2013. október 14., hétfő

Amerikai gyerektévék 2001. októberi műsora

Ismét a Nickandmore.com-nak hála ma a 2001. október havi rajzfilmadók tévéműsoraival ismerkedhetünk. A posztban a Nickelodeon, a Disney Channel, a Toon Disney, a Cartoon Network és a Boomerang amcsi műsora szerepel magyarítva.

Október 8-án a Disney és a Nickelodeon maratonokkal versengtek.




Nickelodeon
2001. október 2. kedd

6.00 A Walk in Your Shoes
6.30 Doug
7.00 MacsEb
7.30 SpongyaBob Kockanadrág
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Fecsegő tipegők
9.00 Bob, a mester
9.30 Franklin
10.00 Blue's Clues
10.30 Oswald
11.00 Dóra, a felfedező
12.00 Kicsi Bill
12.30 Blue's Clues
13.00 Maggie and the Ferocious Beast
13.30 Kismackó (Bicsi Bocs)
14.00 Doug
14.30 Rocket Power
15.00 Hé, Arnold!
15.30 A Thornberry család
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 MacsEb
17.00 SpongyaBob Kockanadrág
17.30 Animánia
18.00 Hé, Arnold!
18.30 A Thornberry család
19.00 Rocket Power
19.30 Fecsegő tipegők
20.00 SPongyaBob Kockanadrág
20.30 U-Pick Toons
21.00 Family Ties
22.00 All in the Family
23.00 Three's Company
0.00 The Jeffersons
1.00 The Brady Bunch
2.00 Family Ties
3.00 All in the Family
4.00 The Brady Bunch
5.00 The Jeffersons
5.30 Bunkó és Vész (Animánia spin-off)

Nickelodeon
2001. október 8. hétfő

6.00 Nick News with Linda Ellerbee
6.30 Doug
7.00 MacsEb
7.30 SpongyaBob Kockanadrág
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Fecsegő tipegők
9.00 Dóra, a felfedező maraton
14.00 Fecsegő tipegők maraton
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Fecsegő tipegők maraton
20.30 U-Pick Toons
21.00 Cheers maraton
5.30 Bunkó és Vész (Animánia spin-off)

Disney Channel
2001. október 2. kedd

6.00 A kis hableány
6.30 Mackó show a kék házban
7.00 Rolie Polie Olie
7.30 Stanley
8.00 The Book of Pooh
8.30 PB&J Otter
9.00 Out of the Box
9.30 Rolie Polie Olie
10.00 Stanley
10.30 PB&J Otter
11.00 The Book of Pooh
11.30  Mackó show a kék házban
12.00 Rolie Polie Olie
12.30 Out of the Box
13.00 Madeline
13.30 Micimackó újabb kalandjai
14.00 Doug
14.30 Pepper Ann
15.00 Drágám, a kölykök összementek!
16.00 The Jersey
16.30 The Famous Jet Jackson
17.00 Boy Meets World (A kis gézengúz)
17.30 Már megint Stevens
18.00 Smart Guy
18.30 Boy Meets World (A kis gézengúz)
19.00 Film: H-E-Double Hockey Sticks (1999)
20.40 Film: Phantom of the Megaplex (2000)
22.00 Film: P.U.N.K.S. (1999)
0.00 So Weird
0.30 Totally Hoops
1.00 Zorro
1.30 The Mickey Mouse Club
2.00 Walt Disney Presents
4.00 The Ink & Paint Club
5.00 Micimackó újabb kalandjai

Disney Channel
2001. október 8. hétfő

6.00 Stanley maraton
14.00 Doug
14.30 Pepper Ann
15.00 Drágám, a kölykök összementek!
16.00 Lizzie McGuire maraton
22.00 Film: Under Wraps (1997)
0.00 So Weird
0.30 Totally Hoops
1.00 Zorro
1.30 The Mickey Mouse Club
2.00 Walt Disney Presents
4.00 The Ink & Paint Club
5.00 Micimackó újabb kalandjai

Toon Disney
2001. október, hétköznap

6.00 Donald's Quack Attack
6.30 A csipet csapat
7.00 Pepper Ann
7.30 Doug
8.00 Herkules
8.30 Aladdin
9.00 The Adventures of Sonic the Hedgehog
9.30 Gézengúz hiúz
10.00 Goofy és csapata (Dinka banda)
10.30 Kacsamesék
11.00 Timon és Pumbaa
11.30 Darkwing Duck
12.00 Kacsacsapat
12.30 101 kiskutya
13.00 A csipet csapat
13.30 Rupert maci kalandjai
14.00 Madeline
14.30 Micimackó újabb kalandjai
15.00 Herkules
15.30 Darkwing Duck
16.00 Kacsamesék
16.30 Gézengúz hiúz
17.00 Goofy és csapata (Hétfő-csütörtök) / Film (Pénteken)
17.30 101 kiskutya (Hétfő-csütörtök) / Film (Pénteken)
18.00 A csipet csapat (Hétfő-csütörtök) / Film (Pénteken)
18.30 Timon és Pumbaa (Hétfő-csütörtök) / Film (Pénteken)
19.00 Hercules (Hétfő-csütörtök) / Film (Pénteken)
19.30 Aladdin (Hétfő-csütörtök) / Film (Pénteken)
20.00 Doug (Hétfő-csütörtök) / Film (Pénteken)
20.30 Doug
21.00 Pepper Ann
22.00 Timon and Pumbaa
22.30 Darkwing Duck
23.00 Gargoyles
0.00 Donald's Quack Attack
0.30 Blazing Dragons
1.00 Gadget Boy
1.30 Darkwing Duck
2.00 Kacsamesék
2.30 The Mighty Ducks
3.00 Gargoyles
4.00 101 kiskutya
4.30 Kacsacsapat
5.00 The Care Bears
5.30 A gumimacik

Hétvége

6.00 The Adventures of Sonic the Hedgehog
6.30 Hello Kitty and Friends
7.00 Timon és Pumbaa
7.30 The Mighty Ducks
8.00 Shnookums and Meat
8.30 Gézengúz hiúz
9.00 Darkwing Duck
9.30 Aladdin
10.00 Herkules
10.30 101 kiskutya
11.00 Film (szombaton) / Timon és Pumbaa (vasárnap)
11.30 Film (szombaton) / Jungle Cubs (vasárnap)
12.00 Film (szombaton) / Kacsacsapat (vasárnap)
12.30 Film (szombaton) / Kacsamesék (vasárnap)
13.00 Film (szombaton) / Chillin With the Villains (vasárnap)
13.30 Film (szombaton) / Chillin With the Villains (vasárnap)
14.00 Film (szombaton) / Chillin With the Villains (vasárnap)
14.30 Goofy és csapata (szombaton) / Chillin With the Villains (vasárnap)
15.00 Herkules
15.30 Darkwing Duck
16.00 Doug
17.00 Pepper Ann
17.30 101 kiskutya
18.00 Aladdin
18.30 A kis hableány
19.00 Herkules
19.30 Aladdin
20.00 Doug
21.00 Pepper Ann
22.00 Timon és Pumbaa
22.30 Darkwing Duck
23.00 The Adventures of Sonic the Hedgehog
23.30 The Mighty Ducks
0.00 Donald's Quack Attack
0.30 Raw Toonage
1.00 Marsupilami
1.30 Jungle Cubs
2.00 The Wuzzles
2.30 What-a-Mess
3.00 Hello Kitty and Friends
3.30 Super Dave
4.00 Wizard of Oz
4.30 New Archies
5.00 Wish Kid
5.30 The Littles

Cartoon Network
2001. október 8. hétfő

6.00 ReBoot
6.30 Max Steel
7.00 Bugs & Daffy
8.00 Piri, Biri és Bori
8.30 Dennis, a komisz
9.00 A Pup Named Scooby-Doo
9.30 Tom és Jerry gyerekshow
10.00 Frédi és Béni
10.30 A Jetson család
11.00 The Cartoon Cartoon Show
11.30 Dexter laboratóriuma
12.00 Scooby Doo újabb kalandjai
13.00 Boci és Pipi
13.30 Én vagyok Menyus
14.00 Tom és Jerry
14.30 Bugs & Daffy
15.30 Johnny Bravo
16.00 Dexter laboratóriuma
16.30 Ed, Edd és Eddy
17.00 Gundam 08th MS Team
17.30 Dragon Ball
18.00 Dragon Ball Z
18.30 Batman Beyond
19.00 Dexter laboratóriuma
20.00 Ed, Edd és Eddy
20.30 Pindúr pandúrok
21.00 Szamuráj Jack
21.30 Johnny Bravo
22.00 Bátor, a gyáva kutya
23.00 Bugs & Daffy
23.30 Tom és Jerry
0.00 Dragon Ball Z
0.30 Outlaw Star
1.00 Acme Hour
2.00 Scooby Doo újabb kalandjai
3.00 Bugs & Daffy
3.30 Tom és Jerry
4.00 frédi és Béni
4.30 Scooby-Doo
5.00 Két buta kutya
5.30 Freakazoid!

Boomerang
2001. október 4. csütörtök

0.00 Popeye
A csatorna első logója
1.00 Laff-A-Lympics
1.30 Dynomutt
2.00 Hupikék törpikék
2.30 Szippancsok
3.00 Flúgos futam
3.30 Süsü keselyűk
4.00 Foxi Maxi
4.30 Maci Laci
5.00 Quickdraw McGraw
5.30 Loopy De Loop
6.00 Where's Huddles
8.00 Popeye
9.00 Laff-A-Lympics
9.30 Dynomutt
10.00 Hupikék törpikék
10.30 Szippancsok
11.00 Flúgos futam
11.30 Süsü keselyűk
12.00 Foxi Maxi
12.30 Maci Laci
13.00 Quickdraw McGraw
13.30 Loopy De Loop
14.00 Johnny Quest
16.00 Popeye
17.00 Laff-A-Lympics
17.30 Dynomutt
18.00 Hupikék törpikék
18.30 Szippancsok
19.00 Flúgos futam
19.30 Süsü keselyűk
20.00 Foxi Maxi
20.30 Maci Laci
21.00 Quickdraw McGraw
21.30 Loopy De Loop
22.00 Johnny Quest

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése