1998. december 26., szombat

Tv műsor - 1998. december 26. - Szombat

MTV 1

8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/3.)
8.25 Két kiskutya barátkozik
(kisjátékfilm)
8.45 Tündér Ilona
(zenés mesejáték)
9.40 A két csaló
(tévéfilm)
10.10 Komolyzenéről könnyedén
10.50 Aranyág ’98 - Karácsonyi Gála
11.50 Rab ember fiai
(tévéjáték, 1979)
13.25 Szuperbajnok 2.
A legjobb magyar férfi sportolók versenye
15.20 Maugli, a dzsungel fia
(angol film)
17.10 Így készült: az Egyiptom hercege
(werkfilm)
18.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.30 Lottóshow
18.55 Chantal útja
(francia-olasz sorozat - 4/3.)
19.45 Híradó - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Doktor Zsivago
(amerikai film - 2/1.)
(Feliratozva is!)
21.40 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora nőknek
22.30 Az öt díva koncertje
(felvétel)

MTV 2

5.40 Műsorismertetés
5.45 Nemzetiségi magazinok
7.00 Hol-mi?
7.30 Kukucs
8.00 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat - 12/6.)
8.30 Öten a szigeten
(angol sorozat - 13/6.)
9.00 Diótörő
10.50 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 7/3.)
11.55 Correggio: Madonna gyermekével
12.00 Perényi Miklós gordonkázik - 4/3.
12.30 Família Kft. (ismétlés)
13.00 A magyar irodalom képes története
(sorozat)
13.35 Tíz perc könnyűzene
13.45 Nekem ne lenne hazám?
14.00 A csendtől a békéig
Emlékezés Teréz anyára
15.05 A szív szava
(kanadai tévéfilm)
16.40 Kereszténység az évezred küszöbén
17.15 Kalandorok
(francia film, 1967)
19.05 „Adj békét, Uram!”
Az István, a király tizenöt éve
20.00 Hírek - Időjárás
20.10 Peer Gynt
(tévéfilm - 1-2.)
22.30 Glória
23.00 Éjjeli menedék
Üveggyöngyjáték - A Napkelet utazóinak
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ism.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Az elveszett világ
(amerikai sorozat)
11.55 Bravo Tv
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 13.)
A Mephisto akció
14.55 Egy kismanó karácsonya
(olasz családi film)
16.40 Kung-fu
(amerikai sorozat - 3.)
A szokás hatalma
17.30 Sliders
(amerikai sorozat - 13.)
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Kész átverés
(szórakoztató showműsor)
21.30 Félreértett érzelmek
(amerikai vígjáték)
23.00 Hírek - Időjárás
23.15 Fekete vipera - Karácsonyi ének
(angol sorozat)
24.00 Beavis és Butthead karácsonya - 1-2.
0.45 Fókusz plusz (ism.)
Időjárás
1.05 Divatklip

TV2

6.20 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.45 Homokvár - Csak gyerekeknek!
Kékharisnya, a karácsonyi manó; Vidám kukacok; Jingle Bell Rap
(rajzfilmek)
8.50 Alice Csodaországban
(zenés felfordulás gyerekeknek)
10.00 Az oroszlán és a bárány
(angol rajzfilm)
10.25 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.50 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.15 Madison
(kanadai sorozat - 65/25.)
11.45 Világjárók
12.15 Szemtanú
(amerikai sorozat)
12.45 Családban marad
(amerikai sorozat)
13.15 Kötelező táncok
(ausztrál zenés film)
14.55 Zongorát Mrs. Ciminónak
(amerikai családi film)
16.35 Sissi - Sorsdöntő évek
(osztrák sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Rex, a kölyökfelügyelő
(német-osztrák családi film)
21.35 A fiam nélkül soha
(amerikai film)
23.20 Y-akták
(kanadai sci-fi)
Angyal a repülőn
23.50 Régi idők zenéje
A Mandel quartett koncertje - 2. rész
0.25 Tények (ismétlés)

Duna TV

7.00 Műsorismertetés
7.10 Billy, a macskakölyök
(angol rajzfilmsorozat)
7.35 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat - 6.)
8.00 Zöldszem, Zöldfül
8.30 Ami igaz, az igaz Karácsony
8.50 Hamupipőke
(cseh-német-olasz mesefilm)
10.25 Tarkabarka
11.25 Jel maradjon utánunk
11.50 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Az Equator-expedíció
12.50 Muzsika-szó
Vendég: Sebestyén Márta
13.35 Emberek a havason
(magyar film, 1942)
15.05 Karácsonyi jókívánságok határok nélkül
16.40 Helikon
17.15 Brnko és Lenka
A hóhercegnő
17.30 Híradó
17.45 Mindszenty...
Beszélgetés a mártír főpásztor életéről
18.00 Emlékmise-közvetítés a budapesti Szent István-bazilikából Mindszenty József bíboros hercegprímás letartóztatásának 50. évfordulóján
19.30 Ferenc, Isten lantosa
(olasz film, 1950) FF
21.00 Híradó
21.20 Vörös és fekete - 2/2.
22.45 Vers
22.50 Allah kertje

HBO

7.00 Szépség és a szörnyeteg
7.55 Az elveszett hercegnő
(amerikai film)
9.30 Csont nélkül
11.00 Melrose Place
11.45 A csodabogár
13.45 Tökös tekés
(amerikai vígjáték)
15.35 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
17.15 Francia csók
(amerikai film)
19.05 National Geographic
20.00 Segítség, karácsony!
(amerikai vígjáték)
21.40 Utánunk a tűzözön
(amerikai akciófilm)
23.40 Mr. Jones
1.35 Holló 2. - Az angyalok városa
3.00 Keserű méz
5.15 A hűtlenség ára

TV3

7.10 VH1
9.10 Marci és Rozsdás
9.35 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
10.00 Szárnyak
(amerikai sorozat - 49.)
10.30 Foci a javából
A spanyol és az angol bajnokság legszebb pillanatai
12.00 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 15.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 98.)
13.55 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 19.)
14.50 Robotzsaru
(amerikai sorozat, ism. - 7-8.)
16.40 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 103-104.)
18.30 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 8.)
19.55 Búcsú és visszatérés
(olasz film - 3/2.)
21.35 Kamaszkorom legszebb nyara
(amerikai film, 1971)
23.25 Music Time (ism.)
0.10 VH1

MSat

23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.00 Szelep
(sportműsor)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
18.30 Rocktükör
Zenés riportműsor sztárok részvételével
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Magasfeszültség
20.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 4.)
20.30 Benny Hill
(angol sorozat - 47.)
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 5.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 1.)

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Sportműsor
18.30 NASA
Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 32/19.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat - 53.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/114.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 Ingatlanpanoráma
19.35 Mit sütött ki?
20.00 Lan-guszta (ism.)
21.00 Elnökök klubja
21.50 Klippercek
22.30 Kakaóvaj

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése