2014. július 31., csütörtök

Tv műsor - 2001. július 31. - Kedd

M1

05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
08.35 Kék Ég légitársaság
Ausztrál tévéfilmsorozat
40/29.: Erre emlékezned kell!
09.25 Naprakész magazin
12.00 Híradó délben
13.00 Srpski ekran
Szerb nemzetiségi magazin
13.25 Unser Bildschirm
Német nemzetiségi magazin
13.55 Néprajzi értékeink
Torockói baba
14.05 Kötelező és ajánlott irodalom a képernyőn
Jókai Mór: Sárga rózsa
Tévéfilm (1969)
15.30 Iskola utca
Tanodú
16.30 Gyerekeknek
Ökovízió
Környezetbarát termelés
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
17.30 Katolikus krónika
18.00 Híradó hatkor
18.10 Zenepercek
J. Gade: Tangófantázia
18.25 Vízi zsaruk
Ausztrál akciófilm-sorozat
83/49.: Mosolyogni tessék!
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek
20.05 Önök kérték!
Kívánságműsor
21.05 Pesti Anna-bál, 2001
21.30 Egy este az Örökzöld Klubban
Összeállítás a 30-as évek slágereiből
22.05 Híradó este
22.15 Aktuális
22.35 THÉMA
22.50 Magyar Szalon
Heti kulturális magazin
23.20 Az ígéret földje
Lengyel filmdráma, 2/1. (1974)

M2

05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
08.30 Az MTV archívumából
Benne:
- 08.30 Nyitott Stúdió
- 08.40 "Balázs János vagyok..."
- 09.05 Gypsy Stars
10.00 Iskola utca (Heted7fő)
11.05 Zsoldos Imre és Sárosi Katalin  felvételeiből
12.05 Vízi zsaruk
Ausztrál akciófilm-sorozat
83/48.: Az ítélet napja
12.45 Zenelánc
Liszt: VI. magyar táncok
13.00 Híradó délben
14.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
14.20 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
15.15 Örökségünk
A jéghalászat
15.30 Naprakész magazin
18.05 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
19.00 TS
Junior öttusa-vb
19.40 Esti mese
Rémusz bácsi meséi
A tiritarka foltos nyúl
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
20.45 Ez történt...
1991 hónapról hónapra: Július
21.40 TS
Junior kézilabda-vb
Összefoglaló
22.00 A torinói fiúk
Olasz filmdráma (1997)
23.30 Záróra
00.30 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
02.05 Éjszakai választék
Benne:
- 02.05 Aktuális
- 02.30 Iskola utca
- 03.30 Magyar Szalon
- 04.00 Gyarmathy Tihamér festő világa
- 04.35 TS
Junior öttusa-vb
- 05.20 TS
Junior kézilabda-vb
Összefoglaló

RTL Klub

06.30 Reggeli
08.55 Joker
09.05 Ismétlések
Benne:
- 09.05 Receptklub
- 09.20 Tiltott szerelem
Venezuelai tévéfilmsorozat, 105.
- 09.45 Senora
Mexikói tévéfilmsorozat, 35.
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show ebédidőben
13.40 Héléne és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
240.: Nem meggyőző próbálkozás
14.10 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat
41.: Az elveszett szektor
14.55 Titkok és szerelmek
Mexikói tévéfilmsorozat, 145.
15.40 Joker
Telefonos villámjáték
15.45 Terra Nostra
Brazil tévéfilmsorozat, 177-178.
16.35 Joker
Telefonos villámjáték
16.40 Milagros
Perui tévéfilmsorozat, 46.
17.35 Híresek és gazdagok
Argentin tévéfilmsorozat, 169-170.
18.30 Híradó (esti kiadás)
18.55 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.25 Harmadik műszak
Amerikai tévéfilmsorozat (II.)
16.: Hősi halál
20.15 Szupermozi
Tüzes jég
Amerikai akciófilm (1999)
21.50 Óvszerháború
Amerikai romantikus vígjáték (1997)
23.15 Sportvonal (játék)
23.20 Híradó (késő esti kiadás)
23.40 Művészbejáró - Jack Lemmon emlékére
Drága papa
Amerikai film (1989)
01.45 Fókusz (ismétlés)

TV2

06.00 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
09.00 Délelőtt a tv2-vel
Benne:
- 09.00 Milady
Argentin tévéfilmsorozat
- 09.25 Egy puha fészek
Német tévéfilmsorozat
- 10.10 Hurrá, utazunk!
- 10.40 Közvetlen ajánlat
- 11.40 Reggeli gondolatok
- 11.45 Magyar történelmi arcképcsarnok
- 11.50 Ablak Európára
12.20 Riviéra
Koprodukciós sorozat
12.45 Dumagép
Amerikai vígjátéksorozat
13.10 Mozidélután
Airplane
Amerikai vígjáték (1980)
14.50 Marimar
Mexikói tévéfilmsorozat
15.20 A Déltenger kincse
Francia kalandfilmsorozat
16.05 Pénzbetyár
Könnyed játék és szórakozás pár percben
16.10 Sebzett szívek
Mexikói tévéfilmsorozat
16.35 Pénzbetyár
16.40 Fiorella
Perui tévéfilmsorozat
17.30 Pénzbetyár
17.35 Lucecita
Argentin tévéfilmsorozat
18.00 Acapulco szépe
Mexikói tévéfilmsorozat
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Vad angyal
Argentin tévéfilmsorozat
20.00 Villám Spencer - A karibi őrangyal
Amerikai akcióvígjáték-sorozat
21.00 Hidegre tesszük
Túl az életen
Magyar-amerikai akciófilm (1997)
Közben: Kenósorsolás
22.50 Jó estét, Magyarország!
23.20 Az utolsó keresztapa
Amerikai gengszterfilm, 2/1. (1997)
00.45 Világjárók
Utazási magazin
01.15 Világjárók
Utazási magazin
01.45 Jó estét, Magyarország! (ismétlés)
02.20 Vers éjfél után

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2001/31)

Tv műsor - 2001. július 30. - Hétfő

M1

05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
08.35 Kék Ég légitársaság
Ausztrál tévéfilmsorozat
40/28.: Legyen egy kis hited!
09.25 Naprakész magazin
12.00 Híradó délben
13.00 Roma magazin
13.25 Domovina
Szlovák nemzetiségi magazin
13.55 Néprajzi értékeink
Palóc duda
14.10 Marlene doktornő
Német tévéfilmsorozat
21/17.: Két szék között
15.00 Magyar Ház - Palackposta
Üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
15.30 Iskola utca
Heted7fő
16.30 Vallások az ókor romjain
Duraeuroposz
16.50 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.00 Tanujunk Európát!
13/12.
17.25 Kvartett
A visegrádi négyek országainak műsora
18.00 Híradó hatkor
18.10 Zenepercek
Chopin: a-moll etűd
18.25 Vízi zsaruk
Ausztrál akciófilm-sorozat
83/48.: Az ítélet napja
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek
20.00 Millenniumi mesék
"A legkisebb magyar"
Kállai Pál
20.30 112
Bűnügyi magazin
21.10 MMM - Mi? Mennyi? Miért?
Sport
21.40 112 extra
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 THÉMA
22.45 Gyilkossági csoport
Német krimisorozat
12/6.: Szétrombolt álmok

M2

05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
08.35 Delta
Tudományos híradó
09.00 Emberevők unokái között
09.30 Benyovszky Móric és a malgasok földje
6/1.: Irány Madagaszkár!
10.00 Az esztergomi Keresztény Múzeum
11.00 TVklinika
Egészségügyi magazin
11.30 Mesélő cégtáblák
A Rigi vasút
11.50 Van öt perce?
Mozart: Andante K. 616
12.00 Marlene doktornő
Német tévéfilmsorozat
21/4.: Félrelépések
12.45 Popzenei válogatás
13.00 Híradó délben
14.00 Naprakáész magazin
16.20 TS
Futballhétfő
Junior kézilabda-vb
19.20 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
19.50 Esti mese
Dörmögőék legújabb kalandjai
A tréfacsinálók
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
20.45 Magyarok az emberevők földjén
Magyar útifilmsorozat
14/5.: Pápua csodaország
21.15 Érzékelés felsőfokon
Brit természetfilm-sorozat
7/5.: Az idő sodrában
21.45 TS
Junior kézilabda-vb
Összefoglaló
22.05 Brute
Német-lengyel-francia filmdráma (1997)
23.35 Tudósklub
00.35 Nikodémikusok órái
László atya műsora
02.10 Éjszakai választék
Benne:
- 02.10 Aktuális
- 02.35 Iskola utca
- 03.40 Mesélő cégtáblák
A Rigi vasút
- 04.00 TS
Futballhétfő
- 05.20 TS
Junior kézilabda-vb
Összefoglaló

RTL Klub

06.30 Reggeli
08.55 Joker
09.05 Ismétlések
Benne:
- 09.05 Receptklub
- 09.20 Tiltott szerelem
Venezuelai tévéfilmsorozat, 104.
- 09.45 Senora
Mexikói tévéfilmsorozat, 34.
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show ebédidőben
13.40 Héléne és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
239.: Fényképek
14.10 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat
40.: Vándorlások
14.55 Titkok és szerelmek
Mexikói tévéfilmsorozat, 144.
15.40 Joker
Telefonos villámjáték
15.45 Terra Nostra
Brazil tévéfilmsorozat, 175-176.
16.35 Joker
Telefonos villámjáték
16.40 Milagros
Perui tévéfilmsorozat, 45.
17.35 Híresek és gazdagok
Argentin tévéfilmsorozat, 167-168.
18.30 Híradó (esti kiadás)
18.55 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.25 Big Man
Amerikai akcióvígjáték-sorozat
3.: A filmsztár
21.00 Szupermozi
Kerge Kelly
Amerikai vígjáték (1993)
22.25 Pokoli szolgálat
Amerikai thrillersorozat
10.: Az ördög ikertestvére
23.15 Sportvonal (játék)
23.20 Híradó (késő esti kiadás)
23.40 AutóMánia
Autósmagazin
00.10 Fókusz (ismétlés)

TV2

06.00 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
09.00 Délelőtt a tv2-vel
Benne:
- 09.00 Milady
Argentin tévéfilmsorozat
- 09.25 Egy puha fészek
- 10.10 Napló
- 11.05 Közvetlen ajánlat
- 12.05 Reggeli gondolatok
- 12.10 Magyar történelmi arcképcsarnok
12.20 Riviéra
Koprodukciós sorozat
12.45 Dumagép
Amerikai vígjátéksorozat
13.10 Mozidélután
Columbo: Kettős vágás
Amerikai krimi
14.50 Marimar
Mexikói tévéfilmsorozat
15.20 A Déltenger kincse
Francia kalandfilmsorozat
16.05 Pénzbetyár
Könnyed játék és szórakozás pár percben
Mikrofonoperátor: Harsányi Levente
16.10 Sebzett szívek
Mexikói tévéfilmsorozat
16.35 Pénzbetyár
16.40 Fiorella
Perui tévéfilmsorozat
17.30 Pénzbetyár
17.35 Új sorozat!
Lucecita
Argentin tévéfilmsorozat
18.00 Acapulco szépe
Mexikói tévéfilmsorozat
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Vad angyal
Argentin tévéfilmsorozat
20.00 Az elveszett ereklyék fosztogatói
koprodukciós kalandfilmsorozat
21.00 Édes esték
Danielle Steel: Egyszer az életben
Amerikai romantikus film (1994)
Közben: Kenósorsolás
22.40 Jó estét, Magyarország!
Téma - Tények - Tényező - Időjárás - Sporthírek
23.10 Mobilparti
23.25 Profiler - A pszichozsaru
Amerikai krimisorozat
00.15 Kalandozásaink Faludy Györggyel
Málta
Magyar dokumentumfilm
01.10 Világjárók
Utazási magazin
01.40 Jó estét, Magyarország! (ismétlés)
02.15 Vers éjfél után

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2001/31)

2014. július 25., péntek

M2 - Augusztusi program

Új sorozatok

Szandra, a mesenyomozó (Sandra, the Fairytale Detecitve)

Az M2 nyári terveiről szóló tévéreklámjából ismerős lehet ez a sorozat. Úgy tűnik, az M2 mostanában szeret olyan mesesorozatokat adni, amiknek van hivatalos Youtube-csatornája. Az új sorozat Kenguk 2 helyett lesz látható augusztus 7-től hétköznap délután, úgyhogy sajnos a régi Kenguk vagy nem lesznek, vagy még váratnak.

Bob, a mester (Bob the Builder)

Ez is a nyári tervekről szóló reklámból ismerős. Már pár éve is ment az M1-en, valamint az M2 tavaly karácsonykor adta a sorozat karácsonyi filmjét is, így nem csoda, ha most az M2-re is érkezik a sorozat. A sorozatot infók szerint nem a legelejétől fogják adni, mint ahogy a Thomasból is csak későbbi évadokat adtak. Augusztus 9-től Thomast váltja fel Bob mester mindennap este.

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer... a felfedezők

Nem tévedtem, mikor azt állítottam, hogy az Ötlet után a Felfedezők jön. 2001 végén a Minimaxon indult először az Egyszer volt széria 6. sorozata. A Da Vinci Learning-en (mikor volt nekem) végig a Minimaxos szinkronnal ment (nem tudom azóta kapott-e új szinkront), talán az M2-n is Minimaxos lesz. A Felfedezők híres felfedezők, utazók történeteiről szól. Augusztus 11-től lesz hétköznap délután az Ötlet helyén, vasárnaponként lesz délutáni ismétlés-maratonja. 6-os karikával fogják adni. És mibe bele, hogy szeptember 16-tól a Föld érkezik.

Peppa malac (Peppa Pig)

Az inkább 6 éven aluliaknak szánt sorozatot Magyarországon legelőször a Nickelodeon tűzte műsorra 2004 végétől (mivel Nick Jr koprodukciós), 2012 óta már a Minimaxon is megy. Az M2-n ez lesz már a második Nickelodeontól vett sorozat a Tickety Toc után. Az M2 újabb "malackodása" a szintén malacos Malackó helyén lesz augusztus 20-tól, vasárnap kivételével mindennap.

Szuper sportosok (Super Sportlets)

A Hunyor majort váltja augusztus 21-től hétköznap ez az élőszereplős, tipikus szuperhősös sorozat (tipikus alatt értem: a hősöknek meg kell menteniük a világot a gonosztól). Lényeget sajnos nem tudok róla, csak annyit, hogy 26 részes, és holland-amerikai sorozat, és hogy 6 éven felülieknek sorolják be.

Albert felfedezőúton/Albert kérdezi - Mi az élet?

A jól ismert Albert mondja környezetismereti sorozat utáni folytatás, ami úgy emlékszem, már nem egészen a környezetvédelem volt a témája, de a természetről szólt. Időgéppel megy vissza az időben egy teknőssel, hogy megismerjék a természetet. 2003 elején indult a Minimaxon, később az RTL-en is a Kölyökklub blokkban. Mindkét csatornán más volt a szinkron, pontosabban a fordítás, mert mindkét szinkronban változatlan volt a két szereplő hangja. Nem tudom, melyik szinkronnal fogják adni, mert nem tudom, hogy a sorozat két címéből (Albert felfedezőúton és Albert kérdezi) melyik a Minimaxos, melyik az RTL-es fordítás. Majd meglátjuk augusztus 21-től, hétköznap délelőtt friss résszel, és délutáni ismétléssel közvetlen a szintén aznap induló Szuper Sportosok előtt.

Állat suli (Pet School)

A CBBC 10 részes állatos sorozata augusztus 31-től érkezik az M2-re minden vasárnap délután, a Tatonka helyén. 6 éven felüli besorolást kap.

Visszatérő sorozatok

A kérdőjelekkel helyettesített címek rendes címekre cserélődnek, ha lesznek infók.

Augusztus 8

Lenny és Twiek (Shaun a bárány helyén)

Augusztus 16

Vipo, a repülő kutya (az új Rupert helyén)

Augusztus 25

Félix levelei (Calliou helyén)

Filmek, különkiadások

Hófehér

Az 1983-ban bemutatott egészestés magyar rajzfilmet augusztus 30-án 19.25-kor adják, és este 21-ig fog tartani. 12-es korhatár karikát fog kapni!

Vili, a veréb

Augusztus 31-én este 19.35-kor még egyszer le fogják adni a filmet, ezúttal várhatóan 6-os karikával.

Az M2 egyébként válogatni fog augusztusban szombat reggelente (de nem mindig) új magyar animációs rövidfilmekből. 2-án reggel 08.45-kor Bab Berci köve, 16-án a Berti a rózsaszín barika 08.50-kor, 23-án pedig a Hoppi mesék - Hoppi és a varázsbot lesz 08.50-kor.
Augusztus 25-től 29-ig minden este adászárás előtt újfajta magyar animációs kisfilmeket fognak ismételni és bemutatni, közöttük például a Bogyó és Babóca legújabb részeit (aug. 26-tól), illetve Sajdik legújabb kisfilmjét, a Hát (m)ilyenek a macskák? címűt is (aug. 25), meg lesz a Berti-birka sorozat legújabb része, a Berti és a terelőkutya (aug. 28).

Egyéb

Augusztus 17-től az új Babar helyén lesz a Calliou új, 5. évada, ami eddig szerintem nem volt az M2-n. Ettől függetlenül hétköznap még maradnak a régi évadok. Az az érdekesség, hogy egy tavalyi nyári Origos cikk szerint a DHX-től (a sorozat tulajdonosa) egy tévés vásáron vettek pár részt a sorozatból, tehát ez az az évad lehet. Továbbá még az áll a cikkben, hogy az Arthurt is ugyanott vették meg (5 éve is adták az M1-en), és az azóta a megszűnt KidsCo-n is látható Sabrinát. Talán ez a két sorozat is várható a közeljövőben.

Tv műsor - 2004. július 25. - Vasárnap

M1


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Gyerekeknek!
- Buborék
Műsor 6-10 éveseknek
- Huckleberry Finn
Amerikai rajzfilmsorozat
- Vissza Sherwoodba
Kanadai ifjúsági sorozat, 13/13.
- Gulliver utazásai
Amerikai rajzfilmsorozat
10.40 "Így szól az Úr!"
A Biblia üzenete
10.45 Kánon
Vallás és kultúra
11.35 Srácok, csajok és kutyák
Amerikai tévéfilmsorozat, 13/5.
12.00 Hírek
12.05 Uniós pályázati kalauz
12.15 Időalagút
Amerikai sci-fi sorozat
30/14.: A hosszú tőrök éjszakája
13.10 Állami áruház
Magyar zenés vígjáték (1952)
14.50 Csellengők
Eltűntek nyomában
15.15 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
15.45 Delta
Tudományos híradó
16.15 Európa parlamenti napló
17.10 A Tizedik Királyság
Amerikai-brit-német ifjúsági sorozat, 5/5.
18.40 Szívek szállodája
Amerikai tévéfilmsorozat
65/50.: A csajokat lelövik, ugye?
19.30 Híradó este
19.55 MTV Roadshow, 2004
Balatonföldvár, 1-2.
Közben:
20.45 Telitalálat
Telefonos játék
21.25 Friderikusz - A szólás szabadsága
22.20 Híradó este
22.25 Olimpiai híradó
22.35 Buddy Faro
Amerikai krimisorozat, 13/3.
23.25 Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
00.10 X-csapat
Amerikai-kanadai sci-fi sorozat, 22/4.

M2


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.05 Vallási műsorok
Közben:
10.15 Társasutazás - Európa csillagai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
52/39.: Luciano Soprani - Dubrovnik - Pierre Picavet
12.00 Csendül a nóta
Dóry József nótafelvételeiből
12.30 Böngésző
Info-kommunikációs magazin
13.00 Aranyfüst
avagy: mit üzen a múlt?
13.35 Gyorssegély
13.55 Gyerekeknek!
- Abu Hasszán, a rosszcsont
Magyar mesefilmsorozat
- Bundás és Rozsdás
Kanadai rajzfilmsorozat
- Kutya legyek...
Kanadai ifjúsági sorozat
- Walter Melon, szuperhős rendelésre
Amerikai rajzfilmsorozat
15.25 Nap-nyugta
17.55 Telesport
Asztaltenisz UEb-döntő
20.05 Híradó este
20.30 Kettesben a zongorával
Ránki Dezső világa
21.30 Magyar Helikon
22.15 Alul semmi
Brit vígjáték (1997)
23.45 Éjszakai választék
Benne:
- 23.45 Aranyfüst
- 00.25 Csendül a nóta
- 00.55 Véres leszámolás
Amerikai akciófilm (1990)
- 02.25 Kettesben a zongorával
- 03.25 Telesport (ismétlés)

RTL Klub


06.00 Az internet csodái
Brit dokumentumfilm-sorozat
06.25 Hupikék törpikék
Belga animációs filmsorozat
07.00 Kölyökklub
- Dibu, a kistesó
- Szamuráj pizzacicák
- Hupikék törpikék
- Max Steel
- Bigyó felügyelő
- Spiderman
09.10 Inuyasha
Japán animációs filmsorozat
09.35 Nikki
Amerikai vígjátéksorozat
Párom a szuperhős
10.05 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
Éljen a forradalom!
11.35 Hazárd megye lordjai
Amerikai kalandfilmsorozat (III.)
A vagyont érő koffer
Közben:
12.00 Hírek
12.35 Simlis Jack, a karibi szuperkém
Amerikai kalandfilmsorozat
A kísértet hazajár
13.10 Tengerjáró
Utazási és vízisportmagazin
13.40 Forma-1
Német nagydíj
A futam közvetítése
Utána:
16.20 Hatoslottó-sorolás
16.30 Vasárnapi receptklub
Főzőpárbajshow
17.25 Cobra 11
Német akciófilm-sorozat
A túszejtő
18.30 Híradó (esti kiadás)
19.00 Mindent bele, angyalok!
Német akciófilm-sorozat
Halálos titok
20.00 Szupermozi
Nagy durranás 2 - A második pukk
Amerikai vígjáték (1993)
21.35 Marlon Brando emlékére
Dr. Moreau szigete
Amerikai kalandfilm (1996)
23.35 Az utolsó menet
Amerikai akciófilm (1993)
01.05 Fókusz-portré
01.35 Nash Bridges
Amerikai akciófilm-sorozat
Bomba üzlet

TV 2


05.45 Reggeli gondolatok
Vallási magazin
06.15 Állatkert a hátizsákban
Brit ismeretterjesztő sorozat, 55.
06.45 TV2-matiné
Rajzfilmek
07.45 Fox Kids
Rajzfilmek
09.50 Titánok
Német-amerikai tévéfilmsorozat, 9.
10.45 Stahl konyhája
11.20 Norbi
11.55 A Szuper csapat
Amerikai akcióvígjáték-sorozat
37.: Tűz van
12.50 Xena
Amerikai fantasysorozat
120.: A gyűrű
13.45 Tequila és Bonetti legújabb kalandjai
Olasz-amerikai akciófilm-sorozat
18.: Az éjszaka királynője
14.40 Kobra
Amerikai akciófilm-sorozat
5.: A szörny
15.35 Air America
Német-amerikai akciófilm-sorozat
18.: A csoda
16.30 Walker, a texasi kopó
Amerikai akciófilm-sorozat
81.: A hazafi
17.30 JAG - Becsületbeli ügyek
Amerikai krimisorozat
150.: Perdöntő bizonyíték
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Napló
Mérlegen a valóság
Sváby Andrással
20.00 Moziverzum
Rendőr-akadémia 5 - Irány Miami Beach!
Amerikai vígjáték (1988)
21.45 Csak egy lövés
Amerikai filmdráma (1991)
23.50 Képírók
Jackie Brown
Amerikai krimi (1997)

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2004/30)

2014. július 24., csütörtök

Tv műsor - 2004. július 24. - Szombat

M1


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Gyerekeknek!
- Buborék (6-10 évesek műsora)
- Huckleberry Finn
- Vissza Sherwoodba, 13/12.
- Gulliver utazásai
10.40 Társasutazás - Európa csillagai
52/45-46.
11.35 Srácok, csajok és kutyák
Amerikai tévéfilmsorozat
13/4.: Kutyául érzem magam
12.00 Hírek
12.10 Időalagút
Amerikai sci-fi sorozat
30/13.: Az Ördögsziget foglyai
13.05 A varázskosár
Amerikai film (1999)
14.50 Park-kör
Nemzeti parkok
15.25 Századunk - ötven éve történt
15.55 Unokáink sem fogják látni
Ráday Mihály városvédő műsora
16.25 Udvari bolond
Amerikai vígjáték (1956)
18.05 Verssor az utcazajban
Erdős Virág: Apollinaire olvasása közben
18.15 Magyar elsők
Az első magyar kártya
18.35 Luxor-show
Benne: Ötöslottó-sorsolás
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek
20.05 Bűntény a támaszponton
Amerikai krimi (1998)
21.45 Nem vagyunk mi angyalok
Amerikai vígjáték (1989)
23.30 Híradó este
23.35 Olimpiai híradó
23.45 Az utolsó hárem
Török-francia-olasz filmdráma (1999)
01.30 Pénz, pénz, pénz
Amerikai tévéfilmsorozat, 22/7.

M2


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Nemzetiségi magazinok
12.55 Délidőben
Eszmetörténeti vitaműsor
13.25 Telesport
Technikai magazin
14.10 Gyerekeknek!
- Bundás és Rozsdás (9/5.)
- Kutya legyek... (20/13.)
- Walter Melon, szuperhős rendelésre
Amerikai rajzfilmsorozat
15.25 Nap-nyugta
18.00 Telesport
Magazin
20.05 Híradó este
20.25 Sporthírek
20.30 Verssor az utcazajban
Nagy Gáspár: Még szeretném elnapolni
20.35 A magyar kultúra éve az Egyesült Királyságban
21.05 A felhőkarcolótól az őserdőig
Malajzia, az ellentétek földje
22.00 Átjáró
- Ignacy jan Paderewski
Lengyel portréfilm
- A K621B rejtélye
Francia dokumentumfilm (2000)
23.30 Tudósklub
00.25 Éjszakai választék
Benne:
- 00.25 Félszázadunk
- 01.20 Bartók + Csajkovszkij
- 02.10 A felhőkarcolótól az őserdőig
- 03.10 Debussy: Szonáta
- 03.25 Telesport

RTL Klub


06.00 Ünnepnaptár
Vallási műsor
06.25 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
07.00 Kölyökklub
- Dibu, a kistesó
- Szamuráj pizzacicák
- Hupikék törpikék
- Bigyó felügyelő
- Spiderman
09.10 Disney-rajzfilmek
- Aladdin
- 101 kiskutya
09.55 Nostradamus: Veszedelmes játékok
Amerikai dokumentumfilm
11.00 Hangulatjelentés
Road-show, 2004 (Miskolc)
11.25 Ötletház
12.00 Híradó (déli kiadás)
12.15 A vadak ura
Amerikai kalandfilmsorozat (III.)
A fizetség
13.05 Autómánia
13.40 Forma-1
Német nagydíj
Időmérő edzés Hockenheimből
15.10 Simlis Jack, a karibi szuperkém
Amerikai kalandfilmsorozat
Croque szabadnapja
15.45 Az elveszett világ
Amerikai kalandfilmsorozat
Igaz szellem
16.40 Rio Diablo
Amerikai western (1993)
18.30 Híradó (esti kiadás)
19.00 Fókusz plusz
19.30 RTL Bokszklub
Kótai Mihály-Türgay Üzün mérkőzése a WBF nagyváltósúlyú világbajnoki címért
20.40 Szupermozi
A Flintstone család
Amerikai vígjáték (1994)
22.20 RTL-bokszklub
Benne:
- Hidvégi György és davis Kiiu mérkőzésének összefoglalója
- Nicky Cook-Johnny Begue mérkőzése a pehelysúlyú Eb-övért
23.20 Amerikai kickboxer
Amerikai akciófilm (1991)
01.00 Nostradamus: Veszedelmes játékok
Amerikai dokumentumfilm (ismétlés)

TV 2


06.00 TV2-matiné
Rajzfilmek
07.35 Fox Kids
Rajzfilmek
10.15 Vad világ
Brit természetfilm-sorozat
11.10 Jenny
Amerikai vígjátéksorozat, 9.
11.40 Laktérítő
Otthonteremtő magazin
12.15 Totalcar
12.50 Családjogi esetek
Amerikai sorozat
30.: Puszta szeretetből
13.45 Az elveszett ereklyék fosztogatói
Amerikai kalandfilmsorozat
12.: A szerelem gyűrűje
14.40 Smallville
Amerikai akciófilm-sorozat
44.: Exodus
15.35 Sliders
Amerikai sci-fi akciósorozat
41.: A hiúság áldozatai
16.35 Csillagkapu
Amerikai sci-fi akciósorozat
95.: Rabszolgaság
17.35 Trükkös halál
Amerikai akciófilm-sorozat
12.: Tökéletes hamisítvány
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Magellán
Tudományos utazás a Föld körül
19.30 Activity
Magyarország legnépszerűbb társasjátéka
Műsorvezető: Szulák Andrea
20.15 Bunyó karácsonyig
Olasz vígjáték (1994)
22.25 A csend fogságában
Amerikai thriller (1994)
00.15 Mad Max 2
Amerikai akciófilm (1981)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2004/30)

Tv műsor - 1994. június 10. - Péntek

MTV 1

07.00 Nap-kelte
09.00 Napközi
Benne:
- 09.30 Riviéra
- 10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
- 11.30 Játék
12.00 Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 SOrSok
13.20 Nincs otthon a macska...
Amerikai rajzfilm
13.28 Tex és a mélység ura
Olasz film
14.58 Helló, világ!
15.40 Falutévé
16.00 Híradó
16.11 Telecke
16.31 A Favelláktól a felhőkarcolókig
3. rész
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
18.00 Ablak
19.00 Esti mese
19.30 Híradó
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat, ismétlés
21.10 Panoráma
22.10 Halló, péntek!
22.40 Boldog békeidők
Tévéfilm
00.11 BBC-híradó

MTV 2

14.25 Csízió
14.30 Alpok-Duna-Adria
15.00 Gyerekeknek
15.30 Életmentők
Angol dokumentumfilm
16.20 Magyar Folkegyüttesek Kamarafesztiválja, VI/2.
17.10 Segítőtárs
17.30 Pos(z)itív
17.40 Miénk itt a tér...
18.00 Nagylátószög
18.51 Kojak
Amerikai bűnügyi film
19.45 Mingo - a zenélő fa
Angol ismeretterjesztő film
20.35 24 óra
21.00 Híradó
21.30 Tipplista
21.40 Megáll az ész!!!
Szórakoztató magazin
22.00 Mini klip-mix
22.22 Monty Python Repülő Cirkusza
22.55 Férfi kézilabda-eb
00.00 Üzlet - éjfél körül

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: http://retrotvujsag.uw.hu/

2014. július 23., szerda

Tv műsor - 2004. július 23. - Péntek

M1


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Szünidei matiné
- Frédi, a hangya
- A mi kertünk
- 09.35 A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat, 50/30.
09.55 Hol-mi
Programajánló magazin
10.10 Út a mennyországba
Amerikai tévéfilmsorozat
25/5.: Emberszerű angyalok
11.05 San Francisco utcáin
Élve vagy halva
12.00 Híradó délben
13.05 Körzeti magazin
Budapest
14.00 Rockford nyomoz
22/15.: Egy név és más semmi
14.55 Szerelmek Saint-Tropez-ban
105/25.: Tőrbe csalt szív
15.55 Egy rendes család
26/15.: szerelem és árulás
16.50 Angyali érintés
Amerikai tévéfilmsorozat
65/9.: A hős
17.40 Közeli (kulturális híradó)
17.45 Uniós pályázati kalauz
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó
18.10 A klinika
12/9.: Beteg a professzor
19.00 Gyerekeknek
- Kukori és Kotkoda
Magyar rajzfilmsorozat
- Pom-pom meséi
Magyar rajzfilmsorozat
- Foxi Maxi kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
19.30 Híradó este
19.56 Sporthírek
20.10 Kisemberek a régi világban
Olasz történelmi film, 2/2.
21.50 24
Amerikai akciófilm-sorozat, 24/15.
22.35 Péntek este
Benne: Híradó
23.15 Olimpiai híradó
23.20 Sötét ablak
Francia thriller (2001)
00.50 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
178/72.

M2


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Válaszd a tudást!
10.00 Szerencsi, fel!
Magyar rajzfilmsorozat
10.10 Az Angyal
Veszélyes meghívás
11.00 Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
44/11.: Görög örömök
11.20 Az én otthonom
Francia filmsorozat
30/7.: Szora Elefántcsontpartról
11.30 Századunk - ötven éve történt
bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
12.00 Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
65/9.
12.50 Baywatch
Iskolatalálkozó
13.40 Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
150/134.
14.25 Az Árpád-kor templomai
30/4.: Boldva
14.40 Kárpáti krónika
14.50 Társasutazás - Európa csillagai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
52/38.: Marina Spadafora - Siracusa - Marc Messague
15.15 Sugár Miklós: Csend és hang
15.25 Nap-nyugta
18.00 Telesport
Magazin
19.40 Esti mese
Égből pottyant mesék
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Záróra
21.20 Membrán
21.45 TV Sziget
Urbán Szabival és Czutor Zolival
22.55 Hűtlenek
Svéd filmdráma (2000)
01.25 Közeli (kulturális híradó)
01.30 Éjszakai választék
Benne:
- 01.30 Válaszd a tudást!
- 02.35 Nők mindörökké (178/120.)
- 03.20 MMM
Szex
- 03.50 Telesport

RTL Klub


06.00 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
06.30 Reggeli
Benne: félóránként hírek, 08.38 Találkozások
09.00 Ismétlések
Benne:
- 09.00 Receptklub
- 09.10 Vad szenvedélyek
Argentin filmsorozat, 122.
09.35 06 81 320 320
Játék
10.30 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show
Benne:
- 12.00 Híradó (déli kiadás)
- 12.10 Kavalkád
- 12.40 Ünnepnaptár
13.10 Klipklub
13.35 06 81 320 320
Játék
14.55 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
15.20 Receptklub
15.35 Airwolf
Amerikai akciófilm-sorozat
Derült égből
16.30 Ármány és szenvedély
Amerikai filmsorozat, 30.
17.25 Édes dundi Valentina
Venezuelai filmsorozat, 102.
18.30 Híradó (esti kiadás)
19.00 Fókusz
19.40 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat
Az álomcsalád
20.10 Barátok közt
Magyar filmsorozat
2579-2580.
20.45 Szeress most!
A nagy visszatérés
Magyar filmsorozat
21.50 Inferno
Amerikai akciófilm (1999)
23.30 Találkozások
Sztármagazin
23.45 Szürkületi zóna
Amerikai thriller (1994)
01.30 Nash Bridges - Trükkös hekus
Született gyilkos
02.15 Fókusz (ismétlés)

TV 2


06.00 Totalcar
06.30 Jó reggelt, Magyarország!
07.00 Laza(c) - A Borsodi Beachen
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
09.00 Első szerelem
Mexikói tévéfilmsorozat, 45.
09.55 Szeretők és riválisok
Mexikói tévéfilmsorozat, 101.
10.35 Teleshop
12.20 Mozidélután
Vad Amerika
Amerikai kalandfilm (1997)
14.35 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.35 Walker, a Texasi kopó
Amerikai akciófilm-sorozat,
80.: Magasabb erő
16.35 Bűbájos boszorkák
Amerikai tévéfilmsorozat,
20.: A szellemek harca
17.35 Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat,
103.: Kutyaélet
18.30 Tények (hírműsor)
19.05 Aktív
A TV2 magazinja
19.45 Hercule és Sherlock
Francia vígjáték (1996)
21.30 A nagy csapat
Amerikai vígjáték (1989)
23.30 Jó estét, Magyarország!
23.55 Y-akták
Kanadai misztikus tévéfilmsorozat,
IV. széria, 5.: Boldog születésnapot, Matt!
00.55 Amerikai gladiátorok
Amerikai sorozat, 3/2.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2004/30)

2014. július 22., kedd

Tv műsor - 2004. július 22. - Csütörtök

M1


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Szünidei matiné
- Frédi, a hangya
- A mi kertünk
- 09.35 A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat, 50/29.
09.55 Eszem-iszom
...aki mesél: Shimo Chaim Izraelből
10.10 Út a mennyországba
Amerikai tévéfilmsorozat
25/4.: A por gyermeke
11.05 San Francisco utcáin
Monkey visszatér
12.00 Híradó délben
13.05 Rondó
Kisebbségi magazin
13.30 Ecranul nostru
Román nemzetiségi magazin
14.05 Rockford nyomoz
22/14.: A börtön kalapácsa
15.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
Német tévéfilmsorozat
105/24.: Életem legszebb nyara
15.55 Egy rendes család
26/14.: Isten és a világ
16.50 Angyali érintés
Amerikai tévéfilmsorozat
65/8.: Manny
17.40 Közeli (kulturális híradó)
17.45 Uniós pályázati kalauz
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó
18.10 A klinika
12/8.: A kis boszorkány
19.00 Gyerekeknek
- Kukori és Kotkoda
- Pom-pom meséi
- Foxi Maxi kalandjai
19.30 Híradó este
19.56 Sporthírek
20.10 Kisemberek a régi világban
Olasz történelmi film, 2/1. (2000)
21.50 24
Amerikai akciófilm-sorozat, 24/14.
22.35 Csütörtök este
Benne: Híradó
23.10 Olimpiai híradó
23.20 Csend
Svéd filmdráma (1963 - FF)
00.50 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
178/71.

M2


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Válaszd a tudást!
10.05 Az angyal
Brit krimisorozat
A Gadic-gyűjtemény
10.55 Nekem ne lenne hazám?
Honismereti sorozat
11.10 Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
44/10.: Sír kilátással
11.20 Az én otthonom
Francia filmsorozat
30/5.: Nam Tahiföldről
30/6.: Takashi Japánból
Közben:
11.25 A vadóc
Kanadai ifjúsági filmsorozat
26/8.: Sulibuli
12.00 Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
65/8.
12.50 Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
A csodálatos Buchannon fiúk
13.40 Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
150/133.
14.25 Az Árpád-kor templomai
30/3.: Somogyvár
14.40 Kárpáti krónika
14.50 Társasutazás - Európa csillagai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
52/37.: Jean-Paul Gaultier - Trogír - Pierluigi - Casiraghi
15.25 Nap-nyugta
18.00 Telesport
Szabadidősport-magazin
19.40 Esti mese
A tigris és a nyúl
Kínai rajzfilm
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Záróra
21.20 Membrán
21.45 TV Sziget
Riegel-Müller számláló
(Johi-Sziámi)
22.55 Az Infrog Stúdió filmjei
- Dés
Magyar portréfilm
- Kis apokrif No1.
Magyar rövidfilm
- Gen(i)us Diabolis - Ördögtérgyek
Magyra kisjátékfilm
00.25 Közeli (kulturális híradó)
00.30 Éjszakai választék
Benne:
- 00.30 Vigyázz! Kész! Jazz!
Jazzmagazin
- 01.10 Válaszd a tudást!
- 02.15 Nők mindörökké (178/119.)
- 03.00 Tudósklub
- 03.50 Telesport

RTL Klub


06.00 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
06.30 Reggeli
Benne: félóránként hírek, 08.38 Találkozások
09.00 Ismétlések
Benne:
- 09.00 Receptklub
- 09.10 Vad szenvedélyek
Argentin filmsorozat, 121.
09.35 06 81 320 320
Játék
10.30 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne: 12.00 Híradó (déli kiadás)
13.10 Klipklub
13.35 06 81 320 320
Játék
14.55 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
15.20 Receptklub
15.35 Airwolf
Amerikai akciófilm-sorozat
Az őstehetség
16.30 Ármány és szenvedély
Amerikai filmsorozat, 29.
17.25 Édes dundi Valentina
Venezuelai filmsorozat, 101.
18.30 Híradó (esti kiadás)
19.00 Fókusz
19.35 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat
Pénz áll a házhoz
20.10 Barátok közt
Magyar filmsorozat
2577-2578.
20.45 Szupermozi
Loch Ness
Brit-amerikai film (1996)
22.40 Az utca törvénye
Amerikai akciófilm-sorozat
Emlékek láncolata
23.35 Találkozások
Sztármagazin
23.45 Moziklub
00.15 Nash Bridges - Trükkös hekus
Amerikai akciófilm-sorozat
01.10 Pont hu
Multimédia-magazin
01.40 Fókusz (ismétlés)

TV 2


06.00 Segíts magadon!
06.30 Jó reggelt, Magyarország!
07.00 Laza(c) - A Borsodi Beachen
09.00 Első szerelem
Mexikói tévéfilmsorozat, 44.
09.55 Szeretők és riválisok
Mexikói tévéfilmsorozat, 100.
10.50 Teleshop
12.40 Mozidélután
Megvagy!
Amerikai akcióvígjáték (1985)
14.35 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.35 Walker, a Texasi kopó
Amerikai akciófilm-sorozat,
79.: Dicsőségcsarnok
16.35 Bűbájos boszorkák
Amerikai tévéfilmsorozat,
19.: Nincs több titok
17.35 Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat,
102.: Partnerváltás
18.30 Tények (hírműsor)
19.05 Aktív
A TV2 magazinja
19.45 Tremors - Ahová lépek, ott szörny terem
Amerikai akcióvígjáték-sorozat
6.: Fogd és fuss!
20.45 Dupla csavar
Amerikai akciófilm (1989)
Közben: Kenósorsolás
22.40 Jó estét, Magyarország!
23.05 Pokoli történetek
Vujity Tvrtko riportműsora
00.05 Drága testek
Amerikai krimisorozat
10.: Jasmine

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2004/30)

2014. július 21., hétfő

Tv műsor - 2004. július 21. - Szerda

M1


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Szünidei matiné
- Frédi, a hangya
- A mi kertünk
- 09.35 A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat, 50/28.
09.55 Eszem-iszom
...aki mesél: Tracy-Ann Jamaicából
10.10 Út a mennyországba
Amerikai tévéfilmsorozat
25/3.: Hurrá, karácsony!
11.05 San Francisco utcáin
Összeomlás
12.00 Híradó délben
13.05 Hrvatska kronika
Horvát nemzetiségi magazin
13.30 Ecranul nostru
Román nemzetiségi magazin
14.00 Szerencsi, fel!
Magyar rajzfilmsorozat
Víz a lelke mindenkinek
14.10 Rockford nyomoz
22/13.: Egy lány a legényegyletben
15.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
105/23.: Hallgatni vagy nem hallgatni
15.55 Egy rendes család
26/13.: A gyónási titok
16.45 Kormányváró
17.15 Kapolcsi Fesztivál
Visszatekintés
17.40 Közeli (kulturális híradó)
17.45 Uniós pályázati kalauz
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó
18.10 A klinika
12/7.: Orvos ingyen és bérmentve
19.00 Gyerekeknek
- Kukori és Kotkoda
- Pom-pom meséi
- Foxi Maxi kalandjai
19.30 Híradó este
19.56 Sporthírek
20.05 Quizfire
Sporttörténeti vetélkedő
21.05 Az ügynökség
Amerikai tévéfilmsorozat, 22/13.
21.50 24
Amerikai akciófilm-sorozat, 24/13.
22.40 Szerda este
Benne: Híradó
23.10 Olimpiai híradó
23.20 Aranyláz
A pénz vonzásában
23.50 Magyar filmműhelyek - Filmkapu
Bevezető
00.00 László Károly portré
Magyra dokumentumfilm, 2/1-2.
01.55 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
178/70.

M2


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Válaszd a tudást!
10.05 Az angyal
Brit krimisorozat
A szöktetés
11.00 Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
44/9.: Bazári majmok
11.20 Az én otthonom
Francia filmsorozat
30/3.: Emily Angliából
30/4.: Eli Izraelből
Közben:
11.25 A vadóc
Kanadai ifjúsági filmsorozat
26/7.: Magánakciók
12.00 Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
65/7.
12.50 Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
Fő a pénz, szivi
13.40 Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
150/132.
14.25 Az Árpád-kor templomai
30/2.: Tarnaszentmária
14.40 Kárpáti krónika
14.50 Társasutazás - Európa csillagai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
52/36.: Angela Missoni - Ossuccio - Wim Wendres
15.15 Hidas Frigyes: Quartettino
15.25 Nap-nyugta
18.00 Telesport
Magazin
18.55 Életképek
Magyar tévéfilmsorozat
19.35 Esti mese
- Süni és barátai
- Mondák a magyar történelemből
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Záróra
21.20 Membrán
21.45 TV Sziget
Qka Mc-vel és Ricsipível
22.55 Muriel esküvője
Ausztrál vígjáték (1994)
00.40 Közeli (kulturális híradó)
00.45 Éjszakai választék
Benne:
- 00.45 Válaszd a tudást!
- 01.50 Vadászat
Ausztrál akciófilm (1985)
- 03.15 Nők mindörökké (178/118.)
- 04.05 Századunk - ötven éve történt
- 04.30 Zenelánc
- 04.40 Telesport

RTL Klub


06.00 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
06.30 Reggeli
Benne: félóránként hírek, 08.38 Találkozások
09.00 Ismétlések
Benne:
- 09.00 Receptklub
- 09.10 Vad szenvedélyek
Argentin filmsorozat, 120.
09.35 06 81 320 320
Játék
10.30 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne: 12.00 Híradó (déli kiadás)
13.10 Klipklub
13.35 06 81 320 320
Játék
14.55 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
15.20 Receptklub
15.35 Airwolf
Amerikai akciófilm-sorozat
A múlt rabjai
16.30 Ármány és szenvedély
Amerikai filmsorozat, 28.
17.25 Édes dundi Valentina
Venezuelai filmsorozat, 100.
18.30 Híradó (esti kiadás)
19.00 Fókusz
19.35 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat
Az újdonsült házaspár
20.10 Barátok közt
Magyar filmsorozat
2575-2576.
20.45 Szupermozi
Columbo - Gyilkosság hangjegyekkel
Amerikai krimi (2000)
22.25 Híd a Kwai folyón
Brit-amerikai háborús film (1957)
01.35 Találkozások
Sztármagazin
01.50 Antenna
Euroatlanti magazin
02.20 Fókusz (ismétlés)

TV 2


06.00 Propaganda
06.30 Jó reggelt, Magyarország!
07.00 Laza(c) - A Borsodi Beachen
09.00 Első szerelem
Mexikói tévéfilmsorozat, 43.
09.55 Szeretők és riválisok
Mexikói tévéfilmsorozat, 99.
10.55 Teleshop
12.35 Benny Hill
12.50 Mozidélután
Folytassa újra, doktor!
Brit vígjáték (1969)
14.35 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.35 Walker, a Texasi kopó
Amerikai akciófilm-sorozat,
78.: Csoda Middle Creeknél
16.35 Bűbájos boszorkák
Amerikai tévéfilmsorozat,
18.: A kísértés
17.35 Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat,
101.: A szerelem rabjai
18.30 Tények (hírműsor)
19.05 Aktív
A TV2 magazinja
19.45 Jó barátok
Amerikai vígjátéksorozat, 118.
20.15 Banánhéj, avagy túlélni Bagi-Nacsát
Paródiashow
21.15 Piton
Amerikai katasztrófafilm (2000)
Közben: Kenósorsolás
23.20 Cinematrix*
A mozimagazin
23.20 Jó estét, Magyarország!*
00.15 Veled is megtörténhet
Életem értelme
Amerikai filmdráma (1998)

*Mindkét műsort ugyanabban az időpontban tüntették fel az újságban, tehát ők írhatták el!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2004/30)

2014. július 20., vasárnap

Tv műsor - 2004. július 20. - Kedd

M1


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Szünidei matiné
- Frédi, a hangya
- A mi kertünk
- 09.35 A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat, 50/27.
09.55 Eszem-iszom
...aki mesél: Suncuki Japánból
10.10 Út a mennyországba
Amerikai tévéfilmsorozat
25/12.: Segítség, angyalt keresünk!
11.05 San Francisco utcáin
A forrófejű
12.00 Híradó délben
13.05 Srpski ekran
Szerb nemzetiségi magazin
13.30 Unser Bildschrim
Német nemzetiségi magazin
14.05 Rockford nyomoz
22/12.: Angie újjászületése
15.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
105/22.: A szőke démon
15.55 Egy rendes család
Német tévéfilmsorozat
26/12.: A nehéz döntések
16.50 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.00 Református ifjúsági műsor
17.10 Katolikus krónika
17.40 Közeli (kulturális híradó)
17.45 Uniós pályázati kalauz
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó
18.10 A klinika
NSZK tévéfilmsorozat
12/6.: A sarlatán
19.00 Gyerekeknek
- Kukori és Kotkoda
- Pom-pom meséi
- Foxi Maxi kalandjai
19.30 Híradó este
19.56 Sporthírek
20.10 Életképek
Magyar tévéfilmsorozat
20.50 Tolnay Klári 90 éves lenne
Hubay Miklós: Ők tudják, mi a szerelem
Tévéjáték
21.45 24
Amerikai akciófilm-sorozat, 24/12.
22.35 Kedd este
Benne: Híradó
23.05 Olimpiai híradó
23.15 Meghalsz újra
Amerikai krimi (1991)
01.00 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
178/69.

M2


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Válaszd a tudást!
10.05 Az angyal
Brit krimisorozat
Hatalmi játékok
11.00 Álomsuli
Amerikai tévéfilmsorozat
44/8.: Maszáj, de nem muszáj
11.20 Az én otthonom
Francia filmsorozat
30/1.: Sebastian Connecticutból
30/2.: Laura Belgiumból
Közben:
11.25 A vadóc
Kanadai ifjúsági filmsorozat
26/6.: Jön a pénz, meg a pénz
12.00 Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
65/6.
12.50 Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
A trófea. 2.
13.40 Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
150/131.
14.25 Az Árpád-kor templomai
30/1.: Feldebrő
14.40 Kárpáti krónika
14.55 Társasutazás - Európa csillagai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
52/35.: Micheline Kanoui - Split - Bill T. Jones
15.15 Vivaldi: F-dúr szonáta
15.25 Nap-nyugta
18.00 Telesport
Asztaltenisz UEb-döntő
18.55 Életképek
Magyar tévéfilmsorozat
19.35 Esti mese
- Magyar népmesék
Magyar rajzfilmsorozat
- Benedek Elek meséi
Magyar mesefilmsorozat
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Záróra
21.20 Membrán
21.45 TV Sziget
Winkler Nórával és Varga Liviusszal
22.55 A Lenin-vonat
Olasz-német-francia-osztrák tévéfilm 2/2. (1987)
00.40 Közeli (kulturális híradó)
00.45 Éjszakai választék
Benne:
- 00.45 Századfordító magyarok
Ferenczi Sándor
- 01.40 Válaszd a tudást!
- 02.40 Nők mindörökké (178/117.)
- 03.25 Szalon, hálószoba és fürdő
Amerikai vígjáték (1931-FF)
- 04.40 Telesport

RTL Klub


06.00 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
06.30 Reggeli
Benne: félóránként hírek, 08.38 Találkozások
09.00 Ismétlések
Benne:
- 09.00 Receptklub
- 09.10 Vad szenvedélyek
Argentin filmsorozat, 119.
09.35 06 81 320 320
Játék
10.30 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne: 12.00 Híradó (déli kiadás)
13.10 Fókusz portré (ismétlés)
13.35 06 81 320 320
Játék
14.55 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
15.20 Receptklub
15.35 Airwolf
Amerikai akciófilm-sorozat
Santini milliói
16.30 Ármány és szenvedély
Amerikai filmsorozat, 27.
17.25 Édes dundi Valentina
Venezuelai filmsorozat, 99.
18.30 Híradó (esti kiadás)
19.00 Fókusz
19.40 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat
Kocsimpotencia
20.10 Barátok közt
Magyar filmsorozat
2573-2574.
20.45 Harmadik műszak
Amerikai filmsorozat
Még egy lehetőség
21.40 Alias
Amerikai akciófilm-sorozat
Ördögi terv
22.30 Halálos felismerés
Amerikai akciófilm (1998)
00.15 Így készült:
Hirtelen
00.30 Találkozások
Sztármagazin
00.45 Nash Bridges - Trükkös hekus
Amerikai akciófilm-sorozat
Az orvlövész
01.35 Fókusz (ismétlés)

TV 2


06.00 Laktérítő
06.30 Jó reggelt, Magyarország!
07.00 Laza(c) - A Borsodi Beachen
09.00 Első szerelem
Mexikói tévéfilmsorozat, 42.
09.55 Szeretők és riválisok
Mexikói tévéfilmsorozat, 98.
10.50 Teleshop
12.35 Benny Hill
12.50 Mozidélután
Zűrös űrlakók
Amerikai vígjáték (1994)
14.35 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.35 Walker, a Texasi kopó
Amerikai akciófilm-sorozat,
77.: A moszkvai kapcsolat
16.35 Bűbájos boszorkák
Amerikai tévéfilmsorozat,
17.: Vissza a múltba
17.35 Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat,
100.: A szakadék
18.30 Tények (hírműsor)
19.05 Aktív
A TV2 magazinja
19.45 Mr. Bean
Mr. Bean iskolába megy
20.15 Irigy Hónaljmirigy-show
Flúgos futam-koncert 2
21.15 Légi kommandó
Amerikai akciófilm (2001)
Közben: Kenósorsolás
23.25 Szeret, nem szeret
Komédiasorozat
23.40 Jó estét, Magyarország!
00.05 Tengerparty
Helyszín: Balatonalmádi
00.20 Propaganda
Kulturális magazin
00.50 Magyar film
Sose halunk meg
Magyar vígjáték (1993)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2004/30)

2014. július 19., szombat

Tv műsor - 2004. július 19. - Hétfő

M1


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Szünidei matiné
- Frédi, a hangya
- A mi kertünk
Német rajzfilmsorozatok
- 09.35 A legendás lovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat, 50/26.
09.55 Hol-mi? (programajánló)
10.10 Út a mennyországba
Amerikai tévéfilmsorozat
25/11.: Segítség, angyalt keresünk!
11.05 San Francisco utcáin
Belföldön, külföldön
12.00 Híradó délben
13.05 Roma magazin
13.30 Domoniva
Szlovák nemzetiségi magazin
14.05 Rockford nyomoz
Pastoria példás polgárai
15.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
105/21.: Szex, hazugság és rágalom
15.55 Egy rendes család
Német tévéfilmsorozat
26/1.: Az a megrázó negyvenedik
16.50 Angyali érintés
Amerikai tévéfilmsorozat
65/7.: Váratlan havazás
17.40 Közeli (kulturális híradó)
17.45 Uniós pályázati kalauz
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó
18.10 A klinika
NSZK tévéfilmsorozat
12/5.: Élet vagy halál
19.00 Gyerekeknek
- Kukori és kotkoda
- Pom-pom meséi
- Foxi Maxi kalandjai
19.30 Híradó este
19.56 Sporthírek
20.05 Kék fény
21.05 Rózsaünnep (2/1.)
Könnyűzenei gálaműsor a szőregi rózsafesztiválról
21.55 Magyar olimpikonok
22.00 24
Amerikai akciófilm-sorozat, 24/11.
22.50 Hétfő este
Benne: Híradó
23.20 Olimpiai híradó
23.30 Egyszerű eset
Francia-NSZK filmdráma (1978)
01.15 Végtelen nyár
Argentin tévéfilmsorozat
178/68.

M2


05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50 Nap-kelte
09.00 Válaszd a tudást!
10.05 Az angyal
Brit krimisorozat
Hamis csillogás
10.55 Van öt perce?
Wagner: Szextett
11.05 Friderikusz - A szólás szabadsága
12.00 Az ígéret földje
Amerikai tévéfilmsorozat
65/5.: A varázskapu
12.50 Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
13.35 Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
150/130.
14.20 Rajnán innen, Dunán túl
16/1.: Bajorország
14.50 Kárpáti krónika
15.00 Társasutazás - Európa csillagai
52/34.: Chiara Boni - Lombardia - Jordan Stone
15.25 Nap-nyugta
18.00 Telesport
Magazin
19.35 Esti mese
- Dörmögőék legújabb kalandjai
Magyar bábfilmsorozat
- Jómadarak
Magyar mesefilmsorozat
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Záróra
21.20 Membrán
21.45 TV Sziget
Nyúl Zsuzsival és Novák Péterrel
22.55 Ki kicsoda a filmművészetben?
Ben Kingsley
23.00 A Lenin-vonat
Olasz-német-francia-osztrák tévéfilm 2/1. (1987)
00.45 Közeli (kulturális híradó)
00.50 Éjszakai választék
- 00.50 Válaszd a tudást!
- 01.55 Nekem ne lenne hazám?
- 02.10 Nők mindörökké (178/116.)
- 03.00 Telesport
- 04.40 Kék fény

RTL Klub


06.00 Hupikék törpikék
Belga animációs sorozat
06.30 Reggeli
Benne: félóránként hírek, 08.38 Találkozások
09.00 Ismétlések
Benne:
- 09.00 Receptklub
- 09.10 Vad szenvedélyek
Argentin filmsorozat, 118.
09.35 06 81 320 320 (játék)
10.30 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne: 12.00 Híradó (déli kiadás)
13.10 Klipklub
13.35 06 81 320 320 (játék)
14.55 Disney-rajzfilmsorozat
Kacsamesék
15.20 Receptklub
15.35 Airwolf
Amerikai akciófilm-sorozat
Fogadó az út végén
16.30 Ármány és szenvedély
Amerikai filmsorozat, 26.
17.25 Édes dundi Valentina
Venezuelai filmsorozat, 98.
18.30 Híradó (esti kiadás)
19.00 Fókusz
19.35 Egy rém rendes család
Amerikai vígjátéksorozat
A nagy szökés
20.10 Barátok közt
Magyar filmsorozat
2571-2572.
20.45 Szupermozi
Víruscsapda
Amerikai katasztrófafilm (1998)
22.30 Végzetes hasonlóság
Amerikai thriller (1994)
00.10 Találkozások
Sztármagazin
00.25 Rali-vb, Argentína
Összefoglaló
00.55 Nash Bridges - Trükkös hekus
Amerikai akciófilm-sorozat
Bravúros rablás
01.55 Fókusz (ismétlés)

TV 2


06.00 Norbi
06.30 Jó reggelt, Magyarország!
07.00 Laza(c) - A Borsodi Beachen
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
09.00 Első szerelem
Mexikói tévéfilmsorozat, 41.
09.55 Szeretők és riválisok
Mexikói tévéfilmsorozat, 97.
10.50 Teleshop
12.35 Benny Hill
12.50 Mozidélután
Eladó a vőlegény
Amerikai romantikus vígjáték (2001)
14.35 Játékidő
Telefonos vetélkedő
15.35 Walker, a Texasi kopó
Amerikai akciófilm-sorozat,
76.: Ostrom
16.35 Bűbájos boszorkák
Amerikai tévéfilmsorozat,
16.: Az igazi Prue
17.35 Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat,
99.: A szerelem próbái
18.30 Tények (hírműsor)
19.05 Aktív
A TV2 magazinja
19.45 Jó barátok
Amerikai vígjátéksorozat, 117.
20.15 Tommy Boy
Amerikai vígjáték (1995)
22.10 Lesz ez még így se!
Amerikai vígjáték (1997)
00.55 Jó estét, Magyarország!
01.20 TopSport
Sportmagazin
01.50 A halhatatlan
Német-amerikai akciófilm-sorozat,
15.: A kezdetekben

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált Színes RTV (2004/30)

2014. július 3., csütörtök

Tv műsor - 1986. április 6. - Vasárnap

MTV 1


08.23 Műsorismertetés
08.25 Tévétorna
08.30 Aladdin és a csodalámpa
Szovjet bábfilm (ismétlés)
09.30 Időlabirintus
Angol filmsorozat
VII/1. rész: Rothgo
09.55 Mimüveg
A Karsai Pantomim RT műsora gyerekeknek (ismétlés)
A tartalomból:
Pantomom-szemüveg - Karsai Gizella zenés játékával bevezet a mim-titokba - Repül az osztály. A CSIP, a Csepel Ifjúsági Pantomim jelenete - Pantomim-cirkusz, cirkuszi tréfák a Karsai Pantomim RT előadásában
10.35 A cirkusz pillanatai
Francia film
11.30 Képújság
15.28 Műsorismertetés
15.30 Hírek
15.35 A stúdió vendége: Marczis Demeter
A pécsi körzeti stúdió portréfilmje (ismétlés)
16.25 Történelem felülnézetből
Fejezetek a magyar repülés történetéből
III/3. rész: Mint főnix a tűzből... - 1945-1965
17.25 Képújság
17.30 Útjelzők
Komputer TSz
18.20 Reklám
18.30 Kiborulni tilos
Angol tévéfilmsorozat
Harctéri idegesség
18.55 Reklám
19.10 Tévétorna
19.15 Esti mese
Pimpa - Az új házikó
Olasz rajzfilm
19.30 Híradó
20.00 Századunk
Végjáték a Duna mentén
12. rész: A Faragho-delegáció
21.25 Solti György Budapesten
22.30 Hírek
22.35 Himnusz

MTV 2


18.23 Műsorismertetés
18.25 Képújság
18.30 Poldini úr
Tévéjáték (FF - ismétlés)
20.00 Kapcsoljuk az Erkel Színházat
Puccini: Turandot
Az opera II. felvonása
21.25 VASÉRT nemzetközi tornászverseny
Szerenkénti döntők
Közvetítés az Olimpiai csarnokból, felvételről
22.55 Képújság

Forrás: http://retronom.hu/node/14085

Tv műsor - 1986. április 5. - Szombat

MTV 1


08.23 Műsorismertetés
08.25 Tévétorna
08.30 Unser Bildschrim
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (ismétlés)
08.50 Óvodások filmműsora
1. Ki fél itt? - NDK bábfilm
2. Az eső - Szovjet rajzfilm
3. A vándorló tojás - Csehszlovák bábfilm
4. Ottó király és a kenyér - Angol rajzfilm
5. Bernát sportol - Csehszlovák rajzfilm
6. Mentsük meg Piroskát! - Lengyel rajzfilm
09.40 Tízen túliak társasága
(ismétlés)
10.20 Hírek
10.25 A pármai kolostor
NSZK-olasz-francia tévéfilmsorozat VI/5. rész (ismétlés)
11.20-11.40 Autó-motorsport
A Telesport technikai magazinja (ismétlés)
13.32 Műsorismertetés
13.35 Képújság
13.40 A közönségszolgálat tájékoztatója
13.45 Déryné útján
Puskás Sándor műsora
14.25 Nézzük együtt
- Kaposy Miklóssal
14.50 Zene-bona
15.35 A fűszerek világa, a világ fűszerei
Bors
Angol ismeretterjesztő rövidfilm
16.00 Legyen szerencsénk!
Rózsa György műsora
16.45 Képújság
16.50 Reklám
16.55 Mestersége: színész
Mádi Szabó Gábor
17.55 Hírek
18.00 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
18.25 Reklám
18.40 Tévétorna
18.45 Esti mese
Sebaj Tóbiás és a huzat
Magyar gyurmafilm
19.00 A Hét
20.00 Híek
20.05 Vers - mindenkinek
Csorba Győző: Már nem odázhatom
Elmondja: Mensáros László
20.10 Derrick
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
21.10 Tutti-frutti
Könnyűzene nem csak fiataloknak
Közreműködik: Delusha Gjon, a Budapesti Ragtime Band, Linda, a Vokál-East együttes, a 100 Folk Celsius együttes, Kovács Kati, Koncz Tibor, Bantovics Kati és Benedek Tamás együttese
Műsorvezető: Egri János
21.40 Áruházak ajánlata (Reklám)
21.45 Telesport
Teniszbemutató
Taróczy, Günthardt-Westphall, Slozil mérkőzés
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból, felvételről
23.05 Hírek
23.10 Himnusz

MTV 2


15.18 Műsorismertetés
15.20 Képújság
15.25 Angol nyelv
15.40 Francia nyelv
15.55 MAFILM-magazin
16.05 Tessék választani!
Szőnyi G. Sándor tévéfilmjeiből
1. Írott malaszt
Tévéjáték két részben (ismétlés - FF)
2. Jó estét nyár, jó estét szerelem
Tévéfilm (ismétlés - FF)
3. Az a szép, fényes nap
A dráma televíziós változata (ismétlés)
19.05 A bolygó hollandi
Holland ismeretterjesztő film
19.55 Képújság
20.00 Száz híres festmény
Külföldi múzeumok gyűjteményéből
Goya: A szardínia temetése
20.10 Krétakör
Tévéjáték Li Hszing-tao drámájából (ismétlés)
(15 éven felülieknek!)
21.40 Reklám
21.45 A Hét
(ismétlés)
22.45 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: http://retronom.hu/node/14085

2014. július 2., szerda

Tv műsor - 1988. december 31. - Szombat

MTV 1


08.28 Műsorismertetés
08.30 Tévétorna gyerekeknek
08.35 Nasa obrazovka
A szegedi körzeti stúdió szlovák nyelvű nemzetiségi műsora (A csütörtöki adás ismétlése)
09.05 Képújság
09.10 Idesüss!
Ajánlóműsor gyerekeknek
A műsor búcsúadása
Író: Szuhay Balázs. Szerkesztő: Zachar Zita. Gyártásvezető: Pintér Alinka. Rendező: Cs. Farkas Mihály
09.35 Benji
(Benji, Zax and the Alien Prince)
Amerikai filmsorozat
XIII/9. rész: A baj nem jár egyedül (ism.)
10.00 Szilveszter-sziget
Játéklánc
Műsorvezető: Rózsa György
10.30 Öcsi, a sztár
Ifjúsági tévéfilm (1988 - 49')
Szereplők: Kovács Róbert, Kreiter Éva, Hernádi Judit, Gergely Róbert, Szirtes Ádám, Kalocsay Miklós, Karsai Gizella, Walla Ervin, Schwimmer János, Farkashegyi Péter, Bokor Judit, Csürös Orsolya, Sifter László, Tóth Jenőné és mások
Írta: Nagy Katalin
Rendezte: Takács Vera
11.20 Régi holland mesterségek
Gyertyamártás
Holland rövidfilm
11.30 Szilveszter-sziget
Játéklánc
11.50 Hármas "csatorna" 
V/5. rész: Fák között kiválasztatott
Jankovics Marcell sorozata
12.05 Amerikából jöttünk
A 100 Folk Celsius Kaliforniában (ism.)
Közreműködik: Barbara Bassil és Richard Rifkin
13.05 Képújság
15.00-03.00 SZILVESZTER HÁROMTÓL HÁROMIG
Benne:
15.00 Műsorkezdés
15.05 Szilveszter-sziget
15.30 Ki ölte meg Carment?
Paródia
16.10 Szilveszter fekete-fehérben (kb. 40')
17.30 Csip-csup csodák
17.40 Hatlevelű lóhere
Műsoros lottósorsolás
kb. 18.40 Antal-show
Antal Imre show-műsora
19.05 Lépj be a S.A.S.-ba!
Részletek a Mikroszkóp Színpad műsorából (19')
Konferál: Sas József
19.40 Gálvölgyi-show
Benne:
- Van benne valami
- Egy kis Zenebutik
- Középkori burleszk
- Déri János kinyitja az Ablakot
- Rózsa Gyuri szilveszteri Leg-leg-legje
20.15 Nagy Bandó András műsora
20.50 Színészbuli
21.20 Mini-Fórum
Politikai beszélgetés
21.41 Bumm
Telefonos játék (6')
Vezeti: Menti Mariann
21.47 Szuperbola (40')
Írta és közreműködik: Árkus József
22.28 Bumm
Telefonos játék
22.37 Színészbuli - folytatás
23.04 Hofi
Felvétel a Madách Kamarából
Operatőr: Kapitány Iván
Rendező: M. Lukács Ágnes
23.42 Színészbuli - folytatás
00.00 Himnusz
00.03 Szózat
Elmondja: Lukács Sándor
00.10 Kodály: Kállai kettős
00.20 Juszt László és vendégei
00.30 Kabos László műsora
Konferál: Verebes István
01.10 Markos-Nádas
01.45 Körmendi János
Kapcsoljuk a Magyar Televízió Kisszínpadát
(ismétlés: 1989. május 1., 17:00)
02.15-03.00 Színészbuli - folytatás

MTV 2


15.00 Műsorkezdés
15.05 Ez nem vicc!
Vicsek Ferenc műsora
15.30 Aranypopkorong
16.47 Házaspárbaj
18.00 Julio Iglesias Budapesten
19.00 Pozsgay Imre-interjú; Műsorajánlat
19.33 Nem lehetsz mindig győztes!
(You Can't Win 'Em All - 1970)
Angol kalandfilm-vígjáték (97')
Fsz.: Tony Curtis, Charles Bronson
Rendezte: Peter Collinson
21.10 Kapcsoljuk a Budapest Sportcsarnokot
A Neoton Família koncertje
21.40 Ez igen!
(So Fine - 1981)
Amerikai filmvígjáték (90')
Fsz.: Ryan O'Neal, Jack Warden
Írta és rendezte: Andrew Bergman
00.00 Himnusz
00.03 Szózat
Elmondja: Lukács Sándor
00.10 Bergendy-show
00.30 Kapcsoljuk a Budapest Sportcsarnokot
B.Ú.É.K. Magyarország!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: https://web.archive.org/web/20110203193417/http://szilveszterimusor.freeblog.hu/archives/2009/11/02/1988_december_31_szombat/

Tv műsor - 1988. november 29. - Kedd

MTV 1


08.53 Műsorismertetés
08.55 Tévétorna nyugdíjasoknak
09.00 Képújság
09.05-10.05 Tévétéka
Felvételre ajánljuk
09.05 Hármas "csatorna"
Képes hazajárás
IV/1. rész: A haza arca (ismétlés)
09.50 Mi-tu-ház
avagy a mindent tudó háztartás
XIX/13. rész: A gyöngy (ismétlés)
10.05 Kóborlás a nyugati parton
NSZK dokumentumfilm-sorozat
VI/4. rész: A hegyek között (ismétlés)
10.30 Mozgató
Tévétorna mozgáskorlátozottaknak
10.40 Képújság
16.48 Műsorismertetés
16.50 Hírek
17.00 A Jugoszláv Szocialista Szövetségi Köztársaság nemzeti ünnepén
17.30 Három nap tévéműsora
17.35 Egy szó, mint száz
Nyelvi fejtörőjáték
Egri János műsora
18.15 Reklám
18.25 Tévétorna
18.30 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
NSZK rajzfilmsorozat
Búcsú Szmörétől
18.55 Olvassatok mindennap!
19.00 Esti mese
Dörmögőék kalandjai - Cirkusz a kertben
Magyar bábfilm
19.25 Reklám
19.30 Híradó
Budapesti kommunista aktíva
Összefoglaló
21.00 Reklám
21.05 Özvegyek
Angol bűnügyi tévéfilmsorozat XII/8. rész
21.55 Stúdió '88
A Televízió kulturális hetilapja
Főszerkesztő-műsorvezető: Érdi Sándor
22.40 Reklám
22.45 Ki a tettes?
Bokréta
23.20 Híradó 3.

MTV 2


17.03 Műsorismertetés
17.05 Képújság
17.10 Stiri
Hírek román nyelven
A szegedi körzeti stúdió műsora
17.15 Kuckó
Műsorvezető: Kalocsay Miklós
17.45 Kalandozások a zenetörténetben
Angol-magyar koprodukciós filmsorozat
XVI/9. rész: A forradalmár
18.30 Özvegyek
Angol bűnügyi tévéfilmsorozat XII/7. rész (ismétlés)
19.20 Országok, emberek, életek
Tora tiltott szerelme
Japán film
21.05 Tanglewood
II/2. rész: Szóval karmesternek készül?
21.55 Betűreklám
22.00 Híradó 2.
22.15 Kalifornia és lakói
Amerikai ismeretterjesztő film
22.50 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: https://www.facebook.com/m3anno/photos/a.240923856058514.1073741830.235260099958223/240923916058508/?type=3&theater

Kishírek (07.02)

- Várhatóan őszre jelenik meg a Grand Theft Auto 5 PC-re. Még nincs infó arról, hogy XP-n is lehet-e futtatni, mivel nemrég megszűnt az operációs rendszer támogatása.

- Szombaton mutatják be japánban az új Sailor Moon sorozatot. Egyelőre nincs információ magyar bemutatóról.

- Teszt 6-15 csatornákon tesztel a Mindig TV Extrán az új E multiplex, amiben 10 új csatorna elférhet (a D-ben 5-6). Egy hónapon belül kiderül, milyen új csomagok és csatornák lesznek szeptembertől. Az új mux leghamarabb csak jövő nyáron lesz országosan elérhető.

- Júliusban mind eddiginél sűrűbben jönnek a régi tévéújságos posztok. Nem kizárt, hogy egy nap alatt akár 2 hétnyi tévéműsor-leírás kerül fel.

- az M3 tervezi a közeljövőben a Derrick és a Guldenburgok öröksége német sorozatokat. Saját gyártásúakból pedig olyanokat, mint a Nulladik típusú találkozások című paranormális témájú műsort Déri Jánossal, és a TV Basic számítógép programozós sorozatot.

- Az M2 újdonságokat tervez nyáron a gyereksávba, erről reklámot is lehet látni az MTVA csatornáin. A reklámjukból kiderül, várható a régi Franklin, a Varázscseruza, az Inami, a Bob mester, a Malackó, és egy-két ismeretlen újdonság. A 20 óra utáni sáv nyári reklámjából meg az derül ki, hogy Disney Channel Original Movie-kat fognak adni (talán az M1-ről ismétlik őket).

2014. július 1., kedd

Tv műsor - 1988. június 13. - Hétfő

MTV 1


16.28 Műsorismertetés
16.30 Hírek
16.35 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
NSZK rajzfilmsorozat – 24. rész
17.00 Álljunk meg egy szóra!
Nyelvművelés
17.10 Tévétorna
17.15 Reklám
17.25 Labdarúgó MNK-döntő
Közvetítés Szolnokról, hosszabbítás lehetséges
A szünetben:
Esti mese
19.25 / 20.05 Reklám
19.30 / 20.10 HÍRADÓ
20.00 / 20.40 Reklám
20.05 / 20.45 Egy sikertelen hadjárat története
Amerikai tévéfilm
21.30 / 22.10 Van öt perce?
Mendelssohn: e-moll hegedűverseny
III. tétel
21.35 / 22.15 Millenniumi ünnepségek Moszkvában
A kereszténység oroszországi felvételének ezredik évfordulójára
22.25 / 23.05 HÍRADÓ 2

MTV 2


20.00-21.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
- Budapest
- Pécs
- Szeged

Forrás: http://retrotvujsag.uw.hu/

Tv műsor - 1988. június 12. - Vasárnap

MTV 1


08.28 Műsorismertetés
08.30 Tévétorna gyerekeknek
08.35 Kerékpársuli
8. rész
08.40 Óvodások filmműsora
09.00 Képújság
09.05 Kerek világ
Óvodások műsora
09.15 Feles Elek
Rátonyi Róbert műsora
8. rész
09.25 Szupernagyi
Angol filmsorozat
09.50 A cirkusz pillanatai
Francia film
10.45 Hírek
13.58 Műsorismertetés
14.00 Képújság
14.05 RTV Közönségszolgálat
14.10 Családi vasárnap
15.20 Betűreklám
15.25 Legyen szerencsénk!
16.10 Fordul kedves lovam!
Emlékfilm Molnár Mátyásról
17.00 Delta
Tudományos híradó
17.35 Nézzük együtt – Kovács P. Józseffel
18.10 Reklám
18.15 Családi torna
18.20 Meséről mesére
19.00 A HÉT
20.00 HÍRADÓ
20.10 Labdarúgó Európa-bajnokság
Hollandia – Szovjetunió mérkőzés
22.05 Van öt perce?
Gounod: Faust – Ékszerária
22.10 Telesport
22.55 Hírek

MTV 2


15.18 Műsorismertetés
15.20 Képújság
15.25 Labdarúgó Európa-bajnokság
Anglia – Írország mérkőzés
17.20 Gondolkodó
18.05-22.20 XVIII. Veszprémi Tévétalálkozó
Benne:
18.05 Rimszkij-Korszakov: Mozart és
Salieri
Tévéopera
18.45 Bújdosó András számonkérése
19.55 Képújság
20.00 Éjjeli menedékhely
Tévéjáték
22.20 A HÉT (ism.)
23.20 Képújság

Forrás: http://retrotvujsag.uw.hu/

Tv műsor - 1988. június 11. - Szombat

MTV 1


08.03 Műsorismertetés
08.05 Rádiónap a televízióban
08.10 Tévétorna
08.15 Kerékpársuli
7. rész
08.20 Diákolimpia – atlétika
1. rész
08.50 Csukás István: Gyalogcsillag
Mesejáték
09.55 Rádiónap a televízióban
10.35 Képújság
10.40 Zene-bona
11.20 Hol-mi?
Ifjúsági magazin
12.05 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi műsor
12.35 Képújság
15.08 Műsorismertetés
15.10 Képújság
15.15 James Bürke rendhagyó gondolatai a változásról
Angol dokumentumfilm-sorozat – 3. rész
16.05 Jogi esetek
17.00 HÍRADÓ
17.20 Mozgó Képek
17.35 Rádiónap a televízióban
18.05 Hoffnung meséi
Rajzfilm (ism.)
18.15 Nekem ne lenne hazám?
18.30 Reklám
18.35 Családi torna
18.50 Tom és Jerry
Amerikai rajzfilmsorozat
19.10 Esti mese
19.15 Vers – mindenkinek
19.25 Reklám
19.30 HÍRADÓ
19.55 Reklám
20.00 Derrick.
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
Naujock tragikus vége
21.00 Verset mondok
Horváth Ferenc köszöntése
21.20 Koncert az apartheid ellen
Közben:
21.55-22.30: Rádiónap a televízióban
00.30 HÍRADÓ 2

MTV 2


15.23 Műsorismertetés
15.25 Labdarúgó Európa-bajnokság
Dánia – Spanyolország mérkőzés
17.20 Képújság
17.25 Rockstúdió
18.25 Csengetés
19.15 Movi-krónika
19.25 Kitörés
Angol balettfilm (ism.)
19.40 Régi mesterségek
Spanyol rövidfilm
20.00 Képújság
20.05-23.15: XVIII. Veszprémi Tévétalálkozó
Benne:
20.05 A kaméliás hölgy
Tévéjáték (ism.)
21.30 Vajda János: Mario és a varázsló
22.10 Gyermek születik
Tévéfilm
23.15 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: http://retrotvujsag.uw.hu/