1998. szeptember 27., vasárnap

Tv műsor - 1998. szeptember 27. - Vasárnap

MTV 1

7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/4.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 Kukucs
9.15 Zenegér
9.30 É.V.A. - Életmódmagazin
10.00 Honvédcsaták
Pákozd, 1848. szeptember 29.
10.35 Örömhír
A metodista egyház műsora
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Vendég: Miklósa Erika
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
13.00 Életjel
13.30 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
13.55 Telesport
Forma-1
Luxemburgi Nagydíj
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin
A végzet tüzében
(amerikai rajzfilmsorozat)
- A nagy viadal
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.05 Minden, ami zene
17.10 Helló, Magyarország!
Hazai turisztikai magazin
17.55 Nevetett ma már?
Örkény István: Egypercesek
18.05 Ötszemközt
Csehák Judittal
Vitray Tamás műsora
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
22.00 Kémek a sasfészekben
(amerikai film, 1969 - 1-2.)
22.40 Telesport
23.10 Gipsy Kings-koncert

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.25 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 Cimbora óra
11.00 Telesport
13.00 A Honvéd együttes zenekara muzsikál
13.30 A Tisza
(sorozat - 12/11.)
A Tisza-völgy építészete
14.05 A film és...
(sorozat - 11.)
A film és a ló, a vonat és az autó
15.00 Vállald önmagad!
(magyar film, 1974)
16.20 A rovarvilág csodái
(japán sorozat - 5/1.)
16.35 Jövő heti műsorajánlat
16.50 Ötórai tea
Reflektorfényben: Jimmy
17.20 Unokáink is látni fogják
Osskó Judit műsora
17.50 Újra nyitott könyv
Temesi Ferenc: Por
18.20 Telesport
18.50 Tizenhat város tizenhat lánya
(tévéfilm, ism.)
20.00 Hírek
20.10 MM
20.20 Metronóm
Komolyzenei újság
20.50 Szerelmes levelek
Részletek Komár László koncertjéből
21.20 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 11.)
22.05 Szabófalvától San Franciscóig
Mária Zsuzsa de Faykod
23.00 Universitas
23.30 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Pumukli
- Hé, Arnold!
- Mecki
- Nanook, a bátor eszkimó
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 18.)
11.30 Enid Blython kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 10.)
Hegyi kalandok
12.00 A Dunánál...
(nemzetiségi magazin)
12.30 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.00 Hírek
13.10 Az állatok királynője
(természetfilm)
14.05 Életveszélyben
Hétköznapi hősök (ism.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 7.)
15.55 A párizsi diáklány
(francia film)
17.45 RTL Klub Road Show
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Dóra mozija
(filmmagazin)
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
20.00 Komputer teniszcipőben
(amerikai családi vígjáték)
21.35 Pusszantlak, drágám!
(amerikai sorozat - 14.)
22.10 Esti mesék (ismétlés)
23.05 Híradó - Időjárás
23.20 Országház
(heti magazin)
23.50 Az állatok királynője
(természetfilm, ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Tesz-vesz város
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
9.00 Huckleberry Finn
(amerikai sorozat - 2.)
10.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
10.45 Páratlan prédikátor
(amerikai vígjáték)
12.30 Nótaszó
13.00 Hűséges az Isten
13.30 Hét x hét
14.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Földön kívüli találkozások
14.50 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Nyári álmok, nyári lidércek
15.40 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
A halál láncai
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra!
20.00 Közkívánatra!
1. A maszk
(amerikai film)
2. Kiálts a szabadságért!
(amerikai film)
3. A szénbányász lánya
(amerikai film)
22.00 Gól! Gól!! Gól!!!
23.00 Színkép
23.30 Kapj el!
(zenés vígjáték)
0.50 Napló

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Élő egyház (ismétlés)
7.00 Rupert maci kalandjai
7.20 Két macska egy kutya
7.30 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/2.)
8.00 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.25 Pop-sa-rock (ism.)
8.55 Miénk a tér (ism.)
10.30 Szóbazár (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Népzenei verseny - 4/4.
12.50 Az ókor csodái
(olasz sorozat - 4.)
13.20 „Búvópatak felszínre tört...”
(riportfilm)
Magyarok Brazíliában
13.55 Hildebrand István operatőr 70 éves
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Jiri Stivin jazz quartet
17.00 Minoritates Mundi
Egyiptom 2.
17.40 Mesefilmek
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 A Budapesti Zenei Hetek nyitóhangversenye felvételről
Szünetben: „Szememből a könny kicsordult”
21.20 A három dátum
22.05 Fórum
23.05 Vers
23.10 Montreali nemzetközi dzsesszfesztivál

HBO


7.00 A kis hercegnő
8.40 Alaszka
(amerikai kalandfilm)
10.30 Állati élet
11.25 Lökött bagázs
(amerikai vígjáték)
13.00 Sztárközelben: Shirley MacLaine
13.30 A csodabogár
15.30 Kártyavár
17.35 Találkozás egy idegennel
(amerikai krimi)
19.10 Melrose Place
20.00 Space Jam - Zűr az űrben
(amerikai fantasztikus vígjáték)
21.30 Lennox Lewis-Zeljko Mavrovic profi bokszdöntő
23.35 Féktelen Minnesota
(amerikai vígjáték)
1.20 Az  utolsó emberig
3.00 Larry Flynt - A provokátor
(amerikai film)
5.05 A megszállott
(amerikai thriller)

TV3


7.50 Z+ sikerlista (ismétlés)
9.50 A dumagép
(amerikai sorozat - 34.)
Ássuk el a csatabárdot!
10.20 Jövőnéző (ismétlés)
10.50 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
12.35 Hegylakó
(amerikai sorozat - 72.)
A gyűlés
13.35 Star Trek
(amerikai sorozat - 73.)
Az örök élet átka
14.35 Felvonó a vérpadra
(francia krimi, 1957)
16.15 Filmpárbaj
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 48-49.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 4.)
20.00 Gyorsan, mint a nyíl 2.
(amerikai film, 1997)
21.40 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
22.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 34.)

MSat


0.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.00 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat - 8.)
15.30 Címlapsztori
16.30 Szelep
(spotműsor)
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 MSAT Klub
19.30 Féktelen folyó
(amerikai film)
21.25 Címlapsztori (ismétlés)
22.25 Az erőszak éjszakája
(amerikai film)
0.25 Music Box

Szív TV


1.10 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(rajzfilmsorozat)
15.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Láthatatlan mama
(amerikai vígjáték, ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Kedvenc horgászvizeink
(sorozat, ismétlés - 4.)
19.30 Delfy
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Börtönháború
(amerikai film)
21.40 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
21.55 Pancsolj, pancser!
(amerikai vígjáték, ismétlés)

ATV


13.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Lisszaboni történet
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Klippercek
22.30 Valóságos csodák


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése