2000. április 24., hétfő

Tv műsor - 2000. április 24. - Hétfő

M1


8.00 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
8.10 Pom-pom meséi
(rajzfilmsorozat)
8.15 Kofikó
(izraeli sorozat)
Hurrá, vége a szünidőnek!
8.30 Ganésa
(kanadai film)
10.15 Menekülés az arany földjéről
(csehszlovák sorozat - 6.)
11.15 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.45 Lurkó Kupa
12.00 Hírek - Időjárás-jelentés
12.05 TS
Budapest Open Teniszverseny
(összefoglaló)
13.55 Hamu és Pipőke
(angol musical)
16.10 Millenniumi készülődés
Múltunk és reményünk
16.30 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
16.40 Szentföldi szent helyek üzenete
A Szent Kereszt-kolostor - Jeruzsálem
17.05 Telemázli
17.35 Mikrokozmosz
(francia természetfilm)
18.50 Alaphangok
19.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás-jelentés
19.15 Szerelmi álmok
(magyar film - 1-2.)
22.15 Örökös tagság
Zenthe Ferenc
23.05 Alaphangok
23.15 TS
Asztalitenisz Eb
Női csapat elődöntők
0.15 Vers

M2


8.00 Haloványok
8.25 Ismeretlen férfi képmása
9.10 A Lánchídtól a Korinthoszi-csatomáig
9.50 A birtok
(amerikai tévéfilm)
11.30 Kapás van!
12.00 A dunai hajós
(tévéfilm - 2/1-2.)
14.00 Viráglátogatóban
14.20 Nekcsei Demeter Bibliája
14.50 Mosoly a javából
Randevú a Royalban - 1-2.
16.50 TS
18.30 Esti mese
19.15 Híradó - Sporthírek - Időjárás-jelentés
19.30 Játék az egész
21.00 Színész legyek
21.45 Désiré
(francia tévéfilm)
23.15 Záróra
0.20 Sógorok
0.50 Haloványok
1.15 Ismeretlen férfi képmása

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tom és Jerry
- Bolondos dallamok
- A csodatrió
- A mágus
- Zorro
- Maci Laci
- Superman
(rajzfilmsorozat)
10.50 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 Tom és Jerry a moziban
(amerikai rajzfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 A kincses sziget
(amerikai kalandfilm)
15.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
15.40 Jackie Chan - Akcióban
(hongkongi filmösszeállítás)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 8.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.30 Jackie Chan - Első csapás
(amerikai-hongkongi akcióvígjáték)
21.00 Batman visszatér
(amerikai fantáziafilm,  1992)
23.15 Este
23.35 Művészbejáró
Francesco
(olasz film)
1.45 Fókusz (ismétlés)
2.10 Divatklip

TV2


6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Beszélő kutyák csodacsontja
(német-amerikai rajzfilm)
12.20 Békakirályfi
(amerikai mesefilm)
13.50 Tengeri ördögök - A tizenöt éves kapitány
(angol kalandfilm)
15.15 Zorro jele
(francia-amerikai kalandfilm)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camilla
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Nooormális???
A L'art pour l’art Társulat húsvéti kabaréja
19.40 Dáridó
Húsvét hétfői különkiadás Lajcsival és vendégeivel
Benne: Musical- és operettdallamok
21.30 Agyoncsapat
(amerikai vígjáték)
23.20 Michael Flatley show-műsora - „Lord of the dance”
0.25 Nyugat
1.10 Háló@Világ
Kultúra az interneten
1.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Reggeli muzsika
5.50 „Harmadnapra legyőzte a halált...”
6.40 Húsvéti szánhúzás Székelytamásfalván
6.55 Ovibolondságok
7.10 Patrick, a postás
7.25 A kis lovag
7.45 A dzsungel könyve (52/5.)
8.10 Nyúl Péter és barátai
8.40 A tó hercegnője
(szlovák mesefilm)
10.20 Pimpa kalandjai
10.30 A legyőzhetetlen íjász
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Feltámadott Krisztus e napon...
12.35 A Tenkes kapitánya (2/2.)
14.05 Zsoltárok - Új énekek az Ószövetségből
14.50 Az ezüst Brumby
(ausztrál kalandfilm, 1993)
16.25 Húsvéti jókívánságok határok nélkül
17.25 Madarász Iván: Mátyás király és a varga
(kamaraopera)
17.35 Paddigton kalandjai
18.00 Híradó
18.10 A Miatyánk földjén
18.50 Erdélyi novellafüzér
20.25 Reccs!
(animációs film)
20.40 Sportpercek
20.50 A Bounty
(angol film, 1984)
23.00 Maurice André 60. születésnapja - Roueni apátság
0.30 Vers

HBO


6.30 Armageddon
(amerikai katasztrófafilm)
9.00 Angyali világ
(amerikai thriller)
10.35 Rock and roll szamuráj
(amerikai fantasztikus kalandfilm)
12.10 Ezer hold
(amerikai filmdráma)
14.00 ABBA - 25 év
(zenés dokumentumfilm)
15.35 Otthon, véres otthon
(amerikai romantikus vígjáték)
17.25 Amikor a farok csóválja...
(amerikai filmszatíra)
19.05 Gésák
(angol dokumentumfilm)
20.00 Gattaca
(amerikai feliratos sci-fi)
21.50 Mozi! Mozi! Mozi!
22.20 Torrente, a törvény két balkeze
(spanyol akció-vígjáték)
0.00 A szerződés
(amerikai thriller)
1.30 Spermafióka
(amerikai fantasztikus vígjáték)
3.00 Az ördög ügyvédje
(amerikai thriller)
5.20 A pedofil karnagy
(kanadai dokumentumfilm)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
18.30 Csillagszem
19.00 Nap-nyugta
20.00 Popkalapács/Mozi
21.00 V-MAX - a sebesség birodalma
22.35 HQ 2000 (sorozat)
23.00 Budapesti Tavaszi Fesztivál, összefoglaló

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 23., vasárnap

Tv műsor - 2000. április 23. - Vasárnap

M1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.30 Naprakész - válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Mezőőrs
9.00 Vasárnap-sziget
Benne: Zenegér; Zöldkalap; Pag macska meséje; Micsoda Cirkusz!
10.00 Húsvétvasárnapi református istentisztelet
Közvetítés Cigándról
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre”
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
12.35 A jövő Magyarországa
(országfejlesztő magazin)
13.05 Szerencsepercek
13.30 Nekem ne lenne hazám? - Babócsa
13.50 TS
Forma-1 Angol Nagydíj
16.05 Örömhír
16.35 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.05 Garfield kilenc élete
(amerikai rajzfilm)
17.55 TS - Gól
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Rögtön
Vámos Miklós műsora
21.00 Show-bálvány
1976-ot idézve - 2.
22.00 IQ Casino
23.00 Távol a tébolyult tömegtől
(angol film, 1967)

M2


6.00 Nemzetiségi magazinok
6.50 Együtt
7.40 Örömhír
8.05 „...amikor a keresztre tekintünk...”
8.30 Katolikus krónika
8.55 „Mily kedves a Te hajlékod...”
9.20 Keresztút
10.00 Magyar Ház
10.30 Zöldpont
11.30 Jövőmenő
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
12.40 Ökovízió
13.05 Kisokos
13.35 Othello Gyulaházán
15.10 Szentföldi szent helyek üzenete
15.30 Háló
16.00 TS - Kézilabda KEK-mérkőzés
17.35 Bruhaha (ismétlés)
18.30 Bűvös hatos
18.55 Mai Krisztusok
19.25 Poncius Pilátus szerint
(olasz film)
21.10 A Hét - Híradó
22.05 TS
23.40 Éjszakai választék

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
10.00 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 22.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágusok
(ausztrál-­lengyel sorozat - 13.)
11.55 Rejtett világok
(amerikai természetfilm)
A királyok antilopjai
Patagónia frakkos serege
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 A csodakutya
(amerikai kalandfilm)
14.55 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 9.)
Múltbéli bűnök
15.50 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 29.)
A jóstehetség
16.40 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 2.)
17.35 A bohóc
(német akciófilm-sorozat - 1.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Senora
(mexikói sorozat - 7.)
20.00 Szuperzsaru
(olasz vígjáték, 1980)
21.40 Heti hetes
Vezeti: Csiszár Jenő
22.40 Híradó - Időjárás
23.25 Rejtett világok (ismétlés)
0.20 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.40 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Repülő ház
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Tabaluga
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
11.00 Húsvéti szentmise
12.10 Sport2
12.45 A pókerkirály
(amerikai western, 1968)
14.40 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
A híres country-énekes
15.50 Nemo kapitány és a víz alatti város
(amerikai kalandfilm - 2/2.)
17.30 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Sváby Andrással
Benne: Tények
19.45 A vipera
(mexikói sorozat - 70.)
20.10 Bunyó húsvétig
(olasz western vígjáték)
22.15 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Besegít a halál
23.35 A Pál utcai fiúk
(magyar-amerikai film, 1968)
1.30 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek, Élő egyház; Postabontás; Magyar világ
6.35 Periszkóp (ismétlés)
7.15 Papírsárkány
9.40 Beavatás
9.55 Millenniumi Krónika
10.30 Húsvéti ünnepi szentmise Urunk feltámadásának napján Rómából, a Szent Péter térről, melyet II. János Pál pápa pontifikál
(élő közvetítés)
12.00 Hírek
12.10 Húsvéti énekek
12.15 „És fölzeng a világ”
12.30 Ha ketten vagy hárman...
13.00 A Tenkes kapitánya (2/1.)
14.30 Emlékképek
14.55 Élő Európa (8/3.)
15.50 Cartier- A királyok ékszerésze
16.45 Helikon
Húsvéti meglepetés
17.00 Mozgó Kép
17.30 Mese
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
19.30 Egy tiszta nő (2/2.)
21.05 Sportpercek
21.415 Tiziano
(angol ismeretterjesztő film)
22.15 Hullámtörés
(dán-svéd film, 1996)
0.50 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Bosszúállók
(amerikai akciófilm)
8.30 Savanyú a szülő
(amerikai vígjáték)
10.05 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
10.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
11.00 Vasakarat
(amerikai kalandfilm)
12.50 Percy, a parkőr - Egy igen hasznos barát
(angol rajzfilmsorozat)
13.15 O. J. Simpson története
(amerikai életrajzi film)
14.50 Ámokfutók nyomában
(amerikai krimi)
16.20 Az ember, aki túl keveset tudott
(amerikai krimi-vígjáték)
17.55 Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van
(amerikai vígjáték)
20.00 Csenő manók
(amerikai családi film)
21.30 Kígyó a családban
(amerikai thriller)
23.10 Pénz beszél
(amerikai akció-vígjáték)
0.50 Őrült város
(amerikai film)
2.50 Az ügyvéd ördöge
(amerikai krimi)
4.25 Screamers - Az elhagyott bolygó
(amerikai sci-fi)

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
14.45 Mozi/Nótacsokor
18.20 Premier plan
19.00 Nap-nyugta
20.00 Patika/Csillagszem
21.30 Nemzetközi mesterkurzus gálakoncert
22.55 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 7., péntek

Tv műsor - 2000. április 7. - Péntek

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
(vallási magazin)
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
(reggeli információs műsor)
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.30 Regionális hírek, lapszemle
7.30 Hírek, lapszemle
8.00 Regionális hírek
8.30 A bestia
 (brazil filmsorozat, ism. - 240/107.)
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.30 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat, 1993 - 13/7.)
Vegyes páros
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil tévéfilmsorozat - 240/114.)
12.00 Híradó délben
13.00 Körzeti magazinok
13.50 Hírek - Időjárás
13.55 A Guldenburgok öröksége
(német tévéfilmsorozat, 1987 - 60/2.)
A fekete rózsa
14.40 Csatamezők
(angol dokumentumfilm-sorozat - 5.)
A midwayi csata 1.
15.40 Théma
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
16.30 Boxutca
16.55 Körzeti híradók
17.05 TS
MTK Hungária FC-Vasas Danubius Hotels
PNB labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Hungária körúti pályáról
Szünetben: Híradó - Időjárás
19.30 Híradó este
Sporthírek - Időjárás
20.00 Drágakövek
(amerikai tévéfilm, 1992 - 2/1.)
22.10 Híradó este - Időjárás
22.20 Aktuális
22.40 Ugye, kicsit ismerős?
Törőcsik Mari műsora
...kell egy csapat...
23.10 Török Ádám és a RABB együttes koncertje
0.05 Végig az úton
(amerikai film, 1997, ism.)

M2


8.30 Millenniumi mesék
9.00 Magyar Szalon
9.30 Donizetti: Rita
10.20 A múzsa csókja
11.00 A kölcsönkapott Föld
11.30 Koffer - Ausztrália 2.
12.00 Paradicsom Szálló
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén (28.)
14.30 Operettfesztivál
15.00 Nem jogerős
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca
17.30 Rajongó
18.00 Családi kör
18.50 Klip plusz
19.10 Szárnyalás a képernyőn
19.40 Égből pottyant mesék
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Századunk (10.)
21.00 Magyarország 2000
21.30 TS - Birkózó Eb
22.30 Záróra


RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
- Kavalkád
- Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
(villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
13.00 Hírek
13.40 Celeste
(argentin sorozat - 74.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 202.)
Öntsünk tiszta vizet a pohárba!
15.15 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 17.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 153.)
Az ének hatalma
16.40 Mire gondolok?
(villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 47.)
17.35 Mire gondolok?
(villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
17.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 36.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 633-634.)
19.55 Koóstoló
(show-műsor)
Kéthetente szilveszter!
A házigazda: Koós János
21.35 Fertőzésveszély
(amerikai thriller, 1992)
23.10 Este
(hírműsor)
23.30 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol komédiasorozat, 1983 - 18.)
24.00 Kiéhezve
(amerikai horror - 14.)
A nagy barna boríték
0.30 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
8.55 Vad angyal (ismétlés)
9.45 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
10.35 Közvetlen ajánlat
11.05 Mila szupersztár
11.30 Ablak Európára
11.55 Szőrmentén
12.10 Állatklinika
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 652.)
13.25 A becsület morzsája
(amerikai film)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
Visszaszámlálás
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 399.)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat - 19.)
17.40 A vipera
(mexikói sorozat - 58.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Camila
(mexikói sorozat - 15.)
20.00 Dáridó
Szórakoztató este játékkal, dallal, tánccal...
- Lajcsi és vendégei
- Kabaré
Benne: Milliót vagy semmit!
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
22.30 A kém
(amerikai thriller, 1989)
0.10 Vörös cipellők
(amerikai erotikus filmsorozat, 1992)
A Playboy erotikus sorozata
0.40 Mozivarázs
(amerikai dokumentumfilm sorozat)

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Művészvilág (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.15 Így jöttem (ismétlés)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Minoritates Mundi
12.50 Felelet az életnek
13.20 A világkultúrák színterei (ismétlés)
14.15 Az örök Montand (3/3.)
15.10 Kínában a Válaszút Táncegyüttessel (4/4.)
15.35 Pop-sa-rock
16.05 Rizikó (14.)
16.30 Miénk a tér
Fiatalok egy órája
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
Az Esterházy család
19.30 Esti kérdés
19.45 Őrangyalok
21.15 Boszorkányságok
21.30 Híradó - Sport
22.00 A vágy titokzatos tárgya
(francia film, 1977)
23.40 Híradó
23.55 Priváthorvát és Wolframbarát
(magyar film, 1993)

HBO


6.30 A csodafarm
8.05 ABBA - 25 év
9.40 Sabrina
11.50 A végzet hollywoodi asszonyai
12.25 Bárbajnokok
14.00 Bánomisén
15.50 Babar
16.20 Jó barátok
16.50 Éjfél a jó és a rossz kertjében
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Vérfagyasztó
21.30 Sebzett vad
23.10 Fedőneve: Donnie Brasco
1.20 A szerelem filozófiája
2.55 Vad vágyak

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
18.30 Irányjelző
19.00 Nap-nyugta
20.05 Reménységek
20.20 „Közeledik az Úr...”
20.50 Nagyvizit
21.10 Természetfilm
22.45 Popkalapács
23.30 Színházi látcső


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 3., hétfő

Tv műsor - 2000. április 3. - Hétfő

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
(információs műsor)
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 103.)
9.00 Csak ma!
9.30 Happy Holiday
(német sorozat - 3.)
A vallomás
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 111.)
12.00 Híradó délben
13.00 Cigány Magazin
13.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Öröklakás
(tévéfilm)
15.05 TS - Bajnokok Ligája Magazin
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Magyar Ház
Palackposta
16.30 Bocsánatkérés és megbocsátás
A pápa a történelem ítélőszéke előtt
16.45 Maradj velünk!
17.00 Úton
17.35 Szentföldi szent helyek üzenete - Jézus Jeruzsálemé
18.00 Híradó hatkor
18.55 Alaphangok
19.00 Telemázli
19.30 Híradó este - Sporthírek - Időjárás
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.35 Elképesztő övezet
(amerikai krimisorozat - 13.)
21.25 Kettesben
Dr. Horváth Magdolna rákkutatóval
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Alaphangok
22.35 Fogadóóra
Jogok az oktatásban: tanár-, diák- és „szülőjogok”
23.05 Az állás
(olasz film)
0.40 Budapesti Tavaszi Fesztivál
(összefoglaló)

M2


9.00 Régi órák
9.30 A karmester felénk fordul
Tévébérlet a Budapesti Fesztiválzenekarral
10.25 Valami kis szerelem...
11.00 A jövő Magyarországa
11.30 Einblicke (18/11.)
12.00 Paradicsom Szálló
(német sorozat - 16.)
Az eltűnt festmény
13.00 Híradó délben
14.00 Parlamenti Napló
15.00 A Hurrikán Berlinben
15.30 Kőbéka
Fehér László képei
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Csodabogarak
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este - Sport
20.30 Tavaszi Fesztivál
20.50 Budapest
Kele Judit filmje
21.45 Beszéljünk a jövőnkről (13.)
22.00 Van (vagy nincs)
23.30 Záróra
0.30 Úton

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
- Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.40 Celeste
(argentin sorozat - 70.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 198.)
Kétség
15.15 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 13.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 149.)
Látni a fényt 2.
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 43.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 32.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 625-626.)
19.55 Bérgyilkosok
(amerikai thriller, 1995)
22.15 Autómánia
22.45 Este
(hírműsor)
23.05 Művészbejáró
A második utca foglyai
(amerikai vígjáték, 1975)
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
8.55 Vad angyal (ismétlés)
9.45 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
10.35 Közvetlen ajánlat
11.05 Mila szupersztár
11.30 Állatkert a hátizsákban
11.55 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
12.10 Divat Show
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 648.)
13.25 Nehéz örökség
(amerikai film)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 395.)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat - 15.)
17.40 A vipera
(mexikói sorozat - 54.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Camila
(mexikói sorozat - 11.)
20.00 A Karib-tenger kalózai
(olasz-francia kalandfilmsorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
22.30 Száguldó bűnözők - szuperzsaruk akcióban
A világ leghihetetlenebb üldözései
23.00 Autószalon 2000
23.30 Színkép
0.30 Háló@Világ
Kultúra az interneten
1.15 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Magyar világ (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.25 Emlékképek (ismétlés)
10.45 Teleenciklopédia
(spanyol sorozat)
11.10 Örökség
(angol-kanadai sorozat - 14/12.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdési (ismétlés)
12.30 Talpalatnyi zöld
13.00 Egy táj képei
(német ismeretterjesztő film)
13.45 A grúz domborított fémikonok
(svájci ismeretterjesztő film)
14.10 Szigetvilág (ismétlés)
15.05 Az első lépések
15.15 Apáink arcán
Farkas Árpád vallomása életéről, költészetéről
15.55 Szép magyar novella
16.30 Rendhagyó történelemóra (ismétlés)
17.10 Gyerekek a  nagyvilágból
(francia sorozat)
17.25 Paddington kalandjai
18.00 Napóra
18.50 Sportképek
20.55 Tükör
Nagyasszonyok utódai
(portréfilm)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Krónika - A 2. magyar hadsereg a Donnál (16.)
22.55 Virtus
23.25 Bach-tánczenék cimbalmon
24.00 Híradó

HBO


6.30 Pénzforgatók
(amerikai film)
8.10 Bánomisén
(amerikai játékfilm)
10.00 Percy, a parkőr
(angol rajzfilmsorozat)
10.25 Az ember, aki túl keveset tudott
(amerikai krimivígjáték)
12.00 A salemi boszorkányok
(amerikai film)
14.00 Ali baba
(amerikai rajzfilm)
14.55 A hazugságvizsgáló
(kanadai-francia-német krimi)
16.30 Lángelmék
(amerikai film)
18.15 Pénzforgatók
(amerikai film)
20.00 Éjkirálynő nappal
(feliratos francia vígjáték)
21.35 Mozi! Mozi! Mozi!
22.05 Az áruló csókja
(amerikai krimi)
23.45 Kicsontozva
(amerikai thriller)
1.20 Nem ér a nemem!
(amerikai vígjáték)
3.05 Tudom, mit tettél tavaly nyáron
(amerikai horrorfilm)
4.45 A szerelem  filozófiája
(amerikai vígjáték)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
18.30 Csillagszem
19.00 Nap-nyugta
20.00 Rockkalapács
20.30 Mozivarázs
21.00 Autós-motoros magazin
21.30 Jogban járás
22.45 Horgászmagazin
23.15 Kulturális kalauz

2000. április 2., vasárnap

Tv műsor - 2000. április 2. - Vasárnap

M1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.30 Naprakész - válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
VASÁRNAP-SZIGET
Benne:
9.00 Kofikó
(Izraeli sorozat - 1.)
A vendég
- Zöldkalap
- Namiez?
- Zenegér
10.30 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Vendég: Sebestyén Márta
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.00 Derült égből egy család
(német sorozat - 13.)
Az utolsó esély
13.50 Huszka Jenő: Bob herceg
(magyar operettfilm, 1973)
15.10 Örömhír
A református egyház műsora
15.40 TS - Műkorcsolyagála
17.25 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.55 TS - Gól
19.00 A Hét
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Slágertévé
21.00 Hovatovább!
22.00 IQ Casino
23.00 X-akták
(amerikai sorozat)
A tó titka
23.45 Budapesti Tavaszi Fesztivál
(összefoglaló)

M2


7.40 Egyházi műsorok
9.50 Gyilkosság három szólamra
(bűnügyi film)
11.30 Jövő-Menő
12.30 Arany Zsiráf Gála
13.25 Egy csipetnyi Grönland (3/1.)
14.00 Népzenei  magazin
14.30 Szószóló
15.00 Jani házhoz megy
15.30 Zenelánc
15.40 Szentföldi szent helyek üzenete
16.05 A vén bakancsos és fia, a huszár
17.25 Néprajzi értékeink
17.35 Szatelit
18.10 Uborka
18.30 Bűvös hatos
19.00 Mint két krokodil
(olasz film)
20.35 Budapesti Tavaszi Fesztivál
(összefoglaló)
21.00 A Hét
21.55 MM - Rácz Aladár
22.50 Mindent a szemnek
(amerikai film)
0.20 Főtér

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
10.00 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 19.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágus
(ausztrál-lengyel sorozat - 10.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 A jaguár
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Önkéntes lovasság
(amerikai háborús film - 2/2.)
14.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 6.)
Túszok
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 26.)
Emlékek
16.35 Félix - Kutyának áll a világ
(német sorozat - 13.)
Kutyaélet
17.30 Perpatvar
Jogi show-műsor
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 31.)
20.00 Államérdek
(amerikai thriller, 1997)
22.10 Hősök hajnala
(amerikai akciófilm)
23.45 Híradó. Időjárás
24.00 Országház
0.25 A jaguár (ismétlés)
1.25 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.45 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Túrpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
11.50 Oroszlánrém
(angol természetfilm)
12.30 Sport Tv
12.55 Pony expressz
(amerikai western, 1953)
14.40  Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
A nagy ötlet
15.40 MacGyver
16.35 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.30 Xena
Hóhányó kockázó
18.30 Napló - Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Benne: Tények
19.30 A vipera
(mexikói sorozat - 53.)
20.10 My girl - Az első szerelem
(amerikai film, 1991)
22.00 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Holt tárgyak
23.20 Mókás hekus
0.15 Napló gyermekeimnek
(magyar filmdráma, 1981)
2.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek - Protestáns világ - Postabontás - Magyar Világ - Periszkóp
7.20 Kisfilmek gyerekeknek
9.35 Willie, Dagi és a vad hajsza
(amerikai némafilm)
9.50 Hej, hej, helyes beszéd!
10.00 Magyar történelmi arcképcsarnok
Mária Terézia
10.15 A Nobel-díj száz éve
(francia sorozat - 13/1.)
A kezdetek
10.40 Rendhagyó történelemóra 4.
11.20 Millenniumi Krónika
12.00 Híradó
12.10 Táncház
12.40 Szegletkő
13.15 Fűszer és csemege
(magyar film, 1939)
14.30 Emlékképek
14.50 Porló sziklák alatt
15.25 Örökség (12.)
16.10 Szigetvilág (10/10.)
17.05 Talpalatnyi zöld
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
Benne: Heti hírmondó - Híradó
19.15 Kifulladásig
(francia film, 1959)
20.40 Francois Truffaut: Lopott portrék
22.10 Sportpercek
22.20 Beszélgetés Stephen Rea-vel, az Angyal című film főszereplőjével
22.25 Angyal
23.55 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Kiszámolós
(izlandi film)
8.30 Alaszka aranya
(amerikai film)
10.05 Babar - Az aranybánya
10.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
11.00 A fogtündér
(amerikai vígjáték)
12.30 Cher Las Vegasban
(koncert)
13.30 Végállomás a Saber folyónál
(amerikai western)
15.05 Ar, a tündérkirály
(angol film)
16.45 Végső zuhanás
(amerikai katasztrófafilm)
18.20 Alibi törzs
(amerikai vígjáték)
20.00 Amikor a farok csóválja
(amerikai vígjáték)
21.40 Sikoly
(amerikai horrorfilm)
23.35 Gattaca
(amerikai sci-fi)
1.25 Az élőhalottak éjszakája
(amerikai horrorfilm)
3.00 Otthon, véres otthon
(amerikai vígjáték)
4.50 A felszín alatt

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
17.00 Nótacsokor
18.05 Premier plan
19.05 Mese/Príma torna
19.30 Ebugatta
20.35 A vadonban
21.30 Csillagszem
22.00 Nóta-show (ism.)
22.40 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 1., szombat

Tv műsor - 2000. április 1. - Szombat

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág - válogatás
(gazdasági magazin)
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazin
Benne: Hírek
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius ifjúsági műsor
8.10 Zanzibár
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Hol-mi?
(szabadidős programajánló magazin)
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Bravo TV
13.05 Derült égből egy család
(német sorozat - 12.)
Egy kis hiba
14.00 Operettfesztivál 2000
14.30 Delta
A legenda újraéled
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 10.
15.30 1100 év Európa közepén
(sorozat - 28.)
16.00 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora (13.)
16.20 A levegőóceán titkai
(amerikai sorozat - 3.)
16.50 TS - PNB labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Szatelit
(kabaré)
20.35 Uborka
21.00 Apócák a pácban
(angol vígjáték)
22.30 Alaphangok
22.40 Promenád a gyönyörbe
(amerikai film)
0.30 Budapesti Tavaszi Fesztivál
(összefoglaló)

M2


8.00 Derült égből egy család (27.)
8.50 Nemzeti értékeink
9.00 Isten veled, New York!
(amerikai-izraeli vígjáték)
10.35 Magyar Ház
11.05 Humberto cirkusz
(csehszlovák sorozat - 1.)
12.00 T.I.R. (9.)
13.00 Komédiások (4.)
13.55 Nemes szívek, nemesi koronák
(angol film)
15.40 Kék Ég Légitársaság
16.30 Három kívánság klub
17.55 Charlie-koncert
18.45 IQ Casino
20.00 Híradó este
20.30 Budapesti Tavaszi Fesztivál
20.50 Tinédzserparti
21.15 Szabó Lőrinc
22.10 TS - Műkorcsolya-vb
23.40 X-akták
0.30 Bravo TV

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
- Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 30.)
Mókuska
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi  Music Chart
14.10 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat - 21.)
Drágám, itt is vagyok, ott is vagyok!
15.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 39.)
Végtelen háború 2.
15.50 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 48.)
A második lehetőség
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat - 8.)
Gonosz erők fogságában
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 30.)
20.00 Vigyázat, nyomozunk!
(hongkongi akcióvígjáték)
21.45 Heti Hetes
22.45 Maffiózók
(amerikai krimisorozat - 7.)
23.40 Híradó - Időjárás
23.55 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
0.20 Fókusz plusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Túrpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne:
- Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
- Zoom
- Slágerlista
- Adrenalin
- Slágerlista
- Mozimánia - Újdonságok, érdekességek a film világából
14.00 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.30 Időzsaru
(amerikai sci-fi sorozat)
15.30 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.30 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 6.)
17.30 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Ki vagyok én?
Játékmester: Kosa L. Adolf
19.30 A vipera
(mexikói sorozat - 52.)
20.00 Gyilkosságszakértő
(amerikai akciófilm)
21.45 A bosszú angyala
(amerikai akciófilm, 1988)
23.25 Quantum Leap - Az időutazó
0.15 Szextett
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek - Gazdakör - Régiók - Napóra
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Filmek gyerekeknek
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Nehéz élete van egy lányos apának
(amerikai burleszk)
9.30 Szóról szóra magyarul
9.55 Nyelvőrző (ismétlés)
10.10 Hej, hej, helyes beszéd!
10.25 A rettenthetetlen riporterek
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.05 Felelet az életnek
13.40 A Csendes-óceán meghódítása
(spanyol film)
15.10 Szigetköz - Megsebzett táj
(ismeretterjesztő film)
15.35 Tájak, borok, városok (3/2.)
16.05 Billy Wilder - Emberi színjáték
(amerikai dokumentumfilm)
17.00 Minoritates Mundi
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.40 Távol a világ zajától (4/1-2.)
21.30 Híradó - Sport
22.00 A főnök
23.30 Híradó
23.50 A medence
(francia film)

HBO


6.30 Egy csipet lélek
(ausztrál vígjáték)
7.55 Ámokfutók nyomában
(amerikai krimi)
9.30 Éjfél a jó és a rossz kertjében
(amerikai krimi)
12.05 A csodafarm
(amerikai vígjáték)
13.45 Hollywoodi akcióhősök
John Travolta
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
14.20 A vér szava
(amerikai thriller)
16.00 Időgéppel a lovagkorba
(amerikai vígjáték)
17.30 Bármit megteszek
(amerikai vígjáték)
19.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
20.00 Vad vágyak
(amerikai krimi)
21.55 Az ördög ügyvédje
(amerikai thriller)
24.20 Torrente, a törvény két balkeze
(spanyol vígjáték)
02.00 fedőneve: Donnie Brasco
(amerikai krimi)
4.10 Pénz beszél
(amerikai akció-vígjáték)
5.50 A végzet hollywoodi asszonyai
Drew Barrymore

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
17.00 A TER TV műsora
18.15 A vadonban
19.15 Mese/Príma torna
19.30 Nótashow
20.00 Miss Universe Hungary
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek