1999. június 12., szombat

Tv műsor - 1999. június 12. - Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Jó reggelt adj, Istenem!
8.40-10.55 Útipoggyász
Filmek, sorsok, viták kamaszoknak
8.40 A tyúkól
(finn rajzfilmsorozat - 6/4.)
8.45 Pásztortűz
A Szent Anna-tó legendája 1. (ism.)
9.00 Útravaló
9.35 Ki tud róluk?
Rick Nóra és dr. Hatiasvili Nodar filmje
10.30 Tizenhat
(svéd sorozat - 8/2.)
11.05 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat - 33/15.)
Ivy mérge (ism.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Euro-percek
12.15 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/63.)
Vérségi kötelék
13.05 Válaszolunk...
a nézők telefonjaira
13.15 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 24-25.)
Az erős ember
Vészhelyzet a zátonyon
14.10 Az ismeretlen Hitchcock
A gyilkos
(angol bűnügyi film, 1930)
16.00 Delta 2000
Tudományos híradó
16.30 Ki marad a végén?
Játékmester Rózsa György
17.00 TS
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
18.50 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.25 Heti ajánló
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
Műsorvezető: Antal Imre
21.00 A macska
(német film, 1987)
22.50 Kenó
23.00 TS
Forma-1 Kanadai Nagydíj
Időmérő edzés
Közvetítés Montrealból, felvételről

MTV 2

6.00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Gazdatévé
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.30 Európa ablak
Ismétlések angol felirattal
11.30 Bocsoda
11.50 Zenegér
Huzella Péterrel
12.00 hANGOL-ka
Angol nyelvlecke
12.15 Bolondok bálja
Tévéjáték (1984)
13.35 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata - 41. (ism.)
14.00 A természet enciklopédiája
Tudományos ismeretterjesztő magazin (ism.)
14.45 Csillaglánc
30 éve Tolcsvay Bélával
15.15 Triangulum
Az Őrség és vidéke
15.45 ...az én váram...
Osskó Judit műsora
16.15 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében (13/5.)
17.00 A Bob hercegtől a Mágnás Miskáig
Operett-seregszemle a Budapesti Tavaszi Fesztiválon - 1.
17.30 Közelkép
Válogatás a Budapesti Körzeti Stúdió magazinjaiból
18.00 Cirka-firka
Animációs folyókép
18.30 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár (23/11.)
Kondenzált Dharma
19.00 Rosszcsont kalandjai (50/9.)
Ássuk elő a múltat!
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Újra Nyitott könyv
Mándy Iván: Lány az uszodából
21.10 Vízi zsaruk (46.)
Élve vagy halva
22.00 Táncgála
22.55 Publikum (ism.)

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
Utána: Mire gondolok?
(játék)
11.05 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 21.)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
Utána: Mire gondolok?
(játék)
12.50 RTL Klub Road Show
Székesfehérváron
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Kaland Mexikóban
(amerikai western)
15.25 Visszatérés
(amerikai film)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 27.)
17.55 Mortal Kombat Conquest
(amerikai akciófilm-sorozat - 9.)
Quan Chi színre lép
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Galla-mappa
20.00 Szupermozi
Sárkányikrek
(hongkongi akcióvígjáték)
21.45 Rémálom az Elm utcában 2.
(amerikai horror)
Freddy bosszúja
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 16.)
Az összekötő
0.15 Fókusz plusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Tesz-vesz város
- Rocky és Bakacsin
- Urmel
- Sandokan
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.25 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
9.50 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
10.15 Gimidili
(amerikai ifjúsági vígjátéksorozat)
10.40 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
11.10 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
12.05 Slágerlista
12.35 Elvis, a király
Acapulcói kaland
(amerikai vígjáték)
14.15 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.05 El Dorado
(amerikai western)
17.20 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Herkules és az amazonok
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Keresztapa 3.
(amerikai gengszterfilm)
22.50 Mata Hari
(magyar-amerikai erotikus kémfilm)
0.30 Csak a szerelem számít
(francia erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ism.)
6.05 Régiók (ism.)
6.35 Szegletkő (ism.)
7.05 Hírek; Reggeli muzsika
7.20 Összkép (ism.)
7.50 Tesz-vesz város
8.15 Hej, hej, helyesírás! (ismétlés)
8.30 Nyelvőrző (ismétlés)
8.45 Csillagjel
9.15 Magyar történelmi arcképcsarnok
Bakócz Tamás
9.30 Zengő ábécé
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Három út egyetlen ember emlékére
(francia ismeretterjesztő film)
11.55 Vers
Nagy László: Ház
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Muzsika-szó
13.20 Anziksz
Esztergom - Bazilika
13.40 Kalózok szigete
(ausztrál film, 1990)
15.20 Az első lépések
(brit filmetűd)
Az elefántcsalád
15.25 Néhány perc Latabár Kálmánnal
(sorozat - 9/8.)
A gyáva
15.50 Egyszer volt... a különc
Edward James: az álmok építőmestere
(angol dokumentumfilm, 1995)
16.50 Kedves
Nőkről nőknek
17.25 Rupert maci
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
Baránszky László, költő, író, műfordító
18.55 Új sorozat!
A bírónő dossziéi
(francia tévéfilm - 6/1.)
A Francoise Muller-ügy
20.25 Tengeri történetek
(magyar ismeretterjesztő film - 2/1.)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Itt a gyilkos, hol a gyilkos
(lengyel film, 1996)
23.25 Hírek
23.35 Vers (ism.)
23.40 Az éjszaka filmje
Túl az Óperencián
(izraeli film, 1991)

HBO


6.30 Pandakaland Kínában
(amerikai kalandfilm)
7.55 A rettenthetetlen hiéna
(hongkongi akciófilm)
9.30 Az üstökös éve
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 Love Jones
(amerikai film)
13.35 Jöttünk, láttunk, visszamennénk
(francia vígjáték)
15.25 Az elnök különgépe
(amerikai akciófilm)
17.25 A Jönsson banda visszatér
(svéd kalandfilm)
19.05 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
19.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
20.00 Sabrina
(amerikai vígjáték)
22.10 Mennyi? 30!
(kabaré-show)
22.45 Halálkanyar
(amerikai thriller)
0.45 Vágy
(amerikai film)
2.30 Kölcsönkenyér visszajár
(amerikai krimi)
4.10 Sabrina
(amerikai vígjáték)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 72 óra
11.25 A rejtelmes sziget
(amerikai sorozat - 16-17.)
12.30 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 3.)
13.20 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 13.)
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
A harcos hagyatéka
15.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat - 1.)
15.55 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat - 1.)
Wombat, a megmentő
16.20 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 2.)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 151-152.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat - 13.)
19.20 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
19.55 A kulcsember
(amerikai kalandfilmsorozat - 7.)
20.50 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 36.)
21.35 Aljas utcák
(amerikai gengszterfilm, 1973)
23.40 Eleven (ismétlés)
0.20 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Pete és kis Pete
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 Hódító hódok
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.00 Vahur
20.30 Úrilány szobát keres
(magyar vígjáték)
21.55 Don Juan, ha nő lett volna
(francia vígjáték)
23.25 Hír-M (ism.)
23.55 Vahur (ism.)
0.25 Ugródeszka (ism.)

Szív TV


14.30 Virtuózok
15.30 Róma, Vatikán
16.00 Sevilla
16.30 A kaland bűvöletében (5/4.)
17.00 Marokkó
17.30 Kanada
18.00 Ügyvédelem
18.30 A 21. század sportjai
19.00 Hívd Andreát!
19.30 Spanyolország
20.00 Celeste - 162.
21.00 Törvényszegő rendőrök
(amerikai akciófilm)
22.30 Cook kapitány (8/4.)

ATV


24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek, ATV-stúdió
19.10 ATV-külőnjárat
19.40 Különleges sportok
20.00 Aeromagazin
20.30 Nyírfaliget
Lengyel film
22.30 És mégis igazak a táltosmesék


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése