2003. december 28., vasárnap

Tv műsor - 2003. december 28. - Vasárnap

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
6.00: Körzeti híradó
7.00: Híradó
Benne: Sport
8.00: Híradó
Benne: Sport
10:00: Galéria
10:55: "Így szól az Úr!"
A Biblia üzenete
11:05: Mestersége színész: Harkányi Endre (ism.)
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:05: Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Csobánka, Pilisszántó, Pilisszentkereszt
12:50: Delta
13:20: Mindentudás Egyeteme
Gáncs Péter – Szabó István: Megszületett a szeretet
14:15: Uniós pályázati kalauz (ism.)
14:20: Úton – Európa magazin
15:05: Szívünkből muzsikálnak…
15:30: Örömhír
Az Evangélikus Egyház műsora
16:00: Stílus
16:30: Elsőkézből
16:55: Neumann nyomában
17:20: Szuperriporter kerestetik!
18:25: Híradó
Benne:
Sporthírek
Időjárás-jelentés
18.50: Szerencsi, fel!
Magyar animációs sorozat
(41/1.) Az esély meséje
19:00: Szívek szállodája
Amerikai tévéfilmsorozat
19:55: NÉVshowR
21:40: A szólás szabadsága
22.30: Szerencsi, fel!
Magyar animációs sorozat
(41/1.) Az esély meséje (ism.)
22:35: Híradó este – Időjárás-jelentés
22:45: MMM
Szilveszter
23:10: József és testvérei
Magyar táncfilm (ism.)
23:50: Héthatár
A hét hírei határok nélkül a Kárpát-medencében
Benne: Kárpáti krónika
(Korhatár: 1. kategória)
0:40 Pénz, pénz, pénz
Amerikai tévéfilmsorozat
(Korhatár: 2. kategória)

M2

5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Örömhír
A Református Egyház műsora
9:30: Maradj velünk
Találkozás Jézussal
9:35: Katolikus krónika
10:05: Református ifjúsági műsor
10:10: Útmutató
Isten ajándéka
10:40: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Óh, azok a régi telek! - Kőrishegy
10:50: Magyarországi szerzetesrendek
3/3. rész: Ferencesek
11:50: „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
12:00: Déli harangszó
12:01: Útravaló
Közlekedésbiztonsági magazin
12:10: Gyöngyvirágos kiskertedben…
Összeállítás népszerű előadók felvételeiből
12:40: Magyar Ház
Palackposta
- üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
13:05: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
13:55: Böngésző
Info-kommunikációs magazin
14:25: GYEREKEKNEK
- Trikrek
Spanyol rajzfilmsorozat
A hét szamuráj (1996.)
14:50: Nap-nyugta
17:25: Telesport
Benne:
- Labdarúgás
- Extrém sportok
- Sportpolitika
- Dzsúdó
19:30: Eltolt határok, kitoloncolt népek
A Kreml áldozatai
(Korhatár: 2. kategória)
20:05: Híradó
Időjárás-jelentés
20:30: Lappföld: Az inari vándorai
21:25: Mindentudás Egyeteme
Gáncs Péter – Szabó István: Megszületett a szeretet
22:40: Jeremiás
Olasz-francia-német-angol film (1998.)
0.15: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
1.05: Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Csobánka, Pilisszántó, Pilisszentkereszt
1.50: Déli rózsák
Látogatóban Gyurkovics Máriánál
2.35: Sóvidék
3.10: Angol virginálzene
3.25-5.32: Telesport
- Benne: - Labdarúgás
- Extrém sportok
- Sportpolitika
- Dzsúdó

RTL Klub

06:00 Az Internet csodái
Angol Dokumentumfilm
8. rész
06:25 POKEMON II.
A nagy csata
Japán Animáció gyerekeknek
151. rész
06:45 Kölyök Klub
563. rész
06:50 RUSTY, A KÖLYÖKROBOT
Vonakodó orgyilkoló
Amerikai Animáció gyerekeknek
5. rész
07:20 SZAMURÁJ PIZZA CICÁK
A PIZZA CICÁK IS CSAK EMBEREK 2 RÉSZ
Amerikai Animáció gyerekeknek
13. rész
07:55 HUPIKÉK TÖRPIKÉK II
Vadócka I. Rész
42. rész
08:20 HIGHLANDER - ANIMÁCIÓ
Matsuda
39. rész
08:50 Yugioh
A kihívás
2. rész
09:15 POKEMON II.
Totodile-szerelem
Japán Animáció gyerekeknek
152. rész
09:40 NIKKI II.
Jobb későn,mint soha
19. rész
10:00 Hazárd megye lordjai
A karantén
13. rész
10:55 Így készült: Hóhatár
11:12 Játékzóna
11:20 Recept Klub
180. rész
11:50 Játékzóna
12:00 Híradó - Déli kiadás
12:10 Ötletház 2003 - szépülésünkre
135. rész
12:35 NORM SHOW III
NORM ÉS A KÖLYÖK
9. rész
12:55 NORM SHOW III
NORM FEJTÁGÍTÁSON
10. rész
13:20 Répafej, a főnök
14:55 A SZÖKEVÉNY
BŰN
3. rész
15:40 Zsaru az űrből
Dupla vagy semmi
10. rész
16:30 Hatoslottó
16:35 Medicopter 117 - Légimentők
A KÉJGYILKOS
11. rész
17:35 Sheena, a dzsungel királynője
Barát a bajban
Amerikai Kalandfilm
17. rész
18:25 Való Világ - bejelentkezés
18:30 Híradó - Esti kiadás
18:55 VALÓ VILÁG 3 - Beszavazó show
19:40 Junior
21:40 Conan, a barbár 2. - A pusztító
Amerikai Kalandfilm
23:25 Seinfeld
A levél
38. rész
00:00 Híradó
00:05 Sportklub
00:17 FÓKUSZ PORTRÉ/1228
00:45 Országház

TV2

06:00 Reggeli gondolatok
Vallási magazin
06:30 Amit nem vehetnek el tőled
Oktatófilm-sorozat 1. rész
07:00 Tv2 Matiné
Mila szupersztár
Tökfej tesó
Tesz-Vesz város
Lucky Luke
Fixi és Foxi
08:45 Fox Kids
Gógyi felügyelő
Nyekk, a macska
Kisegér a prérin
Diabolik
Jack, a kalóz
10:35 A szupercsapat
11:30 Stahl konyhája
12:00 A hálózat csapdájában
12:50 A kardok királynője ÚJRA!!!
13:45 Szuperbajnok
Sportvetélkedő
15:45 Kulcsember
16:40 Walker a Texas-i kopó
17:35 JAG - Becsületbeli ügyek
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
20:00 A szomszéd nője mindig zöldebb
21:50 Geronimo
00:00 Dilidoki
02:00 Vers éjfél után

Duna


5.25 Ázsia elzárt szíve Ujgúria
6.15 Magyar történelmi arcképcsarnok
6.30 Ábel a rengetegben
8.15 Hírek
8.20 Hungarorama
8.30 Ábel és Bolha
8.45 Gyerekeknek
11.50 Híradó, vers
12.15 Élő egyház
12.40 Csellengők
13.00 Jacinto bácsi
14.30 Pio atya útja
15.10 „A jazz születésétől napjainkig”
16.00 Emlékképek
16.20 Jókívánságok
17.40 Világörökség kincsei
18.00 Híradó
18.15 Heti Hírmondó
19.00 Selyemút - Stein Aurél nyomában
19.30 Mese
20.00 A francia hadnagy szeretője
22.00 Sportösszefoglaló
22.10 Beavatás
22.25 A mennyország kapuja
0.10 Fischer Annie zongorázik

HBO


6.30 Más világ
8.15 Ki az úr a házban?
9.55 Jó barátok
10.20 Új fiú
11.45 Hullámlovagok
13.25 8 nő
15.15 Későn kezdő
17.25 Doktor Szöszi
19.00 Pókember
21.00 Bővér szálló
22.30 Bűnben égve
0.15 Piszkos bankbetétek
1.50 Mulholland Drive
4.15 Felvétel indul!

Viasat3


8.00 Nyerő percek
9.35 Gyerekeknek
11.40 Katts és kutyája
12.10 Élő telefonos játék
13.15 A láthatatlan ember
14.00 Nikita
14.55 Motormánia
15.30 Autótrend
16.05 Egy rém rendes család
16.40 60 percben
17.40 A harc törvénye
18.35 Amikor királyok voltunk
20.15 Tökös ötös
22.10 X-akták
23.05 Autótrend
23.40 Motormánia
0.15 Kéjfél
1.20 V3 - Boksz
1.55 Viasat SMS Chat

Magyar ATV


7.00 Más nap
9.00 Gondolat
11.00 Vidám vasárnap
13.05 Nótacsokor
13.35 Filmbomba
14.05 Reklámműsor
14.30 Mezőgazdasági magazin
15.05 Sztárbarangoló
15.35 Irányjelző
16.05 World net
17.05 Kisfilm
18.05 World net
18.30 Híradó
19.00 Vasárnapi polshow
21.05 Világhíradó
21.25 Showszóró
22.10 Zenés kávéház
23.00 Interaktív játék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228051906/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=7
RTL forrása: https://web.archive.org/web/20031225053259/http://tv.online.rtlklub.hu/kereso/index.php?mettol=2003-12-28&meddig=2003-12-28
TV2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228143034/http://www.tv2.hu/TV_musor_index.php?musornap=2003-12-02

2003. december 27., szombat

Tv műsor - 2003. december 27. - Szombat

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
- válogatás
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
7.00: Híradó
Benne: Sport
8.00: Híradó
Benne: Sport
9:00: Riporter kerestetik!
10:00: Süsü Varázs!
10:30: Tüskevár tábor
Magazinműsor gyerekeknek
10:55: Képben vagyunk?!
Bolondos mindenféle Tízentúliaknak
11:35: Fele királyságom
Vetélkedőjáték döntő
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:10: BRAVO TV
13:05: Sasszem
Mi mindent észreveszünk!
10-14 évesek műsora
13:35: Útravaló
Közlekedésbiztonsági magazin
13:45: Heti Mozaik
Pillanatképek, történetek és portrék a vidék Magyarországáról
14:40: Protokoll - Riportfilm
15:00: Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje
15:25: Verssor az utcazajban
Petri György: Egyszerű, dalszerű
15:35: PoliTour
Világjáró mozaik
16:05: Piknik
Baló Júlia műsora
Vendégek: Egyedi Anikó szépség-tanácsadó, dr. Domján László agykontroll szakértő, Kováts Adél színésznő.
16:35: Újvilági rapszódia
Amerikai tévéfilm
III/1. rész
18:15: Magyar Elsők
Az első magyar orvosnő
18:35: Luxor-show
Magyarország legújabb szerencsejátéka. Játék az első telitalálatig. Milliós nyeremények a képernyő előtt és a stúdióban
Benne: Ötöslottó számsorsolás
19:30: Híradó
Feliratozva a TXT. 334. Oldalán
19:50: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: Új Szeszélyes Évszakok
20:50: Régi idők kocsija
Amerikai filmvígjáték (1990.)
22:30: Híradó este
Időjárás-jelentés
22:40: Zorán-koncert
23:50: Ellenségek – Szerelmi történet
Amerikai film (1989. – ism.) – sztereó –

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Roma Magazin
9:30: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
9:55: Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10:20: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10:45: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
11:15: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11:40: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
A csend bennünk van, Szigliget – Badacsony
12:00: Déli harangszó
12:01: Rondó
Kisebbségi magazin bolgárokkal, görögökkel, lengyelekkel, örményekkel, ruszinokkal és ukránokkal
12:55: Kvartett
A visegrádi négyek országainak műsora családról, kultúráról, művészetről, tudományról és számtalan egyéb érdekességről
13:30: Telesport – Technikai magazin
14:20: GYEREKEKNEK
Képben vagyunk?! – Fele királyságom döntő
15:25: Nap-nyugta
17:55: Telesport – Alba Volán – Podhale Nowy Targ
Interliga jégkorongmérkőzés
Közvetítés Székesfehérvárról
20:05: Híradó
20:30: Mozart: Don Giovanni
Opera két felvonásban
Közvetítés a Magyar Állami Operaházból, felvételről
23:35: Tudósklub
0.25: BRAVO TV
1.20: Heti Mozaik
Pillanatképek, történetek és portrék a vidék Magyarországáról
2.10: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Valamit elveszítünk – Oszkó
2.25: Megáll az idő
Bágya András műsora
3.20-5.32: Telesport – Alba Volán – Podhale Nowy Targ
Interliga jégkorongmérkőzés

RTL Klub


6.00 Ünnepnaptár
6.25 Pokémon
7.00 Kölyökklub
9.30 Disney-rajzfilmek
10.25 Egy mocsár csodálatos élővilága
11.15 Játékzóna
11.25 Ötletház, 2003
11.50 Játékzóna
12.00 Híradó
12.15 XXI. század
12.40 Tengerjáró
13.10 Autómánia
13.40 Norm-show
14.10 A vadak ura
15.00 Hóbarátok
16.00 Dawson és a haverok
16.50 A majmok bolygója 4
18.30 Híradó
18.55 Fókusz plusz
19.25 ValóVilág 3
19.55 Huncutka
21.40 Heti hetes
22.50 Végzetes visszaszámlálás
0.35 Híradó
0.40 Sportklub
0.50 Egy mocsár csodálatos élővilága

TV2


5.50 Gyermekfilm
6.20 TV2-matiné
7.50 Fox Kids
10.35 Spinédzserek
11.10 Azok a csodálatos őslények
12.10 Talpig pácban
12.40 Totalcar
13.10 Benny Hill
14.00 Knight Rider Team
14.50 Smallville
15.45 Sliders
16.40 Csillagkapu
17.35 Az elveszett ereklyék fosztogatói
18.30 Tények
19.00 Magellán
19.30 Kazaam, a szellem
21.10 A Rózsaszín Párduc nyomában
22.55 József és a színes, szélesvásznú álomkabát
0.15 Galaktikus uborka
2.10 Vers éjfél után

Duna


5.35 Mesél a láperdő
6.05 Mozart Esz-dúr versenymű két zongorára
6.30 Hajdanában, danában...
6.40 Kincskereső kisködmön
7.05 Csillagszemű
8.15 Hírek
8.20 Hungarorama
8.30 Helyesen!
8.40 Gyermekhíradó
9.00 Gyerekeknek!
11.50 Hírek, vers
12.15 Isten kezében
12.40 Muzsika-szó
13.10 Pio atya útja
13.50 Klipsz
14.10 Karácsonyi kívánság
15.00 Tisza P’art Open
16.05 Elveszett világok
17.00 Gaia - Zöldmagazin
17.25 Sebességláz
18.00 Híradó, sport
18.30 A magyar animáció díjnyertes alkotásaiból
18.55 Karácsony Párizsban
19.25 Mese
20.00 Cinkelve
21.40 János-napi köszöntő
21.50 A mennyország kapuja
23.35 Karácsonyi mise

HBO


6.30 Kémkölykök
7.55 Nyakiglove
9.20 Én, te, ők
11.10 Európai Filmdíjátadás, 2003
12.15 Kiskrapek visszavág
13.40 Kopog a szemem!
15.20 Szánon nyert örökség
17.05 Bella Martha
18.55 Jó barátok
19.20 Más világ
21.00 Mocsok macsók meséi
21.30 Szex és New York
22.00 Narkó
23.50 Pandora szelencéje
1.30 Gyilkos bolygó
3.15 Horrorra akadva 2
4.35 Én, te, ők

Viasat3


8.00 Nyerő percek
9.35 Gyerekeknek
11.30 Katts és kutyája
12.00 Élő telefonos játék
13.05 A láthatatlan ember
14.00 Nikita
14.55 Űrszekerek
16.45 Űrszekerek
18.35 Gézengúzok karácsonya
20.15 Jól áll neki a halál
22.15 Hétköznapi élet
0.10 A helyszínelők
1.00 Kölcsönvett élet, lopott szerelem
2.45 Viasat SMS Chat

Magyar ATV


7.00 Más-nap
9.00 Jobbközép
10.00 Pró és kontra
11.00 Délidő
12.05 Ebugatta
13.05 Külpolitikai klub
14.05 Fit Muscle
15.05 Tempó
15.30 Kisfilm
16.05 Csak TERmészetesen!
17.05 Virágzó Magyarország
17.25 Trendi
18.05 World net
18.35 Hírvilág - világhír
19.00 Híradó, Jövőnk, Európa
20.00 Jákob
21.30 World net
22.00 Híradó
22.10 Csevegők

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228050419/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=6

2003. december 26., péntek

Tv műsor - 2003. december 26. - Péntek

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: GYEREKEKNEK
9.00: A girbegurba fenyőfa
Kanadai rajzfilm (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
9.25: Márta meséi
Magyar animációs sorozat
Macskaallergia
(Korhatár: 1. kategória)
9.30: A karácsonyi kincs
Kanadai rajzfilm (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
10.30: Márta meséi
Magyar animációs sorozat
Gerzson, a modell
(Korhatár: 1. kategória)
10.45: Földön kívüli karácsony
Kanadai rajzfilm (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
11.10: Mosolyszünet…
Emlékezés Janikovszky Évara (ism.)
(Korhatár: 1. kategória)
12:00: Déli harangszó
12:01: Hírek – Időjárás-jelentés
12:10: Szívünkből muzsikálnak…
Sas József nótázik
12:40: Zöldpont
A túlélés évtizede
A Raid Gauloises romantikus krónikája
13:20: Karácsonyi doboz
Amerikai tévéfilm
14:55: Adventtől karácsonyig a városlődi németek körében
15:30: Csoda a farkasokkal
Francia kalandfilm (1961.)
17:25: A szólás szabadsága
Válogatás – 2003.
18:25: Szuperriporter kerestetik!
19:30: Híradó
Feliratozva a TXT. 334. Oldalán
19:56: Sok hűhó semmiért
Angol-amerikai filmvígjáték (1993.)
21:50: Az Út közepén
Portréfilm Schiff Andrásról
22:55: Salamon
Olasz-német-spanyol-francia tévéfilm
2/2. rész

M2


5:40: Hajnali gondolatok
5:50: Nap-kelte
9:05: Mozart-est a Zeneakadémián
A Nemzeti Filharmonikus Zenekar hangversenye
10:45: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
A hallgatás kertje - Majk
11:05: Ziggy ajándéka
Angol rajzfilm
11:35: Assisi – Restauráló műhely
Olasz dokumentumfilm
12:00: Déli harangszó
12:01: Assisi Szent Ferenc
Amerikai történelmi film (1961.)
13:50: A Mikulás titkai
Francia rajzfilmsorozat
9. rész: A szerencsemedál
14:15: Trikrek
Spanyol rajzfilmsorozat
A rút kiskacsa (1996.)
Aladdin és a csodalámpa (1996.)
15:10: Déli rózsák
Látogatóban Gyurkovics Máriánál
16:00: NAP-NYUGTA
18:30: Szellők szárnyán…
Összeállítás híres operettek filmváltozataiból
19:00: Egy csendes éj
A Mormon Tabernákulum Kórus karácsonyi koncertje Walter Cronkite közreműködésével
19:30: Esti mese
- Zatúr, a csodacsacsi
Magyar rajzfilmsorozat
5. rész: A vihar
- Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
Szabad-e betlehemezni?
- Mazsola
Magyar bábfilmsorozat
A tél örömei
20:05: Híradó
20:30: Önök kérték
Kívánságműsor
21:25: Első könyvem
(Korhatár: 2. kategória)
22:25: A szív dallamai
Amerikai film (1999.)
0.30: I. Budapesti Jazz Fesztivál
A Szakcsi Lakatos Trió koncertje az I. Budapest Jazzfesztiválon
1.20: Megveszem ezt a nőt
Mexikói tévéfilmsorozat
2.05: Szerelmi történet
Amerikai film (1939.)
FF!
3.35: A Gustav Mahler Ifjúsági Zenekar hangversenye
4.35: Jelképtár
A karácsonyfa
4.40-5.30: Karácsonyi Családi kör
Karácsonyi boldogság

RTL Klub


6.00 Gyerekeknek
7.00 Kölyökklub
9.00 Ali Baba kardja
10.25 Receptklub
10.35 Reszkessetek, merénylők!
12.05 Három kicsi nindzsa
13.45 Tarzan és az inkák kincse
15.15 Sárkányszív 2
16.45 Talpig zűrben 2
18.30 Híradó
19.00 Fókusz
19.30 Reszkessetek, betörők! 3
21.20 Muszklimikulás
23.00 A szerelem hullámhosszán

TV2


6.00 TV2-matiné
7.30 Fox Kids
8.45 Robbie, a rénszarvas
9.20 A Mikulás karácsonya
10.35 Mr. Bean karácsonya
11.05 Én és a gorillám
12.50 Folytassa, Kolumbusz!
14.30 Ben Hur
16.35 Bunyó karácsonyig
18.30 Tények
19.05 Aktív
19.30 Casper 2 - Szellemes kezdetek
21.15 Asterix és Obelix
23.15 Annie
1.30 Aktív
2.00 Vers éjfél után

Duna


5.40 Eredj, Éva, a padlásra!
6.00 Szelídvízország
6.45 A törökfejes kopja
8.15 Hírek
8.20 Hungarorama
8.30 Gyerekeknek
11.30 Hírek
12.05 Pio atya útja
12.45 Angyal szállt el Brooklyn felett
14.15 Kis-Balaton
14.40 Óz virága és a gyáva Oroszlán
15.55 Együtt maradunk
17.30 „Segíts magadon, az Isten is megsegít!”
18.00 Híradó
18.30 Mese
19.00 A riói kaland
20.50 István-napi köszöntő
21.00 Édesek és mostohák
22.55 Ginger és Fred

HBO


6.30 Apádra ütök
8.15 A bombaszerep
9.35 Dr. Dolittle 2
11.20 Kihevered, haver
12.45 Nincs több suli
14.05 Kémkölykök
15.30 Showtime - Végtelen & képtelen
17.05 Nyakiglove
18.30 Jó barátok
18.55 Kutyabajnok
20.35 Mozi! Mozi! Mozi!
21.00 Apádra ütök
22.45 Pénzhajhászok
0.30 Katonák voltunk
2.50 Bizsergés
4.40 Kutyabajnok

Viasat3


7.30 Maja, a méhecske
8.00 Nyerő percek
10.25 Ismétlések
12.15 Nyerő percek
13.15 Halálbiztos diagnózis
14.30 Alfa csapat
15.25 Charlie angyalai
16.25 Űrszekerek
17.20 Z-akták
17.50 Űrszekerek
18.45 Szeretünk, Raymond!
19.15 Férjek gyöngye
19.45 Egy rém rendes család
20.15 Egy asszony illata
23.35 Kölcsönvett élet...
0.20 Kéjfél
1.25 Viasat SMS Chat

Magyar ATV


7.00 Egy búvár vallomásai
8.00 World net
9.00 Vértestvérek
10.00 A sebesség túlélői
11.00 Délidő
13.05 Motorolaj
13.20 World net
14.05 Motorolaj
15.20 World net
16.00 János evangéliuma
17.05 World net
17.35 Zenei klipek
18.05 Irány a nagybetűs élet
18.35 Hírvilág-Világhír
19.00 Híradó
19.30 Eszter
21.00 Karácsonyi klipturmix
22.00 Híradó
22.10 A muzsika szárnyain

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20031228044608/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=5

2003. augusztus 19., kedd

Tv műsor - 2003. augusztus 19. - Kedd

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:00: SZÜNIDEI MATINÉ
9.00: Trikrek
Spanyol rajzfilmsoroz 9.30: Kutya legyek
Kanadai ifjúsági filmsorozat
10:15: Szuperbuli
Nyári koktél (ism.)
11:10: Családban marad
Venezuelai tévéfilmsorozat
12:00: Déli harangszó
12:01: Híradó
13:05: Őrangyal
Olasz vígjátéksorozat
14:05: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14:30: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15:00: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15:30: Váratlan utazás
Kanadai tévéfilmsorozat
16:20: Örömkoncert a Hősök terén
Beszámoló az esti hangverseny előkészületeiről
16:35: Itt vagyok: Vasas Zsuzsa
16:45: Református ifjúsági műsor
16:50: Maradj velünk
Találkozás Jézussal
17:00: Katolikus krónika
17:30: Navigátor
Ismeretterjesztő magazinműsor
(Korhatár: 2. kategória)
17:50: Gusztáv
Magyar rajzfilmsorozat
18:00: Híradó
– Gazdasági híradó - Időjárás-jelentés
Körzeti híradók
18:30: Uniós pályázati kalauz
18:35: Don Matteo
Olasz bűnügyi tévéfilmsorozat
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: István, a király
Werkfilm
20:10: Medgyessy Péter miniszterelnök ünnepi beszéde
20:25: Szörényi Levente – Bródy János: István, a király
Közvetítés Csíksomlyóról, felvételről (ism.)
22:15: István, a király
Werkfilm
22:30: KEDD ESTE
Közben: Híradó
23:00: Panoráma
23:30: A malom asszonya
Dán tévéfilmsorozat
0:25 Kárpáti krónika

M2


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Úton – Európa magazin
9:30: Delta plusz
10:00: Tudósklub
10:55: A Festetics vonósnégyes koncertje
11:15: Főtér
Rimaszombat - Rozsnyó
12:00: Déli harangszó
12:01: Fekete gyöngy
Argentin tévéfilmsorozat
32. rész (1995.)
12:50: Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Világvédett falukép - Hollókő
13:00: Fehér névjegykártya
Lengyel tévéfilmsorozat
4. rész: A Ruberg Társaság
(Korhatár: 2. kategória)
13:55: Kárpáti krónika
14:05: Magyar Tudományos Afrika Expedíció
2. rész: Tűz a Hasadékvölgyben
14:40: Kisemberek
Kanadai ifjúsági filmsorozat
1. rész – sztereó -
15:25: NAP-NYUGTA
18:00: Telesport – Olimpiai magazin
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20:10: Örömkoncert
Közvetítés a budapesti Hősök teréről
Benne:
20.10: - Himnusz
- A Miniszterelnök ünnepi beszéde
22:05: A Birodalom
Dán-svéd-német-francia tévéfilmsorozat
7. rész: Gargantua
(Korhatár: 3. kategória) (Feliratos!)
23:25: Záróra
0.30: Parasztok
Lengyel tévéfilmsorozat
9. rész: Húsvét
(Korhatár: 2. kategória)
1.20: Panoráma
(Korhatár: 2. kategória)
1.55: Úton – Európa magazin
2.20: Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje
2.50: Hagyományok Háza
3.20: Két énekes, tíz sanzon
Margitai Ági és Dunai Tamás műsora
4.00-5.30: Telesport – Olimpiai magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: https://web.archive.org/web/20030823070853/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=2

2003. június 2., hétfő

Tv műsor - 2003. június 2. - Hétfő

M1


05:35 Hajnali gondolatok 3'
05:38 Agrárhíradó 8'
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény, Sport
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
09:00 Fekete gyöngy (argentin tévéfilmsorozat, 1995 - 31.) 60'
09:45 Telenyerő
10:00 Parlamenti Napló
10:55 Telenyerő
11:10 Családban marad (venezuelai tévéfilmsorozat - 150/88.) 44'
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
- Sporthírek
- Időjárás-jelentés
- Körzeti híradók
- Hírek
- Világhíradó
- Gazdasági híradó
- Kulturális híradó
13:05 Baywatch (német-amerikai akciófilm-sorozat, 1989 - 43.) 60' A nagy hétfő
13:55 Roma Magazin 26'
14:25 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
14:55 Trendhagyó 35'
15:25 Telenyerő
15:40 Élesben 25'
Közéleti talkshow
16:30 Szerelmek Saint Tropez-ban (francia filmsorozat, 1996 - 103.) 51' Hidegzuhany
17:30 Híradó
17:45 Navigátor 25'
Ismeretterjesztő magazinműsor
18:05 Dallas (amerikai filmsorozat, 1978 - 69.) 60' A titokzatos ember
19:00 Hoztam egy milliót!
19:30 Híradó este
- Időjárás-jelentés
- Sporthírek
20:05 Kékfény 35'
Bűnügyi magazin
21:05 Íme
Kérdések, vélemények, válaszok, történetek
Baló György műsora
22:00 Hétfő este
Benne: Híradó
22:30 Provokátor
Tényképek a valóságból
23:00 Aida fivérei és nővérei (német dokumentumfilm, 2001) 79'
00:20 Kárpáti krónika 8'

RTL Klub


06:00 Spiderman (amerikai rajzfilm)
06:30 Reggeli
09:00 Recept Klub (ism.)
09:15 Terra Nostra (brazil tévéfilmsorozat, 1999 - 79.)
10:05 Top Shop
11:05 Játékzóna
Játék
11:35 Delelő
Vidám show ebédidőben
12.00 Híradó - Déli kiadás
13:1 Országház (ism.)
Heti magazin
13:40 Játékzóna
Játék
14:25 Recept Klub
14:35 Játékzóna
Játék
14:50 Disney-rajzfilm: Mickey egér klubja
15:20 Csak egy szavadba kerül!
Telefonos villámjáték
15:25 Nash Bridges - Trükkös hekus (amerikai akciófilm-sorozat, 1996) Külvárosi kommandó
16:15 Testpercek
Fitnesz Norbival
16:25 Balázs - Szembesítő-show
A Balázs - Szembesítő-show olyan új formátumú talk-show, amely nagy sorsfordító találkozásokra épül
17:20 Mónika (talk show)
A kibeszélő show
18:30 RTL Klub Híradó
Esti kiadás
19:05 Fókusz (szórakoztató magazin)
Közszolgálati magazin
19:35 Való Világ (magyar reality show, 2003)
A magyar valóság-show
20:35 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15' 2047-2048.
21:05 Pánik a föld alatt (amerikai katasztrófa film, 2000) 89'
22:45 Találkozások - este
22:55 RTL Klub Híradó
Késő esti kiadás
23:10 Rejtély a múltból (amerikai film, 1990) 89'
2/2. rész
00:45 RTL Sport Klub
01:05 Fókusz (szórakoztató magazin, ism.)
Közszolgálati magazin

TV2


05:50 Faluvilág
06:00 Propaganda (ism.)
Kulturális magazin
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírmagazin
07:00 Lazac
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:55 Stahl konyhája
09:00 Latin szerelem (argentin filmsorozat, 2000 - 91.) 60'
09:55 Villa Acapulco (mexikói filmsorozat, 2000 - 36.)
10:50 Teleshop
11:40 A dadus (amerikai vígjátéksorozat, 1993) 30'
12:00 Vad angyal (argentin filmsorozat, 1999) 30'
12:50 Danielle Steel: Családi album (amerikai romantikus film, 1994 - 1.) 84'
14:35 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:10 Providence (amerikai tévéfilmsorozat, 1999 - 45.)
16:10 Jóbarátok (amerikai vígjátéksorozat, 1994 - 94.) 30'
16:40 Jakupcsek - tűr, tilt, támogat?
17:30 Betty, a csúnya lány (kolumbiai tévéfilmsorozat, 1999 - 75.) 30'
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 Frei Dosszié
Frei Tamás műsora
Ötven perc a világról, és ami mögötte van.
Érdekes emberek, izgalmas kalandok, drámai pillanatok.
20:55 Con Game - Hamis Játék (német kalandfilm, 1998) 95'
Közben: Kenósorsolás
23:00 Nyom nélkül
Máté Krisztina bűnügyi oknyomozó műsora
23:55 Jó estét, Magyarország!
Téma, Tények, Tényező - a tények hátterében, Közelkép, Sporthírek, Időjárás
00:40 EuroGÓL
Az olasz, angol, spanyol, német labdarúgó bajnokság legszebb góljai
01:10 Profiler - Pszichozsaru (amerikai krimisorozat, 1996 - 33.) 60'
02:00 Aktív (ism.)
A tv2 magazinja
02:40 Vers éjfél után

HBO


04:25 A John Malkovich menet (amerikai vígjáték, 1999) 112'
06:30 Szerelem és szex (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 82'
07:50 Az örömapa (amerikai vígjáték, 1991) 105'
09:35 Ötösfogat (amerikai-kanadai-iráni thriller, 2001) 93'
11:10 Aludj csak, én álmodom (amerikai vígjáték, 1995) 116'
12:50 Ritka madár (kanadai vígjáték, 2001) 99'
14:30 Gen-Y zsaruk (hongkongi akciófilm, 1999) 109'
16:00 A botcsinálta rendező (amerikai romantikus vígjáték, 2002) 89'
17:35 Szerelem és szex (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 82'
19:00 Felvétel indul! (amerikai filmsorozat - 74.) 22'
19:25 A múlt árnyékában (amerikai filmdráma, 2001) 92'
21:00 Sade márki játékai (amerikai filmdráma, 2000) 123'
23:05 Con Air - A fegyencjárat (amerikai akciófilm, 1997) 111'
01:00 Hollywoodi pletykák (amerikai dokumentumfilm - 4.) 26' Jean-Claude Van Damme
01:30 Négyszeres túlerő (ausztrál thriller, 2000) 92'
02:50 A közösség (spanyol vígjáték, 2000) 106'

Viasat 3


06:55 Tv Shop
07:55 Nyerő percek
Élő telefonos játék
08:55 Sabrina, a tiniboszorkány (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. - 26.)
09:20 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998, ism. - 23.) 30'
09:45 TV Shop
10:00 Tetthely (német tévéfilmsorozat, 1998, ism. - 3.) Manila
11:40 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976, ism. - 19.) 48' Tánc a sötétben
12:35 TV Shop
12:50 A nyomozó (német krimisorozat, 1985, ism. - 30.) 45' A testőr
13:50 Fraser és a farkas (kanadai-amerikai vígjátéksorozat, 1994 - 61.)
14:45 T.J. Hooker (amerikai filmsorozat, 1982 - 70.)
15:40 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976 - 20.) 48' Emlékezni fognak rám.
16:35 Z-akták (amerikai-kanadai ifjúsági filmsorozat, 2000 - 48.)
17:00 A Simpson család (amerikai rajzfilm sorozat, 1989, ism. - 238.) 30' Britney Spears
17:30 A Simpson család (amerikai rajzfilm sorozat, 1989 - 239.) 30'
18:00 Sabrina, a tiniboszorkány (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. - 27.)
18:30 Egy rém rendes család (amerikai vígjátéksorozat, 1987 - 1.) 25' Új szomszédok
19:00 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998 - 24.) 30'
19:30 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996 - 55.) 30'
20:00 Ed (amerikai vígjátéksorozat, 2000 - 22.) 60'
20:50 Stingers (ausztrál krimisorozat, 1998 - 44.) 60' Dingo
21:45 Rémvadászok (amerikai akciófilm-sorozat, 2001, ism. - 2.) 60'
22:35 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. - 55.) 30'
23:05 Bár (magyar reality show, ism.)
Sorozat a valóságróll
23:35 Jerry Springer show
00:20 Babes on Fire (erotikus filmsorozat - 1.)
00:50 Kéjfél
Élő telefonos játék
01:50 TV Shop
02:20 Dr. Phil (amerikai talk show - 26.)
03:05 Fraser és a farkas (kanadai-amerikai vígjátéksorozat, 1994, ism. - 61.)
03:50 Alfacsapat - Az életmentők (német tévéfilmsorozat, 1997 - 29.)

Filmmúzeum


09:00 Állókép 26'
Prokopp Dóra beszélget Piros Ildikóval
09:30 Jamaica fogadó (angol kalandfilm, 1939) 98'
11:15 Diafilmmúzeum (filmsorozat)
A mi falunk lesz az első
11:30 Sportmúzeum (filmsorozat)
Molnár Dániel beszélget Gremminger Jánossal
12:15 Aranykor
Prokopp Dóra beszélget Tanay Bellával
12:45 Az erőd (magyar filmdráma, 1979) 122'
14:45 Privátfilm-múzeum (filmsorozat)
Amatőr felvételek a múltból
15:00 Táncoljunk együtt! - Második lehetőség (amerikai musical, 1940 - 16/) 84'
16:30 Mickey, a király (amerikai film, 1931)
17:30 Az utca embere (amerikai film, 1941) 123'
Az utca embere
19:45 Popeye (amerikai rajzfilm sorozat)
15. Popeye, a magánkopó
16. Áprilisi tréfák
20:00 Négyen az árban (magyar film, 1961) 73'
21:15 Repülő ördögök - Stan és Pan az idegenlégióban (amerikai vígjáték, 1939) 70'
22:30 Hollywoodi arcképcsarnok (amerikai dokumentumfilm - 31.) 30' Peter Sellers

Minimax


06:00 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
A várúr
06:15 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
A csodakocsi
06:25 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10'
MaisieMac kórházba megy
06:35 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
Terülj, terülj asztalkám!
07:00 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
A cserkészlány
07:15 Urmel (rajzfilm sorozat)
Az évforduló
07:40 Rexi (lengyel rajzfilm sorozat) 10'
Rexi és a tacskó
07:50 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Rigodon bekapja a horgot
08:20 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
A gazdag ember három fia
08:30 Állatkerti történetek (rajzfilm sorozat)
Hogyan utasította vissza Zsofka a leánykérést
08:40 Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
Alfréd a sivatagban
09:05 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A légzés
09:30 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
Merlin a jégen
09:45 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
Süt a nap
09:55 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10'
MaisieMac szereti Párizst
10:05 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
A brémai muzsikusok
10:30 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
Téli olimpia
10:45 Urmel (rajzfilm sorozat)
Pip,a hős
11:10 Rexi (lengyel rajzfilm sorozat) 10'
Hajótörés
11:25 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Vihar a Kínai tengeren
11:50 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
Pelikánmadár
12:00 Állatkerti történetek (rajzfilm sorozat)
Hogyan büntette meg Zsofka a két gonosztevőt
12:10 Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
Az Antarktiszon
12:35 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A szív
13:00 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
Az elveszett csont
13:15 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
A repülő térkép
13:25 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10'
Mit tett MaisieMac legközelebb
13:35 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
Piroska és a farkas
14:00 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
Bolka és Hüvelyk Matyi
14:15 Urmel (rajzfilm sorozat)
Ellopott szócseppek
14:40 Rexi (lengyel rajzfilm sorozat) 10'
Rexik az űrből
15:20 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
A szegényember kilenc tyúkja és kakasa
15:30 Nicsak, a kis hódok! (rajzfilm sorozat)
Hurrá, indulunk!
15:40 Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
A Dél Keresztje
15:50 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Rigodon kalapja
16:05 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A vérlemezkék
16:30 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10'
Nyári vásár
16:45 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
Az elveszett papagáj
16:55 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
Hűséges John
17:20 Lolka és Bolka (lengyel rajzfilm sorozat, 1964) 90'
A fogfájás
17:30  Alfréd, a kacsa (rajzfilm sorozat)
A kölcsön kért pénz
17:55 Magyar népmesék (magyar rajzfilm sorozat)
A hólyag, a szalmaszál és a tüzes üszök
18:05 Urmel (rajzfilm sorozat)
Az óriás tojás
18:30 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal (spanyol-japán rajzfilm sorozat, 1981)
Kalandos út Yokohamába
19:00 Állatkerti történetek (rajzfilm sorozat)
Hogyan kényszerítette rá Zsofka struccékat, hogy k
19:10 Mentőosztag (rajzfilm sorozat)
Tűz a 13-as mezőn
19:35 Egyszer volt... az élet (francia rajzfilm sorozat)
A szem
20:00 Musicmax
Interaktív kívánságműsor esténként a Minimax után. Ez az a csatorna, ahol Ön dönti el, hogy mi legyen a következő klip.
Az elmúlt 20 év zenei termésének java, kívánságok és nyeremények minden este a Musicmaxon.

Cartoon Network/TCM


06:00 Heathcliff és Dingbat
06:25 Új Maci Laci-show (rajzfilm sorozat)
06:45 Tom és Jerry kölykök (amerikai rajzfilm sorozat)
07:00 Mike, Lu és Og (rajzfilm sorozat)
07:25 Boci és Pipi (rajzfilm sorozat)
07:50 Ed, Edd és Eddy (rajzfilm sorozat)
08:15 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 30'
08:40 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
09:05 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
09:30 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
09:55 Johnny Bravo (rajzfilm sorozat)
10:20 Mike, Lu és Og (rajzfilm sorozat)
10:45 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
11:10 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45'
11:35 Scooby Doo (rajzfilm sorozat)
12:00 Weasel vagyok (rajzfilm sorozat)
12:30 Ed, Edd és Eddy (rajzfilm sorozat)
12:55 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
13:20 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
13:45 Johnny Bravo (rajzfilm sorozat)
14:00 Scooby és Scrappy-Doo (amerikai rajzfilm sorozat, 1979)
14:25 Flintstone család (rajzfilm sorozat)
14:45 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
15:10 Időcsapat (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
15:30 Spaced Out (amerikai rajzfilm sorozat)
16:00 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
16:30 Cubix (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
17:00 Bárány a nagyvárosban (rajzfilm sorozat)
17:30 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 30'
18:00 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
18:30 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45'
19:00 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
19:30 Scooby Doo (rajzfilm sorozat)
20:00 Szamuráj Jack (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
20:20 X-Men Animated (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
20:40 The Real Adventures of Jonny Quest (amerikai rajzfilm sorozat, 1996)
21:00 Mégis, kinek az élete? (amerikai filmdráma, 1981) 114'
23:05 Őrült szív (amerikai romantikus dráma, 1991) 90'
00:40 Minden és ráadásul az ég (amerikai romantikus dráma, 1940) 135'

Fox Kids/Fox Sports


06:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
06:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm)
06:45 Rossz kutya (kanadai-francia rajzfilm sorozat, 1998)
07:05 Fox Kids focisuli
07:10 Hogyisvanez család (francia rajzfilm sorozat, 1996)
07:30 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
07:55 Pecola (kanadai-japán rajzfilm sorozat, 2001)
08:15 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
08:40 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat)
09:00 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
09:10 Pecola (kanadai-japán rajzfilm sorozat, 2001)
09:35 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
10:00 Hogyisvanez család (francia rajzfilm sorozat, 1996)
10:25 Pat és Mat (rajzfilm sorozat)
10:35 Pinokkió (rajzfilm sorozat, 1990)
11:00 A kis hableány (amerikai rajzfilm)
11:25 Twist Olivér (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
11:50 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
12:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
12:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm)
12:50 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
13:10 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat)
13:30 Gógyi felügyelő (amerikai rajzfilm)
13:55 X-Men Animated (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
14:15 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
14:35 Kémkutyák (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
14:55 Diabolik (rajzfilm sorozat)
15:15 Walter Melon, szuperhős rendelésre (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1998)
15:35 Fox Kids focisuli
15:40 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
16:00 Spiderman (amerikai rajzfilm)
16:20 Oggy és a svábbogarak (francia rajzfilm sorozat, 1998)
16:45 Az új Addams Family (kanadai családi vígjáték, 1998)
17:10 Az ikrek Malibuból (amerikai vígjátéksorozat, 2001)
17:30 Sissi hercegnő (amerikai rajzfilm)
17:50 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
18:15 Kémkutyák (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
18:35 Diabolik (rajzfilm sorozat)
19:00 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Göri - utcai verseny. 1. rész
19:30 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Göri - utcai verseny. 2. rész
20:00 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Gördeszka. 1. rész
21:00 Bicajok, görik és deszkák
Versenysorozat: Gördeszka. 2. rész

Források:
https://web.archive.org/web/20030602210308/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=21
https://web.archive.org/web/20030602194158/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=1
https://web.archive.org/web/20030602204853/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=16

2003. május 1., csütörtök

Tv műsor - 2003. május 1. - Csütörtök

M1


5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50-9:00: Nap-kelte
9:00: Ázsia vadonjai
Japán természetfilm-sorozat
Az indiai orrszarvú nyomában
9:30: A bátor kis kenyérpirító
Amerikai rajzfilm (1987. - ism.) - sztereó -
11:00: Európa-koncert Lisszabonból
Német komolyzenei koncert - sztereó -
13:05: Együtt
Velünk élő kisebbségek
13:55: Alaszka
Japán természetfilm-sorozat
Az ébredő tundra
14:30: Jordánia
Útifilm
II/1. rész (ism.)
15:00: A Főnix felrepül
Amerikai kalandfilm (1965.)
17:25: Operettparádé
Gábor diák
Magyar operettfilm (1955.)
19:00: Hoztam egy milliót!
Játék
19:30: Híradó
19:56: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:05: A tévé ügyvédje
A megoldások show-ja
(Korhatár: 2. kategória)
21:30: Mary Higgins Clark: Rejtélyes történetek
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Halálos tánc (2001.) - sztereó -
(Korhatár: 2. kategória)
23:05: Híradó este - Időjárás-jelentés
23:15: A Birodalom
Dán-svéd-német-francia tévéfilmsorozat
6. rész: Vándormadarak (Feliratos!)
(Korhatár: 3. kategória)
0.35-0.46: Kárpáti krónika

M2

5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Panoráma
Benda Lászlóval
9:35: Pongrácz Zoltán-portré
10:00: Záróra
11:00: Fogadóóra
Oktatási magazin
11:30: „Besztof Bán”
Bán Mariann kerámiái
12:00: Déli harangszó
12:01: Angélica
Venezuelai tévéfilmsorozat
21. rész
(Korhatár: 2. kategória)
12:50: Liliom
Francia film (FF!)
14:50: Alkotóház
Irodalom otthon
15:25: Nap-nyugta
18:00: Telesport - Magazin
19:40: Esti mese
- Pityke
Magyar rajzfilmsorozat
A kerékpár nem trapéz
- A nagy ho-ho-ho horgász
Magyar rajzfilmsorozat
Teknősháton lovagolva
20:05: Híradó
20:25: Sporthírek
- Időjárás-jelentés
20:40: Állatkölykök
Francia természetfilm-sorozat
1. rész: Oroszlánok és gepárdok (1997.)
21:30: Az Ökumenikus Filmszemle díjnyertes filmjeiből
A távoli templom
23:05: „Az én XX. századom”
Pókfoci
Magyar film (1976.)
(Korhatár: 2. kategória)
0.30: Megveszem ezt a nőt
Mexikói tévéfilmsorozat
21-22. rész
1.20: Gödöllői Kastélykoncert
Csaba Péter, Szabadi Vilmos, Onczay Csaba és Gulyás Márta hangversenye
2.25: Delta plusz
2.55: Járóföld
Odalenn délen: Siklós
3.30: Emberek a természetben
Természet-gyógyász
3.50-5.30: Telesport - Magazin

RTL Klub


6.00 Ünnepnaptár
6.30 Szamuráj pizzacicák
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.00 Kölyökklub
9.35  Vadlovak földjén
(amerikai kalandfilm, 1976)
11.00 Csak egy szavadba kerül!
Játék
11.05 Recept Klub
11.30 Reszkessetek, kutyaütők!
(amerikai vígjáték, 1999)
13.20 Az elrabolt expresszvonat
(amerikai háborús kalandfilm, 1965)
15.45 King Kong
(amerikai kalandfilm, 1976)
18.30 Híradó
19.05 Fókusz
19.35 ValóVilág
20.45 Barátok közt
21.20 Szupermozi
Csocsó, avagy éljen május 1-je!
(magyar vígjáték, 2001)
23.15 Bele-ValóVilág
23.40 Híradó
23.50 Michael Hayes (4.)
0.40 Sportklub
0.50 Pont hu
1.25 Fókusz (ism.)

TV2


6.00 Tv2 Matiné
- Krokodili
- Az oroszlánfejű herceg
- Lucky Luke
- Beyblade
(rajzfilmsorozatok)
8.05 Fox Kids
- Hogyisvanez család
- Gógyi felügyelő
- Rossz kutya
- Kullancs
- Diabolik
(rajzfilm sorozatok)
9.45 Őrangyal
(francia vígjáték, 1999)
11.50 Superman
(amerikai sci-fi, 1978)
14.35 Folytassa, doktor!
(angol vígjáték, 1968)
16.40 Töketlenek
(amerikai vígjáték, 1995)
18.30 Tények. Hírműsor
19.05 Aktív
19.40 Big Brother
20.50 Dalnokok ligája
Hangadók rangadója
22.50 Édes hármas
(amerikai vígjáték)
0.40 Totalcar
1.10 Az igazság bajnoka
(amerikai film, 1989)
3.10 Aktív (ism.)
3.50 Vers éjfél után

Duna


5.30 Hírek
5.35 Amerikai Magyar Cserkészek
6.20 Lolka és Bolka vakációja
6.30 kiCSODA a miCSODA
7.00 A locsolókocsi
8.30 Pumukli kalandjai
8.55 Krisztofóró
- Nagy ho-ho-horgász
- Tengerecki paripája
9.15 Északi madarak
9.20 Tíz perc tudomány
9.30 Gong
10.10 Tálentum
10.40 Mediawave - (majális)
11.40 Hungarorama
11.50 Híradó. Vers
12.10 Felelet az életnek
12.40 Lovagias ügy
(magyar vígjáték, 1936) FF
14.00 A világörökség kincsei
14.15 Föld fölött, mennyek alatt...
15.10 Katedra  nélkül
16.20 Ingatlan-Info
16.30 Ünnepi  kalendárium
17.45 Hej, hej, helyes beszéd!
17.50 Az én Európám
18.00 Híradó. Sport
18.30 Euroszkóp
19.00 Mesefilm
19.15 Szívtipró gimi (145.)
20.00 A turné
(magyar filmszatíra)
21.30 Az utolsó munkásköltő
22.30 Miért?
Kérdések a közéletről
23.00 Kiadatás (1.)
23.55 Lamm
(magyar kisfilm, 1998)

HBO


7.00 102 kiskutya
8.40 Tragikus szenvedély
10.25 Fedezd fel Forrestert! (feliratos)
12.40 Neveletlen hercegnő
14.35 Ed TV
16.35 Hollywoodi pletykák - Brad Pitt
17.10 A dzsentlemanus
19.00 Kabaré
21.00 Öregfiúk új verdákban
22.35 Szex és New York (20.)
23.00 Maléna
0.30 Psycho

Viasat3


9.40 Z-akták
10.05 Egy rém rendes család
10.35 Fekete Szépség kalandjai
11.05 Dr.Phil
11.55 T.J. Hooker
12.50 Starsky és Hutch
13.45 Philly (16.)
14.35 Fraser és a farkas (39.)
15.25 T.J. Hooker (48.)
16.20 Starsky és Hutch (87.)
17.15 Z-akták (26.)
17.40 Fekete Szépség kalandjai (45.)
18.10 Dr. Phil
(talk-show)
19.00 Egy rém rendes család (258.)
19.30 Szeretünk, Raymond! (28.)
20.00 Ügyvédek (14.)
20.55 A helyszínelők (19.)
21.45 A bolygó neve: Föld (18.)
22.35 Szeretünk, Raymond! (ism.)
23.05 Star Trek - Az új nemzedék
23.55 Candy Club

Filmmúzeum


14.15 Privátfilm-múzeum
14.30 Hollywoodi arcképcsarnok (8.)
15.00 Amikor utoljára láttam Párizst
(amerikai film)
17.15 Diafilmmúzeum
17.30 Aranykor
18.00 Doktor Minorka Vidornagy napja
(magyar gyerekfilm)
19.15 A sápadt arcú
(amerikai burleszk)
19.45 Diafilmmúzeum
20.00 A buszon (32.)
20.30 Te rongyos élet
(magyar film)
22.15 Privátfilm-múzeum

Magyar ATV


6.30 Más-nap
9.00 Napi 120 perc
11.00 Összefüggések
13.05 Ütköző
15.45 Filmbomba
16.10 Modern horgász
16.40 Naplemente
17.50 A téma az utcán hever
18.50 Kulturális kalauz
19.00 ATV-híradó
20.00 Egymás között

M1 és M2 forrása: https://web.archive.org/web/20030425224935/http://www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=4&kovhet=1&elozohetnap=7