2015. március 30., hétfő

Tv műsor - 2004. augusztus 13. - Péntek

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradók
6.30: Hírek
6.31: KÉKFÉNY Hírek
7.00: Híradó
Benne: Sporthírek
8.00: Híradó
9:00: SZÜNIDEI MATINÉ
9.00: Frédi, a hangya
Német rajzfilmsorozat
9.25: A mi kertünk
Német rajzfilmsorozat
9.35: A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat
9:55: Hol-mi?
Szabadidős programajánló műsor
10:15: Zanzibár
Német útifilm
sztereó - - Alámondás -
11:05: San Francisco utcáin
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória)
12:00: Déli harangszó
12:01: Híradó
Benne:
12.01: Híradó délben
12.10: Sporthírek
12.13: Időjárás-jelentés
12.16: Körzeti híradók
12.29: Hírek
12.31: Világhíradó
12.41: Informatikai híradó
12.43: Uniós híradó
12.49: Kárpáti krónika
12.57: Időjárás-jelentés (ism.)
13:05: Körzeti magazin
Pécs
14:00: Nem jön levél
Vörös Sári nótafelvételeiből
14:25: A halhatatlan primadonna
Rökk Marikára emlékezünk
14:55: Szerelmek Saint Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat
15:50: Jelentés
Tények és képek Magyarországról
16:15: Angyali érintés
Amerikai tévéfilmsorozat
17:00: Közeli
Kulturális híradó
17:05: Uniós pályázati kalauz
17:10: Körzeti híradók
17:20: Híradó
Gazdasági híradó
17:30: Kívül-belül
Parlagfű
17:40: A klinika
NSZK tévéfilmsorozat
18:30: Híradó
19:00: XXVIII. Nyári Olimpiai Játékok – Athén 2004
Kapcsoljuk Athént!
Megnyitó
23:20: PÉNTEK ESTE
Benne: Híradó
Időjárás-jelentés
23:45: A másik nő
Német tévéfilm
(Korhatár: 3. kategória)
1.15-2.06: Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:00: Válaszd a tudást!
10:05: Tiéd a világ!
Utazási magazin
10:35: Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
11:20: Az én otthonom
Francia filmsorozat
11:30: Századunk – ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
12:00: Déli harangszó
12:01: Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó
12:50: Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
(Korhatár: 2. kategória)
13:40: Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
14:25: Az Árpád-kor templomai
Alsó-Felső-Dörgicse
14:40: Kárpáti krónika
14:50: Walter Melon, szuperhős rendelésre
Amerikai rajzfilmsorozat
15:15: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Gaja szurdok
15:25: NAP-NYUGTA
18:00: Újvilági rapszódia
Amerikai tévéfilm
III/3. rész (1981.)
(Korhatár: 2. kategória)
19:35: Esti mese
Mesék Mátyás királyról
Magyar rajzfilmsorozat
- Égbőlpottyant mesék
Döbrentey Ildikó, Levente Péter és Gryllus
Vilmos műsora
20:00: Híradó
20:30: Záróra
A berni focivereség 50 éves évfordulója
21:20: Membrán
21:45: Északi fény
Vágy és virágzás
Svéd film (1995.)
(Korhatár: 3. kategória)
23:55: Közeli
Kulturális híradó
00.00: Válaszd a tudást!
1.00: Tudósklub
1.55: Nők mindörökké
Argentin tévéfilmsorozat
Feliratos!
2.40: Egy asszony meg a lánya
Olasz film (1960.) – FF!
(Korhatár: 3. kategória)
4.20-5.31: Vonattal a pokolba
Német bűnügyi film (1993.)
(Korhatár: 2. kategória) – sztereó -

Forrás: https://web.archive.org/web/20040813044023/http://www.mtv.hu/tvmusor/

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése