2000. augusztus 19., szombat

Tv műsor - 2000. augusztus 19. - Szombat

M1


5.45 Agárvilág
6.00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Zanzibár - Sziget-kép (ismétlés)
9.00 Hasonlítok rám?
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Szombati mozaik
10.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
10.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
11.00 Ablak
Közéleti szolgáltató magazin
12.05 Bravo Tv
13.00 Fekete tulipán
Ausztrál rajzfilm
13.55 TVklinika
Egészségügyi magazin
14.20 Balatoni mozaik
Turisztikai magazin
14.50 Delta
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.15 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje, 30.
15.45 Kamaszkorunk legszebb nyara: Amerika - A régi Dél
16.15 tREND
Lakáskultúra, forma és design
16.50 TS
NB I-es labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottó-show
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
Sporthírek - Olimpiai bajnokaink
20.00 Szatelit
Válogatás
20.35 Uborka
Válogatás
21.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
21.55 Alaphangok (ismétlés)
22.05 Műgyűjtők és kalandorok előnyben
Brit-amerikai film (1979)
24.00 Magyar virtuózok koncertje, 2. rész

M2


7.25 Agárvilág
7.40 Derült égből egy család
Német tévéfilmsorozat (II.)
5.: Péntek 13.
8.30 Nemzetiségi magazinok
11.05 Együtt
Velünk élő kisebbségek
12.00 Mentők
Csehszlovák tévéfilmsorozat, 9.
13.05 Szószóló
Balázs Géza és Grétsy László anyanyelvi műsora
13.30 Érintő
Önbizalom, önismeret
14.00 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
14.30 Filmmúzeum
Zsarolás
Brit film (1929 - FF)
16.00 TS
Golden league atlétikai verseny
Közvetítés Monte-Carlóból, felvételről
16.45 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
17.15 Extrém koktél
18.20 Önök kérték
Kívánságműsor
19.10 Tinédzserparti - nemcsak fiataloknak
19.40 Esti mese
Süni és barátai
Fekete-fehér, igen-nem
20.00 Híradó este
Sporthírek, Olimpiai bajnokaink
20.30 TS
Felnőtt magyar teniszbajnokság, döntők
22.00 Találkozunk Sydneyben! - 15-16. rész
23.00 A Remény utcája
Amerikai tévéfilmsorozat, 8.
23.45 Éjszakai választék
23.45 Bravo Tv
0.40 Hol-mi?
1.05 Évgyűrűk
1.30 Ablak
2.30 Rajnán innen, Dunán túl
3.05 Csak ma!
(A keddi adás ismétlése)
4.30 TS: NBI-es labdarúgó-mérkőzés

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
Benne: Tom és Jerry; Teletubbies; Pokémon
Japán rajzfilmsorozat, 3.
9.55 Disney-rajzfilmek
Kacsamesék, Micimackó
10.45 Csőrre töltve
Rajzfilm-összeállítás
Szilveszter és Csőrike
11.05 Mire gondolok?
11.15 A Sagala titka
Lengyel kalandfilmsorozat, 7.
11.40 2x2 néha sok(k)
Amerikai komédiasorozat
10.: Kukkolók
12.15 AutóMánia (ismétlés)
12.45 Road Show 2000
12.55 Mire gondolok? - Utazási villámjáték
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
Műsorvezetők: Szekeres Nóra (Budapest) és Tanita (London)
14.10 Star Trek - Az új nemzedék
Amerikai sci-fi sorozat
1-2.: Az emberiség nevében
15.55 Flipper, a delfin
Amerikai kalandfilmsorozat
17.: A szörfös banda
16.45 Kung-fu
Amerikai kalandfilmsorozat (IV.)
6.: A fekete özvegy
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
Amerikai kalandfilmsorozat (II.)
Az ostrom
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Cobra 11
Német akciófilm-sorozat
A nap gyermekei
20.00 Szupermozi
Kincsvadászok
Amerikai kalandfilm
22.05 Felejthetetlen
Amerikai thriller
0.10 Nikita, a bérgyilkosnő
Amerikai akciófilm-sorozat
13.: Agymosás
1.00 Híradó - Időjárás
1.15 Fókusz plusz (ismétlés)

TV 2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia gyermekeknek
7.00 tv2 matiné
Mila szupersztár; Gólkirály; Kutyavilág; Urmel; Igazi szellemirtók
9.00 Cartoon Network
Pöttöm kalandok; Animánia; Pindúr pandúrok; Beetle juice; Boci és Pipi
11.00 Partitévé
Benne: slágerlista; Zoom; Divat; Mozimánia; Slágerlista
13.00 Széllovagok
Amerikai ifjúsági filmsorozat
13.50 Drága tanár úr
Olasz ifjúsági filmsorozat
15.30 Jóbarátok
Amerikai vígjátéksorozat
16.00 Sentinel - Az őrszem
Német-amerikai akciófilm-sorozat
16.50 Baywatch
Német-amerikai kalandfilmsorozat
17.40 Herkules
Amerikai fantasyfilm-sorozat
18.30 Tények
19.00 Citrom
19.25 Szent István ünnepén
Köszöntőt mond Pintér Dezső, a tv2 elnöke
19.30 Mókaszüret
Balázs Péter kabaréja
20.00 Gigafilmek, meg(a)sztárok
Amazonok a vadnyugaton
Amerikai film, 1-2.
23.30 Quantum Leap - Az időutazó
Amerikai fantasztikus filmsorozat
0.20 Koldusopera
Magyar-amerikai film

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
6.05 Élő forrás
6.35 Napóra
7.20 Összkép
7.05 Papírsárkány - kicsiknek és nagyoknak
Animációs filmek
8.30 Muzsikáló gyerekek
Francia-kubai kisfilm
8.55 Ami igaz, az igaz
9.10 Nyelvőrző
9.25 Hej, hej. helyes beszéd! (ism.)
9.35 Szóról szóra magyarul
10.05 Tisztelgés a megtartó haza előtt - 2/1.
10.35 Kaland és felfedezés
11.05 Dzsungeldili
Angol animációs sorozat - 26/14.
11.30 Színinövendékek
Izraeli-francia ifjúsági sorozat - 16.
11.55 Vers
Csoóri Sándor: Elmulasztott utak
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz - Segesd
Magyar ismeretterjesztő sorozat
13.05 Felelet az életnek
13.35 Gyerekek a nagyvilágról
13.45 Winnetou kalandjai: Winnetou és barátja, Old Firehand
Német-jugoszláv kalandfilm
15.20 Díjugrató ifjúsági EB a Hortobágyon
16.00 Megtalált színek
16.20 Egyszer volt... a tegnap világa
Stefan Zweig
17.05 Minoritates Mundi
17.35 Mese
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
Ruttkai, a tündérkirálynő
19.25 Esti kérdés
19.40 Mint a királyok
Francia film
21.15 Csíki Boldizsár: Régi erdélyi énekek és táncok
21.30 Híradó
22.00 Carlos Saura táncfilmjei
Vérnász
Spanyol film
23.10 Cseh Tamás összes dalok időrendben
(koncertfelvétel, 1972)
23.50 Híradó - Vers (ism.)
0.10 Mióta távol vagy
Amerikai film

HBO


6.30 Nem én voltam!
Francia vígjáték
8.05 Balhorgok és jobbegyenesek
Amerikai film
9.40 Három a nagylány
Amerikai film
11.30 Lázadj!
Kanadai-olasz-amerikai vígjáték
12.10 Bosszúállók
Amerikai akciófilm
14.45 Reszkessetek betörők 3.
Amerikai vígjáték
16.30 Taxi
Olasz-francia akciófilm
18.05 Csupasz pisztoly 33 1/3.
Amerikai vígjáték
19.30 Jóbarátok
Amerikai sorozat
20.00 Tengerre, tata!
Amerikai vígjáték
21.50 Sikoly
Amerikai horror
23.50 A jövevény
Amerikai filmdráma
2.00 A végzet hollywoodi asszonyai - Sigoumey Weaver
3.00 Prince Naseem Hamed-Augie Sanchez
Profi bokszdöntő, élő közvetítés
5.35 Transzvesztita iskola
Amerikai dokumentumfilm

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
6.50 Nap-kelte
Információs magazin
10.00 Nap-kelte extra
Válogatás a hét műsoraiból
11.05 Topshop
11.35 Autósmagazin
12.05 Fürdőkalauz
12.35 Tempó
13.05 Kulturális kalauz
13.35 Színházi látcső
14.00 Történelem-kép
Kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában
14.27 Topshow
15.00 Nótaszínház
15.30 Mozivarázslat
16.00 Nótashow
16.30 Csak TERmészetesen!
17.30 Millennium 2000
18.00 Nap-nyugta
19.00 Híradó
19.30 U. K. Today
20.00 Miss Universe Hungary
21.00 Millennium 2000
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci..foci, foci
22.45 Aszcendens
Szepesi György asztrológus műsora
23.50 Éjszaka
Show-műsor

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése