2000. február 17., csütörtök

Tv műsor - 2000. február 17. - Csütörtök

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 72.)
10.00 A nagykövet férje
(francia sorozat - 13/13.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 26.)
12.00 Hírmagazin
13.00 Együtt
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Vivát Benyovszky!
(magyar sorozat - 4.)
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 18/18.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Egészségedre!
Használd a memóriád!
16.25 Éretlenek
(magyar tinisorozat - 12.)
17.00 Garfield karácsonya
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.25 Adok-kapok
(rajzfilmsorozat az adózásról)
17.30 Az Evangéliumi Pünkösdi Közösség múltja és jövője...
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Nem jogerős!
(szórakoztató jogi show-műsor)
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 84.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Színház az egész (1.)
Új söprű
21.00 Show-bálvány
Az 1956-os évet idézik Szilágyi János vendégei
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Panoráma
23.00 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 20.)
23.45 Bank utca

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 A műgyűjtő
9.45 Bach: III. Brandenburgi verseny
10.00 „Minden szabadon folyjék...”
(sorozat - 6.)
10.35 Fáskör
Képzőművészet ma
11.00 Sikkes
(divatmagazin)
11.30 Pláne!
12.00 Bor és hatalom
(katalán tévéfilmsorozat - 54-55.)
13.05 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Delta
14.30 Körző
Közép-európai kulturális magazin
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.30 Magyar Szalon
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.30 Magyar Ház
Palackposta
18.00 TS
Benne: Dunaferr SE-Alba Volán Fevita
Bajnoki jégkorongmérkőzés
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Az emberi nem: férfi és nő
(angol sorozat - 6.)
21.25 Síró játék
(ír film)
23.10 Záróra

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
- Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 38.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 167.)
Egy kis megingás
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 181.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 117.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 11.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 130.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 563-564.)
19.50 Esti Showder Fábry Sándorral
21.15 Zsoldosok
(amerikai akciófilm-sorozat - 12.)
A vallomás
22.05 Este
(hírműsor)
22.25 Victor és Francois
(francia film)
24.00 Pont hu (ismétlés)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
9.55 Állatklinika
10.20 Hurrá, utazunk!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
11.55 Follow me!
Angol nyelvlecke
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 607.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 19-20.)
15.10 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 369.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 12.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 93.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 114.)
19.55 Jöttem, láttam, beköltöztem...
(amerikai vígjáték)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Off Line Divatszínház
23.00 A csábítás - Mesék egy titkos szentélyből
(amerikai romantikus film)
0.40 Magyarország holnap
1.15 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Fórum (ismétlés)
9.55 Napóra (ismétlés)
10.30 Maigret
(francia sorozat - 3.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Európai kaleidoszkóp
12.30 Régiók (ismétlés)
13.05 Elnök kisasszony
(magyar film, ismétlés)
14.30 Kufstein magyar rabjai
(ismeretterjesztő film)
14.55 Tálentum (ismétlés)
15.25 Helikon (ismétlés)
15.45 Olvasónapló
175 éve született Jókai Mór
Szegény gazdagok
(magyar film, 1959)
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
Benne: Híradó
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század 100 híres fotója
19.45 Yesterday
(lengyel film)
(Feliratos!)
21.15 Zorán énekel: Mi kéne még; Ünnep
21.30 Híradó - Sport
22.00 Művészvilág - Jakobovits Miklós művészete
22.35 Filmszemle - Életműdíjas: Madaras József
Köszönöm, megvagyunk
(magyar film)
0.15 Híradó
0.20 Vers (ismétlés)

HBO

6.30 Szederkert - Pipacs gyermekei
7.00 Jó barátok
7.30 Gyilkosság a kisvárosban
9.10 A függetlenség napja
11.35 Európa expressz
13.15 Turbócsapat
14.55 Végállomás a Saber folyónál
16.30 A kis szökevények
17.55 Moll Flanders
20.00 A szökevény menyasszony
21.25 Kifutó a semmibe
23.30 Életveszélyben
1.00 Ha megy a busz
3.00 A felforgató

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 69.)
10.00 Közvetlen ajánlat
13.50 Mozidélután
Démoni szépség
(amerikai krimi, 1988)
15.35 72 óra
(ajánlóműsor)
16.05 Chicago Hope
(amerikai kórházsorozat - 70., befejező rész)
16.50 Melrose Place
(amerikai ifjúsági sorozat - 9.)
17.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 19.)
18.30 Cheers
(amerikai vígjátéksorozat - 20.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 12.)
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 43., befejező rész)
Ébredések
20.50 Ifjú Frankenstein
(amerikai horrorparódia)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 Kisvárosi rejtélyek
(amerikai sorozat - 14.)
23.45 72 óra (ismétlés)

Magyar ATV


18.00 Pásztázó
18.20 Összefüggések
18.25 Meteorológia
18.30 Tizenegyes
19.05 Hírek gyerekeknek
19.10 Magyar mesék
19.20 Torna
19.30 Ingatlanpiac
20.05 Rendkívüli kiadás
20.35 Kék Cadillac
(amerikai vígjáték)
22.00 Pásztázó
22.20 Összefüggések
22.30 Lapszemle
22.40 Gyógyír
23.00 Feró kocsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. február 13., vasárnap

Tv műsor - 2000. február 13. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
6.20 „Így szól az Úr!”
6.30 Garfield és barátai
6.55 Vasárnap-sziget
8.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 6.
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
11.00 Három Kívánság Klub
Dévényi Tibor műsora
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 5.)
13.25 Tangó bár
(spanyol musical)
14.25 A madarak élete
(angol ismeretterjesztő sorozat - 6.)
15.15 Örömhír
Ökumenikus műsor
15.40 TS - Műkorcsolya Eb
Gála
17.25 Bűvös hatos
18.00 A napfény íze
19.00 A Hét
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
Közreműködik: Benedek Miklós és Hollósi Frigyes
21.00 Csodavilág
Valentin-napi különkiadás
Házigazda: Richard Clayderman
Közreműködik: Celine Dion, Luciano Pavarotti, a Bee Gees, Barbra Streisand
22.00 Ragadd meg a napot!
(amerikai film)
23.30 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2


7.40 Gazdatévé
8.00 Egyházi műsorok
9.45 A hazudós
11.30 Jövő-Menő
12.00 Még ilyet!
13.00 A kölcsönkapott Föld
13.30 Az én váram...
13.55 Taljánok Csizmaországban
14.25 12 ajtó
14.55 Szentföldi szent helyek üzenete
15.15 Fabuland
16.50 Bruhaha
17.45 IQ Casino
18.40 Kincses sziget
Fábián Éva új dalai
19.00 Találkozunk a bíróságon
20.35 Bűvös hatos
21.00 A Hét
21.55 MM
22.00 TS
22.15 Ally McBeal (17.)
23.00 Bolyki Brothers-koncert

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(amerikai ismeretterjesztő-sorozat - 6.)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Ici-pici pók
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Batman
10.10 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 12.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 3.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 Halálos kígyófajok
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Lázadás a Bountyn
(amerikai kalandfilm)
16.15 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/21.)
Dobd a nőt, és fuss!
16.45 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 19.)
A fedezék
17.35 Félix-Kutyának áll a világ
(német sorozat - 4.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 126.)
20.00 Schindler listája
(amerikai film)
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 Országház
23.55 Halálos kígyófajok (ismétlés)
0.50 Akták (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Gólkirály
- Blinky Bill
- Rocky és Bakacsin
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Dexter
- Freakazoid
- Beettle Juice
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Rinaldo Rinaldini
(német kalandfilmsorozat)
12.10 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.40 Debra Winger és a panda
13.35 A milagrói babháború
(amerikai film)
15.25 Sztárok a porondon
Szórakoztató cirkuszi show a TV2 közismert személyiségeivel
16.45 Quantum Leap - Időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
17.35 Xena
(amerikai fantázia-sorozat)
18.30 Napló
Közben: Tények
19.55 Emberrablók
(amerikai kalandfilm - 2/2.)
21.45 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.20 Szerelem első vérig
(magyar film)
1.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Élő egyház; Postabontás; Magyar Világ
6.35 Periszkóp (ismétlés)
7.15 Animációs filmek
8.50 Az időgép (12/10.)
9.20 Szkülla (ismétlés)
9.45 A koalák, az eukaliptuszerdők plüssmackói
(német ismeretterjesztő film)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.25 Magyar történelmi arcképcsarnok - Thököly Imre
10.40 Mesélő cégtáblák
11.05 Forrásvidék
11.35 Beavatás
12.00 Hírek
12.10 Nótacsokor
12.30 Élő forrás
13.05 Elnök kisasszony
(magyar film, 1935)
14.35 Emlékképek
15.05 Örökség (5.)
15.45 Bálint-napi kívánságműsor
16.45 Helikon
17.00 Mozgó Kép
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A Wildfell-ház lakója (3/3.)
20.10 Maratoni  koncert ’99
20.40 Sportpercek
20.55 Az olasz filmművészet antológiája (3/2.)
21.50 Vihar előtt
0.05 Pesti lóverseny

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Expedíció
(amerikai kalandfilm)
8.35 Merülés
(amerikai kalandfilm)
10.05 Babar - A két királynő
(kanadai rajzfilm)
10.30 Turbócsapat
(amerikai kalandfilm)
12.10 Álmatlanságaim hercege
(amerikai film)
13.40 Macskák nem táncolhatnak!
(amerikai rajzfilm)
15.00 Lázadj!
(kanadai-olasz-amerikai vígjáték)
16.40 Gyilkosság a kisvárosban
(amerikai krimi)
18.20 Európa expressz
(magyar akciófilm)
20.00 Álljon meg a nászmenet!
(amerikai vígjáték)
21.50 Anaconda
(amerikai thriller)
23.25 Goodbye, Amerika
(amerikai akciófilm)
1.25 Kifutó a semmibe
(amerikai életrajzi film)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.05 Utazás Gasztronómiában
11.35 A balfácán
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
12.05 Ki a főnök? (24.)
12.35 Flipper (15.)
13.30 Tűzoltók (3-4.)
15.15 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciósorozat - 9-10.)
16.50 Modellügynökség (26-27.)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat - 10.)
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kém Game (6.)
20.50 Prince Street (1.)
21.40 Végtelen határok (16.)
22.30 Alkonyzóna (6.)
23.00 Sportváltó (ismétlés)
23.30 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. február 12., szombat

Tv műsor - 2000. február 12. - Szombat

MTV 1


5.45 Agrárvilág
6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor
9.30 Jövő-menő
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Százéves magyar nóták
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 4.)
13.30 Körző
(kulturális magazin)
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 Zenebutik - Zenehíd
Vendég: a Budapest Klezmer Band és Nagy Bandó András
15.50 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 3.
16.20 1100 év Európa közepén
(sorozat - 21.)
16.50 TS
BVSC Brendon-Olimpiacos Pireus
Bajnokok Ligája vízilabda-mérkőzés
18.30 12 ajtó
(játékos show-műsor)
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó. Sporthírek
20.00 Bruhaha
Vidorka „szikrázik”
21.00 IQ Casino
Játék a rulett és a logika szerelmeseinek
22.00 Ó, azok az angolok
(angol vígjáték)
23.35 Gyilkos elme
(amerikai bűnügyi film)

MTV 2


6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Agrárvilág
8.00 Derült égből egy család (20.)
8.50 Parasztruhás kisasszony
(orosz film)
10.40 Emily
(sorozat - 21.)
11.30 Az öreg bánya titka
(sorozat - 2.)
12.00 AERO-magazin
12.30 Kisváros
13.00 Vér a felkelő napon
(amerikai film)
14.35 Kék Ég Légitársaság
15.20 TS - Műkorcsolya Eb
17.10 Slágertévé
18.10 Az ördög talizmánjai
(tévéfilm)
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Álmaim asszonya
(amerikai film)
22.10 Tinédzserparti
22.40 Ally McBeal (15-16.)

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Ici-pici pók
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Batman
- Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
- Maci Laci
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 23.)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat - 14.)
15.05 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 35.)
Egy elkésett avaloni utazó
15.50 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 41.)
Valami van a levegőben
16.45 Kung-fu
(amerikai sorozat - 1.)
17.35 Félix - Kutyának áll a világ
(német sorozat - 3.)
A kutya se jár jól
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz (magazin)
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 125.)
20.00 Drágám, a kölykök összementek!
21.35 Heti Hetes
22.35 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol vígjátéksorozat -11.)
23.05 Híradó - Időjárás
23.20 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 7.)
Lépések
23.50 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.15 Fókusz plusz (ism.)
0.35 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
- Gólkirály
- Blinky Bill
- Rocky és Bakacsin
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Dexter
- Freakazoid
- Beettle Juice
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne: Slágerlista
11.20 Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
11.30 Zoom
12.30 Slágerlista
12.48 Adrenalin
13.10 Slágerlista
13.35 Mozimánia
14.05 Slágerlista
14.30 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.55 Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat)
15.50 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.40 Kaméleon
(amerikai krimisorozat)
17.35 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
A száműzött
18.30 Tények
19.00 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 110.)
19.55 Emberrablók
(amerikai kalandfilm - 2/1.)
21.40 A navarronei különítmény
(angol háborús kalandfilm)
23.50 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
0.20 Ölj vagy ölelj!
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Szegletkő; Napóra
7.05 Hírek
7.25 Összkép (ismétlés)
7.55 A kis medvebocs
8.05 Tarkabarka
9.05 Ami igaz, az igaz
9.20 Gyerekek a nagyvilágból
9.30 Pufóka kalandjai
9.45 Nyelvőrző (ismétlés)
10.00 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.15 A rettenthetetlen riporterek
10.45 Miénk a tér (ismétlés)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.05 (kis) Mamaklub
13.40 Ódon ritkaságok boltja (2/2.)
15.20 Mata Hari - egy kémnő legendája és igaz története
16.15 Jubileum Klagenfurtban - 20 éves a Szabó Kvartett
16.45 Családi album
17.35 Doktor Hangyás
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.40 A Wildfell-ház lakója (3/1-2.)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Távol-Kelet
(amerikai film)
23.30 Híradó
23.50 A fehér ruhás nő
(angol tévéfilm)

HBO


6.30 IFOR-blues
(kanadai háborús film)
8.00 Babar, az elefántok királya
(kanadai rajzfilm)
9.20 Szorít az idő
(amerikai romantikus film)
10.50 A notre-dame-i toronyőr
(amerikai kalandfilm)
12.30 A Twister visszavág
(amerikai akciófilm)
14.10 Jelbeszéd
(amerikai családi film)
15.40 A függetlenség napja
(amerikai sci-fi)
18.05 Mission Impossible
(amerikai thriller)
20.00 Ne törd össze a szívem!
(amerikai vígjáték)
21.40 Halálkanyar
(amerikai thriller)
23.35 A felforgató
(amerikai romantikus film)
1.20 Halálos terápia
(amerikai thriller)
3.15 Ne törd össze a szívem!
(amerikai vígjáték)
4.50 Életveszélyben

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.00 Cinema (ismétlés)
11.25 A balfácán (9.)
11.50 Ki a főnök? (22-23.)
12.40 Flipper (14.)
13.25 Tűzoltók
(amerikai akciósorozat - 1-2.)
15.05 Maxi Max
15.55 Bogaras bogarak
16.25 Lassie
(amerikai sorozat)
16.50 Central Park West
(amerikai sorozat - 13-14.)
18.30 Szeleburdi Susan (9.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó (magazin)
20.00 Kém Game (5.)
20.50 Kék vér (1.)
22.35 Végtelen határok (15.)
23.25 Ómen 3. - A végső leszámolás
(amerikai horror, 1981)
1.25 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. február 11., péntek

Tv műsor - 2000. február 11. - Péntek

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 A bestia
(sorozat - 68.)
10.00 A nagykövet férje
(francia sorozat - 9.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK sorozat - 22.)
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 „Minden szabadon folyjék...”
(sorozat - 6.)
14.45 Három Kívánság Klub
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 14.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kincskereső kisködmön
(sorozat - 6.)
16.30 Éretlenek
(sorozat - 8.)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Sissi hercegnő
(rajzfilmsorozat)
17.30 Szentföldi szent helyek üzenete
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 LEG... LEG... LEGszikon
19.00 Mindent a szerelemért (80.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Szilveszter újra!
Szeszélyes évszakok
21.00 A „dívák” koncertje
21.55 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.20 Ugye, kicsit ismerős?
Törőcsik Mari műsora
23.00 X-akták
(amerikai sorozat - 11.)
23.45 Bank utca

MTV 2


9.05 Kovács Kati felvételei
10.00 „Minden szabadon folyjék” (2.)
10.35 Leletek a jövőből
11.00 Családi kör
11.50 Musica Historica
12.00 Szenzáció (49.)
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 1100 év Európa közepén
14.30 Kettesben
15.10 Klip plusz
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca
17.30 Panoráma
18.00 TS
- Műkorcsolya Eb
- Szakszig, NRc-Egut Eger
(női röplabda)
19.40 Égből pottyant mesék
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Századunk (2.)
20.55 Magyarország 2000
21.25 TS - Műkorcsolya Eb
22.55 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.05 Recept Klub
9.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 34.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 163.)
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 177.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 113.)
16.45 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 7.)
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 124.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 555-556.)
19.50 Koóstoló
Kéthetente szilveszter!
Koós János műsora
21.30 Igaz történetek
Az elnök szolgálatában
(amerikai film)
23.00 Este (hírműsor)
23.15 Pengeélen
(amerikai erotikus film)
0.50 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
1.15 Fókusz (ismétlés)
1.40 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Divat Show
9.50 Magyarország holnap
10.20 Follow me
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Tudomány az Interneten
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 603.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 11-12.)
15.10 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat  - 365.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 8.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 89.)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 109.)
19.55 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel
Kabaré
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Szeszélyes éjszakák
Autószalon 2000
23.00 Star Trek 5. - A végső határ
(amerikai sci-fi)
0.50 Vörös cipellők
(amerikai erotikus sorozat)

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.15 Bunuel (ismétlés)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.15 Dobsinai körkép
10.25 Budapesti tavasz
(magyar film, ismétlés)
12.00 Lapozó. Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Minoritates Mundi
13.00 Felelet az életnek (ism.)
13.35 A teremtő kéz
(német sorozat - 7/6.)
13.50 Helikon (ismétlés)
14.10 Mindörökké Chanel
(angol dokumentumfilm )
15.20 Pop-sa- rock
15.50 Rizikó
(spanyol-portugál sorozat - 6.)
16.20 Miénk a tér
Fiatalok egy órája
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar Világ
19.30 Esti kérdés
19.45 Az Olsen banda újra akcióban
(dán vígjáték)
21.20 Impressziók
21.30 Híradó. Sport
22.00 A kemény mag
(olasz film )
23.30 Híradó
23.45 Az ördög
(lengyel film)

HBO


6.30 Bármit megteszek
8.30 Robin Hood legújabb kalandjai
9.25 Vasmadarak 4.
11.05 A hullámok rabjai
12.45 Mint a királyok
14.25 Nem vagyunk már ugyanazok
15.55 Egy kölyök Arthur király udvarában
17.30 Babar
18.00 Fránya macska
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Forrest Gump
(amerikai film)
22.20 Egy amerikai farkas Párizsban
(amerikai horrorvígjáték)
24.00 Életre-halálra
(amerikai akciófilm)
2.10 Igazi szex

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (65.)
9.50 Utazás Gasztronómiában (ism.)
10.20 Közvetlen ajánlat
14.25 Nem mondhatsz nemet!
(amerikai film, 1984)
16.10 Eleven (toplista)
16.50 Melrose Place (5.)
17.40 Űrháború: 2063 (15.)
18.30 Cheers (16.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (8.)
20.00 Különleges kommandó (19.)
20.50 Kegyetlen igazság (2.)
22.25 Kisvárosi rejtélyek (10.)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 Cracker (19.)
0.10 72 óra (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. február 10., csütörtök

Tv műsor - 2000. február 10. - Csütörtök

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 A bestia
(sorozat - 67.)
10.00 A nagykövet férje
(francia sorozat - 8.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(német sorozat - 21.)
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek  Időjárás
13.05 Együtt
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 „Minden szabadon folyjék...”
(sorozat -  5 .)
14.58 Hírek - Időjárás
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat  - 13.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kisokos
16.30 Éretlenek
(sorozat - 7.)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Hogyisvanez család
(rajzfilmsorozat)
17.30 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó. Időjárás
18.15 Théma
18.30 LEG... LEG... LEGszíkon
Rózsa György műsora
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 79.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Kisváros
A kísérlet 2.
20.30 Nem jogerős
Szórakoztató jogi show-műsor
21.00 Családi kör
Átültetés
(kisfilm)
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Panoráma
23.00 Twin Peaks (19.)
23.45 Bank utca

MTV 2


9.00 Zenei Műhelyek
10.00 „Minden szabadon folyjék”
(sorozat - 1.)
10.40 Lélektájak
11.00 112
(bűnügyi magazin)
11.30 Pesty Fekete Doboz
12.00 Bor és hatalom (50-51.)
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Delta
14.30 PoliTour
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.30 Magyar Szalon
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.30 Magyar Ház
18.00 TS - Műkorcsolya Eb
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Az emberi nem: férfi és nő
(sorozat - 5.)
21.25 TS - Műkorcsolya Európa-bajnokság
22.55 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 33.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 176.)
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 176.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 112.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 6.)
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 123.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 553-554.)
19.50 Szabadesés
(amerikai akciófilm)
21.25 Zsoldosok
(amerikai akciófilm-sorozat - 11.)
Margo és Julie
22.15 Este (hírműsor)
22.35 Egy zsaru bőréért
(francia krimi)
0.25 Pont hu (ismétlés)
0.55 Fókusz (ismétlés)
1.20 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
9.55 Állatklinika
10.20 Hurrá, utazunk!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Életvitel az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 602.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 9-10.)
15.10 Mission Impossible - Az akciócsoport
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 364.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 7.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 88.)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 108.)
19.55 Férfisztriptíz
Jakupcsek Gabriella show-műsora
20.35 Szenzációs ajánlat
(amerikai vígjáték)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 A remény szele
(német romantikus film)
0.10 Magyarország holnap
1.45 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.15 Fórum (ismétlés)
9.55 Napóra (ismétlés)
10.25 Maigret
(francia sorozat - 2.)
Maigret és a fej nélküli tetem
12.00 Lapozó. Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Régiók (ismétlés)
13.05 Lovagias ügy
(magyar vígjáték, ism.) FF
14.25 Tálentum
Csoóri Sándor
(portréfilm, ismétlés)
15.00 Olvasónapló
Néhány nap Oblomov életéből
(orosz film )
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 Esti kérdés
19.45 Ördögsziget
(izlandi film)
21.30 Híradó. Sport
22.00 Bunuel
22.30 Az andalúziai kutya
(francia rövidfilm) FF
22.45 Aranykor
(francia film, 1930)
23.45  Híradó

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Demi Moore
7.00 Jó barátok
7.30 Egy híján túsz
9.05 Percy, a parkőr
9.35 Mindent a szerelemért
11.10 Tommy Boy
12.50 Bolond szél fúj
14.40 Esethajnalcsillag
16.50 Lapics, a kis suszterinas
(horvát rajzfilm)
18.20 Spinédzserek
(amerikai vígjáték)
20.00 Róka fogta...
(német krimivígjáték)
21.25 A cég
(amerikai thriller)
24.00 Torrente, a törvény két balkeze
(spanyol akcióvígjáték)
1.40 A nyakék nyomában
3.20 Szerelemi csetepaté

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 64.)
10.00 Közvetlen ajánlat
12.40 A muzsika hangja
(amerikai musical, 1965)
15.35 72 óra
(ajánlóműsor)
16.05 Chicago Hope (68.)
16.50 Melrose Place (4.)
17.40 Űrháború: 2063 (14.)
18.30 Cheers
(amerikai vígjátéksorozat - 15.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 7.)
20.00 Csillagkapu (42.)
20.50 Kedves ellenségem
(amerikai sci-fi, 1985)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Kisvárosi rejtélyek
(amerikai sorozat - 9 .)
23.25 72 óra (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. február 9., szerda

Tv műsor - 2000. február 9. - Szerda

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 A bestia (66.)
10.00 A nagykövet férje
(francia sorozat - 7.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(német sorozat - 20.)
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Rosszcsont kalandjai
14.30 „Minden szabadon folyjék...”
(sorozat -  4.)
15.10 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 12.)
15.59 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke... (8/4.)
16.30 Éretlenek
(sorozat - 6.)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Twist Olivér
(rajzfilmsorozat)
17.30 Egyháztörténeti vázlatok
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
19.00 Mindent a szerelemért (78.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
21.00 Pesty Fekete Doboz
21.30 Magyar Szalon
Összefoglaló a 31. Magyar Filmszemléről
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Fogadóóra
23.00 A Ferramonti-örökség
(olasz film)
0.45 Bank utca

MTV 2


9.05 Közvetítés a parlament üléséről
12.00 Specht tanár úr (15.)
12.45 Néprajzi értékeink
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Aranyfüst
15.30 Szabad Verseny
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS
- Szolnoki Olaj-Matáv Pécs
(férfi kosárlabda-mérkőzés)
- Műkorcsolya Európa-bajnokság
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 „Én a teljes életet szeretem...”
Petrovics Emil zeneszerző
21.20 A serfőző (2.)
22.20 TS - Műkorcsolya Európa-bajnokság
23.20 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Barátok közt (ismétlés)
9.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin  sorozat - 32.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 161.)
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 175.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 111.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 5.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 122.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 551-552.)
19.50 Harmadik műszak
(amerikai sorozat - 1.)
20.40 A riporter: Frei Tamás
21.40 Maffiózók
(amerikai sorozat - 1.)
22.50 Este
(hírműsor)
23.10 Pont hu
(multimédia-magazin)
23.40 Jogában áll hallgatni
(amerikai krimisorozat - 10.)
0.30 Antenna
1.00 Fókusz (ismétlés)
1.25 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Baba-Mama magazin
9.50 Zoom
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 601.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 7-8.)
15.10 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm -sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 363.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 6.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 87.)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 107.)
19.55 Rex felügyelő
20.50 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
Halálos zuhanás
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Bopha
(amerikai film)
0.30 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
1.05 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Napóra (ismétlés)
9.40 Emlékek, emlékek
(francia film, ismétlés)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Gazdakör (ismétlés)
12.50 Pop-sa-rock (ismétlés)
13.20 Táncház (ismétlés)
13.50 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
14.20 Anziksz (ismétlés)
14.35 Az első lépések
14.45 Világhajó (6.)
15.15 Expedíció hét kontinensen át (18/6.)
15.45 Blanka
(dokumentumfilm)
16.40 Az élő bolygó (12/12.)
17.35 Gyerekek a nagyvilágból
17.40 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Esti kérdés
19.45 Eltűnt személyek irodája (6/6.)
20.35 Európai kaleidoszkóp
20.45 Fórum
21.30 Híradó - Sport
22.00 A világkultúrák színterei
22.55 A teremtő kéz (7/6.)
23.10 Szkülla
23.35 Sportképek extra
24.00 Híradó

HBO


6.30 Így készült: Rosszfiúk
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Turbócsapat
9.10 Nyomul a banda
10.55 Túlütés
12.40 Tűzmadár-akció
14.15 Gyilkosság a kisvárosban
15.55 Su-Ling legendája
16.45 Expedíció
18.20 Turbócsapat
20.00 A Twister visszavág
(amerikai akciófilm)
21.40 Godzilla
(amerikai fantasztikus akciófilm)
24.00 Ha megy a busz
(amerikai társadalmi dráma)
2.00 Boogie Nights

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 63.)
10.00 Közvetlen ajánlat
14.25 Vegyünk új mamit!
(amerikai vígjáték, 1993)
15.50 Jövőnéző (ismétlés)
16.20 Cinema (magazin)
16.50 Melrose Place
(amerikai sorozat - 3.)
17.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 13.)
18.30 Cheers
(amerikai vígjátéksorozat - 14.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (6.)
20.00 Lenni vagy nem lenni
(amerikai vígjáték, 1983)
21.50 Ügyvédek (9.)
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 Kisvárosi rejtélyek
(amerikai sorozat - 8.)
23.35 Cinema (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. február 8., kedd

Tv műsor - 2000. február 8. - Kedd

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 A bestia (65.)
10.00 A nagykövet férje
(francia sorozat - 6.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(sorozat - 19.)
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Rosszcsont kalandjai
14.30 „Minden szabadon folyjék...”
(sorozat - 3.)
15.10 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 11.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 A nagy ho-ho-horgász
(rajzfilmsorozat)
16.05 Meselánc
16.30 Éretlenek
(sorozat - 5.)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Nyekk! A macska
(rajzfilmsorozat)
17.30 Katolikus krónika
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Zöldpont (magazin)
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 77.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 49.)
20.50 Telemázli
21.20 Koffer
21.45 Három Kívánság Klub
22.00 Híradó - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Szabad verseny
23.05 Visszatérés - Kicsi, de nagyon erős 2.
(magyar film)
1.00  Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Iskola utca
Tanodu
17.30 féLÓRA
(lovasmagazin)
18.00 TS - Műkorcsolya Európa-bajnokság
19.40 Rémusz bácsi meséi
(mesefilm-sorozat)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A madarak élete
(angol sorozat)
21.25 Bebukottak
(dokumentumfilm)
22.55 TS - Műkorcsolya Európa-bajnokság
Férfi rövidprogram
23.25 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár
12.57 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 31.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 160.)
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 174.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 110.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 4.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 121.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 549-550.)
19.50 Csíííz
20.50 RTL Klub pótszilveszter
Válogatás a szilveszteri műsorból
Benne: Heti Hetes
21.40 Igazságos küldetés
(amerikai akciófilm)
23.20 Este (hírműsor)
23.40 Művészbejáró
Metró
(francia film)
1.25 Fókusz (ismétlés)
1.45 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Szőrmentén
9.50 Adrenalin
10.20 Segíts magadon!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.45 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 600.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 5-6.)
15.10 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm -sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 362.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 5.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 86.)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 106.)
19.55 Forró nyomon
20.50 Miss pszichozsaru
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Alvilági játszma
23.25 Esküdt ellenségek
0.20 Háló@Világ
1.05 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Millenniumi Krónika
9.45 Napóra (ismétlés)
10.20 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz tévéfilm - 2/1.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Tükör (ismétlés)
13.00 Krónika (ism.)
14.20 Ami igaz, az igaz
14.35 Tarkabarka (ismétlés)
15.35 Felelet az életnek
16.10 Az élő bolygó (12/11.)
A nyílt tenger
17.05 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Ablakmesék: Az elválaszthatatlanok
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 Esti kérdés
19.45 Körhinta
(magyar film) FF
21.15 Nyitány
21.30 Híradó - Sport
22.00 Tudósítás a 31. Magyar Filmszemléről
22.15 Tóth János filmjei
Örökmozi; Csendélet; Poézis; Aréna; Ragyogás
23.50 Híradó
0.05 Egy lány elindul
Portréfilm Szörényi Éváról

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék - Szex a filmekben
7.00 Babar - Szerepcsere
(kanadai rajzfilm)
7.30 Jelbeszéd
(amerikai családi film)
9.00 Kalózok kincse
(amerikai ifjúsági film)
10.25 Nem vagyunk már ugyanazok
(amerikai film)
11.55 Jófiú
(amerikai thriller)
13.20 Mackókaland
(kanadai kalandfilm)
14.55 Huck és a szívkirály
(amerikai kalandfilm)
16.35 Lestrapált emberek
(amerikai romantikus film)
18.30 Jelbeszéd
(amerikai családi film)
20.00 Lázadj!
(kanadai-olasz-amerikai vígjáték)
21.35 A sakál árnyéka
(amerikai thriller)
23.30 Igazi szex - 21.
(amerikai erotikus magazin)
0.20 Kifutó a semmibe
(amerikai életrajzi film)
2.25 Az igazság kötelez
(francia krimi)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 62.)
10.00 Közvetlen ajánlat
13.50 Gyilkosságra  felhatalmazva
(amerikai film, 1984
15.30 Sportváltó (ismétlés)
16.00 Chicago Hope
(amerikai kórházsorozat - 67.)
16.50 Melrose Place
(amerikai sorozat - 2.)
17.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 12.)
18.30 Cheers (13.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 5.)
20.00 Gyilkos ösztön
(amerikai krimi, 1983)
21.40 Matlock
(amerikai krimisorozat - 49.)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Kisvárosi rejtélyek
(amerikai sorozat - 7.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek