2013. október 16., szerda

Amerikai gyerektévék 2004. március - április havi műsorából

Ez a poszt a tengerentúli gyerektévék 2004 tavaszi tévéműsoraiból válogat. A Nickelodeon március 29 - április 4. műsora, a Toon Disney április havi műsora, a Cartoon Network/Adult Swim április 1. műsora, a Boomerang április 2. műsora, a Nicktoons TV március havi műsora olvashatóak.




Nickelodeon
2004. március 29. - április 4.

Március 29, hétfő

6.00 Nick News
6.30 Hé, Arnold!
7.00 Angyali keresztszülők
7.30 Rocket Power
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 SpongyaBob Kockanadrág
9.00 Nick Jr.
14.00 Fecsegő tipegők
15.00 Felnövő fecsegők maraton
17.00 SpongyaBob Kockanadrág
17.30 Amanda Show
18.00 UPICK
19.00 Fecsegő tipegők
19.30 SpongyaBob Kockanadrág
20.00 Angyali keresztszülők
20.30 Felnövő fecsegők
21.00 Nick at Nite

Március 30, kedd

6.00 Oswald
6.30 Hé, Arnold!
7.00 Angyali keresztszülők
7.30 Rocket Power
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 SpongyaBob Kockanadrág
9.00 Nick Jr.
14.00 Fecsegő tipegők
15.00 Angyali keresztszülők maraton
17.00 SpongyaBob Kockanadrág
17.30 Amanda Show
18.00 UPICK
19.00 Fecsegő tipegők
19.30 SpongyaBob Kockanadrág
20.00 Angyali keresztszülők
20.30 Felnövő fecsegők
21.00 Nick at Nite

Március 31, szerda

6.00 Dóra, a felfedező
6.30 Hé, Arnold!
7.00 Angyali keresztszülők
7.30 Rocket Power
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 SpongyaBob Kockanadrág
9.00 Nick Jr.
14.00 Fecsegő tipegők
15.00 Jimmy Neutron maraton
17.00 SpongyaBob Kockanadrág
17.30 Amanda Show
18.00 UPICK
19.00 Fecsegő tipegők
19.30 SpongyaBob Kockanadrág
20.00 Angyali keresztszülők
20.30 Felnövő fecsegők
21.00 Nick at Nite

Április 1, csütörtök

6.00 Bob, a mester
6.30 Hé, Arnold!
7.00 Angyali keresztszülők - "Hála a séfnek / Kettős sztori"
7.30 Rocket Power
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 SpongyaBob Kockanadrág
9.00 Nick Jr.
14.00 Fecsegő tipegők
14.30 MacsEb - "Bolondok napja / Kezdődik az iskola"
15.00 Az életem tinirbotként maraton
17.00 SpongyaBob Kockanadrág - "Április bolondja / Neptun húslapátja"
17.30 Felnövő fecsegők - "Tommy Foolery"
18.00 Rocket Power - "Április bolondja / Samu a rúglabda királya"
18.30 Hé, Arnold! - "April Fool's Day"
19.00 Fecsegő tipegők
19.30 SpongyaBob Kockanadrág
20.00 Angyali keresztszülők - "A Bolondok napja elszabadul / Deja Vu"
20.30 Felnövő fecsegők
21.00 Nick at Nite

Április 2, péntek

6.00 Nick News
6.30 Hé, Arnold!
7.00 Angyali keresztszülők
7.30 Rocket Power
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 SpongyaBob Kockanadrág
9.00 Max és Ruby
9.30 Rubbadubbers
10.00 Dóra, a felfedező
10.30 Blue's Clues
11.00 Dóra, a felfedező
11.30 Blue's Clues - "Blue's Big Musical"
13.00 Blue's Clues
14.00 Fecsegő tipegők
15.00 SpongyaBob Kockanadrág maraton
17.30 Amanda Show
18.00 UPICK
19.00 Fecsegő tipegők
19.30 SpongyaBob Kockanadrág
20.00 Angyali keresztszülők
20.30 SpongyaBob Kockanadrág
21.00 Angyali keresztszülők
21.30 SpongyaBob Kockanadrág
22.00 Nick at Nite

Április 3, szombat

6.00 Pöttöm kalandok
6.30 MacsEb
7.00 A Thornberry család
7.30 Rocket Power
8.00 Fecsegő tipegők
9.00 SpongyaBob Kockanadrág
10.00 Angyali keresztszülők
11.00 Jimmy Neutron kalandjai
12.00 Angyali keresztszülők maraton
16.00 SpongyaBob Kockanadrág maraton
19.30 SpongyaBob Kockanadrág - "Vidámpark / Kempingezés" (új rész)
20.00 Kids' Choice Awards 2004 (élő)
21.30 Danny Phantom - "Mystery Meat" (premier sorozat)
22.00 Nick at Nite

Április 4, vasárnap

6.00 Pöttöm kalandok
6.30 MacsEb
7.00 A Thornberry család
7.30 Rocket Power
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 ChalkZone
9.00 SpongyaBob Kockanadrág
10.00 Angyali keresztszülők
10.30 Danny Phantom
11.00 Jimmy Neutron kalandjai
12.00 Hé, Arnold!
13.00 A Thornberry család
14.00 Angyali keresztszülők
14.30 SpongyaBob Kockanadrág
15.00 Angyali keresztszülők
15.30 SpongyaBob Kockanadrág
16.00 Kids' Choice Awards 2004
17.30 Danny Phantom
18.00 Ginger naplója
19.00 Romeo!
19.30 Drake és Josh - "Futball" (új rész)
20.00 A Garcia testvérek
20.30 Sabrina, a tiniboszorkány - "062"
21.00 Nick at Nite

Nick Jr. műsora hétköznap (kivéve péntek)

9.00 Max és Ruby
9.30 Rubbadubbers
10.00 Dóra, a felfedező
10.30 Blue's Clues
11.00 Dóra, a felfedező
11.30 Blue's Clues
12.00 Kicsi Bill
12.30 Maggie and the Ferocious Beast
13.00 Max és Ruby
13.30 Dóra, a felfedező

Nick at Nite műsora mindennap

21.00 Full House
22.00 The Cosby Show
23.00 Roseanne
0.00 The Cosby Show
1.00 Cheers
2.00 Roseanne
3.00 Wings
4.00 Cheers
5.00 Full House

Toon Disney
2004 április

Hétköznap

6.00 Herkules
6.30 Aladdin
7.00 Szünet
8.00 Buzz Lightyear of Star Command
8.30 Tarzan
9.00 Mickey egér klubja (House of Mouse)
9.30 Micimackó újabb kalandjai
10.00 Vándor varangyok (Toad Patrol)
10.30 101 kiskutya
11.00 A kis hableány
11.30 Kacsamesék
12.00 A csipet csapat
12.30 Goofy és csapata (Dinka banda)
13.00 Pepper Ann
13.30 Aladdin
14.00 Herkules
14.30 Darkwing Duck
15.00 Goofy és csapata (Dinka banda)
15.30 Timon és Pumbaa
16.00 Teamo Supremo
16.30 Tanárok kedvence (Teacher's Pet)
17.00 Mickey egér klubja (H-CS) / Film (péntek)
17.30 Fillmore! (H-CS) / Film (péntek)
18.00 Lloyd in Space (H-CS) / Film (péntek)
18.30 Szeleburdi víkendezők (H-CS) / Film (péntek)
19.00 Tarzan (H-CS) / Film (péntek)
19.30 Power Rangers Ninja Storm (H-CS) / Film (péntek)
20.00 Digimon (H-CS) / Film (péntek)
20.30 Buzz Lightyear of Star Command (H-CS) / Film (péntek)
21.00 Szünet (H-CS) / Fillmore! (Friday)
21.30 Szeleburdi víkendezők (The Weekenders)
22.00 Mickey egér klubja (House of Mouse)
22.30 Timon és Pumbaa
23.00 Aladdin
23.30 Gargoyles
0.30 Herkules
1.00 Tanárok kedvence (Teacher's Pet)
1.30 Darkwing Duck
2.00 Balu kapitány
2.30 Gézengúz hiúz
3.00 Garfield és barátai
3.30 Kacsacsapat
4.00 Kacsamesék
4.30 Sabrina - A rajzfilmsorozat
5.00 101 kiskutya
5.30 A csipet csapat

Hétvége

6.00 Doug (szombat) / Teamo Supremo (vasárnap)
7.00 Pepper Ann
8.00 Timon és Pumbaa (szombat) / Szünet (vasárnap)
9.00 Mickey egér klubja (szombat) / Lloyd in Space (vasárnap)
10.00 Chillin With the Villains (szombat) / Szeleburdi víkendezők (vasárnap)
11.00 Film (szombat) / Tanárok kedvence (vasárnap)
12.00 Film (szombat) / Timon és Pumbaa (vasárnap)
13.00 Film (szombat) / Mickey egér klubja (vasárnap)
14.00 Film (szombat) / Fillmore! (vasárnap)
15.00 Pepper Ann
16.00 Herkules
17.00 Aladdin
17.30 A kis hableány
18.00 Sabrina - A rajzfilmsorozat
18.30 Szeleburdi víkendezők (The Weekenders)
19.00 Tarzan
19.30 Power Rangers DinoThunder
20.00 Digimon
20.30 Beyblade VForce
21.00 Fillmore!
21.30 Tanárok kedvence (Teacher's Pet)
22.00 Mickey egér klubja (House of Mouse)
22.30 Timon és Pumbaa
23.00 Aladdin
23.30 Gargoyles
0.30 Herkules
1.00 Tanárok kedvence (Teacher's Pet)
1.30 Darkwing Duck
2.00 Balu kapitány
2.30 Gézengúz hiúz
3.00 The Mighty Ducks
3.30 Kacsacsapat
4.00 Kacsamesék
4.30 Sabrina - A rajzfilmsorozat
5.00 101 kiskutya
5.30 A csipet csapat

Cartoon Network
Április 1, csütörtök

6.00 Transformers Armada
6.30 Bátor, a gyáva kutya
7.00 Rémkölykök
7.30 Yu-Gi-Oh!
8.00 Ed, Edd és Eddy
8.30 Dexter laboratóriuma
9.00 Tom és Jerry
9.30 Bébi Bolondos dallamok
10.30 A Pup Named Scooby-Doo
11.00 Scooby-Doo, merre vagy?
11.30 Scooby Doo újabb kalandjai
12.30 Tom és Jerry
14.00 Bébi Bolondos dallamok
14.30 Dexter laboratóriuma
15.00 Rémkölykök
15.30 Ed, Edd és Eddy
16.00 Billy és Mandy
16.30 Ed, Edd és Eddy
17.00 Dragon Ball
17.30 Dragon Ball Z
18.30 Dragon Ball GT
19.00 Született kémek
19.30 Dexter laboratóriuma
20.00 Star Wars Clone Wars (Ch. 15)
20.05 Jackie Chan kalandjai
20.30 Ed, Edd és Eddy
21.00 Rémkölykök
21.30 Pokémon
22.00 Yu-Gi-Oh!
22.30 Az igazság ligája
23.00 Family Guy
23.30 Futurama
0.00 Witch Hunter Robin
0.30 Inuyasha
1.00 Big O
1.30 Cowboy Bebop
2.00 Family Guy
2.30 Futurama
3.00 Witch Hunter Robin
3.30 Inuyasha
4.00 Big O
4.30 Cowboy Bebop
5.00 Időosztag
5.30 A bolygó kapitánya

Boomerang
Április 2, péntek

6.00 Bolondos dallamok
6.30 Tom és Jerry
7.00 Casper and Friends
7.30 Mr. Magoo
8.00 Tom & Jerry szupermaraton 8.00-tól másnap kb. reggel 6-ig

Nicktoons TV
2004 Március

Hétköznap

6.00 Jaj, a szörnyek!
7.00 Charlie Brown
7.30 KaBlam!
8.00 Hódító hódok
8.30 Rocko
9.00 MacsEb
9.30 A Thornberry család
10.00 Fecsegő tipegők
10.30 Hé, Arnold!
11.00 Doug
11.30 Rocket Power
12.00 Oh Yeah! Cartoons
12.30 KaBlam!
13.00 Jaj, a szörnyek!
14.00 Hódító hódok
15.00 Rocko
16.00 A Thornberry család
17.00 Rocket Power
18.00 Fecsegő tipegők
18.30 Oh Yeah! Cartoons
19.00 Animánia
19.30 Bunkó és Vész
20.00 Hódító hódok (hétfő) Kaput & Zosky / Invader ZIM (kedd) Corneil & Bernie (szerda) Kaput & Zosky / Jimmy Neutron (csütörtök) Ginger naplója (péntek)
20.30 MacsEb (hétfő) Hódító hódok (kedd) KaBlam! (szerda) Akciócsoport most (csütörtök) A Thornberry család (péntek)
21.00 SpongyaBob Kockanadrág
21.30 Charlie Brown
22.00 Animánia
22.30 Bunkó és Vész
23.00 Hódító hódok (hétfő) MacsEb (kedd) Corneil & Bernie (szerda) Kaput & Zosky / Jimmy Neutron (csütörtök) Ginger naplója (péntek)
23.30 Invader ZIM (hétfő) Hódító hódok (kedd) KaBlam! (szerda) Akciócsoport most (csütörtök) A Thornberry család (péntek)
0.00 SpongyaBob Kockanadrág
0.30 Fecsegő tipegők
1.00 Charlie Brown & Snoopy
1.30 This is America, Charlie Brown
2.00 KaBlam!
3.00 Akciócsoport most
3.30 Nicktoons Shorts
4.00 Pelswick
5.00 Charlie Brown & Snoopy
5.30 This is America, Charlie Brown

Szombat

6.00 Pelswick
6.30 Doug
7.00 Charlie Brown
7.30 SpongyaBob Kockanadrág
8.00 Rocket Power
9.00 A Thornberry család
10.00 MacsEb
11.00 Hódító hódok
12.00 Rocko
13.00 Jaj, a szörnyek!
14.00 KaBlam!
15.00 Kaput & Zosky
15.30 ChalkZone
16.00 Akciócsoport most
16.30 Invader ZIM
17.00 Bunkó és Vész
17.30 Animánia
18.00 Kaput & Zosky
18.30 Rocket Power
19.00 Hé, Arnold!
19.30 Hódító hódok
20.00 Corneil & Bernie
20.30 Angyali keresztszülők
21.00 Kaput & Zosky
21.30 Invader ZIM
22.00 ChalkZone
22.30 Charlie Brown
23.00 Corneil & Bernie
23.30 Kaput & Zosky
0.00 Bunkó és Vész
0.30 Animánia
1.00 KaBlam!
2.00 Charlie Brown
3.00 Pelswick
4.00 KaBlam!
5.00 Charlie Brown

Vasárnap

6.00 Oh Yeah! Cartoons
6.30 KaBlam!
7.00 SpongyaBob Kockanadrág
8.00 Akciócsoport most
8.30 Invader ZIM
9.00 Corneil & Bernie
9.30 Bunkó és Vész
10.00 Charlie Brown
10.30 Ginger naplója
11.00 Fecsegő tipegők
11.30 Rocket Power
12.00 Corneil & Bernie
12.30 Akciócsoport most
13.00 Jimmy Neutron kalandjai
14.00 SpongyaBob Kockanadrág
15.00 Hé, Arnold!
16.00 Fecsegő tipegők
17.00 Angyali keresztszülők
18.00 Hódító hódok
19.00 Invader ZIM
19.30 Corneil & Bernie
20.00 Kaput & Zosky
20.15 Angyali keresztszülők
20.30 Jimmy Neutron kalandjai
21.00 SpongyaBob Kockanadrág
21.30 Fecsegő tipegők
22.00 Charlie Brown
22.30 Corneil & Bernie
23.00 Jimmy Neutron kalandjai
23.30 SpongyaBob Kockanadrág
0.00 Corneil & Bernie
0.30 Kaput & Zosky
1.00 Charlie Brown
2.00 Akciócsoport most
2.30 Nicktoons Shorts
3.00 Pelswick
4.00 KaBlam!
5.00 Charlie Brown

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése