1999. június 10., csütörtök

Tv műsor - 1999. június 10. - Csütörtök

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 201/184.)
9.30 Sittre vágyva
(angol vígjáték, 1979 - ism.)
11.00 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 1.)
Hangulatjelentés egy görög szigetről (ism.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 180/31. - ism.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/9.)
Válságos állapot (ism.)
13.25 Együtt
Benne: Alpok-Duna-Adria; Velünk élő kisebbségek
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/41. - ism.)
15.20 Kincsestár
Műsorvezető: Győrffy Miklós
16.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 170/134. - ism.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Útmutató
Csodák és káprázatok
18.25 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat - 12/4.)
Krokodilkönnyek (ism.)
18.40 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50 A bestia
(brazil sorozat - 240/204.)
19.15 Gyerekeknek!
Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Ökölharc a rádióban
20.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
Játékmester: Rózsa György
21.00 Bűnözők arcképcsarnoka
(dokumentumfilm-sorozat - 5/3.)
John Dillinger
21.45 Negyvenhat VOLT
Hírek a múltból
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 MM
22.35 Az ismeretlen Hitchcock
Zsarolás
(angol bűnügyi film, 1929)
24.00 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.05 Aktuális (ismétlés)
9.30 Kincsestár
Szórakoztató válogatás az archívumból (ism.)
11.00 Gyermekbarát
Tanoda (ism.)
12.00 Szomszédok
280. fejezet (1998, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter - repríz
A közművelődési hetilap adásaiból
14.00 TS
Magyarország-Szlovákia
(labdarúgó Eb-selejtező)
15.35 Délutáni mozi
Bor és hatalom (ism.)
(katalán tévéfilmsorozat, 201/97-99. - ism.)
17.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
17.25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
17.55 T.I.R.
(olasz-magyar sorozat)
Aki megáll, elveszett
19.00 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
19.30 Mesetár
- Magyar népmesék
A kis gömböc
- Állatolimpia
- A kis csacsi kalandjai
- Mirr-Murr, a kandúr
Tánc és illemiskola
- Vízipók - Csodapók
Az új háló
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Tetovált paradicsom (5/5.)
Marquesas-szigetek, Nuku Hiva
(A június 3-án elmaradt műsor)
21.05 Szenzáció
(kanadai tévéfilmsorozat - 26/15.)
21.55 Arcok, harcok
Beszélgetés Melocco Miklóssal (ism.)
22.30 Mélyvíz

RTL Klub

6.05 Lili, a virágangyal - 39. (ism.)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.50 Televásár
11.15 Pont hu (ismétlés)
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 24.)
Tiltott szerelem 3.
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak - 24.
- Lili, a virágangyal - 40.
- Krokodilkommandó - 60.
15.40 Második csók
(francia sorozat - 6.)
Kétségek között
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 56.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 52.)
Mint a villám
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 128.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.30 Barátok közt
(sorozat - 321-322.)
20.00 Csíííz
A világ legnagyobb bakijai és legviccesebb hírei
21.00 Az igazságosztó
(amerikai akciófilm-sorozat - 5.)
Korrupció
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
Műsorvezető: Szellő István
23.05 Borzongás Hitchcock módra
A tévedés áldozata
(amerikai krimi)
0.55 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
Műsorvezető: Nika György
9.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
9.30 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 225-226.)
10.20 Kakuk
(talkshow)
10.50 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.20 Mindent tudni akarok!
(játék)
11.25 Közvetlen ajánlat
12.05 Plusz
(aktuális magazin)
12.35 Mozidélután
Tízmillió dollár a tét
(amerikai gengszterfilm)
14.25 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 162.)
15.20 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 430.)
15.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 192.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 61.)
17.00 Kassandra
(venezuelai sorozat - 61.)
17.50 Kaméleon
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
18.45 Plusz
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.50 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai-német akciófilmsorozat)
Randevú
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Forrongó világ
(amerikai film)
Hatalom és rettegés
23.55 Privát Kopó
(magyar krimisorozat - 2.)
0.55 Vers éjfél után
Galambosi László: Szerenád
Elmondja: Sólyom Kati

Duna TV

5.30 Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Régiók (ismétlés)
9.45 A Zene Arcai (ismétlés)
10.15 Bébiszitterek
(magyar dokumentumfilm, 1997)
11.10 Külvárosi rendelő
(kanadai sorozat - 12/2.)
11.55 Vers
Áprily Lajos: Tavasz a házsongárdi temetőben
12.00 Lapszemle - Hírek
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Fizessen, nagysád!
(magyar film - 1937, ism.)
13.45 Az ezredvég építészete
(német sorozat, ism. - 5/5.)
Tokió
14.45 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 13/11.)
Pannonhalma
15.10 Teleenciklopédia
86/9. rész: Személy- és áruszállítás
15.35 Katedra nélkül
Olvasónapló
- Aranyásók Alaszkában
(francia-kanadai tévéfilmsorozat - 4/4.)
A főtelér
17.10 Nyelvőrző
Nyelv-szöveg-játék
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Alpok-Adria fesztivál
Suzie Washington
(osztrák film, 1998)
19.45 Különleges múzeumok
Az EMI-Electrola gyűjtemény
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Váltó
(gazdasági magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Mű-Terem-Tés
Képzőművészeti folyóirat
22.10 Tükörálom
(portréfilm Baranyay András grafikusművészről)
22.40 Katicabogár, katicabogár
(angol film, 1994)
0.20 Hírek
0.30 Vers (ism.)

HBO


6.30 Sztárközelben: Anthony Hopkins
7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.25 Percy, a parkőr
(brit rajzfilm)
7.55 Egy híján túsz
(amerikai vígjáték)
9.35 Kína-szindróma
(amerikai thriller)
11.35 I. Q. - A szerelem relatív
(amerikai vígjáték)
13.15 Angie
(amerikai vígjáték)
15.05 Jelenetek egy áruházból
(amerikai vígjáték)
16.35 Kobak-keringő
(amerikai vígjáték)
18.10 Raszputyin
(amerikai történelmi film)
20.00 Életveszélyben
(amerikai thriller)
21.30 A végzet hollywoodi asszonyai
Jodie Foster
22.00 Melrose Place
(amerikai sorozat)
22.45 Beverly Hills-i zsaru 3.
(amerikai vígjáték)
0.30 Ez az életem
(amerikai vígjáték)
2.15 A cigányok ideje
(jugoszláv film)
4.40 Hirtelen pokol
(amerikai thriller)

TV3


6.00 Nap-kelte
9.15 Dinasztia
(amerikai sorozat - 38.)
12.10 Video Hits No. 1
16.20 72 óra
(ajánlóműsor)
16.50 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat - 14., ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 37.)
Őrült szerelem
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 49.)
A ház, amelynek lába kélt
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 264.)
Mindenkinek meg van az ára
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 7.)
A Nox
20.50 Földönkívüli zsaru
(amerikai sci-fi akciófilm, 1988)
22.30 Anya csak egy van (19.)
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 72 óra (ismétlés)

MSat


1.25 Music Box
Kívánságműsor
Közben: 7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Kapásjelző
(horgászmagazin)
19.30 Hír-M
20.00 Süt a nap
(magyar vígjáték)
21.20 A holdfény ékszerészei
(francia film)
22.55 Hír-M (ism.)
23.25 Kapásjelző (ism.)
0.55 Music Box

Szív TV


7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.00 Információs magazin
16.15 Agrármagazin (ism.)
16.30 Ibiza
17.00 Izland
17.30 Lesen (ism.)
18.30 Országjáró kamera
19.00 Korfu
19.25 Kanári-szigetek
20.00 Rendőrkommandó
(amerikai akciófilm)
21.25 A kaland bűvöletében - 3.
22.25 Cook kapitány - 2.

ATV


24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek, időjárás, ATV-stúdió
19.10 Klippercek
19.15 Indaba - 13.
20.00 Univerziók
21.00 Derrick
22.00 Sztárok és sztorik
Süli Ferenc műsora
23.00 Valóságos csodák
Szappanos Kriszta műsora


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése