2015. március 31., kedd

Tv műsor - 2004. december 22. - Szerda

TV2


06:00 Propaganda
Kulturális magazin
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
08:55 Stahl konyhája
09:00 El Manantial - Az ősforrás
10:00 Teleshop
11:30 Gull-Pian hercegnő
(Pippi Goldi)
Svéd ifjúsági film 24’
12:05 Florida Lady
12:55 Julie, a levakarhatatlan
14:35 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15:35 Beverly Hills 90210
Karácsonyi különkiadás
16:35 My Girl - Az első szerelem
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Aktív
A TV2 magazinja
19:40 Multimilliomos
Kvíz-show Jakupcsek Gabriellával
20:20 Columbo: A nős detektív...
22:15 Kuffs
00:10 Cinematrix
A mozimagazin
Műsorvezető: Görög Zita és McMenemy Márk
00:40 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
01:05 Dupla vagy minden

Forrás: http://web.archive.org/web/20041222190716/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php?musornap=2004-12-13

Tv műsor - 2004. december 18. - Szombat

TV2


06:00 TV2 Matiné
Rajzfilmek
08:25 Fox Kids
Rajzfilmek
10:00 Vad világ
(Wild things)
Angol természetfilm-sorozat
11:35 Laktérítő
Otthonteremtő magazinműsor
12:05 TotalCar
Autósmagazin
Műsorvezetők: Bazsó Gábor és Winkler Róbert
12:45 Waikiki páros
13:35 Az elveszett ereklyék...
14:35 Trükkös halál
15:30 Sliders
16:30 Csillagkapu
17:30 Rex felügyelő
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Aktív a Ringből
A TV2 magazinjának különkiadása
19:30 Activity
Magyarország legnépszerűbb társasjátéka
Műsorvezető: Szulák Andrea
20:10 TV2 Ring: A revans revansa
23:15 Virgonc Vili kalandjai
Angol erotikus rajzfilm-sorozat 6. rész
23:20 Négyes átverés
00:55 Amerikai gladiátorok
(Battledome)
Amerikai sorozat
Műsorvezetők: Steve Albert, Scott Ferrall

Forrás: http://web.archive.org/web/20041218020107/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php

Tv műsor - 2004. december 16. - Csütörtök

TV2


06:00 Segíts magadon!
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
08:55 Stahl konyhája
09:00 El Manantial - Az ősforrás
09:50 Teleshop
11:20 Florida Lady
12:20 Októberi égbolt
14:30 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15:30 Beverly Hills 90210
16:30 Barbara - Dumáljuk meg!
Talkshow Konta Barbarával
17:30 Smallville
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Aktív
A TV2 magazinja
19:45 Multimilliomos
Kvíz-show Jakupcsek Gabriellával
20:15 Paulie
22:00 Auggie Rose
00:20 Strucc
00:50 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
01:15 Drága testek

Forrás: http://web.archive.org/web/20041216153011/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php?musornap=2004-12-04

Tv műsor - 2004. december 11. - Szombat

M1


05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
Benne:
5.54: Híradó
7.00: Híradó
Benne: Sport
8.00: Híradó
Benne: Sport
09:05 Aranyág
- gyerekeknek
09:35 A Tizedik Királyság
Amerikai-angol-német ifjúsági tévéfilmsorozat
5/5., befejező rész (ism.)
- sztereó -
11:05 Heti Mozaik
Pillanatképek, történetek és portrék a vidék Magyarországáról
12:00 Déli harangszó
12:01 Hírek - Időjárás-jelentés
12:10 A szeretet ajándéka - Daniel Huffman igaz története
Amerikai film (1999.)
13:45 Aranyág
14:00 Stílus
14:30 Delta
15:00 Századunk - ötven éve történt -
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
15:30 Aranyág
- nótakedvelőknek
15:55 Nagyon különleges ügyosztály
Amerikai vígjátéksorozat
VI/4. rész: Bosszú és bűntudat, avagy Hófehérke és a hét törpe (ism.)
16:25 Quizfire
A süllyesztő
Műveltségi vetélkedő
17:00 Kórház a pálmák alatt (II. sorozat)
Német tévéfilmsorozat
Utolsó szerelem
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó -
18:35 Luxor-show
Magyarország legújabb szerencsejátéka. Játék az első telitalálatig. Milliós nyeremények a képernyő előtt és a stúdióban
Benne: Ötöslottó számsorsolás
19:30 Híradó
19:50 Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05 Csupasz pisztoly 33 1/3 - Az utolsó merénylet
Amerikai filmvígjáték (1994.)
(Korhatár: 2. kategória)
21:35 Aranyág Gála
- sztárvendég: Gálvölgyi János
22:35 Híradó - Időjárás-jelentés
22:45 Díjeső
Hódító Pelle
Dán-svéd film (1987.)
(Korhatár: 2. kategória)
01:10 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
167. rész

M2


05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Válaszd a tudást! - junior
10:00 Tudásakadémia - junior
11:00 Kelet-Európa kolostorai
Holland tévéfilmsorozat
Hurez (Olténia, Románia) (1995.)
+szélesvásznú!
11:25 Eszem-iszom
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
... aki mesél: Ayguerin
11:40 Oggy és a bogarak
Francia rajzfilmsorozat
A szellemíró (1998.)
A dilis labda (1998.)
- sztereó -
12:00 Déli harangszó
12:00 Délidőben
Eszmetörténeti vitaműsor
12:30 Virágzó Magyarország
Dabas
12:55 Esély
Segítőtárs - sérült emberek műsora
13:25 Kvartett
A visegrádi négyek országainak műsora családról, kultúráról, művészetről, tudományról és számtalan egyéb érdekességről
14:00 Rondó
Kisebbségi magazin bolgárokkal, görögökkel, lengyelekkel, örményekkel, ruszinokkal és ukránokkal
14:25 Roma Fórum
14:55 Néprajzi értékeink
Torockói baba
15:05 Membrán
15:25 NAP-NYUGTA
18:00 Telesport - Fotex KC Veszprém - ZTR Zaporozhye
Kézilabda Bajnokok Ligája
19:40 KULTÚRHÁZ
Kultúra, szórakozás, szabadidő napról napra
19.40: Kultúrház gyerekeknek
Esti mese
- Kinek lesz melege?
Magyar bábfilm
- Madár voltam álmomban
Gryllus Vilmos daloskönyve
19.50: Verssor az utcazajban
Szijj Ferenc: Kenyércédulák - csütörtök
20.00: Híradó
20.20: Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20.30: Kultúrház
- Glóbusz
Élet, tudomány, szenzáció. Minden, ami új a
Nap alatt
21.00: A mozi mágusai
A Paradicsom
Francia film (1985.)
(Korhatár: 2. kategória)
22.55: Kultúrház
23:55 Lapozó
A hét közéleti eseményei a sajtó tükrében
00:50 A testrablók támadása
Amerikai film (1978.)
(Korhatár: 3. kategória) - sztereó -
02:45 Válaszd a tudást! - junior
03:45 Tudásakadémia - junior
04:45 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
162. rész

Forrás: http://web.archive.org/web/20041211004056/http://www.mtv.hu/tvmusor.php

Tv műsor - 2004. december 10. - Péntek

M1


05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Az előző napi megfejtés ismétlése
09:03 Napi mozaik
Benne:
- 9.40: Hol-mi?
Szabadidős programajánló műsor
- 9.53: Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Feladvány
11:00 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Feladvány (ism.)
11:05 A sivatag szerelmesei
Spanyol tévéfilmsorozat
37. rész
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó
11:54 Kívül-belül
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
13:01 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Feladvány (ism.)
13:02 Körzeti magazin
Országos adás a Szegedi Körzeti Stúdió szerkesztésében
13:55 Szerelmek Saint Tropez-ban (II. sorozat)
Francia tévéfilmsorozat
30. rész: Félelem a szerelemtől
14:48 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Feladvány (ism.)
14:55 Kachorra - az ártatlan szökevény
Argentin tévéfilmsorozat
26. rész (ism.)
15:45 12+
Ifjúsági híradó
15:50 Telitalálat
Telefonos játék
16:30 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Feladvány (ism.)
16:35 Út a mennyországba
Amerikai tévéfilmsorozat
12. rész: Álmok szállodája (ism.)
17:25 Uniós pályázati kalauz
17:26 Kívül-belül
17:30 Híradó
17:40 Női Kézilabda EB
Ausztria - Magyarország mérkőzés közvetítése Győrből
19:21 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Feladvány (ism.)
19:22 12+
Ifjúsági híradó
19:30 Híradó
19:52 Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:00 Vérvörös nyár
Francia tévéfilmsorozat
10/10., befejező rész
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó -
21:00 A tábornok lánya
Amerikai bűnügyi film (1999.-ism.)
(Korhatár: 3. kategória) - sztereó -
23:00 PÉNTEK ESTE
23:25 Panorama Europe
Telefonos játék Európából
Megfejtés
23:30 Híradó - Időjárás-jelentés
23:40 Kárpáti krónika
23:55 A látogatók
Amerikai film (1978.)
(Korhatár: 3. kategória)
01:20 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
166. rész

M2


05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Válaszd a tudást!
10:00 Tudásakadémia
Szemünk fénye a gyermek
11:05 Kelet-Európa kolostorai
Holland tévéfilmsorozat
Putna (Moldva, Románia) (1995.)
+szélesvásznú!
11:30 Földközelben
12:00 Déli harangszó
12:00 Járóföld
Az aranyborjú feje
12:30 Huckleberry Finn
Amerikai rajzfilmsorozat
1. rész: Rablók barlangjában
12:55 Oggy és a bogarak
Francia rajzfilmsorozat
A csalimadár (1998.)
- sztereó -
13:05 Lapozó
A hét közéleti eseményei a sajtó tükrében
14:00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
14:25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14:55 Kárpáti krónika
15:05 Membrán
15:25 NAP-NYUGTA
18:00 KULTÚRHÁZ
Kultúra, szórakozás, szabadidő napról napra
18.00: Repeta - Diákoknak, szülőknek és tanároknak
Terítéken a kétszintű érettségi történelemből és magyarból Repárszky Ildikóval és Diószegi Endrével
19.30: Esti mese
Frédi, a hangya
Német rajzfilmsorozat
A mézlovag (1996.)
20.00: Híradó
20.20: Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20.30: Kultúrház
21.15: Vérbosszú
Amerikai thriller (1988.)
(Korhatár: 3. kategória)
22.45: Kultúrház
23.00: Tudósklub
23.45: Kultúrház
23:55 Szirének
Ausztrál-angol tévéfilm (1994.)
(Korhatár: 4. kategória)
01:30 Válaszd a tudást!
02:30 Tudásakadémia
03:35 Tudósklub
04:25 Oggy és a bogarak
Francia rajzfilmsorozat
Kacsaleves (1998.)
Minden a győztesé (1998.)
- sztereó -
04:45 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
161. rész

Forrás: http://web.archive.org/web/20041210121906/http://www.mtv.hu/tvmusor.php

2015. március 30., hétfő

Tv műsor - 2004. október 22. - Péntek

TV2


06:00 Magellán
Tudományos utazás a Föld körül
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
08:55 Stahl konyhája
09:00 El Manantial - Az ősforrás
10:00 Szeretők és riválisok
11:00 Teleshop
12:25 Szájkosaras kosaras
14:25 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15:25 Beverly Hills 90210
16:25 Barbara - Dumáljuk meg!
Talkshow Konta Barbarával
17:30 Bűbájos boszorkák
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A TV2 magazinja
19:35 Áll az alku
21:15 True Lies - Két tűz között
23:55 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
00:20 Y-akták
01:20 Acélszív

Forrás: https://web.archive.org/web/20041022031444/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php

Tv műsor - 2004. október 17. - Vasárnap

M1


05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:05 Főtér
A Fertő tó és környéke
10:00 Magyar Elsők
10:20 Mozart - a csodagyerek
Cseh-osztrák-német-olasz tévéfilm
III/2. rész
(Korhatár: 2. kategória)
11:10 Így szól az Úr!
A Biblia üzenete
11:20 Lelkészek Tanácsa
12:00 Déli harangszó
12:01 Hírek - Időjárás-jelentés
12:05 Uniós pályázati kalauz
12:15 Frankie és Hazel
Amerikai-német ifjúsági film (2000.)
13:50 Mindentudás Egyeteme
Vonderviszt Ferenc: A négymilliárd éves nanotechnológia
14:45 Csellengők
Eltűntek nyomában
15:05 Örömhír
A Metodista Egyház műsora
15:40 Bessenyei Ferenc
vendégei voltunk.... (ism.)
16:35 Quizfire
Tűz-víz-kvíz
Műveltségi vetélkedő
17:05 Kórház a pálmák alatt (II. sorozat)
Német tévéfilmsorozat
Bosszú és megbánás
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó -
18:40 Szívek szállodája
Amerikai tévéfilmsorozat
Nagy boríték, kis boríték - sztereó -
19:30 Híradó
Benne: - Időjárás-jelentés
- Sporthírek
19:55 NÉVshowR
Páratlan váratlanságok híres magyar hangokkal
21:45 A szólás szabadsága
22:35 Híradó - Időjárás-jelentés
22:45 Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
23:35 Az Ügynökség
Amerikai tévéfilmsorozat
20. rész
(Korhatár: 3. kategória) - sztereó -
00:20 X-csapat
Amerikai-kanadai sci-fi tévéfilmsorozat
15. rész: A halál csókja (ism.) - sztereó -
(Korhatár: 2. kategória)

M2


05:35 Hajnali gondolatok
05:38 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat
23. rész: Az ötödik lovag (1998.)
24. rész: Az erdő lovagja (1998.)
09:45 Örömhír
A Református Egyház műsora
10:10 Maradj velünk
Találkozás Jézussal
10:20 Katolikus krónika
10:45 Evangélikus ifjúsági műsor
10:55 Így szól az Úr!
A Biblia üzenete
11:05 Nemzeti értékeink
Barangolás a Duna mentén
11:15 Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
A nagy ötlet
(Korhatár: 2. kategória)
12:00 Déli harangszó
12:00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
12:50 Gyorssegély
13:05 Magyar Ház
Palackposta
- üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
13:45 Amiről beszélnek...
Nemcsak a férfiaké a világ
Szenes Andrea műsora
14:10 Telesport - Technikai magazin
14:50 Böngésző
Info-kommunikációs magazin
15:15 Oggy és a bogarak
Francia rajzfilmsorozat
Féltékenység (1998.)
15:25 NAP-NYUGTA
18:00 Telesport - Vardar Vatrost Skopje - Pick Szeged
Bajnokok Ligája férfi kézilabda-mérkőzés
19:40 Esti mese
- Jómadarak
Magyar mesefilmsorozat
A párbaj
- Márta meséi
Magyar animációs filmsorozat
Macska allergia
19:55 Verssor az utcazajban
Térey János: Széptani alapvetés
20:05 Híradó
Benne:
- Időjárás-jelentés
- Sporthírek
20:30 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében
12/9. rész
21:15 A fény vándora
Sulyok Vince-portré
Jánosi Antal műsora
21:55 Mindentudás Egyeteme
Vonderviszt Ferenc: A négymilliárd éves nanotechnológia
22:50 A Pokol konyhája
Amerikai film (1990.)
(Korhatár: 3. kategória)
01:00 Finnugor gyökerek
01:55 Virtuóz élet
Kalandozás Jandó Jenővel a zongora birodalmában
02:55 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
03:45 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében
12/9. rész
04:30 Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Az Ő hegye... - Börzsöny
04:45 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
110. rész

Forrás: http://web.archive.org/web/20041017044812/http://www.mtv.hu/tvmusor.php

Tv műsor - 2004. október 11. - Hétfő

TV2


06:00 Magellán
Tudományos utazás a Föld körül
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
08:55 Stahl konyhája
09:00 Első szerelem
09:55 Szeretők és riválisok
11:00 Teleshop
12:30 Sose halunk meg
14:25 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15:25 Beverly Hills 90210
16:25 Barbara - Dumáljuk meg!
Talkshow Konta Barbarával
17:30 Bűbájos boszorkák
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A TV2 magazinja
19:40 Multimilliomos
Kvíz-show Jakupcsek Gabriellával
20:20 Banánhéj
- avagy túlélni Bagi - Nacsát Paródiashow
21:25 48 óra
23:25 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
00:20 Holló 3. - A megváltás
02:20 A zsaruk királya

Forrás: https://web.archive.org/web/20041011021225/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php?musornap=2004-10-11

Tv műsor - 2004. augusztus 18. - Szerda

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradók
6.30: Hírek
6.31: KÉKFÉNY Hírek
7.00: Híradó
Benne: Sporthírek
8.00: Híradó
9:00: XXVIII. Nyári Olimpiai Játékok – Athén 2004
Kapcsoljuk Athént!
Benne:
- Lövészet
- Vívás
- Úszás
- Asztalitenisz
- Evezés
- Kajak-szlalom
- Judo
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:10: Kapcsoljuk Athént!
Benne:
- Lövészet
13.30: - Franciaország – Magyarország
férfi kézilabda-mérkőzés
15.30: - Magyarország – Oroszország
női vízilabda-mérkőzés
- Vívás
- Úszás
- Asztalitenisz
- Kerékpár
- Ökölvívás
- Súlyemelés
-Tenisz
- Torna
17.45: - Összefoglaló
- Judo
- Lovaglás
20:10: Uniós pályázati kalauz
20:15: Híradó
Időjárás-jelentés
20:45: Kapcsoljuk Athént!
Benne:
- Úszás
- Ökölvívás
- Súlyemelés
- Torna
- Lovaglás
- Tenisz
- Amiről nem beszélünk…
23:20: SZERDA ESTE
Benne: Híradó
Időjárás-jelentés
23:45: Aranyláz
A pénz vonzásában
Gazdasági magazin
0.10: A tengerpart csodálatos asszonyai
Svéd film (1998. – ism.)
(Korhatár: 2. kategória) – sztereó
1.50-2.41: Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:00: Válaszd a tudást!
10:00: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
10:30: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11:00: Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
– sztereó -
11:20: A vadóc
Kanadai ifjúsági filmsorozat
11:45: Világvédett lehetne
Jöttünket csodálták – Szabolcs
12:00: Déli harangszó
12:01: Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó -
12:50: Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
(Korhatár: 2. kategória)
13:40: Őrangyal
Olasz tévéfilmsorozat
14:35: Az Árpád-kor templomai
Velemér
14:50: Kárpáti krónika
15:00: Kormányváró
15:15: Add a kezed!
Ruttkai Éva sanzonfelvételeiből
15:25: Nap-nyugta
18:00: A nő illata
Olasz film (1974.)
(Korhatár: 2. kategória)
19:40: Velence, az Adria ura
Ismeretterjesztő útifilm
19:50: Esti mese
- A Kiscsacsi kalandjai
Magyar bábfilmsorozat
A kiscsacsi ismerkedik
- Magyar népmesék
Magyar animációs filmsorozat
A prücsök
20:15: Híradó
- Időjárás-jelentés
20:40: Záróra
Bibó István és a felejtés
21:30: Membrán
22:00: Jane Eyre
Angol-amerikai-olasz-francia film (1996.)
(Korhatár: 2. kategória) – sztereó -
23:50: Válaszd a tudást!
0.50: Bartók + Csajkovszkij
Operafesztivál Miskolcon
1.45: Századunk – ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
2.15: Fehér névjegykártya
Lengyel tévéfilmsorozat
Kibékülés
(Korhatár: 2. kategória)
3.15: Nők mindörökké
Argentin tévéfilmsorozat
Feliratos!
4.05-5.31: Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat

TV2


06:00 Propaganda
Kulturális magazin
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Laza©
09:00 Első szerelem
09:55 Szeretők és riválisok
10:50 Teleshop
12:30 Benny Hill
12:45 Arthur
14:50 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15:45 Walker a Texas-i kopó
16:40 Bűbájos boszorkák
17:35 Beverly Hills 90210
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Aktív
A TV2 magazinja
19:30 Multimilliomos
Kvíz-show Jakupcsek Gabriellával
20:10Banánhéj
- avagy túlélni Bagi - Nacsát Paródiashow
21:15 Terror az 534-es járaton
22:50 Athén 2004
Olimpiai hírek 2’
23:05 Athén 2004
Olimpiai összefoglaló
23:15 Tremors - Ahová lépek ott...
00:10 Cinematrix
A mozimagazin
Műsorvezető: Görög Zita és McMenemy Márk
00:45 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
01:10 Az utolsó csepp

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20040817235912/http://www.mtv.hu/tvmusor/
TV2 forrása: https://web.archive.org/web/20040818071621/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php

Tv műsor - 2004. augusztus 15. - Vasárnap

TV2


05:45 Reggeli gondolatok
06:15 Állatkert a hátizsákban
06:45 TV2 Matiné
07:45 Fox Kids
09:35 Titánok
10:35 Stahl konyhája
11:15 Norbi
Wellness határok nélkül
11:50 A szupercsapat
12:45 Xena
13:40 Tequila és Bonetti legújabb kalandjai
14:40 Kobra
15:30 Air America
16:30 Rendőrsztori
17:30 JAG - Becsületbeli ügyek
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Napló
20:00 Trója - Háború egy asszony szerelméért 1-2.
23:15 Athén 2004 - Olimpiai összefoglaló
23:25 Excalibur

Forrás: https://web.archive.org/web/20040815020818/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php?musornap=2004-08-06

Tv műsor - 2004. augusztus 13. - Péntek

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradók
6.30: Hírek
6.31: KÉKFÉNY Hírek
7.00: Híradó
Benne: Sporthírek
8.00: Híradó
9:00: SZÜNIDEI MATINÉ
9.00: Frédi, a hangya
Német rajzfilmsorozat
9.25: A mi kertünk
Német rajzfilmsorozat
9.35: A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat
9:55: Hol-mi?
Szabadidős programajánló műsor
10:15: Zanzibár
Német útifilm
sztereó - - Alámondás -
11:05: San Francisco utcáin
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória)
12:00: Déli harangszó
12:01: Híradó
Benne:
12.01: Híradó délben
12.10: Sporthírek
12.13: Időjárás-jelentés
12.16: Körzeti híradók
12.29: Hírek
12.31: Világhíradó
12.41: Informatikai híradó
12.43: Uniós híradó
12.49: Kárpáti krónika
12.57: Időjárás-jelentés (ism.)
13:05: Körzeti magazin
Pécs
14:00: Nem jön levél
Vörös Sári nótafelvételeiből
14:25: A halhatatlan primadonna
Rökk Marikára emlékezünk
14:55: Szerelmek Saint Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat
15:50: Jelentés
Tények és képek Magyarországról
16:15: Angyali érintés
Amerikai tévéfilmsorozat
17:00: Közeli
Kulturális híradó
17:05: Uniós pályázati kalauz
17:10: Körzeti híradók
17:20: Híradó
Gazdasági híradó
17:30: Kívül-belül
Parlagfű
17:40: A klinika
NSZK tévéfilmsorozat
18:30: Híradó
19:00: XXVIII. Nyári Olimpiai Játékok – Athén 2004
Kapcsoljuk Athént!
Megnyitó
23:20: PÉNTEK ESTE
Benne: Híradó
Időjárás-jelentés
23:45: A másik nő
Német tévéfilm
(Korhatár: 3. kategória)
1.15-2.06: Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:00: Válaszd a tudást!
10:05: Tiéd a világ!
Utazási magazin
10:35: Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
11:20: Az én otthonom
Francia filmsorozat
11:30: Századunk – ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
12:00: Déli harangszó
12:01: Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória) - sztereó
12:50: Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
(Korhatár: 2. kategória)
13:40: Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
14:25: Az Árpád-kor templomai
Alsó-Felső-Dörgicse
14:40: Kárpáti krónika
14:50: Walter Melon, szuperhős rendelésre
Amerikai rajzfilmsorozat
15:15: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Gaja szurdok
15:25: NAP-NYUGTA
18:00: Újvilági rapszódia
Amerikai tévéfilm
III/3. rész (1981.)
(Korhatár: 2. kategória)
19:35: Esti mese
Mesék Mátyás királyról
Magyar rajzfilmsorozat
- Égbőlpottyant mesék
Döbrentey Ildikó, Levente Péter és Gryllus
Vilmos műsora
20:00: Híradó
20:30: Záróra
A berni focivereség 50 éves évfordulója
21:20: Membrán
21:45: Északi fény
Vágy és virágzás
Svéd film (1995.)
(Korhatár: 3. kategória)
23:55: Közeli
Kulturális híradó
00.00: Válaszd a tudást!
1.00: Tudósklub
1.55: Nők mindörökké
Argentin tévéfilmsorozat
Feliratos!
2.40: Egy asszony meg a lánya
Olasz film (1960.) – FF!
(Korhatár: 3. kategória)
4.20-5.31: Vonattal a pokolba
Német bűnügyi film (1993.)
(Korhatár: 2. kategória) – sztereó -

Forrás: https://web.archive.org/web/20040813044023/http://www.mtv.hu/tvmusor/

2015. március 29., vasárnap

Tv műsor - 2004. május 16. - Vasárnap

RTL Klub


06:00 FEJEZETEK AZ ÁLLATVILÁG TÖRTÉNETÉBŐL
A GYILKOS BÁLNÁK
9. rész
06:25 Yugioh
Rebeka haragja
41. rész
06:50 Dibu, a kistesó
Argentin Animáció gyerekeknek
07:00 Kölyök Klub
608. rész
07:15 A világ meséi
A pásztorlány és a kéményseprő - dán mese
Magyar Animáció gyerekeknek
18. rész
07:30 Hupikék törpikék II
Mindszentek előestéje
3. rész
08:00 Bigyó felügyelő
A béke szigete
29. rész
08:30 Casper
Babmese/Rémület a köbön
20. rész
09:00 Yugioh
Örök barátság
42. rész
09:25 Spiderman
Zöld kobold visszatér
49. rész
09:55 Nikki
Az adócsaló
19. rész
10:20 Hazárd megye lordjai
Jesse bátyó pácban
16. rész
11:30 Labdarúgás
12:30 Labdarúgás
13:42 Forma-1 magazin
14:10 Recept Klub különkiadás
203. rész
15:00 SIMLIS JACK
A titkosügynök és a szex
Amerikai Kalandfilm
2. rész
15:25 Rejtélyek kalandorai
A médium
2. rész
16:22 Hatoslottó
16:30 A sárkány törvénye 2
Zaklatás
Amerikai Akciófilm
8. rész
17:30 Cobra 11
Pokoli hajsza 1. rész
1. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Vízözön
Amerikai Akciófilm
20:45 Hatodik érzék
Amerikai Thriller
22:55 Bele Való Világ
23:20 Országház
23:45 Maffiózók
Fenejó üzlet
6. rész
00:50 RALI VILÁGBAJNOKSÁG/0516
00:57 Híradó
01:10 Fókusz
01:40 HYPE
16. rész

TV2


06:00 Reggeli gondolatok
Vallási magazin
06:30 Állatkert a hátizsákban
Angol szórakoztatva oktató filmsorozat 44. rész
07:00 TV2 Matiné
Reggeli rajzfilmek
07:15 Fox Kids
Mesefilmek
09:15 A szupercsapat
10:15 Stahl konyhája
Tippek a vasárnapi ebédhez
10:50 Norbi
Wellness határok nélkül
11:25 A kardok királynője
Francia-spanyol-amerikai kalandfilm-sorozat 21. rész
12:25 Kém-game
13:25 Tequila és Bonetti legújabb kalandjai
14:25 Piszkos ügynökök
15:25 Air America
16:25 Walker a Texas-i kopó
17:25 JAG - Becsületbeli ügyek
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
20:00 Számkivetett
22:50 A sivatag rabjai
00:40 Zulu

RTL forrása: https://web.archive.org/web/20040313035327/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-01&meddig=2004-03-01
TV2 forrása: http://web.archive.org/web/20040516000653/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php?musornap=2004-04-12

Tv műsor - 2004. május 11. - Kedd

RTL Klub


06:00 BALU KAPITÁNY KALANDJAI
A fogyókúra bajjal jár
17. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1541. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
43. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 Fókusz
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
Hamár homár?
53. rész
15:20 Recept Klub
1542. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
50. rész
16:35 Balázs show
202. rész
17:25 Mónika
600. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 FÓKUSZ
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1237. rész
21:15 Vészhelyzet
Bosszúvágy
16. rész
22:15 Való Világ - Európa-misszió London
3. rész
22:45 A félelmek iskolája 3: Dupla vagy semmi
Amerikai Akciófilm
00:25 Bele Való Világ
00:52 Találkozások
01:07 Híradó
01:20 Így készült: Belleville randevú
02:02 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040313035327/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-01&meddig=2004-03-01

Tv műsor - 2004. április 29. - Csütörtök

RTL Klub


06:00 BALU KAPITÁNY KALANDJAI
KHAN POLGÁRAI
9. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1533. rész
09:15 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
39. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 Antenna
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 BALU KAPITÁNY KALANDJAI
DUPLA VAGY SEMMI
10. rész
15:20 Recept Klub
1534. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
42. rész
16:35 Balázs show
194. rész
17:25 Mónika
592. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 FOKUSZ
19:35 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1229. rész
21:15 Gálvölgyi Show
29. rész
21:50 Kész Átverés Show
30. rész
23:05 Az utca törvénye
Gyilkos emlékek
Amerikai Akciófilm
10. rész
00:00 Bele Való Világ
00:25 Találkozások
00:37 Híradó
00:45 Moziklub
01:15 Pont hu
263. rész
01:50 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040429211309/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-04-29&meddig=2004-04-29

Tv műsor - 2004. április 17. - Szombat

RTL Klub


06 00 Ünnepnaptár plusz
06:25 BALU KAPITÁNY KALANDJAI
BARÁTSÁGFESZTIVÁL TANULSÁGOKKAL
1. rész
06:55 Az óceán lánya
Kié a kristály?
Ausztrál Animáció gyerekeknek
7. rész
07:00 Kölyök Klub
599. rész
07:20 Dibu, a kistesó
Argentin Animáció gyerekeknek
07:40 SZAMURÁJ PIZZA CICÁK
Előre a múltba
Amerikai Animáció gyerekeknek
45. rész
08:15 Bigyó felügyelő
Ál-állás
20. rész
08:40 Casper
Túlvilági sztárparádé/Bolond lyukból bolond gép fúj/Legnek lenni jó!
11. rész
09:05 Yugioh
Legjobb barátom az ellenségem 1.rész
33. rész
09:40 ALADDIN
A FOGADÁS
1. rész
10:05 MICIMACKÓ LEGÚJABB KALANDJAI
Hová, jaj hová lett az én Malackám
Amerikai Animáció gyerekeknek
29. rész
10:30 A játék neve: túlélés
16. rész
11:25 Ötletház 2004 - szépülésünkre
166. rész
12:00 Híradó- Déli kiadás
12:15 XXI. század
12:45 Sztárok a szüleim
BIZALOMHIÁNY
4. rész
13:10 Autómánia
233. rész
13:45 A vadak ura
Rémisztő csend
17. rész
14:50 Dawson és a haverok 5.
Húzós szitu
2. rész
15:40 Zsaru az űrből
Küldetés teljesítve
22. rész
16:40 Az ifjú Einstein
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz plusz
Magyar Dokumentumfilm
19:30 Való Világ, 3
20:30 Kedvenc marslakóm
22:15 Heti hetes
196. rész
23:20 RALI VILÁGBAJNOKSÁG/0417
23:30 A szökevény
HÚS ÉS VÉR
19. rész
00:20 A szökevény
SMITH 282-ES
20. rész
01:07 Híradó
01:20 A játék neve: túlélés
16. rész

Forrás: https://web.archive.org/web/20040411131005/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-04-17&meddig=2004-04-17

Tv műsor - 2004. április 16. - Péntek

RTL Klub


06:00 Balu kapitány
TÖBBET ÉSSZEL, MINT ABC-VEL
Amerikai Animáció gyerekeknek
20. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:43 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1524. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
34. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 Pont hu
261. rész
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 BALU KAPITÁNY KALANDJAI
BARÁTSÁGFESZTIVÁL TANULSÁGOKKAL
1. rész
15:20 Recept Klub
1525. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
33. rész
16:30 Balázs show
185. rész
17:25 Mónika
583. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
18:55 FÓKUSZ
19:35 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1221. rész
21:15 Való Világ 3 Párbaj
23:07 Találkozások
23:20 Híradó
23:25 RALI VILÁGBAJNOKSÁG/0416
23:35 Bele Való Világ
23:55 A legifjabb keresztapa
1. rész
01:32 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040410184121/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-04-16&meddig=2004-04-16

Tv műsor - 2004. április 15. - Csütörtök

RTL Klub


06:00 Balu kapitány
A DÉMONASSZONY AKCIÓBA LÉP
Amerikai Animáció gyerekeknek
19. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1523. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
34. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 Antenna
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
TÖBBET ÉSSZEL, MINT ABC-VEL
Amerikai Animáció gyerekeknek
20. rész
15:20 Recept Klub
1524. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
32. rész
16:30 Balázs show
184. rész
17:25 Mónika
582. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
18:55 FÓKUSZ
19:35 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1220. rész
21:15 Bajor Show
2. rész
22:05 Anyacsavar
2. rész
23:15 Az utca törvénye
Féktelen terror
Amerikai Akciófilm
8. rész
00:10 Bele Való Világ
00:35 Találkozások
00:47 Híradó
00:55 Moziklub
01:25 Pont hu
261. rész
01:57 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040409155359/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-04-15&meddig=2004-04-15

Tv műsor - 2004. április 14. - Szerda

RTL Klub


06:00 Balu kapitány
AZ ÁLOMHAJÓ
Amerikai Animáció gyerekeknek
18. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1522. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
33. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő - baba-mama magazin (ifjúsági)
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:05 Autómánia
232. rész
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
A DÉMONASSZONY AKCIÓBA LÉP
Amerikai Animáció gyerekeknek
19. rész
15:20 Recept Klub
1523. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
31. rész
16:30 Balázs show
183. rész
17:25 Mónika
581. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
18:55 FÓKUSZ
19:35 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1219. rész
21:15 Kéjutazás
Amerikai Akciófilm
23:10 XXI. század
23:40 Az elnök emberei
Kalózok
18. rész
00:35 Bele Való Világ
01:00 Találkozások
01:12 Híradó
01:22 Antenna
01:50 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040409155144/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-04-14&meddig=2004-04-14

Tv műsor - 2004. április 10. - Szombat

RTL Klub


06:00 Ünnepnaptár plusz
06:25 Balu kapitány
CSILLAG SZÜLETIK NÉMI NEHÉZSÉGGEL
Amerikai Animáció gyerekeknek
17. rész
06:50 Az óceán lánya
A keresés megkezdődik
Ausztrál Animáció gyerekeknek
5. rész
07:00 Kölyök Klub
596. rész
07:20 Dibu, a kistesó
Argentin Animáció gyerekeknek
07:40 SZAMURÁJ PIZZA CICÁK
Egy kandúrnyi kung-fu
Amerikai Animáció gyerekeknek
42. rész
08:10 Bigyó felügyelő
A palack szelleme
17. rész
08:35 Casper
Régi otthon nem vén otthon
8. rész
09:05 Yugioh
Bandita és a gépszörnyek 1.rész
31. rész
09:40 Mickey egér klubja
25. rész
10:05 MICIMACKÓ LEGÚJABB KALANDJAI
Nyuszi, vár helyett lekvárban
Amerikai Animáció gyerekeknek
28. rész
10:30 A játék neve: túlélés
15. rész
11:25 Ötletház 2004 - szépülésünkre
164. rész
12:00 Híradó - Déli kiadás
12:12 XXI. század
12:40 Tengerjáró
13:10 Autómánia
232. rész
13:50 A vadak ura
Az ötödik elem
16. rész
14:45 Dawson és a haverok 5.
Kalandok Hollywoodban
1. rész
15:40 Zsaru az űrből
Titok a mélyben
21. rész
16:35 Svindli a javából
Kanadai Kalandfilm
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz
19:25 Való Világ, 3
20:25 RTL Box Klub 04/04/10
20:30 RTL Box Klub - Kótai 04/04/10
21:05 RTL Box Klub 04/04/10
21:15 Heti hetes
21:50 RTL Box Klub 04/04/10
21:55 RTL Box Klub - 04/04/10
22:35 RTL Box Klub 04/04/10
22:45 Heti hetes
23:20 A szökevény
VÁLTOZÓ SZÉLJÁRÁS
17. rész
00:05 A szökevény
ADOK-KAPOK
18. rész
00:10 TEREPRALLY VILÁGKUPA 2004.04.10
01:02 Híradó
01:10 A játék neve: túlélés
15. rész

Forrás: https://web.archive.org/web/20040313035327/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-01&meddig=2004-03-01

Tv műsor - 2004. április 7. - Szerda

TV2


06:00 Propaganda
Kulturális magazin ismétlés
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Laza©
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:50 Stahl konyhája
Tippek a főzéshez
09:00 Tripla vagy semmi
Telefonos játék, extra nyereményekkel
09:25 Megperzselt szívek
Francia filmsorozat 4. rész
10:35 Teleshop
12:00 Szeretők és riválisok
13:00 Boeing-boeing
15:00 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:30 Beverly Hills 90210
16:30 Jakupcsek
17:30 A betolakodó
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 Jóbarátok
20:15 All you need is love - ha te is akarod
A határtalan érzelmek show-ja
Műsorvezető: Gianni
21:15 Columbo: Titkos ügyek
23:20 Cinematrix
A mozimagazin
23:50 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
00:15 Beismerő vallomás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: http://web.archive.org/web/20040406000319/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php?musornap=2004-04-07

Tv műsor - 2004. április 6. - Kedd

TV2


06:00 TopSport
Sportmagazin ismétlés
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Laza©
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:50 Stahl konyhája
Receptek minden mennyiségben
09:00 Tripla vagy semmi
Telefonos játék, extra nyereményekkel
09:25 Megperzselt szívek
Francia filmsorozat 3. rész
10:35 Teleshop
11:50 Szeretők és riválisok
12:50 Képzelt bűnök
15:00 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:30 Beverly Hills 90210
16:30 Jakupcsek
17:30 A betolakodó
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 A Nagy Ő
Romantikus mese valós szereplőkkel
21:15 Dögcédulások
23:05 Szeret, nem szeret
Komédiasorozat
23:25 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
23:50 Propaganda
Kulturális magazin
00:20 Szökés Budára

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: http://web.archive.org/web/20040405234537/http://www.tv2.hu/TV2musor_index.php?musornap=2004-04-06

Tv műsor - 2004. április 5. - Hétfő

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradók
6.30: Hírek
6.31: KÉKFÉNY Hírek
7.00: Híradó
Benne: Sporthírek
8.00: Híradó
9:00: Napi mozaik
Benne: 9.45: Hol-mi?
Szabadidős programajánló műsor
10.00: Egészségére
11:00: Parlamenti Napló
12:00: Déli harangszó
12:01: Híradó
Közben:
12.01: Híradó délben
12.11: Sporthírek
12.14: Időjárás-jelentés
12.17: Körzeti híradók
12.30: Hírek
12.32: Világhíradó 12.41: Informatikai híradó
12.43: Uniós híradó
12.49: Kárpáti krónika
12.57: Időjárás-jelentés (ism.)
13:00: Roma Magazin
13:25: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
14:00: Kachorra – az ártatlan szökevény
Argentin tévéfilmsorozat
14:50: Földközelben
15:20: Repeta
16:05: Jelentés
Tények és képek Magyarországról
16:25: Kívül-belül
16:35: Rockford nyomoz
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
17:30: Híradó
– Gazdasági híradó - Időjárás-jelentés
Körzeti híradók
17:40: Közeli
Kulturális híradó
17:45: Mi és az EU
17:50: Élesben
Közéleti talkshow
18:30: Rajzfilmek
19:00: Quizfire
Tűz-víz-kvíz
Műveltségi vetélkedő
19:25: Kívül-belül
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: KÉKFÉNY
Bűnügyi magazin
(Korhatár: 2. kategória)
21:05: Jutalomjáték
21:55: Magyar olimpikonok
22:00: HÉTFŐ ESTE
Benne: Híradó
22:35: Provokátor
tényképek a valóságból
23:05: Telesport – Amiről nem beszélünk…
23:55: Telesport – Bundesliga összefoglaló
0:50 Futballistafeleségek
Angol tévéfilmsorozat

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:00: Válaszd a tudást!
10:25: Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
11:05: Friderikusz – A szólás szabadsága
12:00: Déli harangszó
12:05: Zenék Sacramentóból
12:30: Mire van a Napnak energiája?
13:00: Közvetítés a Parlament üléséről
16:30: Nap-nyugta
19:05: Telesport - Magazin
20:00: Híradó este
- Időjárás-jelentés
20:30: Záróra
21:15: Membrán
Európai polgárok leszünk vagy egy uniós tagállam állampolgárai?
Az Unió az európaiak közössége vagy tagállamok szövetsége?
21:45: Játék az almáért
Csehszlovák filmvígjáték (1976.)
(Korhatár: 3. kategória) +Felirat!
23:20: A maláji tigris
Olasz kalandfilmsorozat
2. rész (1976.)
0.20: Válaszd a tudást!
1.45: Divat és más bolondságok
Francia dokumentumfilm-sorozat
Egy évszázad a takaró alatt
+FF!
2.00: Nők mindörökké
Argentin tévéfilmsorozat
2.50: Magyar Ház
Palackposta
- üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
3.15: A legendás Sárdy
Emlékezés fekete-fehérben
3.45: Telesport – Magazin
4.40-5.30: KÉKFÉNY
Bűnügyi magazin
(Korhatár: 2. kategória)

Forrás: http://web.archive.org/web/20040405162120/http://www.mtv.hu/tvmusor/

2015. március 28., szombat

Tv műsor - 2004. március 29. - Hétfő

RTL Klub


06:00 Yugioh
Az utolsó vacsora
28. rész
06:30 Reggeli
09:05 Recept Klub
1511. rész
09:15 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
28. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 Országház
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
VERSENYSZELLEM FÖLDÖN-ÉGEN
Amerikai Animáció gyerekeknek
8. rész
15:25 Recept Klub
1512. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
20. rész
16:35 Balázs show
172. rész
17:25 Mónika
570. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1208. rész
21:15 Ronin
Amerikai Akciófilm
23:35 Bele Való Világ
23:55 Sportklub
00:22 Találkozások
00:35 Híradó
00:50 Az igazság zsoldosai
TOLVAJOK
Amerikai Akciófilm
8. rész
01:35 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040324045650/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-29&meddig=2004-03-29

Tv műsor - 2004. március 28. - Vasárnap

RTL Klub


06:00 FEJEZETEK AZ ÁLLATVILÁG TÖRTÉNETÉBŐL
2. rész
06:25 Yugioh
A bajnok harca a teremtővel 2.rész
27. rész
06:50 Az óceán lánya
A harc kezdete
Ausztrál Animáció gyerekeknek
4. rész
07:00 Kölyök Klub
593. rész
07:10 Dibu, a kistesó
Argentin Animáció gyerekeknek
07:35 SZAMURÁJ PIZZA CICÁK
Azonosítatlan repülő tollasok
Amerikai Animáció gyerekeknek
39. rész
08:00 Bigyó felügyelő
Bigyó, a vadnyugat réme
14. rész
08:25 Casper
Szabadítsuk ki Goldiet!/...
5. rész
08:50 Yugioh
Az utolsó vacsora
28. rész
09:20 Spiderman
Társak
46. rész
10:00 Nikki
Jupiter és Mary együttállása
11. rész
10:20 Hazárd megye lordjai
Piszkos trükkök
11. rész
11:25 Ötletház 2004 - szépülésünkre
161. rész
12:00 Híradó - Déli kiadás
12:15 Recept Klub különkiadás
196. rész
13:05 FORMA 1 - MAGAZIN
13:55 Labdarúgás, Lombard FC Haladás - ZTE
15:00 Labdarúgás, Lombard FC Haladás - ZTE
16:20 Hatoslottó
16:30 A sárkány törvénye 2
Újra együtt?
Amerikai Akciófilm
3. rész
17:30 Sheena, a dzsungel királynője
A Sienna Mende kincse
8. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 A csendőr és a csendőrlányok
21:00 Tisztitótűz
Amerikai Akciófilm
22:50 Bele Való Világ
23:10 Maffiózók
1. rész
00:00 Híradó
00:12 FÓKUSZ PORTRÉ/0328
00:40 Országház
01:15 HYPE
10. rész

TV2


06:00 Reggeli gondolatok
Vallási magazin
06:30 Állatkert a hátizsákban
Angol szórakoztatva oktató filmsorozat 37. rész - Cicák
07:00 Tv2 Matiné
Reggeli rajzfilmek
08:45 Fox Kids
Rajzfilmek
09:35 A szupercsapat
11:05 Norbi
Wellness határok nélkül
11:35 A kardok királynője
12:30 Kém-game újra!!!
13:30 Tequila és Bonetti legújabb kalandjai újra!!!
14:30 Waikiki páros új részek!!!
15:30 Air America újra!!!
16:30 Walker a Texas-i kopó
17:30 JAG - becsületbeli ügyek
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
20:00 Irigy hónaljmirigy - Hotel Mentál
21:05 Cool túra
23:00 Eastwick-i boszorkányok

RTL forrása: https://web.archive.org/web/20040313035327/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-01&meddig=2004-03-01
TV2 forrása: https://web.archive.org/web/20040328170944/http://www.tv2.hu/TV_musor_index.php?musornap=2004-02-28

Tv műsor - 2004. március 25. - Csütörtök

RTL Klub


06:00 Balu kapitány
TENGERI SZÖRNY
Amerikai Animáció gyerekeknek
5. rész
06:30 Reggeli
09:00 Recept Klub
1509. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
27. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 Antenna
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
VIHAROS IDŐK
Amerikai Animáció gyerekeknek
6. rész
15:20 Recept Klub
1510. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
18. rész
16:30 Balázs show
170. rész
17:25 Mónika
568. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1205. rész
21:15 Esti Showder
118. rész
22:55 Az utca törvénye
A bosszúvágy
Amerikai Akciófilm
6. rész
23:50 Bele Való Világ
00:15 Találkozások
00:27 Híradó
00:35 Moziklub
01:05 Pont hu
258. rész
01:40 Fókusz

TV2


06:00 Segíts magadon!
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Laza©
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:50 Stahl konyhája
Ötletes receptek
09:10 Tripla vagy semmi
Telefonos játék, extra nyereményekkel
09:40 Central Park West
10:40 Teleshop
12:00 Szeretők és riválisok
13:00 A megtörhetetlen
15:00 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:35 Beverly Hills 90210
16:35 Jakupcsek
17:30 A betolakodó
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 Jóbarátok új részek!!!
20:15 Szédült száguldás
22:20 Robotzsaru 3.
00:25 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
00:50 Különleges kommandó

RTL forrása: https://web.archive.org/web/20040322090844/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-25&meddig=2004-03-25
TV2 forrása: https://web.archive.org/web/20040325150039/http://www.tv2.hu/TV_musor_index.php?musornap=2004-02-24

Tv műsor - 2004. március 24. - Szerda

RTL Klub


06:00 Balu kapitány
EGY MARÉK ÜVEG
Amerikai Animáció gyerekeknek
4. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1508. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
26. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő - baba-mama magazin (ifjúsági)
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:05 Autómánia
229. rész
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
TENGERI SZÖRNY
Amerikai Animáció gyerekeknek
5. rész
15:20 Recept Klub
1509. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
17. rész
16:30 Balázs show
169. rész
17:25 Mónika
567. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1204. rész
21:15 A Thomas Crown-ügy
Amerikai Kalandfilm
23:22 XXI. század
23:45 Az elnök emberei
Beiktatás 2.rész
15. rész
00:40 Bele Való Világ
01:05 Találkozások
01:17 Híradó
01:25 Antenna
01:55 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040322090830/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-24&meddig=2004-03-24

Tv műsor - 2004. március 23. - Kedd

RTL Klub


06:00 Balu kapitány
AMIT MA MEGTEHETSZ...
Amerikai Animáció gyerekeknek
3. rész
06:30 Reggeli
09:00 Recept Klub
1507. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
26. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 FÓKUSZ PORTRÉ/0321
13:12 FÓKUSZ PORTRÉ/0321
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
EGY MARÉK ÜVEG
Amerikai Animáció gyerekeknek
4. rész
15:20 Recept Klub
1508. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
16. rész
16:35 Balázs show
168. rész
17:25 Mónika
566. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1203. rész
21:15 Kórház a város szélén 20 év múlva
A diagnózis
12. rész
22:20 Való Világ 3 Kiválasztás
23:20 Találkozások
23:32 Híradó
23:40 Bele Való Világ
00:05 C.I.A.2: Célpont Alexa
Amerikai Akciófilm
01:40 Fókusz

TV2


06:00 TopSport
Sportmagazin ismétlés
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Laza©
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
09:10 Tripla vagy semmi
Telefonos játék, extra nyereményekkel
09:40 Central Park West
10:40 Teleshop
12:00 Szeretők és riválisok
13:00 A Mikulás titkárnője
15:00 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:35 Beverly Hills 90210
16:35 Jakupcsek
Közéleti talkshow - Nagy Nő
17:30 A betolakodó
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 A Nagy Ő
Romantikus mese valós szereplőkkel
21:15 New Jack City
23:15 Szeret, nem szeret
Komédiasorozat
23:30 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
23:55 Propaganda
Kulturális magazin
00:30 Utolsó vacsora az Arabs szürkénél

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

RTL forrása: https://web.archive.org/web/20040313035327/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-01&meddig=2004-03-01
TV2 forrása: https://web.archive.org/web/20040323205801/http://www.tv2.hu/TV_musor_index.php?musornap=2004-02-20

Tv műsor - 2004. március 21. - Vasárnap

RTL Klub


06:00 FEJEZETEK AZ ÁLLATVILÁG TÖRTÉNETÉBŐL
A FARKASOK
1. rész
06:25 Yugioh
25. rész
06:45 Kölyök Klub
591. rész
07:05 Yugioh
26. rész
07:45 FORMA 1 - Stúdió futam előtt
08:00 Forma 1 verseny - 2004 Malajzia
09:55 FORMA 1 - Stúdió futam után
10:05 Ötletház 2004 - szépülésünkre
159. rész
10:30 Recept Klub különkiadás
195. rész
11:30 Labdarúgás, FTC-DVSC
12:30 Labdarúgás, FTC-DVSC
13:45 FORMA 1 - Stúdió futam előtt
14:00 Forma 1 verseny - 2004 Malajzia
15:55 FORMA 1 - Stúdió futam után
16:15 Hatoslottó
16:30 A sárkány törvénye 2
A múlt bűnei
Amerikai Akciófilm
2. rész
17:30 Sheena, a dzsungel királynője
Vad küzdelem
7. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Szeress most!
Magyar Folytatásos teleregény
22. rész
19:55 Gagyi lovag
21:40 A hazafi
Amerikai Akciófilm
23:20 Bele Való Világ
23:42 Híradó
23:55 FÓKUSZ PORTRÉ/0321
00:25 Országház
00:55 HYPE
9. rész

Forrás: https://web.archive.org/web/20040316104704/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-21&meddig=2004-03-21

Tv műsor - 2004. március 20. - Szombat

RTL Klub


06:00 Ünnepnaptár plusz
06:25 Balu kapitány
GYANÚS FÉNYEK A TENGEREN
Amerikai Animáció gyerekeknek
2. rész
06:50 FORMA 1 - Stúdió időmérő előtt
07:00 Forma 1 időmérő - 2004 Malajzia
08:30 FORMA 1 - Stúdió időmérő után
08:40 Kölyök Klub
590. rész
09:00 Yugioh
25. rész
09:40 Mickey egér klubja
22. rész
10:05 MICIMACKÓ LEGÚJABB KALANDJAI
Buborék vesződség
Amerikai Animáció gyerekeknek
25. rész
10:30 A játék neve: túlélés
12. rész
11:25 Ötletház 2004 - szépülésünkre
158. rész
12:00 Híradó - Déli kiadás
12:15 XXI. század
12:45 Tengerjáró
13:15 Autómánia
229. rész
13:45 FORMA 1 - Stúdió időmérő előtt
14:00 Forma 1 időmérő - 2004 Malajzia
15:30 FORMA 1 - Stúdió időmérő után
15:45 Zsaru az űrből
Álarc
19. rész
16:40 A nagy kereszteshadjárat
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz
19:25 Való Világ, 3
20:30 Az őserdő hőse
22:10 Heti hetes
192. rész
23:25 A szökevény
FEDDHETETLEN MÚLT
14. rész
00:17 Híradó
00:30 A játék neve: túlélés
12. rész

Forrás: https://web.archive.org/web/20040316104217/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-20&meddig=2004-03-20

Tv műsor - 2004. március 19. - Péntek

RTL Klub


06:00 Balu kapitány
PARANCSOL JEGET?
Amerikai Animáció gyerekeknek
1. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1505. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
25. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 Pont hu
257. rész
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
GYANÚS FÉNYEK A TENGEREN
Amerikai Animáció gyerekeknek
2. rész
15:25 Recept Klub
1506. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
14. rész
16:35 Balázs show
166. rész
17:25 Mónika
564. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1201. rész
21:15 Való Világ 3 Párbaj
23:12 Találkozások
23:22 Híradó
23:35 Bele Való Világ
00:00 Dupla platina
Amerikai Zenés film
01:37 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040315165321/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-19&meddig=2004-03-19

Tv műsor - 2004. március 18. - Csütörtök

RTL Klub


06:00 ALADDIN
Dzsini vadászat
Amerikai Animáció gyerekeknek
70. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1504. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
24. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:12 Antenna
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 Balu kapitány
PARANCSOL JEGET?
Amerikai Animáció gyerekeknek
1. rész
15:20 Recept Klub
1505. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
13. rész
16:35 Balázs show
165. rész
17:25 Mónika
563. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1200. rész
21:15 Bajor Show
22:00 Anyacsavar
23:00 Az utca törvénye
Belügyi ügyek
Amerikai Akciófilm
4. rész
23:55 Bele Való Világ
00:22 Találkozások
00:35 Híradó
00:40 Moziklub
01:15 Pont hu
257. rész
01:45 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040315165208/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-18&meddig=2004-03-18

Tv műsor - 2004. március 17. - Szerda

RTL Klub


06:00 ALADDIN
Baljós jóslatok
Amerikai Animáció gyerekeknek
69. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:34 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:00 Recept Klub
1503. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
24. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő - baba-mama magazin (ifjúsági)
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:05 Autómánia
228. rész
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 ALADDIN
Dzsini vadászat
Amerikai Animáció gyerekeknek
70. rész
15:20 Recept Klub
1504. rész
15:35 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
12. rész
16:30 Balázs show
164. rész
17:25 Mónika
562. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1199. rész
21:15 Vadmacskák
23:15 XXI. század
23:40 Az elnök emberei Beiktatás 1.rész
14. rész
00:35 Bele Való Világ
01:02 Találkozások
01:15 Híradó
01:25 Antenna
01:52 Fókusz

Forrás: https://web.archive.org/web/20040315165100/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-17&meddig=2004-03-17

2015. március 27., péntek

Tv műsor - 2004. március 16. - Kedd

RTL Klub


06:05 Casper
Orrügyek/Dalos név/...
3. rész
06:30 Reggeli
06:33 Ötletház
08:35 Találkozások
08:47 Reggeli B
09:05 Recept Klub
1502. rész
09:10 VAD SZENVEDÉLYEK
Argentin Folytatásos teleregény
23. rész
09:35 06-81-320-320 (de)
11:30 Delelő
12:00 Híradó - Déli kiadás
13:10 FÓKUSZ PORTRÉ/0314
13:35 06-81-320-320 (du)
14:55 ALADDIN
Baljós jóslatok
Amerikai Animáció gyerekeknek
69. rész
15:20 Recept Klub
1503. rész
15:30 Édes dundi Valentina
Argentin Folytatásos teleregény
11. rész
16:35 Balázs show
163. rész
17:25 Mónika
561. rész
18:30 Híradó - Esti kiadás
18:55 Fókusz - Közszolgálati magazin
19:35 Való Világ, 3
20:35 Barátok közt
Magyar Folytatásos teleregény
1198. rész
21:15 Való Világ - Európa-misszió
21:35 Kórház a város szélén 20 év múlva
Lesz ez még így se!
11. rész
22:45 A félelmek iskolája 2: Beépülve
Amerikai Akciófilm
00:25 Bele Való Világ
00:30 Találkozások
00:42 Híradó
01:15 Így készült: Hideghegy
01:35 Fókusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: https://web.archive.org/web/20040315164951/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-16&meddig=2004-03-16

Tv műsor - 2004. március 15. - Hétfő

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradók
6.30: Hírek
6.31: KÉKFÉNY Hírek
7.00: Híradó
Benne: Sporthírek
8.00: Híradó
9:05: „Ami minket illet, mi nem alkuszunk” (ism.)
9:25: Március 15. Ünnepélyes zászlófelvonás
Helyszíni közvetítés a budapesti Kossuth Lajos térről
9:55: Forradalom a falakon (ism.)
10:10: Magyar Marseillaise, 1848 (ism.)
10:50: MÁRCIUS 15. Ünnepi megemlékezés
Helyszíni közvetítés a budapesti Múzeumkertből
12:00: Déli harangszó
12:01: Híradó
Közben:
12.01: Híradó délben
12.11: Sporthírek
12.14: Időjárás-jelentés
12.17: Körzeti híradók
12.30: Hírek
12.32: Világhíradó
12.43: Uniós híradó
12.49: Kárpáti krónika
12.57: Időjárás-jelentés (ism.)
12:05: „Nem küzdénk mi sem dicsőség – sem díjért”
Hermann Róbert történész műsora (ism.)
12:45: Első kiadás
János vitéz (ism.)
13:00: MÁRCIUS 15. Megemlékezés a Petőfi-szobornál
14:05: Világörökség
Az Aggtelek-Domica karsztvidék cseppkőbarlangjai
14:35: Egy cseppnyi Magyarország – A Vértes
15:35: A beszélő köntös
Magyar film (1941.) FF!
17:30: Tábortűz, 1849
18:00: A beavatások kora
18:35: MÁRCIUS 15. Kossuth- és Széchenyi-díjak átadása
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: MÁRCIUS 15.Ünnepi díszelőadás
Közvetítés a Nemzeti Színházból
20:55: 80 huszár
Magyar történelmi film (1977.)
23:00: Magyar olimpikonok
23:05: Hírek – Időjárás-jelentés
23:15: Ünnepi koncert a Millenárison
0:05 Bundesliga összefoglaló

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Egy elsüllyedt világ képei
Libay Károly, a tájképrajzoló
9:25: Március 15.
Ünnepi zászlófelvonás
Helyszíni közvetítés a budapesti Kossuth Lajos térről
9:55: Első kiadás
Édes Gergely
10:05: Régi magyar viselet
10:50: Március 15.
Ünnepi megemlékezés
Helyszíni közvetítés a budapesti Múzeumkertből
12:00: Déli harangszó
12:01: Kárpáti krónika
12:15: Liszt: Faust szimfónia
Hangversenyközvetítés az Erkel Színházból, felvételről
13:15: Színfolt
Magyar hősök arcképcsarnoka
Somogyi Győző
13:25: Koldus és királyfi
Angol-amerikai kalandfilm (1978.)
15:25: Nap-nyugta
17:55: Telesport – Magazin
19:05: Esti mese
- Kukori és Kotkoda
Magyar rajzfilmsorozat
Kolibri-díj
- Mesék Mátyás királyról
Magyar rajzfilmsorozat
Mátyás kovács
19:30: Híradó este
19:50: Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20:05: El Greco
Olasz-francia történelmi film (1966.)
(Korhatár: 2. kategória)
21:35: Március 15.
Ünnepi díszelőadás
Közvetítés a Nemzeti Színházból
22:30: Kárpáti krónika
22:45: Bartók-est a Zeneakadémián
A Nemzeti Filharmonikus Zenekar hangversenye
- sztereó -
0.40: Széchenyi- és Kossuth-díjak átadása
1.30: Tábortűz, 1849
2.00: Egy cseppnyi Magyarország – A Vértes
2.55: A beavatások kora
3.20: Első kiadás
Édes Gergely
3.30: Régi magyar viselet
4.20-5.30: Telesport – Magazin

RTL Klub


06:00 Yugioh
Álarc/harmadik rész
24. rész
06:25 Az óceán lánya
Varázsló az űrből
Ausztrál Animáció gyerekeknek
2. rész
06:30 Kölyök Klub
589. rész
06:50 Dibu, a kistesó
Argentin Animáció gyerekeknek
07:10 SZAMURÁJ PIZZA CICÁK
A félelmetes fuvolás
Amerikai Animáció gyerekeknek
37. rész
07:40 Bigyó felügyelő
Álruhából álruhába
12. rész
08:10 Casper
Orrügyek/Dalos név/...
3. rész
08:55 Elmo nagy kalandja
10:15 Recept Klub különkiadás
194. rész
10:35 Ahol a grizzly-k élnek
Amerikai Kalandfilm
12:30 Hajsza az elveszett aranyért
Amerikai Kalandfilm
14:15 A hódító
Amerikai Kalandfilm
16:00 Az angyalok is babot esznek
Olasz Akciófilm
18:30 Híradó - Esti kiadás
19:00 Fókusz
19:30 Való Világ, 3
20:30 Pal Street Boys - A Pál utcai fiúk
Olasz TV film
1. rész
22:10 Pal Street Boys - A Pál utcai fiúk
Olasz TV film
2. rész
00:05 Bele Való Világ
00:32 Sportklub
01:02 Híradó
01:10 Az igazság zsoldosai
AZ OSTROM
Amerikai Akciófilm
6. rész
01:55 Fókusz

M1 és M2 forrása: http://web.archive.org/web/20040313113419/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=1&kovhet=1&elozohetnap=2
RTL forrása: https://web.archive.org/web/20040313035327/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2004-03-01&meddig=2004-03-01

Tv műsor - 2004. március 9. - Kedd

TV2


06:00 Topsport
Sportmagazin ismétlés
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírműsor
07:00 Laza©
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
09:00 Tripla vagy semmi
Telefonos játék, extra nyereményekkel
09:25 Central Park West
10:25 Teleshop
11:40 Bulis hatos
Angol ifjúsági sorozat 43. rész
12:05 Szeretők és riválisok
13:00 Vakáció New Yorkban
14:35 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:05 Egyről a kettőre
Amerikai vígjáték-sorozat 158. rész
15:35 Beverly Hills 90210
16:35 Jakupcsek
17:35 A betolakodó
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 A Nagy Ő
Romantikus mese valós szereplőkkel
21:15 Robbanáspont
23:20 Szeret, nem szeret
Komédiasorozat
23:40 Így készült a Getno című film
00:10 Jó estét, Magyarország!
Hírműsor
00:35 Propaganda
Kulturális magazin
01:05 Glamour

Forrás: https://web.archive.org/web/20040309152108/http://www.tv2.hu/TV_musor_index.php?musornap=2004-02-18

Tv műsor - 2004. március 8. - Hétfő

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradók
6.30: Hírek
6.31: KÉKFÉNY Hírek
7.00: Híradó
Benne: Sporthírek
8.00: Híradó
9:05: Kachorra – az ártatlan szökevény
Argentin tévéfilmsorozat
9:50: Divat és más bolondságok
Francia dokumentumfilm-sorozat
10:05: A szólás szabadsága
ism.
11:00: Parlamenti Napló
12:00: Déli harangszó
12:01: Híradó
Közben:
12.01: Híradó délben
12.11: Sporthírek
12.14: Időjárás-jelentés
12.17: Körzeti híradók
12.30: Hírek
12.32: Világhíradó
12.43: Uniós híradó
12.49: Kárpáti krónika
12.57: Időjárás-jelentés (ism.)
13:05: Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
13:55: Tanulni érdemes
Sorozat az egész életen át tartó tanulásról
14:00: Roma Magazin
14:25: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
14:55: Euron: játék euróért!
Telefonos vetélkedő
15:10: Magyar Ház
15:40: Élesben
Közéleti talkshow
(Korhatár: 2. kategória)
16:30: Labirintus
Az eligazodás magazinja
(Korhatár: 2. kategória)
17:00: Álomsuli
Amerikai ifjúsági vígjátéksorozat
17:30: Jelentés
Tények és képek Magyarországról
18:00: Híradó
– Gazdasági híradó - Időjárás-jelentés
Körzeti híradók
18:20: Közeli
Kulturális híradó
18:25: Uniós pályázati kalauz
18:30: Társasutazás – Európa csillagai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
19:00: A nagy ho-ho-ho horgász Magyar rajzfilmsorozat
Foxi Maxi kalandjai
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: KÉKFÉNY
Bűnügyi magazin
(Korhatár: 2. kategória)
21:05: Dolgozószoba
Interjú Medgyessy Péter miniszterelnökkel
21:55: Magyar olimpikonok
22:00: HÉTFŐ ESTE
Benne: Híradó
22:35: Provokátor
tényképek a valóságból
23:05: Telesport – Amiről nem beszélünk…
23:55: Telesport – Bundesliga összefoglaló

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
9:45: „Nézd a tánc nemeit…”
A csárdás
10:05: Jeney Zoltán-portré
11:00: Böngésző
Info-kommunikációs magazin
11:30: A tudás kódjai
Székesfehérvár a felnőttképzés, a szakmunkásképzés és a munkaerőpiac tükrében
12:00: Déli harangszó
12:01: Fekete gyöngy
Argentin tévéfilmsorozat
12:50: Rossini: Variációk
13:00: Közvetítés a Parlament üléséről
16:30: Nap-nyugta
19:05: Telesport – Fedett pályás atlétikai vb
Visszapillantás
20:05: Híradó este
20:30: Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20:40: ABLAK
szimpatikus
Benne: Hol-mi?
Szabadidős programajánló magazin
Nagy György műsora
21:10: Purim, a sorsvetés napja
21:50: Darkly Noon passiója
Amerikai film (1995.)
(Korhatár: 3. kategória)
23:25: Záróra
0.30: EUFÓRUM
1.25: Több mint doktor
Olasz tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória)
2.25: ABLAK
szimpatikus
Benne: Hol-mi?
Szabadidős programajánló magazin
Nagy György műsora
2.50: Magyar Ház
Palackposta
- üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
3.20: „Nézd a tánc nemeit…”
A csárdás
3.40: Telesport – Fedett pályás atlétikai vb
Visszapillantás
4.40-5.30: KÉKFÉNY
Bűnügyi magazin
(Korhatár: 2. kategória)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: http://web.archive.org/web/20040313112634/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=1