2003. december 28., vasárnap

Tv műsor - 2003. december 28. - Vasárnap

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradó
7.00: Híradó
Benne: Sport
8.00: Híradó
Benne: Sport
10:00: Galéria
10:55: "Így szól az Úr!"
A Biblia üzenete
11:05: Mestersége színész: Harkányi Endre (ism.)
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:05: Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Csobánka, Pilisszántó, Pilisszentkereszt
12:50: Delta
13:20: Mindentudás Egyeteme
Gáncs Péter – Szabó István: Megszületett a szeretet
14:15: Uniós pályázati kalauz (ism.)
14:20: Úton – Európa magazin
15:05: Szívünkből muzsikálnak…
15:30: Örömhír
Az Evangélikus Egyház műsora
16:00: Stílus
16:30: Elsőkézből
16:55: Neumann nyomában
17:20: Szuperriporter kerestetik!
18:25: Híradó
Benne:
Sporthírek
Időjárás-jelentés
18.50: Szerencsi, fel!
Magyar animációs sorozat
(41/1.) Az esély meséje
19:00: Szívek szállodája
Amerikai tévéfilmsorozat
19:55: NÉVshowR
21:40: A szólás szabadsága
22.30: Szerencsi, fel!
Magyar animációs sorozat
(41/1.) Az esély meséje (ism.)
22:35: Híradó este – Időjárás-jelentés
22:45: MMM
Szilveszter
23:10: József és testvérei
Magyar táncfilm (ism.)
23:50: Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
Benne: Kárpáti krónika
(Korhatár: 1. kategória)
0:40 Pénz, pénz, pénz
Amerikai tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória)

M2

5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Örömhír
A Református Egyház műsora
9:30: Maradj velünk
Találkozás Jézussal
9:35: Katolikus krónika
10:05: Református ifjúsági műsor
10:10: Útmutató
Isten ajándéka
10:40: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Óh, azok a régi telek! - Kőrishegy
10:50: Magyarországi szerzetesrendek
3/3. rész: Ferencesek
11:50: „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
12:00: Déli harangszó
12:01: Útravaló
Közlekedésbiztonsági magazin
12:10: Gyöngyvirágos kiskertedben…
Összeállítás népszerű előadók felvételeiből
12:40: Magyar Ház
Palackposta
- üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
13:05: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
13:55: Böngésző
Info-kommunikációs magazin
14:25: GYEREKEKNEK
- Trikrek
Spanyol rajzfilmsorozat
A hét szamuráj (1996.)
14:50: Nap-nyugta
17:25: Telesport
Benne:
- Labdarúgás
- Extrém sportok
- Sportpolitika
- Dzsúdó
19:30: Eltolt határok, kitoloncolt népek
A Kreml áldozatai
(Korhatár: 2. kategória)
20:05: Híradó
Időjárás-jelentés
20:30: Lappföld: Az inari vándorai
21:25: Mindentudás Egyeteme
Gáncs Péter – Szabó István: Megszületett a szeretet
22:40: Jeremiás
Olasz-francia-német-angol film (1998.)
0.15: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
1.05: Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Csobánka, Pilisszántó, Pilisszentkereszt
1.50: Déli rózsák
Látogatóban Gyurkovics Máriánál
2.35: Sóvidék
3.10: Angol virginálzene
3.25-5.32: Telesport
- Benne: - Labdarúgás
- Extrém sportok
- Sportpolitika
- Dzsúdó

RTL Klub

06:00 Az Internet csodái
Angol Dokumentumfilm
8. rész
06:25 POKEMON II.
A nagy csata
Japán Animáció gyerekeknek
151. rész
06:45 Kölyök Klub
563. rész
06:50 RUSTY, A KÖLYÖKROBOT
Vonakodó orgyilkoló
Amerikai Animáció gyerekeknek
5. rész
07:20 SZAMURÁJ PIZZA CICÁK
A PIZZA CICÁK IS CSAK EMBEREK 2 RÉSZ
Amerikai Animáció gyerekeknek
13. rész
07:55 HUPIKÉK TÖRPIKÉK II
Vadócka I. Rész
42. rész
08:20 HIGHLANDER - ANIMÁCIÓ
Matsuda
39. rész
08:50 Yugioh
A kihívás
2. rész
09:15 POKEMON II.
Totodile-szerelem
Japán Animáció gyerekeknek
152. rész
09:40 NIKKI II.
Jobb későn,mint soha
19. rész
10:00 Hazárd megye lordjai
A karantén
13. rész
10:55 Így készült: Hóhatár
11:12 Játékzóna
11:20 Recept Klub
180. rész
11:50 Játékzóna
12:00 Híradó - Déli kiadás
12:10 Ötletház 2003 - szépülésünkre
135. rész
12:35 NORM SHOW III
NORM ÉS A KÖLYÖK
9. rész
12:55 NORM SHOW III
NORM FEJTÁGÍTÁSON
10. rész
13:20 Répafej, a főnök
14:55 A SZÖKEVÉNY
BŰN
3. rész
15:40 Zsaru az űrből
Dupla vagy semmi
10. rész
16:30 Hatoslottó
16:35 Medicopter 117 - Légimentők
A KÉJGYILKOS
11. rész
17:35 Sheena, a dzsungel királynője
Barát a bajban
Amerikai Kalandfilm
17. rész
18:25 Való Világ - bejelentkezés
18:30 Híradó - Esti kiadás
18:55 VALÓ VILÁG 3 - Beszavazó show
19:40 Junior
21:40 Conan, a barbár 2. - A pusztító
Amerikai Kalandfilm
23:25 Seinfeld
A levél
38. rész
00:00 Híradó
00:05 Sportklub
00:17 FÓKUSZ PORTRÉ/1228
00:45 Országház

TV2

06:00 Reggeli gondolatok
Vallási magazin
06:30 Amit nem vehetnek el tőled
Oktatófilm-sorozat 1. rész
07:00 Tv2 Matiné
Mila szupersztár
Tökfej tesó
Tesz-Vesz város
Lucky Luke
Fixi és Foxi
08:45 Fox Kids
Gógyi felügyelő
Nyekk, a macska
Kisegér a prérin
Diabolik
Jack, a kalóz
10:35 A szupercsapat
11:30 Stahl konyhája
12:00 A hálózat csapdájában
12:50 A kardok királynője ÚJRA!!!
13:45 Szuperbajnok
Sportvetélkedő
15:45 Kulcsember
16:40 Walker a Texas-i kopó
17:35 JAG - Becsületbeli ügyek
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
20:00 A szomszéd nője mindig zöldebb
21:50 Geronimo
00:00 Dilidoki
02:00 Vers éjfél után

Duna


5.25 Ázsia elzárt szíve Ujgúria
6.15 Magyar történelmi arcképcsarnok
6.30 Ábel a rengetegben
8.15 Hírek
8.20 Hungarorama
8.30 Ábel és Bolha
8.45 Gyerekeknek
11.50 Híradó, vers
12.15 Élő egyház
12.40 Csellengők
13.00 Jacinto bácsi
14.30 Pio atya útja
15.10 „A jazz születésétől napjainkig”
16.00 Emlékképek
16.20 Jókívánságok
17.40 Világörökség kincsei
18.00 Híradó
18.15 Heti Hírmondó
19.00 Selyemút - Stein Aurél nyomában
19.30 Mese
20.00 A francia hadnagy szeretője
22.00 Sportösszefoglaló
22.10 Beavatás
22.25 A mennyország kapuja
0.10 Fischer Annie zongorázik

HBO


6.30 Más világ
8.15 Ki az úr a házban?
9.55 Jó barátok
10.20 Új fiú
11.45 Hullámlovagok
13.25 8 nő
15.15 Későn kezdő
17.25 Doktor Szöszi
19.00 Pókember
21.00 Bővér szálló
22.30 Bűnben égve
0.15 Piszkos bankbetétek
1.50 Mulholland Drive
4.15 Felvétel indul!

Viasat3


8.00 Nyerő percek
9.35 Gyerekeknek
11.40 Katts és kutyája
12.10 Élő telefonos játék
13.15 A láthatatlan ember
14.00 Nikita
14.55 Motormánia
15.30 Autótrend
16.05 Egy rém rendes család
16.40 60 percben
17.40 A harc törvénye
18.35 Amikor királyok voltunk
20.15 Tökös ötös
22.10 X-akták
23.05 Autótrend
23.40 Motormánia
0.15 Kéjfél
1.20 V3 - Boksz
1.55 Viasat SMS Chat

Magyar ATV


7.00 Más nap
9.00 Gondolat
11.00 Vidám vasárnap
13.05 Nótacsokor
13.35 Filmbomba
14.05 Reklámműsor
14.30 Mezőgazdasági magazin
15.05 Sztárbarangoló
15.35 Irányjelző
16.05 World net
17.05 Kisfilm
18.05 World net
18.30 Híradó
19.00 Vasárnapi polshow
21.05 Világhíradó
21.25 Showszóró
22.10 Zenés kávéház
23.00 Interaktív játék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228051906/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=7
RTL forrása: https://web.archive.org/web/20031225053259/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2003-12-28&meddig=2003-12-28
TV2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228143034/http://www.tv2.hu/TV_musor_index.php?musornap=2003-12-02

2003. december 27., szombat

Tv műsor - 2003. december 27. - Szombat

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
- válogatás
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
7.00: Híradó
Benne: Sport
8.00: Híradó
Benne: Sport
9:00: Riporter kerestetik!
10:00: Süsü Varázs!
10:30: Tüskevár tábor
Magazinműsor gyerekeknek
10:55: Képben vagyunk?!
Bolondos mindenféle Tízentúliaknak
11:35: Fele királyságom
Vetélkedőjáték döntő
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:10: BRAVO TV
13:05: Sasszem
Mi mindent észreveszünk!
10-14 évesek műsora
13:35: Útravaló
Közlekedésbiztonsági magazin
13:45: Heti Mozaik
Pillanatképek, történetek és portrék a vidék Magyarországáról
14:40: Protokoll - Riportfilm
15:00: Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje
15:25: Verssor az utcazajban
Petri György: Egyszerű, dalszerű
15:35: PoliTour
Világjáró mozaik
16:05: Piknik
Baló Júlia műsora
Vendégek: Egyedi Anikó szépség-tanácsadó, dr. Domján László agykontroll szakértő, Kováts Adél színésznő.
16:35: Újvilági rapszódia
Amerikai tévéfilm
III/1. rész
18:15: Magyar Elsők
Az első magyar orvosnő
18:35: Luxor-show
Magyarország legújabb szerencsejátéka. Játék az első telitalálatig. Milliós nyeremények a képernyő előtt és a stúdióban
Benne: Ötöslottó számsorsolás
19:30: Híradó
Feliratozva a TXT. 334. Oldalán
19:50: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: Új Szeszélyes Évszakok
20:50: Régi idők kocsija
Amerikai filmvígjáték (1990.)
22:30: Híradó este
Időjárás-jelentés
22:40: Zorán-koncert
23:50: Ellenségek – Szerelmi történet
Amerikai film (1989. – ism.) – sztereó –

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Roma Magazin
9:30: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
9:55: Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10:20: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10:45: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
11:15: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11:40: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
A csend bennünk van, Szigliget – Badacsony
12:00: Déli harangszó
12:01: Rondó
Kisebbségi magazin bolgárokkal, görögökkel, lengyelekkel, örményekkel, ruszinokkal és ukránokkal
12:55: Kvartett
A visegrádi négyek országainak műsora családról, kultúráról, művészetről, tudományról és számtalan egyéb érdekességről
13:30: Telesport – Technikai magazin
14:20: GYEREKEKNEK
Képben vagyunk?! – Fele királyságom döntő
15:25: Nap-nyugta
17:55: Telesport – Alba Volán – Podhale Nowy Targ
Interliga jégkorongmérkőzés
Közvetítés Székesfehérvárról
20:05: Híradó
20:30: Mozart: Don Giovanni
Opera két felvonásban
Közvetítés a Magyar Állami Operaházból, felvételről
23:35: Tudósklub
0.25: BRAVO TV
1.20: Heti Mozaik
Pillanatképek, történetek és portrék a vidék Magyarországáról
2.10: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Valamit elveszítünk – Oszkó
2.25: Megáll az idő
Bágya András műsora
3.20-5.32: Telesport – Alba Volán – Podhale Nowy Targ
Interliga jégkorongmérkőzés

RTL Klub


6.00 Ünnepnaptár
6.25 Pokémon
7.00 Kölyökklub
9.30 Disney-rajzfilmek
10.25 Egy mocsár csodálatos élővilága
11.15 Játékzóna
11.25 Ötletház, 2003
11.50 Játékzóna
12.00 Híradó
12.15 XXI. század
12.40 Tengerjáró
13.10 Autómánia
13.40 Norm-show
14.10 A vadak ura
15.00 Hóbarátok
16.00 Dawson és a haverok
16.50 A majmok bolygója 4
18.30 Híradó
18.55 Fókusz plusz
19.25 ValóVilág 3
19.55 Huncutka
21.40 Heti hetes
22.50 Végzetes visszaszámlálás
0.35 Híradó
0.40 Sportklub
0.50 Egy mocsár csodálatos élővilága

TV2


5.50 Gyermekfilm
6.20 TV2-matiné
7.50 Fox Kids
10.35 Spinédzserek
11.10 Azok a csodálatos őslények
12.10 Talpig pácban
12.40 Totalcar
13.10 Benny Hill
14.00 Knight Rider Team
14.50 Smallville
15.45 Sliders
16.40 Csillagkapu
17.35 Az elveszett ereklyék fosztogatói
18.30 Tények
19.00 Magellán
19.30 Kazaam, a szellem
21.10 A Rózsaszín Párduc nyomában
22.55 József és a színes, szélesvásznú álomkabát
0.15 Galaktikus uborka
2.10 Vers éjfél után

Duna


5.35 Mesél a láperdő
6.05 Mozart Esz-dúr versenymű két zongorára
6.30 Hajdanában, danában...
6.40 Kincskereső kisködmön
7.05 Csillagszemű
8.15 Hírek
8.20 Hungarorama
8.30 Helyesen!
8.40 Gyermekhíradó
9.00 Gyerekeknek!
11.50 Hírek, vers
12.15 Isten kezében
12.40 Muzsika-szó
13.10 Pio atya útja
13.50 Klipsz
14.10 Karácsonyi kívánság
15.00 Tisza P’art Open
16.05 Elveszett világok
17.00 Gaia - Zöldmagazin
17.25 Sebességláz
18.00 Híradó, sport
18.30 A magyar animáció díjnyertes alkotásaiból
18.55 Karácsony Párizsban
19.25 Mese
20.00 Cinkelve
21.40 János-napi köszöntő
21.50 A mennyország kapuja
23.35 Karácsonyi mise

HBO


6.30 Kémkölykök
7.55 Nyakiglove
9.20 Én, te, ők
11.10 Európai Filmdíjátadás, 2003
12.15 Kiskrapek visszavág
13.40 Kopog a szemem!
15.20 Szánon nyert örökség
17.05 Bella Martha
18.55 Jó barátok
19.20 Más világ
21.00 Mocsok macsók meséi
21.30 Szex és New York
22.00 Narkó
23.50 Pandora szelencéje
1.30 Gyilkos bolygó
3.15 Horrorra akadva 2
4.35 Én, te, ők

Viasat3


8.00 Nyerő percek
9.35 Gyerekeknek
11.30 Katts és kutyája
12.00 Élő telefonos játék
13.05 A láthatatlan ember
14.00 Nikita
14.55 Űrszekerek
16.45 Űrszekerek
18.35 Gézengúzok karácsonya
20.15 Jól áll neki a halál
22.15 Hétköznapi élet
0.10 A helyszínelők
1.00 Kölcsönvett élet, lopott szerelem
2.45 Viasat SMS Chat

Magyar ATV


7.00 Más-nap
9.00 Jobbközép
10.00 Pró és kontra
11.00 Délidő
12.05 Ebugatta
13.05 Külpolitikai klub
14.05 Fit Muscle
15.05 Tempó
15.30 Kisfilm
16.05 Csak TERmészetesen!
17.05 Virágzó Magyarország
17.25 Trendi
18.05 World net
18.35 Hírvilág - világhír
19.00 Híradó, Jövőnk, Európa
20.00 Jákob
21.30 World net
22.00 Híradó
22.10 Csevegők

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228050419/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=6

2003. december 26., péntek

Tv műsor - 2003. december 26. - Péntek

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: GYEREKEKNEK
9.00: A girbegurba fenyőfa
Kanadai rajzfilm (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
9.25: Márta meséi
Magyar animációs sorozat
Macskaallergia
(Korhatár: 1. kategória)
9.30: A karácsonyi kincs
Kanadai rajzfilm (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
10.30: Márta meséi
Magyar animációs sorozat
Gerzson, a modell
(Korhatár: 1. kategória)
10.45: Földön kívüli karácsony
Kanadai rajzfilm (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
11.10: Mosolyszünet…
Emlékezés Janikovszky Évara (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:10: Szívünkből muzsikálnak…
Sas József nótázik
12:40: Zöldpont
A túlélés évtizede
A Raid Gauloises romantikus krónikája
13:20: Karácsonyi doboz
Amerikai tévéfilm
14:55: Adventtől karácsonyig a városlődi németek körében
15:30: Csoda a farkasokkal
Francia kalandfilm (1961.)
17:25: A szólás szabadsága
Válogatás – 2003.
18:25: Szuperriporter kerestetik!
19:30: Híradó
Feliratozva a TXT. 334. Oldalán
19:56: Sok hűhó semmiért
Angol-amerikai filmvígjáték (1993.)
21:50: Az Út közepén
Portréfilm Schiff Andrásról
22:55: Salamon
Olasz-német-spanyol-francia tévéfilm
2/2. rész

M2


5:40: Hajnali gondolatok
5:50: Nap-kelte
9:05: Mozart-est a Zeneakadémián
A Nemzeti Filharmonikus Zenekar hangversenye
10:45: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
A hallgatás kertje - Majk
11:05: Ziggy ajándéka
Angol rajzfilm
11:35: Assisi – Restauráló műhely
Olasz dokumentumfilm
12:00: Déli harangszó
12:01: Assisi Szent Ferenc
Amerikai történelmi film (1961.)
13:50: A Mikulás titkai
Francia rajzfilmsorozat
9. rész: A szerencsemedál
14:15: Trikrek
Spanyol rajzfilmsorozat
A rút kiskacsa (1996.)
Aladdin és a csodalámpa (1996.)
15:10: Déli rózsák
Látogatóban Gyurkovics Máriánál
16:00: NAP-NYUGTA
18:30: Szellők szárnyán…
Összeállítás híres operettek filmváltozataiból
19:00: Egy csendes éj
A Mormon Tabernákulum Kórus karácsonyi koncertje Walter Cronkite közreműködésével
19:30: Esti mese
- Zatúr, a csodacsacsi
Magyar rajzfilmsorozat
5. rész: A vihar
- Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
Szabad-e betlehemezni?
- Mazsola
Magyar bábfilmsorozat
A tél örömei
20:05: Híradó
20:30: Önök kérték
Kívánságműsor
21:25: Első könyvem
(Korhatár: 2. kategória)
22:25: A szív dallamai
Amerikai film (1999.)
0.30: I. Budapesti Jazz Fesztivál
A Szakcsi Lakatos Trió koncertje az I. Budapest Jazzfesztiválon
1.20: Megveszem ezt a nőt
Mexikói tévéfilmsorozat
2.05: Szerelmi történet
Amerikai film (1939.)
FF!
3.35: A Gustav Mahler Ifjúsági Zenekar hangversenye
4.35: Jelképtár
A karácsonyfa
4.40-5.30: Karácsonyi Családi kör
Karácsonyi boldogság

RTL Klub


6.00 Gyerekeknek
7.00 Kölyökklub
9.00 Ali Baba kardja
10.25 Receptklub
10.35 Reszkessetek, merénylők!
12.05 Három kicsi nindzsa
13.45 Tarzan és az inkák kincse
15.15 Sárkányszív 2
16.45 Talpig zűrben 2
18.30 Híradó
19.00 Fókusz
19.30 Reszkessetek, betörők! 3
21.20 Muszklimikulás
23.00 A szerelem hullámhosszán

TV2


6.00 TV2-matiné
7.30 Fox Kids
8.45 Robbie, a rénszarvas
9.20 A Mikulás karácsonya
10.35 Mr. Bean karácsonya
11.05 Én és a gorillám
12.50 Folytassa, Kolumbusz!
14.30 Ben Hur
16.35 Bunyó karácsonyig
18.30 Tények
19.05 Aktív
19.30 Casper 2 - Szellemes kezdetek
21.15 Asterix és Obelix
23.15 Annie
1.30 Aktív
2.00 Vers éjfél után

Duna


5.40 Eredj, Éva, a padlásra!
6.00 Szelídvízország
6.45 A törökfejes kopja
8.15 Hírek
8.20 Hungarorama
8.30 Gyerekeknek
11.30 Hírek
12.05 Pio atya útja
12.45 Angyal szállt el Brooklyn felett
14.15 Kis-Balaton
14.40 Óz virága és a gyáva Oroszlán
15.55 Együtt maradunk
17.30 „Segíts magadon, az Isten is megsegít!”
18.00 Híradó
18.30 Mese
19.00 A riói kaland
20.50 István-napi köszöntő
21.00 Édesek és mostohák
22.55 Ginger és Fred

HBO


6.30 Apádra ütök
8.15 A bombaszerep
9.35 Dr. Dolittle 2
11.20 Kihevered, haver
12.45 Nincs több suli
14.05 Kémkölykök
15.30 Showtime - Végtelen & képtelen
17.05 Nyakiglove
18.30 Jó barátok
18.55 Kutyabajnok
20.35 Mozi! Mozi! Mozi!
21.00 Apádra ütök
22.45 Pénzhajhászok
0.30 Katonák voltunk
2.50 Bizsergés
4.40 Kutyabajnok

Viasat3


7.30 Maja, a méhecske
8.00 Nyerő percek
10.25 Ismétlések
12.15 Nyerő percek
13.15 Halálbiztos diagnózis
14.30 Alfa csapat
15.25 Charlie angyalai
16.25 Űrszekerek
17.20 Z-akták
17.50 Űrszekerek
18.45 Szeretünk, Raymond!
19.15 Férjek gyöngye
19.45 Egy rém rendes család
20.15 Egy asszony illata
23.35 Kölcsönvett élet...
0.20 Kéjfél
1.25 Viasat SMS Chat

Magyar ATV


7.00 Egy búvár vallomásai
8.00 World net
9.00 Vértestvérek
10.00 A sebesség túlélői
11.00 Délidő
13.05 Motorolaj
13.20 World net
14.05 Motorolaj
15.20 World net
16.00 János evangéliuma
17.05 World net
17.35 Zenei klipek
18.05 Irány a nagybetűs élet
18.35 Hírvilág-Világhír
19.00 Híradó
19.30 Eszter
21.00 Karácsonyi klipturmix
22.00 Híradó
22.10 A muzsika szárnyain

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228044608/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=5