2013. október 21., hétfő

Toon Disney és Nickelodeon USA tévéműsorok 1999 májusából

Ma megnézzük, hogy az eredeti tengerentúli Nickelodeon és a Disney Channel társa, a Toon Disney miket adott május elején. A Nicken május 1-én egy premier epizód, a 99-es KCA élőben, majd utána egy jól ismert, a mai napig futó sorozat legelső epizódja volt látható a csatornán. A Toon Disney május havi tévéműsora is olvasható.


Nickelodeon

1999. május 1. szombat

6.00 Gullah Gullah Island
6.30 Blue's Clues
7.00 The Wubbulous World of Dr. Seuss
7.30 Charlie Brown
8.00 Doug
9.00 Fecsegő tipegők
10.00 A Thornberry család
11.00 Hé, Arnold!
12.00 Hódító hódok
13.00 Rocko
14.00 MacsEb
15.00 Allen Strange utazása
16.00 Sok hűhó
17.00 The Brady Bunch
18.00 Unokatestvérem, Skeeter
18.30 Kenan és Kel
19.00 Unokatestvérem, Skeeter
19.30 Fecsegő tipegők - "Nagyapi a ringben / Gyűjtemény" (premier epizód)
20.00 Kids' Choice Awards 1999 (élő)
21.30 SpongyaBob Kockanadrág - "Alkalmazott kerestetik / Fenéktakarítás / Meghívás teára" (premier sorozat)
22.00 I Love Lucy
23.00 The Lucy-Desi Comedy Hour
0.00 Laverne & Shirley
0.30 Happy Days
1.00 Bewitched
1.30 The Dick Van Dyke Show
2.00 I Love Lucy
3.00 The Lucy-Desi Comedy Hour
4.00 Laverne & Shirley
4.30 Happy Days
5.00 Bewitched
5.30 The Dick Van Dyke Show

Május 2. vasárnap

6.00 Gullah Gullah Island
6.30 Blue's Clues
7.00 Sports Illustrated for Kids
7.30 Gógyi felügyelő
8.00 Charlie Brown
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Pöttöm kalandok
10.00 Fecsegő tipegők
10.30 Hé, Arnold!
11.00 Hódító hódok
11.30 A Thornberry család
12.00 MacsEb
12.30 KaBlam!
13.00 Rocko
13.30 Oh Yeah! Cartoons
14.00 Tökfej tesók
14.30 Garfield és barátai
15.00 Wild & Crazy Kids
15.30 What Would You Do?
16.00 Clarissa
16.30 The Brady Bunch
17.00 Are You Afraid of the Dark?
17.30 The Mystery Files of Shelby Woo
18.00 Kids' Choice Awards 1999
19.30 Sok hűhó
20.00 Animorphs
20.30 Nick News
21.00 I Love Lucy
22.00 The Jeffersons
23.00 The Mary Tyler Moore Show
0.00 Bewitched
0.30 The Dick Van Dyke Show
1.00 Taxi
1.30 Newhart
2.00 I Love Lucy
3.00 The Jeffersons
4.00 The Mary Tyler Moore Show
5.00 The Dick Van Dyke Show
5.30 Taxi

Toon Disney
1999 május

Hétköznap

6.00 Wild West Cowboys of Moo Mesa
6.25 What-a-Mess
6.50 Hello Kitty and Friends
7.15 Gumimacik
7.40 Micimackó újabb kalandjai
8.05 Jungle Cubs
8.30 A csipet csapat
9.00 Bump in the Night
9.30 Mickey's Mouse Tracks
10.00 The Mighty Ducks
10.30 Darkwing Duck
11.00 Goofy és csapata
11.30 Aladdin
12.00 Timon és Pumbaa
12.30 Balu kapitány kalandjai
13.00 Kacsacsapat
13.30 The Mighty Ducks
14.00 The Adventures of Sonic the Hedgehog
14.30 Darkwing Duck
15.00 Gézrngúz hiúz
15.30 Donald's Quack Attack
16.00 Madeline
16.25 Micimackó újabb kalandjai
16.50 The Care Bears
17.15 Gumimacik
17.40 A kis hableány
18.10 What-a-Mess
18.35 A csipet csapat
19.00 Timon és Pumbaa (H-CS) Film (P)
19.30 101 kiskutya (H-CS) Film (P)
20.00 Balu kapitány kalandjai (H-CS) Film (P)
20.25 Toon Disney Doodle (H-CS) Film (P)
20.35 Gézengúz hiúz (H-CS) Film (P)
21.00 Goofy és csapata
21.30 Kacsacsapat
21.55 Toon Disney Doodle
22.05 Darkwing Duck
22.30 Aladdin
23.00 Gargoyles
0.00 Darkwing Duck
0.30 Gézengúz hiúz
1.00 The Mighty Ducks
1.30 Sárkánykirályság
2.00 Gadget Boy
2.30 The Adventures of Sonic the Hedgehog
3.00 Bump in the Night
3.30 Wild West Cowboys of Moo Mesa
4.00 Kacsacsapat
4.30 Balu kapitány kalandjai
5.00 Gumimacik
5.30 The Care Bears

Hétvége

6.00 Wuzzles
6.30 Wish Kid
7.00 New Archies
7.30 Wizard of Oz
8.00 Raw Toonage
8.30 Sárkánykirályság
9.00 Bump in the Night
9.30 Shnookums & Meat
10.00 Super Dave
10.30 Marsupilami
11.00 The Littles
11.30 Toon Treats
12.00 Timon és Pumbaa
12.30 Balu kapitány kalandjai
13.00 Kacsacsapat
13.30 The Mighty Ducks
14.00 The Adventures of Sonic the Hedgehog
14.30 Darkwing Duck
15.00 Gézengúz hiúz
15.30 Balu kapitány kalandjai
16.00 Jungle Cubs
16.25 Micimackó újabb kalandjai
16.50 The Care Bears
17.15 Gumimacik
17.40 Hello Kitty and Friends
18.10 Wuzzles
18.35 A csipet csapat
19.00 Szombati maraton 23-ig
Vasárnap 19.00-23.00-ig ezek voltak:
19.00 Timon és Pumbaa
19.30 101 kiskutya
20.00 Balu kapitány kalandjai
20.25 Toon Disney Doodle
20.35 Gézengúz hiúz
21.00 Goofy és csapata
21.30 Kacsacsapat
21.55 Toon Disney Doodle
22.05 Darkwing Duck
22.30 Aladdin
23.00 Gargoyles
0.00 Darkwing Duck
0.30 Gézengúz hiúz
1.00 Shnookums & Meat
1.30 Sárkánykirályság
2.00 Marsupilami
2.30 The Adventures of Sonic the Hedgehog
3.00 Super Dave
3.30 Raw Toonage
4.00 Kacsacsapat
4.30 Balu kapitány kalandjai
5.00 Gumimacik
5.30 The Care Bears

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése