2000. március 15., szerda

Tv műsor - 2000. március 15. - Szerda

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
(információs műsor)
9.00 A kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
9.05 Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat)
9.15 Mesék Mátyás királyról
(rajzfilmsorozat)
9.25 Március 15. - Ünnepélyes zászlófelvonás
Közvetítés a budapesti Kossuth Lajos térről
10.00 Madárerdő
(ismeretterjesztő film)
10.50 Gryllus Vilmos daloskönyve - Tavasz
10.55 Március 15.
Közvetítés a Múzeumkertből
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10 Ünnep a tornateremben
Tényi István filmje
13.00 Március 15.
A vidék ünnepi műsora
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs, Szeged, Szombathely
14.00 Erdélyi ünnep
15.05 Madách
16.30 Musica Historica
16.40 Zászlók
(dokumentumfilm)
17.00 Útmutató
17.25 Vers mindenkinek
17.30 Beszélgetés
Antall József miniszterelnökkel
18.00 Körzeti híradók
18.10 Théma
18.25 Kossuth- és Széchenyi-díjak átadása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Díszelőadás az Állami Operaházban
21.30 Szováthy Éva
22.50 Híradó -Időjárás
23.00 TS - Bajnokok Ligája
(összefoglaló)
23.50 Budapesti Tavaszi Fesztivál
(összefoglaló)

MTV 2


9.00 Sárkányfű - avagy Petőfi bajusza
9.25 Március 15.
10.00 Táncpanoptikum
10.30 Ó-Európa
10.55 Március 15.
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 A lámpás
13.45 Erkel: Hunyadi László - nyitány
14.00 Erdélyi ünnep
15.05 Túloldalon
15.25 Iskola utca - Március idusára
16.50 Régi magyar ékszerek
18.00 TS
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Díszelőadás az Állami Operaházban
21.30 Budapesti Tavaszi Fesztivál
21.55 Századfordító magyarok - Eötvös Loránd
22.45 Egy csokor Liszt Ferenc műveiből
23.15 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 Vacak, az erdő hőse
(magyar rajzjátékfilm)
10.35 A világ cirkuszai Disneylandben
(amerikai szórakoztató film)
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
- Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 57.)
14.35 Az új földesúr
(magyar film)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 30.)
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
17.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 13.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.30 Robin Hood, a tolvajok fejedelme
(amerikai kalandfilm, 1990)
22.05 Este
(hírműsor)
22.25 Pont hu
(multimédia-magazin)
22.55 Jogában áll hallgatni
(amerikai krimisorozat - 15.)
23.50 Antenna
0.20 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.45 Divatklip

TV2


6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Dexter laboratóriuma
- Pindúr pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmek)
11.00 A kőszívű ember fiai
(magyar film, 1965)
14.30 Túl az Óperencián
(amerikai film, 1992)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat - 112.)
17.40 A vipera
(mexikói sorozat - 34.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 141.)
20.00 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai akciófilm-sorozat)
20.50 Havanna
(amerikai film, 1990)
Kenósorsolás
23.20 Republic-koncert
0.20 Himnusz egy szamárral
(magyar rövidfilm)
0.50 Háló@Világ
Életvitel az interneten
1.20 Március 15-i versösszeállítás

Duna TV


5.30 Ünnepi köszöntés
6.00 Verbunkok
6.10 Huszártalálkozó ’95
6.40 Petőfi-relikviák
7.00 A magyar forradalom emlékhelyei
8.00 Kincskereső kisködmön
(magyar film, 1973)
9.30 Ünnepélyes zászlófelvonás
10.00 A magyar forradalom emlékhelyei
11.00 Az állami ünnepség közvetítése a Múzeumkertből
12.00 Déli harangszó
12.05 Márciusi hajnal
12.40 Petőfi 73
(magyar film)
13.50 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.05 Magyarok a népek tavaszán
14.45 Magyar történelmi arcképcsarnok - Vasvári Pál
15.00 Régiók
15.30 Stúdióbeszélgetés
16.55 80 huszár
19.00 „Szabadság, szerelem”
21.00 A nap krónikája
22.00 Allonsanfan
23.45 Himnusz

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök - Steven Seagal
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Profi bokszdöntő
(vágott változat)
8.35 Mortal Kombat - A második menet
(amerikai fantasztikus film)
10.10 Hat nap, hét éjszaka
(amerikai romantikus vígjáték)
11.50 Poodle Springs
(amerikai krimi)
13.30 Kobak-keringő
(amerikai bűnügyi vígjáték)
15.05 Egy kölyök Aladdin udvarában
(amerikai kalandfilm)
16.35 Kóklerek
(angol vígjáték)
18.30 A bűvös kard
(amerikai rajzfilm)
20.00 Sítúra a halálba
(német krimi)
21.40 A bátrak igazsága
(amerikai háborús film)
23.40 Potyázok a portyán
(amerikai vígjáték)
1.00 Bázis a Holdon
(amerikai sci-fi)
2.30 Sliver
(amerikai thriller)
4.20 Elátkozott város
(dán akciófilm)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
16.20 Vendég: a TV11
18.30 Operabál 2000
19.05 Mese/Príma torna
19.30 Popkalapács
20.00 Miss Universe Hungary
21.00 Pagoda/Pásztázó
22.45 Autósvilág
23.30 Színházi látcső

2000. március 12., vasárnap

Tv műsor - 2000. március 12. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.20 „Így szól az Úr!”
6.30 Garfield és barátai
(amerikai rajzfilmsorozat)
6.55 Vasárnap-sziget
Benne: Szusszantó; Játéka; Zöldkalap; Namiez?; Zenegér
8.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 10.
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
11.00 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
(országfejlesztő magazin)
12.35 Szerencsepercek
13.00 TS
Forma-1 Ausztrál Nagydíj
15.25 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
15.45 A madarak élete
16.35 Emily
(kanadai sorozat - 25.)
17.25 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.55 TS - Gól
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
21.00 Atlantisz
(amerikai-olasz-francia tévéfilm - 2/2.)
22.30 Tátrai Band
23.20 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2


7.40 Gazdatévé
8.00 Egyházi műsorok
9.50 Kincskeresők
11.30 Jövő-Menő
12.00 T.I.R. (5.)
13.00 Lurkó Kupa
13.30 Tyukodi pajtás
14.25 Szentföldi szent helyek üzenete
14.45 Újjászületés
Balázs Fecó és a Korál koncertje
16.10 TS
Bajnokok Ligája vízilabda-mérkőzés
17.30 Bruhaha
18.25 IQ Casino
19.15 Veled is megtörténhet
20.35 Bűvös hatos
21.05 A Hét
22.00 MM - Egry József
22.05 TS
23.05 X-akták

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő-sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
10.15 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 16.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
11.25 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 7.)
11.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezető: Pokrivtsák Mónika és Gáspár András
12.00 Az óceán akrobatái
(The Secret World of Proboscis Monkeys)
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezető: Pokrivtsák Mónika és Gáspár András
13.00 Hírek
13.10 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat - 18.)
14.00 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 11.)
14.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 3.)
Távol a hadseregtől
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 23.)
A holló 1.
16.35 Félix - Kutyának áll a világ
(német sorozat - 10.)
Vak vezet világtalant
17.30 Perpatvar
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 154.)
20.00 Szupermozi
Az angol beteg
(amerikai film, 1996)
22.55 Híradó - Időjárás
23.10 Országház
23.40 Az óceán akrobatái
(angol természetfilm, ism.)
0.35 Akták (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 TV2 Matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Dexter laboratóriuma
- Pindur pandúrok
- Bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
11.50 Autószalon 2000
(autósmagazin)
12.10 Christopher Reeve és a szürke bálnák
(angol természetfilm)
13.00 Friderikusz - Osztálytalálkozó (ism.)
14.45 Időzsaru
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.40 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.35 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.30 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
Egy nap az életben
18.30 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Benne: Tények
19.30 A vipera
(mexikói sorozat - 31.)
20.00 Drakula halott és élvezi
(amerikai horrorparódia)
21.50 Columbo
Kapj el, ha tudsz!
23.10 Mókás hekus
0.05 István, a király
(magyar rockopera, 1984)
1.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Élő egyház; Postabontás; Magyar Világ; Periszkóp
7.15 Animációs filmek
7.50 Vacak, az erdő hőse
(animációs film)
9.10 Sunny és Füles
(angol sorozat - 4/2.)
9.35 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.45 Magyar történelmi arcképcsarnok - Károlyi Sándor
10.00 Mesélő cégtáblák
Palota a Stefánián
10.25 Rendhagyó történelemóra
11.05 Millenniumi Krónika
11.35 Beavatás
12.00 Hírek
12.10 Nótacsokor
12.30 Élő forrás
13.05 Emmy
(magyar vígjáték)
14.10 Emlékképek
14.30 Mesélő sziklák
A Vargyas-szoros
15.00 Örökség
(sorozat - 9.)
15.45 Zenés üzenetek - Dunán innen, Dunán túl
16.45 Helikon
17.00 Mozgó Kép
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 Háború és béke
(szovjet film - 4/2-3.)
22.05 Sportpercek
22.20 Cseh Tamás: Összes dalok időrendben
22.55 Pesti lóverseny

HBO


7.00 Rozsdás, a mentőkutya
8.30 Boldogságra éhezve
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 Itália csókja
12.35 Apák napja
14.15 A gömb
16.25 Hat nap, hét éjszaka
18.10 Két apának mennyi a fele?
20.00 A bátrak igazsága
22.00 Az igazira várva
24.00 Hamed-Bungu profi bokszdöntő
1.05 Nirvána

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
17.00 Nótafa
18.05 Premierplan
19.05 Mese/Príma torna
19.30 Ebugatta
20.40 Természetfilm
21.30 Csillagszem
22.00 Nóta-show (ism.)
22.30 Lapszemle
23.00 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. március 4., szombat

Tv műsor - 2000. március 4. - Szombat

MTV 1


5.45 Agrárvilág
6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor
9.20 Lurkó Kupa
9.30 Jövő-menő
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
11.00 Ablak
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Gaál Gabriella nótafelvételeiből
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 9.)
13.30 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 Tyukodi pajtás
Kamarazene a Kamrában
15.50 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 6.
16.20 1100 év Európa közepén (24.)
Erdély: Nagyvárad
16.50 TS - PNB-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Szatelit
(kabaré)
20.35 Uborka
(bábkabaré)
21.00 IQ Casino
A nézők és a játékosok szellemi párharca a rulettasztal körül
22.00 9 és 1/2 hét
(amerikai erotikus film)
24.00 Kutass és rombolj!
(amerikai film)

MTV 2


8.00 Derült égből egy család (23.)
8.55 Elválunk, szerelmem?
(amerikai tévéfilm)
10.30 Emily (23.)
11.20 Zenelánc
11.25 Az öreg bánya titka
12.00 T.I.R. (3.)
13.00 Színház az egész...
13.55 Második lehetőség
(amerikai film)
15.20 Kék Ég Légitársaság
16.05 Sikkes
(divatmagazin)
16.30 Rögtön!
17.30 Operettbál
18.25 Asszonyok mesélik
(tévéfilm, 1971)
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Cosa Nostra - A Valachi-ügy
(olasz-francia film)
22.30 Tinédzserparti
23.00 X-akták
(amerikai sorozat)

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
Gazvezír; Hódító hódok; Icipici pók; A csodatrió; A mágus; Tom és Jerry; Zorro; Maci Laci; Superman
10.50 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike
- Bolondos dallamok
11.25 Mire gondolok?
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 26.)
Búcsú
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezető: Pokrivtsák Mónika és Gáspár András
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat - 17.)
Drágám, nyírjuk ki a medvét!
15.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 38.)
Végtelen háború 1.
15.50 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 44.)
Skarabeusz program
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat - 4.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (1.)
Merlin, a varázsló
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 146.)
20.00 A kéz, amely a bölcsőt ringatja
(amerikai thriller, 1991)
21.55 Heti Hetes
22.55 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj (14.)
23.25 Híradó - Időjárás
23.40 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 9.)
A titkos Shin Tan
0.10 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.35 Fókusz plusz
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
Gólkirály; Blinky Bill; Rocky és Bakacsin; Rémecskék kicsiny boltja; Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Pöttöm kalandok; Dexter laboratóriuma; Pindur pandúrok; Bolygó kapitánya; Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne: Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
11.30 Zoom
12.30 Slágerlista
12.48 Adrenalin
13.10 Slágerlista
13.35 Mozimánia
14.00 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.30 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
15.30 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.30 Szindbád kalandjai
(német-amerikai kalandfilmsorozat)
17.30 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Minden szörnyek anyja
18.30 Tények
19.00 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 131.)
19.55 Merénylet az Operabálon
(német krimi)
23.20 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
23.50 Nő a szénakazalban
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Európa hite; Napóra; Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Animációs filmek
8.10 Brúnó kalandjai (9.)
8.35 Gyerekek a nagyvilágból
8.50 Ami igaz, az igaz
9.05 Giglio (ismétlés)
9.30 Szóról szóra magyarul (ismétlés)
9.55 Nyelvőrző (ismétlés)
10.10 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.20 A rettenthetetlen riporterek
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.05 Felelet az életnek
13.40 Lady egy napra
(amerikai film, 1937) FF
15.15 Mesélő cégtáblák
15.50 Putty Lia harmadik élete
(német dokumentumfilm)
17.00 Minoritates Mundi
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.40 A hiúság vására (6/5-6.)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Hidegre teszlek
(kanadai film, 1988)
23.30 Híradó
23.45 A méhész
(francia film, 1987)

HBO


6.30 Spawn
8.10 Osztály, vigyázz!
9.40 Szellemtanya
11.15 Kóklerek
13.10 I. Q. - A szerelem relatív
14.50 A bűvös kard
16.20 Alul semmi
17.55 Tüzes hó
19.30 Jó barátok
20.00 Hat nap, hét éjszaka
21.45 Ál/arc
24.00 Beverly Hills-i zsaru 3.
1.45 A texasi láncfűrészes gyilkos visszatér
3.10 Hat nap, hét éjszaka
4.50 Egy gyilkosság védelmében

TV3 (már megszűnt)

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
11.00 Közvetlen ajánlat
11.30 Cinema (ismétlés)
11.55 A balfácán (11.)
12.20 Ki a főnök? (27.)
12.50 Flipper (20.)
13.40 Tűzoltók (13.)
14.30 Robotzsaru (1.)
15.20 Maxi Max
16.10 Bogaras bogarak
16.25 Grimm-mesék
16.50 Central Park West (19-20.)
18.30 Szeleburdi Susan (15.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
20.00 Kém Game (11.)
20.50 Kék vér (4.)
21.40 Halálos árnyék
23.50 Végtelen határok (21.)
0.40 Hír3 (ismétlés)
1.10 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. március 3., péntek

Tv műsor - 2000. március 3. - Péntek

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
Reggeli információs műsor
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.30 Regionális hírek, lapszemle
7.30 Hírek, lapszemle
8.00 Regionális hírek
9:00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 240/83.)
10.00 Jószomszédi csiki-csuki
(német sorozat - 13/11.)
Hetedik mennyországban
11.10 A Guldenburgok öröksége
(német tévéfilmsorozat, 1987 - 60/37.)
Az utolsó szalmaszál
12.00 Hírmagazin
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Linda - I. sorozat
(magyar filmsorozat, 1984, ism. - 2.)
A fotómodell
15.05 Ez történt... (ism.)
1990. hónapról-hónapra
Február
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Európa gyermekei
(ír dokumentumfilm sorozat, ism.)
A norvég-lapp
16.15 Egy napom a Malcolm X Akadémián
(amerikai dokumentumfilm)
16.30 Két srác, egy csaj meg egy pizzéria
(amerikai filmsorozat, 1998 - 13/9.)
... meg egy alma, ami messze esett a fájától
17.00 Szilágysomlyó (ism.)
A gepida királyok aranykincsei
17.20 Zenelánc (ism.)
Haydn: C-dúr fantáziák
17.30 Szentföldi szent helyek üzenete (52/24.)
Nébó-hegy, Jerikó
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Mesélő cégtáblák
(dokumentumfilm sorozat, 1993)
Mai Manó cs. és kir. udvari fényképész
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 240/94.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Orbán Viktor miniszterelnök országértékelő beszéde a Vigadóból (ism.)
21.00 Carlos Santana
Zenés beszélgetés a brazil származású gitárművésszel
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Szeretősdi
23.00 X-akták
(amerikai filmsorozat, 1993 - 14.)
Az éltető rák
23.45 Bank utca
Napi gazdasági hírek

MTV 2


9.05 Kettőspont
9.50 VIII. Pest megyei Nemzetiségi Találkozó 3.
10.10 Színészsztori
Gobbi Hilda
10.55 Musica Historica
11.05 Show-bálvány
12.00 Paradicsom Szálló (5.)
13.00 Hírmagazin
13.30 Aktuális
14.00 1100 év Európa közepén
14.30 Zenebutik - Zenehíd
15.20 Néprajzi értékeink
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca
17.30 Panoráma
18.00 TS
19.40 Égből pottyant mesék
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Századunk (5.)
20.55 Magyarország 2000
21.25 „Isten veletek, barátaim!”
23.10 Záróra


RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat, 1974, ism. - 127.)
A haragos szív
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
- Kavalkád
- Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin filmsorozat, 1991 - 172/49.)
14.30 Klip Klub
Popmagazin
14.50 Az első csók
(francia filmsorozat, 1991 - 325/178.)
Bonyodalmak
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 192.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat, 1974 - 128.)
A Walnut Grove-i farkasember
16.40 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
16.45 Esmeralda
(mexikói filmsorozat, 1997 - 22.)
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói filmsorozat, 1998 - 145.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 585-586.)
19.50 A nagy likvidátor
(amerikai vígjáték, 1991)
21.40 Igaz történetek
Gyermekeink anyja
(francia filmdráma, 1997)
23.15 Este
(hírműsor)
23.35 Vágyak háza
(amerikai erotikus filmsorozat - 11.)
24.00 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat, 1993)
0.25 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Divat Show
9.50 Magyarország holnap
Gyuricza Péterrrel
10.20 Follow me
Angol nyelvlecke
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Tudomány az Interneten
12.10 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 4.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 618.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 40-41.)
15.10 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 380.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 104.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 130.)
19.55 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel
- Kabaré
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22:30 Szeszélyes éjszakák
Férfiálmok autókról, motorokról, sportról, akciókról, nőkről, koktélokról...
22.30 Darkman
(amerikai akcióthriller, 1990)
0.10 Autószalon 2000
A TV2 autósmagazinja
0.40 Vörös cipellők
A Playboy erotikus sorozata

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Katedrális (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.10 Impressziók
10.20 Bakaruhában
(magyar film, ismétlés)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Magyar néptáncörökség - 2/2.
13.05 Találka
(filmetűd)
13.20 Megfagyott szív
(norvég dokumentumfilm) FF
14.20 Lappföld, az utolsó vadon
15.00 Két monológ
15.05 Németh László élete levelekben
15.25 Pop-sa-rock
15.55 Rizikó
(spanyol-portugál sorozat - 9.)
16.20 Miénk a tér
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
19.30 Esti kérdés
19.45 Az Olsen banda olajra lép
21.20 Impressziók
(filmetűd)
21.30 Híradó - Sport
22.00 A nap szépe
(francia film, 1967)
23.35 Híradó
23.50 Felszólítás nélkül
(francia bűnügyi film)

HBO


6.30 Két apának mennyi a fele?
8.25 Félpénz beszél
10.00 Hollywoodi hétköznapok
11.40 Kobak-keringő
13.15 Camelot bűvös kardja
14.15 Álljon meg a nászmenet!
16.00 A szökevény menyasszony
17.25 Babar - Műkincsrablás
17.55 Félpénz beszél
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 A gömb
22.15 Poodle Springs
24.00 G. I. Jane
2.05 Vízözön

TV3 (megszűnt)

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (80.)
9.50 Utazás Gasztronómiában (ism.)
10.20 Közvetlen ajánlat
10.40 A TV3 műsorajánlata
14.05 Közvetlen ajánlat
14.40 Vad nők (2.)
16.10 Eleven
16.50 Melrose Place (20.)
17.40 Walker, a texasi kopó
18.30 Taxi (5.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (23.)
20.00 Különleges kommandó
20.50 Mindenáron vesztes
(amerikai film)
22.55 Star Trek (2.)
23.45 Hír3 (ism.)
0.15 Cracker (22.)
1.05 72 óra (ism.)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. március 2., csütörtök

Tv műsor - 2000. március 2. - Csütörtök

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
Reggeli információs műsor
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.30 Regionális hírek, lapszemle
7.30 Hírek, lapszemle
8.00 Regionális hírek
9:00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 240/82.)
10.00 Jószomszédi csiki-csuki
(német sorozat - 13/10.)
Itália napsütésben
11.10 A Guldenburgok öröksége
(német sorozat, 1987 - 60/36.)
A tékozló fiú
12.00 Hírmagazin
13.00 Együtt
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Linda
(magyar filmsorozat, 1984, ism. - 1.)
A szatír
15.15 Egy este Korda Györggyel és Balázs Klárival (ism.)
Zenés portré a Korda házaspárról
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Állati!
Az ember és az állat
16.25 Kínai rajzfilmek gyerekeknek
A dundi panda
16.35 Két srác, egy csaj meg egy pizzéria
(amerikai filmsorozat, 1998 - 13/8.)
... meg egy kutyaharapás, szőrével
17.00 LEG... LEG... LEGszikon
Rózsa György műsora
17.30 Millenniumi készülődés
Gyermek legendárium
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Önök kérték
Kívánságműsor
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 240/93.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Színház az egész...
(magyar filmsorozat - 2.)
Szerelem, szerelem
21.00 Show-bálvány
1951-et idézve - I. rész
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Panoráma
Benda Lászlóval
23.00 Twin Peaks
(amerikai tévéfilmsorozat, 1990, ism. - 30/22.)
23.45 Bank utca
Napi gazdasági hírek

MTV 2


9.05 Az örökzöld örökzöldek
10.00 VIII. Pest megyei Nemzetiségi Találkozó 2.
10.20 Kettesben
11.00 Telemázli (ismétlés)
11.30 112
(bűnügyi magazin)
12.00 Bor és hatalom (60-61.)
13.05 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Delta
14.30 Jani házhoz megy...
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.30 Magyar Szalon
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.30 Magyar Ház
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Unokáink sem fogják látni...
21.15 Szolgálatteljesítés közben
(amerikai tévéfilm)
22.45 Záróra


RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat, 1974 - 126.)
Keresztbe kapcsolások
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár Kavalkád; Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin filmsorozat, 1991 - 172/48.)
14.30 Klip Klub
Popmagazin
14.50 Az első csók
(francia filmsorozat, 1991 - 325/177.)
Szerelem, szerelem
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 191.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat, 1974 - 127.)
A haragos szív
16.40 Mire gondolok?
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
16.45 Esmeralda
(mexikói filmsorozat, 1997 - 21.)
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
Játékvezetők: Pokrivtsák Mónika, Gáspár András
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói filmsorozat, 1998 - 144.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 583-584.)
19.50 Esti showder Fábry Sándorral
(show-műsor)
21.20 Zsoldosok
(amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 1998 - 14.)
Listánkívüliek
22.10 Este
(hírműsor)
22.30 A nagy balek
(angol vígjáték, 1989)
0.05 Pont hu (ismétlés)
Multimédia magazin
0.35 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
9.55 Állatklinika
10.20 Hurrá, utazunk!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Életvitel az Interneten
11.55 Follow me
Angol nyelvlecke
12.10 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 3.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 617.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 38-39.)
15.10 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat, 1996)
Időzített bomba
16.00 Sunset Beach
(amerikai filmsorozat, 1997 - 379.)
16.45 A vipera
(mexikói filmsorozat, 1998 - 22.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 103.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói filmsorozat, 1999 - 129.)
19.55 Egy indián Párizsban
(francia családi vígjáték, 1994)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Keserű könnyek
(amerikai film, 1995)
0.10 Magyarország holnap
Gyuricza Péterrrel
0.50 Vers éjfél után
Arany János: Epilógus
Elmondja: Sinkovits Imre

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.10 Az első lépések
10.20 Maigret
(francia sorozat - 5.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Európai kaleidoszkóp
12.30 Police (ismétlés)
13.15 Elcserélt ember
(magyar film, 1938) FF
14.25 Egy sarkvidéki utazás naplója
(kanadai ismeretterjesztő film)
14.55 Tálentum (ismétlés)
15.25 Helikon (ismétlés)
15.45 Olvasónapló
Gulliver utazásai
(angol-amerikai tévéfilm - 2/2.)
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század 100 híres fotója
(francia dokumentumfilm-sorozat)
19.45 Verseny 1-2.
(csehszlovák filmszatíra) FF
21.05 Budapest retró
21.30 Híradó - Sport
22.00 Katedrális
Építészek félórája
22.30 Provokátor
(lengyel film, 1995)
24.00 Híradó

HBO


6.30 Egyedül nem megy
8.15 Kapcsolat
10.45 A pászka ünnepén
12.25 Ne törd össze a szívem!
14.05 Kíméletlen kaméleon
15.35 Kazaam, a szellem
17.10 Macskák nem táncolhatnak!
18.30 Apám, a hős
20.00 A nagy csapat 3.
21.40 Fogolyrománc
23.15 Nem adom fel!
0.50 Vámpír Brooklynban
2.35 Az ördög menyasszonya
4.10 Legbelső félelem

TV3 (megszűnt)

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 79.)
9.55 Közvetlen ajánlat
10.10 A TV3 műsorajánlata
13.30 Közvetlen ajánlat
14.05 Vad nők
(amerikai minisorozat - 1.)
15.35 72 óra
(ajánlóműsor)
16.05 Chicago Hope
(amerikai kórházsorozat)
16.50 Melrose Place (19.)
17.40 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciósorozat)
18.30 Taxi (4.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (22.)
20.00 Faj-védők (2.)
20.50 Mad Max 3.
(ausztrál akciófilm, 1985)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 1.)
1.00 72 óra (ismétlés)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek