2001. január 31., szerda

Tv műsor - 2001. január 31. - Szerda

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne: 6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 119-120.)
9.35 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Zöld híradó
10.20 Mackónadrágban
10.50 Nál(l)atok
11.35 Íz-lelő
11.45 Agóra
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
Benne: 12.10 Körzeti híradók
13.00 Hrvatska kronika
13.25 Ecranul nostru
14.00 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1939-ből
14.20 Bercsényi huszárok
(magyar film, 1939)
15.40 Van öt perce?
15.50 Ezredforduló
15.56 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
(középfokú németnyelvtanfolyam - 18/15.)
Kultúra mindenkinek
16.25 Tanúságtevők
16.55 Kvartett
17.25 Alaszka tájain
Medvecsapások a Tízezer füst völgyében
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
Utána: Menő manó (ism.)
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/11.)
Az első lépés
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás
20.05 Nem jogerős
20.35 Kísértet sofőrrel
(francia film)
21.55 Híradó este - Időjárás
22.05 Aktuális
22.25 Théma
22.35 Alaphangok
22.45 Panoráma
Chrudinák Alajossal
23.15 Makarov
(orosz tévéfilm)
0.45 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrár világ
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 Millenniumi Mesék
A látványálmodó - Romvári József díszlettervező
9.00-11.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.00 Mozart-gála
Hangverseny-közvetítés a zeneakadémiáról, felvételről
10.20 A Szervánszky család
(zenés dokumentumfilm)
11.05 Karinthy Frigyesről beszéltek - 2/2.
11.50 Musica historica
Corrette: Variációk egy francia gyermekdalra (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban (10.)
Féltékenység
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
15.30 A kölcsönkapott Föld
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
17.55 A világ különleges gyermekei
18.00 TS
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek - Időjárás-jelentés
20.45 Kamera Hungária 2000
Televíziós Műsorok Fesztiválja - Szeged
21.35 Thyl Ulenspiegel
(szovjet tévéfilmsorozat - 5/5.)
23.05 Záróra
0.05 Halló, itt vagyok!
Szilágyi János műsora
1.40 Aktuális
2.05 Iskola utca - Szó-köz (ism.)
3.35 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
4.00 TS (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 21.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 13.)
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 131.)
14.20 Norm-show
(amerikai vígjátéksorozat - 8.)
14.45 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 13.)
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 13.)
16.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 162.)
16.40 Joker
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 22.)
17.35 Joker
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 13.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat - 947-948.)
20.25 Csíííz!
21.20 Az őrangyal
(amerikai akciófilm)
23.00 Híradó
Késő esti kiadás
23.15 Pont hu
23.45 Öreglányok
(amerikai vígjátéksorozat)
Fogd a férjem, és fuss!; A vendég
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.45 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
10.10 Segíts magadon!
10.40 Közvetlen ajánlat
11.30 Reggeli gondolatok
11.35 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.40 Magyarország holnap
12.10 Stefanie
(német kórházsorozat)
13.00 Heidi
(amerikai-német film - 2/2.)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.25 Acapulco szépe
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.40 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
20.30 Tv2 utószilveszter
Noormális???
A L'art pour L’art Társulat műsora
21.00 Komputerkémek
(amerikai krimi, 1992)
Közben: Kenósorsolás
23.10 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek
23.55 Csiszár.hu
0.55 Esküdt ellenségek
1.45 Háló@Világ
Életvitel az interneten
2.45 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Templomépítők (ism.)
9.15 Muzsika-szó (ism.)
9.45 Vászonra sikoltott fájdalom
10.05 Az élet szele (10/6.)
10.50 Szibériai népmesék
11.00 Barátok a strandon (13/6.)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.10 Műsorismertetés
12.15 A Gymnasiom
13.15 Néptáncok
Érsekcsanádi lakodalmas
13.25 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
13.55 Műsorajánlat
14.00 A dzsungel könyve
14.25 A gyűrűsfóka
14.30 Aligermaa kalandjai (3/3.)
14.50 Nyelvőrző (ism.)
15.05 Isten hozta szigetünkön! (26/9.)
15.30 Utazás az ínyencek földjére (5.)
16.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat - Reklám
18.00 Híradó - Sport
18.25 Mesefilmek
Tip és Tap; Csodahegy; Sebaj Tóbiás
18.50 Hej, hej helyes beszéd!
19.00 „Only You”
20.40 A világörökség kincsei
21.00 Híradó - Sport
21.30 A szellem órája
Szerbia múltja, jelene és jövője
22.30 1389 - A Rigómezei csata
0.25 Ezredforduló
0.30 Híradó
0.35 Műsorismertetés - Vers

HBO

6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Meg Ryan
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Eget verő szenzáció
9.15 A semmi közepén
10.55 Szellemkutya
12.50 Hollywoodi csemegék - Az írek szerencséje
13.20 Bánomisén
15.15 Bosszúállók
16.45 Poodle Springs
18.25 Okos tojás
20.00 Isten kezében
21.40 Csak egy kis pánik
23.25 A semmi közepén
1.05 Ámokfutam

Magyar ATV

5.50 Napkelte
13.40 Premier Plan
14.20 Magazinműsor
15.00 Közvetlen ajánlat
15.30 Vendég: a TV11
17.00 Új mezőgazdasági magazin
17.30 Ébredés
18.00 Napnyugta
19.30 Hyde Park Corner
20.10 Beszólás
21.00 Emberközelben
22.00 Híradó - Lapszemle
22.35 Európaklub
22.45 Mit gondol?
23.10 Autósvilág
23.40 Színházi látcső

2001. január 30., kedd

Tv műsor - 2001. január 30. - Kedd

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne: 6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 117-118.)
9.30 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Délelőtti rendelés
10.50 Automobil
11.35 Íz-lelő
11.45 Agóra
12.00 Híradó délben
Benne: 12.10 Körzeti híradók
13.00 Srpski Ekran
(szerb nemzetiségi magazin)
13.25 Unser Bildschirm
(német nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Századfordító magyarok
Latinovits Zoltán
14.50 „Képes könyv”
Kötelező és ajánlott irodalom
A filozófus
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 A napsugár nyomában
(természetfilm-sorozat)
16.30 Zöldpont
(szabadidő-sportok magazinja)
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
17.25 Katolikus krónika
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/10.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
20.05 Önök kérték!
21.05 Évszakok
Balázs Fecó zenés beszélgetése
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Alaphangok
22.50 Magyar Szalon
23.20 Éhes ingovány
(magyar film)
0.45 Ezredforduló

M2


8.30 A rattan útja
9.00 Donizetti: Szerelmi bájital (opera)
10.40 A múzsa csókja
11.05 Karinthy Frigyesről beszéltek - 1.
12.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban (9.)
13.00 Híradó délben
14.00 Évgyűrűk
14.20 Ablak
15.25 Médiamix
16.00 Iskola utca - Tanodú
17.30 Fogadóóra
18.00 TS - Alpesi sí vb
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este - Sport
20.45 Ez történt...
21.40 Életbevágó
(magyar film)
22.25 Millenniumi adventi kalendárium
22.50 Záróra
23.50 Az álom én vagyok
1.25 Éjszakai választék

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 20.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 12.)
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 130.)
14.20 Norm-show
(amerikai vígjátéksorozat - 7.)
14.45 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 12.)
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 12.)
16.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 161.)
16.40 Joker
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 21.)
17.35 Joker
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 12.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
(magyar filmsorozat - 945-946.)
20.25 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 14.)
21.15 Zaklatás
(amerikai krimi, 1994)
23.25 Híradó
Késő esti kiadás
23.40 A második utca foglyai
(amerikai vígjáték, 1975)
1.25 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.55 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.40 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
10.05 Hurrá, utazunk!
10.35 Közvetlen ajánlat
11.25 Reggeli gondolatok
11.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.35 Ablak Európára
12.05 Stefanie
(német kórházsorozat)
12.55 Heidi
(amerikai-német film - 2/1.)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
20.30 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.25 Trespass
(amerikai akciófilm, 1992)
Közben: Kenósorsolás
23.10 Jó estét, Magyarország!
24.00 Jóccakát, anya!
1.40 Háló@Világ
2.40 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.40 Halld, Izrael! (ismétlés)
9.15 Millenniumi krónika
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Kostadin és a kaval
10.30 Hahó, Öcsi! (ismétlés)
11.50 Híradó
12.00 Váltó
12.15 Tálentum (ismétlés)
12.45 Minoritates Mundi
13.15 A dzsungel könyve (24.)
13.40 A gyűrűsfóka
13.45 Aligermaa kalandjai (3/2.)
14.05 Sziget (ismétlés)
15.10 Hungaria Litterata
16.00 Kalendárium
18.00 Híradó
18.25 Mesefilm
18.50 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Génkörkép (6/5.)
19.55 Agatha Christie Poirot-történetei
(angol bűnügyi sorozat)
A darázsfészek
20.45 Éjjel
(magyar animációs kisfilm)
21.00 Híradó - Sport
21.30 Öregek
21.45 Szürkület
23.20 Herrer-Tabányi Nemzetközi harmonikagála 2/1.
23.50 Ezredforduló
23.55 Híradó - Vers

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék - Világvége a vásznon
7.00 Babar
7.25 Percy, a parkőr
8.25 Eljövendő szép napok
10.20 Armageddon
12.45 Madárfészek
14.45 Mint-a-kép
16.25 Kemény dió
17.50 Halálos fegyver 4.
20.00 Little Voice
21.35 Gengszter
23.40 A kis véreskezű
1.30 Alien 4 - Feltámad a halál
3.15 Kéz őrület

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
10.45 Közvetlen ajánlat
11.00 Kulturális kalauz
11.20 Rockkalapács
12.00 Magazinműsor
15.10 Közvetlen ajánlat
15.40 Csak természetesen!
16.40 Nagyvizit
17.00 Ingatlanpiac
17.30 Lan-guszta
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 Nyitott száj
20.20 Európa-klub
20.35 Jancsiszög
21.30 Látók, szóljatok!
22.00 Híradó - Lapszemle
22.40 Színházi látcső
23.15 Premier Plan

2001. január 29., hétfő

Tv műsor - 2001. január 29. - Hétfő

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne: 6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 115-116.)
9.35 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Jogunk van hozzá!
10.50 Négyzetméter
11.35 Íz-lelő
11.45 Sajtóklub
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Roma Magazin
13.25 Domovina
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 A mi kis családunk
(német sorozat - 12.)
Az érettségi
14.50 Györffy György-portré
15.50 Ezredforduló
16.00 Magyar Ház
16.25 Vélemények az apostoli hitvallásról
16.45 Maradj velünk!
16.55 Tanuljunk Európát!
17.20 Mészöly Miklós „magasiskolája”
(portréfilm)
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
Utána: Menő manó (ism.)
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/9.)
Se vele, se nélküle
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Barcsay Jenő (ism.)
20.00 Millenniumi Mesék
„A látványálmodó” - Romvári József díszlettervező
20.30 112
21.10 MMM - Mi? Mennyi? Miért?
Az autó
21.40 112 extra
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.40 Alaphangok
22.45 Fogadóóra
23.15 Marco Polo - A hiányzó fejezet
(angol-izraeli film)
1.15 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.08-8.30 Ma reggel
8.30 Delta
9.00 Rajongó
9.30 Egyházak Amerikában
10.25 Tv-klinika
10.55 A Halhatatlan Kedves
Vásáry Tamás szemináriuma Ludwig van Beethoven és Brunszvik Jozefin szerelméről
12.00 Déli harangszó
Utána: Madeira, történelmünk emlékhelye
13.00 Híradó délben
14.00 Operettek
15.00 Zenebutik - Zenehíd
15.50 Jelképtár
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Cimbora
18.00 TS - Alpesisí-vb
Közvetítés San Antonból
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Barcsay Jenő (ism.)
20.45 Az orosz medve birodalma
(angol dokumentumfilm-sorozat - 1.)
A Kaszpi-tenger zöld gyémántja
21.35 Marie-Antoinette, Franciaország királynéja
(francia film, ism.)
23.30 Záróra - Tudósklub
0.30 Nikodémusok órái
László atya telefonos műsora
2.05 Aktuális
2.30 Iskola utca - Heted7fő (ism.)
4.00 TS - Alpesisí-vb
Közvetítés San Antonból (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 19.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 11.)
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 129.)
14.20 Norm-show
(amerikai vígjátéksorozat - 6.)
14.45 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 11.)
Az óriás mindenes
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 11.)
16.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 160.)
16.40 Joker
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 20.)
17.35 Joker
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 11.)
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat - 943-944.)
20.25 A riporter: Frei Tamás
21.25 Költözés
(amerikai vígjáték, 1988)
22.55 Autómánia (ismétlés)
23.25 Híradó - Késő esti kiadás
23.40 Öreglányok
(amerikai vígjátéksorozat)
0.35 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.55 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
10.20 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
11.10 Közvetlen ajánlat
12.00 Reggeli gondolatok
12.05 Magyar történelmi arcképcsarnok
12.10 Stefanie
(német kórházsorozat)
13.00 Életem második tavasza
(amerikai film, 1981)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai krimisorozat)
21.25 Air America
(amerikai akciófilm-sorozat)
Közben: Kenósorsolás
22.15 Friderikusz - Az én mozim folytatódik
23.10 Jó estét, Magyarország!
Időjárás; Sporthírek
23.55 Végtelen határok
0.45 Színkép
1.25 Napló (ismétlés)
2.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Elfeledett tájakon
9.10 Egy század emlékezetes pillanatai
9.40 Poprád
9.45 Az élet szele (10/5.)
10.35 Barátok a strandon (13/5.)
11.25 Emlékképek (ismétlés)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Váltó
12.10 Műsorismertetés
12.15 Dunasport (ismétlés)
12.55 Tálentum (ismétlés)
13.25 A dzsungel könyve
13.50 A gyűrűsfóka
13.55 Aligermaa kalandjai (3/1.)
14.15 Budapesti és regionális táncbajnokságok (ismétlés)
15.00 Rendhagyó történelemóra (ismétlés)
15.40 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
16.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat - Reklám
18.00 Híradó - Sport
18.25 Paddington kalandjai
18.50 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Kalandozásaink Faludy Györggyel
20.00 Négy évszak dalai
20.05 Roncstelep a Föld körül
21.00 Híradó - Sport
21.30 Sziget
22.35 Próféta voltál, szívem
23.55 Ezredforduló
24.00 Híradó
0.05 Műsorajánlat - Vers

HBO


6.30 A Newton-fiúk
8.30 13. emelet
10.10 Fogolyrománc
11.40 Tappancsok
13.05 A mentőakció
14.40 Lapics, a kis suszterinas
16.05 Szép remények
18.00 A Newton fiúk
20.00 Tűzzel- vassal
23.00 Mozi! Mozi! Mozi!
23.30 A lény 2.
1.05 A végzet hollywoodi asszonyai - Sharon Stone
1.35 Indiszkrét
(amerikai thriller)
3.15 A napfény íze
(kanadai-német-osztrák-magyar filmdráma)

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
14.15 Csillagszem
15.00 Alexebbek
15.30 Közvetlen ajánlat
16.00 Csillagszem
16.30 Autósvilág
17.00 ATV-magazin
18.00 Nap-nyugta
19.00 Híradó
19.30 Össztűz
20.20 Európa-klub
20.35 Szerepcsere
21.30 Szentföldi Szent helyek üzenete
22.00 Híradó - Lapszemle
22.40 Kulturális kalauz
23.00 Europe musicale
23.40 Rockkalapács

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. január 28., vasárnap

Tv műsor - 2001. január 28. - Vasárnap

M1


6.30 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
7.00 „Így szól az Úr!”
7.10 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
Fekete hattyúk gyászban
7.15 Süsü, a sárkán
(zenés bábjátéksorozat - 8.)
Süsü csapdába esik
7.55 Vasárnap-sziget
Vidám reggeli mindenféle tízenaluliaknak
Benne: Zenegér; Zöldkalap
9.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Monor és térsége
11.00 Kánon
Vallás és kultúra
Róma ókeresztény emlékei
11.30 Vallások az ókor romjain
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
Millennium - Szőnyi István (ism.)
12.10 Szerencsepercek
12.40 Tv-klinika
(egészségügyi magazin)
13.10 Boszorkány-szerelem
(francia film, 1997)
14.55 Örömhír
15.25 TS - Műkorcsolyagála
Közvetítés Prágából
17.05 TS - Nemzeti teremlabdarúgó-bajnokság
18.00 Púder
Baló Júlia műsora
18.30 Koffer
Kedvcsináló kul(t)-túrák külföldön
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
20.05 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál SHOWrakoztató játéka
21.05 Show-bálvány
1971-et idézve - 2.
22.05 TS - Gól
A Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság összefoglalója
23.00 Médiamix
A 20 éves CNN - A világ első 24 órás hírcsatornája

M2


6.00 Ma reggel - válogatás
6.55 Einblicke (18/14.)
7.25 Gazdatévé
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
10.30 Zenebutik - Zenehíd
11.25 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Millennium - Szőnyi István
Utána: Kisokos
12.30 Zöldpont
13.25 Íz-lelő; Autómobil
13.55 Szószóló
14.20 Segítőtárs
14.50 Tanuljunk Európát!
15.15 Háló
15.40 Sáry László-portré
16.10 Rögtön jövök!
17.05 Önök kérték!
18.00 TS
Győr SE-Ljubljana EHF-kupa kézilabda-mérkőzés
Közvetítés Győrből
19.40 Filmhíradók 1939-ből
20.00 A miniszter barátja
(magyar film)
21.30 TS
Benne: Hírek - Totó
- Női párbajtőr Világkupa
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről
22.00 A Hét
22.45 Híradó - Időjárás
Millennium - Szőnyi István (ism.)
22.55 A tavak
(angol tévéfilmsorozat - 5/3.)
23.45 Körhinta
(dán tévéfilm-sorozat - 10/3.)
Susanne és Sten
0.15 Főtér
1.45 TS - Műkorcsolyagála
Közvetítés Prágából
3.25 TS - Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság
4.15 TS
Benne: Hírek - Totó
- Női párbajtőr Világkupa
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről (ism.)
4.45 TS - Gól!

RTL Klub


6.30 Az érzékszervek birodalma
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
Tazmánia; Hupikék törpikék; Teletubbies; A csodatrió; Maci Laci kincset keres; Pokémon; Hé, Arnold!
(rajzfilmsorozatok)
10.25 Csőrre töltve
Batman
10.55 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.20 Joker
11.25 Ragadozók
(angol dokumentumfilm-sorozat - 2-3.)
12.20 Recept Klub
Különkiadás
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.10 Sztárok a szüleim
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
Egy tizenhét éves gyötrelem
13.35 Mortal Kombat Conquest
(amerikai kalandfilmsorozat - 4.)
Küzdelem
14.20 A törvényen kívüli Josey Wales
(amerikai western, 1976)
16.40 Nehéz napok a Föld nevű bolygón
(amerikai kalandfilmsorozat - 2.)
A pénz nem boldogít
17.30 Föld 2 - A világűr Robinsonjai
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
Küzdelem a létért
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.50 Akták
19.10 Hegylakó
(amerikai sorozat - 118.)
20.00 A gömb
(amerikai sci-fi, 1997)
22.25 A hetedik fiú
(amerikai film, 1994)
0.05 Híradó
0.20 Országház
0.50 Ragadozók (ismétlés)
1.50 Akták (ismétlés)
2.20 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Szemtanú
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 TV2 Matiné
Pizsamás banánok; Rémecskék kicsiny boltja; Kroko-dili; Fixi, Foxi és barátai; Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Túrpi úrfi; Casper; Animánia; Scooby Doo; Flúgos futam; Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.50 Sport2
12.20 Rio Lobo
(amerikai western, 1970)
14.20 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.50 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
Callisto visszatér
17.40 Száguldó vipera
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.30 Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.05 Airplane!
(amerikai filmparódia, 1980)
21.30 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.00 Börtönvilág
(magyar dokumentumsorozat)
23.30 Magyarország holnap
24.00 Tamás és Juli
(magyar film)
1.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek - Műsorismertetés
5.35 Legjava - Kalendárium
7.10 Papírsárkány
Hippo, a víziló; Pufóka kalandjai; Slapaj; Csodahegy, bohókás vadon; Töf-töf elefánt
8.30 Grimm-mesék
8.55 Az én kisvárosom
9.20 Hej, hej, helyes beszéd!
9.30 Magyar történelmi arcképcsarnok - Tisza István
9.45 Muzsika-szó
10.15 Rendhagyó történelemóra (35.)
10.55 Életem északon
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Délibábos Hortobágyon
12.50 Emlékképek
13.15 A megfagyott gyermek (Tomi)
(magyar film, 1936)
14.40 Millenniumi krónika
15.10 Az élő bolygó (12/11.)
16.05 A vörös Pimpernel
(angol sorozat - 6/4.)
16.55 Houdini, a szabadulóművész
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Mesefilmek
19.25 Tálentum
Hámori József agykutató
20.00 Verdi: Otelló
Opera négy felvonásban
22.25 Dunasport
22.40 Szerelmem, Elektra
(magyar film, 1974)
23.50 Hírek - Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Dennis Rodman, a Féreg
(amerikai életrajzi film)
8.30 Éjkirálynő nappal
(francia vígjáték)
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Állati nyomozás
(amerikai vígjáték)
12.25 Meghasadt dallamok
13.55 A varázsige: I Love You
(amerikai zenés vígjáték)
15.35 A közellenség
(amerikai thriller)
17.50 Carla új élete
(amerikai vígjáték)
20.00 Csak egy kis pánik
21.45 Triplacsavar
23.15 Királykobra
0.50 Vivero aranya
2.30 Megbokrosodott teendők

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
12.00 Mozivarázslat
12.30 Emberközelben
13.30 Valóságos csodák
14.00 Nótacsokor
15.00 Sztárbarangoló
15.30 Premier Plan
16.10 Ebugatta/SzámAdó
17.30 Utazási magazin
18.00 Nap-nyugta/Hírek
19.05 Hétről hétre
19.30 Alexebbek
21.30 Csillagszem
22.00 ATV-magazin
22.35 SzámAdó
23.05 BűnTény

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. január 27., szombat

Tv műsor - 2001. január 27. - Szombat

M1


6.30 Agrárvilág - válogatás
6.45 Ma reggel - válogatás
7.35 Kukori és Kotkoda
(magyar rajzfilmsorozat)
A baromfiudvar réme
7.40 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
Versenyfutó egerek
7.45 Magyar népmesék
(magyar rajzfilmsorozat)
A mezei nyúl és a sündisznó
7.55 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
Menyus, a kismalac
8.00 Süsü, a sárkány
(zenés bábjátéksorozat - 7.)
A bűvös virág
8.30 Jövő-menő
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
9.05 Zanzibár
Fiatalműsor
10.25-12.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: 11.00 Kárpát-medencei körkép
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
Millennium - Egry József
12.10 Bravo Tv
13.00 Extrém koktél
13.10 Capitaly
(dokumentumfilm)
14.30 A kölcsönkapott Föld - Repríz
15.00 Delta - A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.30 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 53.
16.00 1100 év Európa közepén
(sorozat - 51.)
16.25 ...az én váram
Lakáskultúra mindenkinek
16.55 Háló
(riport-dokumentumfilm)
17.20 Én és a kölyök
(amerikai tévéfilm)
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Egry József
20.05 Bruhaha
Kabaré a köbön
21.05 Csodavilág
22.00 Idegen közöttünk
(amerikai film, 1992)
23.50 Magyar virtuózok

M2


7.25 Derült égből egy család
(német sorozat - 13.)
8.15 Agrárvilág
8.30 Roma Magazin
8.55 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
9.20 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
9.45 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10.10 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
10.40 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11.05 Rondó
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Egry József
12.05 Miénk a vár... (4.)
13.00 Kisváros
A rendszergazda
13.55 Liliom
(francia film)
15.55 Azerac (8.)
16.40 Extrém koktél
16.50 TS - Műkorcsolya Eb
Közvetítés Prágából
18.45 Slágertévé
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Egry József (ism.)
20.30 TS - Műkorcsolya Eb
Összefoglaló
Közvetítés Prágából
22.00 Goldmark: Sába királynője
Az opera koncertszerű előadása
0.30 Bravo-tv
1.20 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
1.45 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
2.35 TS - Műkorcsolya EB
Közvetítés Prágából (ism.)
4.25 TS - Műkorcsolya EB
Összefoglaló
Közvetítés Prágából (ism.)

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
- Batman
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Joker
11.25 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.10 Hatosfogat
(amerikai vígjátéksorozat)
Apám nevében
13.35 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.25 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
15.10 Idegenek
(amerikai kalandfilmsorozat - 1.)
A küldetés
16.00 D.A.R.Y.L
(amerikai kalandfilm)
17.40 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 17.)
A nagylelkű apa
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
19.10 Pasik
(magyar vígjátéksorozat)
19.50 Gálvölgyi-show
20.30 Heti Hetes
21.35 RTL Box Klub
Benne:
- Kovács István-Chello Diaz pehelysúlyú világbajnoki mérkőzése
- Erdei Zsolt 3. profi mérkőzése
- Vitalij Klicskó-Orlin Norris nehézsúlyú mérkőzése
0.15 Híradó
0.30 Fókusz plusz (ism.)
0.55 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Fixi, Foxi és barátai
- Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Animánia
- Scooby Doo
- Flúgos futam
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Party Tv
12.25 Vadvilág
(amerikai természetfilmsorozat)
13.15 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
14.10 Észak és Dél
(amerikai kalandfilmsorozat)
15.10 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.35 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Conan, a kalandor
(amerikai fantáziasorozat)
16.50 Szindbád kalandjai
(amerikai fantáziasorozat)
17.40 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Légi zsaruk
(német akciófilm-sorozat)
Halásos maraton
20.00 Véres harcosok
(amerikai akciófilm, 1993)
21.40 Karatés védőangyal
(amerikai akciófilm, 1980)
23.30 Simlis taxisok
(amerikai akcióvígjáték, 1983)
1.15 Veszélyes küldetés
(amerikai akciófilm-sorozat)
3.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.35 Legjava - Indul a nap
7.00 Műsorismertetés - Vers
7.10 Papírsárkány
Hippo, a víziló; Lolka és Bolka a nagyvilágban; Slapaj; Töf-töf elefánt
8.05 Az én kis városom
8.30 Isten hozta szigetünkön! (26/9.)
8.55 Ami igaz, az igaz
9.10 Nyelvőrző
9.25 Hej, hej, helyes beszéd!
9.35 Heuréka!
10.05 Hungaria Litterata
Fejezetek a 19. század magyar irodalmából
10.50 Négy évszak dalai
10.55 Mesélő szállodák
11.50 Híradó
12.05 Nótacsokor
12.20 Quo vadis?
13.20 Tele-enciklopédia
13.40 Hahó, a tenger!
(magyar film)
14.45 Xiao Feng és hangszere, a lu-sheng
(francia-kínai sorozat)
15.15 Dunasport
17.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat - Reklám
18.00 Híradó - Sport
18.25 Mesefilmek
- Lolka és Bolka a nagyvilágban
- Sebaj Tóbiás
- A kapitány és a szakács
19.00 A világörökség kincsei
(angol sorozat)
19.20 Az amerikai fogadás
(orosz film, 1998)
20.50 Négy évszak dalai
21.00 Híradó - Sport
21.30 A felhők színe
(spanyol film, 1997)
23.25 Dunasport
0.05 Híradó - Vers
0.20 Céllövölde
(magyar film, 1989)

HBO


6.30 A csínytevő csitri
(amerikai családi vígjáték)
8.00 Lapics, a kis suszterinas
(horvát rajzfilm)
9.25 Veszélyben a testőr
(amerikai thriller)
10.55 A Golden Globe 2001 díj átadása
(vágott változat)
13.00 Tűz a víz alá!
(amerikai vígjáték)
14.30 A Vendome tér asszonya
16.25 A semmi közepén
(amerikai film)
18.00 Lottózsonglőrök
(ír vígjáték)
19.30 Jó barátok
20.00 Gengszter
(amerikai thriller)
22.10 South Park
22.40 Fantomok
0.20 Pókerarcok
(amerikai krimi)
2.20 Láger az édenkertben

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
12.20 Forgószék
13.20 BűnTény
13.50 Tempó
14.20 Kulturális kalauz
14.40 Színházi látcső
15.00 Nóta kincsesláda
15.30 Kulturális kalauz
16.00 Nótashow
16.30 Csak természetesen!
17.30 Mozivarázslat
18.00 Nap-nyugta/Híradó
20.30 Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens
23.50 Éjszaka
(show-műsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2001. január 26., péntek

Tv műsor - 2001. január 26. - Péntek

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 113-114.)
9.35-12.00 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
10.10 Csodabogarak
10.15 Metszőolló
10.50 Munka, társ
11.35 Íz-lelő
11.45 A társaság
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 A mi kis családunk
(német sorozat - 39/11.)
14.55 Utazás a világ nagy vasútjain
(angol útifilmsorozat - 6.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Ezredforduló
16.05 Gaia
16.30 Ezredvégi Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
17.25 Évgyűrűk
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.20 Ablak
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Gulácsy Lajos (ism.)
20.05 Sándor Mátyás
(francia-olasz-NSZK-magyar sorozat - 6/5-6.)
22.05 Híradó este - Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Théma
22.45 Alaphangok
22.50 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
23.20 Hobo Blues Band-koncert
Hagyományos karácsonyi koncert a Petőfi Csarnokból
0.15 Halál a „Vidám fiúkra”
(francia bűnügyi tévéfilm)
1.35 Ezredforduló

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 Panoráma
9.00 Magyar Szalon
9.30 Írók 1956 után
A megtorlás természetrajza
10.10 Írók, gyerekek 1956 után
A megtorlás természetrajza
11.00 Úton
11.30 Lendületben
12.00 Déli harangszó
Utána: Szerelmek Saint-Tropez-ban (8.)
12.50 Zenelánc
Bognár Szilvia: Moldvai népdalok
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén
14.25 Időhíd 2000
Mesterek és tanítványok
14.55 Kettesben
Horgas Eszter fuvolaművésszel
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 72 óra
18.00 TS - Műkorcsolya Eb
Közvetítés Prágából
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
Millennium - Gulácsy Lajos (ism.)
20.45 Századunk (52.)
21.10 Magyarország 2000
21.45 TS - Műkorcsolya Eb
Összefoglaló
Közvetítés Prágából
23.15 Záróra
0.15 Éjszakai csevegés
Fodor János műsora
1.50 Aktuális
2.15 Iskola utca - Szabadegyetem (ism.)
3.45 Zöldpont
4.10 TS - Műkorcsolya EB
Közvetítés Prágából (ism.)
5.50 TS - Műkorcsolya EB
Összefoglaló
Közvetítés Prágából (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 18.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 10.)
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 128.)
14.20 Norm-show
(amerikai vígjátéksorozat - 5.)
14.45 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 10.)
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 10.)
16.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 159.)
16.40 Joker
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 19.)
17.35 Joker
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 10.)
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
20.25 Szabadesés
(amerikai akciófilm, 1993)
22.05 A chicagói tanú
(amerikai krimi, 1968)
24.00 Híradó
0.15 Öreglányok
Találkozás
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2



5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.30 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
9.55 Színkép
10.25 Közvetlen ajánlat
11.15 Reggeli gondolatok
11.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.25 Titokzatos természet
11.55 Stefanie
(német kórházsorozat)
12.45 Joe Tynan megkísértése
(amerikai film, 1979)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Szelek szárnyán
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Ki vagyok én?
(vetélkedő)
19.30 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel
Szilveszter 2000-2001
Közben: Kenósorsolás
23.00 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek
23.50 Életre-halálra
(amerikai akciófilm)
2.00 Autószalon 2001
2.40 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Tele-enciklopédia
8.55 A csend hangjai
9.15 A Kilimandzsáró hava
(amerikai film, 1952)
11.05 Énekes sorsok: Ilosfalvy Róbert
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Pénzpiaci hírek
12.15 Bethlen-szellem
13.20 A dzsungel könyve (52/22.)
13.45 Világablak (ismétlés)
14.15 Felelet az életnek (ism.)
14.45 Mégis valóra váltak Kodály álmai?
Szabó Dénes, a nyíregyházi varázsló
15.15 20. század
Mensáros László előadóestje - 1993
16.00 Kalendárium
18.00 Híradó
18.25 Két bors ökröcske
(magyar rajzfilm)
19.00 A világörökség kincsei
19.15 Aranysárkány
20.40 Mai kézművesek
21.00 Híradó - Sport
21.30 Pillangó
(amerikai film, 1973)
23.55 Ezredforduló
24.00 Híradó - Vers
0.15 Elkényeztetettek

HBO

6.30 Sportháború
8.00 Okos tojás
9.35 A végzet hollywoodi asszonyai
10.05 A Newton-fiúk
(amerikai krimi)
12.05 Poodle Springs
(amerikai krimi)
13.45 13. emelet
(amerikai thriller)
15.25 Turbócsapat
(amerikai fantasztikus kalandfilm)
17.05 Babar
17.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.55 Kő kövön
(amerikai vígjáték)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Tűzhányó
21.45 A lény 2.
(amerikai horror)
23.20 Okos tojás
0.55 Halálvírus

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
12.00 Színházi látcső
12.30 Turmix
13.00 Feró Korcsmája
13.30 Magazinműsor
15.00 Közvetlen ajánlat
15.30 Vendég: a TV11
16.30 ATV-magazin
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.50 Európa-klub
20.00 Forgószék
21.00 BűnTény
21.30 Tempó
22.00 Híradó/Lapszemle
22.40 Gazdasági magazin
23.00 Kulturális kalauz
23.20 Színházi látcső
23.50 Popkalapács

2001. január 25., csütörtök

Tv műsor - 2001. január 25. - Csütörtök

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 111-112.)
9.35 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Báj, báj!
10.20 Vidék
10.50 Tiszteletjegy
11.35 Íz-lelő
11.45 Agóra
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Rondó
(kisebbségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 A világ végéről jött sárkány
(francia film)
15.25 Zenelánc
15.35 Lurkó Kupa
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kisokos
16.30 Kánon - Vallás és kultúra
Pál apostol
17.00 Segítőtárs
17.25 Szószóló
Balázs Géza és Grétsy László anyanyelvi műsora
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/8.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Rippl-Rónai József (ism.)
20.05 Azerac
(francia sorozat - 8.)
20.55 A 2000. év
21.30 Lendületben
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Alaphangok
22.50 Kettesben
Horgas Eszter fuvolaművésszel
23.25 72 óra
23.55 Kritikusok Tarr Béláról
0.45 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 112
(bűnügyi magazin)
9.20 Hon-lap
9.50 Tudóra (ism.)
11.10 Musica Historica
11.30 Sikkes
(divatmagazin)
12.00 Déli harangszó
12.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban (7.)
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
15.30 Nem jogerős
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.20 Nekem ne lenne hazám?
17.30 Pesty Fekete Doboz
18.00 TS
FTC-UTE vízilabda-mérkőzés; műkorcsolya EB
Közvetítés Prágából
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
Millennium - Rippl-Rónai József (ism.)
20.45 Kvartett
21.15 Unokáink is látni fogják
21.45 TS
Műkorcsolya EB
Összefoglaló
Közvetítés Prágából
23.25 Záróra
0.25 Az álom én vagyok
2.00 Aktuális
2.25 Iskola utca - Tudóra (ism.)
3.45 Nekem ne lenne hazám?
A káldi erdő banyafái (ism.)
4.00 TS - Műkorcsolya EB
Összefoglaló
Közvetítés Prágából (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig (ismétlés)
9.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 17.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 9.)
Az első munkahely
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 127.)
14.20 Norm-show
(amerikai vígjátéksorozat - 4.)
14.45 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 9.)
György király átka
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 9.)
16.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 158.)
16.40 Joker
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 18.)
17.35 Joker
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 9.)
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
20.25 Világgá mentem
(amerikai vígjáték, 1994)
22.10 C-16: Szuperügynökök
(amerikai akciófilm-sorozat - 8.)
Leszámolás
23.00 Híradó
23.15 Öreglányok
Az influenza
0.10 Antenna
0. 40 Fókusz (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.30 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
10.00 Állatklinika
10.25 Közvetlen ajánlat
11.15 Reggeli gondolatok
11.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.25 Szerencsekerék
11.55 Stefanie
(német kórházsorozat)
12.50 Cloak és Dagger
(amerikai kalandfilm, 1984)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Lucky Luke
(olasz-francia-német westernsorozat)
21.25 Rettegés foka
(amerikai thriller, 1991)
Közben: Kenósorsolás
23.35 Jó estét, Magyarország!
0.25 Ablak Európára
0.55 Az utolsó prostituált
(amerikai film)
2.30 Háló@Világ
3.25 Vers éjfél után

Duna TV


5.30-8.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.40 Quo vadis? - Ember és egyház
9.40 Elfeledett tájakon
Az Őrség
10.15 Szülők részmunkaidőben
(francia tévéfilm)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Pénzpiaci hírek
12.15 Templomépítők (ism.)
12.45 Gyanú
(magyar film, 1944)
13.55 Világhajó
(holland dokumentumfilm)
14.35 A dzsungel könyve (52/21.)
15.00 Európa legszebb kertjei
(belga sorozat)
15.30 Labirintus (12/2.)
16.00 Kalendárium
18.00 Híradó - Sport
18.25 Pocahontas, az indiánok hercegnője
18.50 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Világtérkép
19.30 Egy század emlékezetes pillanatai (52/4.)
20.00 Bűvölet (20/19.)
21.00 Híradó - Sport
21.30 Tristana
(spanyol film, 1970)
23.05 Egy őszinte kép
(amerikai dokumentumfilm)
24.00 Ezredforduló
0.05 Híradó - Vers

HBO


6.30 Bosszúállók
(amerikai fantasztikus film)
8.05 Madárfészek
(amerikai vígjáték)
10.05 Ő az igazi
(amerikai romantikus vígjáték)
11.45 Tommy és a vadmacska
(finn családi kalandfilm)
13.30 Marilyn - Az utolsó órák
(amerikai dokumentumfilm)
14.25 Lost In Space
(amerikai sci-fi)
16.35 Sólyomszív
(dán családi film)
18.00 A vadon foglyai
(amerikai kalandfilm)
20.00 Ámokfutam
(amerikai akcióthriller)
21.40 South Park
22.05 Ideglelés
23.35 Madárfészek
1.30 Pókerarcok

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
13.40 Gazdasági magazin
14.00 Színházi látcső
14.30 Magazinműsor
16.00 Közvetlen ajánlat
16.30 Popvilág
17.10 Ormosság
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 Összefüggések
19.45 Európa-klub
20.00 Rendkívüli kiadás
20.30 Ingatlanpiaci körkép
21.30 Színházi látcső
22.00 Híradó/Lapszemle
22.40 Csütörtöki turmix
23.10 Feró korcsmája

2001. január 24., szerda

Tv műsor - 2001. január 24. - szerda

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 109-110.)
9.35 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Zöld híradó
10.20 Mackónadrágban
10.50 Nál(l)atok
11.35 Íz-lelő
11.45 Agóra
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
(horvát nemzetiségi magazin)
13.25 Ecranul nostru
(román nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1939-ből
14.20 A miniszter barátja
(magyar film, 1939) FF
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
(középfokú németnyelvtanfolyam - 18/14.)
16.30 Mai hitvallások
Látogatóban Szokolay Sándor Kossuth-díjas zeneszerzőnél
16.55 A rattan útja
(dokumentumfilm-sorozat - 3/3.)
17.25 Alternatív Magyarország
(sorozat - 12/1.)
Másként gazdálkodás
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/7.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek - Időjárás
20.05 Nem jogerős
Jogi show-műsor
20.35 Kobra akció
(dán tévéfilm)
22.05 Híradó este
22.15 Aktuális
22.35 Théma
22.45 Alaphangok
22.55 Panoráma
Benda Lászlóval
23.20 Vattatyúk
(magyar film, 1989)
0.35 Ezredforduló

M2

5.42 Hajnali gondolafok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 Millenniumi Mesék
„Pont, pont, vesszőcske” - A Varga Stúdió
8.55-11.05 Az MTV archívumából
8.55 A Budapesti Vonósok hangversenye
Közvetítés a Pesti Vigadóból, felvételről
9.25 Házimozi
Görgey Gábor
10.50 „Nézd a tánc nemeit...”
A körverbunk
11.05 Magyar színházak fesztiválja
12.00 Déli harangszó
12.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban (6.)
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
15.30 Cimbora
16.00 Iskola utca - Szóköz
17.30 Sorstársak
17.55 A világ különleges gyermekei
18.05 Johann Sebastian Bach
(tévéfilmsorozat - 2.)
Ha nálam vagy...
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek - Időjárás
20.45 Századfordító magyarok
Szentágothai János (1912-1994)
21.40 TS - Műkorcsolya Eb
Összefoglaló
Közvetítés Prágából
23.20 Záróra
0.20 Halló, itt vagyok!
Szilágyi János műsora
1.55 Aktuális
2.20 Iskola utca - Szó-köz (ism.)
3.50 Musica Historica
Musica Antiqua Hungarica együttes
4.00 TS - Műkorcsolya EB
Összefoglaló
Közvetítés Prágából (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 15.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 8.)
Győzelem
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 126.)
14.20 Norm-Show
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
14.45 Seaquest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 8.)
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 8.)
16.20 Szeretni bolondulásig (157.)
16.40 Joker
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 17.)
17.35 Joker
17.40 María
(mexikói sorozat - 8.)
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt - 937-938.
20.25 Csíííz!
21.20 Szupermozi
Az évszázad üzlete
(amerikai vígjáték, 1983)
23.05 Híradó
23.20 Pont hu
23.50 Öreglányok
A nagymenő
0.15 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.25 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
9.50 Segíts magadon!
10.15 Közvetlen ajánlat
11.05 Reggeli gondolatok
11.10 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.15 Magyarország holnap
11.45 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
12.35 Római vakáció
(amerikai vígjáték, 1953)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.40 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 TV2 utószilveszter
A szilveszteri műsor legemlékezetesebb pillanatai
21.20 Psycho 3.
(amerikai horror, 1986)
23.00 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek
23.55 Csiszár.hu
0.55 Esküdt ellenségek
1.45 Háló@Világ
2.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés - Vers
8.45 Magyar néptáncörökség (2/2., ismétlés)
9.35 Világhajó
(holland dokumentumfilm)
10.10 Az élet szele (9/4.)
10.55 Barátok a strandon (13/4.)
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó - Pénzpiaci hírek
12.15 Ugrásváltás (ismétlés)
12.45 Zólyom - Zvolen
13.15 Kisiskolák (ism.)
14.05 A dzsungel könyve (52/20.)
14.30 Tele-enciklopédia
(spanyol sorozat)
14.45 Nyelvőrző (ismétlés)
15.05 Isten hozta szigetünkön! (26/8.)
15.30 Utazás az ínyencek földjére
(francia sorozat, ism.)
16.00 Kalendárium
18.00 Híradó - Sport
18.25 Mesefilmek
18.50 Hej, helyes beszéd!
19.00 Nadar, a fotográfus
(francia ismeretterjesztő film)
19.25 Hester utca
(kanadai film, 1974)
21.00 Híradó - Sport
21.30 Nyílt tenger
(olasz film, 1998)
22.55 A halhatatlan szerelem
(angol film, ism.)
23.55 Ezredforduló
24.00 Híradó - Vers

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Simon Birch, a kisember
9.25 Hollywoodi akcióhősök
10.00 A Vendome tér asszonya
11.55 Carla új élete
14.05 Angel bosszúja
(amerikai akcióvígjáték)
15.45 Golden Globe-díjátadás, 2001
17.50 Mindenem a tánc
20.00 Triplacsavar
21.30 A napfény íze
0.30 Alien 4 - Feltámad a halál
(amerikai sci-fi)
2.20 Fogolyrománc

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
14.40 Magazinműsor
15.30 Vendég: a TV11
17.00 Új mezőgazdasági magazin
17.30 Ébredés
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 Hyde Park Corner
20.10 Beszólás
21.00 Miss Universe...
22.00 Híradó
22.35 Európa-klub
22.45 Mit gondol?
23.00 Autósvilág
23.30 Gazdasági magazin
23.45 Színházi látcső

2001. január 22., hétfő

Tv műsor - 2001. január 22. - Hétfő

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne: 6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 105-106.)
9.30 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Jogunk van hozzá!
10.50 Négyzetméter
11.35 Íz-lelő
11.45 Sajtóklub
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Roma Magazin
13.25 Domovina
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 A mi kis családunk
(német sorozat - 10.)
14.55 Zenelánc
Haydn: C-dúr fantáziák
15.00 A szétszerelt tudósváros
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Magyar Ház
16.30 Vélemények az emberi méltóságról
16.45 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.00 Tanuljunk Európát!
17.25 Úton - Európa-magazin
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 35/5.)
Húsz évvel ezelőtt
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek, időjárás-jelentés
Millennium - Szinyei Merse Pál
20.00 Millenniumi Mesék
„Pont, pont, vesszőcske”
20.30 112
(bűnügyi magazin)
21.10 Pesty Fekete Doboz
21.40 112 extra
22.00 Híradó este - Időjárás
22.05 Aktuális
22.25 Théma
22.40 Alaphangok
22.45 Fogadóóra
23.15 „Isten veletek, barátaim!”
(magyar film, 1987)
0.55 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 Delta
9.00 Rajongó
9.30 Perbe fogott szavak
10.10 Íróper - 1957
(dokumentumfilm)
11.20 Tv-klinika
11.45 Mini-fesztivál
Petrovics Emil: I. Kantáta
12.00 Déli harangszó
12.05 Cirill és Metód legendája
(magyar-bolgár dokumentumfilm)
12.45 Remekművek
13.00 Híradó délben
14.00 Haydn ünneplése
Sir Peter Ustinowal
(magyar-német-amerikai 2/1-2.)
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Mi lett volna, ha...?
18.00 TS - Műkorcsolya Eb
Közvetítés Prágából
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek, időjárás-jelentés
Millennium - Szinyei Merse Pál (ism.)
20.45 Orbán György: Pikkó hertzeg
Opera két felvonásban, melyet a Budapesti Tavaszi Fesztivál 200. alkalmából mutattak be
Közvetítés a Várszínházból, felvételről
22.00 A kor falára
Versek a magyar kultúra napján
23.05 Záróra
0.05 Nikodémusok órái
László atya telefonos műsora
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
1.40 Aktuális
2.05 Iskola utca - Heted7fő (ism.)
3.35 Nyitott stúdió
Eleki román népzene
4.00 TS - Műkorcsolya EB
Közvetítés Prágából (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig (ismétlés)
9.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 14.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár; Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.30 Második csók
(francia tinisorozat - 6.)
Kétségek között
13.55 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 124.)
14.20 Norm-show
(amerikai vígjátéksorozat - 1.)
14.45 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 6.)
A Tonga-árok gyöngyei
15.35 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 6.)
16.20 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 155.)
16.40 Joker
(telefonos villámjáték)
16.45 Terra Nostra
(brazil sorozat - 15.)
17.35 Joker
17.40 Maria
(mexikói sorozat - 6.)
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Szupermozi
A jövő hírnöke
(The Postman)
(amerikai fantasztikus kalandfilm, 1997)
23.40 Autómánia (ismétlés)
0.10 Híradó - Késő esti kiadás
0.25 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.40 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
10.30 Közvetlen ajánlat
11.20 Reggeli gondolatok
11.25 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.30 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
12.25 A hadúr
(amerikai kalandfilm, 1965)
14.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Ramona
(mexikói sorozat)
18.00 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai krimisorozat)
21.30 Air America
(amerikai akciófilm-sorozat)
Közben: Kenósorsolás
22.15 Az én mozim folytatódik
Friderikusz Sándor műsora
23.05 Jó estét, Magyarország!
Időjárás; Sporthírek
23.55 Végtelen határok
(amerikai sci-fi sorozat)
0.45 Színkép
1.25 Napló (ismétlés)
2.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30-8.30 Indul a nap
8.30 Műsorismertetés
8.40 Mai kézművesek
8.55 Egy század emlékezetes pillanatai
9.25 Az élet szele (9/3.)
10.15 Barátok a strandon
(német sorozat - 13/3.)
11.05 Heti Hírmondó (ism.)
11.40 A XX. század 100 híres fotója
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó
Pénzpiaci hírek
12.10 Műsorismertetés
12.15 Dunasport (ismétlés)
12.55 Tálentum (ismétlés)
13.25 Fénykép a tanítványoknak Balázs Béláról
(dokumentumfilm - 2/2.) FF
14.30 Halld, Izrael!
15.00 Rendhagyó történelemóra (ism.)
15.40 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
16.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat, reklám
18.00 Híradó - Sport
18.25 Paddington kalandjai
18.50 Hej, hej, helyes beszéd!
Balázs Géza műsora
18.55 Műsorajánlat, reklám
19.00 Minoritates Mundi
19.30 Kisiskolák
20.25 Építészmesterek
Ivánka András
20.50 Négy évszak dalai
J. Holder: Áldott Jézus
21.00 Híradó - Sport
21.30 Sziget
22.30 Szabadság és béklyó
Kolozsvári beszélgetés Szilágyi Istvánnal
23.20 W. Amadeus Mozart: A-dúr szimfónia KV 201
23.45 Ezredforduló
23.50 Híradó - Vers

HBO


6.30 Apád-anyád idejöjjön!
(amerikai romantikus film)
8.35 Armageddon
(amerikai katasztrófafilm)
11.05 Özvegyek klubja
(amerikai romantikus vígjáték)
12.50 Eget verő szenzáció
(amerikai vígjáték)
14.35 Latin vér
(olasz vígjáték)
16.10 Szellemkutya
(amerikai krimi)
18.05 Madárfészek
(amerikai vígjáték)
20.00 A Golden Globe 2001 díj átadása
(vágott változat)
22.05 Mozi! Mozi! Mozi!
22.30 Lóvá tett lovagok
(feliratos francia-angol-amerikai romantikus, zenés vígjáték)
0.05 Ideglelés
1.35 Falcone
3.20 Johnny, a dögkeselyű

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
14.00 Utazási magazin
16.00 Csillagszem
16.30 Autósvilág
17.00 Mozivarázslat
17.30 V-max
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.30 Össztűz
20.20 Európa-klub
20.35 Szerepcsere
21.30 Jogban járás
22.00 Híradó
22.35 Gazdasági magazin
22.50 Wobbler
23.20 Kulturális kalauz
23.40 Rockkalapács

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek