2014. szeptember 20., szombat

Tv műsor - 1984. március 10. - Szombat

MTV 1

07.58 Műsorismertetés
08.00 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
08.05 Unser Bildshirm
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (FF)
(A csütörtöki adás ismétlése)
08.25 Aki mer, az nyer!
Matematika vetélkedő az általános iskola 5-6. osztályosainak
(A keddi adás ismétlése) (FF)
08.55 Meséről mesére
- A pulikutya
Magyar rajzfilm (Magyar népmesék)
- Mi történt a sárkánytojással?
Csehszlovák rajzfilm
- Csodálatos Ferdinánd
Az első lépések
Lengyel rajzfilm
09.20 Fürkész történetei
A térkép
(az 1983. január 30-i adás ismétlése)
09.50 Reklám
09.55 Kengyelfutó gyalogkakukk
Amerikai rajzfilmsorozat
XIII/1. rész: Csaták és pacák
(Az 1983. szeptember 24-i adás ismétlése)
10.15 A Laurent család
NSZK filmsorozat X/2. rész
(A keddi adás ismétlése)
11.05 Kertünk-udvarunk
Riportfilm (FF)
11.25 Ki miben tudós?
Bemutatkoznak és a házi feladatul kapott kérdésekre válaszolnak a délutáni II. elődöntő résztvevői.
11.55 Képújság
15.08 Műsorismertetés
15.10 Útravaló
15.40 Hírek
15.45 MAFILM-magazin
16.00 Ki miben tudós?
Történelem II. elődöntő
17.30 Bűvészek
Bolgár bűvészek trükkjei
17.40 Jelképeink
V/1. rész: Az állami zászló
18.05 Reklám
18.10 Sportmúzeum
Dr. Csanád Árpád emlékére (FF)
18.30 Képújság
18.35 Jurij Gagarin
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik...
Tévétorna
19.15 Esti mese
Mesék Mátyás királyról - A cinkotai kántor
Magyar rajzfilm
19.30 TV-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
Tóth Árpád: Új tavaszig vagy a halálig
elmondja: Darvas Iván
20.05-23.20 SZOMBAT ESTI FILMKOKTÉL
20.05 Breki és a többiek
20.30 Menő Manó
Olasz-angol filmsorozat
20.35 Sztárok randevúja
Az NDK Televízió szórakoztató műsora
21.35 Szálka, hal nélkül
VI/2. rész: Megpörkölt pörkölt
22.10 Menő Manó
22.15 A vér színe
Angol bűnügyi tévéfilm
(16 éven felülieknek!)
23.20 TV-híradó 3

MTV 2

17.17 Műsorismertetés
17.20 Látogatóban Tamás Aladárnál
(Az 1978. február 11-i adás ismétlése)
18.15 Képújság
18.20 Gólyavári esték
Fejezetek a vallástörténet köréből
XII/10. rész: Reménység és válság
(Az 1983. június 30-i adás ismétlése)
19.05 Angol nyelv
Follow me. Who's that?
19.20 Francia nyelv
Soyez les bienvenus! Des cadeaux inattendus
19.35 Német nyelv
Willkommen in der DDR
9. rész: Rosen is Seelow
20.00 Pannónia Kupa
nemzetközi súlyemelő-verseny
110 és +110 kg
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból
Riporter: Dobor Dezső
A közvetítést Gábor Tamás vezeti
20.50 Álca felügyelő
Jugoszláv rajzfilmsorozat
A sejk briliánsa
21.00 TV-híradó 2
21.20 Belvedere
I. Fiatal operaénekesek nemzetközi versenye Bécsben
Dokumentumfilm
- II. Gálaest a Pesti Vigadóban
A győztesek hangversenye
Műsorvezető: Antal Imre
23.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: http://retronom.hu/node/14807

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése