2013. szeptember 27., péntek

Tv műsor a múltból - 2002.05.20 és 05.26 között

A mai gyerektévéműsor idéző a TVR-hét egy 2002. májusi számából lesz.

Azon a héten volt pünkösd hétfő, így azon a napon is volt Kölyökklub, TV2 matiné, és a TV2 Cartoon Network blokk, de persze hétvégén sem maradtak el.

Több sorozat ment a Fox Kidsen, a Cartoon Network még angol volt (2003 elejéig), a Nickelodeonban a Garcia tstvérek új sorozatként indult, a Minimax is még adott jó meséket, a Viasat 3-on anime, Nickelodeon és Cartoon Network sorozat, de a Simpsonék sem maradtak el.

A "további bejegyzések" mögött a részletek.




Minimax

Hétköznap
16.30 Miffy és barátai
16.35 Budgie, a kis helikopter
16.50 A rút kiskacsa
17.15 Frakk
17.20 Misi mókus kalandjai*
17.30 A varázslatos iskolabusz**
17.55 Pumukli kalandjai***
18.20 A varázsceruza****
18.30 Urmel*****
18.55 Mondák a magyar történelemből******
19.10 Lolka és Bolka
19.20 Skipper és Skeeto
19.35 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal

*kedden és csütörtökön Pom Pom meséi
**kedden és csütörtökön Egyszer volt a felfedező
***kedden és csütörtökön Pöttöm George
****kedden és csütörtökön Kockásfülű nyúl
*****kedden és csütörtökön Teknős sziget
******kedden és csütörtökön Pityke

Hétvége

9.40 Katie és Orbie
9.50 Mackóházi mesék
10.05 Babar
10.30 Süsü, a sárkány
11.00 Egyszer volt... az élet
11.30 A három maci* (1 órás különkiadás)
12.35 Sharon naplója

*vasárnap A rút kiskacsa 74 perces különkiadása

Nickelodeon

Hétköznap

8.00 Allegra ablaka
8.30 Kicsi Bill
9.00 Heuréka vára
9.30 Fecsegő tipegők
10.00 Titkos templom legendái
10.30 Clarissa
11.00 Fecsegő tipegők
11.30 Macseb
12.00 Hé, Arnold!
12.25 Hódító hódok
12.50 Rocko
13.15 Unokatestvérem, Skeeter
13.40 Allen Strange
14.05 Titkos templom legendái
14.30 Kenan és Kel
15.00 Hé, Arnold!
15.25 Macseb
15.50 Hódító hódok
16.15 Fecsegő tipegők
16.40 SpongyaBob
17.05 KaBlam!
17.30 A Thornberry család
17.55 Rocket Power
18.20 A Garcia testvérek
18.45 Allen Strange
19.10 Unokatestvérem, Skeeter

Hétvége

7.50 Jaj, a szörnyek!
8.15 Rocko
8.40 SpongyaBob
9.05 Fecsegő tipegők
9.30 A Thornberry család
9.55 Rocket Power
10.20 Kenan és Kel*
10.45 A Garcia testvérek
11.10 Amanda show
11.35 Jaj, a szörnyek!**
12.00 Oh Yeah! Cartoons!***
12.30 Rocket Power****
13.00 Allen Strange
13.30 Titkos templom legendái*****
14.00 Unokatestvérem, Skeeter
14.30 Macseb
15.00 Fecsegő tipegők
15.30 Kenan és Kel
16.00 Hé, Arnold!
16.25 Macseb
16.50 Jaj, a szörnyek!
17.15 Ren és Stimpy show
17.40 Hódító hódok
18.05 Rocket Power
18.30 Ginger naplója

*vasárnap Clarissa
**vasárnap Titkos templom
***vasárnap Skeeter
****vasárnap Kenan
*****vasárnap Global Guts

Fox Kids

Hétköznap

12.00 Spiderman
12.20 Gógyi felügyelő
12.45 Kémkutyák
13.05 Wunschpunsch, a varázskoktél
13.30 Kölykök a 402-es tanteremből
13.50 Három jó barát és Jerry
14.10 Power Rangers
14.35 Spiderman
14.55 Fantastic Four, a szupernégyes
15.15 X-Men
15.40 A kullancs
16.00 Három jó barát és Jerry
16.20 Nyekk, a macska
16.40 Rossz kutya
17.05 Dennis, a komisz
17.25 Pinokkió
17.50 Twist Olivér
18.10 Jim Button
18.35 Sissi hercegnő

Hétvége

9.50 Spiderman
10.10 Kémkutyák
10.35 Nyekk, a macska (dupla rész)
11.15 Jack, a kalóz
11.40 Szörnytanya
12.00 Gógyi felügyelő
12.25 Kémkutyák
12.45 X-Men
13.10 Vasember
13.30 Spiderman
13.50 Power Rangers
14.10 Szörnytanya
14.30 Nyekk, a macska (dupla rész)
15.15 Wunschpunsch, a varázskoktél
15.40 Jack, a kalóz
16.00 Louie élete
16.20 Ikrek Malibuból
16.40 Kölykök a 402-es tanteremből
17.05 Dennis, a komisz
17.30 Sissi hercegnő
17.50 Hogyisvanez család
18.15 Indul a banda

Cartoon Network

Hétköznap

16.00 Görcs ikrek
16.30 Pindúr pandúrok
17.00 Ed, Edd és Eddy
17.30 Bátor, a gyáva kutya
18.00 Frédi és Béni
18.30 Jetsonék
19.00 Tom és Jerry
19.30 Bolondos dallamok
20.00 Turpi úrfi
20.30 Süsü keselyűk
21.00 Scooby Doo
21.30 Droopy, a mesterdetektív

Hétvége

Csak szombaton 16.00 - 18.00: Bátor maraton

16.00 Bátor, a gyáva kutya
16.30 Ed, Edd és Eddy
17.00 Bolondos dallamok
18.00 Frédi és Béni
18.30 Jetsonék
19.00 Tom és Jerry
19.30 Bolondos dallamok
20.00 Turpi úrfi
20.30 Süsü keselyűk
21.00 Scooby Doo
21.30 Droopy, a mesterdetektív

RTL Klub

Kölyökklub: Tini nindzsa teknőcök, Tom és Jerry gyerekshow, Elhagyott játékok, Jumanji, Pokémon, Papyrus (csak vasárnap).
Szombati Disney: Kacsamesék, Balu kapitány.

TV2

TV2 matiné: Oszkár zenekara, Casper, Tesz-vesz város, Az utolsó rezervátum, Fixi és Foxi, Csillagközi invázió.
Cartoon Network blokk: Tazmánia, Scooby Doo és a 13 szellem, Piri Biri és Bori, Pöttöm kalandok, Hé Maci!

Viasat 3

Hétköznap

Reggel Jaj a szörnyek, Digimon és Thornberry család. Délután csak Jaj a szörnyek, Digimon. Szerdától Digimon helyett Johnny Bravo. 17.15-kor Ren és Stimpy show. 20.00-kor Simpson család.

Hétvége

Reggel Thornberry család (kivéve vasárnap), Johnny Bravo és Jaj a szörnyek. Délután Simpson család, Thornberry család (kivéve vasárnap), Johnny Bravo, Jaj a szörnyek. Szombat 17.10-kor Simpson család, vasárnap 18.15-kor Futurama.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése