2001. március 18., vasárnap

Tv műsor - 2001. március 18. - Vasárnap

M1


6.30 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Feodor
(angol-német rajzfilmsorozat)
Az albérlő
7.10 Játékok bábuval
(magyar bábfilmsorozat)
Kánkán
7.15 Feodor
(angol-német rajzfilmsorozat)
Ajax, a dada
7.20 Kukori és Kotkoda
(magyar rajzfilmsorozat)
7.30 Zenegér
Interaktív játék rajzzal, számítógéppel, zenével és Huzella Péterrel
7.50 TS
Forma-1, Malajziai Nagydíj
Közvetítés Kuala Lumpurból
10.05 Száz év foci
11.00 Ortodox istentisztelet közvetítése a budapesti Nagyboldogasszonytemplomból, felvételről
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 TV-Klinika
- Inkontinencia
- Rákmegelőzés (22/3.)
- Fogyókúra
13.05 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Összegző adás
14.35 Sinkovits Imre szerepeiből
Kinek a törvénye?
A Dialóg Stúdió és a Magyar Televízió filmje
16.00 Örömhír
A református egyház műsora
16.30 Ars Hungarica
17.30 Sikkes
(divatmagazin)
18.00 „Engem nem lehet utánozni”
18.54 Szót kér a természet
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
20.05 Slágertévé
Sok évtized legnagyobb slágerei
21.15 Rögtön jövök!
22.15 TS - Gól!
Az NB I-es mérkőzések összefoglalója
23.15 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Az életkor
23.45 A Benny Green, Russel Malone, Christian McBride Trio
a „Pori Jazz 1999” fesztiválon

M2


6.30 Ma reggel - válogatás
7.25 Gazdatévé
7.50 Örömhír
8.15 A II. Ökumenikus Filmszemle díjnyertes filmjeiből
8.35 Maradj velünk!
8.40 Katolikus krónika
9.05 Útmutató
9.35 Túloldalon
10.00 Magyar Ház
10.25 Alpok-Duna-Adria
10.55 Európa Galéria
11.20 Jövő-Menő
11.45 Zenelánc
12.00 Déli harangszó
12.01 Millennium - Kölcsey Ferenc
12.02 Kisokos
12.30 Vasárnap sziget
14.00 Íz-lelő; Autómobil
14.30 Érintő
14.55 Tanuljunk Európát!
15.20 Jani házhoz megy...
15.45 Extrém koktél
16.00 TS - Férfi kézilabda
17.30 Szeszélyes évszakok
18.25 Táncvarázs
19.20 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1941-ből
19.35 Európa nem válaszol
(magyar film)
21.10 TS
21.25 A Hét
22.10 Híradó - Időjárás
22.25 Boccaccio 70
(olasz-francia filmsorozat - 4/4.)
A munka
23.20 Körhinta
(dán tévéfilmsorozat - 10/10.)
Henrik és Linda
23.50 Főtér
1.25 Erkel Hunyadi László - nyitány
2.00-6.00 Adókarbantartás miatt az adás szünetel

RTL Klub


6.30 Az érzékszervek birodalma
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Flipper és barátai
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- A csodatrió
- Jumanji
- Pokémon
- Hé, Arnold!
(rajzfilmsorozat)
10.25 Csőrre töltve
Benne: Bolondos dallamok; Batman
10.55 Az első csók
(francia tinisorozat - 283.)
11.20 Joker
(telefonos villámjáték)
11.25 A mi huszadik századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat - 5.)
Metropolis
12.20 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Cheyenne ősz
(amerikai western, 1964)
15.45 Félix - Kutyának áll a világ
(német kalandfilmsorozat - 2.)
A titkos jegyzőkönyv
16.35 Nehéz napok egy Föld nevű bolygón
(amerikai kalandfilmsorozat - 9.)
Jesse 15 perce
17.35 Amazon - Az őserdő foglyai
(amerikai kalandfilmsorozat - 5.)
Az ígéret földje
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Akták
19.10 Az igazságosztó
(amerikai akciófilm-sorozat - 7.)
Salvadori emlék
20.00 Semmit a szemnek
(amerikai vígjáték, 1992)
21.55 Tripla csavar
(amerikai akcióvigjáték, 1985)
23.45 Híradó
24.00 Országház
0.30 A mi huszadik századunk (ismétlés)
1.25 Akták (ismétlés)
1.55 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Szemtanú
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 TV2 Matiné
- A kis Elvis
- Hármas járőr
- Minden kutya a mennybe megy
- Dxi kutya kalandjai
Fakopács Frici
(rajzfilmsorozat)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Beszélő kutyák
- Scooby Doo
- Dastardly
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Sabrina, a boszorkány
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.30 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat)
11.50 Sport2
12.40 Észak és Dél
(amerikai kalandsorozat)
13.35 Egy indián véréért
(amerikai western, 1966)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
16.50 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.40 Száguldó vipera
(amerikai akciófilm-sorozat)
Bandaháború
18.30 Napló
Benne: Tények
20.05 A 13. harcos
(amerikai akcióthriller, 1999)
22.00 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Hattyúdal
23.45 Börtönvilág
(magyar dokumentumfilm-sorozat)
0.15 Magyarország holnap
0.45 Vihar a paradicsomban
(amerikai romantikus film, 1997)
2.30 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek - Műsorismertetés
5.35 Kalendárium
7.00 Műsorismertetés - Vers
7.10 Papírsárkány
7.45 Gyerekek a nagyvilágból
7.55 Az én kis városom
(kanadai tévéfilmsorozat - 18.)
8.20 Hej, hej, helyes beszéd!
8.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
Kun Béla
8.45 Rendhagyó történelemóra (42.)
Az első világháborút követő békeszerződések
9.25 Felelet az életnek
9.55 Műsorajánlat
10.00 Római katolikus szentmise közvetítése
11.30 A világörökség kincsei
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Néptáncok
12.15 Emlékképek
12.40 Az új földesúr
14.20 Millenniumi krónika
14.50 A mi 20. századunk
(francia dokumentumfilm-sorozat - 12/3.)
15.45 Vörös és fekete
(francia tévéfilmsorozat - 4/1.)
16.35 Töredékek
16.55 Jókívánságok határok nélkül
18.00 Heti Hírmondó
18.35 Híradó - Sporthírek
19.00 Nagyapó meséi
(orosz animációs film)
19.25 Tálentum - Manyika
19.55 Műsorajánlat, reklám
20.00 A Huhogok
(francia játékfilm)
22.20 Dunasport
22.40 Caspar David Friedrich - Az idő határai
23.20 Hétvégi történetek
Különös ajánlat
0.15 Műsorajánlat - Vers

HBO


4.40 Buli az élet
6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Igen vagy nem?
8.30 Harc a tenger alatt
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Anyám, Frank
12.35 Kinek a papné
14.40 Halálbiztosítás
16.15 Szakácspárbaj
17.50 Első látásra
20.00 Rosszfiúk
21.45 Még mindig tudom, mit tettél tavaly nyáron
23.25 Falcone
1.15 Nyomd a lóvét!
2.55 A riasztóember

Viasat3


10.05 Fraser és a farkas
10.55 Rajzfilmek
13.35 Kaszkadőrök
14.20 A Simpson család
15.10 Divathírek
15.35 Zabolátlan világ
16.30 A nyomozó
17.20 Fraser és a farkas
18.10 A Simpson család
19.00 Modell TV
19.30 Toyota A vadon világa
20.00 Tetthely
21.35 Zabolátlan világ
22.30 Fraser és a farkas
23.20 Édes vágyak
23.50 A Simpson család
0.40 Zsaru New Yorkban
2.25 Kaszkadőrök
3.00 Tetthely

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
10.00 Bruttó
11.00 Shaidi
11.30 Nap mint nap
12.30 Egy hátizsákra való kaland
13.00 Hírtükör
13.05 Stílusok
14.05 Hírtükör
15.20 Jasper, a dög
16.50 Hírtükör
16.55 A hír igaz!
17.55 Hírtükör
18.00 Visszapillantó
19.00 Túl az Óperencián
19.10 Modem szerelem
21.00 Esti Mérleg
21.20 Vers
21.25 Vérkő
23.00 Ugye bár
23.40 Stílusok
0.40 Nap mint nap

ATV


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
14.00 Nótacsokor
15.00 Zenélő városok
15.30 Premier Plan
16.10 Ebugatta
17.00 SzámAdó
17.30 Utazási magazin
18.00 Nap-nyugta
19.00 Hírek
19.30 Alexebbek
20.30 Vasárnap esti film
21.30 Csillagszem
22.00 Valóságos csodák
22.25 Lapszemle
22.35 SzámAdó
23.05 Érted

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. március 17., szombat

Tv műsor - 2001. március 17. - Szombat

M1


6.30 Agrárvilág - válogatás
6.45 Ma reggel - válogatás
7.15 TS
Forma-1, Malajziai Nagydíj
Időmérő edzés
8.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
Baptista ifjúsági műsor
9.05 Zanzibár
Fiatalműsor
10.25-11.55 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírek - Időjárás
12.05 Bravo Tv
13.00 Arany Titán Gála
Az Arany Titán Díj február 27- i ünnepélyes díjátadó műsora a Bárka Színházból, felvételről
14.20 Extrém koktél
14.30 Delta
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 60.
15.30 1100 év Európa közepén
(millenniumi sorozat - 58.)
15.55 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
16.30 TS
Ferencvárosi TC-Kispest Honvéd FC
NB I-es labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.22 Szót kér a természet!
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.05 Szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.05 Arany Zsiráf Díjkiosztó Gála 2001
23.35 A csillagok szerelmese
(ír-francia-angol-amerikai film)
0.10 Hideg föld
(portugál film)

M2


5.40 TS
7.25 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál tévéfilmsorozat - 7.)
Nincs visszatérés
8.10 Agrárvilág
8.25 Roma Magazin
8.50 Domovina
9.15 Srpski Ekran
9.40 Unser Bildschirm
10.05 Hrvatska kronika
10.35 Ecranul nostru
11.00 Slovenski Utrinki
11.25 Együtt
11.50 Musica Historica
12.00 Déli harangszó
12.01 Millennium
12.05 Miénk a vár (11.)
A műtét
13.00 A fehér ruhás hölgy
(szovjet film - 2/1.)
14.20 Klipplusz
14.30 Európai Galéria
15.00 Cintányéros cudar világ
Mulat az operett
15.30 A fémbohóc
Cirkuszműsor
16.30 Csodavilág
17.20 Önök kérték!
18.15 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál show-rakoztató játéka
19.10 A zongora ünnepe Keleten (3.)
19.40 Esti mese
19.58 Időjárás-jelentés
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Millennium
20.30 A regélő Retyezát
21.20 Advent a Hargitán
Színjáték két részben
A Nemzeti Színház előadása felvételről
24.00 Bravo Tv
0.55 Évgyűrűk
1.15 Ablak
2.15 Állítsátok meg a Földet!
Csákányi László énekel
2.40 Kemény János báró filmjei
3.40 Musica Historica
A Lassus énekegyüttes koncertje
4.00 TS - Ferencvárosi TC-Kispest Honvéd FC
NB I-es labdarúgó-mérkőzés

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Flipper és barátai
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Jumanji
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Aladdin
10.45 Csőrre töltve
- Bolondos dallamok
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Joker
11.25 Az első csók
(francia tinisorozat - 282.)
11.55 Sztárok a szüleim
(amerikai vígjátéksorozat - 8.)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Mortal Kombat Conquest
(amerikai kalandfilmsorozat - 7.)
14.05 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 79.)
A hadtest az anyánk, a hadtest az apánk
14.55 Idegenek
(amerikai sci-fi sorozat - 8.)
Szerelmi leckék
15.50 Mesék a vadonból
A vérbosszú
(francia-kanadai kalandfilm)
17.35 A bohóc
(német akciófilm-sorozat - 1.)
Szép kis vakáció 1.
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.10 Pasik
(magyar vígjátéksorozat)
19.50 Kickboxer 4. - Az agresszor
(amerikai akciófilm, 1994)
21.30 Heti hetes
Vidám, aktuális talk-show
22.35 Poltergeist - Kopogó szellem
(amerikai horrorsorozat - 11-12.)
Lidérc az úton
A múmia titka
0.10 Híradó
0.25 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- A kis Elvis
- Hármas járőr
- Minden kutya a mennybe megy
- Dixi kutya kalandjai
- Fakopács Frici
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Beszélő kutyák
- Scooby Doo
- Flúgos futam
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Sabrina, a boszorkány
(amerikai ifjúsági sorozat - 6.)
Álompartner
11.25 Party Tv
12.20 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
13.15 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
14.10 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.10 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.35 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
15.55 Tűzsivatag
(olasz-német kalandfilm - 3/3.)
17.40 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Egy csillag vezérelje őket
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Év hangja
Tehetségkutató szórakoztató műsor
Műsorvezető: Csiszár Jenő
20.00 Kék villám
(amerikai akciófilm, 1983)
22.00 Riválisok
(amerikai akciófilm, 1989)
23.45 Végtelen határok
(amerikai sci-fi sorozat)
0.35 Perzselő szenvedély
(amerikai erotikus akciófilm)
2.20 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek, műsorajánlat
5.35 Legjava - Indul a nap
7.00 Műsorismertetés - Vers
7.10 Papírsárkány
7.50 Gyerekek a nagyvilágból
8.00 Különleges állatok nyomában
8.30 Az én kis városom (15.)
8.55 Ki lakik itt?
9.00 Isten hozta szigetünkön! (16.)
9.40 Hej, hej, helyes beszéd!
9.50 Nyelvőrző
10.05 Heuréka! Megtaláltam!
10.35 Heuréka diákkör
11.05 Hungária Litterata
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor
12.30 Isten kezében
Katolikus egyházi oktatás
13.35 Egy bukott hadjárat bizalmas története
(tévéfilm)
14.55 Műsorajánlat
15.00 Vermeer
15.50 Ugrásváltás
16.20 Habsburg nádorok
1000 éves a nádori méltóság
17.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat, reklám
18.00 Híradó
18.30 Mesefilmek
19.00 100 éve történt
(magyar animációs film)
19.05 Hercule és Sherlock
(francia játékfilm)
20.30 Kultúrák keresztútján
21.00 Híradó - Sport
21.35 A szélhámos
23.05 Dunasport
23.50 Híradó
24.00 Műsorajánlat - Vers
0.10 Félben maradt életek
(olasz játékfilm)

HBO


4.35 Még egy nap a paradicsomban
6.30 Zabolátlan szeretők
8.10 Sebzett vad
9.50 Ponyvarománc
11.30 Ron kapitány
13.10 Az igazság napja
15.20 Hollywoodi csemegék
Képernyőről a vászonra
15.45 Asterix és Obelix
17.35 A Thomas Crown-ügy
19.30 Jó barátok
20.00 Wild Wild West
21.50 A katona
23.25 Velejéig gonosz
1.05 Girl 6 - A hatodik hang
2.55 Wild Wild West
4.40 Buli az élet
(amerikai romantikus vígjáték)

Viasat3


10.45 Rajzfilmek
13.25 Sztármagazin
13.35 Modell Tv
14.05 A nyomozó
14.55 Kaszkadőrök
15.40 Végsebesség
16.30 A nyomozó
17.20 Fraser és a farkas
18.10 A Simpson család
19.00 Divathírek
19.30 Toyota A vadon világa
20.00 Váratlan fordulat
21.40 Zsaru New Yorkban
23.30 Kaszkadőrök
0.15 Édes vágyak
0.40 Carmen

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
10.00 7 Vége
11.00 Shaidi
11.30 Nap mint nap
13.00 Egy hátizsákra való kaland
13.55 Stílusok
14.35 Hírtükör
14.40 Dallos
16.15 Hírtükör
16.20 Ez a villa eladó
17.40 Hírtükör
17.45 Fogjuk a hasunkat
18.20 Egyébként
18.40 Hírtükör
19.00 Divatkoktél
19.25 Túl az Óperencián
19.40 Veled is megtörténhet
21.00 Esti Mérleg
21.20 Vers
21.25 Kékharisnya
22.55 Hírtükör
23.00 Emberi tévedés
0.40 Nap mint nap

ATV


6.50 Nap-kelte
10.00 Napkelte extra
14.55 Rockkalapács
15.25 Ügetőfutam
15.30 Közvetlen ajánlat
15.55 Nótashow
16.25 Ügetőfutam
16.30 Csak természetesen!
17.30 Ügetőfutam
18.00 Napnyugta
19.00 ATV-híradó
19.30 Magazinműsor
20.30 Fásy-mulató
21.30 Otthon
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens
23.50 Éjszaka
0.35 Képes magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. március 16., péntek

Tv műsor - 2001. március 16. - Péntek

M1


6.35 Hajnali gondolatok
6.40 A vágyak fája
(olasz film)
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért (181-182.)
9.35 Naprakész magazin
11.30 Együtt
Velünk élő kisebbségek
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
12.50 Zenelánc
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 A mi kis családunk
(német sorozat - 39/25.)
Zűrzavar és kora bánat
14.55 Utazás a világ nagy vasútjain
(angol útifilmsorozat - 12.)
Santostól Santa Cruzig
15.50 Van öt perce?
Debussy: A boldog sziget
16.00 Ezredforduló
16.05 Lóerő
16.30 Ezredvégi Magyarország
Komárom-Esztergom megye
17.30 Évgyűrűk
18.00 Híradó hatkor
18.12 Szót kér a természet!
18.20 Ablak
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás
20.05 Aranyoskáim
Igazi mesék Salamon Béláról - 2/1.
21.30 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
22.00 Híradó este
22.10 Rajongó
22.40 9 és 1/2 hét
(amerikai film)
0.35 Ezredforduló

M2


6.35 Hajnali gondolatok
6.40 Nekem ne lenne hazám?
7.00 Ágacska
Zenés mesejáték két részben
A Játékszín előadása, felvételről
8.30 Panoráma
9.00 Magyar Szalon
9.30 A Film és...
10.20 Magyarország 2000
Zórád Ernő meg a Tabán
10.50 Zenelánc
11.00 Seregszemle
11.30 Nem jogerős
12.00 Szerelmek Saint Tropez-ban (32.)
Túl a bosszún
12.50 Van öt perce?
13.00 Híradó délben
Utána: Millennium - Balassi Bálint
13.45 Néprajzi értékeink
14.00 1100 év Európa közepén (57.)
14.25 Taljánok Csizmaországban
14.50 Kettesben
Dr. Kovács Lajos rendőr ezredessel
Szilágyi János műsora
15.30 Magyar Ház
Szórvány - a diaszpórában élő magyarokról
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 A kölcsönkapott Föld - Repríz
Válogatás a természet archívumából
18.00 TS
Bajnoki női kézilabda mérkőzés
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
Millennium - Balassi Bálint
20.45 „Nem küzdénk mi sem dicsőség- sem díjért”
21.25 Magyarország 2000
21.45 Századunk (59.)
21.50 Számláljátok meg a vadnyulakat!
(bolgár film)
23.00 A Zöld, a Bíbor és a Fekete
Emlékműsor a P Mobil egykori legendás gitárosáról, Bencsik Sándorról
23.50 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
1.25 Yonta kék szemei
(feliratos portugál film)
3.00 Iskola utca - Szabadegyetem
4.20 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
4.50 Schitt András Schubertről
5.40 TS
Bajnoki női kézilabda-mérkőzés

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 12.)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 52.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.40 Második csók
(francia tinisorozat - 44.)
Az álcázás
14.05 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 162.)
14.35 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 44.)
Sziámi álom
15.25 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 44.)
16.10 Joker
16.15 Terra Nostra
(brazil sorozat - 53.)
17.10 Joker
17.15 Híresek és gazdagok
(argentin sorozat - 13.)
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 44.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
(magyar filmsorozat - 1009-1010.)
20.25 Vérdíj 2.
(amerikai film, 1997)
22.10 Igaz történetek
A végtelen szerelmesei - Az Apolló-program
(amerikai sorozat - 7-8.)
Apolló 12
Krízis égen és Földön
24.00 Híradó
0.15 Norm-show
(amerikai vígjáték - 22.)
0.40 Fókusz (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Titokzatos természet
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rémecskék kicsiny boltja
- A kis Elvis
- Minden kutya a mennybe megy
- Fixi, Foxi és barátai
- Fakopács Frici
(rajzfilmsorozatok)
9.25 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Beszélő kutyák
- Scooby Doo
- Flúgos futam
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csipkerózsika
(amerikai mesefilm)
12.35 S Club 7
(amerikai sorozat)
Vissza az '50-es évekbe
13.30 Fehér villám
(amerikai film, 1986)
15.10 Tűzsivatag
(olasz-német kalandfilm - 3/2.)
16.45 Acapulco szépe
(mexikói sorozat - 33.)
17.10 Fiorella
(perui sorozat - 25.)
18.00 Sebzett szívek
(mexikói sorozat - 3.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Világsztárok Friderikusszal
Vendég: Antonio Banderas
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Dáridó Lajcsival és vendégeivel
Benne: Férfisztriptíz
Jakupcsek Gabriella vendége: Fernando Carillo
23.00 Csiszár.hu
Internetes talk-show
Közben: Kenósorsolás
24.00 Topmodell-gyilkosságok
(amerikai thriller, 1993)
1.35 Autószalon
2.15 Vers éjfél után

Duna TV


6.30 Hírek, műsorismertetés
6.35 Petőfi Sándor bordalai
7.05 Műsorismertetés - Vers
7.15 Kisvakond a városban
7.45 Gyerekek a nagyvilágból
8.00 Carlito, a tangóharmonika királya
(ismeretterjesztő film)
8.30 A gyerekek vasútja
(angol tévéfilm)
10.10 „Hegyen, földön járogaték vala...”
11.15 A honi hadiipar 100 éve (2/1.)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.10 Műsorismertetés
12.15 A szellem órája (ism.)
A gályarab prédikátorok emlékezete
13.15 A világörökség kincsei (ism.)
13.30 Virtus
14.00 Női kosárlabda Magyar Kupa döntő
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
17.55 Műsorajánlat, reklám
18.00 Híradó
18.30 Mesefilmek
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Műsorismertetés, reklám
19.05 A világörökség kincsei
Firenze óvárosa
19.20 Utazás a koponyám körül
(magyar játékfilm)
20.40 Csak az emlékezet
21.00 Híradó - Sport
21.35 Beavatás
21.50 A szellem órája
Mint oldott kéve?
A magyar népesség és társadalom
22.35 Vad ágyak
(olasz filmvígjáték)
0.15 Ezredforduló
0.20 Híradó
0.25 Műsorajánlat - Vers
0.35 Nyílt tenger
(olasz játékfilm)

HBO


4.35 A vándor
6.30 Korpa között
8.05 Csenő manók
9.30 Vár a világ
11.10 Távkapcs
12.30 Még egyszer, utoljára
14.05 Karantén
15.35 Okostojás
17.05 Babar
17.30 Jó barátok
17.55 Korpa között
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Üzenetek a gyilkostól
(amerikai thriller)
21.40 Mindenki a napra tör
23.20 Kétszer volt, hol nem lett
(amerikai fantasztikus film)
0.50 A felforgató
2.35 A végzet hollywoodi asszonyai

Viasat3


13.55 Perla
14.40 Sztármagazin
14.55 Rajzfilmek
16.15 Einstein-kastély
16.45 Hazai pályán
17.10 A nyomozó
18.00 Sztármagazin
18.10 Star Trek Voyager
19.00 Stingers
19.50 Sztármagazin
20.00 Total Recall - Az emlékmás
20.50 Végső csapás
22.35 Végsebesség
23.25 Carmen
1.00 Sztármagazin
1.10 Star Trek Voyager
2.00 Total Recall - Az emlékmás
2.45 Végső csapás

Satelit


6.00 Nap mint nap
9.40 Zajlik az élet
10.55 Hírtükör
11.00 Mű-terem
11.40 Nap mint nap
13.40 Hírtükör
13.45 Stílusok
14.45 Hírtükör
14.50 Behajtani tilos
16.15 7 Vége
17.00 Hírtükör
17.05 NASA
17.40 Zajlik az élet
18.55 Hírtükör
19.00 Egy hátizsákra való kaland
19.35 Túl az Óperencián
19.45 Egy csók és más semmi
21.00 Esti Mérleg
21.20 Vers
21.25 Rideg mennyország
23.10 Hírtükör
23.15 Divatkoktél. Divatmagazin
23.40 Áruló fotók
1.20 Esti Mérleg

ATV


5.50 Nap-kelte
13.45 Webbusiness
14.15 Színházi látcső
14.40 Feró Korcsmája
15.10 Magazinműsor
16.15 Közvetlen ajánlat
16.30 Vendég: a TV11
18.00 Napnyugta
19.00 ATV-hiradó
19.30 Aranygyapjú
19.55 Péntek esti film
21.00 Érted
21.30 Tempó
22.00 Híradó
22.50 Kulturális kalauz
23.10 Színházi látcső

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. március 15., csütörtök

Tv műsor - 2001. március 15. - Csütörtök

M1


6.30 Hajnali gondolatok
6.35 Magyar évszázadok
A magyar nyelv ügye
7.00 Gryllus Vilmos daloskönyve
Tavasz
7.05 A fazék
(magyar tévéfilm)
7.20 Magyar népmesék
(magyar rajzfilmsorozat - 9.)
Zöld Péter
7.30 Mesék Mátyás királyról
(magyar rajzfilmsorozat - 10.)
Mátyás kovács
7.40 Petőfi koszorúi
A cimbora különkiadása
8.05 Daliás idők
(magyar animációs film)
9.25 Március 15.
Ünnepélyes zászlófelvonás a Kossuth Lajos térről
10.10 A huszárok
10.40 1848-as zászlók
(dokumentumfilm)
10.55 Március 15.
Közvetítés a Múzeumkertből
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírek - Időjárás
12.05 Magyar évszázadok
A felelős kormány
(1847-48. évi törvények)
12.30 20. századi költők a 19. századról
13.00 Március 15.
Ünnepel az ország
14.00 A szebeni fiúk
A Kolibri Színház előadása, felvételről
15.35 „Nem küzdénk mi sem dicsőség-sem díjért”
16.15 Március 15.
A forradalom lángjai a határainkon túl
17.15 Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
18.00 Híradó hatkor
18.15 Ars Hungarica
Nemzeti dal
18.25 Kossuth-és Széchenyi-díjak átadása
19.30 Híradó este - Időjárás
20.00 Díszelőadás a Magyar Állami Operaházban
21.30 Híradó este - Időjárás
21.55 Szigorú idők
(magyar tévéjáték)
23.30 Magyar Marseillaise

M2


6.30 Hajnali gondolatok
6.35 Nyitott stúdió
6.40 A nemzet múzeuma
7.35 Egy forradalom hétköznapjai
1848. március-1848. szeptember
8.15 Kossuth vagy Széchenyi?
(tévéjáték)
9.35 A komáromi fiú
(magyar tévéfilm)
10.55 Március 15.
Közvetítés a Múzeumkertből
12.00 Déli harangszó
12.01 Millennium - Móricz Zsigmond
12.05 Sztár - kultusz nélkül
13.05 José Cura Budapesten
Hangverseny-közvetítés az Erkel Színházból
14.30 A Lánchíd építéséről
14.55 Iskola utca - Tudóra
16.15 Március 15.
Határon túl
17.15 TS
Bajnoki jégkorongmérkőzés
Döntő
19.30 Híradó este - Időjárás-jelentés
Millennium - Móricz Zsigmond
20.00 Díszelőadás a Magyar Állami Operaházban
21.30 Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
22.10 A lépcső
(dokumentumfilm)
23.25 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
1.00 Iskola utca
2.25 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
2.55 A nemzet múzeuma
3.45 Egy forradalom hétköznapjai
1848. március-1848. szeptember
4.25 TS
Bajnoki jégkorongmérkőzés
Döntő

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Flipper és barátai
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Jumanji
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
10.45 Békavári uraság és barátai
(angol rajzfilm)
12.05 Joker
(telefonos villámjáték)
Műsorvezetők: Jónás Rita és Gáspár András
12.10 Aladdin a jégen
(amerikai film, 1995)
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
Műsorvezetők: Jónás Rita és Gáspár András
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Az aranyember
(magyar film, 1962)
15.15 A kicsi kocsi újra a régi
(amerikai vígjáték, 1997)
16.50 Kutyaszerencse
(amerikai vígjáték, 1998)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ón is milliomos!
(kvízjáték Vágó Istvánnal)
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.55 Esti showder
Fábry Sándorral
21.35 Meglesni és megszeretni
(amerikai vígjáték, 1997)
23.25 Közvetítés az Amstel Jam-koncertről
24.00 Híradó
Késő esti kiadás
0.15 Antenna
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2


6.00 Magyar borok - magyar borvidékek
(magyar ismeretterjesztő sorozat - 5.)
6.30 Repülő ház
Biblia a gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rémecskék kicsiny boltja
- Minden kutya a mennybe megy
- Fixi, Foxi és barátai
- Fakopács Frici
- A kis Elvis
(rajzfilmsorozatok)
9.25 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Beszélő kutyák
- Scooby Doo
- Flúgos futam
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Sabrina, a tini boszorkány
(amerikai ifjúsági sorozat - 5.)
Halloween
11.30 A kőszívű ember fiai
(magyar film, 1965)
15.10 Tűzsivatag
(olasz-német kalandfilm - 3/1.)
16.45 Acapulco szépe
(mexikói sorozat - 32.)
17.10 Fiorella
(perui sorozat - 24.)
18.00 Sebzett szívek
(mexikói sorozat - 2.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
20.30 A pénz boldogít
(amerikai vígjáték, 1994)
22.30 Republic-koncert
Közben: Kenósorsolás
23.30 A nap eseményei
23.50 A kis szemtanú
(amerikai thriller, 1985)
1.45 Háló@világ
2.40 Vers éjfél után

Duna TV


6.30 Ünnepi köszöntés, hírek, műsorismertetés
6.40 Márciusi hajnal
7.05 Tűzharangok üzenete
7.15 Magyar történelmi arcképcsarnok - Gábor Áron
7.30 Históriás ének
8.15 János Vitéz
(magyar animációs film)
9.30 Ünnepélyes zászlófelvonás
Közvetítés a Kossuth térről
10.10 Közvetítés Kézdivásárhelyről
11.00 Az állami ünnepség közvetítése a Múzeumkertből
12.00 Déli harangszó
12.05 Műsorajánlat
12.10 Toborzó
Verbunkok, katonadalok
12.20 Petőfi-relikviák
12.30 Emlékképek március 15-ről
12.55 A szabadságharc fővárosa
(ismeretterjesztő film)
13.30 Sorsok utódai, utódok sorsai
14.05 Petőfi Sándor: Nemzeti dal
14.10 Szabadságharcos-emlékhelyek Felsőháromszéken
14.40 Szováthy Éva
(magyar film)
16.00 Kalendárium
18.30 Márciusi hajnal
18.50 Petőfi-relikviák
19.00 Híradó
20.00 Pan Tadeusz
(lengyel játékfilm)
22.00 Liszt: XV. magyar rapszódia
22.10 Psyché
(magyar játékdilm - 2/2.)
23.55 Képtörténet
0.05 Elköszönés, Himnusz

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék
Képernyőről a vászonra
7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kinek a papné
(amerikai zenés vígjáték)
9.30 Max Q: Kényszerleszállás
(amerikai fantasztikus akciófilm)
11.00 Nem én voltam!
(francia vígjáték)
12.30 Görzsaruk
(amerikai akciófilm)
14.00 Sűrűbb, mint a vér
(amerikai filmdráma)
15.35 A tarifa
(rövidfilm)
16.05 Vágyaim netovábbja
(amerikai romantikus vígjáték)
17.55 Bolondos szív
(spanyol vígjáték)
20.00 Harc a tenger alatt
(amerikai háborús film)
21.35 Mindent anyámról
(spanyol filmdráma)
23.20 Faculty - Az invázium
(amerikai horror)
1.05 Ébren álmodó
2.50 Nyers erő
(amerikai thriller)
4.35 A vándor

Viasat3


8.35 Ismétlések
13.55 Perla
14.40 Sztár magazin
14.55 Rajzfilmek
16.15 Einstein-kastély
16.45 Hazai pályán
17.10 A nyomozó
18.00 Sztármagazin
18.10 Star Trek
19.00 Stingers
19.50 Exclusive
20.00 Natalie
21.45 A kikötő
22.40 Sztármagazin
22.50 Star Trek
23.45 Édes vágyak
0.15 A kikötő
1.10 Natalie

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
8.40 Zajlik az élet
10.00 Kontraszt
10.30 Rózsaszín sárkány
12.00 Stílusok
13.00 Hírtükör
13.05 Utánunk a KGB
14.45 Hírtükör
15.00 Linda és a főtörzs
16.35 Hírtükör
16.40 Autószalon 2001.
17.10 Titkos küldetés
17.40 Zajlik az élet
18.50 A kerge város
19.20 Túl az Óperencián
19.25 Kontraszt
20.00 A hír igaz!
21.00 Esti Mérleg
21.20 Vers
21.25 Bruttó
21.50 Marco Polo
22.50 Stílusok
23.50 Nap mint nap
1.00 Esti Mérleg

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
13.40 Színházi látcső
14.00 Magazinműsor
16.00 Wobbler
16.30 Popvilág
17.15 Ormosság
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.30 Életmódmagazin
20.00 Rendkívüli kiadás
20.30 Ingatlanpiaci körkép
21.00 Turmix
21.30 Webbusiness
22.00 Híradó
22.40 Színházi látcső
23.05 Feró Korcsmája
23.45 Képes magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. március 14., szerda

Tv műsor - 2001. március 14. - Szerda

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért (179-180.)
9.35 Naprakész
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
(horvát nemzetiségi magazin)
13.25 Ecranul nostru
(román nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Slovenski Utrinki
14.30 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1941-ből
14.45 Európa nem válaszol
(magyar kémfilm, 1941) FF
16.20 Ezredforduló
16.30 Útmutató
17.00 Érintő
17.25 Egérfogó
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/33.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás
20.05 Nem jogerős
20.35 TS - Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.40 Híradó este - Időjárás
22.50 Aktuális
23.10 Théma
23.20 Alaphangok
23.30 Panoráma
Szaniszló Ferenccel
24.00 TS - Bajnokok Ligája
0.50 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Millenniumi Mesék
8.55 112
9.45 Válogatás az MTV archívumából
9.45 Kemény János báró filmjei
10.45 Musica Historica
A Lassus énekegyüttes koncertje
11.05 Hon-lap
11.30 Koffer
12.00 Déli harangszó
12.01 Szerelmek Saint Tropez-ban (31.)
Törékeny boldogság
12.50 Van öt perce?
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
15.30 Beszélgetés Orbán Viktor miniszterelnökkel
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS - Férfi kézilabda
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
Millennium - Molnár Ferenc
20.45 Századfordító magyarok
Vargha Balázs (1921-1996)
21.40 Fehér névjegykártya
(lengyel tévéfilmsorozat - 6/4.)
A Ruberg-társaság
22.30 Magyarok a Balkáni Háborúban 1991-1997
(magyar dokumentumfilm-sorozat - 2.)
Mint egy masina
23.20 Záróra
0.20 Nikodémusok órái
1.50 Aktuális
2.15 Iskola utca
3.45 Nagycsütörtök
Dokumentumfilm az erdélyi Helikonról
4.45 TS

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Joker
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 11.)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 51.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.40 Második csók
(francia tinisorozat - 43.)
A titok
14.05 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 161.)
14.35 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 43.)
Hideg fúzió
15.25 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 43.)
16.10 Joker
16.15 Terra Nostra
(brazil sorozat - 52.)
17.10 Joker
17.15 Híresek és gazdagok
(argentin sorozat - 12.)
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 43.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen Ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat - 1007-1008.)
20.25 Csíííz!
21.25 Nyomás alatt
(amerikai thriller, 1997)
23.00 Maffiózók
(amerikai krimisorozat)
Felejts, hogy élhess!
23.55 Híradó
0.10 Pont hu
(multimédia-magazin)
0.40 Norm-show
1.05 Fókusz (ismétlés)
1.35 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
9.00 Stefanie
(német kórházsorozat)
9.50 Segíts magadon!
10.15 Közvetlen ajánlat
11.15 Reggeli gondolatok
10.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.25 Magyarország holnap
11.55 Csupa, csupa élet
(német sorozat)
12.20 Családban marad
(amerikai vígjátéksorozat)
12.50 Cartouche
(francia kalandfilm, 1962)
14.45 Xena
15.30 Milady
(argentin sorozat)
16.00 Ramona
(mexikói sorozat)
16.45 Acapulco szépe
(mexikói sorozat)
17.10 Fiorella
(perui sorozat)
18.00 Sebzett szívek
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.40 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 TV2 Utószilveszter
A szilveszteri műsor legviccesebb pillanatai
21.30 Szemfényvesztés
(amerikai thriller, 1994)
Közben: Kenósorsolás
23.20 Jó estét, Magyarország!
0.05 A rendszerváltás éve
(magyar dokumentumfilm-sorozat)
1.00 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat - 5.)
1.50 Háló@Világ
2.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 A protestáns egyházak és a Poétika
9.40 Kossuth-nóták
10.05 Indián nyár
(magyar dokumentumfilm)
10.40 Mai kézművesek
10.55 Az időgép (12/6.)
11.25 Klasszikus repülőgéptípusok (8/5.)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.10 Műsorismertetés
12.15 Szép zenék délutánra (3/3.)
12.55 Tálentum
Taub János
13.25 Heuréka! Megtaláltam!
13.55 Heuréka diákkör (ism.)
14.25 Nyelvőrző (ism.)
14.40 Dzsungeldili (26/2.)
15.05 Isten hozta szigetünkön!
15.30 Utazás az ínyencek földjére (11.)
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
17.55 Műsorajánlat, reklám
18.00 Híradó
18.30 Mesefilmek
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.05 Mahábhárata
(angol tévéfilmsorozat - 3/1.)
21.00 Híradó - Sport
21.35 A gályarab prédikátorok emlékezete
22.35 Csillag a máglyán
(magyar játékfilm)
0.10 Ezredforduló
0.15 Híradó
0.20 Műsorajánlat - Vers

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Michelle Pfeiffer
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Macska-jaj
9.35 Jackie Chan: Az elveszett zsaru
11.20 Lautrec
13.25 Randi az elnök lányával
14.55 Első látásra
17.00 Tűzzel-vassal
20.00 Még egyszer, utoljára
21.35 Ronin
23.35 Lautrec
1.40 Falcone
3.25 Woop Woop - Az isten háta mögött

Viasat3


8.35 Ismétlések
13.55 Perla
14.40 Sztármagazin
14.55 Rajzfilmek
16.15 Einstein-kastély
16.45 Hazai pályán
17.10 A nyomozó
18.00 Sztármagazin
18.15 Star Trek - Voyager
19.00 Stingers
19.50 Sztármagazin
20.00 Air Rescue Team - Mentőhelikopter
20.50 Candy Club - Vörös lámpás negyed
21.40 Sztármagazin
21.55 Amerikai szex
22.45 Star Trek - Voyager
23.35 Candy Club

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
9.40 Zajlik az élet
11.00 Gigabyte
11.40 Nap mint nap
13.15 Stílusok
14.20 Hírtükör
14.25 Linda és a főtörzs
16.00 Hírtükör
16.05 Csúcs 15 slágerlista
17.00 Hírtükör
17.05 NASA
17.40 Zajlik az élet
18.50 Egy hátizsákra való kaland
19.20 Túl az Óperencián
19.25 Meseautó
21.00 Esti mérleg
21.20 Vers
21.25 Marco Polo
22.25 Mű-terem
23.05 Hírtükör
23.10 Hollywood Madam
0.30 Nap mint nap
1.00 Esti Mérleg

ATV


5.50 Napkelte
13.40 Színházi látcső
14.10 Premier Plan
14.55 Közvetlen ajánlat
15.10 Táncpanoráma
15.30 Vendég: a TV11
17.00 Új mezőgazdasági magazin
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.25 Hyde Park Corner
20.05 Beszólás
21.00 Emberközelben
22.00 Híradó
22.40 Autósvilág
23.10 A Nemzet Színésze: Sinkovits Imre
23.45 Képes magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. március 13., kedd

Tv műsor - 2001. március 13. - Kedd

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 177-178.)
9.35 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
Benne: 12.10 Körzeti híradók
13.00 Srpski Ekran
(szerb nemzetiségi magazin)
13.25 Unser Bildschirm
(német nemzetiségi magazin)
13.58  Hírek - Időjárás
14.00 „Képes könyv”
Kötelező és ajánlott irodalom
Toldi
Arany János elbeszélő költeménye - 2/1.
Előadja: Gáspár Sándor
14.55 Ábel Amerikában
(tévéfilm - 2/1.)
16.03 Hírek. Időjárás
16.05 Ezredforduló
16.15 Kevin
16.30 Zöldpont
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
17.25 Katolikus krónika
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.12 Szót kér a természet!
18.20 Szerelmek Saint Tropez-ban
(francia sorozat - 35/32.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó
19.53 Sporthírek - Időjárás
20.05 Önök kérték!
Kívánságműsor
21.00 Beszélgetés Orbán Viktor miniszterelnökkel
21.35 Hol nem volt...
22.05 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Alaphangok
22.50 Magyar Szalon
(heti kulturális magazin)
23.20 TS - Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója
0.10 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Egérfogó
9.00-10.45 Válogatás az MTV archívumából
Benne:
9.00 Nagycsütörtök
Dokumentumfilm az erdélyi Helikonról
10.00 Schiff András Schubertról
10.45 Nemzeti értékeink
11.05 Táncvarázs
12.00 Déli harangszó
12.05 Szerelmek Saint Tropez-ban (30.)
Semmi más, csak a tánc
13.00 Híradó délben
14.00 Évgyűrűk
14.20 Ablak
15.15 Néprajzi értékeink
15.30 MMM -  Mi? Mennyi? Miért?
Munkaerőpiac
16.00 Iskola utca - Tanodú
17.30 Fogadóóra
18.00 TS - Bajnoki jégkorongmérkőzés
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
Millennium - Krúdy Gyula
20.45 Unokáink sem fogják látni
21.40 Yonta kék szemei
Feliratos portugál film
23.15 Záróra
0.15 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
1.50 Aktuális
2.15 Iskola utca - Tanodú
3.45 Nyitott stúdió
Mártha István dalai
4.00 TS - Bajnoki jégkorongmérkőzés
Döntő

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Joker
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 10.)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 50.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.40 Második csók
(francia tinisorozat - 42.)
Új felállás
14.05 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 160.)
14.35 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 42.)
Valami van a levegőben
15.25 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 42.)
16.10 Joker
16.15 Terra Nostra
(brazil sorozat - 51.)
17.10 Joker
17.15 Híresek és gazdagok
(argentin sorozat - 11.)
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 42.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen Ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 20.)
Elvarratlan szárak
21.15 A dzsentlemanus
(amerikai vígjáték, 1992)
23.15 Híradó
23.30 A doktor
(amerikai filmdráma, 1991)
1.45 Fókusz (ismétlés)
2.15 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Stefanie
(német kórházsorozat)
9.55 Hurrá, utazunk!
10.20 Közvetlen ajánlat
11.15 Reggeli gondolatok
11.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.25 Ablak Európára
11.55 Csupa, csupa élet
(német sorozat)
12.20 Családban marad
(amerikai vígjátéksorozat)
12.55 Zuhanás a szerelembe
(amerikai romantikus film, 1984)
14.45 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Milady
(argentin sorozat)
16.00 Ramona
(mexikói sorozat)
16.45 Acapulco szépe
(mexikói sorozat)
17.10 Fiorella
(perui sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.30 Titkos fegyver
(amerikai akciófilm, 1994)
Közben: Kenósorsolás
23.05 Jó estét, Magyarország!
23.45 A halál és a lányka
(francia-angol thriller, 1994)
2.30 Háló@Világ
Életvitel az interneten
3.20 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Millenniumi krónika
9.10 Ami igaz, az igaz
9.25 Pásztóiak
10.10 A mi kis falunk Skóciában (5.)
11.00 „Just a gigolo” (ismétlés)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.10 Műsorismertetés
12.15 Királyi sírok (ismétlés)
12.35 Családi album (ismétlés)
13.15 Sziget (ismétlés)
14.15 In memoriam Lajta Béla
14.50 Európa legszebb kertjei
15.15 Hungária Litterata
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
17.55 Műsorajánlat, reklám
18.00 Híradó
18.30 Mesefilm
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 A bolygók (8/5.)
19.55 Agatha Christie Poirot-történetei
Mr. Davenheim eltűnése
(angol bűnügyi filmsorozat)
20.45 Bohókás vadon
21.00 Híradó - Sport
21.35 A nyaraló
(magyar játékfilm)
22.55 A XX. század 100 híres fotója
Gandhi (1946)
23.05 Így készül a Mahábhárata
(angol dokumentumfilm)
24.00 Ezredforduló (ismétlés)
0.05 Híradó
0.10 Műsorajánlat - Vers

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Kim Basinger
7.00 Babar
7.30 Angyalok városa
9.25 Asterix és Obelix
11.15 Carla új élete
13.25 Oroszlánbarlang
15.00 Három a nagylány
16.45 Mordály a tarsolyomban
18.15 Reszkessetek, betörők 3.
20.00 Távkapcs
21.25 Kinek a papné
23.25 Girl 6 - A hatodik hang
1.15 Rossz vér
2.45 Velejéig gonosz

Viasat3


8.35 Ismétlések
13.55 Perla
14.40 Sztármagazin
14.55 Rajzfilmek
16.15 Einstein-kastély
16.45 Hazai pályán
17.10 A nyomozó
18.00 Sztármagazin
18.10 Star Trek - Voyager
19.00 Stingers
19.50 Sztármagazin
20.00 Láz
20.50 Baráti viszonyok
21.35 Sztármagazin
21.50 Görögország leplezetlenül
22.40 Forró percek
23.10 Star Trek - Voyager
0.00 Baráti viszonyok
0.45 Görögország leplezetlenül

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
9.40 Zajlik az élet
11.00 Ugye bár
11.40 Nap mint nap
13.55 Stílusok
14.50 Hírtükör
14.55 Linda és a főtörzs
16.35 Hírtükör
16.40 Divatkoktél
17.10 Titkos küldetés
17.40 Zajlik az élet
18.55 A kerge város
19.20 Túl az Óperencián
19.30 Talált pénz
21.00 Esti Mérleg
21.25 Marco Polo
22.30 Hírtükör
23.35 Feet of flaes
23.35 Stílusok
0.35 Nap mint nap

ATV


5.50 Nap-kelte
12.20 Magazinműsor
14.20 Táncpanoráma
14.40 Alexebbek
15.40 Csak természetesen!
16.40 Nagyvizit
17.00 Ingatlanpiaci körkép
18.00 Napnyugta
19.00 ATV-híradó
19.30 Nyitott száj
20.20 Mit gondol?
20.30 Jancsiszög
21.30 Látók, szóljatok!
22.00 Híradó
22.40 Színházi látcső
23.10 Premier Plan
23.55 Képes magazin