2000. november 26., vasárnap

Tv műsor - 2000. november 26. - Vasárnap

M1


6.30 Gazdatévé
7.00 „Így szól az Úr!”
7.10 Kockásfülű nyúl
7.15 Garfield és barátai
7.40 Kofikó
7.55 Vasárnap-sziget
Benne:
- Feodor
- Zöldkalap
- Zenegér
- Micsoda Cirkusz!
9.30 Főtér
Tata és környéke
11.00 Fiataloknak hitről és szentekről
11.15 Örömhír
11.40 A Teremtő és a művészet
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.00 Tv-klinika
Rákos betegek életminősége
13.30 Szól a hegedű
14.00 Bütyök és családja (2/1.)
15.25 Egy-Másért
15.35 Örömhír
16.00 Ars Hungarica
A veleméri szentháromság templom
16.30 Púder
16.55 X. nemzetközi karmesterverseny, 2001 (4/4.)
Győzteseink...
Héja Domonkos
17.05 Sikkes
(divatmagazin)
17.35 Európa természeti csodái (6.)
Európa vulkánjai
18.30 Telemázli
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
20.00 Slágertévé
Sok évtized nagy slágerei
21.00 Rögtön jövök!
22.05 TS - Gól!
23.05 Hölgyválasz
Szerepcserék
23.35 Médiamix
Népi kukkolás
24.00 Mennyei teremtmények
(új-zélandi film)

M2


6.55 Einblicke (18/6.)
7.25 Gazdatévé
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
10.30 Alpok-Duna-Adria
11.00 Európa Galéria
11.30 Jövő-Menő
12.05 Zöldpont
12.55 A napsugár nyomában
13.25 Íz-lelő; Automobil
13.50 A Kuril-szigetek titkai
14.25 Érintő
14.55 TS
15.00 Vízilabda (KEK)
16.05 Dunaferr SE-FC Barcelona
(kézilabda)
17.30 Jani házhoz megy...
17.55 Szeszélyes évszakok
18.50 Megszegett eskü
(amerikai-kanadai film)
21.45 TS
21.55 Egy-másért
22.00 A Hét
22.45 Híradó - Időjárás
23.00 Zsákutca
(angol film)
0.50 Főtér

RTL Klub


6.30 Egy letűnt világ
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Ejnye Sophie
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Hé, Arnold!
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
10.25 Csőrre töltve
A csodatrió
(rajzfilmsorozat)
10.50 Az első csók
(francia sorozat)
11.20 Joker
11.25 Clive James: Képeslapok
(angol ismeretterjesztő sorozat - 1.)
12.20 Recept Klub
Különkiadás
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.10 Swing mindhalálig
(amerikai film, 1992)
15.15 Robotzsaru
(amerikai akciófilm-sorozat - 14.)
Robotzsaru szupersztár lesz
16.05 Pasik
(magyar vígjátéksorozat)
16.35 Rendőrakadémia
(amerikai vígjátéksorozat - 26.)
A történet vége
17.25 Föld 2 - A világűr Robinsonjai
(amerikai sci-fi sorozat - 12.)
A morganit-kő 1.
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 73.)
Az ezredes
20.00 Az utolsó akcióhős
(amerikai akcióvígjáték, 1993)
22.35 Köszöntjük Szarajevóban!
(angol-amerikai film)
0.30 Híradó
0.45 Országház
1.15 Clive James: Képeslapok (ismétlés)
2.15 Akták (ismétlés)
2.40 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Minden kutya a mennybe jut
- Hármas járőr
- Kroko-dili
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Vagány Johnny
- Scooby Doo
- Boci és Pipi
- Bolygó kapitánya
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Utazás Gasztronómiában
11.30 Sport2
12.10 Aranya prérin
(olasz western)
14.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
Csápok 1.
15.00 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
15.55 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.50 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
17.40 Száguldó vipera
(amerikai akciófilm-sorozat)
Az arc
18.30 Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.00 Folt a zsákját
(amerikai vígjáték, 1990)
21.40 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Gyilkosság tervrajz szerint
23.00 Páratlan
23.30 Magyarország holnap
24.00 Veri az ördög a feleségét
(magyar vígjáték, 1977)
1.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Protestáns világ; Postabontás; Magyar világ; Periszkóp
7.20 Papírsárkány
9.15 Református istentisztelet
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.25 Magyar történelmi arcképcsarnok - Tisza Kálmán
10.40 Rendhagyó történelemóra (28.)
11.20 Millenniumi krónika
12.00 Híradó
12.10 Nótacsokor
12.30 Ha ketten vagy hárman...
13.05 Gerolsteini kaland
(magyar film)
14.40 Emlékképek
15.05 Az élő bolygó
(angol sorozat - 12/4.)
16.00 Büszkeség és balítélet
(angol sorozat - 6/3.)
16.55 Lyukasóra
17.40 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
19.30 Versposta
19.45 Apám néhány boldog éve
(magyar film)
21.15 Stúdióbeszélgetés a korszakról
22.15 Sportpercek
22.25 Az olasz filmművészet antológiája
23.20 125 éves a Zeneakadémia (2/1.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Angyali világ
8.40 Alul semmi
10.15 Zorro álarca
(amerikai kalandfilm)
12.35 Görmenők
(amerikai kalandfilm)
14.10 Joe, az óriás gorilla
(amerikai kalandfilm)
16.05 Zűrös família
(ausztrál film)
17.50 A salemi boszorkányok
(amerikai filmdráma)
20.00 Visszavágó
(amerikai akció-krimi)
21.45 Életem szerelme
(amerikai film)
23.25 Torrente, a törvény két balkeze
(spanyol akció-vígjáték)
1.05 Nyomozati jogkör
(amerikai thriller)
2.40 Kifutó a semmibe
(amerikai életrajzi film)
4.45 Az áruló csókja

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
14.00 Nótacsokor
15.00 Zenélő városok
18.00 Nap-nyugta
19.00 Hétről hétre
20.00 Film/Csillagszem
21.30 Táncfórum
22.30 Lapszemle/SzámAdó
23.05 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. november 25., szombat

Tv műsor - 2000. november 25. - Szombat

M1


5.45 Agrárvilág - válogatás
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
7.35 Kockásfülű nyúl
Kriszta a játszótéren
7.40 Garfield és barátai
A rémült macska
8.05 Kofikó
A porszívó
8.25 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
8.55 Jó reggelt adj, Istenem!
9.05 Zanzibár
10.30-12.00 Szombati mozaik
Benne:
10.35 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Bravo Tv
13.05 Extrém koktél
13.15 Zorba Isztambulban
14.00 Népzenei magazin
14.30 Delta
A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 44.
15.25 1100 év Európa közepén
(sorozat - 42.)
15.55 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 34.
16.15 ...az én váram
Lakáskultúra mindenkinek
Osskó Judit műsora
16.50 TS - Ferencvárosi TC-MTK Hungária SC
(labdarúgó-mérkőzés)
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
Sport - Időjárás
20.00 Szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.05 Schimanski visszatér
(német bűnügyi sorozat - 4.)
Anyák napja
22.30 Alaphangok
22.40 Mendelssohn: Szentivánéji álom
(balett három felvonásban)

M2


7.40 Derült égből egy család
8.30 Roma Magazin
8.55 Nemzetiségi magazin
11.30 Együtt
12.05 80 nap alatt a Föld körül - Michael Palinnel
12.55 Gaia
13.20 Lurkó kupa
13.50 Abraham Lincoln
(amerikai film)
15.30 TS - Vízilabda
16.30 Extrém koktél
16.45 Kék Ég Légitársaság
17.40 Önök kérték!
18.40 Hovatovább!
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Tinédzserparti
21.00 TS - Vízilabda
21.30 Galambos Tibor táncművész koreográfusi portréja
22.20 Holocaust (4/2.)
24.00 Bravo Tv

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Ejnye Sophie
- Teletubbies
- Maci Laci kincset keres
- Pokémon
(rajzfilmsorozatok)
9.55 Disney-rajzfilmek
- Kacsamesék
- Micimackó
10.45 Csőrre töltve
Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.20 Joker
(telefonos villámjáték)
11.25 Az első csók
(francia sorozat)
11.55 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat)
A szuflé titka
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.10 Hazárd megye lordjai
Az előkelő kuzin
14.10 Babylon 5
A szöktetés
15.00 Time Trax - Hajsza az időn át
Bevetésben eltűnt
15.50 Winnetou kalandjai - Winnetou 3.
(NSZK-jugoszláv kalandfilm)
17.35 Az elveszett világ
(amerikai kalandfilmsorozat - 8.)
Az idő szorításában
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 72.)
A gyűlés
20.00 Gálvölgyi-show
21.00 Kész Átverés Show
22.25 Heti Hetes
23.35 A parazita
(amerikai horror, 1994)
1.35 Híradó
Késő esti kiadás
1.50 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
2.20 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kroko-dili
- Hármas járőr
- Minden kutya a mennybe jut
(rajzfilmsorozat)
9.00 Cartoon Network
- Túrpi úrfi
- Vagány Johnny
- Scooby Doo
- Bolygó kapitánya
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
12.00 Vadvilág
12.55 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
13.45 Észak és Dél
(amerikai kalandsorozat)
14.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
15.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
15.45 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat)
16.40 Szindbád kalandjai
(amerikai fantáziasorozat)
17.35 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Találkozások
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Jets - Acélsólymok
(német akciófilm-sorozat)
Végzetes viszony
20.00 Acélcápák
(amerikai akciófilm, 1998)
21.40 A szörnyeteg
(amerikai horror)
1.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; Napóra; Hírek
7.25 Összkép (ism.)
7.55 Papírsárkány
8.15 Ami igaz, az igaz
8.30 Csillagjel
9.00 Nyelvőrző (ismétlés)
9.15 Hej, hej helyes beszéd! (ismétlés)
9.25 Vincent és én
(kanadai film)
11.05 Klasszikus repülőgéptípusok (8/3.)
11.30 Színinövendékek (30.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.10 A helyettesítő tanár
(francia sorozat)
14.40 A fotográfia kalandja (10/10.)
15.10 Sportképek
16.45 A világörökség kincsei
17.00 Kedves
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.45 Rocca parancsnok
(olasz bűnügyi sorozat, 4/1.)
21.20 Zöld animációk
21.30 Híradó - Sport
22.00 Diákszerelem
(magyar kisfilm, 1968)
22.15 Idegenek Velencében
(angol-olasz film)
23.55 Híradó - Vers
0.10 Eszkimó asszony fázik
(magyar film, 1983)

HBO


6.30 Hollywoodi hétköznapok
(amerikai vígjáték)
8.05 Szederkert
Tengerparti kaland
8.35 Szederkert
Pipacs gyermekei
9.05 Jackie, a jó fiú
(amerikai akció-vígjáték)
10.35 Halálbiztosítás
(amerikai feketekomédia)
12.05 Dr. Dolittle
(amerikai vígjáték)
13.35 Rudolph, a rénszarvas
(amerikai rajzfilm)
15.00 Indiszkrét
(amerikai thriller)
16.35 Egy mihaszna nagymenő
(ausztrál vígjáték)
18.05 Angyalok városa
(amerikai film)
20.00 Pleasantville
(amerikai fantasztikus vígjáték)
22.05 South Park
(amerikai rajzfilmsorozat)
22.35 A tökéletlenek
(amerikai maffia-vígjáték)
0.25 A katona
2.05 Kísérleti patkányok
3.35 Pleasantville
5.40 Michael Douglas

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
17.30 Millennium 2000
18.00 Nap-nyugta/Híradó
20.00 Languszta
20.30 Emberközelben
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci
22.45 Ascendens/Éjszaka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. november 24., péntek

Tv műsor - 2000. november 24. - Péntek

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 29-30.)
9.30 Naprakész magazin
12.00 Híradó délben
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat)
Otthon, édes otthon
14.55 80 nap alatt a Föld körül - Michael Palinnel
(angol útifilmsorozat - 7/7.)
15.50 Ezredforduló
15.56 Hírek - Időjárás
16.00 Gaia
16.25 Lóerő
16.50 Egy-másért
17.00 Körzeti híradók
17.10 TS - Kispest Honvéd-Újpest FC
(labdarúgó-mérkőzés)
A szünetben: Hírek. Időjárás
19.15 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Nézői 12
Árvácska
(magyar film, 1976)
21.30 Európai arcok
Görögország
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Rajongó
23.15 Sitke 2000
0.10 Nyomtalanul
(holland film)
1.50 Ezredforduló

M2


8.35 Panoráma
9.05 Magyar Szalon
9.35 Századfordító magyarok
10.30 Seregszemle
11.00 Taljánok Csizmaországban
11.30 Lendületben
12.05 Boldog születésnapot!
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén
14.25 Kettesben
15.00 Magyar Ház
15.30 TS  - Vízilabda
16.30 Iskola utca
17.35 72 óra
18.00 Show-bálvány
18.55 Európai Utas
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.40 Századunk (43.)
21.05 Magyarország 2000
21.40 Kalifornia - A halál nem utazik egyedül
23.30 Záróra
0.30 Éjszakai csevegés

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig (ismétlés)
9.45 Julieta (ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Mire gondolok?
- Recept Klub
- Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 68.)
14.25 Az angol, aki dombra ment fel, de hegyről jött le
(angol vígjáték, 1995)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 58.)
16.50 Joker
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 117.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 71.)
Ikersas
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Fehér sivatag
(amerikai thriller, 1992)
22.25 Keserű vér
(amerikai film - 2/2.)
0.05 Híradó
0.20 Űrbalekok
(amerikai vígjátéksorozat)
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.35 7-es csatorna
(magyar vígjátéksorozat)
10.05 Színkép
10.40 Közvetlen ajánlat
11.30 Utazás
Gasztronómiába
12.00 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Panaszkodó fák
13.00 Producerek
(amerikai vígjáték, 1982)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Gyerekszáj
19.55 Vad angyal
20.30 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel
Közben: Kenósorsolás
22.10 Citrom
22.45 Jó estét, Magyarország!
23.35 Toni Arzenta - Vendetta
(olasz film)
1.35 Autószalon 2000
2.15 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Virradóra
9.15 Művészvilág (ism.)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.15 Ki lakik itt?
10.25 Uramisten
(magyar film)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Energiaábécé
12.25 Teleenciklopédia
12.45 A Kilimandzsáró hava
(amerikai film, 1952)
14.35 Billy Wilder - Emberi színjáték
15.30 Sportképek
16.00 Pop-sa-rock
16.30 Miénk a tér
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
A komáromi színház megtartó ereje
19.30 Esti kérdés
19.45 A világörökség kincsei
20.00 Labirintus
(holland sorozat - 12/6.)
20.25 Edgar Allen Poe: Rejtélyes történetek
(francia sorozat - 6/6.)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Ezredforduló
22.05 Határsáv
(amerikai film, 1980)
23.45 Híradó - Vers
24.00 Orfeusz és Eurydiké
(magyar film, 1985)

HBO


6.30 Majd elválik
(amerikai vígjáték)
8.30 A jövevény
(amerikai filmdráma)
10.35 Három a nagylány
(amerikai film)
12.25 Jerry és Tom
(amerikai krimi-vígjáték)
14.05 Szakácspárbaj
(francia vígjáték)
15.40 Viharfelhők
(amerikai akciófilm)
17.20 Jó barátok
17.50 23
(német film)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Palmetto
(amerikai thriller)
21.55 Nyers erő
(amerikai thriller)
23.40 South Park
(feliratos amerikai rajzfilmsorozat)
0.10 Majd elválik
(amerikai vígjáték)
2.05 Még mindig tudom,  mit tettél tavaly nyáron
(amerikai horror)
3.05 Bosszú és igazság Új-Mexikóiban
(amerikai akciófilm)
5.40 Hollywoodi akcióhősök - Val Kilmer

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
20.00 Film
21.30 Tempó
22.00 Híradó/HQ 2000
22.45 Kulturális kalauz
23.05 Színházi látcső
23.30 Popkalapács

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. november 23., csütörtök

Tv műsor - 2000. november 23. - Csütörtök

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért (27-28.)
9.35 Naprakész magazin
12.00 Híradó délben
13.00 Slovenski Utrinki
13.25 Együtt
Velünk élő kisebbségek
13.54 Hírek - Időjárás
13.55 Erdély leírása: Udvarhely-Szék
(dokumentumfilm-sorozat - 2.)
Bözödújfalutól Korondig
14.25 Max
(amerikai tévéfilm)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Ezredforduló
16.05 Egészségedre
16.30 Az Úr szolgálóleányai
„... hogy életünk a Földön emberibb legyen”
200 éves a Sacré Coeur
17.00 Érintő
17.25 Segítőtárs
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.15 Miénk a vár... (29.)
19.15 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.05 A fekete város
(magyar sorozat - 7/7.)
Szeszélyes gondviselés
21.05 Az Illés-sztori
(dokumentumfilm-sorozat - 13/7.)
Levente
21.35 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
22.05 Híradó este
22.15 Aktuális
22.35 Théma
22.45 Alaphangok
22.55 Kettesben
Czigány Ildikó repülőgép-vezető, íróval
23.30 72 óra
24.00 Tarr Béla-sorozat
Felvezető a film elé
0.10 „Utazás az Alföldön”
(magyar film, 1995)
0.45 Ezredforduló

M2


8.30 112
9.20 Hon-lap
9.45 Tudóra
11.05 Telemázli (ism.)
11.30 Koffer
12.05 Boldog születésnapot!
12.50 Van öt perce?
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
15.30 Nem jogerős
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.20 Lássuk Indonéziát!
17.30 MMM
18.00 A szenvedély ára
19.25 Minifesztivál ’93
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.40 Cantata Aquilarum (Sasok éneke)
21.10 Unokáink is látni fogják
21.35 SHOAH (4/4.)
24.00 Az álom én vagyok

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Julieta
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
- Recept Klub
- Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 67.)
14.25 Mylene
(francia film)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 57.)
16.50 Joker
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 116.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 70.)
A falkavezér
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Esti Showder
Fábry Sándorral
22.05 Zsoldosok
(amerikai akciófilm-sorozat - 16.)
Az őserdő mélyén
22.55 Közvetítés az Amstel Jam-koncertről
23.40 Híradó
24.00 Űrbalekok
0.25 Antenna
0.55 Fókusz (ismétlés)
1.25 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.30 7-es csatorna
(magyar vígjátéksorozat)
10.00 Állatklinika
10.25 Közvetlen ajánlat
11.15 Szerencsekerék
11.45 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Vadászkaland
12.45 Josh és Sam
(amerikai kalandfilm)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
17.10 Maria Isabel
17.40 Esperanza
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Most vagy soha!
19.45 Gyerekszáj
19.55 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
Gyermekrablás
21.30 Nooormális
A L’art pour Tart Társulat abszurd műsora
Közben: Kenósorsolás
22.20 Jó estét, Magyarország!
23.10 Ablak Európára
23.45 A négy évszak
(amerikai film)
1.40 Háló@Világ
2.40 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Virradóra
9.15 Régiók (ism.)
9.45 Napóra (ism.)
10.15 Tragikus hajsza
(olasz film)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Energiaábécé (9.)
12.25 Fórum (ism.)
13.05 Kiss Manyi - a komika
Napfény a jégen
(magyar film, 1961)
14.20 A tenger titkai
14.30 A zene arcai (ism.)
15.00 Tálentum (ism.)
15.30 Helikon
15.50 II. nemzetközi ökumenikus filmszemle díjnyertes alkotása
Figyelj!!!
16.20 A fotográfia kalandja
(francia sorozat - 10/1.)
16.50 Elfeledett tájakon
Sárvíz
17.20 Nyelvőrző
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.45 „A homok dala”
20.10 Az élet körtánca
21.00 A csend hangjai
(dán dokumentumfilm)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Ezredforduló
22.05 Művészvilág
22.35 A kutya évében
(orosz film, 1994)
0.40 Híradó - Vers

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Winona Ryder
7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Idegenek voltunk
(amerikai vígjáték)
9.10 Jackie Chan: Az elveszett zsaru
(amerikai akció-vígjáték)
11.00 Szép remények
(amerikai romantikus film)
12.55 Rock and roll szamuráj
14.30 Pénzes pasik, könnyű nők
(amerikai vígjáték)
16.05 Godzilla
(amerikai fantáziafilm)
18.20 Idegenek voltunk
(amerikai vígjáték)
20.00 Görmenők
(amerikai kalandfilm)
21.35 Kuki
(amerikai vígjáték)
23.05 Macska-jaj
(jugoszláv vígjáték)
1.15 A szállítmány
(amerikai krimi)
2.50 Még egy nap a paradicsomban
(amerikai krimi)
4.35 Tökéletes gyilkosság
(amerikai thriller)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
18.00 Nap-nyugta
19.30 Összefüggések
19.45 Turmix
20.15 Rendkívüli kiadás
20.45 Ingatlanpiaci körkép
21.15 Ormosság/Híradó
22.45 Színházi látcső
23.10 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. november 22., szerda

Tv műsor - 2000. november 22. - Szerda

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 25-26.)
9.30 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Zöld híradó
10.20 Mackónadrágban
10.50 Nál(l)atok
11.35 Íz-lelő
11.45 Agóra
12.00 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
13.25 Ecranul nostru
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1937-ből
14.20 A 111-es
(magyar film, 1937) FF
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
(középfokú német nyelvtanfolyam - 18/6.)
16.30 Útmutató
16.55 A Kuril-szigetek titkai
(magyar sorozat - 4/3.)
Kudrjávij expedíció
17.25 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.15 Miénk a vár... (28.)
19.15 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Nem jogerős
Jogi show-műsor
A bíró: dr. Gáspár Miklós
20.30 TS - Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.45 Híradó este
22.55 Aktuális
23.15 Théma
23.25 Alaphangok
23.35 Panoráma
Járai Judittal
0.05 TS - Bajnokok Ligája
0.55 Ezredforduló

M2


8.30 Millenniumi Mesék
9.00 Erkel Ferenc: Névtelen hősök
10.20 A peregrinus
11.00 Örökzöldek
12.05 Boldog születésnapot! (9.)
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
15.25 Cimbora
15.50 Zenelánc
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS - Pick Szeged-Fotex KCs (kézilabda)
19.40 Tévétorna Norbival
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.40 Századfordító  magyarok
21.30 Beszéljünk a jövőnkről (33.)
21.50 SHOAH (4/3.)
0.10 Halló, itt vagyok!

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Julieta
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
- Recept Klub
- Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30  Kalandos nyár
(francia sorozat - 66.)
14.25 Egy tússzal több
(francia vígjáték)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 56.)
16.50 Joker
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 115.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 69.)
Az ártatlan
18.30 Híradó. Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
20.25 Fél lábbal a paradicsomban
(olasz vígjáték, 1989)
22.25 Csillagkapu
A titokzatosak
23.15 Híradó
23.30 Pont hu
24.00 Űrbalekok
0.25 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.35 7-es csatorna
(magyar vígjátéksorozat)
10.05 Segíts magadon!
10.35 Közvetlen ajánlat
11.25 Magyarország holnap
12.00 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Éljen a demokrácia!
13.00 A hölgyfodrász
(francia vígjáték)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.35 Gyerekszáj
19.55 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Gyerekkórház
(dokumentumsorozat)
21.15 Az elveszett aranyváros fosztogatói
(amerikai kalandfilm)
Közben: Kenósorsolás
23.05 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek
23.55 Csiszár.hu
0.55 Esküdt ellenségek
1.45 Háló@Világ
2.45 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Virradóra
9.15 Gazdakör
9.45 Napóra
10.15 Szibériai népmesék
10.25 Forrásvidék
11.00 Nők között
(ír sorozat)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Energiaábécé (8.)
12.25 Pop-sa-rock
12.55 (kis) Mamaklub
13.30 A világörökség kincsei
(angol sorozat)
13.45 Az első tudományos filmfelvételek
(francia sorozat)
14.05 Elsőáldozás
(olasz vígjáték, 1950)
15.25 Klasszikus angol autók (8/8.)
15.50 Az olasz filmművészet antológiája
16.50 Törőcsik Mari Cannes-ban
(dokumentumfilm)
17.35 Mesefilm
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.40 A tenger titkai (21.)
19.50 Bűvölet (20/10.)
20.45 Fórum
Miért jók vagy rosszak a címereink?
21.30 Híradó - Sport
22.00 Ezredforduló
22.05 Eizenstein - A Mester háza
(dokumentumfilm - 2/1-2.)
23.50 Különleges utazások
(spanyol sorozat - 13/11.)
0.45 Híradó - Vers

HBO


6.30 A tarifa
(rövidfilm)
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Joe, az óriásgorilla
9.25 A mentőakció
(amerikai akciófilm)
11.05 Hollywoodi csemegék
Világvége a vásznon
11.35 Anyám, Frank
(ausztrál vígjáték)
13.10 Tarzan és az elveszett város
(amerikai kalandfilm)
14.35 Telitalálat a szívbe
(francia filmdráma)
16.20 Hollywoodi forgatókönyv
(amerikai vígjáték)
18.05 Téli vendég
(angol romantikus film)
20.00 Zűrös família
(ausztrál film)
21.45 Dr. Dolittle
(amerikai vígjáték)
23.15 South Park
23.45 Anyám, Frank
(ausztrál vígjáték)
1.25 Szívet szívért
(angol lélektani krimi)
2.55 A szerelem filozófiája
(amerikai vígjáték)
4.30 Girl 6 - A hatodik hang
(amerikai vígjáték)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
18.00 Nap-nyugta
19.00 Híradó/Beszólás
20.00 Miss Universe...
21.00 Hyde park/Európa
21.40 Mit gondol?
22.00 ATV-híradó
22.35 HQ 2000/Autósvilág
23.15 Érted?!

2000. november 21., kedd

Tv műsor - 2000. november 21. - Kedd

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 23-24.)
9.30 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Délelőtti rendelés
10.50 Automobil
11.35 Íz-lelő
11.45 Agóra
12.00 Híradó délben
13.00 Srpski Ekran
13.25 Unser Bildschirm
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 „Képes könyv”
Kötelező és ajánlott irodalom a képernyőn
Kosztolányi Dezső: Édes Anna
(magyar tévéfilm, 1990)
15.45 Ezredforduló
15.54 Hírek - Időjárás
15.55 A napsugár nyomában
(természetfilm-sorozat)
16.30 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
17.25 Katolikus krónika
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.15 Miénk a vár...
(cseh sorozat - 27.)
19.15 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Önök kérték!
21.00 Évszakok
Balázs Fecó zenés beszélgetése híres emberekkel, sok zenével - 10/1.
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.40 Alaphangok
22.50 Magyar Szalon
23.20 TS - Bajnokok Ligája
A mérkőzések összefoglalója
0.10 Ezredforduló

M2


8.30 Erdély leírása: Udvarhely-Szék (2.)
9.00 Az MTV archívumából
11.00 Kovács Dénes köszöntése
12.05 Boldog születésnapot!
(német sorozat - 8.)
12.50 Van öt perce?
13.00 Híradó délben
14.00 Évgyűrűk
14.25 Ablak
15.30 Pláne!
16.00 Iskola utca - Tanodú
17.30 Fogadóóra
18.00 TS
(férfi röplabda)
19.40 Tévétorna Norbival
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este. Sport
20.40 Huszadik századi történetek
Kupa Mihály
21.35 SHOAH (4/2.)
23.30 Záróra
0.30 Az álom én vagyok

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Julieta
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
- Recept Klub
- Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 65.)
14.25 Önkéntes lovasság
(amerikai film - 2/2.)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 55.)
16.50 Joker
16.55 Szeretni
bolondulásig
(mexikói sorozat - 114.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 68.)
Testvérek fegyverben
18.30 Híradó. Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
20.25 Csíííz!
21.25 Nincs irgalom
(amerikai akciófilm, 1989)
23.25 Híradó
23.40 Az élet egy hosszú, nyugodt folyó
(francia film)
1.20 Fókusz (ismétlés)
1.50 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.25 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.50 7-es csatorna
(magyar vígjátéksorozat)
10.20 Hurrá, utazunk!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.40 Ablak Európára
12.10 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
13.10 Vörös grófnő
(magyar film - 2/2.)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
19.55 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.30 A megbízás
(amerikai akciófilm)
Közben: Kenósorsolás
23.15 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek
0.05 Mária szerelmei
(amerikai film)
2.05 Háló@Világ
3.10 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Virradóra
9.15 Millenniumi Krónika
9.45 Táncpercek
9.55 Apu-trilógia
(indiai film - 3/1.)
12.00 Lapozó. Híradó
12.20 Energiaábécé (7.)
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.35 Napóra
13.05 Anziksz (ism.)
13.20 Tükör (ism.)
13.50 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.05 Expedíció hét kontinensen át (18/11.)
14.35 Kaland és felfedezés
15.10 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
15.25 Klasszikus angol autók (8/7.)
15.50 Az olasz filmművészet antológiája
16.45 A világörökség kincsei
17.00 Forrásvidék
Czapári Róbert, a sümegi váristálló tulajdonosa
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 A 20. század száz...
19.40 Kasszagyúrók
19.55 Egészséges erotika
(magyar film, 1986)
21.30 Híradó. Sport
22.00 Ezredforduló
22.05 A fivér
(orosz film, 1997)
23.40 Beavatás (ismétlés)
23.55 Híradó. Vers

HBO


6.30 Indiszkrét
(amerikai thriller)
8.15 Simon Birch, a kisember
(kanadai-amerikai film)
10.10 A bátrak igazsága
(amerikai háborús film)
12.10 A salemi boszorkányok
(amerikai filmdráma)
14.15 Hollywoodi csemegék
A nagy öregek
14.45 Mr. Magoo
(amerikai romantikus vígjáték)
16.15 A sakál árnyéka
(amerikai thriller)
18.15 Indiszkrét
(amerikai thriller)
20.00 Életem szerelme
(amerikai film)
21.40 Még mindig tudom, mit tettél tavaly nyáron
(amerikai horror)
23.25 Nyomozati jogkör
(amerikai thriller)
1.05 A kísértés útján
(amerikai krimi)
2.55 Az élőhalottak éjszakája
(amerikai horror)
4.25 Bosszú és igazság Új-Mexikóban
(amerikai akciófilm)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
20.20 Európa-klub
20.35 Jancsiszög
21.30 Látók, szóljatok!
22.00 ATV-híradó
22.40 Színházi látcső
23.10 Premier Plan

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. november 20., hétfő

Tv műsor - 2000. november 20. - Hétfő

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 21-22.)
9.30 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Jogunk van hozzá!
10.50 Négyzetméter
11.35 Íz-lelő
11.45 Sajtóklub
12.00 Híradó délben
13.00 Roma Magazin
13.25 Domovina
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat)
Másnap
14.55 Rhapsodia demografica
(dokumentumfilm)
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Magyar Ház
Palackposta
16.25 Új katolikus templom
Rákoskeresztúron
16.45 Maradj velünk!
16.55 A Kamerun-hegy árnyéka (7/1.)
Kamerun
17.20 Seregszemle
Újoncképzés Tapolcán
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
18.15 Miénk a vár... (26.)
19.15 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Millenniumi Mesék 
Az utolsó polihisztor - Kádár Zoltán állattantörténész
20.30 112
(bűnügyi magazin)
21.10 MMM
21.40 112 extra
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.40 Alaphangok
22.50 Fogadóóra
23.20 TS - Bajnokok Ligája Magazin
0.10 Ezredforduló

M2


8.30 Delta
9.00 Rajongó
9.30 Századfordító magyarok
10.20 Örökségünk
10.30 Tv-klinika
11.00 A jövő Magyarországa
11.30 Mesélő cégtáblák
12.05 Boldog születésnapot!
13.00 Híradó délben
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Zenebutik - Zenehíd
16.00 Iskola utca
17.30 Ugye, kicsit ismerős?
18.00 TS - UTE-FTC
(vízilabda-mérkőzés)
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.40 Európa természeti csodái
21.35 Záróra különkiadás
22.00 SHOAH
(francia-izraeli sorozat)
0.30 Nikodémusok órái
2.05 Aktuális

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: Mire gondolok?
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.45 Julieta
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
- Mire gondolok?
- Recept Klub
- Joker
13.00 Híradó. Déli kiadás
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Kalandos nyár
(francia sorozat - 64.)
14.25 Önkéntes lovasság
(amerikai film - 2/1.)
16.00 Julieta
(mexikói sorozat - 54.)
16.50 Joker
16.55 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 113.)
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
(amerikai kalandfilmsorozat - 67.)
Az anyaföld
18.30 Híradó. Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.50 Fókusz ráadás
19.54 Üzenet
19.55 Barátok közt
(magyar sorozat)
20.25 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 6.)
21.15 Pusztító düh
(amerikai akciófilm, 1995)
22.55 Híradó.
23.15 Autómánia
23.45 Űrbalekok
(amerikai vígjátéksorozat)
0.35 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Benne: Faluvilág
8.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
9.25 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
9.50 Party Tv
10.50 Közvetlen ajánlat
11.40 Szerencsekerék
12.10 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
13.10 Vörös grófnő
(magyar film - 2/1.)
14.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 Kastélyszálló
(osztrák családi sorozat)
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Maria Isabel
(mexikói sorozat)
17.40 Esperanza
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.45 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
19.55 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.30 Az elveszett ereklyék fosztogatói
(francia-német-amerikai kalandsorozat)
21.30 Az én mozim folytatódik
Igaz mesék igazi hősökkel
Közben: Kenósorsolás
22.30 Forró nyomon
23.10 Jó estét,
Magyarország!
24.00 Végtelen határok
(amerikai fantasztikus sorozat)
0.50 Színkép
1.20 Napló (ismétlés)
2.00 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Virradóra
9.10 Magyar világ (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.25 A vidéki ház
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Energiaábécé (6.)
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.35 Miénk a tér (ismétlés)
13.35 Mozgó Kép (ismétlés)
14.05 Emlékképek (ismétlés)
14.30 Különleges utazások (ismétlés)
15.20 Az olasz filmművészet antológiája - Zavattini
(olasz portréfilm)
16.15 Versposta
16.35 Rendhagyó történelemóra (ismétlés)
17.10 A világörökség kincsei
(angol sorozat)
17.25 Pocahontas, az indiánok hercegnője (26/26.)
18.00 Napóra
18.55 Nők között (4/4.)
19.50 Sportképek
20.15 Építészmesterek
Makovecz Imre
20.55 Tükör
Jókai Mór és az írói népszerűség
21.30 Híradó - Sport
22.00 Ezredforduló
22.05 Vadkelet, a végtelen föld (3/3.)
Szibéria útja a jövőbe
23.05 Sportképek
23.35 Jevgenyij Hálgyej, Sztálin fotósa
(dokumentumfilm)
0.40 Híradó - Vers

HBO


6.30 Egy mihaszna nagymenő
8.10 Zorro álarca
(amerikai kalandfilm)
10.30 Hollywoodi akcióhősök - Steven Seagal
11.05 Végzetes fotók
(amerikai akciófilm)
12.55 Majd elválik
(amerikai romantikus vígjáték)
14.50 Nyílt kártyákkal
(amerikai film)
16.45 Pácban
(amerikai krimi)
18.25 Szakácspárbaj
(francia vígjáték)
20.00 Amerikai história  X
(feliratos amerikai filmdráma)
22.00 Mozi! Mozi! Mozi!
22.30 Kifutó a semmibe
(amerikai életrajzi film)
0.35 A tökéletlenek
(amerikai maffiavígjáték)
2.25 South Park
(feliratos amerikai rajzfilmsorozat)
2.55 Palmetto
(amerikai thriller)
4.45 Egy mihaszna nagymenő
(ausztrál vígjáték)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
16.30 Autósvilág
17.00 Mozi/V-Max
18.00 Napnyugta
19.30 Össztűz/Európa
20.35 Szerepcsere
21.30 Angyali történetek
22.00 Híradó/HQ 2000
23.35 Rockkalapács

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. november 19., vasárnap

Tv műsor - 2000. november 19. - Vasárnap

M1


6.30 Gazdatévé
Benne: Agárvilág
7.00 „Így szól az Úr!”
7.10 Gyerekeknek!
Kockásfülű nyúl; Garfield és barátai; Kofikó
(Rajzfilmsorozatok)
7.55 Vasárnap-sziget
Benne: Feodor, Zöldkalap, Zenegér, Micsoda cirkusz!
9.30 Főtér: Szarvas és térsége
11.00 „ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Közvetítés s pásztói Szent Lőrinc vértanú templomból
A szentmisét bemutatja és szentbeszédet mond: dr. Varga Lajos plébános
12.04 Millennium (Magyar László)
12.10 A jövő Magyarországa
Országfejlesztő magazin
12.40 Szerencsepercek
13.10 TVklinika
Egészségügyi magazin
13.40 Cimbora
Ifjúsági magazin
14.10 Hugó, a víziló
Magyar-amerikai rajzfilm
15.40 Egy-Másért
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
15.50 Örömhír
A magyar ortodox egyház műsora
16.20 Tövis és rózsa
Szent Erzsébet kora és legendái elevenednek meg dramatizált játékok formájában, Bánsági Ildikó kalauzolásával
16.50 Az MTV X. Nemzetközi Karmesterversenye
Győzteseink: Kesselyák Gergely
17.00 Koffer
Utazási magazin
17.30 Európa természeti csodái
Francia dokumentumfilm-sorozat
5.: Nemzeti parkok Európában
18.30 Telemázli
19.00 A Hét
19.45 Híradó
19.56 Millennium (Magyar László)
20.00 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál SHOW-rakoztató játéka
21.00 Showbálvány
Az 1958-as év, 1. rész
22.00 TS - Gól!
Az NB I-es mérkőzések összefoglalója
23.05 Ugye kicsit ismerős?
Törőcsik Mari műsora
Vendégek: Kubik Anna és Hirtling István
23.30 Pláne!
Gyurkovics Tibor és Hernádi Gyula műsora
24.00 Irma Vep
Francia film

M2


6.55 Einblicke
Középfokú német nyelvtanfolyam
7.25 Gazdatévé
Benne: Agárvilág (válogatás)
7.50 Örömhír
A református egyház műsora
8.15 Mindig nyitottam
Kiss György portréja
8.35 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
8.40 Katolikus krónika
9.05 Mai hitvallások
Szutor Katalin restaurátor-festőművész
9.35 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
10.05 Magyar Ház: Palackposta
10.35 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Körkép-különlegesség
11.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
12.01 Millennium (Magyar László)
12.05 Kisokos
12.30 Íz-lelő - Automobil
12.55 Kapás van!
Horgászok magazinja
13.20 A Kuril-szigetek titkai
2.: Kurilok lakói, 2.
13.50 Szószóló
14.20 A magyar írásbeliség regénye
7.: Hogyan tanultunk meg írni?
A modern írásbeliség új útjai
14.45 Európa Galéria
A Circom Regional műsoraiból
15.10 Háló
Riport-dokumentumfilm
15.40 Extrém koktél
16.00 TS
Fotex KC Veszprém-Siaullai Universitetas férfi kézilabda KEK-mérkőzés
17.35 Bruhaha
Kabaré a köbön
18.25 Egy-Másért
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
18.35 A mecénás szeretője
Amerikai vígjáték
20.25 TS
Benne: Hírek, totó, teremcross-Eb
21.20 A Hét
22.05 Híradó
Millennium (Magyar László)
22.20 Iszonyat
Brit horrorfilm
0.10 Éjszakai választék
- 0.10 Főtér: szarvas és térsége
- 1.45 Nevetett ma már?
Brunella Gasperini: Én és ők
- 1.55 Nyitott stúdió
- 2.15 TS: Férfi kézilabda KEK-mérkőzés
- 3.45 TS: Hírek, totó
- 4.40 TS: Az NB I-es labdarúgó-mérkőzések összefoglalója

RTL Klub


6.30 Egy letűnt világ
Brit ismeretterjesztő sorozat
7.00 Kölyökklub
Ejnye, Sophie!; Teletubbies; Tom és Jerry; Maci Laci kincset keres; Foxi Maxi; Pokémon
10.25 Csőrre töltve
Frédi és Béni
10.55 Az első csók
Francia tévéfilmsorozat. 250.
11.20 Joker
11.25 A világ legszebb szigetei
Brit dokumentumfilm-sorozat, 7.
12.20 Receptklub (különkiadás)
Vendég: Bodrogi Gyula
12.55 Joker
13.00 Híradó - Déli kiadás
13.10 A csodálatos Nemo kapitány
Amerikai kalandfilm
15.10 Robotzsaru
Amerikai akciófilm-sorozat
13.: Bűntény közben
16.00 Pasik
Magyar vígjátéksorozat
16.30 Rendőr-akadémia
Amerikai vígjátéksorozat, 25.: Nyakas hódító
17.25 Föld 2 - A világűr Robinsonjai
Amerikai kalandfilmsorozat
11.: Egy különös rituálé
18.20 Hatoslottó-sorsolás
18.30 Híradó - Esti kiadás
18.50 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.08 Üzenet
19.10 Hegylakó
Amerikai kalandfilmsorozat, 66.: Finálé, 2.
20.00 Szupermozi
Több, mint testőr
Amerikai krimi
22.35 Lovasbecsület
Amerikai kalandfilm
0.40 Híradó - Késő esti kiadás
1.10 Országház
1.30 Akták (ismétlés)

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
Vallási magazin
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 tv2-matiné
Mila szupersztár; Rémecskék kicsiny boltja; Minden kutya mennybe jut; Hármas járőr; Tökfej tesók
9.00 Cartoon Network
Túrpi úrfi, Vagány Johnny; Scooby Doo; A bolygó kapitánya; Boci és Pipi
10.50 Gimidili
Amerikai ifjúsági sorozat
11.15 Utazás Gasztronómiában
11.45 Sport2
12.15 Állj, vagy lő a seriff!
Olasz western
14.10 Baywatch
Német-amerikai kalandfilmsorozat
15.00 MacGyver
Amerikai krimisorozat
15.55 Sentinel - Az őrszem
16.50 Xena
Amerikai fantasyfilm-sorozat
17.40 Száguldó Vipera
Német-amerikai akciófilm-sorozat
18.30 Napló
Benne: Tények
19.30 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor napi eszmecseréje 6-7 évesekkel
20.00 A hazafi
Amerikai akciófilm
21.45 Columbo
Amerikai krimisorozat
23.20 Magyarország, holnap
23.50 Zorán-koncert az Erkel Színházban
0.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Élő egyház; Postabontás; Magyar világ
6.35 Periszkóp
7.20 Papírsárkány
9.30 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.40 Magyar történelmi arcképcsarnok
10.00 Mozart: A-dúr szimfónia KV 201
10.25 Rendhagyó történelemóra (27.)
11.10 Millenniumi krónika
11.40 Beavatás
12.00 Híradó
12.10 Klasszikus dallamok Helmut Lotti előadásában
12.30 Figyelj!!!
13.05 Édes ellenfél
14.25 Emlékképek
14.50 Zenés üzenetek Dunán innen, Dunán túl
15.50 Büszkeség és balítélet (6/2.)
16.45 Helikon
17.00 Mozgó Kép
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
19.30 Versposta
19.45 Tűz van, babám!
20.55 Milos Forman - Egy utazás
(finn dokumentumfilm)
21.50 Sportpercek
22.05 A hosszú tél
(spanyol film)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Az új Robinson család
8.40 Három a nagylány
10.30 Jó barátok
11.00 A Twister visszavág
12.40 Lambada - A tiltott tánc
14.20 Richie Rich 2. - A rosszcsont karácsonya
15.50 Simon Birch, a kisember
17.45 Macska-jaj
20.00 Dr. Dolittle
21.30 A boldogságtól ordítani
23.45 Sikoly 2.
1.45 Túsznász
3.15 A 18. angyal
4.45 Az utolsó belövés

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
14.00 Nótacsokor
15.00 Sztárbarangoló
18.00 Nap-nyugta
19.00 Hétről hétre
20.00 Film/Csillagszem
21.30 Film/Lapszemle
22.35 SzámAdó/Bűn-Tény
23.35 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek