2000. június 23., péntek

Tv műsor - 2000. június 23. - Péntek

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
Reggeli információs műsor
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.30 Regionális hírek, lapszemle
7.30 Hírek, lapszemle
8.00 Regionális hírek
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 160.)
9.00-12.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.30 Princ, a katona
(magyar sorozat - 11.)
Bernáth tizedes menyasszonyai
11.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 167.)
12.00 Híradó délben
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 18.)
A híres vendég
14.50 Horgászkalandok
(svéd útifilmsorozat - 3-4.)
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kapás van!
Horgászok magazinja
16.30 Boxutca
Forma 1-es magazin
17.00 „Drog nélkül, tisztán” (ism.)
Szülői levél
17.30 Fogadóóra
Nyári táborok - drogprevenciós programok - drog és iskola
18.00 Híradó hatkor
19.00 TS - Labdarúgó Eb
(összefoglaló)
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Slágertévé
Slágerek egymás között
A negyvenes, hatvanas és nyolcvanas évek slágereiből
21.00 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál SHOWrakoztató játéka
22.00 Híradó este
Sporthírek - Időjárás-jelentés
22.10 Aktuális
22.30 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
23.00 „Drog nélkül, tisztán”
Beszélgetés a filmről
23.10 Trainspotting
(angol film, 1996)
0.40 Ezredforduló (ism.)

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
A hírek - és ami mögöttük van...
(Azonos az m1 műsorával)
8.35 Millenniumi Mesék
9.05 „Nézd a tánc nemeit...”
Régi páros táncaink
9.25 Elátkozva a hatodik napot...
Zelk Zoltán (ism.)
10.30 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
11.00 Irány Sydney!
Olimpiai kvízműsor
11.30 Telemázli (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat)
A bukott bálvány
A huncut Lorena
12.45 Örökségünk
A rekesztéses halászat
13.00 Híradó délben
14.00 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
Colorado
Bayer Zsolt filmje
14.30 tREND
Lakáskultúra, forma és design egy színes, pergő és szórakoztató műsorban
15.00 A gépi zenekar
Palásti Pál-portré (ism.)
15.30 Iskola utca - Szabadegyetem
17.00 Magyar Ház
Szórvány - a diaszpórában élő magyarokról
17.30 72 óra
Hétvégi kulturális ajánlóműsor
18.00 Könyvhét 2000
19.05 Kortárs táncművészek
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Századunk
(sorozat - 21.)
21.00 Magyarország 2000
A család és a vallás összetartó erő
21.35 Csalóka
(angol-francia-spanyol-német film)
23.15 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.20 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
0.50 Aktuális
1.15 „Nézd a tánc nemeit...”
Régi páros táncaink (ism.)
1.35 Elátkozva a hatodik napot...
Zelk Zoltán
2.40 Csak ma!
3.40 „Ős-Bikini”-koncert
4.50 Iskola utca
Szabadegyetem (ism.)
6.20 TS (ism.)


RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat, ismétlés)
9.40 Esmeralda
(mexikói sorozat - 100.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.20 Kavalkád
13.30 Celeste
((argentin filmsorozat - 172/126.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 68.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 205.)
Emlékek 1.
15.45 Senora
(mexikói filmsorozat - 55.)
16.35 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
Műsorvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 93.)
17.30 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
Műsorvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
17.35 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 46.)
Nászút Mexikóban
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.20 Üzenet
19.25 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 5.)
19.55 Éjféli bunyó
(amerikai film, 1992)
21.50 Kovács István-Steve Robinson Európa-bajnoki profi bokszdöntő
Éló közvetítés Budapestről, az FTC Üllői úti stadionjából
24.00 Este
0.20 Alkonyzóna
(amerikai sorozat)
Oh, ti istenek!
0.50 Fókusz (ismétlés)
1.20 Divatklip
TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 TV2 Matiné
- Igazi szeliemirtók
- Mila, a szupersztár
- Madison
9.40 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
10.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.55 Segíts magadon!
11.20 Autószalon 2000
11.45 Közvetlen ajánlat
12.10 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
12.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 704.)
13.00 A jog csapdájában
(amerikai film - 2/2.)
14.45 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
15.30 A klinika
(német sorozat - 9.)
16.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 451.)
17.10 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat - 35.)
18.00 Camilla
(mexikói sorozat - 70.)
18.30 Tények
19.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
19.30 Multimilliomos - Most vagy soha!
Tudás, rizikó, vagyon - az új évezred kvíz show-ja
20.00 Dáridó
Szórakoztató este játékkal, dallal, tánccal...
- Lajcsi és vendégei
- Kabaré
Benne: Milliót vagy semmit!
21.05 Kramer kontra Kramer
(amerikai film, 1979)
23.05 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek Kenósorsolás
23.50 Polip
(olasz krimisorozat - 5.)
1.30 Zsarublues
(amerikai krimisorozat)

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.10 Elvarázsolt országok - A távoli nagy fa
9.20 Virágszirmocskák
9.25 A kis medvebocs
9.35 A titkos küldetés
(francia-ausztrál kalandfilm - 5.)
10.00 Zöld animációk
10.05 Művészvilág (ism.)
10.35 Virágvasárnap
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Napóra (ism.)
12.50 Egy porcelánbaba álma
13.30 Találkozunk még...
14.55 A rettenthetetlen riporterek
15.25 Sportképek
15.55 Pop-sa-rock
16.25 Miénk a tér
Fiatalok egy órája
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
Marosvásárhelyi színészek
19.30 Esti kérdés
19.45 Amidei felügyelő
(olasz bűnügyi tévéfilmsorozat - 10/6.)
20.45 Róma titkai
A Tevere és az Isola Tiberina
21.15 Nagymesterek kamarazenéje
21.30 Híradó
22.00 Hullámtörés
(dán-svéd film)
0.30 Híradó

HBO


6.30 Állati nyomozás
8.00 A kis szökevények
9.20 Egy kis anatómia
11.10 A fronton túl
12.45 A tarifa
13.15 Angyalok városa
15.10 Mackókaland
16.50 Babar - Baráti egyetértés
17.20 Jó barátok
17.45 Álljon meg a nászmenet!
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Játsz/ma
22.15 Veszélyben a testőr
23.45 Túlütés
1.30 Robbanó Fejek
3.05 Egy amerikai farkas Párizsban
4.45 A 18. angyal

Magyar ATV

0.10 Képes magazin
5.50 Napkelte
9.05 Top-shop
9.35 Színházi látcső
10.00 Feró kocsmája
11.00 Érted?! (ism.)
11.30 Rendkívüli kiadás
12.00 Természetgyógyász-magazin (ism.)
12.30 Képes magazin
14.27 Top-shop
15.00 Magyar színházak fesztiválja
16.00 Vendég: a TV-11
17.00 III. félidő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.00 Magyar színházak fesztiválja
20.30 Vállalkozói Magyarország
21.00 Nagyvizit
21.30 Autósmagazin
22.00 ATV híradó
22.30 Lapszemle
22.35 Kulturális kalauz
23.00 Színházi látcső
23.30 Rockkalapács
24.00 Himnusz


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. június 21., szerda

Tv műsor - 2000. június 21. - Szerda

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
A hírek - és ami mögöttük van...
Benne:
6.30 Körzeti híradók
7.40 Drogszerviz
8.00 Körzeti híradók
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 158.)
9.00-12.00 Csak ma!
Benne:
9.30 Princ, a katona
(magyar sorozat - 9.)
A jóvátehetetlen pillanat
11.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 165.)
12.00 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
13.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1933-ból
14.15 Falusi lakodalom
(Az ellopott szerda)
(magyar film)
15.35 Csak egy kis emlék
Emlékezés Fényes Szabolcsra
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 English 4U
(angol nyelvi sorozat - 20/5.)
16.25 Az elődök nyomában
Az esztergomi Vitéz János Római Katolikus Tanítóképző Főiskola
16.50 Az Én olimpiáim...
Vitray Tamás műsora - 10.
1996 - Atlanta
17.45 Alaphangok
17.55 TS - Labdarúgó Eb
Jugoszlávia-Spanyolország
20.00 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.30 TS
Benne: 20.45 Labdarúgó Eb
Franciaország-Hollandia
22.35 Híradó este
22.50 Aktuális
23.10 Alaphangok (ism.)
23.15 TS - Labdarúgó Eb
(összefoglaló)
0.15 Ezredforduló (ism.)

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
A hírek - és ami mögöttük van...
(Azonos az m1 műsorával)
8.35 Hot Jazz Band ’99
Sacramento, a megvalósult álom (ism.)
9.30 TS - Labdarúgó Eb
11.10 Tánczenei koktél
Részletek a Neoton együttes koncertjéből (ism.)
11.30 A jövő Magyarországa
Országfejlesztő magazin
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat)
Tony a kórházban; Az öreg
12.45 Nemzeti értékeink
Balaton - Tihany
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
15.45 TS
Labdarúgó Eb (összefoglaló)
17.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora (ism.)
18.00 „Drog nélkül, tisztán”
Iskola utca - Szóköz
19.30 Popzenei válogatás
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Unokáink sem fogják látni...
Ráday Mihály városvédő műsora
21.20 Vízi zsaruk
(ausztrál tévéfilmsorozat)
Régi csontok
22.05 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat)
22.50 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
23.50 Nyitott stúdió
Quartet B
0.25 Aktuális
0.50 Hot Jazz Band '99
Sacramento, a megvalósult álom (ism.)
1.40 Csak ma!
2.55 Iskola utca - Szó-köz (ism.)
4.25 TS - Labdarúgó EB
Összefoglaló (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Szeretni bolondulásig (ismétlés)
9.40 Esmeralda
(mexikói sorozat - 98.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.20 Kavalkád
13.30 Celeste
(argentin sorozat - 124.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 66.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 203.)
Szeretünk Blanche!
15.45 Senora
(mexikói sorozat - 53.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 91.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 44.)
A szabadság ára
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 3.)
19.55 Medicopter 117 - Légi mentők
(német akciófilm-sorozat)
A bankrabló
20.50 Szupermozi
Mad Max
(ausztrál akciófilm, 1979)
22.25 Pepsi Sztárkereső
22.55 Este
23.15 Pont hu
23.45 Antenna
0.15 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.45 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 TV2 Matiné
- Igazi szellemirtók
- Mila, a szupersztár
- Madison
(rajzfilmsorozatok)
9.40 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
10.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.55 Állatklinika
11.20 Szőrmentén
11.45 Közvetlen ajánlat
12.10 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
12.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 702.)
13.00 Mozidélután
A nagy busz
(amerikai vígjáték, 1976)
14.45 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
15.30 A klinika
(német sorozat - 7.)
16.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 449.)
17.10 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói filmsorozat - 33.)
18.00 Camilla
(mexikói filmsorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Utána: Skandinávlottó-sorsolás
19.30 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.00 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.45 Kicsorbult tőr
(amerikai thriller, 1985)
22.45 Jó estét, Magyarország!
Utána: Kenósorsolás
23.30 Miss Pszichozsaru
(amerikai krimisorozat)
0.20 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
1.10 Háló@Világ
Életvitel az interneten
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.15 A kis medvebocs
9.20 Az időgép
(lengyel ifjúsági sorozat - 12/1.)
9.50 A titkos küldetés
10.15 Gyerekek a nagyvilágból
10.30 Paul utazása
(német film)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Napóra (ism.)
12.50 Gazdakör (ism.)
13.20 Pop-sa-rock (ism.)
13.50 (kis) Mamaklub (ism.)
14.20 Forrásvidék (ism.)
14.50 Anziksz (ism.)
15.10 Föld körül az „Equator” vitorlással (20/5.)
A panama-csatorna
15.40 India ege alatt (4/4.)
Templomok és zarándokok
16.30 Szóról szóra magyarul
17.00 Minty
(brit-ausztrál ifjúsági sorozat - 13/3.)
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
17.35 Hippo, a víziló
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Európai kaleidoszkóp
19.45 Irány a túlsó part
(angol-ausztrál tévéfilmsorozat - 26/18.)
20.35 Tudósítás a Földről
20.45 Police
Rendőrségi magazin
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A zene ünnepe
22.25 Navigátor
Időóra
A titkos ügyosztály
Gentlemanképek
23.15 Állatok végveszélyben
Őserdő a víz alatt
23.45 A Nobel-díj száz éve (13/10.)
0.10 Híradó - Vers

HBO

6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Sharon Stone
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 A suttogó
10.20 Áldatlan állapotban
12.05 Mars a Marsra!
13.40 Sólyomszív
15.05 Vasakarat
16.55 Lapics, a kis suszterinas
18.20 Sítúra a halálba
20.00 Latinos praktikák
21.50 Nyomorultak
24.00 Agyament Harry
1.35 Copland
3.20 Néma sikoly
5.05 Szomorú örömlányok
Magyar ATV

0.10 Képes magazin
5.50 Nap-kelte
Közéleti magazin
9.05 Top-shop
9.35 Ingatlanpiaci körkép (ism.)
10.05 Alexebbek (ism.)
11.05 Nagyvizit (ism.)
11.35 Csak TERmészetesen! (ism.)
12.25 Színházi látcső (ism.)
12.50 Premier plan (ism.)
13.45 Képes magazin
14.27 Top-shop
15.00 Magyar színházak fesztiválja
15.30 Vendég: a TV-11
17.00 III. félidő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
Műsorvezető: Vitray Tamás
20.00 Miss Universe Hungary
Szórakoztató magazin
21.00 Érted?
Bűn- és balesetmegelőző műsor
21.30 Popkalapács
22.00 ATV Híradó
22.30 Lapszemle
22.35 HQ 2000
Innovációs sorozat
22.45 Autósvilág
23.15 Kulturális kalauz
23.30 Színházi látcső
23.55 Rockkalapács
24.00 Himnusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. június 19., hétfő

Tv műsor - 2000. június 19. - Hétfő

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
Reggeli információs műsor
Benne:
6.30 Körzeti híradók
7.40 Drogszerviz
8.00 Körzeti híradók
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 156.)
9.00-12.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.30 Princ, a katona
(magyar sorozat - 7.)
Estétől reggelig
11.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 163.)
12.00 Híradó délben
13.00 Cigány Magazin
13.25 Domovina
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 17.)
Anyai barátnő
14.55 TáncházFilm
(dokumentumfilm)
15.50 Ezredforduló
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Magyar Ház
Palackposta - üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
16.30 „Drog nélkül, tisztán!”
Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió
16.45 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.00 Seregszemle
Összefoglaló a kecskeméti Millenniumi Repülőnap és Haditechnikai Bemutatóról
17.30 Szentföldi szent helyek üzenete (52/40.)
Ézsaiás próféta Jeruzsáleme
18.00 Híradó hatkor
18.50 Alaphangok
19.00 Telemázli
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.35 TS
20.45 Labdarúgó Eb
Törökország-Belgium
Közvetítés Brüsszelből
Vagy:
Olaszország-Svédország
Közvetítés Eindhovenből
22.35 Híradó este - Időjárás-jelentés
22.50 Aktuális
23.10 Alaphangok (ism.)
23.15 TS - Labdarúgó Eb
(összefoglaló)
0.15 Ezredforduló (ism.)

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
A hírek - és ami mögöttük van...
(Azonos az m1 műsorával)
8.30 Delta - A legenda újraéled
9.00 Úton
Európa-magazin
9.30 TS - Labdarúgó Eb
Szlovénia-Spanyolország
11.10 Tánczenei koktél
Válogatás Máté Péter dalaiból (ism.)
11.30 English 4U
(angol nyelvi sorozat - 20/4.)
Jilly Viktor műsora
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat)
Fiúk tüllszoknyában; Hoppá!
12.45 Örökségünk
A tutajozás
13.00 Parlamenti Napló
14.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Iskola utca
17.35 TS
Labdarúgó Eb (összefoglaló)
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Az emberi test
(angol ismeretterjesztő sorozat - 6.)
Szállnak az évek
21.20 Beszéljünk a jövőnkről (24.)
Balogh János akadémikus műsora
21.40 Sem fedél, sem törvény
(francia film, 1985)
23.25 Záróra
Tudósklub 2000
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.30 Aktuális
0.55 Csak ma!
2.00 Iskola utca (ism.)
3.35 TS - Labdarúgó EB
Összefoglaló (ism.)


RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt (ismétlés)
9.40 Esmeralda
(mexikói sorozat - 96.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Szórakoztató délelőtt
Benne: Ünnepnaptár; Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.20 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.30 Celeste
(argentin sorozat - 122.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 64.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 201.)
Az utolsó nyár
15.45 Senora
(mexikói sorozat - 51.)
16.35 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
Műsorvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 89.)
17.30 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
Műsorvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
17.35 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 42.)
Kerékbe tört szerelem
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Szeretni bolondulásig
(mexikói sorozat - 1.)
19.55 Tűzparancs
(amerikai akciófilm, 1996)
22.25 Autómánia
22.55 Este
(hírműsor)
23.20 Művészbejáró
III. Richárd
(angol-amerikai film, 1995)
1.05 Fókusz (ismétlés)
1.35 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 TV2 Matiné
- Igazi szellemirtók
- Mila, a szupersztár
- Madison
9.40 Egy titokzatos hölgy
10.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.55 Vadvilág
11.45 Közvetlen ajánlat
12.10 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
12.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 700.)
13.00 Franciska vasárnapjai
(magyar film, 1997)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
15.30 A klinika
(német sorozat - 5.)
16.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 447.)
17.10 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat - 31.)
18.00 Camila
(mexikói sorozat - 66.)
18.30 Tények
19.00 Szerencsekerék
19.30 Vad angyal
(argentin sorozat - 72.)
20.00 Az elveszett ereklyék fosztogatói
(amerikai sorozat)
20.55 Salamon király kincse
(amerikai kalandfilm, 1985)
23.05 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
23.40 Száguldó bűnözők - Szuperzsaruk akcióban
Műsorvezető: Kovács Áron
0.15 Wolf
(amerikai krimisorozat - 1.)
1.05 Ablak Európára
1.40 Csengery Dénes Szavalóverseny
2.05 Háló@Világ
2.30 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.15 A kis medvebocs
9.20 Kalandok a Galaxisban
9.50 A titkos küldetés (48/1.)
10.15 Magyar világ (ismétlés)
10.45 Emlékképek (ismétlés)
11.10 Nefrit
(új-zélandi sorozat - 8/8.)
11.55 Vers
Mezei András: Budapest naplementében
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Napóra (ismétlés)
13.15 Miénk a tér (ismétlés)
14.20 Mozgó Kép (ismétlés)
14.50 Dunatáj (ismétlés)
15.25 Fortyogó Föld
15.50 Mai kézművesek
16.05 Rendhagyó történelemóra (14.)
16.50 Gyerekek a nagyvilágból
17.00 Minty
(angol-ausztrál ifjúsági sorozat - 13/1.)
17.25 Pocahontas, az indiánok hercegnője
18.00 Napóra
18.50 Barátok a strandon
19.40 Sportképek
20.10 „Leszállt a Medve az égből” (2/1.)
20.50 Tudósítás a Földről
20.55 Tükör
A faragász becsülete
21.30 Híradó - Sport
22.00 Sír az út előttem (4/1.) FF
23.45 Izomláz
0.20 Híradó

HBO


6.30 Láncreakció
8.20 Godzilla
10.40 A három kismalac
11.35 Ponyvarománc
13.15 Állati nyomozás
14.45 Ó, azok az angolok!
16.25 Nehézfiúk
18.05 Láncreakció
20.00 A boldogságtól ordítani
22.20 Mozi! Mozi! Mozi!
22.50 Johnny, a dögkeselyű
0.30 A frontvonal mögött
2.00 A választás napja
(dán rövidfilm)
2.15 Ölj meg, zsaru!
(lengyel krimi)
4.20 Nirvána
(olasz-francia-angol fantasztikus akciófilm)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
9.05 Top-shop
9.35 Természetgyógyász-magazin
10.15 Magyar színházak fesztiválja
11.15 Csillagszem
11.45 Érdekességek a nagyvilágból
12.15 Nótacsokor
13.15 Képes magazin
15.15 Top-shop
15.45 Tengerre, magyar!
16.00 Csillagszem
16.30 Autósvilág
17.00 III. félidő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.00 Magyar színházak fesztiválja
20.30 Mozivarázs
21.00 Motorsport
21.30 Jogbanjárás
22.00 Híradó
22.30 Lapszemle
22.35 HQ 2000
22.45 Kulturális kalauz
23.00 Magyar színházak fesztiválja
23.30 Popkalapács
A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. június 15., csütörtök

Tv műsor - 2000. június 15. - Csütörtök

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
Hírek - és ami mögöttük van...
Benne:
6.30 Körzeti híradók
8.00 Körzeti híradók
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 154.)
9.00-12.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.30 Princ, a katona
(magyar sorozat - 5.)
A kultúrmunka
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 161.)
12.00 Híradó délben
Benne: 12.10 Körzeti híradók
13.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
13.56 Hírek - Időjárás
14.00 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Darvas Iván szerepeiből
Bakaruhában
(magyar lilm, 1957)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Ezredforduló
16.05 Kisokos
16.30 Gondolatok a szegénységről
16.40 Vélemények... a hitről
17.00 Legyőzhetetlenül
17.30 Nekünk találkozni kellett
Találkozás Záray Mártával
18.00 Híradó hatkor
18.50 Alaphangok
19.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 TS - Labdarúgó Eb
Svédország-Törökország
22.35 Híradó este - Időjárás
22.50 Aktuális
23.10 Alaphangok
23.15 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
23.40 72 óra
Hétvégi kulturális ajánlóműsor
0.10 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
Hírek - és ami mögöttük van...
8.30 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
12.05 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat - 49-50.)
Forgatás és féltékenység
Tony, a nagy király
12.50 Néprajzi értékeink
Sárkányölő Szent György üvegképen
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
15.35 Zenebutik plusz
Cotton Club Singers
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.30 Hölgyválasz
Micsoda férfiak!
18.00 TS - Labdarúgó Eb összefoglaló
19.40 Esti mese
- Leó és Fred: Leó horkol
- Krisztofóró: Az elvarázsolt varázsló
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Századunk (20.)
21.00 Magyarország 2000
Családi krónikák
21.35 Egy szerelem három éjszakája
(magyar film)
23.15 Záróra
0.20 Éjszakai választék

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt (ismétlés)
9.40 Esmeralda
(mexikói sorozat - 94.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár; Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
13.35 Celeste
(argentin sorozat - 120.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 62.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 199.)
Újra otthon 2.
15.45 Senora
(mexikói sorozat - 49.)
16.35 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 87.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 38.)
A behajtó
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 727-728.)
19.55 Koóstoló - válogatás
20.50 Kelly hősei
(amerikai kalandfilm, 1970)
23.25 Este
(hírműsor)
23.45 Trinity - Érzelmek viharában
(amerikai sorozat - 8.)
Sorsok
0.35 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip


TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 TV2 Matiné
Igazi szellemirtók; Mila, a szupersztár; Madison
(rajzfilmsorozatok)
9.40 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
10.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.55 Divatshow
11.20 Ablak Európára
11.45 Közvetlen ajánlat
12.10 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
12.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.00 Hullámsírban
(amerikai krimi - 2/1.)
14.45 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
15.30 A klinika
(német sorozat)
16.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
17.10 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
18.00 Camila
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.00 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
A bécsi háztetők fölött
20.55 Az újonc
(amerikai vígjáték, 1990)
22.50 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
23.35 Szerelem az ellenséggel
(német film)
1.05 Autószalon
1.35 Tények (ismétlés)
1.50 Vers éjfél után

Duna TV



4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.10 Fórum (ismétlés)
9.50 Napóra (ismétlés)
10.20 Televíziósok Vitorlás Világkupája
(magyar útifilm - 2/1.)
10.50 Amidei felügyelő
(olasz krimisorozat - 10/4.)
11.55 Vers
Csokits János: Képeslapok a jövőből
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Európai kaleidoszkóp
12.30 Régiók
13.00 Valahol Európában
(magyar film, 1947)
14.40 Lyukasóra (ismétlés)
15.25 Tálentum (ismétlés)
16.00 Erdély aranykora
(magyar tévéfilm - 2/2.)
17.20 Nyelvőrző
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.45 Wolfgang
(dán kisfilm)
20.00 Paul utazása
(német film, 1998)
21.25 Zöld animációk
21.30 Híradó - Sport
22.00 Művészvilág
22.30 A misszió
(magyar dokumentumfilm)
0.20 Híradó

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai
7.00 Jó barátok
7.30 Ponyvarománc
9.10 Mackókaland
10.50 Hollywoodi csemegék
11.20 Angyalok városa
13.15 Twist Olivér
14.50 Az új karate kölyök
16.40 Spinédzserek
18.20 Ponyvarománc
20.00 Sólyomszív
21.25 A tarifa
22.00 Goodbye, America
24.00 Szomorú örömlányok
1.20 Agyament Harry
2.55 Néma sikolyok
4.45 Ne légy barom! 4.

Magyar ATV

0.10 Képes magazin
5.50 Nap-kelte
Közéleti magazin
9.05 Top-shop
9.35 Kulturális magazin
9.45 Érdekességek a nagyvilágból
Rövidfilm-összeállítás
10.00 Rockkalapács (ism.)
10.30 Miss Universe Hungary (ism.)
11.30 Érdekességek a nagyvilágból (ism.)
12.00 Autósvilág (ism.)
14.15 Nagy-Britannia belülről
Ismeretterjesztő sorozat
14.40 Top-shop
15.15 Fitneszmánia
15.45 Ebugatta
16.30 Popvilág
17.00 Internet a jövő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Pártatlan páros
20.15 Rendkívüli kiadás
Beszélgetés közéleti kérdésekről
20.45 Ingatlanpiaci körkép
21.15 Természetgyógyász-magazin
22.00 ATV Híradó
22.30 Lapszemle
22.45 Színházi látcső
23.10 Feró kocsmája
24.00 Himnusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. június 12., hétfő

Tv műsor - 2000. június 12. - Hétfő

M1

8.00 Hajnali gondolatok
8.05 A Rút Kiskacsa
A Kolibri Színház előadása
9.15 Nagy várakozások
(ausztrál rajzfilm)
10.30 Othello Gyulaházán
(magyar film, 1967)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Mi van a levegőben?
A parlagfű
12.25 A mamut kortársa, a pézsmatulok
(ismeretterjesztő kisfilm)
12.30 Magyar Ház
Palackposta
13.00 Hozzám tartozol
Zorán-koncert, felvételről
14.30 Úton - Európa-magazin
14.55 Millenniumi készülődés
Árpád-kori szentjeink Veszprémben
15.15 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
15.20 Szentföldi szent helyek üzenete
Prédikátor Salamon Jeruzsáleme
15.45 Telemázli
16.10 Gerolsteini kaland
(magyar film, 1957)
17.55 TS - Labdarúgó Eb
Németország-Románia
Szünetben: Híradó
19.50 Alaphangok
20.00 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.30 TS - Labdarúgó Eb
Portugália-Anglia
22.45 Híradó este - Időjárás
22.55 Alaphangok (ism.)
23.00 A Morel fiú
(magyar kisjátékfilm, 1999)

M2

6.00 Élet apával
(amerikai film)
8.00 Hajnali gondolatok
8.05 Vadászat holdjáróval
Útifilm Alaszkáról
9.00 Tv-klinika
Egészségügyi magazin
9.30 A jövő Magyarországa
Országfejlesztő magazin
10.00 English 4U
(angol nyelvi sorozat - 20/3.)
10.30 Iskola utca
Heted7fő
Heted7országra szóló mesedélután
12.05 Ganésa
(kanadai ifjúsági film)
13.45 Három férfi, egy mózeskosár
(francia vígjáték)
15.30 TS - Labdarúgó Eb
(összefoglaló)
17.20 Hamu és Pipőke
(angol mesemusical)
19.40 Esti mese
Benne:
- Kék egér: Az öreg mókus
- Mekk mester: Kútásó
20.00 Híradó este - Sport
20.30 A kertben
(szlovák film)
22.10 Vakáció
A balatonboglári kápolnatárlatok története
(dokumentumfilm)
23.20 Záróra
Tudósklub 2000
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.25 Úton
Európa-magazin
0.55 Vakáció
(dokumentumfilm)
2.05 Iskola utca
3.40 Klipp plusz
3.55 TS - Labdarúgó-EB összefoglaló

RTL Klub

6.30 Ókori harcosok
7.00 Kölyökklub
(rajzfilmsorozatok)
10.30 Mary Poppins
(amerikai musical, 1964)
12.55 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
13.00 Hírek
13.10 Zűr az űrben
(amerikai vígjáték, 1996)
14.35 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
14.40 A kicsi kocsi Monte-Carlóba megy
(amerikai vígjáték, 1977)
16.30 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
16.35 Az Ezüst-tó kincse
(NSZK-jugoszláv kalandfilm)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.30 Szupermozi
2 és 1/2 kém
(amerikai kémvígjáték, 1993)
21.05 Az örömapa 2.
(amerikai vígjáték, 1995)
23.00 Autómánia
23.30 Este
(hírműsor)
23.50 Művészbejáró
Hamlet
(angol-amerikai film, 1996)
2.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
2.40 Divatklip

TV2

6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Animánia; Beetle Juice; Scooby Doo; A bolygó kapitánya; Én vagyok Menyus
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Félix, a macska
12.25 Legenda
(angol fantáziafilm, 1988)
14.00 Samson a kalózok ellen
(olasz kalandfilm, 1963)
15.55 Hátulgombolós hekus
(amerikai családi vígjáték)
17.30 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
18.00 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Vad angyal
(argentin sorozat)
20.00 Multimilliomos - Most vagy soha!
(kvíz-show)
20.40 Szellemirtók 2.
(amerikai vígjáték, 1989)
22.40 A lányok (nem) angyalok
Pa-Dö-Dö-show
24.00 Száguldó bűnözők - Szuperzsaruk akcióban
Rendőrségi magazin
0.30 Ablak Európára
1.00 Háló@Világ
Kultúra az interneten
1.35 Tények (ismétlés)
1.50 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 A csendtől a békéig
(magyar dokumentumfilm)
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Papírsárkány
9.20 Mihaszna, a legbátrabb lovag
10.45 A világörökség kincsei (ismétlés)
11.00 Kaland és felfedezés
(kanadai sorozat - 26/4.)
11.30 Dzsungeldili
(angol animációs sorozat)
11.55 Vers
Csukás István: Rövid életemet megtoldom
12.00 Híradó
12.10 Élő Európa
(angol sorozat - 8/6.)
13.05 Herkules szerelmei
(olasz fantáziafilm, 1960)
14.45 „Hegyen, földön járogaték vala...”
(portréfilm)
15.50 Ifjabb Sherlock detektív
(amerikai film, 1924) FF
16.30 Pünkösdi jókívánságok határok nélkül
17.30 Pocahontas, az indiánok hercegnője
(olasz-francia rajzfilmsorozat)
18.00 Csíksomlyói búcsú, a Szentévben
19.00 Híradó
19.20 Darvas Iván 75 éves
Új Gilgames
(magyar film, 1963)
20.55 Sportképek
21.30 Egy francia nő
(francia film)
23.05 Kathleen Battle és Jessye Norman spirituálékat énekel
0.35 Vers (ism.)

HBO

6.30 Vasakarat
8.20 Szorít az idő
9.50 Két apának mennyi a fele?
11.35 A kis szökevények
12.55 23
14.35 Áldatlan állapotban
16.20 Angyalok városa
18.10 Tűzhányó
20.00 Házasságszerzők
21.40 Mozi! Mozi! Mozi!
22.10 Bosszú és igazság Új-Mexikóban
23.55 Néma sikolyok
(amerikai krimi)
1.40 Nyers erő
(amerikai krimi)
3.15 A 18. angyal
(amerikai horror)
4.45 Játékosok klubja
(amerikai film)

Magyar ATV

0.10 Képes magazin
5.50 Nap-kelte
9.05 Top-shop
9.35 Természetgyógyász-magazin
10.20 Feró kocsmája
11.15 Csillagszem
11.45 Nótacsokor
12.45 Big Band Jazz Band
13.40 19. OSz-találkozó
14.40 Top-shop
15.15 Tengerre, magyar!
15 30 U. K. Today
16 00 Csillagszem
16.30 Autósvilág
17.00 III. félidő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.00 Iskolapélda
20.30 Mozivarázs
21.00 Autós magazin
21.30 19. Országos Színházi Találkozó
(összefoglaló)
22.00 ATV Híradó
22.30 Lapszemle
22.35 HQ 2000
22.45 Horgász magazin
23.15 Kulturális kalauz
23 30 Rockkalapács
24.00 Himnusz

2000. június 11., vasárnap

Tv műsor - 2000. június 11. - Vasárnap

M1

6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.30 Naprakész - válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Jászság - Jászkisér
9.00 Vasárnap-sziget
10.00 Pünkösdvasárnapi református istentisztelet
Közvetítés Debrecenből
11.00 Könyvhét 2000 - 2/2.
11.30 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
(országfejlesztő magazin)
12.35 Szerencsepercek
13.10 Tv-klinika
(egészségügyi magazin)
13.35 A képíró
14.25 TS - Labdarúgó Eb
Törökország-Olaszország
16.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.55 Taljánok Csizmaországban
17.20 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.55 TS - Labdarugó Eb
Franciaország-Dánia
20.00 A Hét
20.30 Híradó - Időjárás
20.40 TS - Labdarúgó Eb
Hollandia-Cseh Köztársaság
22.45 A Remény utcája
(amerikai sorozat - 2.)
23.30 Max Roach and the Brass Quintet
a „Pori Jazz 1999” Fesztiválon
Módos Péter műsora

M2

7.25 Gazdatévé
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
Palackposta - üzenet a haláron túli televíziós műhelyektől
10.30 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Vendég: a Liszt Ferenc kamarazenekar
11.25 Jövő-Menő
11.55 Zenelánc
12.00 Déli harangszó
Utána: Állati
Az állat és az ember kapcsolatáról
12.30 Egészségedre!
Higiénia - Tisztaság
13.00 Népzenei magazin
13.30 féLÓRA
14.00 Szószóló
Balázs Géza és Grétsy László anyanyelvi műsora
14.30 Mesélő cégtáblák
(kultúrtörténeti dokumentumfilm)
Fazekasműhelyek Tunéziában
15.00 Szentföldi szent helyek üzenete
Jeremiás próféta Jeruzsáleme
15.25 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
15.55 Új fénye van a Napnak
Dobos Attila-Mary Zsuzsi
16.30 Az én olimpiáim...
Vitray Tamás műsora - 8.
1988 - Szöul
17.25 Budapesti Könyvfesztivál
18.00 Színház a sivatagban
Gálakoncert Ománban
18.30 Bűvös hatos
19.00 Ki itt felmászol...
(amerikai film)
20.45 Klip plusz
21.00 A Hét
21.30 Híradó - Időjárás
21.40 Tűzkeresztség
(német tévéfilm)
23.10 A párizsi Lido - Fél évszázad siker
(francia revüfilm)
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.10 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
1.40 Nehéz a boldogságtól búcsút venni
Az Apostol együttes koncertje (ism.)
3.10 Médiawave 1991-2000 (ism )
3.50 Az örökzöld örökzöldek
Illés - Fonográf (ism.)
4.45 Budapesti Könyvfesztivál (ism.)
5.10 Színház a sivatagban
Gálakoncert Ománban (ism.)
5.35 Győri Szabó József nótafelvételeiből (ism.)

RTL Klub

6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
Gazvezír; Hódító hódok; Rókalesők; A csodatrió; A mágus; Tom és Jerry; Zorro; Maci Laci
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat)
10.50 Csőrre töltve
Frédi és Béni
11.15 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 20.)
11.40 Mire gondolok?
11.45 A természet vámpírjai
(angol természetfilm)
12.45 RTL Klub Road Show - Székesfehérvár
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Óriásláb
(amerikai vígjáték)
14.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 16.)
A palimadár
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 36.)
Zéró kultusz
16.35 Hazárd megye lordjai
(amerikai sorozat - 9.)
Az elnök limuzinja
17.30 A bohóc
(német akciófilm-sorozat - 8.)
Kutyaszorítóban 2.
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 35.)
20.00 Palira vettem a papát
(amerikai vígjáték, 1994)
21.55 Rózsaágy
(amerikai vígjáték, 1996)
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Országház
0.15 A természet vámpírjai (ismétlés)
1.15 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.40 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Kutyavilág; Gólkirály; Tabaluga; Urmel; Igazi szellemirtók(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Animánia; Beetle Juice; Scooby Doo; Vagány Johnny; Én vagyok Menyus
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
11.20 Vad-világ
(angol természetfilm-sorozat)
12.10 Sport2
12.40 Arnold, a bajkeverő
(amerikai western)
14.55 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
Egy óriási szív
15.45 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.45 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.40 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Napló
Benne: Tények
20.00 Multimilliomos! - Most vagy soha!
20.40 Fejjel a falnak
(amerikai vígjáték, 1994)
23.20 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Columbo és az MM7 robot
0.40 2x2 néha 5
(magyar vígjáték, 1954)
2.10 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Protestáns világ
5.50 Postabontás
6.05 Magyar világ
6.35 Periszkóp
7.05 Reggeli muzsika
7.20 Papírsárkány
8.55 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.05 Magyar történelmi arcképcsarnok - Déryné
9.20 A Nobel-díj évszázada (13/9.)
9.45 Időóra (ismétlés)
10.35 Rendhagyó történelemóra (13.)
11.20 Millenniumi Krónika
11.55 Vers
Kányádi Sándor: Egy csokor orgona mellé
12.00 Híradó
12.10 Simándy József énekel
12.15 A Galamb ünnepe
Irodalmi összeállítás
12.25 Élő forrás
12.55 Somlay Artúr filmjeiből
Valahol Európában
(magyar film)
14.35 Emlékképek
15.00 Nefrit
(új-zélandi tévéfilmsorozat - 8/7.)
15.45 Zarándoklat
16.15 Pünkösdölő
16.45 Lyukasóra
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
19.30 Jeruzsálem
(svéd játékfilm)
22.10 Csajkovszkij: V. Szimfónia (e-moll) Op. 64
23.00 Sportpercek
23.10 Hétvégi történetek
Kishitűség
(lengyel tévéfilm)
0.05 Vers (ism.)

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Hattyúhercegnő
8.30 Tűz a víz alá
10.05 Babar - Ufók pedig nincsenek
10.30 Jó barátok
11.00 Ó, azok az angolok!
12.35 A három kismalac
13.30 Godzilla
16.00 Ponyvarománc
17.40 Hét év Tibetben
20.00 Láncreakció
21.50 Egy amerikai farkas Párizsban
23.30 Agyament Harry
1.10 Blackjack
2.45 187
4.40 Johnny, a dögkeselyű

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
6.50 Nap-kelte
Közéleti magazin
10.00 Nap-kelte extra
Válogatás a hét műsoraiból
11.05 Top-show
12.05 Nóta-show (ism.)
12.35 Valóságos csodák (ism.)
13.00 19. Országos Színházi Találkozó
13.30 Kóstoljuk meg Magyarországot!
14.00 Nótacsokor
Magyarnóta-összeállítás
15.00 Sztrábarangoló
15.30 Premier plan
Közelkép népszerű emberekről
16.10 Ebugatta
17.00 Filmmúzeum
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 Hírek
18.00 Nap-nyugta
Közéleti magazin
19.00 Bing Band Jazz Band
20.00 Maigret felügyelő
21.00 Csillagszem
Zenés beszélgetés a siker titkáról
21.50 19. Országos Színházi Találkozó
(összefoglaló)
22.30 Lapszemle
22.45 Tőzsdevilág
(gazdasági magazin)
23.15 Feró kocsmája (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. június 10., szombat

Tv műsor - 2000. június 10. - Szombat

M1

5.45 Agrárvilág - válogatás
(gazdasági magazin)
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
Benne:
6.00 Hírek
7.00 Hírek
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Szombati mozaik
Benne:
10.05 Hol-mi?
Szabadidős programajánló magazin
Nagy György műsora
10.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
11.00 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Bravo TV
13.00 Darvas Iván szerepeiből
Dollárpapa
(magyar vígjáték, 1956)
14.40 Delta
A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.10 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 20.
Műsorvezető: Cseh Tamás
15.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 23.
16.00 TS
Norvégia-Magyarország
(férfi kézilabda-vb, selejtező mérkőzés)
17.35 Könyvhét 2000
18.05 Donna Summer-koncert
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este - Sporthírek - Időjárás
20.00 TS - Labdarúgó Eb
Benne:
- Ünnepélyes megnyitó
- Belgium-Svédország
Közvetítés Brüsszelből
22.50 Alaphangok (ism.)
23.00 Tombstone - A halott város
(amerikai western, 1993)

M2

7.25 Agrárvilág - válogatás
7.40 Derült égből egy család
(német sorozat - 37.)
A másodvirágzás
8.30 Nemzetiségi magazinok
11.05 Együtt
12.00 Déli harangszó
Utána: Humberto cirkusz
(csehszlovák sorozat - 11.)
A név dicsősége
13.00 Komédiások (8.)
14.00 TS
Magyarország-Finnország
Férfi röplabda Eb-selejtező
15.45 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat)
Nincs titok
16.30 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
17.00 Nemzeti értékeink
A Szalajka-völgy
17.10 Szélmalom
Bradányi Iván műsora
17.40 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
18.35 Show-bálvány
19.30 Zenelánc
Hidas Frigyes: Harsona quartett
19.40 Esti mese
Süni és barátai: Borzas, a nagy bacilusvadász
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
21.00 Visszatérés a Kwai folyóhoz
(angol-amerikai film)
22.40 Századfordító magyarok
Hamvas Béla (1897-1968)
23.35 X-akták
(amerikai sorozat)
A halál hírnökei
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.20 Bravó TV
1.15 Ablak
Közéleti szolgálgatómagazin
2.15 TS
Benne: Magyarország-Finnország
Férfi röplabda EB-selejtező mérkőzés (ism )
4.00 TS
Benne: Norvégia-Magyarország
Férfi kézilabda-vb selejtező mérkőzés
Közvetítés Altából
5.30 Mosoly a javából
Randevú a Royalban - 2/1. (ism.)
Randevú a Royalban - 2/2. (ism.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
Gazvezír; Hódító hódok; Rókalesők; A csodatrió; A mágus; Tom és Jerry; Zorro; Maci Laci; Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
Szilveszter és Csőrike
(rajzfilmsorozat)
11.10 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
11.15 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 40.)
12.15 Autómánia (ismétlés)
12.45 RTL Klub Road Show 2000 - Velence
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Kalandos nyár
(francia sorozat - 9.)
15.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 48.)
Az istenek ösvényén
15.50 SeaQuest - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 57.)
Újraegyesülés
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat - 18.)
A dublőr
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
A kísértetkastély
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 34.)
Rablópandúr
20.00 Apák napja
(amerikai vígjáték)
21.45 Heti Hetes
22.45 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciófilm-sorozat - 3.)
A titokzatos harmadik
23.40 Híradó - Időjárás
23.55 Beavis és Butthead
0.25 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Kutyavilág; Gólkirály; Tabaluga; Urmel; Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Animánia; Beetle Juice; Scooby Doo; A bolygó kapitánya; Én vagyok Menyus
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
Benne: Slágerlista 1.; Zoom; Divat; Mozimánia - Újdonságok, érdekességek a film világából; Slágerlista 2.
13.40 Széllovagok
(német kalandfilmsorozat)
14.30 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.45 Dawson és a haverok
(amerikai tinisorozat)
15.45 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.45 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
17.40 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Poénbomba
19.30 Tv a város szélén
(magyar vígjátéksorozat)
20.00 Vörös skorpió 2.
(amerikai akciófilm, 1994)
21.45 Lázadás a Marson
(amerikai sci-fi)
23.30 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai fantasztikus sorozat)
0.20 Amerikai dzsigoló
(amerikai film, 1980)

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Gazdakör
5.50 Krasznahorka vára
6.00 Szegletkő (ism.)
6.30 Napóra (ism.)
7.00 Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Papírsárkány
9.15 Ami igaz, az igaz
9.30 Csillagjel
10.00 Nyelvőrző (ismétlés)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.30 Csíksomlyói búcsú 2000
Benne:
- Várakozás
- Csíksomlyó titkai
- Megérkezés
11.30 Szentmise Csíksomlyóról
14.00 Postabontás
14.15 Vers
14.20 Protestáns világ
14.35 Bábszínház az egész világ...
Portréfilm Bródy Veráról
15.40 Egyszer volt... a hang
A telefon
16.30 Elfeledett tájakon
Szigetvár és környéke
17.00 Kedves
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum - Novák Ferenc
(portréfilm)
19.25 Esti kérdés
19.40 Tombol a Hold
(angol film)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Hárman párban
(amerikai film, 1998)
23.55 Híradó
0.10 Hidegre teszlek
(kanadai játékfilm)

HBO

6.30 Mackókaland
(kanadai kalandfilm)
8.05 A jövő hírnöke
(amerikai fantasztikus kalandfilm)
11.00 Egyedül nem megy
(amerikai vígjáték)
12.35 A Twister visszavág
(amerikai film)
14.10 Mars a Marsra!
(amerikai vígjáték)
15.45 Állati nyomozás
(amerikai vígjáték)
17.15 Zorro álarca
(amerikai kalandfilm)
19.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
20.00 A suttogó
(amerikai romantikus film)
22.45 Játsz/ma
(amerikai thriller)
0.50 Szomorú örömlányok
(dán dokumentumfilm)
2.10 Elfojtott viszonyok
(amerikai erotikus thriller)
3.40 A suttogó

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
6.50 Nap-kelte
Közéleti magazin
10.00 Nap-kelte extra
Válogatás a hét műsoraiból
11.05 Top-shop
12.05 Vállalkozói Magyarország
12.25 Okavango
(természetfilm-sorozat)
13.25 Rockkalapács (ism.)
13.55 Kulturális kalauz
14.30 19. Országos Színházi Találkozó
(összefoglaló)
15.00 Nótaszínház
15.30 Mozivarázs
16.00 Nóta-show
16.30 Csak TERmészetesen!
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 Hírek
18.00 Nap-nyugta
19.00 Páratlan páros
20.00 Miss Universe Hungary
21.00 19. Országos Színházi Találkozó
(összefoglaló)
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci
22.45 Aszcendens
Szepesi György asztrológus műsora
23.45 Éjszaka
Show-műsor

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. június 4., vasárnap

Tv műsor - 2000. június 4. - Vasárnap

M1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.30 Naprakész - válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Badacsony
9.00 Vasárnap-sziget
Benne: Zenegér; Zöldkalap; Pag macska-meséje; Micsoda Cirkusz!
- Kofikó
(izraeli sorozat - 7.)
10.35 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.05 Angliában jártunk, angolul tanultunk
11.30 Aranyvonó párbaj 2000
Millenniumi prímásverseny 1.
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.30 Szerencsepercek
12.55 Tv-klinika
13.20 Olimpiai eskütétel
13.50 TS
Forma-1 Monacói Nagydíj
16.10 Örömhír
Az orthodox egyház műsora
16.35 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.00 Pedagógusnapi Fogadóóra
Miniportrék az idei Eötvös-díjakról
17.30 TS
Magyarország-Norvégia
Férfi kézilabda-vb, selejtező mérkőzés
19.00 A Hét
19.45 Híradó - Időjárás
20.00 Rögtön
21.00 Show-bálvány
1960-at idézve - 1.
22.00 A Remény utcája
(amerikai sorozat - 1.)
22.50 Mediawave 1991-2000

M2


7.25 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
7.50 Egyházi műsorok
10.05 Magyar Ház
Palackposta - üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
10.35 Egy hullámhosszon
(dokumentumfilm, ism.)
11.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
12.00 Déli harangszó
Utána: Ökovízió
12.40 Néprajzi értékeink
12.50 Verdi: Traviata
II. felvonás
13.30 Kisokos
14.00 Gaia
Ökológiai filmújság
Belefulladunk?
14.30 Segítőtárs
Sérült emberek magazinja
15.00 Info-tásk@
Interaktív informatikai magazin
15.30 Szentföldi szent helyek üzenete
A Siratófal - Jeruzsálem
15.55 Aeromagazin
16.20 Az én olimpiáim
Vitray Tamás műsora - 7.
1984 - Los Angeles
17.20 Háló
(riport-dokumentumfilm)
17.45 Bruhaha
Kabaré a köbön
18.40 Black Jack
(angol film)
20.30 Verdi: Traviata
III. felvonás
21.00 Bűvös hatos
21.30 A Hét
22.15 Híradó - Időjárás
22.30 TS
Benne: Hírek - Totó
22.45 Ezredelő
23.30 Verdi: Traviata
IV. felvonás
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.05 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Badacsony
1.35 Angliában jártunk, angolul tanultunk
2.05 Nyitott Stúdió
Nyeső Mária dalai
2.25 Szerelmes levelek
Komár László-koncert
4.00 TS
Férfi kézilabda-vb
Magyarország-Norvégia
Selejtező mérkőzés
5.25 TS
Benne: Hírek - Totó


RTL Klub

6.30 Ókori harcosok
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Papyrus
10.50 Csőrre töltve
Frédi és Béni
11.15 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 19.)
11.40 Mire gondolok?
11.45 Az óriásdenevérek földjén
(angol természetfilm)
12.45 RTL Klub Road Show - Nagykanizsa
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 A nagy bankrablás
(amerikai westernkomédia)
14.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 15.)
Veszélyes játék
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 35.)
Az ellopott láb
16.35 Hazárd megye lordjai
(amerikai sorozat - 8.)
A nagy rablás
17.30 A bohóc
(német akciófilm-sorozat - 7.)
Kutyaszorítóban 1.
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 28.)
Fekete mágia
20.00 Nekem 8
(amerikai akcióvígjáték)
21.45 Michael Collins
(ír-amerikai film)
0.15 Híradó - Időjárás
0.30 Országház
1.00 Az óriásdenevérek földjén (ismétlés)
1.55 Akták (ismétlés)
2.20 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Repülő ház
7.00 TV2 Matiné
- Kutyavilág
- Gólkirály
- Tabaluga
- Urmel
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Beetle Juice
- Scooby Doo
- Vagány Jonny
- Én vagyok Menyus
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
11.50 Vadvilág
(amerikai természetfilm-sorozat)
12.40 Sport2
13.10 Leszámolás a Puskák hegyén
(amerikai western)
14.55 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.45 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.45 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.40 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
A bérgyilkosok fejedelme
18.30 Napló
Benne: Tények
20.00 Multimilliomos! - Most vagy soha!
Tudás, rizikó, vagyon - az új évezred kvíz-showja
20.40 Rövidzárlat
(amerikai sci-fi vígjáték)
22.35 Columbo
(amerikai krimisorozat)
A becsületbeli ügy
23.55 Mókás hekus
(amerikai krimisorozat)
0.45 Nekem lámpást adott kezembe az Úr Pesten
(magyar filmszatíra, 1998)
2.40 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Élő egyház; Postabontás; Magyar világ
6.35 Periszkóp (ism.)
7.20 Papírsárkány
8.40 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
8.50 Magyar történelmi arcképcsarnok - Wesselényi Miklós
9.05 Filmlevél Kirgíziából
9.55 A Nobel-díj száz éve (13/8.)
10.25 Rendhagyó történelemóra (12.)
11.05 Millenniumi Krónika
11.35 Beavatás
12.00 Hírek
12.10 Lehár Ferenc dallamaiból
12.25 Szegletkő
13.00 Gyanú
14.10 Emlékképek
14.35 Pedagógusnapi ünnepség a Pesti Vigadóból
16.00 Nefrit (8/6.)
16.45 Ünnepi Könyvhét
17.05 Mozgó Kép
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
19.30 Egy krumpli, két krumpli
21.00 Paletta - Mesterek és tanítványok
Művészet és inkvizíció
22.00 Sportpercek
22.10 Megint a régi nóta

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Lapics, a kis suszterinas
8.25 A nagy csapat 3.
10.05 Babar - Horgászik a család
10.30 Jó barátok
11.00 Házasságszerzők
12.40 Macskák nem táncolhatnak!
14.00 Álljon meg a nászmenet!
15.45 A cég
18.20 Nehézfiúk
20.00 Angyalok városa
21.55 Szomorú örömlányok
23.15 Amerikai bérgyilkosnő
0.50 Bosszú és igazság Új-Mexikóban
2.40 Voo
4.05 Kísérleti patkányok
5.30 Everest - a remény csúcsa

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
6.50 Nap-kelte
Közéleti magazin
10.00 Nap-kelte extra
Válogatás a hét műsoraiból
11.05 Top-shop
11.35 Nóta-show
12.05 Fitneszmánia (ism.)
12.35 Valóságos csodák
13.05 Top-shop
14.00 Városfilm
14.30 Vallási műsor
15.00 Zenélő városok
15.20 Nóta-csokor
16.20 Premier plan
Közelkép népszerű emberekről
17.00 Filmmúzeum
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 Hírek
18.00 Nap-nyugta
19.00 Bing Band Jazz Band
21.00 Csillagszem
21.30 Komoly mesék
Klasszikus zenéről, nem csak felnőtteknek
22.30 Lapszemle
22.45 Tőzsdevilág
23.15 Feró kocsmája (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek