2013. november 12., kedd

Amerikai gyerektévék műsora 1999.07.12 és 07.19 között (Nickelodeon, Cartoon Network és Disney)

A tengerentúli Nickelodeon és a Cartoon Network 1999 július 12-18 műsora, valamint a tengerentúli Disney Channel 1999 július 19.-i műsora.


Nickelodeon

1999. július 12 - hétfő

6.00 Nick News with Linda Ellerbee
6.30 Tesz Vesz város
7.00 Franklin
7.30 Rocko
8.00 You're on Nickelodeon, Charlie Brown
8.30 Fecsegő tipegők
9.00 Nick Jr.
14.00 Fecsegő tipegők maraton
17.00 Are You Afraid of the Dark?
17.30 The Brady Bunch
18.00 Sok hűhó
18.30 Macseb
19.00 Doug
19.30 Fecsegő tipegők
20.00 Hé, Arnold!
20.30 Macseb
21.00 The Brady Bunch maraton
0.00 WKRP in Cincinnati
0.30 Laverne & Shirley
1.00 Bewitched
1.30 The Mary Tyler Moore Show
2.00 The Brady Bunch maraton
5.00 WKRP in Cincinnati
5.30 Laverne & Shirley

1999. július 13- kedd

6.00 Teacher to Teacher
6.30 Tesz Vesz város
7.00 Franklin
7.30 Rocko
8.00 You're on Nickelodeon, Charlie Brown
8.30 Fecsegő tipegők
9.00 Nick Jr.
14.00 Hé, Arnold! maraton
17.00 Are You Afraid of the Dark?
17.30 The Brady Bunch
18.00 Sok hűhó
18.30 Macseb
19.00 Doug
19.30 Fecsegő tipegők
20.00 A Thornberry család
20.30 Unokatestvérem, Skeeter
21.00 I Love Lucy maraton
0.00 WKRP in Cincinnati
0.30 Laverne & Shirley
1.00 Bewitched
1.30 The Mary Tyler Moore Show
2.00 I Love Lucy maraton
5.00 WKRP in Cincinnati
5.30 Laverne & Shirley

1999. július 14 - szerda

6.00 Nick News with Linda Ellerbee
6.30 Tesz Vesz város
7.00 Franklin
7.30 Rocko
8.00 You're on Nickelodeon, Charlie Brown
8.30 Fecsegő tipegők
9.00 Nick Jr.
14.00 A Thornberry család maraton
17.00 Are You Afraid of the Dark?
17.30 The Brady Bunch
18.00 Sok hűhó
18.30 Macseb
19.00 Doug
19.30 Fecsegő tipegők
20.00 Hé, Arnold!
20.30 Allen Strange utazása
21.00 The Jeffersons maraton
0.00 WKRP in Cincinnati
0.30 Laverne & Shirley
1.00 Bewitched
1.30 The Mary Tyler Moore Show
2.00 The Jeffersons maraton
5.00 WKRP in Cincinnati
5.30 Laverne & Shirley

1999. július 15 - csütörtök

6.00 Nick News with Linda Ellerbee
6.30 Tesz Vesz város
7.00 Franklin
7.30 Rocko
8.00 You're on Nickelodeon, Charlie Brown
8.30 Fecsegő tipegők
9.00 Nick Jr.
14.00 Hódító hódok maraton
17.00 Are You Afraid of the Dark?
17.30 The Brady Bunch
18.00 Sok hűhó
18.30 Macseb
19.00 Doug
19.30 Fecsegő tipegők
20.00 A Thornberry család
20.30 Unokatestvérem, Skeeter
21.00 Happy Days maraton
0.00 WKRP in Cincinnati
0.30 Laverne & Shirley
1.00 Bewitched
1.30 The Mary Tyler Moore Show
2.00 Happy Days maraton
5.00 WKRP in Cincinnati
5.30 Laverne & Shirley

1999. július 16 - péntek

6.00 Mr. Wizard's World
6.30 Tesz Vesz város
7.00 Franklin
7.30 Rocko
8.00 You're on Nickelodeon, Charlie Brown
8.30 Fecsegő tipegők
9.00 Nick Jr.
14.00 Doug maraton
17.00 Are You Afraid of the Dark?
17.30 The Brady Bunch
18.00 Sok hűhó
18.30 Macseb
19.00 Doug
19.30 Fecsegő tipegők
20.00 KaBlam!
20.30 Oh Yeah! Cartoons
21.00 The Wonder Years maraton
0.00 WKRP in Cincinnati
0.30 Laverne & Shirley
1.00 Bewitched
1.30 The Mary Tyler Moore Show
2.00 The Wonder Years maraton
5.00 WKRP in Cincinnati
5.30 Laverne & Shirley

1999. július 17 - szombat

6.00 Gullah Gullah Island
6.30 Blue's Clues
7.00 The Wubbulous World of Dr. Seuss
7.30 You're on Nickelodeon, Charlie Brown
8.00 Doug
8.30 Rocko
9.00 Fecsegő tipegők
10.00 SpongyaBob Kockanadrág - "Buborékfújás / Az elszakadt nadrág" (premier)
10.30 Hé, Arnold!
11.00 A Thornberry család
11.30 Hódító hódok
12.00 Macseb
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Bolondos dallamok
14.00 Garfield és barátai
14.30 Gógyi felügyelő
15.00 Pöttöm kalandok
15.30 Clarissa
16.00 Alex Mack titkos élete
16.30 The Mystery Files of Shelby Woo
17.00 Allen Strange utazása
17.30 KaBlam!
18.00 Oh Yeah! Cartoons
18.30 Doug
19.00 Hé, Arnold!
19.30 Hódító hódok
20.00 Fecsegő tipegők
20.30 SpongyaBob Kockanadrág
21.00 Kenan és Kel
21.30 Are You Afraid of the Dark?
22.00 I Love Lucy
23.00 The Lucy-Desi Comedy Hour
0.00 Laverne & Shirley
0.30 Happy Days
1.00 Bewitched
1.30 The Dick Van Dyke Show
2.00 I Love Lucy
3.00 The Lucy-Desi Comedy Hour
4.00 Laverne & Shirley
4.30 Happy Days
5.00 Bewitched
5.30 The Dick Van Dyke Show

1999. július 18 - vasárnap

6.00 Gullah Gullah Island
6.30 Blue's Clues
7.00 The Sports Illustrated for Kids Show
7.30 Gógyi felügyelő
8.00 Doug
8.30 Rocko
9.00 Fecsegő tipegők maraton
11.00 A Thornberry család
11.30 Hódító hódok
12.00 Macseb
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Garfield és barátai
13.30 Gógyi felügyelő
14.00 Tökfej tesók
14.30 KaBlam!
15.00 Wild & Crazy Kids
15.30 Figure It Out
16.00 The Brady Bunch
17.00 Nick Flicks
18.30 My Brother and Me
19.00 Kenan és Kel
19.30 Sok hűhó
20.00 Animorphs
20.30 Nick News with Linda Ellerbee
21.00 The Brady Bunch
21.30 The Wonder Years
22.00 The Jeffersons
22.30 WKRP in Cincinnati
23.00 I Love Lucy
23.30 Bewitched
0.00 The Brady Bunch
0.30 Happy Days
1.00 The Mary Tyler Moore Show
1.30 The Dick Van Dyke Show
2.00 Taxi
2.30 Newhart
3.00 The Jeffersons
3.30 Laverne & Shirley
4.00 I Love Lucy
4.30 Bewitched
5.00 Happy Days
5.30 The Mary Tyler Moore Show


Az első SpongyaBob reklámok egyike









Nick Jr. műsora hétköznap

9.00 Kipper (CS-P Maisy)
9.30 Blue's Clues
10.00 Kismackó
10.30 Franklin
11.00 Gullah Gullah Island
11.30 Tesz Vesz város
12.00 Kismackó
12.30 Blue's Clues
13.00 Franklin
13.30 Maisy (SZE-CS-P Kipper)


Cartoon Network

1999. július 12 - 16 hétköznap

6.00 The What-a-Cartoon Show
7.00 A bolygó kapitánya
7.30 Scooby-Doo
8.00 Alvin és a mókudok
9.00 Acme Hour
10.00 Dexter laboratóriuma
10.30 Boci és Pipi
11.00 The What-a-Cartoon Show
11.30 Két buta kutya
12.00 Beetlejuice
12.30 The Addams Family
13.00 Frédi és Béni
13.30 A Jetson család
14.00 Scooby Doo újabb kalandjai
15.00 Acme Hour
16.00 Varázslatos álmok
16.30 ReBoot
17.00 Dragon Ball Z
17.30 The Real Adventures of Jonny Quest
18.00 Batman
18.30 Animánia
19.00 Scooby-Doo, merre vagy?
19.30 Dexter laboratóriuma
20.00 H és P: Ed, Edd és Eddy, K: Johhny Bravo, SZ: Pindúr pandúrok, CS: Én vagyok Menyus
20.30 Boci és Pipi
21.00 Bugs & Daffy (P: Pindúr pandúrok)
21.30 Tom és Jerry (P: Johhny Bravo)
22.00 Scooby-Doo (P: Én vagyok Menyus)
22.30 Frédi és Béni (P: The What-a-Cartoon Show )
23.00 Ed, Edd és Eddy (K: Johhny Bravo, SZ: Pindúr pandúrok, CS: Én vagyok Menyus, P: Space Ghost Coast to Coast)
23.30 Boci és Pipi (P: Freakazoid!)
0.00 Batman
1.00 Bugs & Daffy (P: The Gary Coleman Show )
1.30 Tom és Jerry (P: The Super Globetrotters )
2.00 Frédi és Béni (P: Jabberjaw)
2.30 Scooby-Doo (P: The Banana Splits)
3.00 Jonny Quest (P: Jaj, Borzas Brumi brancs!)
3.30 Gumby (P: Delvin)
4.00 Speed Racer (P: Speed Buggy)
4.30 Popeye (P: The Funky Phantom)
5.00 Turpi úrfi (P: Fangface)
5.30 Maci Laci (P: Inch High, Private Eye)


1999. július 17 - szombat

6.00 Acme Hour
8.00 Hupikék törpikék
8.30 Alvin és a mókusok
9.30 Beetlejuice
10.00 Johnny Bravo
10.30 Ed, Edd és Eddy
11.00 Boci és Pipi
11.30 Pindúr pandúrok
12.00 Scooby-Doo, merre vagy?
13.00 Scooby-Doo
14.00 Scooby Doo újabb kalandjai
15.00 A Pup Named Scooby-Doo
16.00 Jonny Quest maraton
19.00 Film - Scooby-Doo és a Boo bratyók (1987)
21.00 Acme Hour
23.00 Rocky és Bakacsin
23.30 Dudley Do-Right
0.00 Dragon Ball Z
0.30 Pindúr pandúrok
0.45 Varázslatos álmok
1.15 ReBoot
1.45 Dragon Ball Z
2.15 Varázslatos álmok
2.45 Thundercats
3.15 Robotech
3.45 Voltron
4.15 The Real Adventures of Jonny Quest
4.45 Cartoon Roulette
5.00 Big Bag

1999. július 18 - vasárnap

6.00 Big Bag
6.30 Small World
8.00 The Pebbles & Bamm-Bamm Show
8.30 These Are the Days
9.00 Bugs & Daffy
10.00 Film - Scooby-Doo és a Boo bratyók (1987)
12.00 Scooby Doo újabb kalandjai
13.00 Beetlejuice
13.30 Freakazoid!
14.00 Road Rovers
14.30 SWAT Kats: The Radical Squadron
15.00 Super Friends
16.00 Hong Kong Phooey
16.30 Jabberjaw
17.00 Tazmánia
18.00 Bugs & Daffy
19.00 Batman
19.30 Scooby-Doo,merre vagy?
20.00 Frédi és Béni
20.30 The Tex Avery Show
21.00 ToonHeads
21.30 Tom és Jerry
22.00 Ed, Edd és Eddy
22.30 Pindúr pandúrok
23.00 Én vagyok Menyus
23.30 The What-a-Cartoon Show
0.00 Space Ghost Coast to Coast
0.30 O Canada
1.00 Late Nite Black and White
1.30 Rózsaszín párduc
2.00 Droopy
2.30 Popeye
3.00 Maci Laci
3.30 Foxi Maxi
4.00 Atom Anti
4.30 Secret Squirrel
5.00 Rocky és Bakacsin
5.30 Dudley Do-Right


Disney Channel

1999. július 19 - hétfő

6.00 Off the Wall
6.30 Dinosaurs
7.00 Aladdin
7.30 Goofy és csapata
8.00 Timon és Pumbaa
8.30 Micimackó legújabb kalandjai
9.00 PB&J Otter
9.30 Out of the Box
10.00 Mackó show a kék házban
10.30 A kis hableány
11.00 Micimackó legújabb kalandjai
11.30 PB&J Otter
12.00 Out of the Box
12.30 Mackó show a kék házban
13.00 Madeline
13.30 Katie és Orbie
14.00 Amazing Animals
14.30 Goofy és csapata
15.00 Timon és Pumbaa
15.30 Aladdin
16.00 Going Wild with Jeff Corwin
16.30 Mad Libs
17.00 Growing Pains
17.30 Bug Juice
18.00 Movie Surfers: Go Inside Disney's Inspector Gadget
18.30 Brotherly Love
19.00 Film: Tower of Terror (1997)
21.00 Film: A három Amigo (1986)
23.00 Zorro
0.00 Walt Disney Presents
1.00 Film: 20,000 Leagues Under the Sea (1954)
3.15 Film: Tower of Terror (1997)
5.00 The Ink & Paint Club

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése