2000. május 31., szerda

Tv műsor - 2000. május 31. - Szerda

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
Benne:
6.30 Körzeti híradók
8.00 Körzeti híradók
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 144.)
9.00 Csak ma!
(szórakoztató délelőtti magazin)
9.15 Prága város panoptikuma
(csehszlovák sorozat - 4.)
Nyári zápor
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 151.)
12.00 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
13.25 Ecranul nostru
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Millenniumi filmtár
Filmhíradók 1932-ből
14.20 A vén gazember
(magyar-német film, 1932)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 English 4U
(angol nyelvi sorozat - 20/2.)
16.30 A hit derűjével...
Pátkai Róbert-portré
17.00 Az én olimpiáim...
Vitray Tamás műsora - 7.
1984 - Los Angeles
18.00 Híradó hatkor
18.50 Alaphangok
19.00 Koffer
Kedvcsináló kul(t)-túrák külföldön
Az Etna nem nyugszik...
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Nem jogerős
Jogi show-műsor
20.30 TS
Magyarország-Szaúd-Arábia
Barátságos válogatott labdarúgó-mérkőzés
22.40 Híradó este - Időjárás
22.50 Aktuális
23.10 Alaphangok
23.15 Magyar Szalon
(heti kulturális magazin)
23.45 A fehér városban
(svájci-portugál film)

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 Panoráma
Chrudinák Alajossal
9.00 Az MTV archívumából
9.00 A Danubia Ifjúsági Szimfonikus Zenekar hangversenye
10.50 Kőbéka
Fehér László festőművész
11.20 Szemembe nézz...
Összeállítás régi rádióoperettekből
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat - 31-32.)
Hamupipőke a bálban; Váltsd valóra az álmaid!
12.45 Nemzeti értékeink - Vác
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst, avagy mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
15.45 Popzenei válogatás
Az elmúlt évek legsikeresebb slágereiből
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
18.00 TS
Férfi vízilabdadöntő (I. mérkőzés)
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Ez történt 1990 - hónapról hónapra
Május
21.25 Vízi zsaruk
(ausztrál tévéfilmsorozat)
Bizalom
22.10 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 17.)
22.55 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
24.00 Aktuális
0.25 Iskola utca - Szó-köz
1.55 TS
Magyarország-Szaúd-Arábia
Barátságos válogatott labdarúgó-mérkőzés
4.00 TS
Benne: Férfi vízilabdadöntő
I. mérkőzés (ism.)


RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt (ismétlés)
9.40 Esmeralda
(mexikói sorozat - 84.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Szórakoztató délelőtt
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.35 Celeste
(argentin sorozat - 110.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 52.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 189.)
A vad fiúk 2.
15.45 Senora
(mexikói sorozat - 39.)
16.35 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
Műsorvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 77.)
17.30 Mire gondolok?
Nyári különkiadás
Stop - Utazási villámjáték
Műsorvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
17.35 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 24.)
A tárgyalás
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 707-708.)
19.55 Harmadik műszak
(amerikai sorozat - 16.)
20.45 Szupermozi
Zsarulesen
(amerikai akcióvígjáték, 1986)
23.00 Este
(hírműsor)
23.20 Pont hu
(multimédia magazin)
23.50 Antenna
0.20 Fókusz (ismétlés)
0.50 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera (ismétlés)
8.55 Vad angyal
(argentin sorozat, ismétlés)
9.40 Csupa-csupa élet
10.05 Egy titokzatos hölgy
11.00 Közvetlen ajánlat
11.15 TV2 Klinika
11.30 Magyarország holnap
12.10 Airport
12.35 Riviéra
13.00 Gazdagok és szépek
13.25 A kőszívű ember fiai
(magyar film, 1965 - 2/2.)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat)
17.10 Vad angyal
(argentin sorozat)
18.00 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 Forró nyomon
20.45 Szemfényvesztés
(amerikai thriller)
22.35 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
23.10 Profiler - A pszichozsaru
(amerikai sorozat)
24.00 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
1.50 Háló@Világ
Életvitel az interneten
2.25 Tények (ismétlés)
2.35 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Napóra (ism.)
9.40 Gazdakör (ism.)
10.10 Teleenciklopédia
10.30 39 lépcsőfok (ism.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Pop-sa-rock (ism.)
12.50 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
13.20 Táncház (ism.)
13.50 Anziksz (ism.)
14.05 Az Altamira-barlang (3/2.)
15.00 Föld körül az Equator vitorlással (2.)
15.30 Hungaria Litterata
15.55 A civilizáció - ahogyan Kenneth Clark látja (13/12.)
16.45 Szóbazár
17.15 Gyerekek a nagyvilágból
17.25 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Európai kaleidoszkóp
19.45 Irány a túlsó part! (26/15.)
20.35 Tudósítás a Földről
20.45 Fórum
21.30 Híradó - Sport
22.00 Időóra
22.50 Torum népe (2/2.)
23.35 A Nobel-díj száz éve (13/7.)
24.00 Híradó

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök
Arnold Schwarzenegger
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Szép kis nap!
9.20 Bean - Az igazi katasztrófafilm
10.50 Mindenem a tánc
13.00 A korona megmentői
14.30 Kísért a múlt
16.40 A notre-dame-i toronyőr
18.20 A Pamela Harriman-történet
20.00 Woo
21.30 A varázsige: I Love You
23.15 Kísérleti patkányok
0.45 Rossz vér
2.15 Halott ember ritkán táncol
3.55 Gyilkos donor
5.40 Hollywoodi csemegék
Kasszasikerek

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
5.50 Nap-kelte
9.05 Top-shop
9.35 Blende
10.05 Alexebbek (ism.)
11.05 Nagyvizit (ism.)
11.25 Csak TER-mészetesen! (ism )
12.25 Színházi látcső
12.50 Premier plan (ism.)
13.45 Okavago
14.40 Kulturális kalauz
14.40 Top-shop
15.30 Vendég: a TV-11
16.30 U. K. Today
17.00 III. félidő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.00 Miss Universe Hungary
21.00 Elit sportok
21.30 Bűntény
22.00 ATV Híradó
22.30 Lapszemle
22.35 HQ 2000
22.45 Autósvilág
23.15 Kulturális kalauz
23.30 Színházi látcső
23.55 Popkalapács
Kb. 0.30 Himnusz

2000. május 23., kedd

Tv műsor - 2000. május 23. - Kedd

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 138.)
9.00 Csak ma!
9.20 Mentők
(csehszlovák sorozat - 9.)
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 145.)
12.00 Híradó délben
Benne: 12.10 Körzeti híradók
13.00 Slovenski Utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
13.25 Unser Bildschirm
13.53 Hírek - Időjárás
13.55 Csokonai Vitéz Mihály: A méla Tempefői
(tévéjáték, 1976)
15.35 Földi oázisunk jövője
(japán ismeretterjesztő sorozat)
15.55 Energiaábécé
Autonóm láz
16.03 Hírek - Időjárás
16.05 A nagy ho-ho-horgász
(rajzfilmsorozat)
Az eldugult mosogató
16.15 A Szerencselovag
(mesejáték)
16.30 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
17.30 Katolikus krónika
18.00 Híradó hatkor
18.50 Alaphangok
19.00 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Komédiások (7.)
21.00 Panoráma Benda Lászlóval
21.30 Európai arcok
Portugál halász
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Alaphangok
22.35 Pláne!
23.05 Oldjuk meg!

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 MMM - Mi? Mennyi? Miért?
Virágpiac
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Iskola utca - Tanodu
Tizenéves diákok szórakoztató-ismeretterjesztő magazinja
17.30 Fogadóóra
18.00 TS
Magyarország-Ukrajna
Férfi kézilabda-mérkőzés
19.40 Esti mese
Majomparádé
(bábfilmsorozat)
A varázsradír
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Beszélgetések a pszichoanalízisről (3.)
Pszichoanalízis és emberkép
21.30 Íme a tenger
(angol-ír film)
23.10 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.15 Honlap
Krónikás ének 2000-ből
0.45 Aktuális
1.10 Oldjuk meg!
A közös érettségi-felvételi matematika-, biológiafeladatok megoldása
2.15 Perényi Miklós gordonkázik
Bach: c-moll szvit szóló gordonkára
2.45 Iskola utca - Tanodu (ism.)
3.45 Klip plusz (ism.)
4.00 TS
Benne: Magyarország-Ukrajna válogatott férfi kézilabda-mérkőzés (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 Esmeralda
(mexikói sorozat - 78.)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.35 Celeste
(argentin sorozat - 104.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 46.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 183.)
Változnak az idők 1.
15.45 Senora
(mexikói sorozat - 33.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 71.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 16.)
A droglabor
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 695-696.)
19.55 Csíííz
20.55 Legyen ön is milliomos!
(vetélkedő)
21.40 Rémület minden szinten
(amerikai akciófilm)
23.15 Este
(hírműsor)
23.35 Neve: Senki
(amerikai kalandfilmsorozat - 25.)
Gemini
0.25 Fókusz (ism.)
0.55 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera
(mexikói sorozat, ismétlés)
8.55 Vad angyal
(argentin sorozat, ismétlés)
9.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.00 Közvetlen ajánlat
11.15 TV2 Klinika
11.30 Háló@Világ
Kultúra az interneten
12.10 Baba Mama Magazin
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Marco kalandozásai
(olasz minisorozat - 3/1.)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
16.45 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
17.10 Vad angyal
18.00 Camila
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
20.00 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai akciófilm-sorozat)
Igen, Baby!
20.50 Vasmadarak 2.
(amerikai akciófilm, 1998)
22.40 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
23.30 A kidobóember
(német film)
1.15 Háló@Világ
2.00 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Millenniumi Krónika
9.40 Napóra (ismétlés)
10.15 Szigorúan ellenőrzött vonatok
(csehszlovák filmszatíra)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Szép Ernő: mottó
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Tükör (ismétlés)
12.50 Krónika (ismétlés)
13.45 A Föld világa (ism.)
14.40 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.55 Hungaria Litterata
15.25 A civilizáció - ahogyan Kenneth Clark látja
(angol sorozat - 13/9.)
16.15 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
16.30 Szóról szóra magyarul
17.00 Forrásvidék
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.45 Illetlen fotók
19.55 Ismeri a szandi mandit?
(magyar film, 1969)
21.15 Liszt-Schumann: Ajánlás; Liszt: Erdőzsongás
21.30 Híradó - Sport
22.00 39 lépcsőfok
23.25 Beavatás
23.40 Híradó
23.55 Ukránok, pelikánok, lipovánok
(dokumentumfilm)

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Meryl Streep
7.00 Babar - A rejtőzködő hős
7.30 Róka fogta...
8.55 Titanic
12.05 Oroszlánbarlang
13.35 Nem vagyunk már ugyanazok
15.10 Gyilkosság a szomszédban
16.50 Dallas: A Ewingok háborúja
18.20 Jerry és Tom
20.00 Halott ember ritkán táncol
21.40 Mindenem a tánc
23.50 Titanic
3.05 Haláli balhé
4.50 Túlélő - Terminal Force 2.

Magyar ATV

24.00 Képes magazin
5.50 Nap-kelte
Közéleti magazin
9.05 Top-shop
9.35 Babamama-magazin
10.05 Popkalapács
10.35 Mozivarázs
11.05 Autós-motoros magazin
11.35 Jogban járás
12.05 Kulturális kalauz
12.20 Terepjáró
13.00 Művészeti magazin
14.10 Top-shop
14.45 Csak TERmészetesen
15.30 Ebugatta
16.30 A fogantatástól a halálig
17.10 Nagyvizit
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Pártatlan páros
20.00 Lan-guszta
20.30 Ingatlanpiaci körkép
21.00 Alexebbek
22.00 ATV Híradó
22.30 Lapszemle
22.45 Színházi látcső
23.05 Premier plan
24.00 Himnusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. május 20., szombat

Tv műsor - 2000. május 20. - Szombat

M1

5.45 Agrárvilág - válogatás
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
Benne:
6.00 Hírek
7.00 Hírek
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Szombati mozaik
10.05 Hol-mi?
(szabadidős programajánló magazin)
Nagy György műsora
10.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
11.00 Ablak
(közéleti szolgáltató magazin)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Bravo TV
Műsorvezető: Acél Réka
12.55 TS
Forma-1
Európa-nagydíj Időmérő edzés
14.10 Info-tásk@
Interaktív informatikai magazin
14.40 Delta
A legenda újraéled
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.10 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 17.
15.35 1100 év Európa közepén
(magyar ismeretterjesztő filmsorozat - 34.)
Erdély - Kolozsvár
16.05 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 20.
16.20 tREND
Lakáskultúra, forma és design
16.50 TS
PNB labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Bruhaha
Kabaré a köbön
21.00 Csodavilág - A csodák világa
Rózsa György új műsora
22.00 Alaphangok (ism.)
22.05 TS
Chelsea-Aston Villa
(angol labdarúgó kupadöntő)
Közvetítés Londonból, a Wembley Stadionból
23.50 Romper Stomper
(ausztrál filmdráma, 1992)

M2


7.35 Agrárvilág - válogatás
7.50 Derült égből egy család
(német sorozat - 34.)
A választás
8.40 Nemzetiségi magazinok
11.10 Együtt
12.00 Déli harangszó
Utána: Humberto cirkusz
(csehszlovák sorozat - 8.)
Szerelem
13.00 Kisváros
Kölcsönautó
13.55 Filmmúzeum
A nagy háború
(olasz film)
16.10 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
16.40 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál SHOWrakoztató játéka
17.35 Slágertévé
Sok évtized legnagyobb slágerei
18.30 Rögtön!
19.20 Klip plusz
19.40 Esti mese
Süni és barátai: Varázsvessző
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
21.00 TS
Benne:
- Ökölvívó EB
- Judo EB
- Vívó MB
22.05 Századfordító magyarok
Babits Mihály
23.00 X-akták
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
23.45 Bravo TV
0.40 Szombati mozaik
Benne:
0.40 Hol-mi?
1.05 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
1.30 Ablak
Közéleti szolgáltatómagazin


RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
- Superman
10.50 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike
- Bolondos dallamok
11.25 Mire gondolok?
(villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 37.)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.50 Mire gondolok?
(villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Kalandos nyár
(francia sorozat - 6.)
15.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 45.)
A farkas órája
15.50 SeaQuest - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 54.)
A mentőalakulat
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat - 15.)
A skorpiók támadása
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 12.)
A várbörtön
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 13.)
Charlie
20.00 Dumb és Dumber - Dilibogyók
(amerikai vígjáték, 1994)
21.55 Heti Hetes
22.55 Maffiózók
(amerikai krimisorozat - 13.)
Ezt megúsztad, Tony!
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Vágyak háza
(amerikai erotikus filmsorozat - 23.)
0.40 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.05 Fókusz plusz (ismétlés)
1.30 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Kutyavilág
- Gólkirály
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Turpi úrfi
- Scooby Doo
- Vagány Jonny
- Én vagyok Menyus
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Partytévé
Zene, film sztárok, receptek - csak fiataloknak
Benne:
- Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
- Zoom
- Slágerlista
- Adrenalin
- Slágerlista
- Mozimánia
13.10 Tégla - Akcióban a kettős ügynök (ismétlés)
Műsorvezető: Szalma László
14.00 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.30 Dawson és a haverok
(amerikai filmsorozat - 3.)
15.30 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.30 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
17.30 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Armageddon most - 2/1.
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Ki vagyok én?
Játékmester: Kósa L. Adolf
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 A sivatag kincse
(olasz film - 2/1.)
21.50 Az igazság ökle
(amerikai akciófilm, 1993)
23.35 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
0.25 Nicsak, ki dudál most?
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Élő forrás; Napóra; Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Papírsárkány
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Az erdő dala
10.10 Nyelvőrző (ismétlés)
10.25 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.40 Kaland és felfedezés (26/1.)
11.10 Dzsungel dili (26/1.)
11.30 Színinövendékek (4.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz - Szentendre
13.05 Minoritates Mundi
13.35 (kis) Mamaklub
14.10 Gyerekek a nagyvilágból
14.25 Kátya
16.05 Az évszázad bűnügye - Gyilkosság szerelemből
17.00 Duna-táj
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum - Orbán Ottó
19.25 Esti kérdés
19.40 Don Juan
21.15 Balogh „Csibe” Jenő: Üdvözlet Oscarnak
21.30 Híradó - Sport
22.00 Groteszk
23.35 Híradó
23.50 Sharman (5/4.)

HBO


6.30 Egyiptomi herceg
7.20 Anna Karenina
9.05 Száguldás életre-halálra
10.45 Lázadj!
12.25 Flubber - A szórakozott professzor
14.00 Galaktikus támadás 2.
15.45 Hajszál híján hősök
17.15 Összeesküvés-elmélet
19.30 Jó barátok
20.00 Mindenem a tánc
22.10 Fülledtség
24.00 Túsznász
1.30 Szigorúan bizalmas
3.45 Mindenem a tánc
5.50 A végzet hollywoodi asszonyai

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.00 Miss Universe...
21.00 BűnTény
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.45 Ascendens/Éjszaka


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. május 16., kedd

Tv műsor - 2000. május 16. - Kedd

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.05 Érettségi 2000
Érettségi tételek matematikából a gimnáziumok és szakközépiskolák nappali tagozatos tanulói számára
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 133.)
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.20 Mentők
(csehszlovák sorozat - 4.)
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 140.)
12.00 Híradó délben
13.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
13.25 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Szerelmi álmok
(magyar film - 2/1.)
15.50 Energiaábécé
Háztartási készülékek
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Ökovízió
Mi folyik itt?
16.30 Zöldpont
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
17.30 Katolikus krónika
18.00 Híradó hatkor
18.50 Alaphangok
19.00 Lendületben
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Kisváros
Kölcsönautó
21.00 Panoráma Szaniszló Ferenccel
21.30 MMM
Virágpiac
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Alaphangok
22.35 Pesty Fekete Doboz
23.00 Miénk a világ
A BBS első tíz éve
23.15 Miénk a világ
A Balázs Béla Stúdió filmjeiből

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 Dallamról dallamra
Hajlik a jegenye...
Kállay Bori énekel
9.00 Az MTV archívumából
9.00 A karmester felénk fordul
10.00 Lőcsei krónika
10.20 Folkszínpad
10.50 „Mi, muzsikus lelkek...”
Zenés, anekdotás játék
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat - 13-14.)
Szörfös lelkek, ha találkoznak
Jake dalai
12.50 Nyitott Stúdió
Huzella Péter
13.00 Híradó délben
14.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
14.30 Ablak
Közéleti magazin
15.30 Szeretlek, Ágnes!
Buday Dénes dalai
16.00 Iskola utca - Tanodú
Tizenéves diákok szórakoztató-ismeretterjesztő magazinja
17.30 Fogadóóra
Tanórán kívüli tevékenységek az iskolában: szakkörök, fakultációk. versenyek és bulik
18.00 TS
Benne: Angol labdarúgó-bajnokság
19.40 Esti mese
Majomparádé
A varázscilinder
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Beszélgetések a pszichoanalízisről (2.)
Ferenczi Sándor és a budapesti iskola
21.25 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 15.)
22.10 Jegyzetek a homeopátiáról
(magyar ismeretterjesztő film)
23.10 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.10 Hon-lap
0.35 Aktuális
1.00 Szerelmi történet
2.30 iskola utca - Tanodu (ism.)
4.00 TS
Benne: Angol labdarúgó-bajnokság (ism.)

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt (ism.)
9.40 Esmeralda
(mexikói sorozat - 73.)
10.35 Top Shop
11.55 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
11.30 Ünnepnaptár
(vallási műsor)
12.30 Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
13.35 Celeste
(argentin sorozat - 99.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 41.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 178.)
15.45 Senora (28.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 66.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 9.)
Alkalmi sofőr
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 685-686.)
19.55 Csíííz
20.55 Legyen ön is milliomos!
(vetélkedő)
21.40 Könnyező harcos
(amerikai akciófilm)
23.25 Este
(hírműsor)
23.45 Neve: Senki
(amerikai kalandfilmsorozat - 24.)
A Calaway kórház
0.35 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera
(mexikói sorozat, ismétlés)
8.55 Vad angyal
(argentin sorozat, ismétlés)
9.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.00 Közvetlen ajánlat
11.15 TV2 Klinika
11.30 Háló@Világ
12.10 Baba-mama magazin
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Rebecca - A Manderley-ház asszonya
(angol romantikus film - 2/2.)
15.10 MacGyver
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat - 7.)
17.10 Vad angyal
(argentin sorozat)
18.00 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.10 Célpontban
(amerikai akciófilm)
23.00 Jó estét, Magyarország!
23.45 Ablak Európára
0.10 A Hold hegyei
(amerikai kalandfilm, 1990)
2.35 Háló@Világ
3.15 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Millenniumi Krónika
9.40 Napóra (ismétlés)
10.15 A cigány és az úriember
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Tükör (ismétlés)
13.00 Anziksz (ismétlés)
13.15 Krónika (ismétlés)
14.20 Ami igaz, az igaz
14.35 A piszeorrú majom - pillantás az ághegyről
15.30 Hungaria Litterata
Műelemzések
15.55 A civilizáció - ahogyan Kenneth Clark látja (13/7.)
16.45 Magyar történelmi arcképcsarnok (ism.)
17.00 Heuréka! Megtaláltam!
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.40 Aranykor
20.00 Tiltott terület
21.30 Híradó - Sport
22.00 A homokpart rejtélye
23.40 Híradó
23.55 „Ha igazság, harmatozzék!”

HBO


6.30 Percy, a parkőr
7.00 Babar - A szappandoboz-nagydíj
7.30 Hull a pelyhes
9.00 Segítség, elraboltam magam!
10.45 Fegyvermánia
12.20 Petárda
13.50 Száguldás életre-halálra
15.30 Hollywoodi csemegék
15.55 Moll Flanders
18.00 Irány Colorado 2. - Curly aranya
20.00 Hajszál híján hősök
21.35 Egy gyilkosság forgatókönyve
23.20 Megoldatlan egyenletek
1.30 Gyilkosok gyilkosa
3.00 Halálmester
4.35 Jeffrey - Valami más

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
17.00 Nagyvizit/ATV-híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.00 Blende
20.30 Ingatlanpiac
21.00 Alexebbek
22.00 ATV-híradó
23.05 Premier plan


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. május 10., szerda

Tv műsor - 2000. május 10. - Szerda

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
(reggeli információs magazin)
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.30 Regionális hírek, lapszemle
7.30 Hírek, lapszemle
8.00 Regionális hírek
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 129.)
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.20 Forró szél
(jugoszláv sorozat - 10/10.)
A bajnok
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 136.)
12.00 Híradó délben
Benne: 12.10 Körzeti híradók
13.00 Hrvatska kronika
13.25 Ecranul nostru
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Piri mindent tud
(magyar film, 1932)
15.10 Készült 1932-ben
15.20 Filmhíradók 1932-ből
15.35 Budapest szimfóniája
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
(középfokú német nyelvtanfolyam - 18/17.)
16.30 Útmutató
Anyaság: a remény misztériuma
17.00 Az én olimpiáim...
Vitray Tamás műsora - 4.
1972 - München
18.00 Híradó hatkor
18.50 Alaphangok
19.00 Sikkes
(divatmagazin)
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Nem jogerős
Jogi show-műsor
20.30 TS
Bajnokok Ligája
(labdarúgó-mérkőzés)
22.40 Híradó este - Időjárás
22.50 Aktuális
23.10 Alaphangok
23.15 Magyar Szalon
23.45 TS - Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 Panoráma Chrudinák Alajossal
9.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.00 Kolozsvári testvérek: Szent György
9.15 A világ egyik legjobb havasi kürtöse magyar: Molnár József
9.35 Megfagyott gesztusok
Hencze Tamás festőművész
10.05 Toldi
Arany János elbeszélő költeménye
11.00 A dallamkirály (2/2.)
11.45 Néprajzi értékeink
Vasas Szt. Péter (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat - 5-6.)
12.50 Nyitott Stúdió
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst, avagy mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
15.45 Popzenei válogatás
Az elmúlt évek legsikeresebb slágereiből
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.05 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
17.35 TS
Matáv Sopron-Videoton NB I bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Tehetetlenül
(dokumentumfilm)
22.15 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 14.)
23.00 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
24.00 Halló, itt vagyok!
Szilágyi János műsora
1.35 Aktuális
2.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
2.30 Iskola utca - Szó-köz (ism.)
3.35 TS
Matáv Sopron-Videonton NB I. bajnoki labdarúgó-mérkőzés


RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.35 Celeste
(argentin sorozat - 95.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 38.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 174.)
A hagyaték
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 69.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 62.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 24.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 677-678.)
19.55 Harmadik műszak
(amerikai sorozat - 13.)
20.45 Legyen ön is milliomos!
(vetélkedő)
21.30 Óvakodj az idegentől!
(amerikai thriller)
23.00 Este
(hírműsor)
23.20 Pont hu
(multimédia magazin)
23.50 Antenna
0.20 Fókusz (ismétlés)
0.50 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera (ismétlés)
9.20 Vad angyal
(argentin sorozat, ismétlés)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.00 Közvetlen ajánlat
11.30 Magyarország holnap
12.10 Airport
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Spanyol lépcsők
(olasz sorozat - 5/3.)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
(mexikói sorozat - 3.)
17.10 Vad angyal
(argentin sorozat)
18.00 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 Vitriol - Rosszat vagy semmit!
20.40 Tégla - Akcióban a kettős ügynök
21.35 Forró nyomon
22.00 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
22.50 Veszélyes küldetés
23.45 Esküdt ellenségek
0.40 Háló@Világ
1.30 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.15 Gazdakör (ism.)
9.45 Napóra (ism.)
10.15 Táncpercek
10.25 A Tenkes kapitánya
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Pop-sa-rock (ism.)
12.50 Forrásvidék (ism.)
13.20 (kis) Mamaklub (ism.)
13.55 Barangolások Portugáliában
14.40 Expedíció hét kontinensen át (18/18.)
15.10 Amiről a kövek mesélnek
15.35 Hungaria Litterata
16.05 A civilizáció (13/6.)
16.55 Szóbazár
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Európai kaleidoszkóp
19.45 Irány a túlsó part
20.35 Tudósítás a Földről
20.45 Fórum
21.30 Híradó
22.00 Oliveira, az építész
23.00 Az ember, aki sose volt
23.45 A Nobel-díj száz éve (13/5.)
0.15 Híradó

HBO

6.30 Hollywoodi akcióhősök
James Bond
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Áramszünet
9.00 Nem vagyunk már ugyanazok
10.35 Acélzsaru
12.15 Óceán hozott
13.50 Rock and roll szamuráj
15.25 Majomszeretet
16.50 Hollywoodi hétköznapok
18.25 Áramszünet
20.00 A riasztóember
21.30 Titanic
0.40 Kuki
2.05 A szerződés
3.35 Harctéri harsonák
5.05 Playboy exkluzív - Farrah Fawcett-tel

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
16.00 Vendég: a TV11
17.40 ATV-híradó
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.00 Miss Universe...
21.00 Érted!?/Popkalapács
22.00 ATV-híradó
22.45 HQ 2000/Autósvilág

2000. május 1., hétfő

Tv műsor - 2000. május 1. - Hétfő

M1


6.37 Hajnali gondolatok
6.40 Agrárvilág
(gazdasági magazin)
6.55 Alice Csodaországban
(angol mesefilm)
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 122.)
9.00 Csak ma!
Különkiadás
11.00 Európa-koncert 2000
13.00 Magyar Ház
Palackposta
Üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
13.30 TS - Bajnokok Ligája Magazin
14.25 Sivatagi show
(dél-afrikai természetfilm)
16.00 Úton
(magazin)
16.30 A Szentföld zarándoka
16.45 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.00 Szentföldi szent helyek üzenete
A Via Dolorosa - Jeruzsálem
17.30 Telemázli
18.00 Híradó hatkor
18.15 Alaphangok
18.25 A Seuso-kincsek rejtélye
(dokumentumfilm)
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.35 A bolygó neve: Föld
(amerikai sci-fi sorozat - 3.)
A régi láng
21.25 Kettesben
Kovács Lajos rendőr ezredessel
Szilágyi János műsora
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Alaphangok
22.15 Fogadóóra
Pályázatok, ösztöndíjak, oktatási információk
22.45 TS - Asztalitenisz Eb
Döntő

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Sátánármányos
6.30 100 Folk Celsius
8.00 Delta
8.30 Európai arcok
9.00 Iskola utca
10.30 TV-klinika
11.00 A jövő Magyarországa
11.30 Einblicke (18/15.)
12.10 Keserédes
(amerikai film)
13.40 Mosoly a javából
A pesti légionárius 1-2.
15.30 Európa-koncert 2000
17.30 Hölgyválasz
Dívák
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.30 A szabin nők elrablása 1-2.
22.15 Aranyponty
(japán film)
23.45 Klip plusz
24.00 Halló, itt vagyok!

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tom és Jerry
- Bolondos dallamok
- A csodatrió
- A mágus
- Zorro
- Maci Laci
- Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
11.20 A mi házi hősünk
(amerikai kalandfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Rio Bravo
(amerikai western, 1959)
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 62.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 55.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 15.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 663-664.)
19.55 A három testőr
(amerikai kalandfilm, 1993)
21.45 Delta Force 3 - Gyilkos játszma
(amerikai akciófilm, 1990)
23.30 Este
(hírműsor)
23.50 Művészbejáró
Alfred Hitchcock: Nem vagyok szörnyeteg
(amerikai portréfilm)
0.55 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.20 Divatklip

TV2


6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Tabaluga
- Urmel
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai vígjátéksorozat)
11.25 Szépség és a szörnyeteg
(amerikai mesefilm, 1987)
13.00 A hadúr
(amerikai film)
15.10 Vörös álarcos
(olasz film)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 A maláji tigris
(Sandokan)
(olasz kalandfilmsorozat - 3.)
21.50 Veszett Kutya és Glória
(amerikai bűnügyi vígjáték)
23.30 Színkép
0.20 Háló@Világ
Kultúra az interneten
0.55 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Kultúrkincseink
5.50 Napóra (ismétlés)
6.35 Magyar világ (ismétlés)
7.20 Animációs filmek
8.15 A dzsungel könyve
8.40 Mi magunk és egyéb állatfajták
9.10 A vitéz szabócska
10.35 Emlékképek (ismétlés)
11.00 Nefrit
(új-zélandi sorozat, 8/1.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Hírek
12.10 Talpalatnyi  zöld (ism.)
12.40 Orkák, orrszarvúak és jegesmedvék
13.10 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
14.00 Egy könnycsepp az arcon
(olasz film, 1964) FF
15.35 A világörökség kincsei
(angol sorozat)
15.50 Európa legszebb kertjei
16.15 Tessék választani - 10 éve szabadon
17.10 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.20 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.15 Sebességláz
18.50 Go, Trabi, Go!
(német film)
20.25 Sportképek
21.25 Esterházy-vacsora
(portréfilm)
22.05 A 2. Magyar hadsereg a Donnál (25/19.) FF
23.00 Franz Peter Schubert
(angol ismeretterjesztő film)

HBO

6.30 Savanyú a szülő
(amerikai vígjáték)
8.05 A diszkó végnapja
(amerikai vígjáték)
10.00 Lewis-Grant profi bokszdöntő
11.35 Bolondos szív
(spanyol vígjáték)
13.40 Hull a pelyhes
(amerikai családi vígjáték)
15.10 Percy, a parkőr
Egy igen hasznos barát
(rajzfilmsorozat)
15.40 Szerelemben, háborúban...
(amerikai romantikus film)
17.35 A függetlenség napja
(amerikai sci-fi)
20.00 Vad vágyak
(feliratos amerikai krimi)
21.50 Mozi! Mozi! Mozi!
22.20 Összeesküvés-elmélet
(amerikai thriller)
0.35 Penge
(amerikai horror)
2.35 Naplopók
(amerikai vígjáték)
4.35 Üzenetek a gyilkostól

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.30 Mozi varázs
21.00 V-MAX - a sebesség birodalma
21.30 Jogban járás
22.35 HQ 2000 (sorozat)
22.45 Wobbler (magazin)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek