyaBob Kockanadrág
15:30 Rocket Power
16:00 Hódító hódok
16:30 Hé, Arnold!
17:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
17:30 Jimmy Neutron kalandjai
18:00 A Thornberry család
18:30 Ginger naplója
19:00 SpongyaBob Kockanadrág
19:30 Fecsegő tipegők
20:00 Jaj, a szörnyek!
20:30 Hé, Arnold!
21:00 Rocket Power
21:30 Hódító hódok
22:00 Rocko
22:30 Ren és Stimpy
23:00 SpongyaBob Kockanadrág
23:30 Macseb
00:00 Fecsegő tipegők
00:30 Jaj, a szörnyek!
01:00 Rocko
01:30 Jimmy Neutron kalandjai
02:00 Ginger naplója
02:30 Ren és Stimpy
03:00 SpongyaBob Kockanadrág
03:30 Jaj, a szörnyek!

ATV

06:00 Műsorajánlók
06:10 700-as Klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson (ism.)
07:00 Friderikusz Most
Közéleti-politikai műsor (ism.)
08:10 A nő helye
Albert Györgyi műsora (ism.)
09:00 Fórum
Közönségvita a politikáról (ism.)
09:55 NÉVshowR
Páratlan váratlanságok (ism.)
11:35 Új mezőgazdasági magazin
Aszódi János műsora (ism.)
12:05 Ebugatta
13:00 Közvetlen ajánlat
15:05 Tempó
15:35 Zeneexpressz
Fásy Ádám műsora (ism.)
16:30 Csak természetesen!
Életmódmagazin
17:25 Együtt a biztonságért
17:55 Bűvölet
Olasz tévéfilmsorozat
19:00 Híradó
19:20 Időjárás-jelentés
19:25 Egyenes beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell
20:00 Vonósnégyes
Humoros kibeszélő műsor
22:00 Zeneexpressz
Fásy Ádám műsora
23:00 Többet ésszel!
Kalandozás a tudás világában
Interaktív telefonos játék
01:00 Egyenes beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell (ism.)
01:25 700-as Klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson (ism.)
02:10 Csak természetesen!
Életmódmagazin (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2016. november 2., szerda

Tv műsor - 2006. május 5. - Péntek

M1

05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Cinecitta
Olasz tévéfilmsorozat (2004) (26/24. rész)
10:00 Híradó
10:05 Napi mozaik
Benne: 11:28 Mit főzzünk ma?
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
Benne: 12:01 Híradó délben
12:20 Uniós hírek
12:24 Kulturális híradó
13:00 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
13:30 Sírjaik hol domborulnak?: Eltűnt magyar katonák nyomában
Riport-dokumentumfilm (24/10. rész)
Szakértők: a Hadtörténeti Intézet és Múzeum munkatársai
14:00 Regi óra
Körzeti magazinok
15:00 Szerelmek Saint Tropez-ban: A tiltott asszony
Francia tévéfilmsorozat (V. évad 74/10. rész)
15:54 Bartók 125
(50/30. rész)
16:00 Híradó
16:05 Zselé
Magazinműsor tizenéveseknek
17:00 12+
Ifjúsági magazin
17:10 Mit főzzünk ma?
17:25 A NAGY Vita
Talkshow
18:00 Híradó - Gazdasági híradó
18:10 Körzeti híradók
18:24 Esti mese
Varázsceruza: Az utazás vége
Lengyel rajzfilmsorozat (1970)
18:35 Esti mese
Süni és barátai: Röfi, a füttyművész
Magyar bábfilmsorozat (1995) (4. rész)
18:50 Szomszédok (153. rész)
19:30 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:05 Harkányi Endre: A Vígszínház színművészével Alföldi Róbert beszélget
21:05 Szenes Turné
Slágerek túlélő show-ja (4. rész)
22:00 PÉNTEK ESTE
22:45 Kultúrház
23:00 Kultúrház Extra
23:25 Híradó
Benne: Időjárás-jelentés
23:35 Sporthírek
23:40 Humorfesztivál 2006.: Elődöntő (3. rész)
00:15 A NAGY Vita: Oktat a pornó?
Talkshow
00:50 Kárpáti krónika

M2

04:00 Fehér bagoly: Galambos Tamás műtermében
04:25 Az isztambuli vonat
Olasz-magyar tévéfilmsorozat (1977) (4/4. rész)
05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Válaszd a tudást!
11:05 Különóra
11:35 Virágzó Magyarország: Kisújszállás
Magyar ismeretterjesztő film
12:00 Déli harangszó
12:01 Választ a tudást!: Angolka
Nyelvtanítás óvodásoknak
12:30 Válaszd a tudást!
Nyelvoktatás az EU-ban: Utazás Frankofóniába
Francia nyelvlecke
12:55 Földközelben
13:25 Glóbusz
Magyar tévéfilmsorozat (1993)
13:50 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14:20 Roma Fórum
14:50 Kárpáti krónika
15:00 Heti tükör
15:25 NAP-NYUGTA
18:00 Repeta
18:30 Kultúrház
19:25 Esti mese
Kérem a következőt: Terrorizmus
Magyar rajzfilmsorozat (1974) (III. évad 12. rész)
19:40 Membrán
20:05 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:35 Kultúrház
21:00 Filmidő
Az egyelemű halmaz
Magyar dokumentumfilm (2005)
22:00 MIÉRT?: 1953. július 17: az ÁVH megszüntetése
Műsor a történelemről (15. rész)
23:25 Szókimondó asszonyság
Francia filmvígjáték (2002)
00:50 Bartók 125
00:55 Válaszd a tudást!
03:00 Membrán
03:20 Fogadóóra
03:50 Úton
Európa magazin

RTL Klub

04:30 Titkok nyomában - Duracell a kutatásért
amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
05:00 Házon kívül
heti magazin (ism)
05:30 Fókusz
közszolgálati magazin (ismétlés)
06:00 Disney-rajzfilmsorozat - Kacsamesék
06:30 Reggeli - Süss fel nap!
ébresztőshow
08:50 Recept Klub
főzőshow (ismétlés)
09:00 Top Shop
10:15 Delelő - Fényes nap
vidám magazinműsor
11:35 Recept Klub
főzőshow
11:45 06-81-603-000
játékshow
13:30 Dawson és a haverok: Baráti vacsora
amerikai vígjátéksorozat (1999)
14:15 Dawson és a haverok: Hurrá, vakáció!
amerikai vígjátéksorozat (1999)
15:05 Disney-rajzfilmsorozat - Kacsamesék
15:30 Csacska angyal
argentin filmsorozat (27. rész)
16:30 Balázs - A szembesítőshow
talkshow
17:30 Mónika - A kibeszélőshow
talkshow
18:30 Híradó - Esti kiadás
hírműsor
19:00 Fókusz
közszolgálati magazin
19:40 Legyen Ön is milliomos!
kvízjáték
20:20 Barátok közt
magyar filmsorozat (3389. rész)
20:40 Barátok közt
magyar filmsorozat (3390. rész)
21:00 Rejtélyek városa: A gyanú árnyéka
amerikai misztikus kalandfilmsorozat
22:00 Leon, a profi
francia akciófilm (1994)
00:05 Találkozások - este
sztármagazin
00:20 Éjjeli randevú
telefonos játék
01:35 Irány a világbajnokság!
sportműsor
Ma: Svédország és Korea
02:05 MeneTrend
utazási magazin
02:30 Alias: Végjáték
amerikai akciófilm-sorozat
03:10 Rejtélyek városa: A gyanú árnyéka
amerikai misztikus kalandfilmsorozat (ismétlés)
03:55 Infómánia (ismétlés)

TV2

06:00 Segíts magadon!
06:25 Tények Reggel
Hírműsor
06:55 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
09:00 Stahl konyhája
Főzőműsor
09:05 Szóda
Telefonos játék
10:05 Teleshop
11:25 Hajrá skacok!
Mexikói filmsorozat (57. rész)
11:55 Játékidő
Telefonos vetélkedő
12:55 Montreali bankrablás
Francia krimi-vígjáték (1985)
15:00 Anita, a bűbájos bajkeverő
Kolumbiai-amerikai filmsorozat (195. rész)
15:30 Jóbarátok: Szülőszoba-blues
Amerikai vígjáték-sorozat (2001) (23. rész)
16:00 Knight Rider: A fantom
Amerikai akciófilm-sorozat (1982) (88. rész)
17:00 Hetedik mennyország: Évforduló
Amerikai filmsorozat (170. rész)
18:00 Lisa csak egy van
Német filmsorozat (2005) (72. rész)
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Jóban Rosszban
Magyar filmsorozat (2005) (300. rész)
19:30 Aktív
A tv2 magazinja
20:10 Áll az alku
Szórakoztató vetélkedő
21:10 Csaó Darwin!
Szórakoztató műsor Nacsa Olivér vezetésével
SZEZONZÁRÓ ADÁS!
23:30 Tények Este
Hírműsor
00:00 Félbe - tépve
Amerikai vígjáték (1998)
01:30 Chris Isaak Show: Kiütés
Amerikai vígjáték-sorozat (13. rész)
02:20 Aktív
A tv2 magazinja (ismétlés)

Duna TV

04:00 Világunk
integrációs magazin
04:55 Közbeszéd
aktuális háttérműsor
05:15 Váltó
gazdasági híradó
05:25 Kárpáti Híradó
05:35 Gazdakör
06:00 REGGEL - Hétfőtől péntekig
közéleti magazin
Benne: hírek félóránként
08:00 Kikötő
kulturális magazin
08:30 Heuréka! Megtaláltam!
tudományos, innovációs, ismeretterjesztő magazin
09:00 Tarzan és a rejtélyes dzsungel
amerikai játékfilm (1955)
10:10 Az ételek csodálatos világa: A paradicsomleves
angol ismeretterjesztő sorozat (2003)
10:40 Titkok kertjei: A kertvetélkedő
angol tévéfilmsorozat (2003)
11:30 Kívánságkosár
Szórakoztató műsor
14:00 NAVIGÁTOR
Teleki Sámuel útján: A Homo sapiens szülőföldjén
magyar ismeretterjesztő sorozat (2006) (6/2. rész)
14:30 A világörökség kincsei: Delphoi, a jósda hatalma
német ismeretterjesztő sorozat (2001)
14:45 A Habsburgok és Magyarország: Válság és megerősödés: a Habsburg dinasztia a 17. században
magyar ismeretterjesztő sorozat (2005)
15:45 Bioritmus
egészségügyi szolgáltató magazin
Felelős szerkesztő: Birinyi József
16:00 Talpalatnyi zöld
Ismeretterjesztő magazin
16:30 Világunk
integrációs magazin
17:30 Kikötő
kulturális magazin (2006)
18:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés
18:30 Váltó
gazdasági híradó
18:40 MESE
Kippi kutyus kalandjai: A nyaralás
angol mesesorozat
18:50 Pingu: Távol az otthontól
angol mesesorozat
19:00 Labdarúgó Borsodi Liga, 26. forduló: Vasas - Budapest Honvéd
Élő közvetítés
21:00 Századunk - ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentum-sorozata
21:25 Híradó, sport, időjárás-jelentés
21:50 Közbeszéd
aktuális háttérműsor
22:10 A lagúna törvénye
német tévéfilm (2004)
23:40 Mediawave koncertek 2005: Corkestra (Hollandia) (2005)
00:40 A Duna Műhely kisjátékfilmjei - Páternoszter
magyar filmetűd (2003)
00:45 Darazsak, ludak, körtefa
magyar filmetűd film
00:55 Vers - Oláh János: Elromlott homokóra
(ea.: Kalocsai Andrea)
01:00 Himnusz
01:05 Híradó, sport, időjárás-jelentés
01:25 MESE
Nagy ho-ho-horgász: Szálka hal nélkül
magyar mesesorozat
01:35 Haverok
norvég játékfilm (2003)
03:20 Zorán - Az elmúlt 30 év (1996)
03:30 Századunk - ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentum-sorozata

Duna II. Autonómia

16:00 EU-járat
információs és szolgáltató magazin
16:30 Világunk
integrációs magazin
Kárpát-medencei körkép
17:30 Agora /élő/
17:55 Tiszta hang
18:00 Derrick: Éjszakai hívás
német bűnügyi filmsorozat (1991)
19:00 EU-járat
információs és szolgáltató magazin
19:40 100 év 100 kép
19:50 Magánvélemény (ismétlés)
19:55 1956 napról napra
20:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés, európai időjárás-jelentés
20:35 A nap vendége
20:45 Világhíradó
20:55 Tiszta hang (ismétlés)
21:00 MEGTALÁLT EURÓPA
Csáky Zoltán műsora
21:40 Lökött tehenek
brit játékfilm (1999)
23:10 1956 napról napra
23:15 Lajtha László: Mise frig hangnemben
00:00 Himnusz

HBO

04:10 Alamo: A 13 napos ostrom
06:30 Kísértés két szólamban
08:30 Virginia futama
10:10 Felvétel indul!
10:40 A Normandiai partraszálláshoz vezető út
12:10 Warm Springs
14:05 Dirty Dancing 2.
15:30 A nemzet aranya
17:40 Házi háború 12
18:05 Joey
18:30 Mozi! Mozi! Mozi!
19:00 Kísértés két szólamban
21:00 Róma 10
22:00 Róma 11.
22:50 Ragadozó
00:35 Az élet egy csoda
03:05 Horrorra akadva 3

HBO 2

10:00 Jószomszédi iszony
11:30 Lovagias balekok
12:55 Szabadság, szerelem
14:45 Felvétel indul!
15:15 Rocksuli
17:05 Csodacsuka
18:45 Csak a zene
20:30 Jószomszédi iszony
22:00 Hideghegy
00:30 Kémek között
02:20 Ál/arc

Viasat3

05:35 Űrbalekok
amerikai vígjátéksorozat (IV. évad 81. rész)
06:00 TV SHOP
07:00 A Vadmacska új élete
(I. évad 90. rész)
08:00 A körzet
amerikai akció sorozat (IV. évad 74. rész)
09:00 Halálbiztos diagnózis
amerikai krimi sorozat (1997) (V. évad 87. rész)
10:00 Gyilkos sorok (1989) (I. évad 17. rész)
11:05 Vadmacska
venezuelai sorozat (2002) (I. évad 90. rész)
12:10 Vészhelyzet
amerikai filmsorozat (1994) (VII. évad 156. rész)
13:10 A körzet
amerikai akció sorozat (IV. évad 75. rész)
14:15 Halálbiztos diagnózis
amerikai krimi sorozat (1997) (V. évad 88. rész)
15:15 Gyilkos sorok (I. évad 17. rész)
16:20 Lea Parker
francia krimisorozat (2004) (II. évad 49. rész)
17:25 Lea Parker
francia krimisorozat (2004) (II. évad 50. rész)
18:45 Nevess csak!
kandi-kamera show (I. évad 22. rész)
19:15 Vészhelyzet
amerikai filmsorozat (1994) (VII. évad 157. rész)
20:15 Topmodell leszek!
amerikai valóságshow (2005) (IV. évad 10. rész)
21:20 Miami helyszínelők
amerikai bűnügyi sorozat (2003) (II. évad 26. rész)
22:20 kés/alatt
amerikai filmsorozat (III. évad 40. rész)
23:20 X-Akták
amerikai fantasztikus sorozat (1993) (II. évad 38. rész)
00:20 Ara para
reality show (2004) (3. rész)
01:20 Kés/alatt
amerikai filmsorozat (III. évad 40. rész)
02:15 X-Akták
amerikai fantasztikus sorozat (1993) (II. évad 38. rész)

Filmmúzeum

09:00 A színház
ff amerikai némafilm (1921)
09:25 Dokumúzeum
összeállítás
10:00 Arábiai Toto
színes olasz-spanyol film (szinkronizált) (1965)
11:30 Dokumúzeum
összeállítás
12:00 Privátfilmek-vágatlanul
amatőr felvételek a múltból
14:00 Dokumúzeum
összeállítás
14:25 Papucshős
ff magyar filmvígjáték (1938)
15:45 Az új rokon
ff magyar filmvígjáték (1934)
17:10 Kalauz
kulturális magazin
17:40 Zenebisztro
NSZK popzenei összeállítás
18:10 Alfa holdbázis: Az utolsó alkonyat
színes angol sci-fi sorozat (1975) (11. rész)
19:00 Filléres emlékeink: Ugráló zöld béka
riportműsor (8. rész)
19:05 Angyal: A szerető hitves
ff angol tévéfilm-sorozat (szinkronizált) (1962) (16. rész)
20:00 Magyar filmhíradó (1960/1)
összeállítás (25. rész)
20:30 Jutalomutazás
színes magyar filmszatíra (1974)
22:00 Aranykor
Dárday Istvánnal Galkó Balázs beszélget (2006)
22:30 Fura esetek
színes olasz film (szinkronizált) (1976)

Cool

07:00 Hegylakó
amerikai kalandfilmsorozat (103. rész)
08:00 Teleshop
11:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
12:00 L. A. Heat - Halálos páros
amerikai akciófilm-sorozat
13:00 Cool Live
16:00 Cool Top20
cool zenei slágerlista
17:30 Cobra 11
német akciófilm-sorozat (42. rész)
18:30 L. A. Heat - Halálos páros
amerikai akciófilm-sorozat (38. rész)
19:30 Mr. Bean
angol vígjátéksorozat (6. rész)
20:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
21:00 MI-5 - Az elit alakulat (4. rész)
22:00 Vad csajok
22:30 Zsaruk bevetésen
amerikai reality vígjátéksorozat (2. rész)
23:00 South Park
amerikai animációs sorozat
23:30 Hungarikum
23:40 Kiéhezve
amerikai horrorsorozat
00:10 Taxid
00:40 Mr. Bean
angol vígjátéksorozat
01:10 Zsaruk bevetésen
amerikai reality vígjátéksorozat
01:35 MI-5 - Az elit alakulat
02:30 South Park
amerikai animációs sorozat
02:55 Kiéhezve
amerikai horrorsorozat
03:25 Cobra 11
német akciófilm-sorozat

Film+

05:30 Az alakváltó
07:20 Én az orrszarvúakkal vagyok
09:15 Barátok közt
magyar filmsorozat (1834. rész)
09:30 Barátok közt
magyar filmsorozat (1835. rész)
09:45 Top Shop
11:50 A félelem hajója
13:35 Féktelen száguldás
15:20 Az istenek megint a fejükre estek
16:55 A brazíliai fiúk
19:15 Barátok közt
magyar filmsorozat (1836. rész)
19:30 Barátok közt
magyar filmsorozat (1837. rész)
19:50 Hóhatár - A félelem felpörget
21:45 A víz nem válik vérré
23:50 Aki bújt, aki nem
01:35 Ez ám a buli
03:20 Hóhatár - A félelem felpörget

AXN

06:00 Oknyomozók
06:50 Az Ügynökség
07:40 Andromeda
08:30 Herkules
09:20 A körzet
10:10 Oknyomozók
11:00 Andromeda
11:45 Az Ügynökség
12:35 Herkules
13:25 A körzet
14:15 Országutak őrangyala
15:05 Oknyomozók
15:55 Az Ügynökség
16:45 Andromeda
17:35 Herkules
18:25 A körzet
19:15 Sliders
20:05 Angyal kontra démon
20:55 Álomjárók
21:50 A félelem kórháza
22:40 Sliders
23:30 Angyal kontra démon
00:15 Álomjárók
01:05 A félelem kórháza
01:55 Angyal kontra démon

Minimax

06:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és a bababál
gyerekműsor (II. évad 48. rész)
06:25 Milo: Babakaland
gyerekműsor (2003) (31. rész)
06:35 Fix és Foxi
gyerekműsor (II. évad 28. rész)
07:00 Bing és Bong
gyerekműsor (15. rész)
07:05 Mini robotok: Hova tünt Brumi?
gyerekműsor (17. rész)
07:20 Malackó
gyerekműsor (7. rész)
07:30 Uhu, a bölcs bagoly: A nádibéka-zenekar
gyerekműsor (20. rész)
07:40 Noddy kalandjai játékvárosban: Csillaghullás
gyerekműsor (2001) (38. rész)
07:55 Milo és a sárga fa rejtélye
gyerekműsor
08:20 Apu és én
gyerekműsor (48. rész)
08:25 Andersen, a mesemondó: A rettenthetetlen ólomkatona
gyerekműsor (2005) (12. rész)
08:55 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
09:05 Maya és Miguel: A nagy vetélkedő
gyerekműsor (II. évad 22. rész)
09:30 Bing és Bong
gyerekműsor (13. rész)
09:40 Mini robotok: Szép álmokat, Rémség!
gyerekműsor (15. rész)
09:50 Malackó
gyerekműsor (5. rész)
10:00 Uhu, a bölcs bagoly: Kicsi Hugó fél
gyerekműsor (18. rész)
10:10 Noddy kalandjai játékvárosban: A varázsradír
gyerekműsor (2001) (36. rész)
10:25 Miss Spider és a napsugár rét lakói: Izimizi firkálmánya
gyerekműsor (12. rész)
10:50 Apu és én
gyerekműsor (49. rész)
10:55 Fix és Foxi
gyerekműsor (II. évad 29. rész)
11:20 Elveszett világ: A tanítvány
gyerekműsor (2000) (13. rész)
11:50 Milo: Szív küldi szívnek
gyerekműsor (2003) (32. rész)
12:00 Andersen, a mesemondó: A fenyőfa
gyerekműsor (2005) (13. rész)
12:30 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
12:35 Maya és Miguel: Pankrátor a szomszédom
gyerekműsor (II. évad 23. rész)
13:00 Rolie Polie Olie: A rugi rugó
gyerekműsor (25. rész)
13:10 Rolie Polie Olie: Csiki csuki
gyerekműsor (26. rész)
13:25 Cirmos őrmester nyomoz: A kulcs rejtély
gyerekműsor (2. rész)
13:35 Babar: A műsornak folytatódnia kell
gyerekműsor (10. rész)
14:05 Tom, a nagy utazó: Tom Görögországban
gyerekműsor (25. rész)
14:30 Mini robotok percek: A rejtélyes gép
gyerekműsor (11. rész)
14:35 Sharon naplója: Macska tanya
gyerekműsor (VI. évad 75. rész)
15:00 Vakáción a Mézga család: Élve eltemetve
gyerekműsor (9. rész)
15:30 Simsala grimm: Tűzmanó
gyerekműsor (12. rész)
16:00 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
16:05 Tupu
gyerekműsor (2. rész)
16:30 Bing és Bong
gyerekműsor (12. rész)
16:40 Mini robotok: Egyedül
gyerekműsor (14. rész)
16:50 Malackó
gyerekműsor (4. rész)
17:00 Uhu, a bölcs bagoly: Mézesmici postája
gyerekműsor (17. rész)
17:10 Noddy kalandjai játékvárosban: A nagy tüsszentés
gyerekműsor (2001) (35. rész)
17:25 Miss Spider és a napsugár rét lakói: Ijesztgetős történet
gyerekműsor (13. rész)
17:50 Apu és én
gyerekműsor (51. rész)
17:55 Fix és Foxi
gyerekműsor (II. évad 31. rész)
18:25 Elveszett világ: Hadi játék
gyerekműsor (2000) (15. rész)
18:55 Mininews: 18. hét
gyerekműsor (18. rész)
19:00 Esti mese
Milo: A pótkerék
gyerekműsor (2003) (34. rész)
19:05 Andersen, a mesemondó: A kiskondás
gyerekműsor (2005) (15. rész)
19:35 Maya és Miguel: A fogadás
gyerekműsor (II. évad 25. rész)

A+

20:00 Pokémon
Charmander, az elkóborolt Pokémon
20:25 Tini Nindzsa Teknőcök
Igazságosztók
20:50 Full Metal Panic!
Emberrablók markában
21:15 Pokémon
A kemény ütések iskolája
21:40 Tini Nindzsa Teknőcök
A nagy rajtaütés 2.
22:05 Full Metal Panic!
A testőr
22:30 Yu Yu Hakusho - A szellemfiú
Az elvarázsolt ház
22:55 Csajkommandó
A bosszú
23:20 Tini Nindzsa Teknőcök
Az arany korong
23:45 Slayers - A kis boszorkány
Úgy tűnik, eljött a béke, elmarad a világvége
00:10 Yu Yu Hakusho - A szellemfiú
Bun és bunhodés
00:35 Csajkommandó
Az ígéret szép szó, ha megtartják, úgy jó
01:00 Yu Yu Hakusho - A szellemfiú
A végső roham
01:25 Csajkommandó
Rabszolgák
01:50 Műsorzárás

Nickelodeon

04:00 Fecsegő tipegők
04:30 Rocket Power
05:00 A Thornberry család
05:30 Rocko
06:00 Jimmy Neutron kalandjai
06:30 Hé, Arnold!
07:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
07:30 Macseb
08:00 Fecsegő tipegők
08:30 SpongyaBob Kockanadrág
09:00 A Thornberry család
09:30 Jimmy Neutron kalandjai
10:00 Dóra, a felfedező
10:25 Peppa malac
10:30 Kicsi Bill
11:00 Dóra, a felfedező
11:25 Peppa malac
11:30 Allegra ablaka
12:00 Fecsegő tipegők
12:30 Fecsegő tipegők
13:00 Macseb
13:30 Macseb
14:00 Jimmy Neutron kalandjai
14:30 Jimmy Neutron kalandjai
15:00 SpongyaBob Kockanadrág
15:30 SpongyaBob Kockanadrág
16:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
16:30 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
17:00 A Thornberry család
17:30 Fecsegő tipegők
18:00 Macseb
18:30 SpongyaBob Kockanadrág
19:00 Jimmy Neutron kalandjai
19:30 Ginger naplója
20:00 Hódító hódok
20:30 A Thornberry család
21:00 Hé, Arnold!
21:30 SpongyaBob Kockanadrág
22:00 Rocko
22:30 Ren és Stimpy
23:00 Hódító hódok
23:30 Macseb
00:00 Fecsegő tipegők
00:30 Jaj, a szörnyek!
01:00 Rocko
01:30 Jimmy Neutron kalandjai
02:00 Ginger naplója
02:30 Ren és Stimpy
03:00 SpongyaBob Kockanadrág
03:30 Jaj, a szörnyek!

ATV

06:00 Műsorajánlók
06:10 700-as klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson
06:50 Útra-kész
07:00 Friderikusz Most
Közéleti-politikai műsor (ism.)
08:10 Magánbeszélgetés
Juszt László műsora (ism.)
09:05 Fórum
Közönségvita a politikáról (ism.)
10:05 Civil a pályán
11:05 Közvetlen ajánlat
12:05 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora
12:40 Közvetlen ajánlat
13:50 Kvíz-aréna
Kalandozás a sport világában
Interaktív telefonos játék
16:25 Természetfilm
16:55 Bűvölet
Olasz tévéfilmsorozat
18:00 Fórum
Közönségvita a politikáról
19:00 Híradó
19:20 Időjárás-jelentés
19:25 Egyenes beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell
20:00 Újságíróklub extra
21:00 Friderikusz Most
Közéleti-politikai műsor
22:15 A nő helye
Albert Györgyi műsora
23:00 Híradó
23:10 Sporthírek
23:25 Többet ésszel
Kalandozás a tudás világában
Interaktív telefonos játék
00:35 Egyenes beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell (ism.)
01:00 700-as klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson (ism.)
01:40 Útra-kész

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek