1998. december 27., vasárnap

Tv műsor - 1998. december 27. - Vasárnap

MTV 1

7.20 Gazdaképző
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/17.)
8.00 „Így szól az Úr!”
8.05 Cartoon Network
9.00 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/4.)
9.30 Púder
Púder buli, fifty-fifty
Vendégek: Reviczky Gábor, Tordy Géza, Újlaky Dénes
10.00 Tévémagiszter
11.05 Zenebutik - zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Hazanéző
Tardos
13.20 A jenki pótmama
(francai tévéfilm)
14.55 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
15.25 Örömhír
A református egyház műsora
15.45 Nevetett ma már?
Jerome K. Jerome: Három ember egy csónakban
Előadja: Cserna Antal
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
Tengernyi gonoszság
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto karácsonya
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
17.55 „Egy-Másért”
18.00 Chantal útja
(francia-olasz tévéfilmsorozat - 4/4.)
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Doktor Zsivago
(amerikai film - 2/2.)
(Feliratozva is!)
21.35 Lámpaláz
22.30 Önarckép
Pitti Katalin operaénekes portréja pályafutásának 25. évfordulója alkalmából
23.20 Csak egy kis szórakozás
(angol tévéfilm)

MTV 2

5.40 Műsorismertetés
5.45 Nemzetiségi magazinok
7.05 A hókirálynő bálja
(mesejáték, 1998)
7.20 Léleksimogató
8.00 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat - 12/7.)
8.30 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/7.)
Jó mulatság
8.55 Tessék engem elrabolni!
(tévéjáték, 1980)
9.55 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 7/4.)
Az aranyisten
11.00 Fény-képek - Istenről
12.00 Perényi Miklós gordonkázik - 4/4.
12.30 Unokáink sem fogják látni
13.20 A fóti templom
13.40 Vadászat holdjáróval
14.30 Karácsonyi capriccio
15.20 Tündér Lala
(mesejáték, 1981)
A film után beszélgetés
16.50 Jövő heti műsorajánló
17.05 Ötórai tea
Reflektorfényben: A Stúdió 11.
17.35 „... Az én váram”
18.05 Cirka-firka
(animációs folyókép)
18.35 Telesport
19.05 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/12.)
20.05 Mint oldott kéve
(tévéfilmsorozat - 7/4.)
21.05 A szív titkai
22.50 MM
22.55 Rossini: Ory grófja
(angol operafilm)
1.20 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- Hódító hódok
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat)
A lovagvár titka - 4/4.
12.05 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
A Medúza ügy
13.00 Hírek
13.10 Sasok - szárnyaló árnyak
(angol természetfilm)
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 13.)
Méreg a te étked
15.00 Knight Rider
16.00 Superman 2.
(amerikai sci-fi)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Örömapa 2.
(amerikai családi vígjáték)
21.50 Igaz történetek
Kiszolgáltatva
(amerikai film)
23.25 Híradó - Időjárás
23.40 Országház
0.10 Akták (ismétlés)
Időjárás
0.30 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár - Csak gyerekeknek!
Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Boomer
10.10 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
10.35 Űrrandevú
(amerikai sci-fi)
12.30 Nótaszó
13.00 Hűséges az Isten
13.30 Hét x hét
14.10 Széllovasok
(ausztrál természetfilm)
14.50 Szelek szárnyán
15.40 Petrocelli
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Lángoló part
21.45 Gól!! Gól!! Gól!!
22.35 Nyugat
(irodalmi és kulturális magazin)
23.30 Redl ezredes
(magyar film - 2.)
0.45 Napló (ismétlés)
1.35 Vers éjfél után

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Animációs filmek gyerekeknek
7.25 A varázsvödör
(angol sorozat - 11.)
A repülő szőnyeg
7.45 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat - 7.)
A legnagyobb vihar
8.15 Kincskereső kisködmön
(magyar film, 1973)
9.50 Asterix, a gall
(francia-belga animációs film, 1985)
11.00 Csillagjel
11.30 Mi lesz holnap?
(sorozat - 20/17.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Quasimodo
(francia animációs film)
13.50 Andrej Ajdic
(portréfilm)
14.25 Emlékképek
14.50 Sportképek
16.55 Lakáskulcs
17.35 Játékpolc
A szörny
- Vízipók-csodapók
Úszik a csigaház
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
19.00 Híradó - Sportpercek
19.20 Válogatott önarcképek
Páskándi Géza emlékére
20.10 Momo
(német-olasz film)
21.45 Egy év dr. Habsburg Ottóval
22.20 Az élet csodaszép
(amerikai film, 1946)
0.40 Vers

HBO

7.00 A nagymama soha
(amerikai vígjáték)
8.50 Három férfi és egy kishölgy
(amerikai vígjáték)
10.30 Állati élet
11.25 Nyomorultak
(francia filmdráma)
14.15 Marilyn mosolya
(amerikai film)
15.50 Rózsaágy
(amerikai film)
17.20 Dzsungelból dzsungelbe
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Michael
(amerikai film)
21.45 Gyilkos szekták
22.40 Anyád helyett apád
(amerikai film)
0.15 A bestia
2.05 Pokoli lecke
(amerikai film)
4.30 Léolo
(kanadai-francia vígjáték)
6.20 Így készült: Pokoli lecke

TV3

7.25 VH1
9.25 Utazás Gasztronómiában
9.55 Marci és Rozsdás
(kanadai rajzfilm)
10.20 Agyafúrt professzor
10.45 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat)
11.15 Jövőnéző
11.45 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
12.40 Hegylakó
13.40 Star Trek - Az új nemzedék
14.40 Az Angyal
(angol sorozat - 4.)
15.40 Sherlock Holmes
(brit sorozat)
16.40 Melrose Place
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
Kezdjünk új életet
19.55 Búcsú és visszatérés
(olasz film)
21.30 Millennium
(amerikai misztikus thrillersorozat)
22.25 Alkonyzóna
22.55 VH1

MSat

23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.00 Szelep (ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 AAAhh!!! A szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Benny Hill
(angol sorozat, ism. - 47.)
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 6.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 4.)
21.00 Folytassa, Dilizsaruk!
(angol sorozat)
22.30 Benny Hill
(angol sorozat - 48.)
23.00 A horror háza
23.30 Music Box

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.45 Testszépítés Bíró Icával
Príma torna
16.30 Nagyszékely
(dokumentumfilm)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
(magazin)
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin, ismétlés)
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel
20.15 Sportműsor Utána: Music Box

ATV

14.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.00 Műsorajánlat
19.05 Érdekel
21.00 Jobb, mint valaha
22.30 Ingatlankavalkád
22.40 Érdekességek
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése