2013. október 9., szerda

Tv műsor a múltból - 2004.02.02 és 02.08 között

Fox Kids, Nickelodeon és Hanna Barbera sorozat a köztévén,  Disney és Nickelodeon film az HBO-n, Yugioh az RTL-en és még sok mást nézhetett 2004. február elején a tévében az, aki gyerek volt, vagy kamasz, vagy gyereklelkű felnőtt.



Cartoon Network

Hétköznap

15.30 Mucha Lucha
16.00 Ed, Edd és Eddy
16.25 Rémkölykök
16.50 Dexter laboratóriuma
17.15 Ozzy és Drix
17.40 Mizújs, Scooby Doo?*
18.00 Tom és Jerry
18.30 Bolondos dallamok
19.00 Scooby Doo
19.30 Toonami

*Szerdától péntekig Bátor a gyáva kutya

Hétvége

15.35 Billy és Mandy
16.00 Spaced Out
16.25 Ozzy és Drix
16.50 Pindúr pandúrok
17.15 Dexter laboratóriuma
17.40 Görcs ikrek
18.05 Bátor, a gyáva kutya
18.30 Mizújs, Scooby Doo?
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Tom és Jerry
20.00 Frédi és Béni



A "további bejegyzések" mögött van a Nickelodeon, a Fox Kids, a Minimax és a többi tévéműsor.





Nickelodeon

Hétköznap

8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Dóra, a felfedező
9.20 Allegra ablaka
9.45 Heuréka vára
10.10 Kicsi Bill
10.35 Allegra ablaka
11.00 Heuréka vára
11.30 Kicsi Bill
12.00 Fecsegő tipegők
12.50 Jimmy Neutron kalandjai
13.15 Unokatestvérem, Skeeter
13.40 Kenan és Kel
14.05 A titkos templom legendái
14.30 Global Guts
15.00 Fecsegő tipőegők
15.50 A Thornberry család
16.40 Hé, Arnold!
17.30 SpongyaBob Kockanadrág
18.30 Rocket Power*
18.55 Hé, Arnold!*
19.20 Ginger naplója
19.45 Jimmy Neutron kalandjai

*pénteken Pacafejek (Blobheads)

Hétvége

7.50 MacsEb
8.40 Hódító hódok
9.30 Hé, Arnold!
10.20 SpongyaBob Kockanadrág
11.10 Pacafejek
11.35 Sok hűhó
12.00 Jimmy Neutron kalandjai
12.30 Rocket Power
13.00 A Thornberry család
13.30 Rocko
14.00 Unokatestvérem, Skeeter
14.30 A Garcia testvérek
15.00 Clarissa
15.30 Kenan és Kel
16.00 Jimmy Neutron kalandjai
16.25 Hé, Arnold!
16.50 Jaj, a szörnyek!
17.15 Ren és Stimpy show
17.40 Hódító hódok
18.05 MacsEb
18.30 Rocket Power
18.55 A Thornberry család

Fox Kids

Hétköznap

13.45 Spiderman
14.10 Andy, a vagány
14.35 Született kémek
15.00 Rube, a csodabogár
15.25 Wunschpunsch
15.50 Kétbalkezesek
16.00 Diabolik
16.25 Kölykök a 402-es tanteremből
16.45 Spiderman
17.10 Andy, a vagány
17.35 Született kémek
18.00 Rube, a csodabogár
18.25 Wunschpunsch
18.50 Oggy és a svábbogarak
19.00 Sissi hercegnő

Hétvége

13.45 Power Rangers
14.10 Andy, a vagány
14.35 Született kémek
15.00 Rube, a csodabogár
15.25 Louie élete
15.50 Kétbalkezesek
16.00 Lucky Luke legújabb kalandjai
16.25 Gógyi felügyelő
16.45 Power Rangers
17.10 Andy, a vagány
17.35 Született kémek
18.00 Rube, a csodabogár
18.25 Wunschpunsch
18.50 Oggy és a svábbogarak
19.00 Sissi hercegnő

Minimax

Hétköznap

16.00 Little People
16.10 Clifford, a nagy piros kutya
16.40 Mackó show a kék házban
17.05 Marcelino
17.30 Nils Holgersson csoldálatos utazása a vadludakkal
17.55 Doug
18.20 Frakk, a macskák réme*
18.30 Sharon naplója
18.55 Piros alma szép meséi
19.05 Koboldok és tündérek földjén

*kedden és csütörtökön Kockásfülű nyúl

Szombat

16.00 Little People
16.10 Franklin
16.35 Tüskeböki és pajtásai
17.00 Minimax híradó
17.10 Rumcájsz kalandjai
17.20 Pöttöm George
17.45 Albert kérdezi
18.00 Pityke őrmester
18.10 Sharon naplója
18.35 Providence, a rejtélyes kisváros
19.00 Karácsony kaland (film)

Vasárnap

16.00 Little People
16.10 Franklin
16.35 Tüskeböki és pajtásai
17.00 Rumcájsz kalandjai
17.10 Pumukli kalandjai
17.35 Albert kérdezi
17.50 Pityke őrmester
18.00 Franklin csodás karácsonya (film)
18.55 Állatkerti történetek
19.05 Providence, a rejtélyes kisváros

RTL Klub

Hétköznap reggel 6.00-kor Malackót adtak, utána 6.05-kor ismételték a hétköznap délutáni Aladdint (kivéve hétfőn, amikor Yugioh ment). Délután 15.10-kor a Disney sorozat (ahogy az előbb volt írva) az Aladdin volt.
Kölyökklub műsora: Rusty a kölyökrobot, Szamuráj pizzacicák, Seriff az űrből (vasárnap Bigyó felügyelő), Karatekölyök, Yugioh, Spiderman (csak vasárnap).
Szombati Disney: Mickey egér klubja (House of Mouse), Micimackó.

TV2

TV2 matiné műsora: Állatkert a hátizsákban (csak vasárnap), Kis Elvis (csak szombaton), Mila szupersztár, Rick a varjú, Tesz Vesz város, Lucky Luke, Fakopács Frici kalandjai.
Fox Kids blokk műsora: Gógyi felügyelő (vasárnap Hogyisvanez család), Nyekk a macska, Kisegér a prérin, Rossz kutya, A kullancs.

HBO

2004. február 2, hétfő

19.45 Visszatérés Sohaországba

2004. február 3, kedd

7.55 Úton hazafelé

2004. február 4, szerda

18.35 Scooby Doo - A nagy csapat

2004. február 5, csütörtök

16.15 Ozmózis Jones (ebből indult az Ozzy és drix)

2004. február 7, szombat

13.15 Visszatérés Sohaországba
19.10 Fecsegő tipegők Párizsban

2004. február 8, vasárnap

11.00 Úton hazafelé
13.55 Atlantisz - Az elveszett birodalom (Disney)

Viasat 3

Hétköznap reggel adtak Maja a méhecske és Szinbád a tengerész (pénteken Batman) sorozatokat. 18.05-kor és 22.45-kor a Simpson család.

Hétvége

10.05 Bolondos dallamok
10.35 Vadnyugati mesék
11.00 Johnny Bravo
11.25 Digimon szelidítők
11.50 Katts és kutyája

M1

Hétköznap

17.00 Álomsuli
18.30 A Mézga család vakációja
19.00 Dr. Bubó
19.15 Foxi Maxi kalandjai

Pénteken a Vadóc című Nickelodeon ifjúsági sorozat.

M2

Szombat 14.10-kor A gyűszűnyi erdő lakói és Na végre itt a nyár.
Vasárnap délután Walter Melon.

A tévéműsor a TVR-hét 2004. február 2-8. számából van.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése