1998. szeptember 26., szombat

Tv műsor - 1998. szeptember 26. - Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Cartoon Network - Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Ernyő
Érdekvédelmi ifjúsági magazin
9.30 Emberkék...
Riportfilm egy különös gyereksorsról
9.55 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.20 Szenvedélyek
(olasz sorozat - 42/37.)
11.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/27.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Vastaps
Domahidy Lászlónak
12.35 Telesport
Forma-1
Luxemburgi Nagydíj
Időmérő futam
14.10 Delta 2000
14.45 Chaplin-rövidfilmek
(amerikai film)
16.20 Minden ami zene
16.25 Anno...
Aki mesél: Básti Juli
16.55 Divat ’98
17.20 Álompolgár
18.05 Zóna
(riportmagazin)
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
Vendég: Bon-bon
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Erik, a viking
(angol vígjáték, 1989)
(Feliratozva is!)
21.35 Show-bálvány
1968-at idézve
23.05 Mindenki másképp kívánja
(német film, 1994)

MTV 2

6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Úton
Európa magazin (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
(ifjúsági magazin)
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
4. rész: Utah
10.40 Família Kft. - 358. (ism.)
11.05 Számítógép-jogosítvány (ismétlés)
11.35 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 4., ism.)
12.00 Mélyvíz
Társasházi közös képviselők (ismétlés)
13.00 Európa Ablak
14.40 Rondó
(nemzetiségi magazin)
15.30 Az Őrség és vidéke
16.00 A múzsa csókja
16.30 A folyó - Expedíció a Nílus nyomában
(sorozat - 3/3.)
17.00 Csontváry
A libanoni cédrusok
17.25 Princ, a katona (13/12.)
18.00 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/24.)
Charles de Gaulle és Yvonne Vendroux
18.30 Mosoly a javából! - 14.
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.25 Kérem a következőt!
20.45 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/4.)
21.40 Negyvenéves a forint
Nagy Bandó András műsora
22.40 Minden, ami zene
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat - 17.)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 9.)
Szigeti kalandok
12.00 Bibliai kalandok
Ószövetségi történetek - 9.
12.30 Szezám, tárulj! (22.)
13.00 Hírek
13.10 Forró vizet a kopaszra
(magyar film)
14.50 Csőrre töltve
Animánia; Batman; Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
15.45 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
Közszolgálati magazin
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Nincs kettő négy nélkül
(olasz vígjáték)
21.50 Embervadász
(amerikai thriller)
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Kész átverés (ism.)
0.40 Fókusz plusz (ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Sandokan
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
9.05 Mozivarázs
9.45 A 13 és 3/4 éves Adrien Mole titkos naplója
(angol sorozat - 11.)
10.30 Bajnokakadémia
(angol sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/11.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.25 Shingalana
(természetfilm-sorozat)
13.00 Fő az étel!
Vendég: Gajdos Tamás
12.55 A Duna
(útifilmsorozat)
13.20 Családban marad
(amerikai sorozat)
13.45 Becéző szavak
(amerikai film, 1983)
15.55 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.45 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Tavaszi láz
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Air America
(amerikai akciófilm)
22.00 Lőj a vadászra
(amerikai akciófilm)
23.50 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
0.20 Playboy
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; (kis) Mamaklub; Hírek; Rupert maci kalandjai
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 Az ókor csodái
(olasz sorozat, ismétlés)
9.05 Gyümölcsország lakói
9.10 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/14.)
9.35 Ami igaz, az igaz
9.50 Zengő ábécé
10.00 Tarkabarka
11.00 Aral - Az eltűnőben lévő tó
(svéd dokumentumfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Egy lány elindul
(magyar film, 1937)
13.50 Két bors ökröcske
(rajzfilm)
14.15 Fogj meg, ha tudsz!
(amerikai kisfilm, 1991)
14.35 A helyettesítő tanár
(francia sorozat)
16.05 Az árvízi hajós
16.30 A Zene Arcai
17.20 Magyar történelmi arcképcsarnok - IV. (Kun) László
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Az erdélyi árvízkárosultakért
Gálaműsor a marosvásárhelyi Kultúrpalotában
Szünetben: Áradat 2.
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Zsaru vagy csirkefogó
(francia film, 1979)
23.25 Híradó
23.40 Vers
23.45 Ironminster örököse
(ausztrál film, 1987)

HBO


7.00 Az északi szél visszatér
(amerikai rajzfilm)
8.25 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
10.05 Mozivarázs 4.
11.00 Melrose Place
11.45 Ügynök kölyök
(amerikai vígjáték)
13.05 Nyomorultak
15.55 Holtomiglan, holtodiglan
17.25 Az öreg  hölgy és a testőr
(amerikai film)
19.00 National Geographic
20.00 Casino
22.55 Hajsza a nap nyomában
(amerikai film)
0.55 A fekete özvegy
(amerikai szexfilm)
2.55 Playboy exkluzív - Pamela Andersonnal
4.00 Lennox Lewis-Zeljko Mavrovic profi bokszdöntő
(élő közvetítés)

TV3


8.40 Music Time (ismétlés)
9.30 72 óra (ismétlés)
10.00 Cinema (ismétlés)
10.25 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.50 Foci a javából: a spanyol bajnokság legszebb pillanatai (ism.)
11.20 Szárnyak
(amerikai sorozat - 36.)
11.50 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
12.50 Hegylakó
(amerikai sorozat -  71.)
13.50 Star Trek
(amerikai sorozat - 72.)
14.45 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 13.)
15.35 A Quelle bemutatja
15.40 Music Time
16.30 Filmpárbaj
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 78.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 3.)
20.00 Gyorsan, mint a nyíl 1.
(amerikai film, 1997)
21.35 A háború áldozatai
(amerikai film, 1989)
23.35 Foci a javából: az angol bajnokság legszebb pillanatai

MSat


0.15 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Rocktükör
Zenés riportműsor sztárok részvételével
16.30 Szelep
(spotműsor)
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Sztárok civilben
Népszerű, ismert személyek bemutatása portré formájában
Vendég: Geszler Dorottya
20.00 Salvador
(amerikai krimi)
22.15 News-da
22.45 A gonosz birodalom
(hongkongi film)

Szív TV


0.55 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
15.30 Legszebb Grimm-mesék - Hófehérke (ism.)
16.00 Príma torna
16.30 Lehetőség
17.00 Veled is megtörténhet
(angol film, ism.)
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat, ism. - 12.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Delfy
(sorozat)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Pancsolj, pancser!
(amerikai vígjáték)
22.40 Hívd Andreát!
23.40 Gyilkos törvény
(amerikai krimi, ism.)

ATV


13.00 Casa Italia
18.00 Műsorismertetés
19.05 ATV-különjárat
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.30 ATV-Stúdió
21.00 Technikai magazin
21.30 Klippercek
22.30 Ascendens


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése