2003. augusztus 19., kedd

Tv műsor - 2003. augusztus 19. - Kedd

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:00: SZÜNIDEI MATINÉ
9.00: Trikrek
Spanyol rajzfilmsoroz 9.30: Kutya legyek
Kanadai ifjúsági filmsorozat
10:15: Szuperbuli
Nyári koktél (ism.)
11:10: Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
12:00: Déli harangszó
12:01: Híradó
13:05: Őrangyal
Olasz vígjátéksorozat
14:05: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14:30: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15:00: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15:30: Váratlan utazás
Kanadai tévéfilmsorozat
16:20: Örömkoncert a Hősök terén
Beszámoló az esti hangverseny előkészületeiről
16:35: Itt vagyok: Vasas Zsuzsa
16:45: Református ifjúsági műsor
16:50: Maradj velünk
Találkozás Jézussal
17:00: Katolikus krónika
17:30: Navigátor
Ismeretterjesztő magazinműsor
(Korhatár: 2. kategória)
17:50: Gusztáv
Magyar rajzfilmsorozat
18:00: Híradó
– Gazdasági híradó - Időjárás-jelentés
Körzeti híradók
18:30: Uniós pályázati kalauz
18:35: Don Matteo
Olasz bűnügyi tévéfilmsorozat
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: István, a király
Werkfilm
20:10: Medgyessy Péter miniszterelnök ünnepi beszéde
20:25: Szörényi Levente – Bródy János: István, a király
Közvetítés Csíksomlyóról, felvételről (ism.)
22:15: István, a király
Werkfilm
22:30: KEDD ESTE
Közben: Híradó
23:00: Panoráma
23:30: A malom asszonya
Dán tévéfilmsorozat
0:25 Kárpáti krónika

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Úton – Európa magazin
9:30: Delta plusz
10:00: Tudósklub
10:55: A Festetics vonósnégyes koncertje
11:15: Főtér
Rimaszombat - Rozsnyó
12:00: Déli harangszó
12:01: Fekete gyöngy
Argentin tévéfilmsorozat
32. rész (1995.)
12:50: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Világvédett falukép - Hollókő
13:00: Fehér névjegykártya
Lengyel tévéfilmsorozat
4. rész: A Ruberg Társaság
(Korhatár: 2. kategória)
13:55: Kárpáti krónika
14:05: Magyar Tudományos Afrika Expedíció
2. rész: Tűz a Hasadékvölgyben
14:40: Kisemberek
Kanadai ifjúsági filmsorozat
1. rész – sztereó -
15:25: NAP-NYUGTA
18:00: Telesport – Olimpiai magazin
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20:10: Örömkoncert
Közvetítés a budapesti Hősök teréről
Benne:
20.10: - Himnusz
- A Miniszterelnök ünnepi beszéde
22:05: A Birodalom
Dán-svéd-német-francia tévéfilmsorozat
7. rész: Gargantua
(Korhatár: 3. kategória) (Feliratos!)
23:25: Záróra
0.30: Parasztok
Lengyel tévéfilmsorozat
9. rész: Húsvét
(Korhatár: 2. kategória)
1.20: Panoráma
(Korhatár: 2. kategória)
1.55: Úton – Európa magazin
2.20: Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje
2.50: Hagyományok Háza
3.20: Két énekes, tíz sanzon
Margitai Ági és Dunai Tamás műsora
4.00-5.30: Telesport – Olimpiai magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: https://web.archive.org/web/20030823070853/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=2