2000. január 31., hétfő

Tv műsor - 2000. január 31. - Hétfő

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 A bestia (59.)
10.00 Vágyak földje (16/16.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 13.)
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Rosszcsont kalandjai
14.30 Utánam, srácok! (3.)
15.00 Hírek -  Időjárás
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 5.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Hon-lap
16.25 Éretlenek
(magyar tinisorozat - 12.)
16.56 Hírek - Időjárás
17.00 Egy csipetnyi Grönland (3/3.)
17.30 Maradj velünk!
17.35 Az egyházi törvény módosításáról
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó -Időjárás
18.15 Théma
18.30 Szerencsepercek
19.00 Mindent a szerelemért (72.)
19.30 Híradó - Sporthírek
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 4.)
21.20 Kettesben
Szilágyi János műsora
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Magyar Szalon
23.00 Propellervirág
(német tévéfilm)
0.20 Bank utca

MTV 2


9.05 Schubert műveiből
10.00 Az MTV archívumából
11.00 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Szenzáció
(sorozat - 46.)
12.50 Nemzeti értékeink
13.00 Hírmagazin
13.30 Einblicke (2.)
14.00 Közvetítés a parlament rendkívüli üléséről
16.05 Iskola utca - Heted7fő
(mesedélután)
17.30 Kvartett
18.00 TS
MiZo PVSK-USA
Női kosárlabda
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Fejtő Ferenc (2/2.)
21.25 Beszéljünk a jövőnkről 4.
21.40 A nagy turné
(amerikai film)
23.15 Záróra

RTL Klub


6.00 Top Shop
6.30 Reggeli
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat - 73.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Recept Klub; Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.50 Klip Klub
14.20 Kész átverés
14.35 Az első csók
(francia tinisorozat - 151-152.)
Új szokások; A rémálom
15.25 Második csók
(francia tinisorozat - 170.)
15.50 Celeste
(argentin sorozat - 25.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 104.)
Elvakultan 2.
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villám játék)
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 113.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 537-538.)
19.50 A bizalom ára
(amerikai akciófilm)
21.40 Helyszíni szemle
(bűnügyi magazin)
22.30 Este (hírműsor)
22.50 Neve: Senki
(amerikai kalandfilmsorozat)
Támadjatok!
23.40 Országház (ismétlés)
0.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.35 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Ötödik dimenzió
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Divat Show
11.45 Állatklinika
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 A repülés hercege
(angol film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 594.)
15.10 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 356.)
16.45 Samantha
(venezuelai teleregény - 80.)
17.40 Luz Maria
(perui teleregény - 174.)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 96.)
19.55 A Dél-tenger kincse
(francia kalandfilmsorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Gól! Gól!! Gól!!!
23.05 Nyugat
24.00 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
0.35 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Magyar világ (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.25 Emlékképek (ismétlés)
10.45 A tábor
(dokumentumfilm, ismétlés)
11.10 Örökség
(angol-kanadai sorozat - 14/3.)
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Mozgó Kép (ismétlés)
13.00 Elfeledett tájakon
Magas-Bakony (ismétlés)
13.30 Teleenciklopédia
13.45 A fogoly sárkány
(finn dokumentumfilm) FF
14.35 Mesélő cégtáblák
15.05 Szigetvilág (10/3.)
16.00 Hungaria Litterata
16.45 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
17.00 Well on the Way
17.30 Paddington kalandjai
17.50 Műsorismertetés
18.00 Napóra
18.50 Sportképek
20.55 Tükör - Rezesek
(dokumentumfilm)
21.30 Híradó - Sport
22.00 Pro Patria
Válogatás Sára Sándor rendezői és operatőri életművéből
Krónika
(dokumentumfilm-sorozat - 7.) FF
23.20 Interfolk ’99
III. Hivatásos Néptáncművészeti Fesztivál - 2/2.
23.40 Híradó

HBO

6.30 Szederkert
7.00 Jó barátok
7.30 Nem vagyunk már ugyanazok
8.55 Száguldás életre-halálra
10.35 Műszak után, Las Vegas!
12.15 Flubber - A szórakozott professzor
13.50 Csak azért is hős
15.10 Nyomul a banda
17.00 Cher Las Vegasban
18.00 Mozi! Mozi! Mozi!
18.30 Nem vagyunk már ugyanazok
20.00 Támadás a torony ellen
21.35 Ronda ügy
23.15 A múmia legendája
1.00 Életre, halálra
3.10 Az áruló csókja

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (56.)
10.00 Közvetlen ajánlat
13.20 Drága testek (ism.)
14.05 Modellügynökség (ismétlés)
15.35 Flipper
(amerikai kalandsorozat, ismétlés)
16.20 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 202.)
A Jazz városában
17.40 Űrháború: 2063 (6.)
18.30 Cheers (7.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (21.)
20.00 Az ügyfél
(amerikai thriller, 1994)
22.15 Ügyvédek (6.)
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Kisvárosi rejtélyek (1.)
24.00 Jövőnéző (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. január 30., vasárnap

Tv műsor - 2000. január 30. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
6.20 „Így szól az Úr!”
6.30 Garfield és barátai
6.55 Vasárnap-sziget
8.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 4.
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
11.00 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.30 Taljánok Csizmaországban
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
(országfejlesztő magazin)
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 2.)
Meztelen tények
13.30 A vidéki ház
(francia vígjáték)
15.10 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.35 A madarak élete
(angol ismeretterjesztő sorozat - 4.)
16.30 Emily
(kanadai sorozat - 20.)
A gyógyulás ideje
17.25 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.55 Csodavilág
A világ csodái - a csodák világa
Rózsa György műsora
19.00 7 óra
20.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
Közreműködik: Udvaros Dorottya és Kern András
21.00 A hét filmje
A csodaszer
(amerikai film)
22.40 Vivente e Moriente - Élőkről és holtakról
Visszaemlékezés Járdányi Pál zeneszerző zenetudósra
23.25 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2

6.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
6.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
6.50 Rondó
Kisebbségi magazin
7.40 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - Válogatás
8.00 Örömhír
A református egyház műsora
8.20 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
8.25 Tükör által
Sajgó Szabolcs versei
8.40 Katolikus krónika
9.00 Mai hitvallások
Tőkés László
9.20 Püspökszentelés
9.45 Julie 12 és fél éves lesz
(francia tévéfilm)
11.10 Klip plusz
11.30 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Utána: Svéd gyufa (4.)
13.00 Zöldpont
13.55 tREND
14.20 12 ajtó
14.50 Szentföldi szent helyek üzenete
A Boldogság hegye
15.10 TS
Honvéd-Domino-Dubrovnik
Vízilabda KEK negyeddöntő mérkőzés
16.20 Vivente e Moriente - Élőkről és holtakról
17.05 Bruhaha
18.00 IQ Casino
18.55 TS
Férfi kézilabda Eb-döntő
Közvetítés Zágrábból, felvételről
20.30 Bűvös hatos
21.00 7 óra
21.55 MM - Tollas Tibor
22.00 TS
Benne: Hírek; Totó; Ausztrál tenisz
22.25 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 11.)
Ezüstcsengettyűk
23.10 Századfordító magyarok
Hegedűs Géza A-tól Z-ig

RTL Klub


6.30 Az időjárás csodái
(amerikai ismeretterjesztő-sorozat - 5.)
7.00 Kölyökklub
Cicabogarak; Superman; A mágus; Batman
10.25 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 A Sagala titka
(lengyel kalandfilmsorozat - 15.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 Irán - Észak titkai
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Autómánia (ismétlés)
13.40 Kész átverés
14.00 Gloriett a hullának
(angol krimi)
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 17.)
16.40 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/19.)
17.10 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat - 12.)
17.40 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat - 12.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 112.)
20.00 A nagy balhé
(hongkongi akcióvígjáték)
21.50 Igaz történetek
A hetedik fiú
(amerikai film)
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Országház
0.15 Irán - Észak titkai
(angol természetfilm, ismétlés)
1.10 Akták (ismétlés)
1.30 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Dexter laboratóriuma
- Freakazoid
- Beettle Juice
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.50 Rinaldo Rinaldini
(német kalandfilmsorozat)
12.35 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
13.00 Robin Williams és a delfin
(angol természetfilm)
13.45 Gyorsabb a golyónál
(olasz western)
15.15 McGyver
(amerikai krimisorozat)
Pénzért vagy szerelemből
16.10 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
17.05 Xena
(amerikai fantázia-sorozat)
18.00 Napló
Közben: Tények
19.00 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 95.)
19.55 Szenzációs recepciós
(amerikai vígjáték)
21.40 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Két detektív egy gyilkosság
23.15 Miss Arizona
(magyar film)
1.10 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Élő egyház; Postabontás; Magyar Világ
6.35 Periszkóp (ismétlés)
7.15 Patrick, a postás
7.30 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám
(francia rövidfilm)
7.45 Az időgép (12/8.)
Új kalandok; Öt szép fátyolhal
8.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
8.25 Hungaria Litterata
9.10 Magyar történelmi arcképcsarnok
Esterházy Pál
9.25 Magyar Művészetért
10.00 Istentisztelet
11.05 Forrásvidék
11.35 Beavatás
11.55 Vers
Nagy László: Jártam én koromban, hóban
12.00 Hírek
12.10 Nótacsokor
12.30 És múlnak az évek...
13.05 A meseautó
(magyar játékfilm)
14.35 Emlékképek - Régi híradók
15.00 Örökség
(angol-kanadai sorozat - 3.)
Vérrokonok
15.45 Szigetvilág (10/3.)
A vikingek nyomában, ősi hajók útvonalán
16.40 Helikon
16.55 Mozgó Kép
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
Kedvenc hangszerem
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.10 Tematikus este
Szibéria, távoli rokonaink
19.15 Stúdióbeszélgetés Schmidt Évával
19.30 Gyógyító dobok
20.05 Burját áldozati ünnep
20.45 Jankovics Marcell: Csodaszarvas
21.05 Derszu Uzala
(szovjet játékfilm)
23.25 Távoli utakon
23.55 Jakut hagyományok
0.25 Sportpercek
0.35 Lóverseny
0.55 Vers (ism.)

HBO



6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Vegasi vakáció
8.35 Spice World
10.05 Babar - Nagy Adorján, a király
10.30 Anna Karenina
12.20 Vérdíj 2. - A nagy robbanás
14.00 Mennyei szerelem
15.40 Hollywoodi csemegéi
16.05 Csendestárs
18.00 Államérdek
20.00 A függetlenség napja
22.25 Provokátor
0.10 Visszapassz
2.05 Szerelmi csetepaté
3.55 Az ördög ügyvédje

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.05 Utazás Gasztronómiában
11.35 A balfácán (6.)
12.00 Ki a főnök? (24.)
12.30 Flipper
(amerikai sorozat - 11.)
13.25 Casdorff és társa (23.)
14.15 Széllovagok (40.)
A zene mámora
15.10 Nikita (5-6.)
16.50 Modellügynökség (22-23.)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat - 6.)
Mint a sánta kutyát
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kém Game
(amerikai kalandsorozat - 2.)
A lélek mélységei
20.50 Drága testek (20.)
Fehér puskapor
21.40 Végtelen határok (12.)
Sötét dolgok
22.30 Alkonyzóna (4.)
A tanársegéd
23.00 Sportváltó (ismétlés)
23.30 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. január 29., szombat

Tv műsor - 2000. január 29. - Szombat

MTV 1


5.45 Agrárvilág
6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor - ma a zenéről
Benne: Hasonlítok Rám?; UVE
9.20 Lurkó Kupa
9.30 Jövő-menő
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Népzenei magazin
Táncházak Budapesten
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 1.)
13.30 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 Zenebutik - Zenehíd
Vendég: Tomkins Énekegyüttes és Kern András
15.50 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje
16.20 1100 év Európa közepén (19.)
Udvarhelyszék
16.50 TS
FTC-USA Női nemzetközi kosárlabda-mérkőzés
18.30 12 ajtó
Játékos show-műsor
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Bruhaha
Kabaré a köbön
21.00 IQ Casino
Játék a rulett és a logika szerelmeseinek
22.00 Sekély sírhant
(angol fekete komédia)
23.35 Erik, a viking
(angol fantáziafilm)

MTV 2

5.45 Agrárvilág - Válogatás
6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Agrárvilág - Válogatás
8.00 Derült égből egy család
(német sorozat - 18.)
8.55 Én, a világos, meg a Sötét
(olasz film)
10.35 Emily
(kanadai sorozat - 19.)
Babilon folyói
11.25 Lurkó Kupa
11.50 Zenelánc
Hidas Frigyes: Harsona quartett
12.00 Déli harangszó
Utána: Svéd gyufa
(francia tévéfilmsorozat - 3.)
Három mentolos nyalóka
13.00 Kisváros
Gyilkos játszma
13.30 Gaia
Ökológiai filmújság
14.00 Filmmúzeum
Algír
(amerikai film) FF
15.40 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat)
Sok szerencsét! (ism.)
16.25 Slágertévé
Slágerek egymás között
A negyvenes, hatvanas és nyolcvanas évek slágerei
17.20 A gyilkos baba
(francia tévéfilm)
18.50 Lyukasóra
19.40 Esti mese
Süni és barátai: Mii tegyünk el télire?
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Linda és a főtörzs
(olasz sorozat - 8.)
A doktornő halála
22.05 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
22.35 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 9-10.)

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Cicabogarak
- Superman
- A mágus
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
- Maci Laci
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 21.)
12.25 Rokonszenvedelmek
(amerikai vígjátéksorozat - 4.)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Marakodók
(francia vígjáték)
15.50 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 34.)
16.40 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 39.)
Egyedül
17.30 Várom a párom
Párkereső show
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 111.)
20.00 Gálvölgyi-show
20.35 Kész átverés-show
21.40 Heti Hetes
22.40 Tébolygó
23.40 Híradó - Időjárás
23.55 Fekete vipera
(angol vígjátéksorozat - 9.)
0.25 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 5.)
Mindig hallom a hátam mögött
0.55 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.20 Fókusz plusz (ism.)
1.40 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Dexter laboratóriuma
- Freakazoid
- Beettle Juice
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne:
Slágerlista
11.20 Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
11.50 Slágerlista
12.05 Zoom
13.05 Slágerlista
13.35 Mozimánia
14.30 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.55 Farscape - Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat)
15.50 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.40 Kaméleon
(amerikai krimisorozat)
17.35 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
18.30 Tények
19.30 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 94.)
20.00 Cyborg - A robotnő
(amerikai akciófilm)
21.35 Robin Cook: invázió
(amerikai thriller - 2/1.)
23.30 Irigy Hónaljmirigy szupershow
0.20 Tüzes viszony
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör
6.05 Élő forrás (ismétlés)
6.35 Napóra (ismétlés)
7.05 Hírek - Napi műsorajánlat
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 A kis medvebocs
(kanadai rajzfilm)
8.00 Tarkabarka
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Áskál kutya kalandjai
9.40 Gyerekek a nagyvilágból
Kedvenc állatom
9.55 Nyelvőrző (ismétlés)
10.10 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.20 A rettenthetetlen riporterek
A fejpénz
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
11.55 Vers
Tóth Éva: Hóhatár
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz - Gödöllő
13.05 Minorates Mundi
13.35 (kis) Mamaklub
14.10 Limonádé Joe
(csehszlovák filmvígjáték)
15.45 Eizenstein - A mester háza
(orosz dokumentumfilm)
16.40 Nyolc csendes év...
Kórógy, Kopács, Szentlászló
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.00 Tálentum - Tabányi Mihály
19.30 Esti kérdés
19.45 Szép remények
(angol tévéfilm - 4/1-2.)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Halál egyenes adásban
(francia film)
0.05 Híradó
0.10 Vers (ism.)
0.20 Fantozzi
(olasz film)

HBO


6.30 Szökevények
8.10 Távol, ahol az elefántok
10.00 Golden Globe Díjátadás 2000
12.05 Hét év Tibetben
14.20 Meglesni és megszeretni
16.05 O. J. Simpson története
17.40 Végzetes fotók
19.30 Így készült: Rosszfiúk
20.00 Gyilkosság a kisvárosban
21.40 Tudom, mit tettél tavaly nyáron
23.25 Szilikon völgy
1.05 Véres játék 3.
2.45 Gyilkosság a kisvárosban
4.25 Gyilkosság a Fehér Házban

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.00 Cinema (ismétlés)
11.25 A balfácán (5.)
11.50 Ki a főnök? (22-23.)
12.40 Flipper (10.)
Testvérek között
13.25 Casdorff és társa (22.)
Vigyázz, látlak!
14.15 Széllovagok (39.)
15.05 Maxi Max
15.55 Bogaras bogarak
(amerikai komputer-animációs sorozat)
16.25 Lassie (22.)
16.50 Central Park West (9-10.)
18.30 Szeleburdi Susan (5.)
Kosaras álmok
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
20.00 Kém Game (1.)
20.50 Drága testek (19.)
21.40 Nászéjszaka kísértetekkel
(amerikai vígjáték, 1986)
23.10 Végtelen határok (11.)
24.00 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. január 28., péntek

Tv műsor - 2000. január 28. - Péntek

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia (58.)
10.00 Vágyak földje (15.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 12.)
Fej vagy írás
12.00 Déli harangszó
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat)
Az álmos völgy legendája
14.25 Utánam, srácok!
(sorozat - 2.)
Bicajozni tudni kell!
14.58 Hírek - Időjárás
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 4.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kincskereső kisködmön
(sorozat - 4/4.) FF
16.30 Éretlenek (11.)
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Sissi hercegnő
(amerikai rajzfilmsorozat)
Búcsú a fegyverektől
17.30 Szentföldi szent helyek üzenete
A Boldogság hegye
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 LEG... LEG... LEGszikon
Rózsa György műsora
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 71.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Gyilkosság az Orient expresszen
(angol film)
22.05 Híradó - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Ugye, kicsit ismerős?
Törőcsik Mari műsora
...mánia? ambíció?...
23.05 X-akták
(amerikai sorozat - 9.)
23.50 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 Remekművek
Chopin műveiből
10.00 Az MTV archívumából
Emberek a természetben
„A Bakony rengetegében”
Papp Zoltán kerületvezető erdész
10.25 Teremtők és teremtmények
Könnyed alkalmazkodás
11.00 Családi kör
12.00 Déli harangszó
Utána: Szenzáció (45.)
12.50 Három kívánság klub
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 1100 év Európa közepén
14.30 Önök kérték!
15.30 Magyar Ház - Kézfogás
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 Panoráma
18.00 TS - Ausztrál teniszbajnokság
19.40 Esti mese
Égből pottyant mesék: Az óriások birodalma
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A Századunk Műhelyéből - 31.
20.50 Magyarország 2000
21.25 Millenniumi könyvtár
Vasvirág
(magyar film)
22.55 Záróra

RTL Klub


6.00 Top Shop
6.30 Reggeli
8.55 Recept Klub
9.05 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat - 72.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Recept Klub; Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.50 Klip Klub
14.20 Kész átverés
14.35 Az első csók
(francia tinisorozat - 149-150.)
Magány; Új szokások
15.25 Második csók
(francia tinisorozat - 169.)
15.50 Celeste
(argentin sorozat - 24.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat-103.)
Elvakultan 1.
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 110.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 535-536.)
19.50 Koóstoló
21.30 Öreglányok
(amerikai vígjátéksorozat)
Légy úrihölgy!
Szerelmi háromszög
22.30 Este
(hírműsor)
22.50 Valami gonosz
0.10 Vágyak háza
0.35 Fókusz (ismétlés)
1.00 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Divat Show
9.50 Magyarország holnap
10.20 Follow me
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Tudomány az Interneten
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Zorro, a fekete lovas
(olasz-francia kalandfilm)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 593.)
15.10 Mission impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 355.)
16.45 Samantha
(venezuelai teleregény - 78.)
17.40 Luz Maria
(perui teleregény - 173.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 93.)
19.55 Dáridó
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.25 Szeszélyes éjszakák
22.30 A szakasz
(amerikai film)
0.30 Autószalon 2000
1.00 Vörös cipellők
(amerikai erotikus sorozat)

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 A játszma (ismétlés)
Színészsorsok Erdélyben
9.40 Napóra (ismétlés)
10.15 Kedves papa
(olasz film) FF
11.55 Vers
Kovács András Ferenc: És Christophorus énekelt
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Kedves (ismétlés)
13.00 A teremtő kéz
(német sorozat - 7/4.)
A vadállatfarm
13.15 „Megidézett történelem” (ismétlés)
14.20 A hóbortos húszas évek
(angol dokumentumfilm)
Újra a Montparnasse-on
15.15 Pop-sa-rock
15.45 Rizikó
(spanyol-portugál sorozat - 4.)
Határok nélkül
16.10 Miénk a tér
Fiatalok egy órája
17.15 Gyerekek a nagyvilágból
Kedvenc állatom - Anna és a mosómedve
(francia sorozat)
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar Világ
19.30 Esti kérdés
19.45 Az Olsen banda bosszúja
(dán filmvígjáték)
21.25 Impressziók
(lengyel animációs filmetűd)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A fehér ruhás nő
(angol tévéfilm)
23.50 Híradó
23.55 Vers (ism.)
0.10 Magocska
(lengyel film, ismétlés)

HBO


6.30 Az új Robinson család
8.15 Pinokkió
9.50 Wanderers
11.50 Veszélyes fegyenc
13.40 Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2.
15.35 Lambada - A tiltott tánc
17.20 Babar - Régi szép idők
17.55 Tűzmadár akció
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 A felforgató
21.45 A múmia legendája
23.30 Rés a pajzson
1.15 Igazi szex 20.
2.05 Nyerő páros
3.35 A hatnejű Tom balladája
4.40 A gyanú

TV3



5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (55.)
9.50 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.20 Közvetlen ajánlat
14.15 A vasálarcos
(angol kalandfilm, 1977)
16.10 Eleven
16.50 Beverly Hills 90210 (201.)
Csak te létezel
17.40 Űrháború: 2063 (5.)
18.30 Cheers (6.)
A titok
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (20.)
Szerelem első veszekedésre
20.00 Különleges kommandó (17.)
Feszült helyzet
20.50 A halál keresztútján
(amerikai gengszterfilm)
22.50 Szárnyak (46.)
23.15 Hír3 (ismétlés)
23.45 Cracker (16.)
0.35 72 óra (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. január 27., csütörtök

Tv műsor - 2000. január 27. - Csütörtök

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia (57.)
10.00 Vágyak földje (14.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 11.)
A kistestvér
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.05 Rondó
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat)
Az álmos völgy legendája
14.30 Utánam, srácok!
(gyermekfilmsorozat - 1.)
A hídrakéta
14.58 Hírek - Időjárás
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 3.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kisokos
16.30 Éretlenek
(sorozat - 10.)
A titok
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Hogyisvanez család
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Püspökszentelés
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 LEG... LEG... LEGszikon
Rózsa György műsora
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 70.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Kisváros
Gyilkos játszma 2.
20.30 Nem jogerős
Szórakoztató jogi show-műsor
21.00 Családi kör
Őszinte beszélgetés a családról
Mi ketten
(kisfilm)
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Panoráma
Szaniszló Ferenccel
23.00 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 17.)
23.45 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Önarckép
Gregor József
10.00 Az MTV archívumából
10.00 Emberek a természetben
Ő az én nagymamám... - Deutsch Panna
10.25 Teremtők és teremtmények
A Magyar népmesék és a bábok
11.00 Pesty Fekete Doboz
11.30 Koffer
Kedvcsináló kul(t)túrák külföldön
Nepál
12.00 Déli harangszó
Utána: Bor és hatalom (44-45.)
13.05 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Delta - A legenda újraéled
14.30 Körző
Közép-európai kulturális magazin
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.30 Magyar Szalon
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.30 Magyar Ház
Palackposta - üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
18.00 TS
- Ausztrál teniszbajnokság
- Dunaferr SE-NYVSC férfi röplabda-mérkőzés
19.40 Esti mese
Vízipók-csodapók
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Az emberi nem: férfi és nő
(angol sorozat - 4.)
Az élet határkövei
21.20 Mozart születésnapjára
Mozart: B-dúr szonáta K. 333
21.45 Egy taxi az éjszakában
(francia-olasz film)
23.25 Záróra

RTL Klub


6.00 Top Shop
6.30 Reggeli
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat - 71.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Recept Klub; Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.50 Klip Klub
14.20 Kész átverés
14.35 Az első csók
(francia tinisorozat - 147-148.)
Szerencsétlen találkozás; Felfordulás
15.25 Második csók
(francia tinisorozat - 168.)
15.50 Celeste
(argentin sorozat - 23.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 102.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 109.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 533-534.)
19.50 Pandakaland Kínában
(amerikai kalandfilm)
21.20 Zsoldosok
(amerikai akciófilm-sorozat - 9.)
22.10 Este
(hírműsor)
22.30 A vezeklő
(francia film)
0.05 Pont hu (ismétlés)
0.35 Fókusz (ismétlés)
1.00 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
9.55 Állatklinika
10.20 Hurrá, utazunk!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Életvitel az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Menekülés Görögországból
(francia film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 592.)
15.10 Mission impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 354.)
16.45 Samantha
(venezuelai teleregény - 77.)
17.40 Luz Maria
(perui teleregény - 172.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 92.)
19.55 Férfisztriptíz
Jakupcsek Gabriella show-műsora
20.30 Alkalom szüli a szexet
(amerikai vígjáték)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Rosamunde Pilchner: A döntő pillanat
24.00 Magyarország holnap
0.40 Széchenyi-emléktúra
1.10 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.10 Fórum (ismétlés)
10.55 Marco Polo
(olasz sorozat - 8/8.)
11.55 Vers
Ady Endre: Idő előtt elmúlni
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Rozmaring
(magyar vígjáték, 1938)
13.50 1100 év Európa közepén
(ismeretterjesztő film)
14.10 Mesélő cégtáblák
A thonet
14.35 Táncpercek
Magyarszováti táncok 1.
14.40 Tükör (ismétlés)
15.10 Helikon (ismétlés)
15.30 A kaméliás hölgy
(lengyel tévéfilm)
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 Esti kérdés
19.40 Emlékszel Dolly Bellre?
(jugoszláv film)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Szubjektív Színházi Kalauz
22.10 A játszma
Színészsorsok Erdélyben
22.40 Emberi hang
(román tévéfilm)
(Feliratos!)
23.45 Híradó
23.50 Vers (ism.)

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék - Sztárok álmai
7.00 Jó barátok
7.30 Fókaütők bandája
8.50 Ámokfutók nyomában
10.25 A dzsungel könyve 2. - Maugli és Balu
12.00 Jelenetek egy áruházból
13.30 Angyalok a padláson
14.55 Szép kis nap!
16.45 Majomszeretet
18.10 Az új karate kölyök
20.00 Copland
21.45 Üzenetek a gyilkostól
23.30 Segítség, elraboltam magam!
1.15 Bosszú és igazság Új-Mexikóban
3.00 Megérint a halál
4.40 Rém-álom az Elm utcában

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 54.)
10.00 Közvetlen ajánlat
13.50 Párbaj a városban
(amerikai thriller, 1984)
15.35 72 óra
(ajánlóműsor)
16.05 Chicago Hope (64.)
Azonosítás
16.50 Beverly Hills 90210 (200.)
A szakítás
17.40 Űrháború: 2063 (4.)
A lázadás
18.30 Cheers (5.)
Sztárszerepben
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (19.)
Egy jó házból való lány
20.00 Csillagkapu (40.)
Egy rossz mozdulat
20.50 Földön kívüli zsaru
(amerikai sci-fi)
22.25 Hír3 (ismétlés)
22.55 Szárnyak
(amerikai vígjátéksorozat - 45.)
Keresztül Amerikán
23.20 72 óra (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. január 26., szerda

Tv műsor - 2000. január 26. - Szerda

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 56.)
10.00 Vágyak földje (13.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 10.)
Lassú ébredés
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazin
(horvát, román)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál tévéfilmsorozat)
Csipegetés innen-onnan
14.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat - 13/13.)
Az utolsó fellépés
14.58 Hírek - Időjárás
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 2.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
(középfokú német nyelvtanfolyam)
16.30 Éretlenek
(sorozat - 9.)
A kaland
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Twist Olivér
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Mai hitvallások
Tőkés László
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 69.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Önök kérték!
21.00 Pesty Fekete Doboz
21.30 Pláne!
Kalandozások a valóság határán
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Fogadóóra
23.00 Róma nyílt város
(olasz film)
0.40 Bank utca

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Remekművek
Mendelssohn műveiből
9.45 Az MTV archívumából
Benne:
9.45 Kerekek és lépések
Bezártuk a kört
10.35 Emberek a természetben
Telepesek - Hoitsy György
11.00 112
11.30 Telemázli
12.00 Déli harangszó
Utána: Specht tanár úr (13.)
A próbaút
12.45 Néprajzi értékeink
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Aranyfüst
15.30 Szabad Verseny
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
(rehabilitációs magazin)
18.00 TS
Benne: Cornexi-FTC
Női kézilabda-mérkőzés
19.40 Esti mese
- Állati pótpapa
- A tyúkól: Az orvosnál
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Fejtő Ferenc
(portréfilm)
21.25 Körtánc az idő dallamára
(angol sorozat - 4/4.)
23.10 Záróra

RTL Klub


6.00 Top Shop
6.30 Reggeli
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas (70.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Recept Klub; Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.50 Klip Klub
14.20 Kész átverés
14.35 Az első csók
(francia tinisorozat - 145-146.)
Harag; A nagy ugrás
15.25 Második csók
(francia tinisorozat - 167.)
15.50 Celeste
(argentin sorozat - 22.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 101.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 108.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 531-532.)
19.50 Medicopter 117 - Légi mentők
(német akciófilm-sorozat - 12.)
20.45 Perpatvar
21.45 Pokoli szolgálat
(amerikai akciófilm-sorozat - 12.)
Az ördög ikertestvére
22.35 Este
(hírműsor)
22.55 Pont hu
(multimédia-magazin)
23.25 Jogában áll hallgatni
(amerikai krimisorozat - 8.)
Családi erőszak 2.
0.15 Antenna
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Baba Mama magazin
9.50 Zoom
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Egy gyermek, akit Jézusnak hívtak
(olasz film - 2/2.)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 591.)
15.10 Mission impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 353.)
16.45 Samantha
(venezuelai teleregény - 76.)
17.40 Luz Maria
(perui teleregény - 171.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 91.)
19.55 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
A vak tanú
20.50 Esti Broadway
Játékos sztárparádé
22.00 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
22.30 Amerikai dzsigoló
(amerikai film)
0.30 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
1.05 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.15 A canterville-i kísértet
(angol film, ismétlés)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Kiss Anna-Gryllus Vilmos: Öreglegények
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Pop-sa-rock (ismétlés)
12.50 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
13.20 Muzsika-szó (ismétlés)
13.50 Tele-enciklopédia
Hogyan kezdődött az élet?
14.10 Világhajó
(holland ifjúsági dokumentumfilm - 8/4.)
Gyapotföldi dal
14.40 Expedíció hét kontinensen át (18/4.)
Tibet - a csúcsok hazája
15.15 Az élő bolygó (12/8.)
Édesvizek
16.10 Hungaria Litterata
16.35 Well on the Way
17.05 Csillagjel (ismétlés)
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Esti kérdés
19.45 Eltűnt személyek irodája
(angol tévéfilmsorozat - 6/4.)
20.35 Fuvola - hárfa
(zenei filmetűd)
20.45 Fórum
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A világkultúrák színterei
22.55 A teremtő kéz
(német ismeretterjesztő sorozat - 7/4.)
23.10 Büntetés
(finn dokumentumfilm)
0.05 Sportképek extra
VirTUS
0.35 Híradó
0.40 Vers (ism.)

HBO

6.30 Hollywoodi csemegék
Apák és csemeték
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Bűnben égve
9.20 Pénzes pasik, könnyű nők
10.50 A korona megmentői
12.20 Az első csapás
13.45 A kastély hercegnője
14.35 Anna Karenina
16.25 Golden Globe Díj-átadás 2000
18.30 A szépségkirálynő halála
20.00 Nem vagyunk már ugyanazok
21.30 Életre, halálra
23.40 Szív- és lábtörést!
1.15 A jaguár
3.00 Torrente, a törvény kétbalkeze
4.40 Szemet szemért

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 53.)
10.00 Közvetlen ajánlat
14.05 Díszkíséret
(amerikai film, 1994)
15.50 Jövőnéző (ismétlés)
16.20 Cinema
16.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 199.)
Őrangyalok
17.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 3.)
18.30 Cheers (4.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 18.)
20.00 Magas, barna férfi felemás cipőben
(amerikai vígjáték, 1985)
21.40 Ügyvédek (5.)
A támadó
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Szárnyak (44.)
Lelki gyorstalpaló
23.25 Cinema (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. január 25., kedd

Tv műsor - 2000. január 25. - Kedd

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 55.)
10.00 Vágyak földje (12.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 9.)
Az újrakezdés
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazin
(szerb, német)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat - 39.)
A revizor
14.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat - 12.)
Szakad a banda
14.58 Hírek - Időjárás
15.05 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia sorozat - 1.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Kibernet
16.30 Éretlenek
(sorozat - 8.)
A félelem
16.58 Hírek - Időjárás
17.00 Fox Kids
Nyekk! A macska!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Katolikus krónika
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 68.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 47.)
Mindenki a vízbe!
20.50 Telemázli
21.20 Koffer
Kedvcsináló kul(t)-túrák külföldön
Nepál 2.
21.45 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Szabad verseny
23.00 A házitanító
(cseh film)
0.50 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Önarckép
Kertesi Ingrid
10.00 Az MTV archívumából
Benne:
10.00 Kerekek és lépések
A nyugati Zemplénben
10.50 Emberek a természetben
Futás négyezren - Frank Tibor
11.15 Kettesben
Szilágyi János műsora
12.00 Déli harangszó
Utána: Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 42-43.)
13.05 Hírmagazin
13.35 Aktuális (ismétlés)
14.00 Évgyűrűk
14.30 Tátrai Band-koncert
16.00 Iskola utca - Tanodu
17.30 Kapás van!
18.00 TS
- Ausztrál teniszbajnokság
- Férfi kosárlabda Magyar Kupa
19.40 Esti mese
- Rémusz bácsi meséi: Melyik a legerősebb állat?
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A madarak élete
21.25 A bűvös árkánum
(olasz film)
23.00 Záróra

RTL Klub

6.00 Top Shop
6.30 Reggeli
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 Barátok közt (ismétlés)
9.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat - 69.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Recept Klub; Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.50 Klip Klub
14.20 Kész átverés
14.35 Az első csók
(francia tinisorozat - 143-144.)
15.25 Második csók
(francia tinisorozat - 166.)
15.50 Celeste
(argentin sorozat - 21.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 100.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 107.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 529-530.)
19.50 Csíííz
20.50 Vészhelyzet
(amerikai kórházsorozat - 22/21.)
21.45 Szakadt szakasz
(amerikai vígjátéksorozat - 13/4.)
22.10 Autómánia
(autósmagazin)
22.40 Este
(hírműsor)
23.00 Művészbejáró
Kényes egyensúly
(amerikai film)
1.20 Fókusz (ismétlés)
1.45 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Szőrmentén
9.50 Adrenalin
10.20 Segíts magadon!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.45 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Egy gyermek, akit Jézusnak hívtak
(olasz film - 2/1.)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 590.)
15.10 Mission impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 352.)
16.45 Samantha
(venezuelai teleregény - 75.)
17.40 Luz Maria
(perui teleregény - 170.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 90.)
19.55 Forró nyomon
20.50 Miss pszichozsaru
(amerikai krimisorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Alvilági játszma
(amerikai akciófilm-sorozat)
23.25 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
0.20 Háló@Világ
1.05 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Millenniumi krónika
9.40 Napóra (ismétlés)
10.15 Orvosok - Dr. Schwarz és dr. Martin
(német sorozat - 4/4.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Anziksz - Kisvárda (ismétlés)
12.35 Tálentum (ismétlés)
13.05 Krónika
(dokumentumfilm-sorozat, ism.) FF
14.35 Ami igaz, az igaz
14.50 Tarkabarka (ismétlés)
15.55 Az élő bolygó (12/7.)
Fölöttünk az ég
16.50 Heuréka! Megtaláltam!
17.20 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 Esti kérdés
19.45 Simon Menyhért születése
(magyar film, 1954) FF
21.15 Liszt: II. magyar rapszódia
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Tik-tak
(svéd film)
(Feliratos!)
23.30 Híradó
23.35 Vers (ism.)
23.45 Színészportrék
Gáspár Sándor

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Whoopi Goldberg
7.00 Babar - Régi szép idők
7.30 Harriet, a kém
9.15 Kispályások
10.55 Csak azért is hős
12.20 Végzetes fotók
14.10 Lángelmék
16.00 A fronton túl
17.40 Hét év Tibetben
20.00 Szerelmi csetepaté
21.55 Nyomul a banda
23.45 Igazi szex
0.40 Szilikon völgy
2.15 A bestia
4.05 Beverly Hillsi zsaru 3.

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 52.)
10.00 Közvetlen ajánlat
14.00 Golden Gate
(amerikai film, 1993)
15.35 Sportváltó (ismétlés)
16.05 Chicago Hope
(amerikai kórházsorozat - 63.)
16.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 198.)
Tavaszi nagytakarítás
17.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 2.)
A legtávolabbi ember
18.30 Cheers
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
Veteránrandi
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem
(amerikai vígjátéksorozat - 17.)
Szuper nagyi
20.00 Dolgozó lány
(amerikai vígjáték, 1988)
22.00 Matlock (47.)
Reménytelen szerelmesek
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 Szárnyak
(amerikai vígjátéksorozat - 43.)
A régi otthon

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. január 24., hétfő

Tv műsor - 2000. január 24. - Hétfő

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 54.)
10.00 Vágyak földje (11.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 8.)
A nagy szerelem
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.58 Hírek - Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazin
(cigány, szlovák)
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Rosszcsont kalandjai (38.)
Kutyákkal táncoló
14.35 Kaliforniai álom (11.)
14.58 Hírek - Időjárás
15.05 Megperzselt szívek
(francia sorozat - 16.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
16.25 Éretlenek
(sorozat - 7.)
16.56 Hírek - Időjárás
17.00 Egy csipetnyi Grönland
Sáfrány József filmje (3/2.)
17.30 Maradj velünk!
17.35 Tükör által
Sajgó Szabolcs versei
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Szerencsepercek
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 67.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 3.)
21.20 Kettesben
Markó Iván táncművésszel
22.05 Híradó - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Magyar Szalon
23.05 Mathilde
(francia-belga film)
0.40 Bank utca

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Remekművek
Brahms műveiből
9.55 Az MTV archívumából
Benne:
9.55 Kerekek és lépések
A Rákócziak földjén
10.40 Emberek a természetben
Kezében a természet
Papp Erzsébet
11.05 Hölgyválasz
A legjobb pillanatok
Ernyei Béla műsora
11.45 Popzenei válogatás
Az elmúlt évek legsikeresebb slágereiből
12.00 Déli harangszó
Utána: Szenzáció (44.)
12.50 Nemzeti értékeink
Vértes
13.00 Hírmagazin
13.35 Einblicke
14.00 Ablak
15.00 Parlamenti napló
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Úton
Európa-magazin
18.00 TS - Ausztrál teniszbajnokság
19.40 Esti mese
- A tyúkól: Újra otthon
- Mekk mester: Az éléskamrások
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Amerikai álom
(horvát dokumentumfilm)
21.00 Holland-magyar régizene-fesztivál
21.25 Beszéljünk a jövőnkről - 3.
21.40 Art kino
A palota titkai
(tunéziai játékfilm) FF
23.45 Záróra
Tudósklub

RTL Klub

6.00 Top Shop
6.30 Reggeli
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat - 1.)
11.50 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Recept Klub; Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.50 Klip Klub
14.20 Kész átverés
14.35 Az első csók
(francia tinisorozat - 141-142.)
Nem vagyunk egyformák; Harcolj!
15.25 Második csók
(francia tinisorozat - 165.)
15.50 Celeste
(argentin sorozat - 20.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 99.)
Henriette rovata
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 106.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 527-528.)
19.50 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 12-13.)
21.25 Helyszíni szemle
22.15 Este
(hírműsor)
22.35 Neve: Senki
(amerikai kalandfilmsorozat - 8.)
Alfa hullámok
23.25 Országház (ismétlés)
23.55 Fókusz (ismétlés)
0.20 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Ötödik dimenzió
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin, ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Divat Show
11.45 Állatklinika
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 A fej nélküli lovas
(szovjet film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 589.)
15.10 Mission impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 351.)
16.45 Samantha
(venezuelai teleregény - 74.)
17.40 Luz Maria
(perui teleregény - 169.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 89.)
19.55 A Dél-tenger kincse
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Gól! Gól!! Gól!!!
23.05 Színkép
23.50 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
0.35 Széchenyi-emléktúra
Császárok és királyok útja
1.00 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Magyar világ (ismétlés)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.30 Régi híradók (ismétlés)
10.50 Konzervfilm...
(bolgár animációs film)
11.10 Örökség
(angol-kanadai tévé-filmsorozat - 14/2.)
11.55 Vers
Babits Mihály: Ősz és tavasz
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Százhangú orgona
13.00 Dunatáj (ismétlés)
13.30 Elfeledett tájakon
14.00 Latin-amerikai táncok országos ranglistaversenye
14.55 Katmandu
Magyarok Nepálban
15.15 1100 év Európa közepén
15.30 Mesélő cégtáblák
A Tátra híres szállodái
16.00 Hungaria Litterata
16.40 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
16.55 Muzzy Comes Back
17.00 This is the Way
17.20 Gyerekek a nagyvilágból
Az én otthonom - Skócia
17.25 Paddington kalandjai
18.00 Napóra
Benne: Híradó
18.50 Sportképek
20.55 Tálentum
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Pro Patria
Válogatás Sára Sándor rendezői és operatőri életművéből
- Krónika
(dokumentumfilm - 6.) FF
23.20 Interfolk ’99
III. Hivatásos néptáncművészeti fesztivál - 2/1.
23.40 Híradó
23.45 Vers (ism.)

HBO

6.30 Szederkert - Nagy hegyek
7.00 Jó barátok
7.30 Nyílt kártyákkal
9.25 Tűzmadár-akció
11.00 Pinokkió
12.35 A felszín alatt
14.10 Az ellenség bőrében
15.55 Szökevények
17.35 Mozi! Mozi! Mozi!
18.05 Rés a pajzson
20.00 Golden Globe Díj-átadás 2000
22.05 Az ember, aki túl keveset tudott
23.40 Üzenetek a gyilkostól
1.20 Sting Los Angeles-ben
2.55 A kísértés útján
4.40 Tudom, mit tettél tavaly nyáron

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 51.)
10.00 Közvetlen ajánlat
12.30 Drága testek (ism.)
13.15 Modellügynökség
(amerikai sorozat, ismétlés)
14.45 Flipper (ismétlés)
15.30 Utazás Gasztronómiában (ism.)
16.00 Beverly Hills 90210 (197.)
Ha kitör a vihar
16.50 Űrháború: 2063 (1.)
18.30 Cheers (2.)
Sam és a gyengébb nem
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (16.)
A pénzügyi zseni
20.00 Holtbiztos tipp
(amerikai akciófilm, 1988)
21.35 Ügyvédek (4.)
A bosszú
22.25 Hír3 (ismétlés)
22.55 Szárnyak (42.)
Nyakig a pácban
23.20 Jövőnéző (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek