1999. június 13., vasárnap

Tv műsor - 1999. június 13. - Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Kék egér
(magyar rajzfilmsorozat)
7.15 Pom-Pom meséi
(magyar rajzfilmsorozat)
7.25 Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.40 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
8.00 Zenegér
8.15 Vitéz László és a többiek
(bábjáték)
8.55 Kisokos
9.15 Ebéd
(tévéfilm, 1978)
10.00 Tévémagiszter
11.00 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Orgonavirág...
Nóta-összeállítás
13.00 Gazdatévé
(magazinműsor gazdálkodóknak)
13.30 Divat 2000
14.00 Holdfénykeringő
(kanadai film)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Tranzit
Közép-európai magazin
16.35 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
17.20 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja
17.50 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.00 A Hét
18.38 Híradó - Időjárás
18.50 TS
Forma-1 Kanadai Nagydíj
Közvetítés Montrealból
Riporter: Knézy Jenő
21.05 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
Műsorvezető: Szikora Róbert
21.30 Színházról színházra
Országos Kortárs Tánc- és Mozgásművészeti Találkozó
Összművészeti Fesztivál Veszprémből
23.00 Mustra
(mozgóképmagazin)
23.30 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban
Betlen János műsora

MTV 2

7.00 Tudóra - felsőfok
A tudás és tudomány órái
9.25 Kánon
10.00 Cimbora óra
11.00 TS
Strandröplabda; Budapesti 7-es rögbi; Junior Birkózó Eb
13.00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?  (ismétlés)
15.00  Nyár,  Balaton, szerelem...
Majláth Jenő újabb nótái
15.30 Delta 2000 (ism.)
16.00 A piac
(tévéfilm, 1983)
17.25 Európai Utas
Velence
18.00 A Sipsirica
(magyar tévéfilm - 1., 1980)
19.00 Szívtipró gimi (140.)
19.45 Kérem a következőt!
(magyar rajzfilmsorozat - 39/37.)
Korrupció
20.00 A Hét - Híradó (ism.)
20.45 Nekem ne lenne hazám?
Világvédett falukép: Hollókő
21.00 Vegyes páros
(vígjáték)
A zalaegerszegi Hevesi Sándor Színház előadása, felvételről
22.00 Metronóm
Komolyzenei újság
22.30 Századfordító magyarok
Karig Sára műfordító
23.15 MM - László Gyula
23.20 Európa Te vagy (ism.)

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
Utána: Mire gondolok?
(játék)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 22.)
12.00 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata - 10.
Túlélési fortélyok
Utána: Mire gondolok?
(játék)
13.00 Hírek
13.10 Linda
(magyar filmsorozat - 3.)
Oszkár tudja
14.15 Knight Rider
(amerikai sorozat - 58.)
15.10 Félreértett érzelmek
(amerikai vígjáték)
16.40 A világ legöregebb koszorúslánya
(amerikai vígjáték)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
Műsorvezető: Bárdos András
19.30 Vasárnapi kiadás
A Fókusz csapat kulturális magazinja
20.00 Szupermozi
Nico
(amerikai akciófilm)
21.45 Igaz történetek
Bűnös múlt
(amerikai film)
23.20 Híradó - Időjárás
23.35 Országház
0.05 Szeszélyes természet (ismétlés)
0.55 Akták (ismétlés)
1.20 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Tesz-vesz város
- Rocky és Bakacsin
- Tabaluga
- Papp Ritával a Játékszigeten
- Kutyavilág
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Rock and roll lady
(amerikai vígjáték)
12.45 Lacikonyha
13.10 Világjárók
13.35 Széllovasok
(amerikai dokumentumfilm)
14.20 A hegyi doktor
(német sorozat)
15.10 A bűvész
(amerikai bűnügyi sorozat)
16.10 MacGyver
(amerikai bűnügyi sorozat)
Amikor elmosolyodik
17.05 A Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
19.00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Közben: Tények
20.00 Közkívánatra
1. Szemfényvesztés
(amerikai krimi)
2. Várlak nálad vacsorára
(amerikai vígjáték)
3. Jó szomszédok
(amerikai vígjáték)
22.00 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
23.00 Gól!! Gól!! Gól!!
0.10 Üldöznek a nők
(vígjáték)
1.50 Vers éjfél után
József Attila: Altató
Elmondja: Básti Juli

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Váltó (ismétlés)
6.05 Protestáns világ (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.15 A varázsvödör (34.)
7.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal - 23. (ism.)
7.55 Hej, hej, helyesírás! (ismétlés)
8.05 Miénk a tér (ismétlés)
9.10 A három kismalac
(amerikai animációs film)
10.25 A Habsburgok - Egy európai családtörténet
(osztrák dokumentumfilm-sorozat - 4/4.)
Népek börtöne és mentsvára - A dunai monarchia mint a kezdet és a vég
11.20 Forrásvidék
Honismereti magazin
Az Úr napja Budaörsön és keresztálhtás Siójuton
11.55 Vers
Karig Sára: Sarkövezet
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.25 Szerencsés flótás
(magyar vígjáték, 1943) FF
13.50 Élő forrás
Katolikus műsor
14.20 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Lakáskulcs
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Eszmélés
(magyar film, 1984)
20.55 Stúdióbeszélgetés a korszakról
22.00 Maratoni koncert '99 - „Vox Humana”
Gála a Zeneakadémián
22.50 A jégmadár
(angol film, 1982)
0.05 Vers (ism.)
0.20 Lóverseny

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Szabadítsátok ki Willyt! 3.
(amerikai kalandfilm)
8.25 A Jönsson banda visszatér
(svéd kalandfilm)
10.05 Babar - Utazás a Holdra
(kanadai rajzfilm)
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Irány Colorado! 2.
(amerikai vígjáték)
13.15 Hollywoodi csemegék
Hollywoodi űrfilmek
13.40 Égiposta
(amerikai vígjáték)
15.30 Nekem 8
(amerikai vígjáték)
17.10 Barátnők
(amerikai film)
19.10 Melrose Place
20.00 Bean - Az igazi katasztrófafilm
(brit vígjáték)
21.30 Pengeélen
(amerikai filmdráma)
23.50 Váltságdíj
(amerikai thriller)
1.50 Frankenstein
(amerikai horror)
3.45 Barátnők
(amerikai film)
5.45 Sztárközelben: Robin Williams

TV3


6.50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
10.05 Nap-kelte extra
10.40 Utazás Gasztronómiában
11.10 Jövőnéző
Iránytű a jövőbe
11.40 A rejtelmes sziget
(amerikai kalandfilmsorozat - 18.)
12.10 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 4.)
13.05 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 14.)
14.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 20.)
14.50 Az Angyal
(brit sorozat - 28.)
A Gadic-gyűjtemény
15.45 Sherlock Holmes
(brit sorozat - 28.)
16.45 Melrose Place
(amerikai sorozat - 118-119.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat - 14.)
Apák napja
19.25 MASH
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
19.55 A kulcsember
(amerikai sorozat - 8.)
Szeret, nem szeret
20.50 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 37.)
21.35 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 71.)
22.05 Jövőnéző (ism.)
22.35 Eleven (ism.)
23.15 Foci a javából
Spanyol bajnokság
23.45 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Peter és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Fecsegő tipegők
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Magasfeszültség
19.30 Hír-M
Közéleti híradó
20.00 Csoda a farkasokkal
(francia kalandfilm)
22.00 Herkules
(olasz kalandfilm)
24.00 Hír-M (ism.)
0.30 Magasfeszültség (ism.)
1.00 A párizsi Lido

Szív TV


14.00 Tükörben
14.30 Florida, Kalifornia
15.00 New York és Niagara
15.30 Szicília
(ismeretterjesztő film)
16.30 Ringen belül
17.30 Élet és design
18.00 Japán
18.30 Hívd Andreát!
19.00 A kaland bűvöletében - 5.
20.00 A viharhegy óriása
(amerikai film)
21.35 Tükörben
22.05 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.25 Cook kapitány - 5.

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.05 Csillagszem
19.20 Nagy-Britannia belülről
20.00 Hazudozni Amerikában
(amerikai film)
22.00 A sebesség túlélői
(amerikai dokumentumfilm)
23.00 UK Today
(brit dokumentumfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése