2002. december 15., vasárnap

Tv műsor - 2002. december 15. - Vasárnap

M1


5:35: Hajnali gondolatok
(Korhatár: 1. kategória)
5:38: Agrárhíradó
(Korhatár: 1. kategória)
5:50: Nap-kelte
9:05: A világ legrosszabb gyereke
Tévéfilm (1987. – ism.)
10:05: Főtér
Zirc és térsége
(Korhatár: 1. kategória)
10:55: Így szól az Úr!
A Biblia üzenete
11:05: A pápák története
Angol dokumentumfilm-sorozat
1. rész: Ezen a kősziklán
(12 éven alul nem ajánlott!)
(Korhatár: 2. kategória)
11:20: Tanúságtevők
„…újra csak tanár lennék”
11:50: Arborétumok, gyűjteményes kertek
Sopron, Botanikus kert (ism.)
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:05: Úton – Európa magazin
12:35: Delta
13:00: Mindentudás Egyeteme
Ferge Zsuzsa: A társadalom, amelyben élünk
(Korhatár: 1. kategória)
13:55: Az érintetlen Ausztrália
Francia természetfilm-sorozat
10. rész: Az esős évszak
(Korhatár: 1. kategória)
14:50: Örömhír
Az Unitárius Egyház műsora
15:20: Szent István Vándorlás
Dokumentumfilm-sorozat
14. rész: Mátraszentiván, Tar, Mátraverebély - Szentkút
(Korhatár: 1. kategória)
15:45: Autóbontó
Autós magazin
(Korhatár: 1. kategória)
16:15: Elsőkézből
16:45: Táncőrület
Amerikai musical (1988. – ism.) - sztereó -
(12 éven alul nem ajánlott!)
(Korhatár: 2. kategória)
18:25: Híradó
Feliratozva a TXT. 334. Oldalán
18:45: Sporthírek
Időjárás-jelentés
18:55: A HÉT
19:50: NÉVshowR
Páratlan váratlanságok Ádám és Éva nap ürügyén
(Korhatár: 1. kategória)
21:40: Szubjektív objektív
Riskó Gézával
(Korhatár: 2. kategória)
22:05: Jancsó Miklós forgat
Riport-dokumentumfilm
23:00: Híradó este – Időjárás-jelentés
23:10: Sorskérdések
Bánó András műsora
23:55: Médiamix
Kopper Judit műsora
Látványszínház
(Korhatár: 1. kategória)
0.25-1.11: Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
(Korhatár: 1. kategória)

M2


5:32: „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
5:38: Gazdatévé
5:50: Nap-kelte
9:00: Örömhír
A Református Egyház műsora
9:25: Maradj velünk
Találkozás a Bibliával
9:35: Katolikus krónika
10:00: Angyal születik
10:20: Református ifjúsági műsor
10:25: Kossuth Lajos és az Evangélikus Egyház
10:55: „Így szól az Úr!”
11:05: A pápák története
Angol dokumentumfilm-sorozat
1. rész: Ezen a kősziklán
11:50: Arborétumok, gyűjteményes kertek
Sopron, Botanikus kert
12:00: Déli harangszó
12:05: English 4U
Jilly Viktor tanít
12:30: Útravaló
Közlekedésbiztonsági magazin
12:45: Magyar Ház
Palackposta
- üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
„Szedjétek össze a romokat…”
3/3. Rész
13:10: Marosszéki leány vagyok
13:40: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
14:30: GYEREKEKNEK
- Kinizsi
Bábjáték
15:25: TS
Benne: - Magdeburg – Fotex KC Veszprém
Bajnokok Ligája férfi kézilabda-mérkőzés
Közvetítés Magdeburgból
- Hírek – Totó
17:25: Nap-nyugta
20:05: Híradó
20:30: Alkotóház
Találkozás Takács Zsuzsa költővel és Bacher Iván íróval
21:00: Hétvégi Helikon
- A kecskeméti Bozsó Gyűjtemény
- Művészpedagógus a lámpalázról
Riport Havas Kató hegedűművésszel
21:25: +1
Kulturális háttérműsor
22:20: Mindentudás Egyeteme
A társadalom, amelyben élünk
23:10: Kékharisnya, avagy szerelem első kékig
Amerikai filmvígjáték (1988.)
0.40: A HÉT
1.35: Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Zirc és térsége
(Korhatár: 1. kategória)
2.25: Alkotóház
Találkozás Takács Zsuzsa költővel és Bacher Iván íróval
(Korhatár: 1. kategória)
2.55: Hétvégi Helikon
(Korhatár: 1. kategória)
3.20: Fellebbezésnek helye nincs
(Korhatár: 1. kategória)
4.10: „Szél hozott és szél visz el”
Szabó Lőrincre emlékezünk
Jánosi Antal műsora
(Korhatár: 1. kategória)
4.45-5.33: Improvisatio
Musica Sacra
Dés László hangversenye a Dohány utcai Zsinagógából
(Korhatár: 1. kategória)

RTL Klub


6.00 ValóVilág
6.30 A világ vallásai
7.00 Kölyökklub
10.00 Nikki
10.25 Csak egy szavadba kerül!
10.30 Hihetetlen, de igaz!
11.30 Receptklub
11.55 Csak egy szavadba kerül!
12.00 Híradó
12.10 Ötletház
12.40 Mi újság, Harriet?
13.10 Jack és Jill
14.10 Cleopatra 2525
14.35 A hét mesterlövész
15.25 Largo Winch - Az igazságtevő
16.25 Az istenek a fejükre estek 2
18.30 Híradó
18.50 ValóVilág
20.00 Ovizsaru
22.05 ValóVilág
22.35 Szomszédölés
0.25 Híradó
0.40 Fókusz-portré
1.10 Országház
1.40 Hihetetlen, de igaz

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 tv2-matiné
8.30 Cartoon Network
10.10 Az ifjú Herkules kalandjai
10.40 Talpig pácban
11.10 Utazás Gasztronómiában
11.35 Csillagközi szökevények
12.30 Herkules
13.30 Szabadnak született
14.30 Száguldó Vipera
15.25 Légi zsaruk
16.25 Walker, a texasi kopó
17.25 Az elveszett ereklyék fosztogatói
18.30 Tények
19.00 Napló
20.00 Csúcsformában
22.00 Promo Sapiens
22.05 A hetedik tekercs
23.30 Propaganda
0.20 A vihar
2.10 Vers éjfél után

Duna


5.30 Gazdakör
5.55 Kalendárium
7.05 Papírsárkány
9.05 Hej, hej, helyes beszéd!
9.15 Magyar történelmi arcképcsarnok
9.45 Felelet az életnek
10.15 Róma titkai
10.40 Az Altamira-barlang
11.40 Hungarorama
11.50 Híradó, vers
12.10 Élő egyház
12.40 Nótacsokor
13.00 Néhány perc Latabár Kálmánnal
13.15 Külvárosi legenda
14.35 Csellengők
14.35 Emlékképek
15.15 Szerelemben Erzsébettel
16.15 Ötven év a pódiumon
17.00 Sherlock Holmes kalandjai
18.00 Híradó
18.20 Heti Hírmondó
19.10 Mese
19.20 Halló, halló!
19.30 A világörökség kincsei
20.10 A tölgy
22.20 Film a filmben
23.25 Ötven év a pódiumon

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 A fájdalom kövei
8.30 Fergeteges forgatás
10.30 Jó barátok
11.00 Gubancos élet
12.40 Mambómánia
14.15 Hattyúherceg
15.30 Idegenek karjaiban
17.30 Tokiói fosztogatók
19.10 Ősz New Yorkban
21.00 Botrány a birodalomban
22.45 Vadkanok
0.20 Hibátlanok
2.15 Trend
3.40 Hátulról mellbe

Viasat3


9.00 Gyerekeknek
10.10 A Simpson család
10.35 Katts és kutyája
11.00 Űrszekerek
12.40 A vadon világa
13.10 Kaszkadőrök
14.00 Fekete skorpió
14.50 Angel
15.40 A láthatatlan ember
16.30 A harc törvénye
17.20 Halálbiztos diagnózis
18.15 A Simpson család
18.40 Charlie angyalai
19.35 Katts és kutyája
20.00 Egy rém rendes család
21.00 Tengerparti fenegyerek
21.25 A helyszínelők
22.15 Millennium
23.10 X-akták
0.00 Sport

Magyar ATV


6.30 Más-nap
10.00 Más nap extra
11.00 Vidám vasárnap
12.30 Nótacsokor
13.30 Sztárbarangoló
14.00 Autósvilág
14.30 Zenélő városok
15.00 Sportmix
15.30 Mezőgazdasági magazin
16.00 Ebugatta
16.45 Naplemente
18.00 A legszebb vonások
19.00 Hétről hétre
19.30 Magánbeszélgetés
20.15 Művészdobogó
21.15 Sajtóklub extra
22.00 Film
0.15 Hétről hétre
0.45 Sajtóklub extra

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20021214015111/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=7

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése