2015. március 30., hétfő

Tv műsor - 2004. augusztus 18. - Szerda

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradók
6.30: Hírek
6.31: KÉKFÉNY Hírek
7.00: Híradó
Benne: Sporthírek
8.00: Híradó
9:00: XXVIII. Nyári Olimpiai Játékok – Athén 2004
Kapcsoljuk Athént!
Benne:
- Lövészet
- Vívás
- Úszás
- Asztalitenisz
- Evezés
- Kajak-szlalom
- Judo
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:10: Kapcsoljuk Athént!
Benne:
- Lövészet
13.30: - Franciaország – Magyarország
férfi kézilabda-mérkőzés
15.30: - Magyarország – Oroszország
női vízilabda-mérkőzés
- Vívás
- Úszás
- Asztalitenisz
- Kerékpár
- Ökölvívás
- Súlyemelés
-Tenisz
- Torna
17.45: - Összefoglaló
- Judo
- Lovaglás
20:10: Uniós pályázati kalauz
20:15: Híradó
Időjárás-jelentés
20:45: Kapcsoljuk Athént!
Benne:
- Úszás
- Ökölvívás
- Súlyemelés
- Torna
- Lovaglás
- Tenisz
- Amiről nem beszélünk…
23:20: SZERDA ESTE
Benne: Híradó
Időjárás-jelentés
23:45: Aranyláz
A pénz vonzásában
Gazdasági magazin
0.10: A tengerpart csodálatos asszonyai
Svéd film (1998. – ism.)
(Korhatár: 2. kategória) – sztereó
1.50-2.41: Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:00: Válaszd a tudást!
10:00: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
10:30: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11:00: Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
– sztereó -
11:20: A vadóc
Kanadai ifjúsági filmsorozat
11:45: Világvédett lehetne
Jöttünket csodálták – Szabolcs
12:00: Déli harangszó
12:01: Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó -
12:50: Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
(Korhatár: 2. kategória)
13:40: Őrangyal
Olasz tévéfilmsorozat
14:35: Az Árpád-kor templomai
Velemér
14:50: Kárpáti krónika
15:00: Kormányváró
15:15: Add a kezed!
Ruttkai Éva sanzonfelvételeiből
15:25: Nap-nyugta
18:00: A nő illata
Olasz film (1974.)
(Korhatár: 2. kategória)
19:40: Velence, az Adria ura
Ismeretterjesztő útifilm
19:50: Esti mese
- A Kiscsacsi kalandjai
Magyar bábfilmsorozat
A kiscsacsi ismerkedik
- Magyar népmesék
Magyar animációs filmsorozat
A prücsök
20:15: Híradó
- Időjárás-jelentés
20:40: Záróra
Bibó István és a felejtés
21:30: Membrán
22:00: Jane Eyre
Angol-amerikai-olasz-francia film (1996.)
(Korhatár: 2. kategória) – sztereó -
23:50: Válaszd a tudást!
0.50: Bartók + Csajkovszkij
Operafesztivál Miskolcon
1.45: Századunk – ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
2.15: Fehér névjegykártya
Lengyel tévéfilmsorozat
Kibékülés
(Korhatár: 2. kategória)
3.15: Nők mindörökké
Argentin tévéfilmsorozat
Feliratos!
4.05-5.31: Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat

TV2


06:00 Propaganda
Kulturális magazin
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Laza©
09:00 Első szerelem
09:55 Szeretők és riválisok
10:50 Teleshop
12:30 Benny Hill
12:45 Arthur
14:50 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15:45 Walker a Texas-i kopó
16:40 Bűbájos boszorkák
17:35 Beverly Hills 90210
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Aktív
A TV2 magazinja
19:30 Multimilliomos
Kvíz-show Jakupcsek Gabriellával
20:10Banánhéj
- avagy túlélni Bagi - Nacsát Paródiashow
21:15 Terror az 534-es járaton
22:50 Athén 2004
Olimpiai hírek 2’
23:05 Athén 2004
Olimpiai összefoglaló
23:15 Tremors - Ahová lépek ott...
00:10 Cinematrix
A mozimagazin
Műsorvezető: Görög Zita és McMenemy Márk
00:45 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
01:10 Az utolsó csepp

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20040817235912/http://www.mtv.hu/tvmusor/
TV2 forrása: https://web.archive.org/web/20040818071621/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése