2000. augusztus 20., vasárnap

Tv műsor - 2000. augusztus 20. - Vasárnap

M1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agárvilág (válogatás)
6.30 Naprakész
Válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Főtér
Tapolca és környéke
8.50 Gyerekeknek!
8.50 Mondák a magyar történelemből: A fehér ló mondája
9.00 Mesék Mátyás királyról: Egyszer volt Budán kutyavásár
9.10 Mondák a magyar történelemből: Istvánt királlyá koronázzák
9.25 A Magyar Köztársaság lobogójának ünnepélyes felvonása
9.45 Magyar népmesék
Macskacicó
9.55 Millenniumi légiparádé
11.00 Búzaszentelés
és kenyérsütés Rédicsen
11.20 Az egyházszervezet István király korában
12.00 Hírek
12.10 A jövő Magyarországa
12.40 Örömhír
A református egyház műsora
13.10 Egyszólam
Gyimesi lassú és sebes magyaros, Somogyi kanásztánc, Magyarszováti dalok
13.30 Híradó
14.30 István, a szent király, 2/1.
14.55 Államalapító Szent István király napja
Benne: Központi millenniumi ünnepség, Tisztavatás
16.30 István, a szent király, 2/2.
16.55 Szent Jobb-körmenet
20.00 A HÉT
Műsorvezető: Élő Gábor
20.40 Híradó, Olimpiai bajnokaink
20.55 Ezrek kórusa
Ünnepi fény- és tűzijáték
21.35 István, a király
Magyar film (1984)
23.10 TS - Gól!
Az NB I-es mérkőzések összefoglalója
0.10 Híradó

M2


6.40 Gazdatévé
Benne: Agárvilág (válogatás)
7.05 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
7.30 Premontrei rendház
Csornán
7.50 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
7.55 Katolikus krónika
8.20 A templomépítő Szent István, 2/1.
8.55 A templomépítő Szent István, 2/2.
9.25 A Magyar Köztársaság lobogójának ünnepélyes felvonása
9.50 Ünnepi ének
Szent István király ünnepe
9.55 Millenniumi légiparádé
11.05 Zenebutik - Zenehíd
Nyári kaleidoszkóp - hazai sztárokkal
12.00 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
12.30 Gyerekeknek!
Az új erdő gyermekei
Brit ifjúsági filmsorozat, 3.
13.00 Szentföldi szent helyek üzenete
Péter Kapernaumja és Jeruzsáleme
13.20 Zenelánc
13.30 A hétmérföldet lépő macska
avagy a Csizmás kandúr
A debreceni Csokonai Színház előadása, felvételről
14.55 Államalapító Szent István király napja
Benne: Központi millenniumi ünnepség, Tisztavatás
16.30 Nemzetközi dorombfesztivál
Molln '98
16.55 Szent Jobb-körmenet
20.00 A HÉT
20.40 Híradó, Olimpiai bajnokaink
20.55 Ezrek kórusa
Ünnepi fény- és tűzijáték
21.35 Graz 2000: - energia és szerelem
22.05 II. Magyar Táncfesztivál, 2/2.
22.30 TS
Benne: Hírek, Totó
23.00 Magyar virtuózok koncertje
23.50 Magyar világörökség
Pannonhalma
0.10 Híradó
0.30 Éjszakai választék
0.30 Ezrek kórusa
1.10 Főtér
2.30 TS: Hírek, Totó
3.00 TS: Gól!
4.00 Beethoven: VIII. szimfónia Op. 93.
4.35 Millenniumi légiparádé

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
Angol ismeretterjesztő-sorozat
7.00 Kölyökklub
Benne: Tom és Jerry; Pokémon
Japán rajzfilmsorozat, 4.
10.00 Papyrus
10.45 Csőrre töltve
Frédi és Béni
11.10 A Sagala titka
Lengyel kalandfilmsorozat, 7.
11.40 Mire gondolok?
11.45 Millenium
Angol dokumentumfilm-sorozat
8.: Az új világ évszázada
12.45 Road Show
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Riói kaland
Francia kalandfilm
15.10 Cheers
Amerikai vígjátéksorozat, 1.
15.40 Flipper, a delfin
Amerikai kalandfilmsorozat
18.: Kendra
16.30 Acapulco akciócsoport
Amerikai akciófilmsorozat
46.: A 401-es járat
17.25 Medicopter 117 - Légi mentők
Német akciófilmsorozat
A gyanú árnyéka
18.25 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó
18.50 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.08 Üzenet
19.10 Cobra 11
Német akciófilm-sorozat: Túszok
20.00 Szupermozi
Ámbár tanár úr
Magyar vígjáték
21.35 Igaz történetek
Egy életre szóló ígéret?
Amerikai film
23.20 Híradó, időjárás
23.35 Antenna
Heti magazin
0.05 Millenium
Angol dokumentumfilm-sorozat, 6. (ismétlés)
0.55 Akták (ismétlés)

TV 2


6.00 Reggeli gondlatok
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 tv2 matiné
A kiskakas gyémánt félkrajcára; Gólkirály; Kutyavilág; Urmel; Igazi szellemirtók
9.00 Cartoon Network
Pöttöm kalandok; Animánia; Pindúr pandúrok; Beetle juice; Boci és Pipi
10.45 Maugli, a dzsungel fia
Amerikai kalandfilmsorozat
11.10 Sport2
11.40 Nagy Sándor
Spanyol-amerikai történelmi film
14.25 Cartouche
Francia-olasz kalandfilm, 1-2.
16.30 Az ünnep délutánján
Tudósítás az ünnepi eseményekről
17.00 Magyarország holnap
Ezer éve Európában
18.00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Benne: Tények
19.00 Multimilliomos - Most vagy soha!
19.30 Balatoni napló
19.58 Vers
Himnusz Szent István királyról a 18. századból
20.00 Gigafilmek, meg(a)sztárok
Az utolsó kínai császár
Brit-olasz film (1987)
23.00 Az ünnep éjszakáján
Összefoglaló a nap eseményeiről
24.00 Ó idő, futós idő
Magyar kisfilm
0.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Ünnepi stúdió - Hírek
5.35 Gömöri fafaragók
Riportfilm
6.05 Kenyérsütés Székelyszentmiklóson
6.20 A Szent Korona kálváriája
6.50 Millenniumi közvetítés Rómából
8.40 Műsorajánlat
8.50 Magyar történelmi arcképcsarnok - Szent István (1000-1038)
9.05 Az újjászülető Nemzeti Múzeum
9.25 Ünnepi stúdió
9.30 A Magyar Köztársaság lobogójának ünnepélyes felvonása
Közvetítés a Kossuth térről
9.50 Örökségünk
Régészeti tábor Lakitelken
10.30 Szent István alakja - az irodalomban a barokk kortól napjainkig
11.20 Figyelj!!!
Fiatalok műsora
11.50 Ünnepi stúdió: Hol vagy, István király?
Szent István-napi szokások a magyar néphagyományban
13.00 Az aranyfej
Amerikai-magyar film
14.40 Ünnepi stúdió: A Millennium ünnepe a Kossuth téren
16.35 „Haza a magasban”
Vendégségben a millenniumi versmondó mozgalom marosvásárhelyi évadzáró ünnepségén
17.25 Ünnepi stúdió
Benne: A Szent Jobb
18.20 Szent Kinga gyűrűje
A csíksomlyói búcsú zenés misztériumjátéka öt jelenetben
19.30 Mese
19.40 Híradó
20.00 István-napi jókívánságok
21.00 Tűzijáték
21.35 A nap krónikája
22.15 Honfoglalás
Magyar film
0.05 Himnusz

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
Filmmagazin
7.05 Pénzforgatók
Amerikai filmdráma
8.45 Spawn
Amerikai fantasztikus akciófilm
10.30 Jó barátok
Amerikai sorozat
11.00 Bánom is én
Amerikai film
12.55 A tömegpusztítás fegyverei
Amerikai vígjáték
14.35 Az alku
Amerikai film
16.30 Minden kikötőben...
Kanadai film
18.10 Glória
Amerikai akciófilm
20.00 Alien 4 - Feltámad a halál
Amerikai fantasztikus horror
21.50 Prince Naseem Hamed-Augie Sances profi bokszdöntő
(vágott változat)
23.25 Swing
Brit vígjáték
1.00 Játékosok klubja
Amerikai film
2.35 Nem adom fel!
Amerikai akciófilm
4.10 Fedóneve: Donnie Brasco
Amerikai krimi

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
6.50 Nap-kelte
Információs magazin
10.00 Nap-kelte extra
Válogatás a hét műsoraiból
11.05 Top-shop
11.35 Nóta-show (ism.)
12.05 Mozivarázslat (ism.)
12.35 Nótaszínház
12.57 Topshop
13.30 Kóstoljuk meg Magyarországot
Turisztikai, gasztronómiai magazin
14.00 Nótacsokor
15.00 Sztárbarangoló
15.30 Cirkuszfesztivál
16.20 Premier plan
Közelkép népszerű emberekről
17.00 Számadó
17.30 Millennium 2000
18.00 Nap-nyugta
19.00 Hétről hétre
Országos hírmagazin
19.30 Nagy-britannia belülről
20.00 Maigret felügyelő
Francia krimisorozat
21.00 Csillagszem
21.30 Természetfilm
22.20 Néprajzi Múzeum kiállítás
22.30 Lapszemle
22.35 Számadó (ism.)
23.05 Feró kocsmája
24.00 Himnusz


világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése