2003. június 2., hétfő

Tv műsor - 2003. június 2. - Hétfő

M1


05:35 Hajnali gondolatok 3'
05:38 Agrárhíradó 8'
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény, Sport
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
09:00 Fekete gyöngy (argentin tévéfilmsorozat, 1995 - 31.) 60'
09:45 Telenyerő
10:00 Parlamenti Napló
10:55 Telenyerő
11:10 Családban marad (venezuelai tévéfilmsorozat - 150/88.) 44'
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
- Körzeti híradók
- Hírek
- Világhíradó
- Gazdasági híradó
- Kulturális híradó
13:05 Baywatch (német-amerikai akciófilm-sorozat, 1989 - 43.) 60' A nagy hétfő
13:55 Roma Magazin 26'
14:25 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
14:55 Trendhagyó 35'
15:25 Telenyerő
15:40 Élesben 25'
Közéleti talkshow
16:30 Szerelmek Saint Tropez-ban (francia filmsorozat, 1996 - 103.) 51' Hidegzuhany
17:30 Híradó
17:45 Navigátor 25'
Ismeretterjesztő magazinműsor
18:05 Dallas (amerikai filmsorozat, 1978 - 69.) 60' A titokzatos ember
19:00 Hoztam egy milliót!
19:30 Híradó este
- Időjárás-jelentés
- Sporthírek
20:05 Kékfény 35'
Bűnügyi magazin
21:05 Íme
Kérdések, vélemények, válaszok, történetek
Baló György műsora
22:00 Hétfő este
Benne: Híradó
22:30 Provokátor
Tényképek a valóságból
23:00 Aida fivérei és nővérei (német dokumentumfilm, 2001) 79'
00:20 Kárpáti krónika 8'

RTL Klub


06:00 Spiderman (amerikai rajzfilm)
06:30 Reggeli
09:00 Recept Klub (ism.)
09:15 Terra Nostra (brazil tévéfilmsorozat, 1999 - 79.)
10:05 Top Shop
11:05 Játékzóna
Játék
11:35 Delelő
Vidám show ebédidőben
12.00 Híradó - Déli kiadás
13:1 Országház (ism.)
Heti magazin
13:40 Játékzóna
Játék
14:25 Recept Klub
14:35 Játékzóna
Játék
14:50 Disney-rajzfilm: Mickey egér klubja
15:20 Csak egy szavadba kerül!
Telefonos villámjáték
15:25 Nash Bridges - Trükkös hekus (amerikai akciófilm-sorozat, 1996) Külvárosi kommandó
16:15 Testpercek
Fitnesz Norbival
16:25 Balázs - Szembesítő-show
A Balázs - Szembesítő-show olyan új formátumú talk-show, amely nagy sorsfordító találkozásokra épül
17:20 Mónika (talk show)
A kibeszélő show
18:30 RTL Klub Híradó
Esti kiadás
19:05 Fókusz (szórakoztató magazin)
Közszolgálati magazin
19:35 Való Világ (magyar reality show, 2003)
A magyar valóság-show
20:35 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15' 2047-2048.
21:05 Pánik a föld alatt (amerikai katasztrófa film, 2000) 89'
22:45 Találkozások - este
22:55 RTL Klub Híradó
Késő esti kiadás
23:10 Rejtély a múltból (amerikai film, 1990) 89'
2/2. rész
00:45 RTL Sport Klub
01:05 Fókusz (szórakoztató magazin, ism.)
Közszolgálati magazin

TV2


05:50 Faluvilág
06:00 Propaganda (ism.)
Kulturális magazin
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírmagazin
07:00 Lazac
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:55 Stahl konyhája
09:00 Latin szerelem (argentin filmsorozat, 2000 - 91.) 60'
09:55 Villa Acapulco (mexikói filmsorozat, 2000 - 36.)
10:50 Teleshop
11:40 A dadus (amerikai vígjátéksorozat, 1993) 30'
12:00 Vad angyal (argentin filmsorozat, 1999) 30'
12:50 Danielle Steel: Családi album (amerikai romantikus film, 1994 - 1.) 84'
14:35 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:10 Providence (amerikai tévéfilmsorozat, 1999 - 45.)
16:10 Jóbarátok (amerikai vígjátéksorozat, 1994 - 94.) 30'
16:40 Jakupcsek - tűr, tilt, támogat?
17:30 Betty, a csúnya lány (kolumbiai tévéfilmsorozat, 1999 - 75.) 30'
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 Frei Dosszié
Frei Tamás műsora
Ötven perc a világról, és ami mögötte van.
Érdekes emberek, izgalmas kalandok, drámai pillanatok.
20:55 Con Game - Hamis Játék (német kalandfilm, 1998) 95'
Közben: Kenósorsolás
23:00 Nyom nélkül
Máté Krisztina bűnügyi oknyomozó műsora
23:55 Jó estét, Magyarország!
Téma, Tények, Tényező - a tények hátterében, Közelkép, Sporthírek, Időjárás
00:40 EuroGÓL
Az olasz, angol, spanyol, német labdarúgó bajnokság legszebb góljai
01:10 Profiler - Pszichozsaru (amerikai krimisorozat, 1996 - 33.) 60'
02:00 Aktív (ism.)
A tv2 magazinja
02:40 Vers éjfél után

HBO


04:25 A John Malkovich menet (amerikai vígjáték, 1999) 112'
06:30 Szerelem és szex (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 82'
07:50 Az örömapa (amerikai vígjáték, 1991) 105'
09:35 Ötösfogat (amerikai-kanadai-iráni thriller, 2001) 93'
11:10 Aludj csak, én álmodom (amerikai vígjáték, 1995) 116'
12:50 Ritka madár (kanadai vígjáték, 2001) 99'
14:30 Gen-Y zsaruk (hongkongi akciófilm, 1999) 109'
16:00 A botcsinálta rendező (amerikai romantikus vígjáték, 2002) 89'
17:35 Szerelem és szex (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 82'
19:00 Felvétel indul! (amerikai filmsorozat - 74.) 22'
19:25 A múlt árnyékában (amerikai filmdráma, 2001) 92'
21:00 Sade márki játékai (amerikai filmdráma, 2000) 123'
23:05 Con Air - A fegyencjárat (amerikai akciófilm, 1997) 111'
01:00 Hollywoodi pletykák (amerikai dokumentumfilm - 4.) 26' Jean-Claude Van Damme
01:30 Négyszeres túlerő (ausztrál thriller, 2000) 92'
02:50 A közösség (spanyol vígjáték, 2000) 106'

Viasat 3


06:55 Tv Shop
07:55 Nyerő percek
Élő telefonos játék
08:55 Sabrina, a tiniboszorkány (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. - 26.)
09:20 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998, ism. - 23.) 30'
09:45 TV Shop
10:00 Tetthely (német tévéfilmsorozat, 1998, ism. - 3.) Manila
11:40 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976, ism. - 19.) 48' Tánc a sötétben
12:35 TV Shop
12:50 A nyomozó (német krimisorozat, 1985, ism. - 30.) 45' A testőr
13:50 Fraser és a farkas (kanadai-amerikai vígjátéksorozat, 1994 - 61.)
14:45 T.J. Hooker (amerikai filmsorozat, 1982 - 70.)
15:40 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976 - 20.) 48' Emlékezni fognak rám.
16:35 Z-akták (amerikai-kanadai ifjúsági filmsorozat, 2000 - 48.)
17:00 A Simpson család (amerikai rajzfilm sorozat, 1989, ism. - 238.) 30' Britney Spears
17:30 A Simpson család (amerikai rajzfilm sorozat, 1989 - 239.) 30'
18:00 Sabrina, a tiniboszorkány (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. - 27.)
18:30 Egy rém rendes család (amerikai vígjátéksorozat, 1987 - 1.) 25' Új szomszédok
19:00 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998 - 24.) 30'
19:30 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996 - 55.) 30'
20:00 Ed (amerikai vígjátéksorozat, 2000 - 22.) 60'
20:50 Stingers (ausztrál krimisorozat, 1998 - 44.) 60' Dingo
21:45 Rémvadászok (amerikai akciófilm-sorozat, 2001, ism. - 2.) 60'
22:35 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. - 55.) 30'
23:05 Bár (magyar reality show, ism.)
Sorozat a valóságróll
23:35 Jerry Springer show
00:20 Babes on Fire (erotikus filmsorozat - 1.)
00:50 Kéjfél
Élő telefonos játék
01:50 TV Shop
02:20 Dr. Phil (amerikai talk show - 26.)
03:05 Fraser és a farkas (kanadai-amerikai vígjátéksorozat, 1994, ism. - 61.)
03:50 Alfacsapat - Az életmentők (német tévéfilmsorozat, 1997 - 29.)

Filmmúzeum


09:00 Állókép 26'
Prokopp Dóra beszélget Piros Ildikóval
09:30 Jamaica fogadó (angol kalandfilm, 1939) 98'
11:15 Diafilmmúzeum (filmsorozat)
A mi falunk lesz az első
11:30 Sportmúzeum (filmsorozat)
Molnár Dániel beszélget Gremminger Jánossal
12:15 Aranykor
Prokopp Dóra beszélget Tanay Bellával
12:45 Az erőd (magyar filmdráma, 1979) 122'
14:45 Privátfilm-múzeum (filmsorozat)
Amatőr felvételek a múltból
15:00 Táncoljunk együtt! - Második lehetőség (amerikai musical, 1940 - 16/) 84'
16:30 Mickey, a király (amerikai film, 1931)
17:30 Az utca embere (amerikai film, 1941) 123'
Az utca embere
19:45 Popeye (amerikai rajzfilm sorozat)
15. Popeye, a magánkopó
16. Áprilisi tréfák
20:00 Négyen az árban (magyar film, 1961) 73'
21:15 Repülő ördögök - Stan és Pan az idegenlégióban (amerikai vígjáték, 1939) 70'
22:30 Hollywoodi arcképcsarnok (amerikai dokumentumfilm - 31.) 30' Peter Sellers

Minimax


06:00 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
A várúr
06:15 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
A csodakocsi
06:25 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10'
MaisieMac kórházba megy
06:35 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
Terülj, terülj asztalkám!
07:00 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
A cserkészlány
07:15 Urmel (rajzfilm sorozat)
Az évforduló
07:40 Rexi (lengyel rajzfilm sorozat) 10'
Rexi és a tacskó
07:50 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Rigodon bekapja a horgot
08:20 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
A gazdag ember három fia
08:30 Állatkerti történetek (rajzfilm sorozat)
Hogyan utasította vissza Zsofka a leánykérést
08:40 Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
Alfréd a sivatagban
09:05 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A légzés
09:30 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
Merlin a jégen
09:45 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
Süt a nap
09:55 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10'
MaisieMac szereti Párizst
10:05 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
A brémai muzsikusok
10:30 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
Téli olimpia
10:45 Urmel (rajzfilm sorozat)
Pip,a hős
11:10 Rexi (lengyel rajzfilm sorozat) 10'
Hajótörés
11:25 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Vihar a Kínai tengeren
11:50 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
Pelikánmadár
12:00 Állatkerti történetek (rajzfilm sorozat)
Hogyan büntette meg Zsofka a két gonosztevőt
12:10 Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
Az Antarktiszon
12:35 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A szív
13:00 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
Az elveszett csont
13:15 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
A repülő térkép
13:25 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10'
Mit tett MaisieMac legközelebb
13:35 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
Piroska és a farkas
14:00 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
Bolka és Hüvelyk Matyi
14:15 Urmel (rajzfilm sorozat)
Ellopott szócseppek
14:40 Rexi (lengyel rajzfilm sorozat) 10'
Rexik az űrből
15:20 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
A szegényember kilenc tyúkja és kakasa
15:30 Nicsak, a kis hódok! (rajzfilm sorozat)
Hurrá, indulunk!
15:40 Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
A Dél Keresztje
15:50 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Rigodon kalapja
16:05 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A vérlemezkék
16:30 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
Nyári vásár
16:45 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
Az elveszett papagáj
16:55 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
Hűséges John
17:20 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
A fogfájás
17:30  Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
A kölcsön kért pénz
17:55 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
A hólyag, a szalmaszál és a tüzes üszök
18:05 Urmel (rajzfilm sorozat)
Az óriás tojás
18:30 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Kalandos út Yokohamába
19:00 Állatkerti történetek (rajzfilm sorozat)
Hogyan kényszerítette rá Zsofka struccékat, hogy k
19:10 Mentőosztag (rajzfilm sorozat)
Tűz a 13-as mezőn
19:35 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A szem
20:00 Musicmax
Interaktív kívánságműsor esténként a Minimax után. Ez az a csatorna, ahol Ön dönti el, hogy mi legyen a következő klip.
Az elmúlt 20 év zenei termésének java, kívánságok és nyeremények minden este a Musicmaxon.

Cartoon Network/TCM


06:00 Heathcliff és Dingbat
06:25 Új Maci Laci-show (rajzfilm sorozat)
06:45 Tom és Jerry kölykök (amerikai rajzfilm sorozat)
07:00 Mike, Lu és Og (rajzfilm sorozat)
07:25 Boci és Pipi (rajzfilm sorozat)
07:50 Ed, Edd és Eddy (rajzfilm sorozat)
08:15 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 30'
08:40 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
09:05 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
09:30 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
09:55 Johnny Bravo (rajzfilm sorozat)
10:20 Mike, Lu és Og (rajzfilm sorozat)
10:45 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
11:10 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45'
11:35 Scooby Doo (rajzfilm sorozat)
12:00 Weasel vagyok (rajzfilm sorozat)
12:30 Ed, Edd és Eddy (rajzfilm sorozat)
12:55 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
13:20 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
13:45 Johnny Bravo (rajzfilm sorozat)
14:00 Scooby és Scrappy-Doo (amerikai rajzfilm sorozat, 1979)
14:25 Flintstone család (rajzfilm sorozat)
14:45 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
15:10 Időcsapat (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
15:30 Spaced Out (amerikai rajzfilm sorozat)
16:00 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
16:30 Cubix (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
17:00 Bárány a nagyvárosban (rajzfilm sorozat)
17:30 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 30'
18:00 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
18:30 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45'
19:00 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
19:30 Scooby Doo (rajzfilm sorozat)
20:00 Szamuráj Jack (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
20:20 X-Men Animated (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
20:40 The Real Adventures of Jonny Quest (amerikai rajzfilm sorozat, 1996)
21:00 Mégis, kinek az élete? (amerikai filmdráma, 1981) 114'
23:05 Őrült szív (amerikai romantikus dráma, 1991) 90'
00:40 Minden és ráadásul az ég (amerikai romantikus dráma, 1940) 135'

Fox Kids/Fox Sports


06:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
06:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm)
06:45 Rossz kutya (kanadai-francia rajzfilm sorozat, 1998)
07:05 Fox Kids focisuli
07:10 Hogyisvanez család (francia rajzfilm sorozat, 1996)
07:30 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
07:55 Pecola (kanadai-japán rajzfilm sorozat, 2001)
08:15 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
08:40 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat)
09:00 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
09:10 Pecola (kanadai-japán rajzfilm sorozat, 2001)
09:35 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
10:00 Hogyisvanez család (francia rajzfilm sorozat, 1996)
10:25 Pat és Mat (rajzfilm sorozat)
10:35 Pinokkió (rajzfilm sorozat, 1990)
11:00 A kis hableány (amerikai rajzfilm)
11:25 Twist Olivér (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
11:50 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
12:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
12:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm)
12:50 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
13:10 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat)
13:30 Gógyi felügyelő (amerikai rajzfilm)
13:55 X-Men Animated (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
14:15 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
14:35 Kémkutyák (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
14:55 Diabolik (rajzfilm sorozat)
15:15 Walter Melon, szuperhős rendelésre (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1998)
15:35 Fox Kids focisuli
15:40 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
16:00 Spiderman (amerikai rajzfilm)
16:20 Oggy és a svábbogarak (francia rajzfilm sorozat, 1998)
16:45 Az új Addams Family (kanadai családi vígjáték, 1998)
17:10 Az ikrek Malibuból (amerikai vígjátéksorozat, 2001)
17:30 Sissi hercegnő (amerikai rajzfilm)
17:50 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
18:15 Kémkutyák (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
18:35 Diabolik (rajzfilm sorozat)
19:00 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Göri - utcai verseny. 1. rész
19:30 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Göri - utcai verseny. 2. rész
20:00 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Gördeszka. 1. rész
21:00 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Gördeszka. 2. rész

Források:
https://web.archive.org/web/20030602210308/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=21
https://web.archive.org/web/20030602194158/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=1
https://web.archive.org/web/20030602204853/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=16