2000. december 31., vasárnap

Tv műsor - 2000. december 31. - Vasárnap

M1

6.30 Gazdatévé
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
Kriszta és a jelmezbál
7.15 Garfield és barátai
(amerikai rajzfilmsorozat)
Varázsbolt
7.40 Kofikó
(izraeli rajzfilmsorozat)
Hurrá, vége a szünidőnek!
7.55 Vasárnap-sziget
Vidám ébresztő mindenféle, tízen aluliaknak
Benne:
- Feodor
(angol-német rajzfilmsorozat)
A farkas
- Zöldkalap
- Zenegér
Interaktív játék rajzzal, számítógéppel, zenével és Huzella Péterrel
9.30 Hófehér
(magyar rajzfilm, 1983)
11.00 Szentföldi zarándoklat 2.
11.30 Tv-klinika
(egészségügyi magazin)
Alkoholmámor az ünnepek kapcsán
Az újévi fogadalmak
Szilveszteri finomságok és az egészség
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.40 Év végi sportösszefoglaló
Bajnokok Ligája
13.40 Szilveszteri Extrém koktél
14.10 Hercule és Sherlock
(Hercule et Sherlock)
(francia vígjáték, 1996)
15.40 Púder
Baló Júlia műsora
16.10 Koffer
Kedvcsináló kul(t)-túrák külföldön
Kuba
16.40 Zűrangyalok
(francia vígjáték, 1994)
18.30 Híradó - Időjárás
18.45 Ezredvégi lottósorsolás
19.00 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál show-rakoztató játéka
20.00-4.55 Szilveszter 2000
Benne:
20.00 Slágertévé - szilveszterkor is
Sok évtized legnagyobb slágerei
21.00 Show-bálvány
Szilveszteri különkiadás
22.00-1.00 Álomalapítás 2001
„Jó kedvvel, bőséggel”
1.05 Szilveszteri ihaj-csuhaj
Válogatás az MTV archívumából
Összeállítás népszerű csárdásokból, cigánydalokból, mulatós nótákból és operettrészletekből
2.35 Csodavilág-szilveszter
3.30 Óvatlan fejvadászok
(amerikai akciófilm, 1988)

M2

6.30 Ma reggel - válogatás
7.25 Gazdatévé
7.50 Örömhír
A református egyház műsora
8.15 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
8.25 Katolikus krónika
8.50 Egyházak és felekezetek a millennium évében 1.
9.15 Egyházak és felekezetek a millennium évében 2.
9.45 Táncvarázs (ism.)
10.40 Zenebutik - Zenehíd
11.30 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Déryné Széppataki Róza
- Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
13.00 Íz-lelő; Automobil
13.30 Mulatós
Szilveszteri népzene
14.05 A napsugár nyomában
(természetfilm-sorozat - 5.)
Az elveszett víz nyomában
14.35 Kisváros
Bűnös örökség
15.30 Szilveszteri extrém koktél
15.55 Gálakoncert operakedvelőknek
17.10 A pezsgő titka
18.05 Bruhaha
Kabaré a köbön
19.00 Híradó
19.15 A fekete tulipán
(francia-olasz-spanyol kalandfilm)
21.05 22. Monte-carlói Cirkuszfesztivál
(francia cirkuszfilm - 2/1.)
22.00-1.05 Álomalapítás 2001
1.05 Ó, azok az angolok
(angol film)
2.35 Szilveszteri ihaj-csuhaj
Válogatás az MTV archívumából
4.05 Színházi buli
4.55 Hogyan viseljük el szerelmi bánatunkat?
Királyhegyi Pál estje
6.00 Muzsikál a mozi
Szórakoztató összeállítás

RTL Klub

6.30 Egy letűnt világ
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
(The Smurfs)
- Teletubbies
- A csodatrió
- Maci Laci kincset keres
(Yogi's Treasure Hunt)
- Pokémon
- Hé, Arnold!
(Hey, Arnold!)
(rajzfilmsorozatok)
10.25 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
(The Flintstones)
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
10.55 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.20 Joker
11.25 Clive James: Képeslapok (ismétlés)
Párizs
12.20 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hógolyó futam
(amerikai vígjáték)
14.50 Cisco kölyök
(amerikai westernvígjáték, 1994)
16.30 Reszkessetek, kincsrablók!
(amerikai vígjáték)
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz Slussz
19.15 RTL Klub Szilveszter 2000
Benne:
- 19.15 Kern-Garas
- 19.45 Heti hetes
- 20.00 RTL Klub Olimpia
20.10 Legyen Ön is milliomos!
Különkiadás sztárokkal
21.15 RTL Klub Olimpia
21.30 Heti hetes
21.39 Gálvölgyi Show
22.15 Heti hetes
22.35 Bakiparádé
22.45 RTL Klub Olimpia
22.58 Markos-Nádas: Legnehezebb emberek
23.30 RTL Klub Olimpia
23.45 Heti Hetes
24.00 Himnusz
0.02 Mádl Ferenc köztársasági elnök ünnepi beszéde
0.05 B. Ú. É. K. 2001
Bulizzunk együtt!
Benne:
- Heti hetes
Pikáns hírekkel
- Bulizzunk együtt!
Zenés, táncos újévi köszöntő
4.00 Fókusz Slussz (ism.)

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Szemtanú
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Fixi-Foxi és barátai
- Kroko-dili
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
(Top Cat)
- Pindur pandúrok
(The Powerpuff Girls)
- Scooby Doo
- Freakzoid
- Boci és Pipi
(Cow and Chicken)
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Gimi-dili
11.15 Utazás Gasztronómiában
11.45 A vadon szava
(amerikai kalandfilm, 1997)
13.20 Lököttek
(Crazy People)
(amerikai vígjáték, 1990)
14.55 Takeshi vára - avagy miből lesz a szamuráj
Vidám kamikaze-akció
15.25 Lökött örökösök
(amerikai vígjáték, 1993)
16.50 Folytassa, cowboy!
(Carry On Cowboy)
(angol westernvígjáték, 1964)
18.27 2000 Szily Nórával és az Irigy Hónaljmiriggyel
Avagy hogy ünneplik a világon a szilvesztert
18.30 Tények
18.55 Tények másként
19.17 2000
19.20 Nooormális???
19.58 2000
20.00 Dáridó magyar módra
(Szilveszteri bemelegítés)
21.26 2000
21.30 Ráncdalfesztivál
21.58 2000
22.00 Vigyázz, Kész, Röhej!
Sas József és társulatának szilveszteri kabaréja
22.42 2000
22.50 Szilveszteri Dáridó
Sztárvendég: Natalia Oreiro
23.55 2000
24.00 Boldog új évet kíván a tv2!
0.05 Pintér Dezső, a TV2 elnökének újévi köszöntője
0.08 BUÉK 2001
Benne:
0.08 Újévi Dáridó
2.00 Dáridó TOP 2000
3.00 Vad orchideák
(Wild Orchid)
(amerikai erotikus film, 1989)

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Élő egyház (ism.)
5.50 Magyar világ (ism.)
6.20 Periszkóp (ism.)
7.00 A dzsungel könyve
7.25 Szederkert - A titkos lépcső
7.50 Nagyapó meséi
A tizenkét hónap
8.40 Pudingfejű Wilson
10.05 Szegény kis gazdag lány
(angol tévéfilmsorozat - 6/6.)
11.00 Szindbád, bon voyage!
(magyar animációs film)
11.05 Millenniumi krónika
11.35 Beavatás
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Mit főzzünk az ezredfordulóra?
Vidám receptajánlat
12.35 A meseautó
(magyar vígjáték)
14.05 Helikon - Könyvjelző
14.25 A 20. század a Kárpát-medencében
15.10 Bolond szív
(spanyol vígjáték)
17.10 Jókívánságok az új évszázadra
17.30 Humormúzeum
17.50 Jókívánságok az új évszázadra
18.05 Paddington kalandjai
18.30 Híradó
18.50 Sportszilveszter
19.00 Fordul a Föld, fordul az évezred
20.05 Négy esküvő és egy temetés
(angol vígjáték)
22.00 Magyarország anno...
Szilveszteri műsor
23.55 Stúdió
24.00 Himnusz
0.15 Slágerrevü '65
1.25 Vad ágyak
(olasz erotikus vígjáték)

HBO


4.30 Szerelmi csetepaté
6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Jelbeszéd
8.30 Gyilkosságból kitűnő
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Hóbarát
12.40 Hollywoodi csemegék
13.10 Soha ne add fel!
14.50 A tömegpusztítás fegyverei
16.25 A szerelem forgandó
18.15 Hat nap, hét éjszaka
20.00 Mátrix
22.20 Nászok ásza
24.00 Szilveszteri meglepetés
1.45 Faculty - Az invázium
3.30 Gésák

Magyar ATV

6.50 Napkelte
14.00 Nótacsokor
15.00 Sztárbarangoló
15.30 Premier Plan
16.10 Ebugatta
17.00 Szilveszteri SzámAdó
17.30 Az utazó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Alexebbek
20.00 Természetes hazugságok (2.)
21.00 Szilveszteri műsor 1.
22.30 Szilveszteri SzámAdó
23.00 Szilveszteri műsor 2.
24.00 Himnusz; Újév-köszöntő
0.10 Feró szilveszteri korcsmája

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 30., szombat

Tv műsor - 2000. december 30. - Szombat

M1

6.30 Agrárvilág - válogatás
6.45 Ma reggel - válogatás
7.35 Kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
A nagy bújócska
7.45 Garfield és barátai
(amerikai rajzfilmsorozat)
A bosszúálló
8.10 Kofikó
(izraeli rajzfilmsorozat)
A popsztár
8.25 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
8.50 Jó reggelt adj, Istenem!
9.05 Zanzibár
10.25-12.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
Millennium (ism.)
12.10 Bravo Tv
13.10 Év végi sportösszefoglaló - NB I
14.10 A kölcsönkapott Föld - Repríz
Válogatás a természet archívumából - 4.
14.40 Delta
A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.10 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 49.
15.40 1100 év Európa közepén
(sorozat - 47.)
Kassa, Márai városa
16.05 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 39.
16.30 Európa természeti csodái
(francia dokumentumfilm-sorozat - 10.)
Álomszigetek
17.25 Anna
(kanadai sorozat - 5.)
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Pécsi Sándor (ism.)
20.00 Bruhaha
Kabaré a köbön
21.00 A boldogság a réten van
(francia vígjáték)
22.45 Alaphangok
22.55 Manfred Mann’s Earth Band-koncert
23.50 Jégvihar
(amerikai film, 1997)

M2

7.25 Derült égből egy család (9.)
Apa és fia
8.15 Agrárvilág
8.30 Romamagazin
8.55 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
9.20 Srpski Ekran
9.45 Unser Bildschirm
10.10 Hrvatska kronika
10.40 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
11.05 Rondó
Kisebbségi magazin
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Pécsi Sándor
12.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm-sorozat - 2/2.)
12.50 A Kamerun-hegy árnyéka
Sáfrány József filmsorozata - 5.
A Benué
13.25 Gaia
Ökológiai filmújság
13.50 Jelenetek a szobrok életéből
A Gellérthegy
14.05 Lurkó kupa
14.35 A beszélő köntös
(magyar film)
16.00 Azerac (4.)
16.50 Kettesben
Szabó Ildikó filmrendezővel
Szilágyi János műsora
17.30 Táncvarázs
18.25 Szeszélyes évszakok
19.20 Árpád-házi Erzsébet
A szentté avatás
19.30 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Pécsi Sándor (ism.)
20.25 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
20.55 Rossini: Ory grófja
Opera két felvonásban
23.20 Parti Nagy Lajos: Mauzóleum
A Katona József Színház Kamra-előadása alapján készült tévéváltozat
1.35 Bravo-tv
2.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
2.50 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
3.45 Négyszemközti beszélgetések
(svéd film - 2/2., ism.)
5.15 Muzsikál a mozi
Szórakoztató összeállítás
5.45 Állatkerti séták
A macska neve (ism.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
- Batman
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Joker
11.25 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
A házasság réme
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
Daisy tizedes
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
Egy sorsdöntő éjszaka
15.00 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat)
Vörös koala
15.50 Az elpusztíthatatlan
(amerikai kalandfilm)
17.30 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 13.)
Földöntúli erő
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 104.)
Bocsátsd meg a mi vétkeinket!
20.00 Bűnvadászok
(olasz vígjáték, 1977)
22.05 Zsarufrász
(amerikai akcióvígjáték)
0.05 Híradó
0.20 Clive James: Képeslapok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Párizs
1.15 Divatklip
1.40 Fókusz plusz (ism.)

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Fixi-Foxi és barátai
- Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Pindur pandúrok
- Scooby Doo
- Frekazoid
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
12.00 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
12.55 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
13.45 Észak és Dél
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
15.45 Conan, a kalandor
(amerikai fantáziasorozat)
16.40 Szindbád kalandjai
(amerikai fantáziasorozat)
17.35 Herkules
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Air America
(amerikai akciófilm-sorozat)
20.00 Bevetési parancs
(amerikai akciófilm, 1997)
21.40 Herkules New Yorkban
(amerikai kalandfilm-vígjáték)
23.20 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
0.05 Kár a benzinért
(magyar film, 1964) FF
1.20 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 „Múltunk a reményünk, Krisztus a jövőnk”
Magyar nemzeti zarándoklat 2000
6.35 Napóra (ism.)
7.05 Hírek
7.20 Összkép (ism.)
7.50 Papírsárkány
9.50 Ami igaz, az igaz
10.05 Nyelvőrző
10.20 Hej, helyes beszéd!
10.40 Nap-háború
11.30 Isten hozta szigetünkön! (26/5.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
Székesfehérvár, székesegyház
13.05 A világörökség kincsei
13.20 A történelem legendái
14.15 Szegény kis gazdag lány (6/5.)
15.05 Duna-táj
15.40 Sportképek
17.40 Mesefilm
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
Tímár Sándor koreográfus
19.25 Esti kérdés
19.45 Katalin cárnő ifjúsága (2/2.)
21.15 Szívesen mondom el...
Raksányi Gellért választása
Petőfi Sándor: Anyám tyúkja
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A sárkány éve
(amerikai akciófilm)
0.10 Híradó - Vers
0.30 A szerelem tüze
(finn tévéfilm - 2/2.)

HBO


4.40 Üzenetek a gyilkostól
6.30 A tao harcosai
8.10 A nyomkövető
9.40 A kedvenc marslakóm
11.15 A csöves diri
12.45 Nem én voltam
14.20 Gyilkosság a szomszédban
16.00 A lóvátett lovagok
17.40 Haláli balhé
19.30 Jó barátok
20.00 Kegyetlen játékok
21.40 Láncreakció
23.30 Agyament Harry
1.10 Az ördög menyasszonyai
2.50 Kegyetlen játékok
4.30 Szerelmi csetepaté

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
12.10 Vendég: a TV11
13.10 Tempó
13.40 Színházi látcső 2000
15.00 Nóta kincsesláda
15.30 Kulturális kalauz
16.00 Nótashow
16.30 Magyar ATV 2000
17.30 Mozivarázslat
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 Természetes hazugságok (1.)
20.30 Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens
23.50 Éjszaka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 29., péntek

Tv műsor - 2000. december 29. - Péntek

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 75-76.)
9.35-12.00 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
10.10 Csodabogarak
10.15 Metszőolló
10.50 Civil hírmondó
11.35 Íz-lelő
11.45 A társaság
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Unser Bildschirm
14.30 A mi kis családunk
(német sorozat - 39/4.)
15.25 Gaia
Ökológiai filmújság
Mackósorsok
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Egyházak és felekezetek a millennium évében 2.
16.30 Az Erdő Kapitánya
(magyar rajzfilm, 1987)
17.40 Évgyűrűk
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.15 Urunk élete
(magyar animációs sorozat - 3.)
18.30 Ablak
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Kiss Manyi (ism.)
20.05 Nézői 12
A tanú
(magyar film, 1969)
21.55 Híradó este - Időjárás-jelentés - Millenniumi híradó
22.05 Aktuális
22.25 Théma
22.40 Rajongó
23.10 Ladánybene 27-, Vénus- és United-koncert
0.05 A játékos
(amerikai film, 1992)
2.00 Ezredforduló

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.35 Panoráma
9.00 Magyar ház
9.30 Századfordító magyarok (ism.)
10.25 Mesélő cégtáblák
10.50 Jelfák
Hercegasszony útja
11.00 72 óra
11.30 Lendületben
12.00 Déli harangszó
12.05 Boldog születésnapot! (26/26.)
A szülőotthon
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén
Az MTV sorozata a magyar millennium tiszteletére - 46.
Palócföld - Madách és Mikszáth hazája
14.30 Magyar Ház - Kézfogás
15.00 Iskola utca - Szabadegyetem
16.00 TS
Év végi sportösszefoglaló
Sydney 2000
18.05 Show-bálvány
19.00 ...az én váram
Lakáskultúra mindenkinek
Osskó Judit műsora
19.30 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Kiss Manyi (ism.)
20.30 Századunk (48.)
1938 és 1946
21.00 Magyarország 2000
Jánosi Antal műsora
21.30 Egy kemény zsaru
(amerikai film)
23.00 Záróra
24.00 Nikodémusok órái
1.35 Aktuális
2.00 Iskola utca (ism.)
3.05 Muzsikál a mozi
3.35 Négyszemközti beszélgetések
(svéd film, ism.)
5.20 TS
Év végi sportösszefoglaló

RTL Klub

6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Julieta
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 91.)
14.25 Csillag születik
(amerikai zenés film, 1976)
16.50 Joker
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 140.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 103.)
A Scone-kő
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
20.25 Fogd a nőt, és fuss!
(amerikai akció-vígjáték, 1991)
22.35 Igaz történetek
ASSZONYI SORSOK
(amerikai film)
0.10 Híradó
0.25 Űrbalekok
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
9.05 A Vörös álarcos
(olasz film)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.45 Reggeli gondolatok
11.50 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat)
12.15 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
13.05 Clifford
(amerikai vígjáték, 1994)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Ramona
(mexikói sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Ki vagyok én?
19.30 Gyerekszáj
19.55 Vad angyal
20.30 Ernest suliba megy
(amerikai vígjáték, 1994)
Közben: Kenósorsolás
22.00 Kórház az őrület szélén
(kabaré)
22.50 Jó estét, Magyarország!
Sportösszefoglaló; Tények
23.40 A férfi, aki ötször halt meg
(amerikai akciófilm)
1.25 Autószalon 2000
2.05 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.15 Kippi kutyus kalandjai
9.25 Nagyapó meséi: A szépség és szörnyeteg
10.10 Őfelsége kapitánya
(angol kalandfilmsorozat - 4/3.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Minoritates Mundi
12.50 Man Ray, az avantgárd prófétája
13.45 (kis) Mamaklub
14.15 Négy évszak dalai
14.20 „Múltunk a reményünk, Krisztus a jövőnk”
Magyar nemzeti zarándoklat
15.25 Sportképek
15.55 Pop-sa-rock
16.25 Miénk a tér
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
Magyar utas
19.30 Esti kérdés
19.45 Katalin cárnő ifjúsága
(kanadai történelmi film - 2/1.)
21.15 Szívesen mondom el...
Kozák András
21.30 Híradó - Sport
22.00 Ezredforduló
22.05 A Bounty
(angol kalandfilm)
0.20 Híradó - Vers
0.35 A szerelem tüze
(finn tévéfilm - 2/1.)

HBO


4.10 Faculty - Az invázium
5.55 Hollywoodi csemegék
6.30 Oltári  nő
8.30 A vizesnyolcas
10.05 Tüzes hó
11.35 Hollywoodi akcióhősök
12.05 Oroszlánbarlang
13.35 Nincs igazság
15.10 Egyenes beszéd
16.45 Babar
17.15 Jó barátok
17.45 Hóbarát
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 A többarcú K
22.15 Technoterror
23.50 South Park
1.15 A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
2.00 Rajtaütés
3.35 Santana - Supernatural

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
11.50 Ingatlanpiaci körkép
12.20 Táncfórum 4.
12.50 Színházi látcső
13.20 Big Band-legendák
15.30 Vendég: a TV11
16.30 Táncfórum 5.
17.00 1. világháború (3.)
18.00 Nap-nyugta
19.30 Aranygyapjú
19.50 Európa-klub
20.00 Forgószék
21.00 BűnTény/Tempó
22.00 Híradó
22.40 HQ 2000
22.50 Kulturális kalauz
23.20 Színházi látcső
23.50 Popkalapács

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 28., csütörtök

Tv műsor - 2000. december 28. - Csütörtök

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 73-74.)
9.30-12.00 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
10.10 Báj, báj!
10.20 Vidék
10.50 Tiszteletjegy
11.35 Íz-lelő
11.45 Agora
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Rondó
(kisebbségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.55 Ez történt...
1990 - hónapról hónapra
December
(dokumentumfilm)
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Egyházak és felekezetek a millennium évében 1.
16.30 A hetedik testvér
(magyar-német-amerikai rajzfilm)
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.10 Urunk élete
(animációs sorozat - 2.)
18.30 Az Év Sportolója
Díjátadás - 2/2.
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Latabár Kálmán (ism.)
20.05 Azerac (4.)
20.55 Az Illés-sztori
(dokumentumfilm-sorozat - 13/12.)
A páros
21.30 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.40 Alaphangok
22.50 Kettesben
Szabó Ildikó filmrendezővel
23.25 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
23.55 Vándorrege
(ausztrál film)
1.25 Ezredforduló

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.35 125 éves a Zeneakadémia
9.30 Tudóra
10.50 Nekem ne lenne hazám?
Szabados Tamás honismereti műsora
Valamikor dalolt a hegyoldal
11.05 Szená-Torokkal Kanadában
11.30 Sikkes
12.00 Déli harangszó
12.05 Boldog születésnapot! (25.)
Szerencsegyerek
12.50 Van öt perce?
Schumann: Két dal
13.00 Híradó délben
14.00 Iskola utca - Tudóra
15.20 Nem jogerős
15.50 Panoráma
16.20 TS - FILA Szuperkupa
BVSC-FTC
Férfi vízilabda-mérkőzés
Közvetítés a Szőnyi útról
18.15 A világ végéről jött sárkány
(francia film)
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Latabár Kálmán (ism.)
20.30 Kvartett
21.05 Hanuka 2000
Ünnepi gyertyagyújtás és műsor a makkabeus szabadságharc emlékére
21.50 Vörös tinta
(magyar film)
23.20 Záróra
0.20 Az álom én vagyok
Zelki János műsora
1.50 Aktuális
2.30 Iskola utca - Tudóra (ism )
3.50 TS - FILA Szuperkupa
BVSC-FTC
Férfi vízilabda-mérkőzés
Közvetítés a Szőnyi útról, felvételről (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig (ismétlés)
9.45 Julieta (ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 90.)
14.25 Maigret
(francia krimisorozat - 16.)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 80.)
16.50 Joker
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 139.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 102.)
Duende
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Télapu
(amerikai vígjáték, 1994)
22.10 C-16: Szuperügynökök
(amerikai akciófilm-sorozat - 4.)
A merénylő
22.55 Híradó
Késő esti kiadás
23.10 Országház
23.40 Antenna
Euro-atlanti magazin
0.10 Űrbalekok
(amerikai vígjátéksorozat)
0.35 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
8.35 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
9.05 Merlin: A kőbe zárt kard
(amerikai-kanadai film)
11.40 Reggeli gondolatok
11.45 Szerencsekerék
11.50 Közvetlen ajánlat
12.10 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
13.00 L. A. Story - Az őrült város
(amerikai vígjáték, 1991)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Ramona
(mexikói sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
19.55 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Légi zsaruk
(német akciófilm-sorozat)
21.25 Pontiac-expedíció
(amerikai film, 1995)
Közben: Kenósorsolás
23.10 Jó estét, Magyarország!
Külpolitikai összefoglaló
24.00 Ablak Európára
0.30 Dr. Giggles
(amerikai horror, 1992)
2.05 Háló@Világ
Kultúra az interneten
2.35 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.10 A dzsungel könyve (52/50.)
9.35 Kippi kutyus kalandjai
9.50 Jákob
(olasz-német-osztrák film)
11.20 Expedíció hét kontinensen át (18/18.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Rocca parancsnok
(olasz krimisorozat - ismétlés)
14.00 Egy bűvös élet (ism.)
14.55 Emberrablók
(amerikai történelmi film - 2/2.)
16.25 Tisza, a Kárpát-medence folyója
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilm
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század száz híres fotója
Lady Di esküvője
19.45 Családfa
(kanadai film, 1983)
21.20 Szívesen mondom el...
Bessenyei Ferenc
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Ezredforduló
22.05 Művészvilág
Íme az ember
Portréfilm Orosz Jánosról
22.40 Az utolsó szilveszter
(olasz film, 1998)
0.20 Híradó - Vers

HBO


4.50 Tétova lelkek
6.30 Kedvenc marslakóm
8.05 Dilisek vacsorája
9.30 A mama főztje
11.25 Nyomul a banda
13.15 Sting Los Angelesben
14.50 Az alku
16.45 Kétszer volt, hol nem lett
18.20 A csaj nem jár egyedül
20.00 Soha ne add fel!
21.45 Titanic
1.00 Az utolsó dobás
2.40 Kedvenc marslakóm

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
12.40 Táncfórum 1.
13.15 Autósvilág
13.45 Táncfórum 2.
14.20 Új mezőgazdasági magazin
14.50 Táncfórum 3.
15.20 I. világháború (2.)
16.30 Popvilág/Ormosság
18.00 Nap-nyugta
19.30 Összefüggések
19.45 Európa-klub
20.00 Rendkívüli kiadás
20.30 Ingatlanpiaci körkép
21.30 Színházi látcső
22.00 Híradó
22.40 Csütörtöki turmix
23.10 Feró Korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 27., szerda

Tv műsor - 2000. december 27. - Szerda

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 71-72.)
9.30-12.00 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
10.10 „60+”
10.20 Mackónadrágban
10.50 Szemünk fénye
11.35 Íz-lelő
11.45 Agora
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
13.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
13.55 Hírek - Időjárás
13.57 Roma Magazin
14.20 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1938-ból
14.35 Uz Bence
(magyar film, 1938) FF
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Városi szafari
(kanadai tévéfilm)
17.30 Háló
(riport-dokumentumfilm)
17.55 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.15 Urunk élete
(magyar animációs sorozat - 1.)
18.30 Az Év Sportolója
Díjátadás - 2/1.
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Gózon Gyula (ism.)
20.00 Nem jogerős
Jogi show-műsor
20.30 Kalandorok
(francia film, 1966)
22.20 Híradó este - Időjárás
22.30 Aktuális
22.50 Théma
23.05 Alaphangok
23.10 Panoráma
Szaniszló Ferenccel
23.40 Idegenek csókja
(amerikai film)
1.10 Ezredforduló

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6 00-8.30 Ma reggel
8.30 Delta
9.00 Rajongó
9.30-11.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.30 Gulliver az óriások országában
(tévéjáték)
10.20 Házimozi
Irodalmi összeállítás
10.45 Minifesztivál
Balassa Sándor: Xénia
11.00 Lesz még nekünk szebb életünk
Erdélyi Mihály-est
12.00 Déli harangszó
12.05 Boldog születésnapot!
Tévutak
12.50 Van öt perce?
Schütz: 10. zsoltár
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
15.30 Európai arcok - Németország
Sabine, a kohász
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 Csihi-puhi
(amerikai film)
19.40 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Gózon Gyula (ism.)
20.35 Ez történt...
1990 - hónapról hónapra
December
21.25 Beszéljünk a jövőnkről (38.)
21.50 A leghidegebb éjszaka
(magyar film)
22.40 Záróra
23.40 Halló, itt vagyok
Szilágyi János műsora
0.10 Aktuális
1.35 A szemtanú
(olasz tévéfilm)
3.55 Háló
(riport-dokumentumfilm)
4.20 Bach 2000
4.25 Hon-lap
4.50 A Biblia növényei (ism.)
5.15 Szená-Torokkal Kanadában
Juhász Előd és Pintér Gábor zenés útifilmje

RTL Klub

6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Julieta
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 89.)
14.25 Maigret
(francia krimisorozat - 15.)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 79.)
16.50 Joker
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 138.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 101.)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Csíííz
21.20 Csalás és ámítás
(amerikai thriller, 1993)
23.05 Híradó
Késő esti kiadás
23.20 Autómánia (ismétlés)
23.50 Pont hu
(multimédia-magazin)
0.20 Űrbalekok
(amerikai vígjátéksorozat)
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
9.10 Labirintus
(angol fantáziafilm)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.40 Reggeli gondolatok
11.45 Szerencsekerék
12.10 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
13.00 A rózsaszín párduc fia
(angol vígjáték, 1993)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Kastélyszálló
(osztrák családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.35 Gyerekszáj
19.55 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Poénbomba
Nálunk már szilveszter van!
21.20 Első állomás: Las Vegas
(amerikai vígjáték, 1992)
Közben: Kenósorsolás
23.00 Jó estét, Magyarország!
Belpolitikai összefoglaló
23.55 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
0.40 Veszélyes küldetés
(amerikai akciófilm-sorozat)
1.30 Háló@Világ
2.30 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.10 Téli matiné
9.15 Isten hozta szigetünkön! (26/4.)
9.45 Őfelsége kapitánya (4/2.)
11.25 Expedíció hét kontinensen át (17.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Pop-sa-rock (ism.)
12.55 Szegény kis gazdag lány
(angol tévéfilmsorozat - ism.)
13.45 „A hit védelme, a szegények támogatása”
14.05 Mindennap Újság
Lapok és napok a 90 éves Délmagyarország történetéből
15.05 Emberrablók
(amerikai történelmi film - 2/1.)
16.35 Templomépítők (4/1.)
17.05 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Klasszikus dallamok
19.50 Bűvölet
(olasz tévéfilmsorozat - 20/15.)
20.45 Fórum
Gyermek a képernyő előtt
21.25 Szívesen mondom el...
Söptei Andrea
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Ezredforduló
22.05 A történelem legendái
22.50 Ezredvége - világvége?
(angol ismeretterjesztő film)
0.10 Híradó - Vers

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök - Wesley Snipes
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Hóbarát
9.15 Gloria
11.05 A nagy csapat 3.
12.50 Savanyú a szülő
14.25 Pénzforgatók
16.10 Bolondos szív
18.15 Csúcsformában
20.00 A szerelem forgandó
21.50 Oltári nő
23.50 South Park
0.15 Aki másnak sírt ás
2.05 Egy taxi hátsó ülésén 5.

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
14.00 Színházi látcső
14.30 1. világháború (1.)
15.30 Vendég: a TV11
17.00 Új mezőgazdasági magazin
17.30 Kulturális ajánló
18.00 Nap-nyugta/Híradó
19.30 Hyde Park Corner
20.00 Beszólás
21.00 Miss Universe...
22.00 Hiradó/lapszemle
22.40 Európa-klub
22.50 Mit gondol?
23.00 HQ 2000
23.10 Autósvilág
23.45 Színházi látcső

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 26., kedd

Tv műsor - 2000. december 26. - Kedd

M1

7.10 Hajnali gondolatok
7.15 Vuk
(magyar rajzfilmsorozat - 4/4.)
7.35 Vili, a veréb
(magyar rajzfilm, 1989)
8.55 Az elveszett gyermek
(francia film)
10.30 Boldog karácsonyt, Miss King!
(kanadai tévéfilm)
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Soós Imre (ism.)
12.05 Parlamenti karácsony
Összefoglaló az Országházban rendezett gyermekműsorokról
13.05 Év végi sportösszefoglaló
Labdarúgó Eb
15.00 Szená-Torokkal Kanadában
Juhász Előd és Pintér Gábor zenés útifilmje
15.30 Katolikus krónika
16.00 Veled, Uram!
(történelmi opera, részletek)
16.55 Vendégváró 1.
17.50 Legyetek jók, ha tudtok!
(olasz film)
19.45 Híradó - Időjárás
Millennium - Soós Imre (ism.)
20.00 Vendégváró 2.
A Vörös Szalonban Mádl Ferenc köztársasági elnök beszélget vendégeivel
20.15 Karácsonyi koncert
Hegedűgála 2000
A Száztagú Cigányzenekar és vendégei műsorának élő közvetítése a Magyar Állami Operaházból
21.35 Operapáholy
21.40 Évzáró, évszázadzáró, évezredzáró
22.45 Kisváros
(magyar krimisorozat)
Bűnös örökség
23.35 Pierre Vago
(dokumentumfilm)

M2

7.10 Hajnali gondolatok
7.15 Liszt Ferenc és a költők
Liszt Ferenc zongoraműveit Jandó Jenő adja elő (ism.)
8.30 Millenniumi Mesék
Aki az ujjaiban hordja a lelkét - Kopcsik Lajos mestercukrász
9.00 Fehér karácsony
Ünnepi világslágerek (ism.)
9.30-11.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.30 Gulliver a törpék országában
Szatíra Jonathan Swift regényéből
10.40 A Biblia növényei
Karácsonyi kert
11.05 Hon-lap
11.30 Hovatovább! - ahogy még nem látták
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium. Soós Imre
12.05 Évszakok
Balázs Fecó zenés beszélgetése híres emberekkel, sok zenével (2.)
13.00 Bütyök boldog
(dán ifjúsági film - 2/2.)
14.35 Iskola utca - Tanodú
16.10 Út mentén, útban...
Kálváriák
16.45 Ezredelő
17.30 TS - Szuperbajnok Férfiak
Közvetítés Pápáról
19.10 Árpád-házi Erzsébet
Szent Erzsébet Kitaszítottságban
19.25 Kodály: Angyalok és pásztorok
19.30 Esti mese
20.00 Híradó - Időjárás
Millennium - Soós Imre (ism.)
20.10 Ünnep
A Piramis együttes dala
20.25 A szupernő
(német tévéfilm)
21.55 Louis Armstrong
(angol portréfilm)
22.50 Voltam király Peoticában
23.40 Nikodémusok órái
László atya telefonos műsora
1.15 Kedvenceink karácsonya
2.10 Év végi sportösszefoglaló
Labdarúgó EB
4.00 TS
Szuperbajnok Férfiak
Közvetítés Pápáról, felvételről (ism.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Őslények országa
(amerikai rajzfilm, 1988)
11.15 Joker
(telefonos villámjáték)
11.20 Karácsonyi meglepetés
(amerikai vígjáték)
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Rajzfilmsztárok a jégen
(amerikai film)
14.50 Aranyásók Alaszkában
(amerikai kalandfilm, 1980)
16.40 Így készült: Meseautó
(magyar werkfilm)
16.55 Úton hazafelé 2.
(amerikai kalandfilm, 1996)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
Közkívánatra - tizenévesekkel
19.25 Fókusz
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Hull a pelyhes
(amerikai vígjáték, 1996)
21.30 Segítség, karácsony!
(amerikai vígjáték, 1994)
23.15 Híradó
Késő esti kiadás
23.30 A Biblia
(amerikai film - 2/2., 1964)
1.00 Fókusz (ismétlés)
1.30 Divatklip

TV2

6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Fixi-Foxi és barátai
- Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Pindur pandúrok
- Scooby Doo
- Frekazoid
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
11.25 Kópé koboldok
(amerikai ifjúsági film, 1994)
12.55 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
13.40 Dinkaszauruszok 3.
(amerikai vígjáték, 1995)
15.10 Zorro, a navarrai őrgróf
(olasz kalandfilm, 1969)
17.00 Beethoven 2.
(amerikai családi vígjáték, 1993)
18.30 Karácsonyi Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.00 Aladdin
(olasz vígjáték, 1987)
21.50 A tó titka
(amerikai fantáziafilm, 1995)
23.40 Lelkük rajta
(amerikai vígjáték, 1993)
1.30 Vers éjfél után

Duna TV

6.00 Műsorismertetés
6.10 Reggeli muzsika
6.15 Figyelj!!! (ismétlés)
6.45 Tükör (ismétlés)
7.20 Kippi kutyus kalandjai
7.25 Babar, az elefántok királya
8.45 Szederkert (8/3.)
9.10 Nagyapó meséi: Mese Szaltán cárról...
9.55 A titokzatos idegen
(angol tévéfilm)
11.20 Greccio, a ferences Betlehem
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Rózsám, viruló kis rózsám
Operetthangverseny
13.00 Janika
(magyar vígjáték)
14.10 In memoriam Reményik Sándor
14.50 Ünnepi stúdió
15.00 Egy igazi tündérmese
(amerikai film, 1996)
16.35 Cecilia Bartoli Vivaldi-albuma
(angol zenés portréfilm)
17.35 Szívesen mondom el...
Törőcsik Mari
17.40 Mesefilmek
18.00 Copperfield Dávid
(angol tévéfilm - 2/2.)
19.35 Híradó
20.00 Karácsonyi koncert
Hegedűgála 2000 (élő)
21.40 Évezredzáró beszélgetés
22.40 Az északi-sarkkör szerelmesei
(spanyol film)
0.25 Vers (ism.)

HBO


4.05 A játék ördöge
6.30 Hollywoodi akcióhősök
7.00 Babar
7.30 A léc hátán is megélnek
9.30 Egyenes beszéd
11.05 Pinokkió
12.40 Átkozott boszorkák
14.25 A tao harcosai
16.05 Nincs alku
18.25 Taxi
20.00 Lóvátett lovagok
21.40 A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
23.30 Fedőneve: Donnie Brasco
1.35 Valahol Amerikában
3.15 Embervadászok

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
10.50 Autósvilág
11.30 Mozivarázslat
12.00 V-max
12.30 Szentföld 1.
13.30 A szavannák kutyája
15.10 Alexebbek
16.00 Csak természetesen!
17.00 Ingatlanpiac
17.30 Popvilág
18.00 Nap-nyugta
19.00 Szentföld 2.
20.00 Szerepcsere
21.00 Millennium 2000
21.30 Látók, szóljatok!
22.00 Millennium 2000
22.40 Színházi látcső
23.10 Premier Plan

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 25., hétfő

Tv műsor - 2000. december 25. - Hétfő

M1

6.40 Hajnali gondolatok
6.45 Vuk
(magyar rajzfilmsorozat - 4/3.)
7.00 Hamupipőke
A József Attila Színház előadása, felvételről
8.40 Karácsonyi csillag
(angol bábfilm)
9.05 Szaffi
(magyar rajzfilm, 1984)
10.25 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
10.30 Magyar Ház
Palackposta
11.00 Karácsonyi evangélikus istentisztelet
Közvetítés a budapesti Deák téri templomból
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és „Urbi et Orbi” áldása
Utána: Millennium - Karády Katalin (ism.)
12.40 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
13.05 Év végi sportösszefoglaló
Sydney 2000
15.10 Anna
(kanadai sorozat - 4.)
17.15 Hovatovább!
...ahogy még nem látták
17.45 Volt egyszer...
Vitray Tamás műsora - 5.
18.45 Híradó - Időjárás
Millennium - Karády Katalin (ism.)
19.00 A Megfeszített
Millenniumi rockopera Tóth Sándor színpadi műve alapján
20.40 Millenniumi Mesék
Aki az ujjaiban hordja a lelkét - Kopcsik Lajos mestercukrász
21.10 Mária, Jézus anyja
(olasz tévéfilm - 2/2.)
22.40 Giuseppe Verdi: Traviata
Operaközvetítés négy felvonásban

M2

7.10 Hajnali gondolatok
7.15 Nekem ne lenne hazám?
Száncsengő (ism.)
7.30 Élet apával
(amerikai film)
9.30 Önök kérték!
10.25 Szentképek titkai
10.40 Imák Verdi műveiből
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és „Urbi et orbi” áldása
Utána: Millennium - Karády Katalin
12.40 Tv-klinika
Egészségügyi magazin
Benne: depresszió; ünnepi bohócok
13.05 Bütyök és családja
(dán ifjúsági film)
14.40 Iskola utca - Heted7fő
16.05 Egy-Másért
Karácsonyi gála
17.30 TS - Szuperbajnok Nők
Közvetítés Pápáról
19.10 Híradó - Időjárás
Millennium - Karády Katalin (ism.)
19.20 Árpád-házi Erzsébet
Az özvegység
19.40 Esti mese
20.00 A napkelte nyomában
(angol ismeretterjesztő film)
21.00 Liszt Ferenc és a költők
Liszt Ferenc zongoraműveit Jandó Jenő adja elő
22.10 Tudósklub 2000
23.15 Caspar David Friedrich, avagy A kor béklyói
(német film)
0.35 Nikodémusok órái
László atya telefonos műsora
2.10 Szent István és műve
Millenniumi kárpit
2.55 Fehér karácsony
Ünnepi világslágerek
3.25 Év végi sportösszefoglaló
Sydney 2000
5.25 TS - Szuperbajnok Nők
Közvetítés Pápáról, felvételről (ism.)

RTL Klub

6.30 Az érzékszervek birodalma
(angol ismeretterjesztő sorozat, ism.)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Téli mese
(angol rajzfilm)
11.15 Joker
(telefonos villámjáték)
11.20 Varázslatos karácsony
(amerikai-kanadai kalandfilm, 1985)
12.55 Joker
(telefonos villámjáték)
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Tarzan és a dzsungelfiú
(amerikai kalandfilm, 1968)
14.55 A kicsi kocsi kalandjai
(amerikai vígjáték)
16.50 Úton hazafelé
(amerikai kalandfilm, 1993)
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
Közkívánatra - tizenévesekkel
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Reszkessetek betörők!
(amerikai vígjáték, 1990)
21.45 Aludj csak, én álmodom!
(amerikai vígjáték, 1995)
23.35 Híradó
Késő esti kiadás
23.50 A Biblia
(amerikai film - 2/1., 1964)
1.15 Fókusz (ismétlés)
1.45 Divatklip

TV2

6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Fixi-Foxi és barátai
- Casper
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- Scooby Doo
- Frekazoid
- Maszk
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.20 Harisnyás Pipi legújabb kalandjai
(amerikai ifjúsági film, 1988)
13.05 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat)
13.50 Dinkaszauruszok 2.
(amerikai vígjáték, 1994)
15.25 A fekete Zorro
(amerikai kalandfilm)
17.00 Beethoven
(amerikai családi vígjáték, 1992)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 A dinoszauruszok visszatérnek
(angol ismeretterjesztő film)
20.00 Hook
(amerikai fantáziafilm, 1991)
22.10 Csendes éj, borzalmas éj
(német thriller)
23.50 Karácsonyi ének
(angol film, 1999)
1.25 Vers éjfél után

Duna TV

6.00 Műsorismertetés - Reggeli muzsika
6.15 Ünnepi stúdió - Ezredvégi karácsony
7.20 Kippi kutyus kalandjai
7.30 Szederkert (8/2.)
7.55 Nagyapó meséi: A Hókirálynő
8.55 Karácsonyvárás Gömörben
(filmetűd)
9.00 A dzsungel könyve
(angol film, 1942)
10.45 S immár itt vagyok
11.00 Betlehemes körút
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Délibábos Hortobágyon
Operetthangverseny
12.50 A gyerekek vasútja
(angol tévéfilm, 2000)
14.30 „Engedjétek hozzám...”
Beregszászi utcagyerekek
15.00 Madredeus-koncert (2/1.)
15.40 Fehér Agyar visszatér
(olasz kalandfilm)
17.15 Ünnepi stúdió
17.25 Tükör
Karácsonyi vallomások
(dokumentumfilm)
18.05 Mesefilmek
18.30 Híradó
18.50 Ünnepi stúdió
19.00 Copperfield Dávid
(angol tévéfilm - 2/1.)
20.30 Szívesen mondom el...
Darvas Iván
20.40 A facipő fája
(olasz film - 2/2.)
22.15 Ünnepi stúdió
22.25 Cyrano de Bergerac
(francia film, 1990)
0.40 Vers

HBO


4.20 Ramaty kamaty
6.30 Balhorgok és jobbegyenesek
8.00 Buli az élet
9.40 Macskák nem táncolhatnak!
10.55 Minden kikötőben...
12.30 A csaj nem jár egyedül
14.05 A suttogó
16.50 Látástól Mikulásig
18.20 Kedvenc marslakóm
20.00 Hóbarát
21.45 Mozi! Mozi! Mozi!
22.10 Nyomorultak
0.20 Faculty -Az invázium
2.05 South Park
2.30 Agyament Harry
4.05 A játék ördöge

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
11.30 Ebugatta
12.15 Zenélő városok
12.40 Keve Kata
14.15 Nézzük együtt karácsony estei
16.00 Csillagszem
16.30 Autósvilág
17.00 Mozivarázslat
17.30 V-max
18.00 Nap-nyugta
19.00 Szentföld 1.
20.00 A szavannák kutyája
22.20 Egy angyal halála
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 24., vasárnap

Tv műsor - 2000. december 24. - Vasárnap

M1

6.30 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.10 Kockásfülű nyúl
Menyus és a hóember
7.15 Kofikó
Kofikó mikroszkópot kap
7.30 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/2.)
7.55 Vasárnap-sziget
Benne:
- Feodor
(angol-német rajzfilmsorozat)
- Zöldkalap
- Zenegér
9.30 Kincskereső kisködmön
(magyar film, 1972)
11.00 Mézet ont az ég...
Versek, zenék Betlehemről
11.25 Magyar papok Rómában
12.00 Déli harangszó - Hírek - Időjárás
Millennium - Jávor Pál
12.10 Szerencsepercek
12.40 Tv-klinika
(egészségügyi magazin)
13.10 Kék Nyíl - A szeretet vonata
(olasz rajzfilm)
14.45 A magyar zene klasszikusai
15.40 Örömhír
A református egyház műsora
16.10 Csodavilág
16.45 Ünnep
A Piramis együttes dala
17.00 Híradó
Millennium - Jávor Pál (ism.)
17.10 Bob herceg
(operett, 1972)
18.35 Ars Hungarica
Mennyből az angyal
19.05 Johann Sebastian Bach: h-moll mise
Hangverseny-közvetítés a pesti Vigadóból
Közreműködik a Nemzeti Filharmonikus Zenekar és Nemzeti Énekkar
20.55 Vers
Bari Károly: Karácsony
21.00 Mária, Jézus anyja
(olasz tévéfilm - 2/1.)
22.30 Csendes éj...
(osztrák-magyar kultúrtörténeti dokumentumfilm)
23.05 „Csoda köti újra mit a szokás elszakít...”
23.55-1.05 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Karácsonyi éjféli mise közvetítése Esztergomból

M2

6.00 Ma reggel
6.55 Einblicke
7.25 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág-válogatás
7.50 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
8.15 Ünneplő szeretet
8.35 Maradj velünk!
8.40 Katolikus krónika
9.05 Útmutató
9.35 A megtestesülés
10.05 Magyar Ház
10.30 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi televízióinak közös műsora
11.00 Európa Galéria
A Circom Regional műsoraiból
11.30 Jövő-Menő
Gyermeksportműsor
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Jávor Pál
12.00 Zanzibár
13.00 A napsugár nyomában
Az ottfelejtett ősvilág
13.30 Íz-lelő; Automobil
14.00 Szent István és műve
Millenniumi kárpit
14.45 Rubljov
15.00 Királylány a feleségem
(francia film)
16.35 Európai Utas
17.00 Híradó - Időjárás-jelentés
Millennium - Jávor Pál (ism.)
17.15 125 éves a Zeneakadémia
Zenés riport
18.10 Különös karácsony
(német film)
19.40 Árpád-házi Erzsébet
(dokumentumfilm-sorozat - 6.)
Az anyaság
19.55 Holle anyó
(szlovák-olasz film)
21.25 Bach: Karácsonyi oratórium
22.55 Kedvenceink karácsonya
Részletek régi magyar filmekből és régi magyar filmhíradókból
23.55 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Karácsonyi éjféli mise közvetítése Esztergomból
1.05-2.25 Egymásért Karácsonyi gála
2.25 „Csoda köti újra, mit a szokás elszakít...”
3.10 Magyar papok Rómában
3.40 Mézet ont az ég...
Versek, zenék Betlehemről
4.05 Csendes éj...
(osztrák-magyar kultúrtörténeti dokumentumfilm)
4.40 125 éves a zeneakadémia
Zenés riport (ism.)
5.35 Bach 2000
Goldberg-variációk (ism.)

RTL Klub

6.30 Egy letűnt világ
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- A csodatrió
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
- Hé, Arnold!
(rajzfilmsorozatok)
10.25 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
10.55 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.20 Joker
(telefonos villámjáték)
11.25 Clive James: Képeslapok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Miami
12.20 Recept Klub
Különkiadás
Vendég: Szilágyi Tibor
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Twist Oliver
(amerikai film, 1997)
14.45 Az egymillió dolláros kacsa
(amerikai vígjáték)
16.20 Jég veled!
(amerikai vígjáték, 1993)
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Akták
19.13 Üzenet
19.15 Flubber - A szórakozott professzor
(amerikai vígjáték, 1996)
21.00 Sorsjegyesek
(amerikai vígjáték, 1994)
22.50 A három tenor
Karácsony Bécsben
Jósé Carreras, Placido Domingo és Luciano Pavarotti karácsonyi koncertje
0.15 Híradó
Késő esti kiadás
0.30 Clive James: Képeslapok (ismétlés)
1.25 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.55 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Szemtanú
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Minden kutya a mennybe jut
- Hármas járőr
- Kroko-dili
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Pindúr pandúrok
- Scooby Doo
- Frekazoid
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Hattyú hercegnő
(amerikai rajzfilm)
12.55 Szindbád kalandjai
(amerikai fantáziasorozat)
13.40 Varázs-sziget
(amerikai kalandfilm)
15.10 Zorro és az elveszett város
(olasz kalandfilm)
16.50 Bébicsőszök klubja
(amerikai vígjáték)
18.30 Tények
19.00 Pintér Dezső, a TV2 elnöke karácsonyi köszöntője
19.05 Karácsonyi Dáridó
20.30 Lassie
(amerikai kalandfilm)
22.10 Mária, Jézus anyja
(magyar-amerikai film)
23.40 Karácsonyi kamarazene
A Művészetek völgyében
24.00 Éjféli mise
1.00 József és testvérei
Markó Iván táncfilmje
- Vers éjfél után

Duna TV

6.00 Hírek - Műsorismertetés
6.05 Szállást keres a Szentcsalád
Bukovinai betlehemes
6.25-8.45 Karácsonyi matiné
8.45 Ünnepi stúdió
8.55 Élet a Mississippin
(német-francia-olasz tévéfilm)
10.25 Párviadal
Millenniumi történelmi vetélkedő
11.25 Millenniumi krónika
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Híradó - Műsorismertetés
12.10 Szállást keres a Szentcsalád
Szentcsalád-járás
12.20 Figyelj!!!
12.50 Kárpit karácsonyra
(magyar dokumentumfilm)
13.10 Ünnepi stúdió
13.20 A Pál utcai fiúk
(magyar játékfilm)
15.05 Ünnepi stúdió - Ezredvégi karácsony
16.05 Kókai Rezső: István király
Operaoratórium két részben, öt képben
17.45 Ünnepi stúdió - Műsorismertetés
17.55 Angyalhaj
Karácsonyi versösszeállítás
18.10 Mesefilmek
18.40 Híradó
19.00 A világörökség kincsei
A chartres-i katedrális Franciaországban
19.15 Zenés bibliai barangolás
20.30 Ünnepi stúdió
20.40 A facipő fája
(olasz film - 2/1.)
22.00 Magyar karácsonyi énekek
22.10 Szívesen mondom el...
Varga Zoltán választása - Ady Endre: Virágos karácsonyi ének
22.15 Jákob
(olasz-német-osztrák játékfilm)
23.45 Vers
23.50 Ünnepi stúdió
24.00 Éjféli mise
II. János Pál pápa millenniumi éjféli szentmiséjének közvetítése Rómából, a Szent Péter-bazilikából
1.30 Műsorajánlat
HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Kétszer volt, hol nem lett
8.30 Egy jó unoka aranyat ér
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Aki másnak sírt ás
12.50 Csúcsformában
14.30  Fürtöcske és a mackók
15.25 Tüzes hó
17.00 Reszkessetek betörők
18.45 Santana - Supernatural
20.00 Oltári nő
22.00 Az élet szép
0.00 Vad vágyak
1.50 Vízözön
3.30 Everest - A remény csúcsa

Magyar ATV

6.50 Napkelte
12.15 Millennium 2000
12.50 Nótashow
13.30 Kóstoljuk meg Magyarországot!
14.00 Nótacsokor
15.00 Zenélő városok
15.30 Premier Plan
16.10 Ebugatta/SzámAdó
17.30 Utazási magazin
18.00 Nap nyugta
19.00 Hétről hétre
19.30 Nézzük együtt - karácsony este!
21.10 Egy angyal halála
22.45 Számadó
23.20 Csillagszem

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. december 23., szombat

Tv műsor - 2000. december 23. - Szombat

M1

6.30 Agrárvilág - válogatás
6.45 Ma reggel - válogatás
7.35 Kockásfülű nyúl
(magyar rajzfilmsorozat)
7.45 Garfield és barátai
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.10 Vuk
(rajzfilmsorozat - 4/1.)
8.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
9.05 Zanzibár
Fiatalműsor
10.30-12.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: 11.00 Kárpát-medencei körkép
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
Millennium - Bajor Gizi (ism.)
12.10 Bravo Tv
13.05 Év végi sportösszefoglaló
Forma-1
14.00 Népzenei magazin
14.30 Delta - A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 48.
15.25 1100 év Európa közepén
(sorozat - 46.)
Palócföld, Madách és Mikszáth hazája
15.55 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 38.
16.10 Ínyenceknek
(német dokumentumfilm-sorozat - 4/4.)
Az édes Zauner legfinomabb süteményei
16.40 Sikkes
(divatmagazin)
17.10 Anna
(kanadai sorozat - 3.)
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
Millennium - Bajor Gizi (ism.)
20.00 Szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.05 Egy-Másért
Karácsonyi gála
22.25 Alaphangok
22.35-0.29 Lopott szépség
(olasz-angol-francia film)

M2

7.25 Derült égből egy család (8.)
8.15 Agrárvilág
8.30 Romamagazin
8.55 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
9.20 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
9.45 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
10.10 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
10.40 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
11.05 Slovenski Utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
11.30 Együtt
Velünk élő kisebbségek
12.00 Déli harangszó
Utána: Millennium - Bajor Gizi
12.05 Stevenson utazásai
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13.00 Zenebutik - Zenehíd
13.55 Segítőtárs
14.20 Egérfogó
14.50 Érintő
15.20 Azerac (3.)
16.10 A Kamerun-hegy árnyéka
Sáfrány József filmsorozata - 4.
Adamoua
16.40 Jani házhoz megy...
17.10 Extrém koktél
17.25 Hovatovább!
18.20 A gyufaember
Portréfilm Kurtág György világhírű zeneszerzőről
19.20 Árpád-házi Szent Erzsébet
(dokumentumfilm-sorozat - 11/5.)
A gyóntató
19.40 Esti mese
- A nagy ho-ho-horgász
(magyar rajzfilmsorozat)
A karácsonyi hal
- Feodor
(angol-német rajzfilmsorozat)
Feo karácsonya
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás-jelentés
Millennium - Bajor Gizi (ism.)
20.30 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
21.00 Világpolgár
Portréinterjú Lámfalussy Sándorról (2.)
21.55 Magyar virtuózok
22.50 A Perez család
(amerikai film)
0.40 Bravo-tv
1.35 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
1.55 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
2.55 Cody
(ausztrál tévéfilmsorozat)
Bűnbeesés (ism.)
4.25 Cody

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Hupikék törpikék
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
- Batman
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.20 Joker
11.25 Az első csók
(francia tinisorozat)
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
Egy mókus halála
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
A kincsesláda 1.
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
A merénylő
15.00 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat)
Bosszú a jövőért
15.50 A cherokee kölyök
(amerikai westernvígjáték, 1996)
17.30 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 12.)
Kegyelet
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 100.)
A négy lovas 2.
20.00 Kész átverés show
21.30 Heti Hetes
22.40 Holt költők társasága
(amerikai dráma, 1989)
0.55 Híradó
1.10 Fókusz plusz (ismétlés)
1.40 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Hármas járőr
- Minden kutya a mennybe jut
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Vagány Johnny
- Scooby Doo
- Frekazoid
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
12.00 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
12.55 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
13.45 Észak és Dél
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
15.45 Conan, a kalandor
(amerikai fantáziasorozat)
16.40 Szindbád kalandjai
17.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Az ígéret
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Air America
(német-amerikai akciófilm-sorozat)
20.00 Micsoda csapat
(amerikai vígjáték, 1992)
22.25 Veszett kutya és Glória
(amerikai vígjáték, 1993)
0.15 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
1.05 Országúti amazonok
(amerikai vígjáték, 1992)
3.05 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
6.05 Királyhelmec
(magyar ismeretterjesztő film)
6.35 Napóra (ism.)
7.05 Hírek - Napi műsorajánlat - Reggeli muzsika
7.25 Összkép (ismétlés)
7.55-10.00 Papírsárkány
10.00 Hej, hej helyes beszéd! (ismétlés)
10.20 Csillagjel
Utazás a jelek és a nyelv birodalmában
10.50 Nyelvőrző (ismétlés)
11.05 Klasszikus repülőgéptípusok
(angol ismeretterjesztő filmsorozat - 8/7.)
11.30 Isten hozta szigetünkön!
(német-angol ifjúsági filmsorozat - 4.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
Székesfehérvár, Fő utca
13.05 Ami igaz, az igaz
13.20 Holle anyó
(szlovák-német-olasz mesefilm)
14.50 Szegény kis gazdag lány
(angol tévéfilmsorozat - 6/4.)
15.45 Egyszer volt... a Csendes éj
Az első csendes éj
(angol dokumentumfilm)
16.15 A világörökség kincsei
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
16.30 Elfeledett tájakon
Szepsi és környéke
17.00 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is...
17.30 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
Ad Gloriam Dei - Ozsvári Csaba ötvösművész
19.25 Esti kérdés
19.35 Műsorajánlat
19.45 Rocca parancsnok
(olasz bűnügyi tévéfilmsorozat - 4/4.)
21.30 Híradó
21.55 Szívesen mondom el...
Máthé Erzsi választása - József Attila: A kutya
22.00 Szerelem
(magyar játékfilm)
23.25 Híradó
23.30 Műsorajánlat - Vers
23.40 Első feleségem
(ausztrál játékfilm)

HBO


4.40 Valahol Amerikában
6.30 Lázadj!
8.15 Nehézfiúk
9.55 Oroszlánbarlang
11.30 Ennivaló a csaj
13.10 A csodafarm
14.45 A mama főztje
16.40 A vizesnyolcas
18.10 Dilisek vacsorája
19.30 Jó barátok
20.00 A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
21.50 South Park
22.20 Nyomd a lóvét!
24.00 Rajtaütés
1.30 A kocka
3.00 A ravasz, az agy és két füstölgő puskacső

Magyar ATV


6.50 Napkelte
10.00 Nap-kelte extra
11.05 Közvetlen ajánlat
11.40 Vendég: A TV11
12.40 Nézzük együtt!
13.40 V-max
14.15 Színházi látcső
15.00 Nóta kincsesláda
15.30 Kulturális kalauz
16.00 Nótashow
17.30 Mozivarázslat
18.00 Napnyugta
20.30 Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens
23.50 Éjszaka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek