2001. február 28., szerda

Tv műsor - 2001. február 28. - Szerda

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 159-160.)
9.30 Naprakész
Mindenkinek minden
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
(horvát nemzetiségi magazin)
13.25 Ecranul nostru
(román nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1940-ből
14.20 Dankó Pista
(magyar film, 1940)
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Bordal
(sorozat - 7/1.)
16.30 Tanúságtevők
17.00 Az Equator expedíció
(magyar sorozat - 4/4.)
A tűzistennő földjén
17.25 Egérfogó
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/26.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.05 Nem jogerős
Jogi show-műsor
20.35 Buster
(angol film)
22.10 Híradó este
22.20 Aktuális
22.40 Théma
22.50 Alaphangok
23.00 Panoráma
Szaniszló Ferenccel
23.25 Ember vagy ördög?
(dokumentumfilm)
0.20 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Millenniumi Mesék
A matematika királya - Neumann János
9.00-11.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.00 Jelenetek a szobrok életéből
A budai Várpalota
9.15 Hamari Júlia zenekari hangversenye
10.20 A kor falára
Versek a Magyar Kultúra Napján
11.05 „Hol az a dal?...”
Egy este Gyöngy Pállal
12.00 Déli harangszó
Utána: Szerelmek Saint Tropez-ban
(francia tévéfilmsorozat - 24.)
Szenvedéllyel vagy sehogy
12.50 Van öt perce?
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst, avagy mit üzen a múlt?
15.30 A kölcsönkapott Föld - Repríz (7.)
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS
19.40 Tévétorna Norbival
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Solti György (ism.)
20.45 Ez történt...
1991 - hónapról hónapra
Február
21.35 Téltemetés
(magyar film)
22.15 Fehér névjegykártya
(lengyel tévéfilmsorozat - 6/2.)
23.10 Záróra
0.10 Nikodémusok órái
1.40 Akutális
2.05 Iskola utca (ism.)
3.35 Premier (ism.)
4.00 TS (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 1.)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 41.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.40 Második csók
(francia tinisorozat - 33.)
A titokzatos Joel
14.05 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 151.)
14.30 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 33.)
Mélyhűtött emlékek
15.25 Terra Nostra
(brazil sorozat - 42.)
16.15 Joker
16.20 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 33.)
17.05 Joker
17.15 Híresek és gazdagok
(argentin sorozat - 2.)
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 33.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen Ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
20.25 Csíííz
Bakiparádé
21.25 Az ördög háromszöge
(amerikai krimi)
23.15 Híradó
23.30 Pont hu
(multimédia-magazin)
24.00 Öreglányok
(amerikai vígjátéksorozat)
0.30 Fókusz (ismétlés)
1.00 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Csupa, csupa élet
(német sorozat)
9.00 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
9.35 Segíts magadon!
10.05 Közvetlen ajánlat
10.55 Reggeli gondolatok
11.00 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.05 Magyarország holnap
11.35 Stefaine
(német kórházsorozat)
12.25 Mindörökké Júlia
(olasz minisorozat - 6/6.)
14.25 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.15 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.00 Ramona
(mexikói sorozat)
16.45 Acapulco szépe
(mexikói sorozat)
17.10 Fiorella
(perui sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.40 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
20.30 Noormális Olimpia
A L’art pour l’art Társulat műsora
21.30 A rettegés tava
(amerikai thriller)
Közben: Kenósorsolás
23.00 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek
23.45 A rendszerváltás éve
0.45 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
1.45 Háló@Világ
2.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Virtus (ismétlés)
9.10 Muzsika-szó (ismétlés)
9.40 Az Amur folyó mentén Kínában (4/4.)
10.30 Interfolk ’99
10.55 Az időgép (12/2.)
11.25 Klasszikus repülőgéptípusok (8/1.)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.15 Szép zenék délutánra
13.00 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
13.30 Heuréka diákkör (ismétlés)
14.00 A dzsungel könyve
14.25 Középkori váraink
14.50 Nyelvőrző (ismétlés)
15.05 Isten hozta szigetünkön! (26/13.)
15.30 Utazás az ínyencek földjére (9.)
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
18.00 Híradó - Sport
18.30 Mesefilmek
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Válik a férfi, válik a nő (2/1.)
20.15 Caspar David Friedrich
21.00 Híradó - Sport
21.30 A szellem órája
Halál
22.30 Film...
23.50 Ezredforduló (ism.)
23.55 Híradó - Vers

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Houdini - A halál cimborája
9.05 Üzenet a palackban
11.15 A három évszak
13.05 Indiánnyár
14.45 A bűvös kard - Camelot nyomában
16.15 Ezer hold
18.00 Nyisd ki a szemed
20.00 Ébren álmodó
21.50 Asterix és Obelix
23.40 54
1.15 Rémségek könyve
2.55 Az elveszett fiú

Viasat3


8.15 Ismétlések
13.50 Perla
14.35 Exclusive
14.50 Rajzfilmek
16.10 Einstein-kastély
16.40 Hazai pályán
17.05 Trópusi hőség
18.00 Exclusive
18.15 Star Trek
19.00 Stingers
19.50 Exclusive
20.00 Air Rescue Team
20.50 Candy Club
21.40 Exclusive
21.55 Amerikai szex
22.45 Star Trek
23.35 Candy Club

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
9.40 Zajlik az élet
11.00 Csúcs 15 slágerlista
11.55 Hírtükör
12.00 A sebesség bűvöletében
12.35 Kontraszt
13.05 Nap mint nap
14.00 Stílusok
14.55 Hírtükör
15.00 Egy szoknya, egy nadrág
16.20 Gigabyte
17.00 Hírtükör
17.05 NASA
17.40 Zajlik az élet
18.50 Egy hátizsákra való kaland
19.20 Túl az Óperencián
19.25 Halál Rommelre
21.00 Esti mérleg
21.20 Vers
21.25 Fedezetlen szerelem
23.05 Mű-terem
23.45 Nap mint nap

ATV


5.50 Nap-kelte
13.20 Premier Plan
14.30 Táncpanoráma
15.15 Közvetlen ajánlat
15.30 Vendég: a TV11
17.30 Új mezőgazdasági magazin
18.00 Napnyugta
19.00 ATV-híradó
19.25 Hyde Park Corner
20.05 Beszólás
21.00 Emberközelben
22.00 Híradó

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. február 27., kedd

Tv műsor - 2001. február 27. - Kedd

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért (157-158.)
9.35 Naprakész
Mindenkinek minden
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Srpski Ekran
(szerb nemzetiségi magazin)
13.25 Unser Bildschirm
(német nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Szeretném bejárni a Földet...
Zenés utazás a világ körül
14.20 „Képes könyv”
Kötelező és ajánlott irodalom
Petőfi Sándor: János vitéz
IV. ének
14.40 A falu jegyzője
Eötvös József regényének tévéváltozata - 4/3.
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás-jelentés
16.00 Utánam, srácok!
(gyermekfilmsorozat - 6/1.)
A hídrakéta
16.30 Zöldpont
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
17.25 Katolikus krónika
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.20 Szerelmek Saint Tropez-ban
(francia sorozat - 35/25.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó
Sporthírek - Időjárás
20.05 Önök kérték!
21.05 Évszakok
Balázs Fecó zenés beszélgetése
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.40 Alaphangok
22.50 Magyar Szalon
23.20 BBS - Ami a moziforgalmazásból kimaradt
23.25 Neoszarvasbika
(magyar film, 1992)
0.35 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Egérfogó
9.00 Az MTV Archívumából
Erkel Ferenc: István, a király
(operafilm)
11.05 Szülőföldem
12.00 Déli harangszó
12.05 Szerelmek Saint Tropez-ban (23.)
Hazugság és zene
13.00 Híradó délben
14.00 Évgyűrűk
14.20 Ablak
15.15 Remekművek
Mozart: F-dúr oboanégyes
15.30 Mesélő cégtáblák
Gázgyárak Pest-Budán
16.00 Iskola utca - Tanodú
17.30 Fogadóóra
18.00 TS
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este - Sport
20.45 Huszadik századi történetek
Borbándi Gyula
21.40 Idegen közöttünk
(amerikai film)
23.25 Záróra
0.25 Az álom én vagyok
2.00 Aktuális
2.25 Iskola utca
4.00 TS

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 40.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.40 Második csók
(francia tinisorozat - 32.)
Térden állva
14.05 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 150.)
14.30 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 32.)
Gyilkos növények
15.25 Terra Nostra
(brazil sorozat - 41.)
16.15 Joker
16.20 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 32.)
17.05 Joker
17.15 Híresek és gazdagok
(argentin sorozat - 1.)
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 32.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen Ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 18.)
Égben kötött szerződés
21.15 Elveszve Afrikában
(amerikai kalandfilm, 1994)
23.00 Híradó
23.15 Bronxi mese
(amerikai film, 1993)
1.25 Fókusz (ismétlés)
1.55 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa, csupa élet
(német sorozat)
9.25 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
9.45 Hurrá, utazunk!
10.10 Közvetlen ajánlat
11.00 Reggeli gondolatok
11.05 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.10 Ablak Európára
11.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
12.30 Mindörökké Júlia
(olasz sorozat - 6/5.)
14.25 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.15 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.00 Ramona
(mexikói sorozat)
16.45 Acapulco szépe
17.10 Fiorella
(perui sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat)
A találkozó 2.
21.30 Szuperöklű fúria
(hongkongi karatefilm, 1976)
Közben: Kenósorsolás
23.35 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek
0.25 The Doors
(amerikai zenés film, 1990)
2.45 Háló@Világ
3.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Millenniumi krónika
9.10 Ami igaz, az igaz
9.25 Mai kézművesek
9.40 Az időgép
(lengyel sorozat - 12/1.)
10.10 A mi kis falunk Skóciában
(angol sorozat, ismétlés)
11.05 Kazo
Film Szathmári Sándor íróról
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.15 Minoritates Mundi
12.45 Az élet szele (10/10.)
13.35 A dzsungel könyve (45.)
14.00 A gyűrűsfóka
14.10 Sziget (ismétlés)
15.10 Hungaria Litterata
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
18.00 Híradó - Sport
18.30 Mesefilm
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 A bolygók
(angol sorozat - 8/3.)
19.55 Agatha Christie Poirot-történetei
(angol krimisorozat)
A Viktória-bál esete
20.45 Bohókás vadon 2.
(német animációs film)
21.00 Híradó - Sport
21.30 A mi XX. századunk
(francia dokumentumfilm)
22.30 Vattatyúk
(magyar film, 1998)
23.45 Ezredforduló (ismétlés)
23.50 Híradó
23.55 Vers

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök - John Travolta
7.00 Babar
7.25 Lautrec
9.30 Tíz elveszett év
11.20 A velencei kurtizán
13.15 Savanyú a szülő
14.50 Hollywoodi forgatókönyv
16.35 A Winslow fiú
18.20 Sülve-főve
20.00 Woop Woop - Az isten háta mögött
21.40 Vágyaim netovábbja
23.30 Egy gyilkosság forgatókönyve
1.15 Tíz elveszett év
3.05 Szilikon völgy
4.40 Halott ember ritkán táncol

Viasat3


8.15 Ismétlések
13.50 Perla
14.35 Exclusive
14.50 Rajzfilmek
16.10 Einstein kastély
16.40 Hazai pályán
17.05 Trópusi hőség
18.00 Exclusive
18.15 Star Trek
19.00 Stingers
19.50 Exclusive
20.00 Láz
20.50 Baráti viszonyok
21.35 Exclusive
21.50 Valódi élet: Görögország leplezetlenül
22.40 Forró percek
23.10 Star Trek
0.00 Baráti viszonyok
0.45 Görögország (ism.)

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
9.40 Zajlik az élet
11.00 Ugye bár
11.55 Hírtükör
12.00 Atletico Partick
12.30 Kontraszt
13.00 Nap mint nap
14.00 Stílusok
15.15 Hírtükör
15.20 Péntek Rézi
16.35 Divatkoktél, divatmagazin
17.05 Hírtükör
17.10 Titkos küldetés
17.40 Zajlik az élet
18.50 A kerge város
19.15 Hírtükör
19.20 Túl az Óperencián
19.25 Shanghai meglepetés
21.00 Esti Mérleg
21.20 Vers
21.25 Láthatatlan mama
23.00 SATeLIT parti a Lugas étteremben
23.45 Nap mint nap
1.00 Esti Mérleg

ATV


5.50 Nap-kelte
13.10 Táncpanoráma
15.25 Közvetlen ajánlat
15.40 Csak természetesen!
16.40 Nagyvizit
17.00 Ingatlanpiaci körkép
17.30 Lan-guszta
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.30 Nyitott száj
20.20 Mit gondol?
20.30 Jancsiszög
21.30 Látók, szóljatok!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. február 26., hétfő

Tv műsor - 2001. február 26. - Hétfő

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 155-156.)
9.30 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
12.00 Híradó délben
13.00 Roma magazin
13.25 Domovina
(szlovák nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 A mi kis családunk
(német sorozat - 20.)
14.55 TS - Bajnokok Ligája Magazin
15.45 Van öt perce?
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Magyar Ház
Palackposta
16.25 Katolikus közösségteremtők Rákospalotán
16.45 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
16.55 Tanuljunk Európát!
17.20 Kvartett
A visegrádi négyek országainak műsora
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.20 Szerelmek Saint Tropez-ban
(francia sorozat - 35/24.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó
Sporthírek. Időjárás
20.00 Millenniumi Mesék
„A matematika királya”
Neumann János
20.30 112
(bűnügyi magazin)
21.10 MMM - Mi? Mennyi? Miért?
Egészségügy
21.40 112 extra
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.40 Alaphangok
22.50 Fogadóóra
23.15 Ítéletlenül
(magyar dokumentumfilm)
0.20 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Delta
9.00 Rajongó
9.30 A film és...
10.20 Jelfák
10.30 Tv-klinika
11.00 Alternatív Magyarország
11.30 Az Európai Parlament
12.05 Wagner
(angol-magyar tévéfilmsorozat - 10/3.)
13.00 Híradó délben
14.00 Parlamenti napló
15.00 EDDA-koncert
15.50 Nemzeti értékeink
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Összeállítás Vécsey Ernő dalaiból
18.00 TS
Szeged-Kazincbarcika
Bajnoki röplabdamérkőzés
Közvetítés Szegedről
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.45 Az orosz medve birodalma (5.)
21.35 Therese
(francia film)
23.00 Záróra
24.00 Nikodémusok órái
1.35 Aktuális
2.00 Iskola utca
3.30 Nemzeti értékeink (ism.)
3.40 Nyitott stúdió
4.00 TS
Szeged-Kazincbarcika
Bajnoki röplabdamérkőzés (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 39.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.40 Második csók
(francia tinisorozat - 31.)
14.05 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 149.)
14.30 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 31.)
15.25 Terra Nostra
(brazil sorozat - 40.)
16.15 Joker
16.20 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 31.)
17.10 Joker
17.15 Maria
(mexikói sorozat - 31.)
18.00 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 180.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 A riporter: Frei Tamás
21.25 A maori hercegnő
(ausztrál kalandfilmsorozat - 7-8.)
23.10 Las Vegas - A bűnös város
(amerikai akciófilm-sorozat - 4.)
25.55 Autómánia
0.25 Híradó
Késő esti kiadás
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Csupa, csupa élet
(német sorozat)
9.00 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
9.30 Party Tv
10.25 Közvetlen ajánlat
11.15 Reggeli gondolatok
11.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.25 Stefanie
(német kórházsorozat)
12.15 Mindörökké Júlia
(olasz sorozat - 6/4.)
14.25 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.15 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.00 Ramona
(mexikói sorozat)
16.45 Acapulco szépe
(mexikói sorozat)
17.10 Fiorella
(perui sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Most vagy soha - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 J.A.G. - Becsületbeli ügyek
(amerikai krimisorozat)
21.30 Air America
(amerikai akciófilm-sorozat)
A repülő riporternő
Közben: Kenósorsolás
22.20 Jó estét, Magyarország!
23.05 Az én mozim folytatódik
Friderikusz Sándor műsora
Vendég-műsorvezető: Csányi Vilmos
0.00 Veszélyes küldetés
(amerikai akciófilm-sorozat)
0.50 Színkép
1.25 Napló (ismétlés)
2.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Heti Hírmondó (ism.)
9.15 Egy század emlékezetes pillanatai (ismétlés)
9.40 Az Amur folyó mentén Kínában (4/3.)
10.35 Barátok a strandon
(német tévéfilmsorozat - 13/13.)
11.25 Emlékképek (ismétlés)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.15 Dunasport (ismétlés)
12.55 Tálentum (ismétlés)
13.25 Elfeledett tájakon
13.55 A dzsungel könyve (44.)
14.20 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
14.30 Halld, Izrael!
15.00 Rendhagyó történelemóra (ismétlés)
15.40 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
18.00 Híradó
18.30 Mesefilm
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 „Vadócba rózsát...”
Beszélgetések dr. Béres  Józseffel - 1-2.
20.45 Kun Miatyánk (3/3.)
21.00 Híradó - Sport
21.30 Sziget - Kőbe vésett emlékezet
22.35 A szabadság fantomja
0.15 Ezredforduló (ismétlés)
0.20 Híradó
0.25 Vers

HBO


6.30 James és az óriásbarack
7.50 Ne sírjatok, fiúk!
9.25 Marvin szobája
11.00 Wallace és Gromit Hollywoodban
11.55 Jelenetek egy névházasságból
13.25 Minizsenik
15.00 Kismenők
16.30 James és az óriásbarack
17.50 Az igazság napja
20.00 Lottózsonglőrök
21.30 Mozi! Mozi! Mozi!
22.00 Házasságszerzők
(amerikai vígjáték)
23.35 Harag
0.55 Búcsúmulatság
(amerikai film)
2.45 A szállítmány
(amerikai krimi
4.20 8 mm
(amerikai thriller)

Viasat3


9.00 Ismétlések
13.50 Perla
14.35 Exclusive
14.50 Rajzfilmek
16.10 Einstein-kastély
16.40 Hazai pályán
17.05 Trópusi hőség
18.00 Exclusive
18.15 Star Trek
19.00 Stingers
19.50 Exclusive
20.00 A Berlin-akták
21.40 Lányok a tűzvonalban
22.30 Exclusive
22.45 Star Trek
23.35 Forró percek
0.05 Berlin-akták

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
11.00 Pagoda
11.55 Hírtükör
12.00 A sebesség bűvöletében
12.30 Kontraszt
13.00 Nap mint nap
13.55 Hírtükör
14.00 Stílusok. Hírtükör
15.00 Döntő pillanat
16.15 Mű-terem
17.00 Hírtükör
17.05 NASA
17.40 Zajlik az élet
18.50 Egy hátizsákra való kaland
19.20 Hírtükör
19.25 Túl az Óperencián
19.30 Kékharisnya
21.00 Esti mérleg
21.20 Vers
21.30 Modem szerelem
23.55 Csapó - Filmajánló magazin
0.20 Nap mint nap
1.00 Esti mérleg

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
13.40 Utazási magazin
14.20 Alexebbek
15.45 Közvetlen ajánlat
16.00 Csillagszem
16.30 Autósvilág
17.00 ATV-magazin
18.00 Napnyugta
19.00 Híradó
19.30 Össztűz
20.20 Mit gondol?
20.30 Szerepcsere

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. február 7., szerda

Tv műsor - 2001. február 7. - Szerda

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
Benne: 6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
Brazil tévéfilmsorozat - 129-130. (ism.)
9.35-12.00 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
10.10 Zöldhíradó
10.20 Mackónadrágban
10.50 Nál(l)atok
11.35 Íz-lelő
11.45 Agora
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
13.25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.00 Millenniumi filmtár
14.10 Filmhíradók 1940-ből
14.20 Zárt tárgyalás
Magyar film
15.50 Ezredforduló
16.00 Einblicke
Középfokú németnyelv-tanfolyam - 18/16.
Nők és férfiak
16.30 Tanúságtevők
Dr. Papp Lajos szívsebész
17.00 Állítsátok meg a Földet!
Csákányi László énekel
17.25 Alternatív Magyarország - 12/2.
„Agyelszívás”
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Időjárás-jelentés, Körzeti híradók
Utána: Menő manó
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat - 35/14.
Bátorság az élethez
19.15 Világhíradó - Időjárás-jelentés
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Kálmán Imre (ism.)
20.05 Oázis
Kepes András műsora
22.05 Híradó este - Időjárás-jelentés - Millenniumi híradó
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Alaphangok (ism.)
22.50 Panoráma
Szaniszló Ferenccel
23.20 A 32. Magyar Filmszemle alkalmából
Derengő
Magyar film
0.40 Ezredforduló (ism.)

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 Millenniumi mesék
A Kontroll-csoport - Hőgyes Endre orvos
9.00-11.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.00 Schiff András gondolatai a zongoráról
9.50 Házimozi
Illés Endre filmjei
10.30 Bartók tanítványa voltam
Norvégiai beszélgetés Elizabeth Kleinnel
11.00 Szécsi Pál és barátai
12.00 Déli harangszó
Utána: Szerelmek Sainl-Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat - 13.
Az utolsó hangjegy
12.50 Van öt perce?
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
Avagy mit üzen a múlt?
15.30 A kölcsönkapott Föld - Repríz
Válogatás a természet archívumából - 5.
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
18.00 TS
Benne:
- Alpesi sí-vb
Közvetítés St. Antonbol
- Elektromos-Győr SE férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés
Közvetítés Pestlőrincről
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó - Időjárás-jelentés
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Kálmán Imre
20.45 TS - Alpesi sí-vb
Közvetítés St. Antonból
21.35 Albínó aligátor
Amerikai film
23.10 Záróra
0.10 Nikodémusok órái
László atya műsora
1.40 Aktuális
2.05 Iskola utca - Szó-köz (ism.)
3.35 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
4.00 TS (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: 8.10 Mire gondolok?
9.05 Receptklub (ism.)
9.20 Szeretni bolondulásig
Mexikói filmsorozat - 166. (ism.)
9.45 Titkok és szerelmek
Mexikói filmsorozat - 26.
10.35 Top-shop
11.30-13.35 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne:
11.30 Ünnepnaptár
Vallási műsor
11.35, 12.05 Mire gondolok?
12.30 Receptklub
12.50 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
Nemzetiségi műsor
13.35 Második csók
Francia filmsorozat - 18.
A szívposta
14.05 Hélene és a fiúk
Francia filmsorozat - 136.
14.20 Norm-show
Amerikai vígjáték - 13.
14.35 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
Amerikai kalandfilmsorozat - 18.
Skorpió
15.25 Terra Nostra
Brazil filmsorozat - 27.
16.20 Joker
Telefonos villámjáték
16.25 Paula és Paulina
Mexikói filmsorozat - 18.
17.05 Joker
Telefonos villámjáték
17.10 Maria
Mexikói filmsorozat - 18.
18.00 Szeretni bolondulásig
Mexikói filmsorozat - 167.
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.55 Barátok közt
Magyar filmsorozat - 957-958.
20.25 Csíííz
21.25 Ápolandó ápolók
Amerikai vígjáték
22.55 Híradó
Késő esti kiadás
23.10 .hu
Multimédia-magazin
23.30 Öreglányok
Amerikai vígjátéksorozat
0.35 Fókusz (ism.)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
8.35-12.15 Délelőtt a TV2-vel
Benne:
8.35 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat
9.00 Csupa-csupa élet
Német filmsorozat
9.30 Jenny
Amerikai vígjátéksorozat
10.00 Segíts magadon!
10.25 Közvetlen ajánlat
11.15 Reggeli gondolatok
11.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.25 Magyarország holnap
12.15 Stephanie
Német kórházsorozat - 10.
Téves diagnózis
13.05 Mamma Lucia
Olasz romantikus filmsorozat - 3/2.
14.35 Herkules
Amerikai fantáziafilm-sorozat
Medea culpa
15.15 Szelek szárnyán
Kanadai családi filmsorozat
A halvány remény
16.00 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
16.25 Acapulco szépe
Mexikói filmsorozat - 6.
16.55 Ramóna
Mexikói filmsorozat - 29.
17.40 Maria
Isabel Mexikói filmsorozat - 76.
18.30 Tények
Hírműsor
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.40 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
Argentin filmsorozat
20.30 TV2-utószilveszter
21.35 Bűvölet
Amerikai thriller (1993)
Közben: Kenósorsolás
23.25 Jó estét, Magyarország!
23.55 Csiszár.hu
0.55 Esküdt ellenségek
Amerikai krimisorozat
1.45 Háló@világ
Életvitel az Interneten
2.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30-8.30 Indul a nap
Benne: Hírek
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Virtus
9.10 Táncház
9.40 Szepsi - Moldava nad Bodvou
Ismeretterjesztő film
10.15 Az élet szele - 10/8.
11.00 Barátok a strandon - 13/8.
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó
Váltó
Gazdasági hírek délben
12.10 Műsorismertetés
12.15 Magyarok Bukur városában
Dokumentumfilm
13.05 A dzsungel könyve - 30.
A nagy csapat
13.30 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám
13.45 Tele-enciklopédia
14.00 Lyukasóra (ism.)
14.45 Nyelvőrző (ism.)
15.00 Műsorajánlat
15.05 Isten hozta szigetünkön! - 26/10.
15.30 Utazás az ínyencek földjére - 16/6.
16.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat - Reklám
18.00 Híradó - Sport
18.25 Mese
18.50 Hej, hej, helyes beszéd!
18.55 Reklám - Műsorajánlat
19.00 Csinibaba
Magyar filmvígjáték
20.40 Zénó barkácsol
21.00 Híradó - Sport
21.30 A szellem órája
Hagymakupolás honfoglalás Erdélyben
22.30 A határ
Olasz játékfilm
0.10 Ezredforduló
0.15 Híradó
0.20 Műsorajánlat - Vers

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.25 Joe, az óriás gorilla
9.20 A sátán gyermeke
10.45 Santana - Supernatural
11.50 Paparazzi
13.40 Little Voice
15.15 Minizsenik
16.50 Silicon Towers
18.20 Házasságszerzők
20.00 Búcsúmulatság
21.50 A vasálarcos
24.00 Gengszter
2.10 A Newton-fiúk
4.15 Penge

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
13.50 Színházi látcső
14.20 Premier Plan
15.30 Vendég: a TV11
17.00 Új mezőgazdasági magazin
17.30 Ébredés
18.00 Híradó
19.30 Hyde Park Corner
20.10 Beszólás
21.00 Miss Universe...
22.00 Híradó
22.35 Európa-klub
22.45 Mit gondol?
23.00 Autósvilág
23.30 Gazdasági magazin
23.45 Színházi látcső

2001. február 4., vasárnap

Tv műsor - 2001. február 4. - Vasárnap

M1


6.30 Gazdatévé
7.05 Kukori és Kotkoda
(magyar rajzfilmsorozat)
Volt, nincs
7.15 Magyar népmesék
A hét kecskegida
7.20 A nagyeszű sündisznócska
(bábfilmsorozat - 1.)
Sündisznócska lovagol
7.50 Vasárnap-sziget
Reggeli vidám ébresztő tízeninnenieknek
Benne: Tinti kalandjai; Zöldkalap; Magyarország állatai; Zenegér; Pompom
9.25 Főtér
Fót és környéke
11.00 Kánon
Vallás és kultúra
A Korán
11.25 Vallások az ókor romjain
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.05 Tv-klinika
13.40 Ábel a rengetegben
(magyar film, 1993 - 2/1-2.)
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Ars Hungarica
Az Esztergomi Főszékesegyházi kincstár - 1.
16.30 A mi gólyánk
17.00 Álomalapítás 2000.
Szilveszteri mozaik
17.30 Sikkes
(divatmagazin)
18.00 Az orosz medve birodalma
(angol dokumentumfilm-sorozat - 3.)
A vörös sivatagok
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
Millennium - Vikár Béla (ism.)
20.00 Slágertévé
21.00 Rögtön jövök!
Vámos Miklós műsora
22.00 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Bombázók
22.25 A leghidegebb éjszaka
(magyar tévéfilm)
23.15 Aranymadár
(magyar kisfilm, 1999)

M2


6.00 Ma reggel - válogatás
6.55 Einblicke (18/15.)
7.25 Gazdatévé
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
10.35 Jövő-Menő
11.15 Világvédett lehetne
Szürke marha - Hortobágy
11.30 TS
Alpesi sí-vb
Közvetítés San Antonból
Utána: Millennium - Vikár Béla
12.35 Zanzibár
13.55 A napsugár nyomában
A zöld sivatag
14.25 Íz-lelő; Automobil
14.50 Érintő
15.15 Tanuljunk Európát!
15.45 Gaia
Ökológiai filmújság
Nagy találkozások
Hollós László műsora
16.10 Jani házhoz megy...
16.40 ...az én váram
17.05 Show-bálvány
18.00 Európai Utas
18.25 Szatelit
19.00 Uborka
19.20 Filmhíradók 1939-ből
19.40 Bercsényi-huszárok
(magyar film)
21.00 A Hét
21.45 Híradó, időjárás-jelentés
Millennium - Vikár Béla (ism.)
22.00 TS
Benne:
- Hírek, totó
- Alpesisí-vb
Közvetítés San Antonból
- Férfi kard Világkupa
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről
23.05 A tavak
(angol tévéfilmsorozat - 4.)
23.55 Körhinta
(dán tévéfilmsorozat - 4.)
Sten és Lise
0.25 Főtér
1.55 A 32. Magyar Filmszemle alkalmából
Száműzöttek
(magyar-grúz-német film)
3.35 TS - Alpesisi-vb
Közvetítés San Antonból (ism.)
4.35 TS (ism.)

RTL Klub


6.30 Az érzékszervek birodalma
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
Tazmánia; Hupikék törpikék; Teletubbies; A csodatrió; Maci Laci kincset keres; Pokémon; Hé, Arnold!
(rajzfilmsorozatok)
10.25 Csőrre töltve
Batman
10.55 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.20 Joker
(telefonos villámjáték)
11.25 Ragadozók
(angol dokumentumfilm-sorozat - 4-5.)
12.20 Recept Klub
Különkiadás
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 A madár nyomában
(amerikai vígjáték)
14.45 Conagher
(amerikai westernfilm, 1991)
16.45 Nehéz napok egy Föld nevű bolygón
(amerikai kalandfilmsorozat - 3.)
Hazafelé
17.35 Föld 2 - A világűr Robinsonjai
(amerikai sci-fi sorozat - 20.)
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Akták
19.10 Az igazságosztó
(amerikai akciófilm-sorozat - 1.)
Különös kegyetlenség
20.00 Dredd bíró
(amerikai fantasztikus akciófilm, 1995)
21.45 Igaz történetek
Tente baba, tente
(amerikai film)
23.15 Híradó
Késő esti kiadás
23.30 Országház
24.00 Ragadozók (ismétlés)
1.00 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.30 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Szemtanú
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 TV2 Matiné
Pizsamás banánok; Rémecskék kicsiny boltja; Kroko-dili; Fixi, Foxi és barátai; Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Túrpi úrfi; Animánia; Scooby Doo; Flúgos futam; Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.00 Dumagép
(amerikai vígjátéksorozat)
12.30 Sport2
12.55 Az apacsok lázadása
(amerikai western)
14.20 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
Túlélés
16.50 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
17.40 Száguldó vipera
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.30 Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.05 Vadászat a Vörös Októberre
(amerikai akciófilm, 1990)
22.25 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.55 Börtönvilág
(magyar dokumentumfilm-sorozat)
0.25 Magyarország holnap
1.00 Sztálin menyasszonya
(magyar filmdráma, 1990)
2.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek, Műsorismertetés
5.35 Legjava - Kalendárium
7.00 Műsorismertetés - Vers
7.15 Papírsárkány
8.35 Az én kis városom (4.)
9.00 Különleges állatok nyomában
9.30 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
9.40 Táncház
10.10 Magyar történelmi arcképcsarnok - Szabó Ervin
10.25 Rendhagyó történelemóra (36.)
11.10 Napháború
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Táncpercek
12.10 Emlékképek
12.30 Lovagias ügy
(magyar filmvígjáték)
13.50 Millenniumi krónika
14.20 Az élő bolygó (12/12.)
15.20 A vörös Pimpernel (6/5.)
16.05 Lyukasóra
16.50 A lépcső
(magyar dokumentumfilm)
18.00 Heti Hírmondó
18.35 Híradó - Sport
19.00 Mesefilmek
19.25 Tálentum
Gyarmathy Lívia
20.00 Filmszemle, 2001
Valaki kopog 4.
A titok
20.45 Angi Vera
Utána: Stúdióbeszélgetés a korszakról
23.20 Dunasport
23.35 Mozart: C-dúr fuvola-hárfaverseny
0.05 Műsorismertetés - Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Pénzforgatók
8.40 Mr. Magoo
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
10.55 Au-pair
12.25 Houdini - A halál cimborája
14.00 Felcserélt szívek
15.35 A velencei kurtizán
17.25 Hajó, ha nem jó
19.05 Wallace és Gromit Hollywoodban
20.00 A vasálarcos
22.10 Egy gyilkosság forgatókönyve
23.55 Ideglelés
1.25 Az elveszett fiú
3.05 A szállítmány
4.40 A szerelem filozófiája

Magyar ATV

6.50 Napkelte
10.00 Napkelte extra
13.30 Kóstoljuk meg Magyarországot!
14.00 Nótacsokor
15.00 Zenélő városok
15.30 Premier Plan
16.10 SzámAdó
17.30 Utazási magazin
18.00 Nap-nyugta
19.00 Hírek - Hétről hétre
19.30 Vasárnap esti film
21.30 Csillagszem
22.30 Lapszemle
22.40 Szám-Adó
23.10 Érted
23.40 Feró Korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. február 3., szombat

Tv műsor - 2001. február 3. - Szombat

M1


6.30 Agrárvilág - válogatás
6.45 Ma reggel - válogatás
7.35 Kukori és Kotkoda
(magyar rajzfilmsorozat)
Városi lakás
7.40 Magyar népmesék
(magyar rajzfilmsorozat)
Az állatok beszéde
7.50 Feodor
Feo karácsonya
7.55 Süsü, a sárkány
(zenés bábjátéksorozat - 9.)
Süsü és a sárkánylány
8.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
Sok zene, humor, játék nyereményekkel
9.05 Zanzibár
Fiatalműsor
10.25-11.55 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: 11.00 Kárpát-medencei körkép
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek, időjárás-jelentés
Millennium - Liszt Ferenc
12.10 Bravo Tv
13.05 Extrém koktél
13.15 Musica Historica
13.25 Búcsú Kemenesaljától
(magyar dokumentumfilm)
14.50 Delta
15.20 Századunk
15.45 1100 év Európa közepén
(sorozat - 52.)
16.15 Taljánok Csizmaországban
16.45 Jani házhoz megy...
17.15 A kis utazás
(magyar film)
19.00 Lottóshow
Utána: Menő manó (ism.)
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Liszt Ferenc (ism.)
20.05 Szatelit
21.35 Uborka
21.00 Schimanski visszatér
(német krimisorozat - 8/8.)
Schimanski szenved
22.35 Beszélgetés Krasznahorkai Lászlóval
22.40 Szenvedély
(magyar film, 1998)

M2


7.25 Kék Ég Légitársaság (1.)
8.10 Agrárvilág
8.25 Roma Magazin
8.50 Nemzetiségi magazinok
11.30 TS - Alpesi sí-vb
Közvetítés San Antonból
Utána: Millennium - Liszt Ferenc
12.25 Rondó
12.50 Miénk a vár... (5.)
150 négyzetméter
13.45 Lurkó kupa
14.15 Paradicsommadár
(amerikai film)
15.40 Azerac (9.)
16.30 Volt egyszer...
Vitray Tamás műsora - 7.
17.25 Extrém koktél
17.40 Hovatovább!
18.35 Bruhaha
19.30 Popzenei válogatás
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek, időjárás-jelentés
Millennium - Liszt Ferenc (ism.)
20.30 TS - Alpesi sí-vb
Közvetítés San Antonból
21.00 Shakespeare: Ahogy tetszik
Vígjáték két részben
Közvetítés a Katona József Színházból, felvételről
23.50 Bravo-tv
0.45 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
1.05 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
2.05 A 32. Magyar Filmszemle alkalmából
Nagyapáti Kukac Péter mennybemenetele
(magyar film)
4.05 A 32. Magyar Filmszemle alkalmából
Hajtás Pajtás menni Amerika
(magyar film)
4.40 TS - Alpesi sí-vb
Közvetítés San Antonból (ism.)
5.30 TS - Alpesi sí-vb
Közvetítés San Antonból (ism.)

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
- Batman
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Joker
11.25 Az első csók
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
Akinek nem köpenye, ne vegye magára
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hatosfogat
13.35 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 36.)
14.25 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 73.)
15.10 Idegenek
(amerikai kalandfilmsorozat - 2.)
16.00 A kalóz
(amerikai kalandfilm - 2/1.)
17.40 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 18.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.10 Pasik
(magyar vígjátéksorozat)
19.50 És megint dühbe jövünk
(olasz vígjáték, 1978)
21.55 Heti Hetes
Vidám, aktuális talk-show
23.05 A texasi láncfűrészes mészárlás folytatódik
(amerikai horrorfilm)
0.35 Híradó
Késő esti kiadás
0.50 Divatklip
1.20 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Fixi, Foxi és barátai
- Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Animánia
- Scooby Doo
- Flúgos futam
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
11.25 Party Tv
12.25 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
13.15 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
14.10 Észak és Dél
(amerikai kalandfilmsorozat)
15.10 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.35 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Conan, a kalandor
(amerikai fantáziasorozat)
16.50 Szindbád kalandjai
(amerikai fantáziasorozat)
17.40 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Légi zsaruk
(német akciófilm-sorozat)
Halálos forgatókönyv
20.00 A gyanú árnyékában
(amerikai thriller - 2/1-2.)
23.20 Veszélyes küldetés
(amerikai akciófilm-sorozat)
0.10 Védőkíséret
(olasz akciófilm)
2.55 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Legjava - Indul a nap
7.15 Papírsárkány
8.35 Az én kis városom (3.)
9.00 Isten hozta szigetünkön! (10.)
9.25 Ami igaz, az igaz
9.40 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.50 Nyelvőrző
10.05 Hungaria Litterata
10.55 Tibet titokzatos folyója
(japán ismeretterjesztő film)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Lehár Ferenc művei
12.50 Isten kezében
Katolikus egyházi oktatás
13.50 Égigérő fű
(magyar ifjúsági film)
15.15 Dunasport
DVSC-Valdor-Dunaferr SE
(női kézilabda)
17.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat - Reklám
18.00 Híradó - Sport
18.25 Mesefilmek
18.55 Műsorajánlat
19.00 „100 éve történt”
19.05 A szív titkai
20.50 Zénó: Zénó álmatlan
21.00 Híradó - Sport
21.30 Filmszemle, 2001
Valaki kopog 3.
A kékszemű
21.55 Még mindig ültetek fákat...
23.00 Dunasport
23.40 Híradó
23.45 Műsorismertetés - Vers
23.55 Csapdák
(cseh film, 1998)

HBO


6.30 Marvin szobája
8.05 Santana - Supernatural
9.10 Triplacsavar
10.40 A hazugságvizsgáló
12.15 A Newton fiúk
14.15 Isten kezében
15.50 Házasságszerzők
17.25 Good Will Hunting
19.30 Jó barátok
20.00 Vörös sarok
(amerikai thriller)
22.00 South Park
22.30 Ámokfutam
(amerikai akciófilm)
0.10 A boldogságtól ordítani
(amerikai filmdráma)
2.30 Amerikai bérgyilkosnő
4.10 Vörös sarok

Magyar ATV

6.50 Napkelte
10.00 Napkelte extra
12.50 Kulturális kalauz
13.10 Színházi látcső
13.40 Popkalapács
14.15 Közvetlen ajánlat
15.00 Nóta kincsesláda
15.30 Magazinműsor
16.00 Nótashow
16.30 TER-TV
17.30 Magazinműsor
18.00 Napnyugta/Híradó
20.00 Web-Business
20.30 Fásy mulató
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens
23.50 Éjszaka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. február 2., péntek

Tv műsor - 2001. február 2. - Péntek

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne: 6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 123-124.)
9.35 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Csodabogarak
10.15 Metszőolló
10.50 Munkatárs
11.35 Íz-lelő
11.45 A társaság
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
Benne: 12.10 Körzeti híradók
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 A mi kis családunk
(német sorozat - 39/13.)
14.55 Utazás a világ nagy vasútjain
(angol útifilmsorozat - 7.)
15.50 Martin György gyűjtéséből
Bonchida
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Ezredforduló
16.05 Lóerő
16.30 Ezredvégi Magyarország
Csongrád megye
17.25 Évgyűrűk
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
Utána: Menő Manó (ism.)
18.20 Ablak
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Erkel Ferenc (ism.)
20.05 Hatalmas aranyos
(amerikai film)
21.35 Rajongó
22.05 Híradó este - Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Théma
22.45 Alaphangok
22.55 Ugye, kicsit ismerős?
Törőcsik Mari Műsora
23.20 Ördögsziget
(izlandi film)
1.00 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 Panoráma
9.00 Magyar Szalon
9.30 Egyházak Amerikában
10.30 Magyarország 2000
11.00 Reflektorfényben
11.25 Lendületben
11.50 Van öt perce?
12.00 Déli harangszó
Utána: Válogatás Sass Sylvia és Simándy József felvételeiből
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén (51.)
14.25 Púder
14.55 Kettesben
Mácsai Pál színművésszel
Szilágyi János műsora
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 72 óra
17.55 A világ különleges gyermekei
18.05 TS
Benne:
- Alpesi sí-vb
Közvetítés San Antonból
- Dunaferr SE-Alba Volán bajnoki jégkorongmérkőzés
Közvetítés Dunaújvárosból
19.15 Aero Magazin
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Erkel Ferenc (ism.)
20.45 Századunk (53.)
21.10 TS - Alpesi sí vb
Közvetítés San Antonból
21.40 Svejk, a derék katona
(csehszlovák film - 2/2.)
23.10 Záróra
0.10 Éjszakai csevegés
Fodor János műsora
1.45 Aktuális
2.10 Tanítványok
(magyar film)
3.10 Reflektorfényben (ism.)
3.35 Iskola utca (ism.)
5.05 Zöldpont
A szabadidő-sportok magazinja
5.35 TS (ism.)
6.50 TS - Alpesisí-vb (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Szeretni bolondulásig (ismétlés)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 23.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 15.)
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 133.)
14.20 Norm-show
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
14.45 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 15.)
Csak az igazat
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 15.)
16.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 164.)
16.40 Joker
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 24.)
17.35 Joker
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 15.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
(magyar filmsorozat - 951-952.)
20.25 Tisztogatók
(amerikai akciófilm, 1995)
22.15 Bíborszív
(amerikai háborús kalandfilm)
0.15 Híradó
0.30 Öreglányok
Fordulópont
0.55 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.25 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat
8.55 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.20 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
9.45 Színkép
10.20 Közvetlen ajánlat
11.10 Reggeli gondolatok
11.15 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.20 Titokzatos természet
11.55 Stefanie
(német kórházsorozat)
A hazugság
12.45 Marco kalandozásai
(olasz minisorozat - 3/2.)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Szabadon, mint a madár
15.30 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.25 Acapulco szépe
(mexikói sorozat)
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Ki vagyok én?
(vetélkedő)
19.30 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel
22.00 Mókaszüret
Közben: Kenósorsolás
22.40 Jó estét, Magyarország!
23.25 Pierrot bandája
(olasz krimi)
1.05 Autószalon 2001
1.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 A Tiszánál - Cián után
9.40 Losonc - Lucenec
10.15 Hester utca (ismétlés)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.15 Közép-európai magazin
12.45 A dzsungel könyve
A falkavezér
13.10 Tippi Afrikából
14.05 Életem északon
14.35 Műsorajánlat
14.40 Beethoven: V. Szimfónia
15.00 Európa legszebb kertjei (ismétlés)
15.25 Virtus
16.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat - Reklám
18.00 Híradó
18.25 Mesefilmek
18.55 Műsorajánlat - Reklám
19.00 A világörökség kincsei
(angol sorozat)
Ngorongoro, Noé krátere - Tanzánia
19.15 Sortűz egy fekete bivalyért
(magyar film, 1984)
21.00 Híradó - Sport
21.30 Filmszemle, 2001
Valaki kopog 2.
A cenzor
(kisfilm)
22.05 Érintések
(kisfilm)
23.10 Ezredforduló
23.15 Híradó
23.20 Műsorajánlat - Vers
23.30 Erdei színpad Berlin
A Berlini Filharmonikusok hangversenye

HBO


6.30 Little Voice
8.05 A bűvös kard
9.30 Egy kis anatómia
11.20 Zorro álarca
13.35 Az érzékek borzadalma
15.10 Angyali világ
16.45 Babar
17.10 Jó barátok
17.35 Joe, az óriás gorilla
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 10 elveszett év
(amerikai romantikus film)
21.50 Sötét kikötő
(amerikai thriller)
23.20 Little Voice
(amerikai filmdráma)
1.00 A napfény íze

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
13.20 Feró Korcsmája
14.00 Magazinműsor
15.00 Közvetlen ajánlat
15.30 Vendég: a TV11
16.30 Magazinműsor
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 Aranygyapjú
19.50 Európa-klub
20.00 Péntek esti film
21.00 Érted
21.30 Tempó
22.00 Híradó
22.40 Kulturális kalauz
23.00 Színházi látcső
23.30 Popkalapács